tesla ars 1058 - strana 3
Počet nalezených inzerátů TESLA ARS 1058: 1000 - strana 3
Prodám robotický vysavač zn. Tesla RoboStar T30. Vysavač je NOVÝ, zabalený v originálním balení s veškerým příslušenstvím.
Popis :
Robotický vysavač TESLA RoboStar T30 byl vyvinut pro čištění různých typů podlah a místností všech velikostí a tvarů. Úklid vašeho domu se stane zábavnou hrou a vy si ušetříte práci i čas. Robotický vysavač bude vaši domácnost sám uklízet, pohybuje se automaticky po podlaze místnosti a uklízí bez jakékoli pomoci. Snadno přejíždí nízké přechodové lišty, je vybaven množstvím snímačů a nespadne ani ze schodů. Díky dvouúrovňové filtraci a dvojici extra dlouhých kartáčů vysaje i v rozích a zachytí i ten nejmenší prach a nečistoty. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu a začne se nabíjet.
Zásobník na vodu s mopem
Tesla RoboStar T30 podlahy jemně vytře pomocí mopu z mikrovlákna, který je neustále dovlhčován ze zásobníku na vodu. Funkce vytírání je vhodná pro všechny typy hladkých podlah (plovoucí, dřevěná, dlažba, linoleum, vinyl, atd.)
Dvojice kartáčů zachytí každou nečistotu
Robotický vysavač TESLA RoboStar T30 má ve své výbavě dva štětinové kartáčky. Díky jejich umístění zvládnou úklid podél stěn a dokonce i v jinak těžko přístupných rozích. Díky vysokému sacímu výkonu TESLA RoboStar T30 efektivně sbírá nejen prachové částečky, ale také zvířecí chlupy.
Dvouúrovňová filtrace
Použitý HEPA filtr zachytí jemný prach, alergenní roztoče i zvířecí alergeny. Základní filtr zadržuje největší nečistoty, dodatečný filtr HEPA H13 zachytí až 99,95 % nejmenších nečistot.
Vysokokapacitní baterie s nabíjecí stanicí
Robotický vysavač TESLA RoboStar T30 je vybaven vysokokapacitní 2 600 mAh baterií, která využívá značkové články LG. Jedná se o jednu z nejmodernějších baterií, která nevyžaduje formátování. Vysavač je vybaven speciální ochranou, která po nabití přestane dodávat energii a zabrání tak přebíjení baterie. V balení najdete kromě robotického vysavače také nabíjecí stanici, ve které nabíjení probíhá automaticky.
* 4 programy úklidu – automatický, obvodový, kruhový a naplánovaný
* Vysoký sací výkon vhodný pro úklid zvířecích chlupů (HEPA filtr)
* Pro různé typy tvrdých podlah (plovoucí, dlažba, linoleum)
* Doba provozu až 110 minut na jedno nabití
* Výška pouhých 75 mm
* Možnost stírání vodou
* Jednoduché dotykové ovládání jedním tlačítkem
* Dvojice extra dlouhých kartáčů pro vysávání v rozích
* Dvouúrovňová filtrace: primární filtr a HEPA filtr zachycující i ten nejjemnější prach a nečistoty
* Vysokapacitní baterie 2 600 mAh
* Dálkové ovládání: ano (je součástí balení)
* Načasování úklidu: ano
Pc 4999Kč nyní SUPER CENA 3500Kč.
Mohu zaslat = POŠTOVNÉ ZDARMA!!
Rozumně vymazlená Tesla Model 3 Performance verze. Existuje vybavenější? :)
Příslušenství v hodnotě 150tis Kč, 65000km, NÍZKÉ POJIŠTĚNÍ
Dojezd nyní skutečně 600km na plnou baterii (léto, kopcovitá Bosna stejná trasa tam i zpět). Nabíjeno tak, aby baterie vydržela co nejdéle (AC 11KW atd)
V zastoupení klienta nabízíme atraktivní vůz, který jsme () zánovní dodali na zakázku před 3 lety dle našich přísných kvalitativních pravidel. O vůz je staráno a od majitele dostal plně motorizovaný přední i zadní kufr, ochranou PPF fólii, zástěrky, zatmavení zadních skel, bezdrátové nabíjení pro 2 telefony, HomeLink, vnitřní karbon, orig. gumové koberce, silnější vnitřní LED, skrytou rozdvojku pro USB+SSD disk pro záznam z kamer Sentry Mode, 2 sady zánovních zimních pneu (Continental TS 860, Gripmax) a sada nových letních Continental SportContact atd
Pro další info nás kontaktujte předem, jelikož se vůz nachází u majitele ve Zlíně
Plná záruka 8/2023, na baterii a pohonné jednotky 8/2027. U aut Tesla je ale skvělé to, že i když jen najeto 100 tis. km, najedete bez poruchy na pohonné soustavě a baterii ještě minimálně dalších 600 tis. km, což bylo sem tam běžné ještě před 20 lety, nyní jen u Tesly
Majitel si vůz plánoval ponechat již na vždy, proto je téměř dokonale vybaven ...ovšem hatchback tohoto modelu, novější Model Y, je přesvědčivý, přestože 600L zavazadlového prostoru u prodávaného Modelu 3 Perf je více než dostatečné i pro rodinu. Pokud se neprodá za rozumnou cenu pro obě strany, vůz si majitel ponechá a Model Y oželí :)
Prosím jen volejte, děkuji, hezký den :)
Seznam téměř všech vylepšení:
* Motorizovaný přední i zadní kufr (automatické otevírání, zavírání) s funkcí soft close - LEPŠÍ než originál Tesla jen s jedním pístem vzadu, který deformuje karoserii
* Ochranná PPF fólie
* Stěrky u kol
* Ztmavená zadní skla
* HomeLink-ovládání garáže
* 2 téměř nové sady zimních pneu (Continental 860, Gripmax), 1 zcela nová sada letních Continental SportContact, 1 téměř ojetá sada orig. letních
* 2 sady dvou kabel (4x) na míru do předního kufru, jedna sada termo
* Originál gumové koberce
* SPZ na karoserii
* Vnitřní carbon obložení
* Bezdrátové nabíjení 2 telefonů
* Skrytá rozdvojka USB s SSD diskem pro záznam z kamer ze Sentry Mode
* Osvětlení předního kufru
* Silnější vnitřní LED
* Clona střešního skla
* Ochrana zadních sedadel a stropu v zadním kufru
* 2 organizéry v centrální konzoli
* Háček na tašky v zadním kufru
* Ochranný kryt vzduchového otvoru pro klimatizaci u předního kufru
* Kryty ústí větrání pod zadními sedadly
* Úprava držáků na pití pro menší nádoby
* Držáčky na parkovací lístky na předním skle
* Text TESLA na zadní karoserii, znak Tesla přesunut na vnitřní středovou konzoli
* Skrytý box
* Gumové ochrany dveří
* Hliníkový kryt opěrky levé nohy
* Ventilky s logem Tesla
* Samolepka kamery aktivní
Nafukovací člun RIB 360C + motor Suzuki DF20 ARS + vlek M750
STANDARTNÍ CENY: 119.990,- + 108.990,- + 24.990,- = 253.970,- PO SLEVĚ: 223.970,- (30.000,- SLEVA)
Součástí ceny: konzole, nerezová rampa, sedačky, bilge pumpa, odtok vody, nerez žebřík, matrace, opěrka zad, el. instalace, nášlapy na buřty, pozičních světla, vrcholové světlo, kabel řízení, nerez volant, vesla, pumpa, sada lepení. Tloušťka PVC 1450 g/m2.
Parametry:
délka 3,60 m
šířka 1,75 m
počet osob 5
hmotnost člunu 100 kg
nosnost 650 kg
max. výkon motoru 30 Hp
počet komor 3
kategorie plavby C
šířka válce 50 cm
délka nohy S
Motor Suzuki DF20 ARS
MODEL DF 20 Hp
DOPORUČENÁ VÝŠKA ZRCADLO S - 381mm,
SYSTÉM STARTOVÁNÍ Manuální, elektrické
HMOTNOST kg S - 44 kg,
TYP MOTORU OHC
SYSTÉM DODÁVKY PALIVA Elektronické vstřikování
POČET VÁLCŮ 2
ZDVIHOVÝ OBJEM cm33 327
Lodní přívěs M750 s vodotěsnou německou nápravou Knott a prkny.
největší povolená hmotnost přívěsu: 750 kg
vhodný i na gumové čluny
váha přívěsu: 130 kg
šířka: 1,72 metru
délka přívěsu: 5,1 metru
délka lodě až 4,6 metru
pneu 155/70 R13
Koupim zarucni listy a typove oznaceni z prepravnich krabic od reprosoustav tvm ars 380-50/8 tvm ars 350-50/8.dekuji za nabidky.
Reproduktory Tesla ARS 8108
Impedance 8 ohm
Reproduktory přendány do smrkové ozvučnice (hrají dle mě o dost lépe než v tom originálu).
Originální ozvučnice od tesly dám také.
Pokud bude vážný zájem, můžu přeházet zpátky.
Zaslat jen po platbě předem, nejraději bych ale osobní odběr, Beroun, Zličín - Kotlářka - Butovice ap.
Cena +-300 nebo kilovka zrnkové kávy, např. Lavazza Gusto Forte
Prodám dvě plně funkční, dvoupásmové reprobedny, reprosoustavy Tesla ARS 1014. Parametry výkon 15/30 W a impedance 4 ohm. Ideální je osobní převzetí s předvedením bezchybné funkčnosti.
Nabízím pro sběratele pár reprobeden Tesla ARS 9104 černé. Jsou Plně funkční. Reproduktory jsou jako nové . Osobně v Plzni s předvedením. Jen volat! mrkněte na moje inzeráty
Nabízím pro sběratele pár reprobeden Tesla ARS 9104 stříbrné. Jsou Plně funkční. Reproduktory jsou jako nové . Osobně v Plzni s předvedením. Jen volat! mrkněte na moje inzeráty.
Nabízím k prodeji zrepasovanou 2-pásmovou soustavu Tesla ARS. Osazeno reproduktory ARN 5614 (2-násobná zatížitelnost) a ARV 104 (s novou membránou s menším zkreslením). Na základě měření odladěna nová vyhybka s kvalitními součástkami. Povrch tvoří černěná přírodní dýha ve velmi dobrém stavu. Rozměry: 255x365x210mm. Součástí jsou krycí síťky. Nyní jsou na ARV už černé šrouby. Cena za pár.
Prodám reprobedny Tesla ARS 9205.10 v krásném stavu a plně funkční. Síťky jsou také nepoškozené. Reprosoustavy mají krásný zvuk. Možno i poslat.
Prodám 2 pásmové reprobedny Tesla ARS 825 ve sběratelském stavu.
Impedance 4 ohmy, rozměry výška 45cm, šířka 28cm, hloubka 20cm, materiál bedny - dýhovaná dřevotříska.
Použité reproduktory ARN 664 (4 ohmy, průměr 203mm, max. standardní příkon 20W, k a ARV 161 (4 ohmy, rozměry 90mm, max. standardní příkon 5W)
Prodám plně funkční reprobedny Tesla ARS 9204.
Specifikace:
- Osazení repro: ARN5604, ARV161
- Impedance soustavy [ohm]: 4
- Maximální standartní příkon [W]: 15
- Rozměry: 21x33x21,6cm /ŠxVxH/
Cena za oba (2ks).
Stereofonní gramofon ve dřevěném soklu s odklopným plexisklovým krytem. Rychlost 33 a 45 ot., koncové vypínání, magnetodynamická vložka ORTOFON,Zesilovač 2x 5W ovládání hlasitosti, basů, výšek a vyvážení tahovými potenciometry, přepínač externích vstupů a druhu snímací vložky, vypínač reproduktorů, výstup na sluchátka, indikace zapnutí a stereo provozu.
TESLA ARS 575
Sférické širokopásmové reproduktory osazené ARX 368.
Jmenovitá impedance 8ohmů, max. výkon 5W, kmitočtový rozsah 100-15000Hz.
Predám retro repro Tesla ARS 291, nový nepoužitý.
Osobný odber alebo dobírka Česka pošta.
Na SMS nereagujem. Email firma88888@ alebo volať na +421908641541. Sme z NM PSČ 91501.
Prodám kvalitní dvoupásmové reprosoustavy Tesla ARS 1014, vše v originálním perfektním stavu, žádné renovace ani repase (Viz foto), obě naprosto totožné.