superior team 27 elite - strana 3
Počet nalezených inzerátů SUPERIOR TEAM 27 ELITE: 1000 - strana 3
Prodám original alba na CD od TEAM a
PAVLA HABERY :
PAVOL HABERA :
- HABERA 2 (original z r.1992) za 450,-
- HABERA 2 (reedice r.2008) za 300,-
- TO SA STÁVA (r.2006) za 280,-
- PAVOL HABERA (První Album)
(r.1991 / reedice r.2008) za 350,-
- BOLI SME RAZ ZAMILOVANÍ (r.2000) za 300,-
- HABERA (r.1997) za 300,-
- ZLATÉ HITY (r.2001)
(nové,original zabalené) za 380,-
- PAVOL HABERA A TEAM - BEST OF 1988-2005
(2005)(2CD) za 380,-
- The Best Of (2CD) (tmavě zelený booklet)
(r.2010) za 380,-
TEAM :
- MAM NA TEBA CHUŤ (2002) za 290,-
- VÝBER (r.1995) ( Original zabalené ) za 450,-
Všechna CD jsou v perfektním stavu.
Možno poslat poštou po ČR nebo SR.
Nové CD v ponuke na predaj !!!
TEAM - Team 2 - "Prichytený Pri Živote"
Prvé CD Reissue Opus © 2004
Matrix / Runout: DISKUS SK 0662-OPUS 91 2170-2
Obsahuje 3 Bonus skladby!
99,-€ RARITA !!!
Prodám kazety magnetofonová skupina Elán, Team, Habera, už Zelenáči 2, Wanastovky wjeci, Tina Turner. Mam i jiné rock metal MC kazety Lucie Team Elán Wanastowi Wjecy apod. I zapečetěné (Team, Extreme, Therapy...). Kazety ABBA, Def Leppard, Led Zeppelin, Cream, Uriah Heep, Queen, Deep Purple, Pink Floyd, Rush, Rolling Stones, Beatles, Genesis, Yes, Styx, Survivor, Journey, Kansas, Lynyrd Skynyrd, Allman Brothers Band, Status Quo, Omega, Doors, Nirvana, Soundgarden, Alice in Chains, Metallica, Kiss, Ratt, Motley Crue, Warlock, Doro, Hanoi Rocks, Poison, Guns n Roses, Def Leppard, AC/DC, Black Sabbath, Faith no More, Extreme, Van Halen, Aerosmith, Ozzy Osbourne, Skid Row, Rainbow, Dio, Saxon, Boston, Whitesnake, Mr. Big., Badlands, Joan Jett, Heart, Sweet, Slade, E.L.P., Impelliteri, Dare, Warrant, Savatage, Armored Saint, Almighty, Cheap Trick, Bonfire, Dokken, Queensryche, Eagles, Ted Nugent, Cinderella, Iron Maiden, Judas Priest, Accept, UDO, Manowar, Pantera, Black Sabbath, Motorhead, Offspring, Soundgarden, Rammstein, Soulfly, Sepultura, Megadeth, Anthrax, Testament, Annihilator, Tankard, Grave Digger, Celtic Frost, S.D.I., Veto, Tyrant, Bulldozer, Assassin, Carnivore, S.D.I., Celtic Frost, Razor, Anvil, Helix, Napalm Death, Carcass, Cannibal Corpse, Slayer, Obituary, Entombed, Crematory, Bathory, Tsunami, Loudness, King Diamond, Mercyful Fate, Torr, Debustrol, Root, Asgard, Amon, Asmodeus, Terminator, Orlík, Daniel Landa, Hagen Baden, Tři ségry, Visaci zámek, Zona A, Exploited, UK Subs, hodně pank a tvrdá metla (nafocena jen menší část kazet, asi 10%).Vse
originalky velmi zachovale, zásadně "hoblováné" na decku Pioneer či Telefunken, žádné laciné plastaky z tržnice, ovšem vyšší ceny (250-350), Orlík se asi bude dražit (nabízeli za něj už i 500...). Na fotkách ani ne 10% kazet. Osobni predani ideálně Brno Praha, posílám až od 3ks kazet (seznam možný mailem) a ne na Slovensko.Žánry jako country a mluvené slovo, dechovky, pohádky apod. jsou levnější (většinou do 100). Mam i zajímavé CD LP VHS video a DVD seznam mailem, stovky titulu ceny od 30kc.Civky MHD v krabicích plast či lepenka 15 a 18cm Basf, Scotch, Emgeton, Maxell nahrané rock 70s, ceny od 100ks/ks.Koupim LP jazz, soul, funk, metla do 50 Kč nabídněte, i polské rumunské maďarské ruské licence z 80s-90s.
HEAD ELITE 12R MONSTERCOMBI
Tenisový bag Head Tour Team 12R Monstercombi je výborný parťák na cesty, který Vám poskytne spoustu úložného prostoru nejen na Vaše tenisové vybavení. Do tří prostorných přihrádek – jedna s technologií Head Climate Control Technology pro ochranu raket a především výpletů před výkyvy teplot – se pohodlně vejde až dvanáct tenisových raket bez obalu, zatímco vnitřní síťovanová kapsička na zip a vnější kapsa na zip nabízí další prostor pro drobnosti, ke kterým budete mít snadný přístup. Unikátní dvousměrný systém parádně polstrovaných popruhů Vám umožní připevnit tyto popruhy na horní nebo dolní část tašky pro maximální flexibilitu na cestách. Nechybí ani dvě madla pro snadné uchopení a rychlé přemístění. Bag na rakety Head Tour Team 12R Monstercombi můžete vídat u top hráčů a hráček, jako jsou třeba Tomáš Berdych, Marin Cilic, Gilles Simon nebo Sloane Stephens a od teď ho můžete mít i Vy.
Technický popis:
- výrobce: Head
- 3 hlavní přihrádky až pro 12 raket, jedna s CCT+ (Climate Control Technology)
- 1 vnitřní síťovaná kapsa pro drobnosti
- 1 vnější kapsa na zip pro drobné příslušenství
- 2 způsoby nošení
- odnímatelné, extra polstrované zádové popruhy s odvětráním
- středové madlo + "rychlé" madlo
- rozměr (D x Š x V): 79 x 44 x 34 cm
- hmotnost: 1,32 kg
- materiál: 80% polyester / 20% polyuretan
Doprava - dobírka - PPl v ceně 200 Kč
Prodám horské kolo BMC Team Elite TE 02, rám karbon, velikost M, kola 29, řazení 2x10, přesmyk SLX, přehazovačka XT, brzdy SLX, vidlice Fox se zamykáním z řidítek. Vše plně funkční, pravidelný servis, top stav.
Prodám KTM Scarp Elite . Vel. L. Kola 29". Kolo je v perfektním stavu, připravené na ježdění. Před prodejem bylo kolo kompletně vyčištěno, seřízeno a promazáno. Po servise vidlice, nové brzdové desky (P+Z, odvzdušněno, nová náplň), řetěz. Ke kolu jsou doklady o koupi.
Rám+ tlumič: Scarp 29" Performace Carbon/Al+ Rock Shox Monarch RT, 2 polohy, možnost uzamknutí. Zdvih 90 mm.
Vidlice: Rock Shox Reba RL. Možnost uzamknutí. Zdvih 120 mm.
Zapletená kola (náboje+ráfky): KTM-DT Pro II CC DT Swiss Straightpull, pevné osy
Brzdy: Shimano SLX
Kliky: Shimano XT
Sada (přehazovačka+ řazení): Shimano XT, 2x11 (možnost v ceně předělat i na 1x11)
Představec: KTM Team
Řidítka: KTM Team
Sedlo: Selle Italia SC XC Flow
Sedlovka: Race Face
Pláště: Schwalbe Rocket Ron
Kolo je k vidění a vyzkoušení v Kroměříži, ale je možnost zaslat i na dobírku.
Nabízím nové kolo vystaveno na prodejně v Městě Albrechticích.
1120 je snem všech cykloturistů. Odolný rám do každého terénu, 29+ pláště, systém nosičů a díly horského kola jako např. pohon 1x propůjčují tomuto cestovnímu kolu neomezené terénní schopnosti.
Tento stroj je určen pro objevování nejodlehlejších míst v dalekých koutech divoké přírody a je také ideální pro stanování a jednodenní výlety s přespáním.
Rám: S - doporučená výška jezdce 153-166,5cm
Specifikace
*Specifikace se vztahují na všechny velikosti, pokud není uvedeno jinak.
Rám
Rám Hliník Alpha Platinum, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek přehazovačky a teleskopické sedlovky, speciální úchyty na nosič, horizontálně posuvné patky, Boost148, 12mm pevná osa.
Úchyty na nosič a blatníky 1120 Adventure rack system with dry-bag holders
Zapletená kola-výplety
Přední náboj Slitina, Bontrager, 6 děr, Boost110, 15mm pevná osa.
Přední rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka
Zadní náboj Slitina, Bontrager, zapouzdřené ložisko, slitinová osa, 6 šroubů, ořech Freehub Shimano MicroSpline, Boost148, 12mm pevná osa.
Zadní rychloupínák Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka.
Ráfek SUNringlé Duroc 50 SL, zahrnuta páska pro bezdušové pláště, 28 děr, šířka 50 mm, ventilek Presta.
Dráty 14 g nerezová ocel.
Plášť Bontrager XR2 Team Issue, možnost použití bezdušových plášťů, bočnice Inner Strength, aramidová patka, 29 x 3,00 palce.
Páska do ráfku Sun Ringle, 48mm
Pohon
Řazení Shimano SLX M7100, 12 rychlostí
Přehazovačka Shimano SLX M7100, dlouhé ramínko.
*Klika Size: S
Shimano SLX M7100, slitinový převodník 30 zubů, Boost, délka 170 mm.
Size: M, L, XL
Shimano SLX M7100, slitinový převodník 30 zubů, Boost, délka 175 mm.
Středové složení Shimano MT500, 92 mm, PressFit.
Kazeta Shimano SLX M7100, 10-51, 12 rychlostí
Řetěz Shimano SLX M7100, 12 rychlostí.
Komponenty
Sedlo Bontrager Arvada, duté chromoly ližiny, šířka 138 mm.
*Sedlovka Size: S
Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 100 mm, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, délka 345 mm.
Size: M, L, XL
Teleskopická, Bontrager Line, zdvih 125 mm, vnitřní vedení kabeláže, 31,6 mm, délka 395 mm
Řídítka Bontrager Comp, slitina, 31,8 mm, prohnutí 5mm, šířka mm.
Gripy Bontrager XR Endurance Comp
*Představec Size: S
Bontrager Elite, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 60 mm.
Size: M, L
Bontrager Elite, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 70 mm.
Size: XL
Bontrager Elite, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 80 mm.
Hlavové složení Integrované FSA, zapouzdřené ložisko, 1-1/8palcové horní, 1,5palcové dolní.
Brzda Hydraulická 4pístková kotoučová verze Shimano, páčka MT4100, třmen MT420.
*Brzdový rotor Size: S, M, L, XL
Shimano RT56, 6 děr, 180 mm.
Size: S
Shimano RT56, 6 děr, 160 mm.
Příslušenství
Nákladní nosič Systém nosiče
Prodám velmi málo požívaný Racing minibike BLATA - ELITE HOBBY – Limitovaná edice!!!
Technické údaje:
Motor : Blata R40-3, dvoudobý
Chlazení: Vzduchem
Objem: 39,8 cm3
Výkon : 6 kW I 9 700 ot.lmin
Kroutící moment : 6 Nm I 9 000 ot.lmin
Karburátor: DELL, ORTO- SHA 14114 L
Spojka : Automatická odstředivá
Startování: Ruční
Zapalování: Bezkontaktní
Palivo: 40:1 (benzín min 95 oktanů : 2T plně syntetickýolej) 30:1 (záběh)
Rám : Trubkový z vysokopevnostní oceli
Rozvor: 640mm
Přední brzda : Mechanická kotoučová
Zadní brzda : Mechanická kotoučová
Přední kolo: Duralový ráfek 2, 1" x 6,5"
Pneu: PMT 90165-R6,5"
Zadní kolo : Duralový ráfek 2,3" x 6,5"
Pneu : PMT 110155-R6,5"
Nosnost : 110kg
Hmotnost : 21,5kg
Tento minibike je určen pro jezdce, kteří se pravidelně věnují minibikovému sportu, požadují výkonný a zároveň bytelný stroj, který je jednoduchý na údržbu. Blata Elite je osvědčená stálice na českých i zahraničních minibikových okruzích, ověnčená několika tituly a stále oblíbena mezi mnoha zkušenými závodníky. Elite Hobby je jejím důstojným pokračovatelem a může být dalším vývojovým stupněm na Vaší cestě do závodních minibiků.
MAVIC Open Elite Alu S6000 622
Vykonostni a treninkove kolo v jednom, MAVIC Open Elite Alu S6000 622-15C 32dratu E-thru axle 142/12 pro diskove i celistove brzdy.
●Naboj: SHIMANO 105 FH-R7070 Disc Brake 32der E-THRU Axle Rear FREEHUB 10/11-speed, diskove brzdy, odkaz
●Rafek: MAVIC Open Elite, 622- 15C Alu S6000, 32der, plnohodnotny rafek pro venkovni vykonostni cyklistiku, pro celistove brzdy
●Plast: Vittoria Zaffiro Pro 23C cerveny, pro magneticke trenazery
●Nove - otestovano na trenazeru Tacx, vyborna funkcnost i kvalita
●Pouze osobni predani
■platba pouze v hotovosti
Prodám teleskopickou sedlovku Bontrager Line Elite 34.9, zdvih 150mm. Sedlovku jsem sundal z úplně nového kola Trek Slash 2022, takže je nepoužitá. Vč. Ovládací páčky. Cena nové sedlovka je 10999 Kč. Páčka 750 Kč.
Odkazy:
Prodám cyklo trenažér Elite Qubo Digital ANT+.Používaný 1,5 sezóny (PC 8000,-Kč).
Navíc přidám GARMIN USB ANT+ (USB receiver) na pripojeni k PC,noťasu.
NEMÁ BLUETOOTH připojí se pomocí ANT+ USB.
Osobní odběr - eventuelne dohoda.
Popis výrobce:
Trenažér ELITE QUBO DIGITAL Smart B+ nabízí moderní design rámu, který perfektně kombinuje kovové části s doplňky z kvalitního plastu, je kompatibilní s koly o průměru 20" do 29" a je vybaven novým rychloupínacím mechanismem pro snadné a rychlé zajištění.
Nově je trenažér vybaven elastogelovým válcem, který snižuje opotřebení pláště až o 20 %, zlepšuje jeho přilnavost a provoz je díky němu o 50 % tišší. Výkon odporové jednotky trenažéru Elite Qubo Digital je až 1 600 Wattů a dokáže simulovat stoupání až 6 %.
Kompatibilní se zařízeními využívající přenos ANT+ Kompatibilní s ZWIFT, KINOMAP, TRAINERROAD, REALSOFTWARE,ROUVY ATD…
Nabízím ovládací panel nový značky Helo Tyle dotazy na
T1 má nový design se skleněnou přední částí a dotykovým ovládáním. Připojuje se k nízkému napětí a lze jej namontovat na povrch uvnitř nebo vně parní místnosti. Na displeji se zobrazuje čas, teplota a zapnutí / vypnutí s nastavením předvolby času, doby zapnutí a teploty (max. Provozní doba 23 hodin).
- Ovládá světlo, čerpadlo esence a ventilaci v parní místnosti.
- LCD displej s funkcí spánku a snímačem přiblížení, který probouzí panel z režimu spánku.
- Externí teplotní čidlo.
- Program automatického čištění (Auto-Clean).
- Vícejazyčné uživatelské rozhraní.
- Zobrazuje Celsius / Fahrenheit a 12h AM / PM nebo 24h časový formát.
- Funkce připomenutí služby (odvápnění atd.).
- Velikost 140 x 80 x 20 mm (vx š xh).
Štítky Řídicí, jednotky, sauny, Řídicí jednotky sauny, Helo, Helo T1
Vestavěný výměník tepla Gefest Groza 18/24
Vestavěný výměník tepla Gefest Groza 18/24
Ovládání např.
Helo Himalaya BWT Elite..
Helo Himalaya BWT Elite..
Helo Himalaya Pure..
Helo Himalaya Pure..
Helo Rocher Elite..
Helo Rocher Elite..
Přidejte se k elitním jednotkám N-Strike Elite a pořiďte si pušku Stockade, která přinese výhodu nad soupeři. Výkonnou pušku není potřeba natahovat, stačí stisknout spoušť a vypustit automatickou salvu šipek na cíl, až do vzdálenosti 23 metrů. Puška má otočnou hlaveň na 10 šipek, adaptér Tactical Rail kompatibilní s většinou příslušenství N-Strike a odpojitelnou opěrku, tak si ji můžete vyladit na jakýkoliv souboj. Do odpojitelné opěrky se dá uložit až 10 šipek, takže vám nikdy nedojde munice, nebo ji můžete připojit k dalším vybraným produktům řady N-Strike Elite. S puškou Stockade v ruce bude vítězství vaše!
Balení obsahuje: pušku, 10 šipek Elite a návod.
Vhodné pro děti od 8 let.
Značka:Hasbro
Běžná cena:1 360 Kč
Kód motivu:612556
Ean:5010994830496
Rozměry balení:415 x 316 x 96 mm
Hmotnost:1 048 g
DETAILNÍ POPIS
Prodám minimálně jeté celokarbonové horské kolo, najeto max 300km!!!
PELLS DUKE ELITE 2022 v chameleonové barvě, vel. XL
Upgrade přední vidlice na ROCK SHOX REBA!!!
Platformové pedály ICE Black.
Cena nového kola byla 67990,- plus Vidlice REBA...
Moje akční cena: 55000,-Kč
Možnost poslat po celé ČR zdarma.
Popis produktu
Závodní 29“ hardtail Pells Duke je rychlé a agilní XC kolo s high modulus karbonovým rámem, skvělým poměrem mezi nízkou hmotností a vysokou tuhostí, moderní geometrií pro rychlé XC tratě. Model Pells Duke Elite je osazen komponenty Shimano SLX/XT.
Modelová řada Duke představuje to nejlepší z nabídky XC kol Pells. High modulus karbonový rám s moderní XC geometrií nabízí výbornou tuhost pro minimální ztráty energie a zároveň zachovává nízkou hmotnost. Kolo tak v kombinaci s 29“ koly skvěle překonává překážky, je agilní a rychlé. K tomu výrazně přispívá také přítomnost pevných os BOOST a hlavového složení s tapered sloupkem. Pro eliminaci vibrací zadní stavby jsme využili 10,5 mm tenké planžetové vzpěry. Vnitřní vedení bowdenů nechá naplno vyniknout čistý a jednoduchý design celého rámu.
Model Duke Elite jsme osadili kvalitní výbavou v podobě vidlice Rock Shox Reba Gold 100 mm, pohonu Shimano XT 1x12 s kazetou SLX 10-51, výkonných brzd Shimano BR MT-500 a plášťů Continental Race King Shieldwall.
#RIDETOEXPLORE
Prodám nepoužívaný (pouze vyzkoušený) tetovací strojek ELITE REVO V2 PEN v černé barvě.
Původní cena 9000 Kč, nyní za 7000 Kč.
Pro bližší informace přidávám odkaz:
Možnost zaslat přes zásilkovnu nebo osobní předání Praha/Olomouc. V případě zaslání platba předem + doprava.
PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA.
e-mail: AdelaBorska@
Prodám novou hračku Nerf Elite.
Z důvodu nevyužité.
2x Nerf Elite 2.0 Commander RD-6
1x Nerf Elite 2.0 50 náhradních šipek
Osobní odběr či zásilkovna.
Prodám málo používanou NERF Elite RAPIDSTRIKE, bez poškození, včetně zásobníku a 18 nábojů.
Více informací na:
Osobní předání zdarma Jablonec n.N., zaslání poštou 300 Kč a platba předem.
Inzerát platí do smazání.
Prodám málo používanou Nerf N Strike Elite Stratobow luk, žádné poškození, včetně 18 nábojů.
Více informací na:
Osobní předání zdarma Jablonec n.N., zaslání poštou 300 Kč a platba předem.
Inzerát platí do smazání.
Prodám dívčí/dámské kolo Superior MODO 815. Vhodné od 12-13 let do dospělosti. Rám M, tmavě fialová barva. Kola 26", pláště 26x2,0.
Řazení 3x9, Shimano Acera/Alivio. Odpružená vidlice SR Suntour uzamykatelná, brzdy Shimano Avid, řídítka Superior One, řazení Shimano Acera.
Další vybavení v ceně: 2x košík na láhev, odrazky, zvonek.
Ve výborném stavu, minimální známky používání. Pouze osobní odběr v Brně.