subaru impreza wrx sti 2009 - strana 43
Počet nalezených inzerátů SUBARU IMPREZA WRX STI 2009: 1000 - strana 43
![Subaru legacy 2009 sedan 2.0D AWD](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám lego 2009 plná výbava 2.0 diesel. Nově měněné filtry, xenony vše funguje, plná výbava. Nějaké škrábance ale to se dá čekat u staršího auta. Origo subaru kola.
![Volkswagen Touran 2.0 Ecofuel 7míst MAN 2009 80 kw](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodáme Volkswagen Touran.
Vozidlo má najeto 89 019 km.
- 2009
- 80 kw
- manuální
- cng + benzín
-
ABS, Alarm, CD přehrávač, Centrální zamykání, Dálkové centrální zamykání, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, ESP, Imobilizér, Isofix, Nastavitelný volant, Ostřikovače světlometů, Palubní počítač, Posilovač řízení, Protiprokluzový systém kol (ASR), Tažné zařízení, Tempomat, Venkovní teploměr, Vyhřívaná sedadla, Vyhřívaná zrcátka
Mozna video prohlídka pres WhatsApp, kontrola vozu v autorizovanem servisu, nebo s Vasim mechanikem.
Dovážíme auta ze Švédska se zárukou. Skladem více než 40 vozidel na showroomu v Praze-Hostivice.
Specializujeme se na Subaru, Volvo, Volkswagen, Mitsubishi.
Individuální dovoz dalších značek.
Dále se zaměřujeme na dovoz a prodej originálních vozidel s pohonem na CNG.
CNG auta také servisujeme v našem moderním servisním centru.
Pro modely Subaru Outback (2015-2020) a Forester (2015-2019) nabízíme CNG konverzi.
EUROCNG s.r.o.
Showroom Praha - Hostivice
Dlouhá 1242
253 01 HOSTIVICE
Oteviraci doba po-pa 9-17
![Subaru Legacy rok 2009 , 2.0 tdi EE20 110 KW](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Subaru Legacy rok 2009 , 2.0 tdi EE20 110 KW díly
Všechny díly jsou originál - Posílame díly na dobírku DÍLY: MOTOR - PŘEVODOVKA - TURBO - řidiče blatník, pravý - spolujezdce blatník, přední maska, kapota, levé přední světlo, pravé přední světlo, přední světla, levé zadní světlo, pravé zadní světlo, zadní světla, řidiče dveře, spolujezdce dveře, páté dveře / kufrové dveře / kufr / zadní dveře, levé elektrické i manuální zrcátko, pravé zrcátko, čelní sklo, skla dveří, anténa, přední stěrače, zadní stěrač , motor, převodovka, alternátor, startér, vstřikovací čerpadlo, turbo / turbodmychadlo, EGR ventil, vstřiky / vstřikovací trysky, spojka, setrvačník, intercooler, svody, klima kompresor, kompresor klimatizace, držák chladiče,box,chladičovka/chladičova stěna, klínový řemen, řemenice kliňáku/klínového řemenu, motorek odstřikovačů, hlavní držák motoru, držák převodovky/silentblok, termostat, alu kola,letní pneu,zimní pneu..atd..
VOLAT OD 8-17 HODIN.
Mobil:
mobil. :
![Samosvor OS Giken pro Bmw 130i / 330i a jiné značky](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám nový lamelový samosvorný diferenciál OS Giken Superlock 1.5Way na Bmw 130i a 330i E9x. Na nabízený diferenciál se vztahuje záruka.
Agresivni na svezení, ale komfortni na běžné ježdění. Díky speciální patentové konstrukci- Lock timing progresivně dochází až k 100% zamknutí špéry. Při malém zatížení má malou svornost (=komfortní na běžné ježdění, vyšší životnost), se zvyšující zátěží se rychle a progresivně zamyká až na 100%. Celá konstrukce je hi-tec ( chytrá konstrukce umožňuje použít až dvojnásobný počet lamel (až 28 lamel), než konkurenční LSD, =vyšší výkon a delší životnost, monoblock konstrukce skříně diferenciálu, všechny komponenty mají speciální povrchovou úpravu- chemicko-tepelné zpracování pro maximální životnost, kovaná kola, odpadá komplikované zajíždění jako u jiných lameláků, odlehčená konstrukce, vhodný i na běžné ježdění, většina konkurenčních LSD není vhodná-vydávají různé pazvuky).
Standardní nastavení vyhovuje většině uživatelů. Je možnost individuálního nastavení (přechod z 1.5 Way na 2Way, změna předpětí a negativního předpětí, TCD- hi-tec úprava lamel, aktivace/deaktivace některých lamel, jiný úhel ramp. Lze nastavit jak moc a jak rychle se zamkne při akceleraci a deakceleraci. Speciální nastavení pro drift, okruhové ježdění atd.)
Mohu nabídnout špéru i na jiné Bmw motorizace (obecně na všechny benzínové/dieslové R4, R6-320, 325, 330, E46,E9x,F3x, E8x E39, E60, E61 Z4 E85/E86/E89, Z3 atd.) a jiné značky (Audi A3 RS TT Gt86, Brz, Clio 197 / 200, Honda S2000, Civic type r, integra, Peugeot 106, 205, 306, Golf 5, Mazda MX5 rx7 rx8, focus rs st st170, lexus is200, Opel Astra, Corsa, Alfa Romeo Mito, 145, 155, 159, Gt, Gtv Mini Cooper S, Fiesta ST 170, Focus ST Fiat 500 Abarth, corvette, camaro, lexus IS Nissan 350z 370z skyline gtr gt-r 200sx silvia s13 s14 s15 seat leon skoda octavia vw golf r gti lancer evo impreza sti toyota supra Porsche 911 Boxster Cayman).
Více o samosvorných diferenciálech v příloze v odkazu.
špéra lsd drifting drift kaaz mfactory cusco quaife drexler performance mperformance
![Prd Toyota Celica GT Four (GT4) 1998 JDM RHD, už v ČR](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodáme velmi pěknou a nyní už raritní Toyotu Celicu GT Four (GT4), rok 1998. Této verze se vyrobilo pouze cca 10 000 kusů, a z auta se stává vzácná rarita. Jedná se o čerstvý dovoz z Japonska, tedy o silnější a sportovnější JDM verzi. Nulová koroze. Na přání je možné auto polepit tak, jak jezdilo v MS v Rally.
Výkon cca 270 koní, pohon 4x4, odlehčená karosérie, sportovní ABS atd. Tato Celica je pravidelně a poctivě servisovaná tak, je to běžné už jen v Japonsku :-). V ČR jsme pro jistotu udělali výměnu oleje, filtrů, brzdové kapaliny, chladící kapaliny, svíček, repasi alternátoru, auto obuli na skoro nové gumy 17 palců, dali novou baterii Varta atd. K autu jsme sehnali originální volant, řadičku a sedačku řidiče, vše pro tento model GT Four. Lze přihlásit i jako RHD na české SPZ (není v ceně), případně zajistit kvalitní přestavbu na LHD. Je jisté, že cena půjde už jen nahoru a bude kopírovat růst cen Toyota Supra, Lancer Evo a Impreza STi. SPZ na autě k autu nepatří.
Celica GT-Four ST205 byla uvedena na japonský trh v únoru 1994 a v polovině roku na australský, evropský a britský trh. Tato verze měla být dosud nejvýkonnějším modelem Celica, který dosahoval výkonu 242 k (178 kW; 239 k) u exportního modelu a 268 k (191 kW; 268 k) u modelu pro japonský trh z modernizovaného motoru 3S-GTE spojeného s převodovkou E154F. Finální verze GT-Four, silně ovlivněná týmem Toyota Team Europe, továrním týmem Toyoty v mistrovství světa v rallye, zahrnovala vylepšení, jako byla celohliníková kapota pro úsporu hmotnosti, čtyřkanálové ABS (na přání pro japonský trh), vylepšené (nadšenci přezdívané) turbodmychadlo CT20B se dvěma vstupy a ""Super Strut Suspension"".
Šestá generace třídveřového kupé ST205 GT-Four se poprvé v Evropě objevila nejprve v britských showroomech v březnu 1994 a její čtyřválcový šestnáctiventilový motor 3S-GTE se pyšnil dvěma horními vačkovými hřídeli, hliníkovou hlavou a kompresním poměrem 8,5:1 a dvojitým turbodmychadlem s mezichladičem - namísto mezichladiče vzduch-vzduch.
Pětistupňová manuální převodovka pracovala s hydraulickou jednolamelovou spojkou spolu se systémem trvalého pohonu všech kol s mezinápravovým difem LSD a zadním diferenciálem Torsen s citlivostí na točivý moment, zatímco přímé řízení mělo jen 2,2 otáčky od uzávěrky k uzávěrce.
Nové víceprvkové zavěšení předních kol ""Superstrut"" propůjčovalo vozu GT-Four působivé jízdní vlastnosti, zatímco Toyota pod kola vměstnala brzdový systém z modelu Supra Twin Turbo, který zajišťoval bezkonkurenční brzdnou sílu. Všechny vozy GT-Four měly tmavé obložení interiéru, ale jejich výbavová specifikace byla vysoká: střešní okno, elektrické ovládání oken a tónovaná skla, centrální zamykání, sportovní sedadla s bederní opěrkou, zadní sedadla dělená v poměru 50:50, jedinečná 16palcová kola z lehkých slitin a klimatizace.... atd.
Auto je k vidění ve Středočeském kraji, je víceméně zcela sériové a velmi pěkné. Má krásný lak a pěkný čistý interiér
![Na prodej: Toyota Celica GT Four (GT4) JDM 1995 RHD prodáno](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodáme velmi pěknou a nyní už raritní Toyotu Celicu GT Four (GT4), rok 1995. Této verze se vyrobilo pouze cca 10 000 kusů, a z auta se stává vzácná rarita. Jedná se o čerstvý dovoz z Japonska, tedy o silnější a sportovnější JDM verzi. Nulová koroze. Na přání je možné auto polepit tak, jak jezdilo v MS v Rally.
Výkon cca 270 koní, pohon 4x4, odlehčená karosérie, sportovní ABS atd. Tato Celica je pravidelně a poctivě servisovaná tak, je to běžné už jen v Japonsku :-). Není problém auto přihlásit i jako RHD na české SPZ (není v ceně), případně zajistit kvalitní přestavbu na LHD. Jsem si jistý, že cena půjde už jen nahoru a bude kopírovat růst cen Toyota Supra, Lancer Evo a Impreza STi.
Celica GT-Four ST205 byla uvedena na japonský trh v únoru 1994 a v polovině roku na australský, evropský a britský trh. Tato verze měla být dosud nejvýkonnějším modelem Celica, který dosahoval výkonu 242 k (178 kW; 239 k) u exportního modelu a 268 k (191 kW; 268 k) u modelu pro japonský trh z modernizovaného motoru 3S-GTE spojeného s převodovkou E154F. Finální verze GT-Four, silně ovlivněná týmem Toyota Team Europe, továrním týmem Toyoty v mistrovství světa v rallye, zahrnovala vylepšení, jako byla celohliníková kapota pro úsporu hmotnosti, čtyřkanálové ABS (na přání pro japonský trh), vylepšené (nadšenci přezdívané) turbodmychadlo CT20B se dvěma vstupy a "Super Strut Suspension".
Model ST205 pro japonský trh byl standardně dodáván s automatickou klimatizací, sportovní ABS bylo zpočátku volitelné a od srpna 1996 se stalo standardem.
Šestá generace třídveřového kupé ST205 GT-Four se poprvé v Evropě objevila nejprve v britských showroomech v březnu 1994 a její čtyřválcový šestnáctiventilový motor 3S-GTE se pyšnil dvěma horními vačkovými hřídeli, hliníkovou hlavou a kompresním poměrem 8,5:1 a dvojitým turbodmychadlem s mezichladičem - namísto mezichladiče vzduch-vzduch.
Pětistupňová manuální převodovka pracovala s hydraulickou jednolamelovou spojkou spolu se systémem trvalého pohonu všech kol s viskózní středovou spojkou a zadním diferenciálem s citlivostí na točivý moment, zatímco přímé řízení mělo jen 2,2 otáčky od uzávěrky k uzávěrce.
Nové víceprvkové zavěšení předních kol "Superstrut" propůjčovalo vozu GT-Four působivé jízdní vlastnosti, zatímco Toyota pod kola vměstnala brzdový systém z modelu Supra Twin Turbo, který zajišťoval bezkonkurenční brzdnou sílu. Všechny vozy GT-Four měly tmavé obložení interiéru, ale jejich výbavová specifikace byla vysoká: střešní okno, elektrické ovládání oken a tónovaná skla, centrální zamykání, sportovní sedadla s bederní opěrkou, zadní sedadla dělená v poměru 50:50, jedinečná 16palcová kola z lehkých slitin a klimatizace.... atd.
Auto je k vidění ve Středočeském kraji, je víceméně zcela sériové a velmi pěkné. Má krásný lak a pěkný čistý interiér.
![Impreza 01-07](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Dobrý den, koupím "kufrové" dveře na imprezu sedan 01-07 STi v pěkném stavu bez koroze , bez křídla .
Děkuji za nabídky
![Evo Corse 5x114,3mm 8x18” - 3kusy](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodam 3 kusy rally disku Evo Corse 8x18” ET 23mm primárně na Lancer Evo, Impreza STi.
Obute starší pneu 225/45 v ceně.
![Subaru Forester SJ 2,0i 110kw benzin 2014](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodáme krásné Subaru Forester SJ, rv 2014, motor 2.0i benzin 110kw/150koní, najeto 214tkm. Velmi dobrý stav, pravidelně až do teď servisované. Barva bílá perleť. Na voze jsou nové brzdy přední i zadní nápravy, nové tlumiče. Nová STK. Zrenovované original Subaru disky. Pohon 4x4, všechna okna v elektrice, klimatizace, protismykový systém, multifunkční volant, ISOFIX na zadních sedadlech, palubní počítač, mlhovky, originální autoradio. Vozidlo vemi zachovalé, jak zvenku, tak uvnitř. Jen sednout a jezdit.
Odkaz na video :
![2018 SUBARU FORESTER 2.0 benzín 110kw 4x4 AUTOMAT](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Najeto: 123 360 km
Vyrobeno: 7/2018
Karosérie: SUV
Barva: Zelená metalíza
Počet airbagů: 6
Počet dveří: 5
Počet míst k sezení: 5
Klimatizace: Automatická
Objem: 1 995 ccm
Výkon: 110 kW
Typ motoru: FB20
Převodovka: Automatická s pádly pod volantem
Převodový stupeň: 6 stupňová
Palivo: Benzín
Průměrná spotřeba: 6,7 l / 100 km
Plní EURO: EURO 6
Původ: ČR - koupeno nové v ČR
STK: do 7/2024
Výbava vozu
Bezpečnostní systémy:
ABS, Elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS), ESP, Protiprokluzový systém kol (ASR)
Zabezpečení vozidla:
Bezpečnostní pískování oken, Centrální zamykání, Dálkové centrální zamykání, Imobilizér
Vnitřní výbava a komfort:
Deaktivace airbagu spolujezdce, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Posilovač řízení, Senzor tlaku v pneumatikách, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Otáčkoměr
Palubní systémy a konektivita:
Autorádio, CD přehrávač, Hlasové ovládání palubního počítače, Mobilní připojení, Originální autorádio, Palubní počítač
Sedadla:
Dělená zadní sedadla, Nastavitelná sedadla, Podélný posuv sedadel, Příprava pro isofix, Vyhřívaná sedadla, Výškově nastavitelná sedadla, Výsuvné opěrky hlav
Světelná technika:
Mlhovky, Ostřikovače světlometů
Vnější výbava:
Dojezdové rezervní kolo, Litá kola, Tažné zařízení, Tónovaná skla, Zadní stěrač, Závěsné zařízení v TP
Pohon a podvozek:
Automatická uzávěrka diferenciálu, Start/Stop systém
Koupeno nové v ČR, první majitel. Pravidelně servisováno pouze v autorizovaném servise SUBARU VYSOČINA. Aktuálně měsíc po servisní prohlídce. Nově zaplacená roční dálniční známka. Tažné zařízení originál na 2 tuny. Bezpečnostní pískování oken. Sada letních pneumatik k vozidlu v ceně. Na vozidle zimní pneumatiky na originálních ALU. Platná evidenční kontrola, s vozidlem možno ihned odjet. Přepis zařídím a je v ceně. Více foto včetně servisní knížky a vybavení na
![SUBARU FORESTER (SJ), 2.0 XT, 2013](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodam ideálně do rukou Subaristy :-) nasi "raketu" Subaru Forester XT, 177 kW, 350Nm, benzin. Auto jsme koupili pred ~3r od prvniho majitele - je koupene nove v CR. Rok vyroby 2013, aktualne ma najeto cca 257t km. Garazovano, poctive servisovano, vcetne CVT/automaticke prevodovky, antikorozni nastrik. Auto plne fukcni, bez spotreby oleje. Dvoje kola (letni alu Conti crosscontact, zimni Nokian na subaru plechacich), tazne (dodelaval jsem ja, auto nic netahalo), mriz oddelujici zavazadlovy prostor.
, Cebia report muzu poslat mailem.
Dostal jsem služební Kodiaq, jinak bysme si ho nechali navzdy. Moje predstava o cene je 300t czk - bez žádných dalsich investic. Konstruktivni debate se pri prohlidce auta nebranim. Vsechny "muchy" rad sdelim.
Spotreby se nebojte - da se zajet 8/100, muj realny prumer 9(leto)-10(zima).
K vidění Brno, ideálně sever.
AUTO PUJDE DO SOUKROMYCH RUKOU - BAZARY NEZTRACEJTE PROSIM CAS A NEVOLEJTE.
![SUBARU OUTBACK 2,0D 110kW 1.majitel v ČR - 4x4 - Stav](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám pěkné Subaru Legacy Outback s motorem 2,0 D Boxer 110kW nafta , rok 2012 , najeto 255000km , 6ti stupňová manuální převodovka
Kilometry mohu doložit, Servisní knížka
1.majitel , Koupeno jako Nové v ČR , nejedná se tedy o žádný dovoz ze zahraničí. 2 originál klíče, veškerá dokumentace včetně servisní knížky samozřejmostí.
STK a Emise do 1/2024
Eko poplatek se neplatí, pouze přepis
Stálý náhon všech kol, 4x4
O auto bylo velice dobře pečováno, Servisováno v originál servise Subaru , Vedená Servisní knížka ,
Pravidelný servis tak jak předepisuje výrobce. 2 roky zpět komplet nová spojka, rok zpět DPF filtr.
Nové Tažné zařízení zapsáno v TP , nebylo nikdy použito, bylo dodáno jako bonus při nákupu nového vozu.
Výbava - Digitální Klimatizace, ABS, ESP, Airbagy, Palubní PC, parkovací senzory, TEMPOMAT, 4x el. okna, el. zrcátka, posilovač řízení , imobilizér, centrální zamykání na dálkové ovládání, mlhovky, metalický lak, litá hliníková kola, originál rádio na CD, multifunkční volant, kožený interiér, el. ovládané sedadla, paměťové nastavení sedadel, vyhřívaná sedadla, střešní nosiče, tažné zařízení, asistent pro jízdu ve svahu,
Pro prohlídku vozu a zkušební jízdu prosím volejte.
![SUBARU OUTBACK 2,0D 110kW 1.majitel - 4x4](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám pěkné Subaru Legacy Outback s motorem 2,0 D Boxer 110kW nafta , rok 2012 , najeto 248320km , 6ti stupňová manuální převodovka
Kilometry mohu doložit, Servisní knížka
1.majitel , Koupeno jako Nové v ČR , nejedná se tedy o žádný dovoz ze zahraničí. 2 originál klíče, veškerá dokumentace včetně servisní knížky samozřejmostí.
STK a Emise do 2024
Eko poplatek se neplatí, pouze přepis
Stálý náhon všech kol, 4x4
O auto bylo velice dobře pečováno, Servisováno v originál servise Subaru , Vedená Servisní knížka ,
Pravidelný servis tak jak předepisuje výrobce. 1 rok zpět komplet nová spojka.
Tažné zařízení zapsáno v TP.
Výbava - Digitální Klimatizace, ABS, ESP, Airbagy, Palubní PC, p, TEMPOMAT, 4x el. okna, el. zrcátka, posilovač řízení , imobilizér, centrální zamykání na dálkové ovládání, mlhovky, metalický lak, 2 sady lite hliníková kola, originál rádio na CD, multifunkční volant, kožený interiér, el. ovládané sedadla, paměťové nastavení sedadel, vyhřívaná sedadla, střešní nosiče, tažné zařízení, asistent pro jízdu ve svahu,
Možnost odpoctu DPH.
Pro prohlídku vozu a zkušební jízdu prosím volejte.
![subaru forester 2l 92kw benzín 1maj.](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Platné do smazání.ČÍST CELÝ TEXT.Subaru forester s nejspolehlivější verzi 2l 92kw benzín,manuál s redukcí převodu.Stálá 4řkolka,provoz 3/2003.V 2010 dovoz německo 1maj. ze subaru se serviskou,tady 1maj. doposud.Bylo to rodinné,néé pracant,ne lesy,pole,chaty apod.Vždy staráno!!!Motor zcela bezůdržbový,spolehlivý,nemusel jsem nic řešit.Brzdy,spojka,klima,převodovka atd naprosto ok.Výbava 4xel. okna,klima-jede,centrál D.O + 2x orig. klíče,alu kola zimní pneu hezké,4x letní gumy 99%!!!Tažné,panorama-jede,nezatéká atd nebudu vypisovat.Interiér velice hezký,nezničený,čistý!!Teď nové př. okno 10tis.Loni zadní tlumiče,péra + orig. péra dávám k vozu.Předloni se dělaly prahy.STK na měsíc,neprošel kvůli korozi zadních podběhů - asi nejzásadnější problém.Povrchová koroze zadních lemů.Mechanika je ok,jen ta kára.Buďto do lesa,vyvařit zadní misky a jezdit nebo prodat na nd - opravdu spousta kvalitních dílů.Vše se hned opravovalo,vše funguje.Olej co 10tis.Ne výměny,splátky,bazary,sms a email pouze tel. kontakt děkuji
![Elektrocentrála Subaru/Genmac 2500](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Benzínová elektrocentrála/genarátor Subaru/Genmac 2500, 230V, 2.5 kVA, 2 zásuvky, Japonský motor Subaru/Robin , žádná Čína. plně funkční.
![Subaru Legacy 2.0R AWD 121kW LPG](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám Subaru Legacy, R.v2007,benzín+LPG, 2.0L 121kW, 5ti stupňová manuální i redukční převodovka, najeto 255000 km,STK 2/23.
2.majitel (první v ČR). Dovezeno z Německa při 110 000 km. Motorově vše perfektní, nikdy mě nikde nenechalo. Bez koroze. Interiér zachovalý. Výbava: tempomat, vyhřívané sedadla, el.sedadla , multifunkční volant, dvouzónová klima. Xenony,2x alu kola s pneu (letní jsou originál Subaru). Lak japonský, takže se po čase nějaké neduhy najdou. Zadní nárazník prasklý(viz. foto), levá přední část po menším kolizi s sněhovou stěnou během zimi(detailnější info po tel.), Na 180k rozvody a ventily, na 235k serizeni ventilů, svičky a repas brzd + nejnovější - motorový olej před 1500km, výměna servooleje a trubek k posilovači. Zadní polovina výfuku v horším stavu. Katalyzátor OK.
LPG nádrž je do 2/23.
Při rychlém jednání sleva
![Subaru Outback 2012, manuál, DPH, skvělý stav, spolehlivý](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám naše spolehlivé rodinné auto Subaru Outback, 2012, 2,0 D, 110 kW, 195 tkm 4x4.
Auto koupeno po prvním majiteli v CaK Subaru Brno. Jasný původ, jasná servisní historie, servisní knížka, faktury, servisováno převážně v AWD Praha.
Spolehlivý velký rodinný vůz s neskutečnou spotřebou okolo 6,8 litrů na 100 km s nekompromisním pohonem všech kol.
STK do 6/2024. Nedávný servis: olej v motoru a převodovce, přední a zadní brzdy, profesionální vyčištění DPF.
Možný odpočet DPH
Manuální převodovka, vyhřívaná sedadla, senzory, kamera, tampomat, senzor stěračů, dvoje klíče.
Stačí natankovat a jezdit.
Důvod prodeje – koupě nové verze stejného vozu.
Podobné jako: Octavia Scout, Toyota RAV4, Audi Quattro, VW alltrack, Kia Sportage
![Subaru Outback 2.5i SPORT PREMIUM 75 000 KM](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Dobrý den,
Nabízím k prodeji vůz Subaru Outback 2.5i Sport Premium
Datum první registrace: 1.7.2017
Motor: 2.5 benzín 129kw
Stav tachometru:75806km
Poslední servis 65460km
Výbava:Sport Premium
Eyesight
Multifunkční vyhřívaný volant
Elektrické kožené sedačky s pamětí
Vyhřívané přední i zadní sedačky¨
Rádio s Navigací
Premiové ozvučení Harman Kardon
Couvací kamera
Strešní okno
Elektrícké Víko zavazadlového prostoru
Vozidlo má plnou servisní historii v autorizovaném servise Subaru.Vozidlo nebylo nikdy havarováno nebo nějak poškozeno .
Vozidlo je Focené na zimní sadě alu, v ceně je dále letní sada alu R20 .
Hezký den