svatební aty velikost 48 - strana 19
Počet nalezených inzerátů SVATEBNÍ ATY VELIKOST 48: 1000 - strana 19
![Jednoduché svatební nebo popůlnoční šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám krásné nové šaty s rozparkem.
Lze využít jako jednoduché svatební šaty nebo šaty na převlečení (pro tento účel jsem je měla já a nakonec jsem nevyužila)
Rozměry dle fotek, já měřím 183 cm a mám je téměř na zem. Velikost psaná 44, já je mám aktuálně trošku větší, proto nejsou na fotkách vypasované.
Délka 155 cm, v pase 42 cm, v podpaží 47 cm.
Ideální vyzkoušení a osobní odběr v Havířově, ale asi by šlo i zásilkovnou.
![svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Dvoudílné svatební šaty, světle smetanové, vel. 36-38, zip, ale upravitelná velikost. Sukně má vlečku, ještě jedna sukně bez vlečky za příplatek 500,- Kč. ve výbavě má i pléd. č.4
![Svatební šaty vel. 36-38](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Tylové svatební šaty s vlečkou. Vrstvené z 9 tylových spodniček. Zdobené lístky a perličkami. Vzadu na vázání... tedy pro velikost 36-38. Přes prsa 37 cm, v pase 34 cm. Pro představu na fotce postava 173cm.
![Svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Svatební šaty velikost S/M (cca 38). Originální (ušity jen jedny) a pohodlné, na výšku postavy cca 170-175 cm (nebo možnost zkrácení či podpatků). V ceně je i krajkové bolerko. Přijeďte vyzkoušet do Brna Řečkovic kdykoliv v odpoledních hodinách.
Původní cena 12 000 Kč. (profesionálně vyčištěné).
![Svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám krásné svatební šaty velikosti 44, zadní část má šněrovačku, kterou si velikost upravíte dle potřeby.Originální a pohodlné, na výšku postavy cca 170 cm. Možnost vyzkoušet v Novém Jičíně - Loučce. Původní cena 17 000 Kč. Nyní profesionálně vyčištěné a vyžehlené. V případě zájmu zašlu více fotek.
![SVATEBNÍ ŠATY vel. S-M](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám jednou použité svatební šaty champagne, korzet je zdobený krajkou, velikost 36-38 (pas 60 cm, boky 82 cm, prsa 70 cm). K šatům je látka, ze které jsou šaty ušity, tedy šaty lze upravit. Pořizovací cena 10. 000 Kč
![Saténové svatební šaty s vlečkou](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Krásné krajkové svatební šaty se saténovou sukní. Velikost 36. Barva bílá.
Míry přes prsa 88 cm, v pase 70 cm a přes boky 96 cm. Délka 150 cm a s vlečkou 165 cm.
Na postavě vypadají skvěle, mně bohužel velké. Šaty jsou zcela nové nenošené. Přidám i závoj.
![Krásné a pohodlné svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám svatební šaty-jednou použité (kupovala jsem nové). Jsou v Top stavu. Není na nich jediný flek ani žádné jiné poškození. Vypadají skutečně jako nepoužité. Měly 100% úspěch a pro mě neskutečně pohodlné. Byla jsem v nich až do noci...
Velikost 36, jsou až na 185 cm, nezkracovala jsem je (mám 175+10 Cm podpadky). Ideální na prsa 81-84, pas 63-65, mám ještě cca o 2 víc, délka šatů 155cm.
Základní spodní vrstva je jemný a velice příjemný polyester, pak jsou 2 vrstvy jemného nemačkavého tylu. Rozparek je až nahoru, dá se kdekoli prispendlit, díky tylu není vůbec nic poznat. Já to ale nedělala, když nechcete, rozparek díky vrstvám není vůbec poznat :) Šaty je možné samozřejmě vyzkoušet, zaslání přes Zásilkovnu po úhradě peněz na účet.
![Svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám nové svatební šaty
barva: champagne
velikost uvedená na fotce
nikdy nepoužité, vybrala jsem jiné
- z aliexpressu
Prodávám bez spodničky, na fotky (první dvě) jsem použila vlastní, jen pro představu.
Šaty mám i na videu:
Předání možné v Liberci nebo pošlu přes zásilkovnu při platbě předem (+70, -)
![svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Krásné romantické svatební šaty s vlajícími rukávy. Velikost cca 42 na postavu 175cm vysokou. Šaty jsou rozděleny na sukni a korzet. Sukně má obvod pasu 64cm (zapínání na zips a knoflíček) je dlouhá 114 cm. Korzet má obvod přes prsa 88-94cm je na šněrování. Jsou jednou oblečené v den svatby.Jsou ve výborném stavu. Původní cena 4500 Kč.
Rychlé jednání sleva.
![Svatební šaty vel. 42 - 48](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám krásné svatební šaty velikosti 42-48 lze utáhnout nebo povolit korzet. Perfektně sedí i na plnoštíhlé nevěsty.
Šaty jsou korzetové a přechází pozvolna do rozšířené sukně, což skryje i faldíky na břiše. V horní části zdobené kamínky a krajkou. Sukně tylová má 7 spodniček (+ samostatná spodnička s obručí). Šaty zakoupené nové v butiku původně 14 500 Kč. Měla jsem je na sobě jen já, jsou jako nové.
Krajka, zdobení i celé šaty jsou kvalitní práce, žádná Čína. Já měřím 175cm + cca 3cm podpatky. Mám velikost 42 tj. šaty jsem měla utažené co to šlo.
Šaty jsou vyčištěné v obalu.
Můžeme se domluvit i na vyzkoušení u mě doma. Bydlím nedaleko Pacova. Klidně mi napište.
![svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nové, jednoduché, na svůj první svatební den čekající(vdávala jsem se nakonec v těhotenských). Ze salonu a značky Zoryana Stekhnovych. Velikost 36-38 - lze upravit mašlí na zádech, moje výška na fotce 168cm. Materiál moc hezký, šaty pohodlné. Jsem z Prahy 5, vyzkoušení a osobní předání možné.
![svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám krásné svatební šaty Pronovias, barva Ivory. Jednou vzaté. Velikost odhaduji na max. 36. Ideální osobní odběr. Vodňany. Více fotek bohužel nemám.
![Svatební / Plesové šaty vínové velikost 42 až 46](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám svatební / plesové šaty, vínové, velikosti 42 až 46. Na zádech se dají šněrováním přizpůsobit postavě. Přes prsa 88 až 110 cm. Součástí je kabelka a spodnička s kruhy.
![Svatební šaty](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám svatební šaty (vhodné nejen na svatbu)
Rukávy jsou odnímatelné.
Měla jsem na sobě jednou, poté byly šaty v prof. čistírně.
Na fotografii bez kruhu, ale pokud si přejete, můžete jej přidat a udělat šaty objemnější.
Vlečku lze připevnit na knoflik.
Velikost XXS-S (32-36) lze upravit díky tkaničkách pod zipem .
Moje parametry : o. hrudnik :81 o. pas :61 o. bedra :70
Vyzkoušet šaty si můžete v Karlových Varech.
Nezasílám kurýrem dpd ani Fedax !!!!!!
Posílám Zasilkovnyov nebo Českou poštou !!!!!
![NOVÉ svatební šaty se španělskou krajkou](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám nové svatební šaty se španělskou krajkou. Šaty mají 4 vrstvy spodniček a jednu vrchní tylovou vrstvu s vyšitými krajkovými detaily. Šaty jsou bez rukávů, ale jejich součástí je bolerko z krajky s krátkým rukávkem (je možné mít s bolérkem i bez). V šatech je všita vyztužená podprsenka pro lepší držení a tvar prsou, pas je snížený, vzadu jsou šaty na šněrování. Šaty mají nádhernou dlouhou vlečku, která je ukončena španělskou krajkou, vlečka se dá knoflíkem zapnout a schovat do vně šatů, aby v nich bylo možné pohodlně tančit.
Šaty byly zakoupeny ve svatebním salonu v Brně. Šaty nebyly nikdy použity. Velikost šatů je upravitelná, odpovídá velikosti 36-40.
Šaty dělají krásnou štíhlou siluetu postavy!
V případě rychlého jednání, možná sleva!
Více fotek a info o ceně pošlu do zprávy