subaru outback 2010 - strana 38
Počet nalezených inzerátů SUBARU OUTBACK 2010: 1000 - strana 38
Subaru Forester 2.0D r.v.2010 čerství dovoz neprošel Stk na vozidle při nastartování silně tece olej motor šlape v pohodě ale odvoz určitě na podvalu (mužů zařídit) najeto 220tis jinak vůz ve slusnem stavu
Vyměním za subaru impreza supermoto husqvarna sms 630 rok výroby 2010 jednoválec 42kw moc pěkná a silná motorka více info na tel.
Dobrý den, nabízím Imprezu STI rv 2010. Najeto 220 Tkm. Nehavarovaná, bez koroze, bez úprav a tuningu. Původ Srn, Srn kompletní servis. Servisní knížka, 2 klíče, kompletní doklady. Vybavení: kožený interier, keyless, couvací kamera, car play, hands free, navigace a mnoho dalšího. Interier bez poškození. Ve vlastnictví Subaru prodejce několik let, proto vše v Top satvu. Motor jako zvon, podvozek bez vůlí. Více info na tel. Výhodná cena. V případě zájmu volejte nebo pište.
Prodám nové zpětné zrcátko s monitorem 4,3“ a funkcí automatického zatmavení obrazu při oslnění za vámi jedoucím vozem. Možnost připojení zpětné kamery nebo jiného video signálu např.DVD. Automatické přepnutí na obraz ze zpětné kamery po zařazení zpátečky. Při použití zpětné kamery bez integrovaných vodících čar je možné zapnout vodící čáry v zrcátku a tyto individuálně nastavit.
Jednoduchá instalace na stávající držák originálního zrcátka – tento model je určen pro vozy HONDA CR-V III 2006-2012, SUBARU FORESTER IV 2013-, SUBARU XV (G4) 2011-, SUZUKI S-CROSS 2013-, SUZUKI VITARA III (LY) 04/2015-, KIA CEED III bez dešťového senzoru, KIA RIO III 09/2011-, KIA SPORTAGE III (SL) 08/2010-2015, KIA PICANTO III (TA) 05/2011-, KIA VENGA (YN) 11/2009-, KIA SORENTO II 11/2009-2015, KIA CERENS IV (RP) 03/2013-, většina modelů značky HYUNDAI, cena 1.990,-Kč
SUBARU IMPREZA XV 2,0D AWD, r.v. 11/2010, najeto 232000 km, motor obsah 1998, výkon 110 kW, manuální převodovka, pohon všech kol.
Centrál na DO
4x el. okna
El. ovládaná a sklopná zrcátka
Posilovač řízení
6x airbag
ABS
ESP
Klimatizace
Originál audiosystém s CD/MP3/WMA
Multifunkční volant
Tempomat
Mlhovky
Vyhřívané sedačky
Litá kola
Hagusy.
Dovoz Itálie, zcela bez koroze, plně funkční, hlučnější motor, originál doklady k zaregistrování, plní EURO 5.
PRO BLIŽŠÍ INFORMACE PROSÍM VOLEJTE, DĚKUJI.
Prodam Subaru Legacy,2.0D,110kw,4*4,plna vybava vcetne kuze,6kvlat,stresni okno,2klice,zamykani radici paky,vyhrivane sedacky,tempomat, atd.
242900km,servisni knizka a protokoly s nemecka
dovoz
STK a EM-6/2023
pouze prodej-nemenim
CZ DOKLADY
Prodám Subaru Impreza 2.0D 110kw,rok výroby 2010,najeto 155 xxxkm se servisní knihou vedenou do poslední chvíle, zimní pneu. Vůz je dovezen z Německa veškeré doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě součástí,včetně platné Německé STK,Vůz je celkově velice zachovalý, POZOR závada na motoru- nelze ho nastartovat tudíž prodávám jako nepojízdné a bez jakýchkoli záruk,více informací po tel, možnost dopravy po celé ČR.
Subaru Legacy rv.2010 2.0 D 110kW najeto 124xxx Km, barva modrá perleťová, zabudovaný, alarm s GPS lokátorem s možností dálkového zastavení, odnímatelné tažné zařízení westfalia které je vhodné i na nosič kol
Prodám z důvodu nedostatku času svého mazlika Subaru Impreza WRX-SS originál 195kw rok výroby 2010 výbava:4el.okna,el.zrcatka.bez klíčové odemykání,klima atd nová organická spojka nová stk víc informací po tel
Dobrý den, nabízím Subaru Impreza 2.0d, rv 2010. Jedná se o karoserii bez motoru. Více info na tel. Zdraví JRK
prodám veškeré díly z vozidla Subaru rok výroby 2010.Možnost zaslat díly na dobírku.
volejte
Sládkova 38 Ostrava 2( naproti auto esa)
vrakoviště Silvie Ostrava
Nabízím náhradní díly na subaru legacy viz, foto.
Není: motor, světla, přední část, pravý zadní blatník ,víko kufr, nárazníky, kapota
K dispozici komplet interiér, airbagy, sedadla, dveře, okna, roletka, stropnice, střešní okno, pr.zrcátko, ř. jednotky, převodovka manuální 6q atd.
Prodám náhradní díly z vozu
ID číslo:
16987
Obsah:
2000 ccm
Výkon:
110 kW
Typ motoru:
EE20
Palivo:
nafta
Rok výroby:
2010
Převodovka:
manuální
Karoserie:
kombi
Barva:
černá
Značka:
Subaru Legacy
Provozovna:
Praha
Kontakt: prodejce@
Tel.: +420 (pouze VOLAT, na SMS neodpovídám)
Prodám sadu letních pneu Bridgestone 225/60/18. - sundáno z nového vozu Subaru Outback
- najeto garantovaných 1100 km jen asfalt !
- pneu jsou úplně jako nové, auto jsem koupil před měsícem
Cena za sadu: 8000,-
Prodám motor ej25 115kW. Z Outbacku BE/BH před face. Najeto 100tis. Auto se odstavilo před osmi lety kvůli korozi a nikdy se neopravilo. Proto se použilo na náhradní díly. Svoje Subaru jsem prodal a náhradní motor už mi je k ničemu. Motor je úplně kompletní včetně příslušenství.
Doprodej skladových zásob za staré ceny, bude se muset bohužel zdražovat, tak neváhejte s nákupem !!!
WWW.
Autokoberce jsou LUXUSNÍ, dovoz z továrny z Německa, která dodává pro automobilky a proto jsou z naprosto super materiálu pro fandy znalce.
CENY PODLE MODELU a LOGA OD !!!
Loga nabízím jak na fotkách:
Na Alfa Romeo nabízím s logem Alfa Romeo. 147, 156, 159, 166
Na Audi nabízím s logem S-Line, Quattro, TDI, S3, S4, S5, S6, S8, RS3, RS4, RS5, RS6, A3, A4, A5, A6, A8, Q5, Q7
Na BMW nabízím s logem M-Paket, M-Power, Motorsport, M-Performance, 118d, 120d, 320d, 320xd, 330d, 330xd, 335XD, 330i, 335i, 420D, 430D, 435XD, 435I, 525d, 530d, 530xd, 535d.
Na Mercedes nabízím s logem: A class, B class, C class, E class, ML class, SLK class, AMG,
NA FORD. FOCUS, ST, S-MAX, C-MAX, MUSTANG
NA Seat nabízím s logem Ibiza sport, Leon sport, Cupra, FR
Na Škoda nabízím s logem VRS, TDI. SUPERB, OCTAVIA
Na VW nabízím s logem R-Line, GTI, GTD, TDI, PASSAT
Na Subaru WRX STI, Impreza, Forester, Outback
Materiál je 100% Polyprolpylen s hustotou vlákna cca 850g / m2 a podklad je hrubá kvalitní guma (ne jako u ostatních nějaké trapné pogumování), která slouží proti protečení vody na podlahu a proto pokud nebydlíte vyloženě na horách, lze použít celoročně!!!Kraje jsou obšité koženkou pro delší životnost.
Fixace je podle modelu a typu vozidla a to plastovými kroužky, ovály, kolíčky, nebo suchým zipem, které jsou zdarma v balení.
Koberečky ihned odešlu,...máme skladem cca 99% uvedeného zboží a většinou již druhý den je máte doma.
Ceny jsou uvedeny za celou sadu pro daný typ a model auta, který objednáte.
Nenechte se napálit a nekupujte laciné autokoberečky, které po měsíci používání vyhodíte.
Charakteristické vlastnosti polyamidových vláken (PADv):
vysoká pevnost za sucha i za mokra
vysoká odolnost v oděru
vysoká pružnost
vysoká biologická odolnost
stálost vůči chemickým činidlům, hlavně alkáliím
nízká specifická váha, velký specifický objem
velmi snadné udržování (praní, sušení)
nízká hygroskopičnost (zeslabuje se použitím směsi PAD/CE)
nezanechává na omak nepříjemný studený pocit hladkého hedvábí (odstraňuje se tvarováním vlákna)
zabraňuje vzniku statické elektřiny při výrobě i použití (ruší se antistatickými preparacemi)
Kup zde - klikni:
co není na stránkách, to nemám!!! Dík
Rok 2001, najeto cca 298000km. TK do 10/2024. Nové zimní pneu. Nová baterie. Před 2 roky nový nerez výfuk. Motor 6-ti válec boxer 3000ccm/154kW nebere vodu ani olej. Automat řadí dobře. Velmi slušný stav bez velké koroze, ale pár míst se najde viz foto a konce prahů(provizorně opraveno). Auto vlastním přes 4 roky. Více informací po telefonu. Z výbavy například automatická převodovka, klima(potřeba naplnit), el.okna a zrcátka, airbagy... Prosím volat, SMS, WhatsApp. Ne email!!! Rozumná dohoda možná. Pouze prodej. Bez přepisu neodjede! Šmelináři, splátkaři, testovací jezdci, sběratelé fotek a nepřizpůsobiví nevolat!!!