střešní latě 40x60 cena - strana 13
Počet nalezených inzerátů STŘEŠNÍ LATĚ 40X60 CENA: 1000 - strana 13
![Zehnder Střešní hlavice pro šikmou střechu](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Průměr 16cm. Střešní hlavice Zehnder je vhodná pro přívod venkovního vzduchu a odvod odvětrávaného vzduchu se systémy komfortního větrání. Střešní hlavice se na střeše pokrývá univerzální střešní vlnovkou nebo originální krytinou. Široké možnosti využití díky antikorozní povrchové vrstvě, nastavení sklonu hrdla od 6° do 60° a izolovanému provedení. Střešní hlavici lze těsnicí neoprenovou manžetou připojit přímo ke střešnímu plášti. Flexibilní hrdlo a odvod případného kondenzátu na střechu zaručují snadnou a bezpečnou instalaci.
![Střešní nosiče Thule WingBar 961 118cm + patky 753](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám střešní nosič Thule:
Tyče Thule WingBar 961 118cm + patky Thule 753 minimálně použité, 2x klíč a návod.
Montáž na montážní body nebo integrované hagusy, stačí jen dokoupit montážní kit na Vaše auto. (můžu sehnat, napište jaký potřebujete)
Vhodné pro auta bez hagusů s holou střechou např.
C-max, Focus, Astra, Hyundai,KIA, Passat, Mondeo, Peugeot, apod.
Možno prodat zvlášť.
Možno prodat kompletní střešní nosič - Super stav, minimálně použité.
Předchůdce aktuální řady Thule WingBar Evo 118 a patek Thule Evo Flush Rail 7106 které mám na prodej nové (lze kombinovat).
Pokud si nejste jistí výběrem, tak napište a poradím Vám jesti bude nosič pasovat na Vaše auto.
Střešní nosič, střešní nosiče, příčníky, hagusy.
![Stavební materiál ze starého domu](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Dobrý den,
nabízím ZDARMA veškerý materiál (staré pálené cihly, střešní krytina, betonové stropní panely, dřevěné krovy a trámy, …) ZA ROZEBRÁNÍ A ODVOZ starého domu s dílnou a 2-patrovým skladištěm.
Konkretizace jednotlivých staveb:
1) Řadový přízemní RD se sedlovou střechou
- zastavěná plocha: cca. 130 m2
- 3+1 + příslušenství + veranda + kvelbený sklep
- v obytných pokojích parkety
- zdivo: smíšené
- stropy: dřevěné s kotovicemi
- krovy: kovové svařované ze 70. let
- střešní krytina: pálená taška převážně prvorepubliková Kohn&Syn, dále Krytina Hranice a CCK Bohunice
2) Dílna ve dvoře - přízemní se sedlovou střechou
- navazuje na RD
- zastavěná plocha: cca. 85 m2
- zdivo: převážně kotovice
- stropy: traverzy a betonové panely – z rekonstrukce v cca. 60. letech
- okna: 2 velkoplošná dřevěná okna vhodná k renovaci
- krovy: dřevěné
- střešní krytina: pálená taška převážně prvorepubliková, dále Krytina Hranice a CCK Bohunice
3) Přístřešek ve dvoře
- v podstatě jenom střecha na 4 pilířích
- zastavěná plocha: cca. 20 m2
- zdivo: pálené cihly
- krovy: dřevěné
- střešní krytina: pálená taška převážně prvorepubliková, dále Krytina Hranice a CCK Bohunice
4) Skladiště – 2-podlažní – přízemí+patro+půda se sedlovou střechou - přístupné z ulice z druhé strany pozemku
- zastavěná plocha: cca. 100 m2
- zdivo: pálené cihly, místy doplněné kotovicí
- stropy: v obou patrech dřevěné trámy a dřevěné stropy (desky)
- krovy: dřevěné
- střešní krytina: pálená taška převážně prvorepubliková, dále Krytina Hranice a CCK Bohunice
- pozn.: uvnitř skladiště je vestavěná garáž z porothermu
Kromě výše uvedeného je dvůr nově vydlážděný použitou betonovou dlažbou 40x40 cm z 80. let (asi 25 m2) a konstrukce verandy a přístřešků na dvoře u dílny jsou kovové.
Termín demolice by měl být cca. březen-duben 2022.
Prohlídka domu možná.
V případě dotazů mě kontaktujte.
![Střešní ventilátor TH 500/160 3V](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám nevyužitý střešní diagonální ventilátor.
Univerzální střešní ventilátor TH 500/160 3V je vhodný pro odvod i přívod vzduchu díky jednoduchému otočení ventilátorového dílu. Ventilátor TH Mixvent 3V je možné použít společně s rekuperačním výměníkem např. MRW (dvojice ventilátorů – jeden pro přívod, druhý pro odvod). Střešní ventilátor TH 500/160 3V je určen k montáži na vodorovné střešní konstrukce nebo zděné sokly.
Normálně stoji pres 11.000 kc
Otáčky [min-1] 2450
Otáčky VO/SO/NO [min-1] 2450/1800
Průtok [m3/hod] 505
Průtok VO/SO/NO [m3/hod] 505/470/355
Proud [A] 0.23
Proud VO/SO/NO [A] 0,23/0,18
Výkon [W] 50
Výkon VO/SO/NO [W] 50/45
Napětí 230V
Průměr potrubí [mm] 160
Min. teplota [°C] 20
Max. teplota [°C] 60
Krytí IP IP44
Hlučnost [dB(A)] 49.5
![Zahradní chatka, domek](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
NabízímNabízím stavebnici zahradního domku o rozměrech 6x4m.Domek je celoročně obyvatelný díky materiálu Pasiv blok.Stavebnice obsahuje 11 palet pasiv blok 25x25x100cm,3xplastové okno, vchodové dveře,7ks vazníkový krov, střešní latě a fólie, střešní kritina beton taška nebo plech, okapové háky, okapy a svody na dešťovou vodu, 5xstavební lepidlo, hřebíky. Můžeme nabídnout libovolné rozměry zahradních a rekreačních domků, chatek, garáží a domů dle dohody. Cena 269.000 Kč bez DPH. Na vaší základové desce postavíme hrubou stavbu včetně osazení oken a dveří nabízeného domku 6x4m za 20.000 Kč.
![Izolační sada sřešních oken FAKRO XDK 78x118](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám izolační sadu střešních oken FAKRO XDK 78x118cm (k dispozici 4 ks.) Cena za jednu sadu 1200,- Prosím, nesmlouvat o ceně, neustupuji :-)
Kompletní sada pro rychlé provedení řádné tepelné, paropropustné a parotěsné izolace kolem střešního okna.
Součástí izolační sady XDK je:
paropropustný límec - určený pro spojení okna se střešní fólií použitou ve střešní konstrukci. Chrání termoizolační materiál před navlhnutím. Okraje límce jsou vyrobeny tak, aby jej bylo možné položit přímo na latě, bez ohledu na jejich rozteč a tloušťku;
termoizolační materiál - představuje univerzální způsob na zateplení střešního okna bez ohledu na velikost montážního otvoru. Je vyroben ze speciálně impregnované ovčí vlny. Má vhodnou hustotu, vysokou pružnost, proto se ideálně přizpůsobí prostoru, který vyplňuje;
parotěsný límec - instaluje se z vnitřní strany místnosti jako bariéra pro teplý, vlhký vzduch, protože jakékoliv navlhnutí izolační vaty vede k významnému snížení jejích termoizolačních vlastností.
![Zahradní altán](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Levně prodám málo používaný zahradní altán o rozměrech 5,7 x 2,7 m
Konstrukce altánu z kmenů smrku, stůl a sezení z bytelných fošen, podlaha je z dřevěných desek..
Krokev střechy je z trámků 10x7cm, střešní latě deska, plechová střešní krytina.
Altán je uložený na betonovém základu pod 2 spodními polokmeny.
Provádím rekonstrukci zahrady a altán již nebude využíván, proto prodáváme za cenu nižší, než je cena použitého materiálu. Předpokládám, že zájemce si altán rozloží a označí pro následné složení na jiném místě.
Jedna část altánu je vyrobená s převisem, pod kterým je zámková dlažba, dlažbu věnuji zdarma. Na tomto místě jsme měli umístěný zahradní gril. V altánu jsou zásuvky a osvětlení.
![Rodinný dům 2+1 po rekonstrukci v Lovčicích](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází v klidné části obce Lovčice. Dům je ze smíšeného zdiva a prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Provedená rekonstrukce: odpady, podlahy, elektřina, střešní latě se střešní krytinou, omítky vnitřní i vnější, okna, vchodové dveře, nově vybudované sociální zázemí se sprchovým koutem. Vytápění krbovými kamny s výměníkem.
Dispozice: chodba, obývací pokoj s krbovými kamny, koupelna s WC a sprchovým koutem, kuchyně s jídelnou a ložnicí s balkonovými dveřmi.
Na pozemku o celkové výměře 198 m2 se nachází studna, která je napojena do domu a slouží jako zdroj vody. Obecní vodovod v dosahu. Dům je také napojen na kanalizaci a plynovou přípojku. Cena nemovitosti je uvedena včetně nového vnitřního nábytku bez elektroniky (kuchyňská linka, ložnice, komody, obývací nábytek, jídelní stůl s židlemi, gauč, krbová kamna).
Klidné místo, vhodné k trvalému bydlení i k chalupaření. Obec Lovčice se umístila již několikrát v soutěži obec roku, je tu částečná občanská vybavenost (pošta, školka, základní škola, knihovna, obchod se smíšeným zboží, dětské a antukové hřiště, atd.). Další občanská vybavenost cca 5 km v Chlumci nad Cidlinou. Výhodnější financování k této nemovitosti Vám zařídíme.
Vybavení:
Voda: Místní zdroj
Plyn: Plynovod
Komunikace: Asfaltová
Elektřina: 230V, 400V
Topení: Lokální tuhá paliva
Doprava: Autobus, Vlak
Energetická náročnost nemovitosti:
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná
Parametry nemovitosti:
RZ: 951/RZ/36
Kategorie: Domy
Podkategorie: Rodinný
Vlastnictví: Osobní
Typ: Prodej
Stav objektu: Po rekonstrukci
Ostatní parametry:
Stavba: Smíšená
Velikost: 3 pokoje
Typ domu: Přízemní
Počet podlaží: 1
Umístění: Klidná část obce
Poloha domu: Samostatný
![2x Střešní lať 4x6 cm, délka 4m](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám dvě střešní latě, smrkové nehoblované, impregnované. Zůstaly nevyužité. Cena za ks 100,-. PROSÍM POUZE VOLAT, NA SMS A EMAIL NEREAGUJI.
![Vozík na střešní tašky k výtahu GEDA](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Na prodej vozík střešní na latě, pro přepravu materiálu po střeše.
Jsme distributorem GEDA v Polsku
Pokud máte živnost, nakupujete bez DPH. Nákup v Evropské unii.
Podívejte se prosím na naše další inzeráty s dalšími stavebními stroji (Pásové pily, Hladička betonu, Pila stolová).
Kontakt:
-
- +48 663-440-449 (může být Whatsapp)
Adresa naší společnosti:
ul. Krupánka 83
41-100 Siemianowice
100 km od Ostravy
![Střešní tašky Tondach Univerzal 12](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Daruji střešní tašky Tondach Univerzal 12 v pěkném stavu, které nyní pokrývají střechu o výměře cca 140 m2 (poměrně členitá střecha, tedy včetně množství hřebenáčů). Podmínkou je vlastní demontáž krytiny, latí a klempířských prvků ze střechy v termínu a po domluvě tak, aby mohl pokrývač ihned realizovat pokládku nové střechy.
Součástí demontáže musí být tašky a latě z celé střechy (bez trámů) včetně mansardy a části o výměře dalších cca 100m2, kde jsou taška jiného druhu (ty bude možné si také odvézt nebo zlikvidovat do kontejneru).
Termín cca jaro 2023.
![Prodej rodinného domu, 122 m², Hlohovice](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Hlohovice část obce Hlohovičky o celkové výměře 2367 m² před rekonstrukcí. V domě proběhla výměna části oken, vyklizení celého objektu a je možné ihned započít rekonstrukci s materiálem, který je připravený u nemovitosti (střešní tašky, zateplení, zbytek oken, střešní latě, kamna s krbovou vložkou, apod.). Do domu napojena studna a septik, elektřina 220/380 W. Veškerá občanská vybavenost v obci Radnice vzdálené cca 7 km. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.
Lokalita: Hlohovičky
Evidenční číslo: 820920
Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná
![Modulový dům - mobilní dům - mobilheim](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Díky silné izolace jsou domky vhodné na celoroční použití.
1kk - rozměrech 8×3 metry (25 m²)
Dostatek prostoru - Na bydlení i rekreace až pro 2 osoby. V domku naleznete vše potřebné - koupelnu, přípravu na kuchyň i prostor na obývací pokoj s ložnicí.
ZLEVNĚNO o 50.000 Kč při odběru do konce března.
K umístění tohoto domu není potřeba stavební povolení - stačí když stavbu umístíte v odstupové vzdálenosti od společných hranic, jelikož podlahová plocha činí méně než 25 metrů čtverečních, tak ho můžete umístit téměř na jakýmkoliv pozemku.
Osvědčená technologie - Použita technologii difuzně otevřené technologie stěn, podlah a střechy, která obsahuje izolaci 40mm Steico Flex.
Podlaha - složení od země:
Ocelový nosný rám + vzduchová mezera, tl. 140mm (alt. dřevěný nosný rám)
OSB desky, tl. 12mm + penetrační nátěr s obou stran OSB
Dřevěný podlahový rošt, tl. 240mm
Tepelná izolace z min. vláken do roštu, tl. 240mm
OSB desky, ti. 22mm
Parozábrana - PE fólie
HOBRA desky 20mm + 15mm - křížem přes sebe
Fermacell desky 25mm
Finální podlaha + podklad dle výběru investora
Stěny - složení od interiéru:
Sádrokartonové desky - tl. 12.5 mm výmalba (bílá barva)
Instalační předstěna — vzduchová dutina + hliníkový/dřevěný rošt - tl. 80mm
Parozábrana - PE folie
Sloupová nosná konstrukce - hranoly KVH, tl. 100 mm
Tepelná izolace z min. vláken mezi sloupky, tl. 100 mm
OSB desky, tl. 15 mm
Penetrace + polyuretanová lepící pěna
Fasádní polystyren EPS 70 F, ti. 100 mm
Lepidlo s výztužnou tkaninou + penetrace
Fasádní omítka (bílá barva)
Strop - složení od interiéru:
Sádrokartonové desky - tl. 12,5 mm
Parozábrana - PE folie
Dřevěný či hliníkový rošt
Tepelná izolace z minerálních vláken do roštu, tl. 100 mm
Dřevěný laov - krokve 60/180KVH Sedlová střecha
Tepelná izolace z minerálních vláken mezi krokve, tl. 160 mm
OSB desky, tl. 18mm sedlová střecha + pojistná hydroizolační fólie
Střešní latě, kontralatě
Střešní krytina — plech, Alternativně u sedlových střech příhradové vazníky + foukaná minerální izolace
Základní vstupní a interiérové dveře (bílá barva)
Základní vnitřní a venkovní osvětlení
Sanita - toaleta, sprchový kout, umyvadlo, příprava pro pračku, dlažba a obklad koupelny
Okna plastová, izolační trojsklo (bílá barva) Elektroinstalace, rozvody pro kuchyňskou linku, el, boiler 801, přímotopy v každé místnosti.
V případě zájmu se na mě prosím obraťte na telefonním čísle .
(Tiny house, tiny home, mobilní dům, domek, dřevostavba na klíč, bydlení hned, hotový dům)
![Novostavba RD Řitka Praha západ](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Exkluzivně, nabízíme k prodeji nízko energetickou novostavbu rodinného domu. Jedná se o dvoupodlažní zděnou stavbu se zateplením s vlastním rovinatým pozemkem o celkové rozloze 690m2 ve vyhledávané lokalitě nedaleko Prahy v obci Řitka. Dispoziční uspořádání je řešeno jako 5kk s terasou o celkové užitné ploše 180m2 + 25m2 terasa. 1. NP se skládá z garáže ze které je vstup přímo do předsíně, koupelny se sprchovým koutem a s WC, haly, pracovny a kuchyně, která je spojená s obývacím pokojem ve kterém je francouzské okno kterým se vchází do zahrady. 2.NP se skládá ze tří ložnic, dvou šaten, druhé koupelny s vanou a s odděleným WC. Dále je zde vstup francouzským oknem na terasu s dalekým výhledem.
Betonové základy s hydro izolací a izolací podlahy, svislé konstrukce jsou cihlové ,,porotherm“ se zateplením (10cm polystyren). Betonové schodiště. V pokojích plovoucí podlahy, v koupelnách keramický obklad a dlažba. Podkroví sádrokarton paruzábranná folie, izolační minerální vata, masivní krov, latě, střešní betonová taška a střešní okna. Kvalitní česká plastová okna zn. Pramos s izolačními trojskly. Vstupní plastové dveře s bezpečnostními prvky. Ústřední podlahové vytápění v celém domě s automatickým ovládáním napojené na elektrokotel. Dům je napojený na dálkový vodovod, kanalizaci a elektřinu 220V/380V. Nyní probíhají dokončující práce. Kolaudace únor-březen 2023.
Pěkné místo ve staré zástavbě obce Vám nabídne kvalitní a moderní nízkoenergetické bydlení 10Km od Prahy. Výborná občanská vybavenost a dostupnost, škola, školka, obchod atd. Dostupnost autobusem nebo autem s nedalekým nájezdem na dálnici D4 . Půdorys Vám rádi zašleme na vyžádání e-mailem. Náš finanční poradce Vám vybere bankovní dům, který má aktuálně nejvýhodnější podmínky na trhu!
![Koupím střešní krytinu červený odstín](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
150-200m2. Dále střešní latě a další materiál na rekostrukci střechy. Já Týnec nad Labem. Děkuji za nabídky za rozumnou cenu.
![Střešní krytina Cembrit háčky](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám háčky na střešní krytinu Cembrit.
Háčky zavěšovací pro latě 30mm - 100/30mm cca 1150ks, háčky natloukací 10mm cca 700ks, příchytky hřebenáčů cca 120ks, vichrové spony.
![HRA, PUZZLE, PENĚŽENKA, NAF.RUKÁVKY...](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
PUZZLE POPELKA - Disney
260 dílků , velikost slož.obrázku 40x60 cm
krásný obrázek Popelky - dcera dostala jako dárek již pozdě,
jen 1x složila - takže jako NOVÉ
cena 120,-
PLECHOVÁ PENĚŽENKA - Disney Popelka
- prostorná peněženka,nebo krabička na dívčí poklady ,má malou karabinku,
uvnitř jsou vyjímatelné pěnové kolečka k tlumení trochu děrované od mincí a drobností .Není nutno je tam vkládat,nebo lze vystřihnout nějaké nové ,třeba z papíru atd..
cena 25,-
NAFUKOVACÍ RUKÁVKY Krteček
23 x 15cm ,věk 3-6let
výrobek bez ftalátů
bez poškození
cena 45,-
HRA - MONSTERS UNIVERSITY, TURBINO... je NOVÁ,jen vybalená z fólie a asi 1x hraná,dcera dostala pozdě.
Při rychlé karetní hře si procvičíte postřeh a odhad svých a soupeřových sil. Zbavte se co nejrychleji všech karet a staňte se nejstrašlivější příšerkou.
Hra obsahuje:
- 98 hracích karet,6 figurek
Věk: 5+
cena... 160,-
SPIRÁLOVÝ BLOK
s plastickou panenkou
NOVÝ
cena 30,-
+ poštovné dle velikosti a váhy
Nabízím po dceři spoustu oblečení ,botů,rozklikněte si mé nabídky -třeba se něco za jedno poštovné zalíbí.Děkuji
![Česko - Slovenský rock a metal na LP](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám tyto LP:
FIASCO MICHAL-KOZEL NA HRADĚ-cena 350Kč
HITY 1-/KREYSON,LUCIE,TEAM,ŽENTOUR/-cena 300Kč
TANGO/M.IMRICH-87-cena 100Kč
TANGO/M.IMRICH-ELEKTRICKÝ BÁL-cena 100Kč
IVAN HLAS/NAHLAS 1986-cena 200Kč
BALET-NĚKDO BUDE TĚ MÍT RÁD-cena 200Kč
POSPÍŠIL LUBOŠ-TENHLE VÍTR JSEM MĚL RÁD-cena 150Kč
POSPÍŠIL LUBOŠ-...JSEM V TOM...-cena 150Kč
POSPÍŠIL LUBOŠ-...A NESTŘÍLEJTE NA MILENCE-cena 150Kč
HAMMEL PAVOL/PRÚDY-ŠLEHAČKOVÁ PRINCEZNA-cena 150Kč
FOŘT PAVEL-PREMIÉRA-FIRST NIGHT SHOW /vydala Artia/-cena 150Kč
C/K VOCAL-CAUSA KRYSAŘ-cena 150Kč
C/K VOCAL-BALADA O ZEMI-cena 150Kč
PROGRES 2-TŘETÍ KNIHA DŽUNGLÍ /2LP/-cena 300Kč
ARNETOVÁ H.-V NIJAKÉM MĚSTĚ-cena 150Kč
OLYMPIC-ROCK AND ROLL/vydáno na Artia/-cena 300Kč
OLYMPIC-V LUCERNĚ-cena 200Kč
OLYMPIC-ROKENROL-cena 150Kč
OLYMPIC-KANAGOM-cena 150Kč
OLYMPIC-PTÁK ROSOMÁK/edice Trezor/-cena 400Kč
KARÁSEK SVATOPLUK-ŘEK´S UŽ DÁBLOVI NE?-cena 200Kč
ARÉNA / NATURAL-cena 150Kč
NOVÁ RŮŽE /Supraphon 1990/-cena 300Kč
NOVÁ RŮŽE-´91-cena 400Kč
TURBO-88-cena 150Kč
PETŘINA OTA-PEČET-cena 150Kč
V.WAJSAROVÁ/MINIMUM-ZEMĚ DELFINIE-150Kč
OK BAND-DISCO!-cena 150Kč
O.K.BAND-THE LATEST REPORTS /Artia/-cena 250Kč
JAZZROCKOVÁ DÍLNA /Impuls,Jazz Q,CH.A.S.A./-cena 300Kč
SKUPINY A ZPĚVÁCI-/ENERGIT,MAHAGON,KATAPULT,V.SODOMA,L.POSPÍŠIL/-cena 200Kč
TANJA /Supraphon 1989/-cena 150Kč
ABRAXAS-MANÉŽ-cena 150Kč
PROKOP M./FRAMUS 5-HOLUBÍ DANTE-cena 300Kč
M EFEKT-NOVÁ SYNTÉZA 2/zachovalý stav,insert/-cena 300Kč
M EFEKT-SVITANIE-cena 400Kč
ROCKLET-/KRAKATIT,MODUL,VABANK,ALIAS,COLOR BOX..../-cena 200Kč
FERMÁTA-BIELA PLANÉTA-cena 400Kč
FERMÁTA-DUNAJSKÁ LEGENDA-cena 400Kč
FERMÁTA-GENERATION-cena 350Kč
MCH BAND-ES REUT MICH F.../2LP/-cena 350Kč
PRECEDENS-DOBA LEDOVÁ-cena 150Kč
PRECEDENS-VEŽ Z PÍSKU-cena 150Kč
STROMBOLI /2LP 1987/-cena 350Kč
BÁRA BASIKOVÁ /Monitor 1991/-cena 400Kč /jako nové/
JAZZ Q-POZOROVATELNA/THE WATCH-TOWER-cena 450Kč
JAZZ Q-ZVĚSTI-cena 350Kč
JAZZ Q-ELEGIE-cena 350Kč
JAZZ Q-HVĚZDON/ASTEROID /vydáno na Artia!!!!/-cena 400Kč
KRATOCHVÍL/ACKERMAN-SPOLU-cena 200Kč
KRATOCHVÍL/ACKERMAN-MEZINÁRODNÍ SDRUŽENÍ PRO NOVOU AKUSTICKOU HUDBU-cena 200Kč
COLLEGIUM MUSICUM-ON A ONA-cena 350Kč
COLLEGIUM MUSICUM-CONTINUO-cena 350Kč
COLLEGIUM MUSICUM-KONVERGENCIE/2LP/-cena 550Kč
MAHAGON-SLUNEČNICE PRO VINCENTA VAN GOGHA-cena 300Kč
Z KOPCE /Panton 1989/-cena 200Kč /jako nové/
KOCÁB MICHAEL-ODYSSEUS-cena 250Kč
KOCÁB MICHAEL-POVÍDALI,ŽE MU HRÁLI-cena 200Kč
KOCÁB/PAVLÍČEK-ČERNÉ SVĚTLO-cena 200Kč /jako nové/
TITANIC-METAL CELEBRATION-cena 200Kč
HRABĚ/KOVAŘÍK/MIŠÍK-PÁR TONŮ,KTERÉ PŘEBÝVAJÍ-cena 250Kč
Všechny tituly jsou v dobrém stavu,zašlu Českou poštou v kartonech nebo osobní převzetí.Kontaktujte pouze přes email.
![FAB vložka 35x50,40x50,45x45,40x60](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
prodám Bezpečnostní vložka FAB 200RSD 35x50mm cena 490kč,FAB 200RSD 40x50 cena 490kč,Fab 200RSD 45x45 cena 490kč,FAB 200RSD 40x60mm cena 590kč. pro vyšší zabezpečení je odolná proti:
vyhmatání - tvarované blokovací kolíky a překrytý profil
bumping - chráněna tvarem stavítek
Identifikační karta Standartně dodáváno s 3 klíči Povrchová úprava mosaz
Bezpečnostní třída 3. podle ČSN P ENV 1627 nové ne sms