inzerce, prodej, prodám, bazar

svěrák 125 - strana 27

Počet nalezených inzerátů SVĚRÁK 125: 1000 - strana 27

Strojni svěrák
Prodám strojní svěrák,čelisti 200,rožtažení svěráku 2850
Prizmatický samostředící svěák
Prodám svěrák v pěkném neponičeném stavu, šířka čelistí 200 mm, váha cca 80kg, svěrák bez vůle. Dohoda možná.
svěrak maly-pro modelaře kutily.....jak novy
svěrak maly odešlu poštou-penize předem na učet+poštov.
Dílenský svěrák YORK 150 mm
Nabízím k prodeji použitý Dílenský svěrák YORK 150 mm Patent: DE-685,893 jenž se tč. dovážel do USA později držitel této licence začal vyrábět kopii YORKu za mořem s názvem Wilton s téměř stejným designem. Popis nabízeného svěráku: šířka čelistí 150 mm, délka upnutí 155 mm, velká kovadlina, integrovaná otočná deska (svařovaná), přesné válcové vedení, hmotnost 27,5 kg. Povrch svěráku má původní ale neúplný barevný lak. Je na něm patrná patina. Očištěno vše původní s normálním opotřebením věku a použití. Stav svěráku je zachycen na přiložených fotografiích, které jsou součástí popisu. Cena 2 900,- Kč, Osobní odběr v Brně !!!
Strojní svěrák
Prodám težký strojní svěrák, čelisti 250x80mm, max rozevření 495mm, základna 240x800mm, rychle přestavitelný, uchycení ke stolu na 6 ti místech, pohyblivá čelist je výklopná, včetně kliky.Firmě po dohodě vystavím doklad, DPH není.
Strojní svěrák
Prodám otočný strojní svěrák, čelisti 240x60mm, základna 310x320mm, ovládání z obou stran, včetně kliky a upevňovacích šroubů. Firmě po dohodě vystavím doklad, DPH není.
Prodám strojní svěrák
prodám strojní svěrák čelisti 160 mm, chybí klika kontakt a info na email tel. není
prodám svěrák na kulatinu trubky
prodám svěrák na kulatinu trubky
Strojní svěrák, dílenský svěrák , prizmatický svěráky
Strojní, dílenské, prizmatické a kovářské svěráky viz foto Více informací přes email
historický svěrák Front Hever 4
prodám nádherný plně funkční historický svěrák s velkým rozvorem čelisti
Svěrák
Prodám svěrák, otočný
Strojní svěrák 200 - top stav
Prodám strojní svěrák čelisti 200 mm, maximální rozevření 160 mm. Použitý, plně funkční
Prodám Svěrák York 150
Prodám Svěrák York 150
VELKÝ KOVÁŘSKÝ SVĚRÁK-KOUPÍM
SVĚRÁK-VÝŠKA 1METR,ČELISTI 20CM,VÁHA-50-70KG
Svěrák kovářský  velky
Prodám svěrák kovářský velký,celisti140mm funkční pěkný cena,1999kc.cena je pevna volat SMS na email nereaguji
Mini svěrák
Zdravim,prodam mini sverak Cena 199 kč osobni predani ricany u prahy nebo moznost zaslat postou
Dětský pracovní stůl s nářadím Tool & Brains
Dětský pracovní stůl s mnoha doplňky potěší všechny malé kutily. OPRAVDOVÝ WORKSHOP Stůl má mnoho zajímavých funkcí a vybavení. Ve spodní části stolu je police na nářadí nebo jiné příslušenství. V hlavní desce stolu jsou otvory, kam lze zašroubovat šrouby a upevňovací prvky. Stůl má svěrák, bez kterého se žádný „kutil“ neobejde. Sada je navíc vybavena vertikální vrtačkou, jejíž vrtačka se otáčí jako u skutečného modelu. Sada obsahuje více než 39 prvků: Vrták, svěrák, kladivo, klíč… další příslušenství (šrouby, matice, spojky, věšáky. Na mačknutí se aku šroubovák otáčí. Z vybraných dílů si můžete sestavit motorku a další. SPECIFIKACE: Rozměry: 75 x 49 x 26 cm. Stůl s nářadím poskytne dítěti zábavu na dlouhou dobu a zároveň formou hry je učí novým věcem - manipulaci s předměty a nářadím, rozvíjí manuální zručnost, jemnou motoriku a představivost. Všechny komponenty jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Hračka je určena dětem od 3 let. Původní cena 1300 Kč.
LP Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák - Není Nutno...
LP Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák - Není Nutno... (1993). Krásné a legendární české písničky. Původní vydání Supraphon z roku 1993. Top stav. Platí do smazání inzerátu.
Nožní svěrák historický
Prodám historický nožní svěrák z roku 1838 (značeno)
Svěrák York 80
Nabízím po repasi předválečný svěrák, je bez vůlí.