vchodové dveře 80 pravé bazar - strana 22
Počet nalezených inzerátů VCHODOVÉ DVEŘE 80 PRAVÉ BAZAR: 1000 - strana 22
![Plastové vchodové dveře](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám použité plastové vchodové dveře.
Otevírání ven.Vnitřní strana bílá, venkovní zlatý dub.Jsou zachovalé.
Výška dveří 203 cm + svvětlík 31,5cm celkem 234,5cm.
Šířka 108 cm.
Cena 13 000 KČ.
Email.: kocurekpavel@
Tel.: 716575
![Vchodové dveře světlik 90ky](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Dobrý den
prodám vchodové dveře otvírání dovnitř
rozměr: 1800mm x 2350mm. K odběru ihned Staří 10 let. Pořizovací cena 60 tis.
odborně vymontované
odběr Holubice u Brna
![Vchodové dřevěné masivní dveře s nadsvětlíkem](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám použité vchodové dřevěné dveře s nadsvětlíkem
Bezpečnostní 3-borové kování
Bezpečnostní zámek - 3ks klíčů
Rozmery:
Výška 240cm/ čistý otvor 200cm
Šířka 134cm/ čistý otvor 85cm
Prodej z důvodu výměny za plastové
Použité, ale ještě poslouží
Nutný vlastni odvoz !!!!!
![Vchodové dveře](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám vchodové dveře, dvojité, dřevěné v dobrém stavu i s rámem. Rozměr cca 160x200. Již vybourane, možné odvézt ihned. prosím kontakt pouze na tel.
Při rychlém jednání možná sleva!!!
![Byt 4+1 (73 m2) s garáží - Hospříz u Jindřichova Hradce](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Ve výhradním zastoupení zprostředkujeme prodej bytu v osobním vlastnictví 4+1 v bytovém domě, který se nachází v klidné části obce Hospříz, pouhých 10 min. jízdy autem od Jindřichova Hradce (7 km).
Byt o výměře 73 m2 se nachází ve 3. patře bytového domu. Je velmi dobře udržovaný a prošel průběžnou rekonstrukcí (2006 – 2020). Kuchyňská linka, plastová okna, elektřina, nový elektrokotel (2020), koupelna – nově sprchový kout + WC, nové stoupačky, rozvody, odpady v plastu, v předsíni sádrokartonové podhledy, čalouněné vchodové dveře do bytu.
Byt je vytápěný automatickým kotlem na tuhá paliva s násypkou, který splňuje parametry 3. emisní třídy a zaručí vám pohodlnější vytápění, kdy se nemusíte starat o přikládání i několik dní. Je umístěn v suterénu bytového domu (rozvedeno do ústředního topení). Pravidelné revize komína, byl nově frézován cca před 5ti lety. Zároveň je možnost vytápění elektrokotlem, který je umístěn v bytové jednotce. Obě varianty vytápění jsou napojeny na bojler 120 l, který je taktéž umístěn v suterénu domu.
K bytu náleží kotelna, uhelna, sklep a garáž, vše umístěno v bytovém domě.
Celkově je bytový dům velmi dobře udržovaný, na chodbách plastová okna, nově vchodové dveře + poštovní schránky (cca 4 roky) se zastřešením nad vchodem, výměna okapů ve 2021. Je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. K dispozici je společná kolárna a sušárna. Dům není zatížen úvěrem. Náklady na bydlení jsou nízké.
Prodej bytu je možný s částečným vybavením.
V obci Hospříz je obecní úřad, MŠ, restaurace s vinárnou a kulturním sálem, obchod se smíšeným zbožím a domácími potřebami, vyhlášené soukromé řeznictví. Do obce jezdí školní autobus. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v nedalekém Jindřichově Hradci.
Doporučujeme osobní prohlídku.
Byt lze financovat hypotečním úvěrem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
★ Operace: Prodej
★ Typ nemovitosti: Byt
★ Okres: Jindřichův Hradec
★ Adresa: Hospříz, Hospříz
★ Podlaží: 3
★ Plocha užitná: 73 m2
★ Druh objektu: cihlová
★ Vybavení: Kuchyňská linka, Lednice, Sporák, Sprchový kout, Sklep, Garáž, Internet
★ Stav objektu: Velmi dobrý
★ Staří objektu: 40
★ Dostupnost: Příměstská doprava, Auto
★ Infrastruktura: Školka, Restaurace, Obecní úřad, Kulturní zařízení
★ Energetická náročnost budovy: G - Mimořádne nehospodárná | podle vyhlášky 264/2020 Sb.
![Vchodové dveře dvoukřídlé](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám vchodové dveře dvoukřídlé. Vyrobené na zakázku z tvrdého masivního dřšty ke sklu mám. Nepoužité. Na montáž již nedošlo.
65x198cm jedno křídlo.
Dohoda jistá.
![Prodám vchodové dveře](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám modřínové vchodové dveře levé, rozměry 190x90. Vhodné na chatu.
Pokud máte zájem kontaktujte mne na tel. čísle 117 039 ( pište sms ).
![Vonkajsie Vchodové dvere](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Predám nové vchodove rozmer 960x2050 vratane zarubne. Hrúbka dveri je 8cm a zarubne 10cm.Železné kované doplnky+izolacne tonovane sklo
Zlozenie:Oceľový rám,Tepelná a zvuková izolácia: lisovaná minerálna vlna – isover,oceľová platňa,drevená platňa,viritová fólia odolná voči poveternostným vplyvom.
Uzamykanie - 6 bodové a hlboké 30 mm kužeľové zámky 2Z+3+1+3B, Zámková vložka - 2ks je opatrená ochranou proti vlámaniu a vrtaniu, Kľúče: každá zámka obsahuje 5+5 ks kľúčov chránených proti neoprávnenému kopírovaniu.
Dvere majú imitáciu a akustiku masívneho dreva,rôzne prevedenie farieb.moznost dovozu a montáže
![Vchodové dveře](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Ponúkam vchodové dvere ako na foto v rôznych povrchových upravách... množstvo dverí aj skladom v štandartných rozmeroch 97x205 cm alebo 117x205 cm. farba dub zlatý, dub tmavý aj biela. viac info telefonicky na tel.
cena v eur. dvojkrídlové +200 eur.
rozvoz možný v ČR po dohode.
![Vchodove dvere](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Dvoje nove vchodove dvere leve ven otvirave s bocnimi fixi hlinikovy profil barva antracit 7016 jedny se skly 7mm pc 75.600,-Kc + DPH nyni mene nez za pulku 35.000,-Kc a druhe se 44 mm skly pc 89.500,-Kc + DPH nyni mene nez za pulku 40.000,-Kc
![Vchodové dveře](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám vchodové dveře šířka 90cm,otvíravé levé. Bližší informace viz. foto. Pouze osobní odběr během dubna až května- Hlučín.
![Nové vchodove,zateplene palubky dveře 90,80](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Na prodej nové vchodové palubky dveře, jsou zateplené polystyrenem,k dispozici 80 L,P,90L,P plné nebo ze sklem.Plne cena 3600kc,že sklem 4350kc,je to Česká výroba.
![Prodám vchodové plastové dveře](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Vchodové plastové dveře roz. 90/200 nebo 100/200, matné dvojsklo, pěti-komorový profil 70 mm, vícebodové zamykání, výztuha rámu po celém obvodu 1.2 mm, rozměr vč. rámu, vč. klik a fabky
![Vchodové dveře](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám zachovalé, bezpečnostní, vchodové panelákové dveře s bezpečnostním zámkem, bez. kováním, klíčem, kukátkem a štítkem. Rozměr 80cm.Jen SMS.