softshell kalhoty 104 - strana 5
Počet nalezených inzerátů SOFTSHELL KALHOTY 104: 1000 - strana 5

Softshell kalhoty 2XL. Čtyři kapsy na zip z toho 1 na pravém stejně. Polopružný pas. Rozměry : Pas 100 cm, celková délka 106cm

Prodám softshell nezateplené dívčí kalhoty zn.Drexiss, v.92/98. Málo používané. Téměř jako nové, jen na jednom koleně je šmouha,viz detail.

Hannah SIMO
Pánské voděodolné, větruvzdorné Softshellové kalhoty Hannah SIMO se spolehlivou membránou, praktickou povrchovou vodoodpudivou Teflon úpravou, poutky na pásek a možností rozepnutí spodní části nohavice
RESSTEX 5000 , SOFTSHELL , TEFLON DWR
Hannah xl
Softshell
Soft shell

Prodám téměř nové, černé, pohodlné, outdoor softshell Alpine Pro kalhoty, vel.40.
Pásek byl dokoupen samostatně, nechávám ho v ceně kalhot.
Složení: 96% polyester, 4% elastan.
Pas:88cm, vnitřní délka: 80cm, venkovní délka nohavice: 105cm.

Nové s visačkami, dámské softshell. kalhoty. Nejsou zateplené, takže vhodné na celý rok. Původní cena vysoká. Vhodné i jako dárek.

Prodám balík oblečení pro synovi, velikost 68 - 74, možno zaslat přes Zásilkovnu
Mikiny, trička, body, tepláky, kalhoty, rifle, lacláče, capáčky, botasky, čepičky, kšiltovka, zimní kombinéza, zimní kabátek, bunda, softshell kalhoty, softshell bunda, pyžamo

Prodám softshell kalhoty bez vnitřního fleecu, bez zateplení značky Unuo vel. 122-128. Syn je měl pouze 2x na sobě, námi oblíbené, tyto mel jako náhradní. Preferuji osobní odběr Praha Modřany. Lze zaslat přes Zasilkovnu nebo Balikovnu.

prodam softshell podzimni kalhoty vel.110,jsou nosene,ale stale pekne. delka 60cm,od rozkroku 40cm. na jednom kolinku zasite-viz foto. osobni odber Praha Zlicin.

Nové zateplené softshell kalhoty vel. 150, šité v ČR. Kapsy vpředu, nohavice na gumu. Cena 500.
Délka nohavice od pasu z vnější strany 100 cm, šířka u stehna 22cm.
Nesedí velikost.

Krásné termo fleesové mikiny Alpine Pro vel.140/146 a NOVÉ zimní termo softshellové kalhoty Lewro vel. 140/146, s visačkou. Dcera nestihla unosit. Supratherm fleesku měla jen 1x a tu druhou párkrát pod bundu. Nadherné věci, kupované nové, za stav ručím. Cena zimních softshell kalhot 799,- Kč, Supratherm fleesku Alpine Pro 999,-Kč a fleeska s límcem 499,-Kč.

Zdravím a opět přijímám objednavky na ušiti softshell kalhoty zimní, jarní a letní, možný výběr v latkach...všite reflexní pásky, možná regulace v napletu, na dobírku neposílám, ceny podlé velikosti

nové - skladem vel. 110 - délka od pasu 66 / 46 cm, pas 23-34 cm
- Vnitřní část softshell materiálu tvoří příjemná fleecová vrstva (fleece) uchovávající teplo a efektivně transportující vlhkost ven.
Vnější vrstva softshellu je odolná vůči mechanickým poškozením, elastická a snadno se čistí.
Tato kombinace zajišťuje, že softshell oblečení je větruvzdorné a do značné míry voděodolné.
Zároveň je prodyšné, čili odvádí vlhkost vyprodukovanou lidským tělem.
barva je limetkově zelená, jednobarevná + potisk zvířátek
Gramáž: 308 g/m2
Vodní sloupec: 10 000 mm
Prodyšnost: 3 000 g / m2 / 24 hod.
Certifikováno pro děti do 3 let.
- kalhoty mají rovný střih, v pase do gumy, 2 přední našité kapsy, nohavice dole do volnější gumy, prošívané švy
- zašlu do balíkovny za 65,- kč nebo přes zásilkovnu za 79,-kč

Top stav - nové !!! kalhoty softshell zn. Regatta outdoors vel. L, č. 36, délka 110, pas 90-105 lze nastavit

Prodám dámské kalhoty Direct Alpine Cascade lady 3.0, vel. L. ve tmavě modré barvě s tyrkysovým zdobením (model indigo). Kalhoty jsou používané málo, nemají žádnou díru. Dole lze nohavice rozepnout pro kompatibilitu s lyžákama (skialpy).
Prodám dámské outdoorové kalhoty značky Direct Alpine Cascade lady 3.0 ve vel. L. ve tmavě modré barvě s tyrkysovým zdobením. Strečový odolný softshell poskytnou absolutní volnost pohybu, výborně odvádí pot a hravě si poradí s rozmary počasí po celý rok. Nejvíce namáhané partie vyztužuje Cordura, která chrání před roztržením na skále či v horách. Nohavice mají regulaci spodního okraje, boční zipy a elastické klíny pro pohodlné přetažení přes lyžáky.
Kalhoty byly používané málo, nemají žádnou díru.
- strečový materiál + elastické švy
- rychleschnoucí úprava
- pohodlný pas regulovatelný páskem
- oděruvzdorná tkanina (Cordura) na kolenou a spodní části nohavic
- nohavice s háčkem pro připevnění k obuvi
- 2 přední kapsy a 1 boční, dobře dostupná i v sedáku
Osobní předání v Ostravě, Hranicích nebo Olomouci. Zasílám také poštou, poštovné ale není v ceně.

Prodám kalhoty Fantom (Česká výroba)vel.104
vhodné jaro,podzim
malý flíček na levém koleni
cena; 250kc

Prodám textilní kalhoty na motorku značky RSA.
Viz fotky lehce potrhané k opravě.
Cena nových kalhot v motozem je 3000Kč
Pro postavu cca 188cm 105 - 120kg.
Kalhoty vyrobeny z 100% polyesterové tkaniny 600D, která je charakteristická vysokou odolností vůči tření a podření.
Švy kalhot jsou vytvořeny speciální technologií.
Homologované chrániče kolen a chrániče boků, navíc vnější chrániče - slidery - v oblasti kolen.
Kvalitní odnímatelná membrána podšita příjemnou síťovinou.
Celé kalhoty jsou podšity síťovanou podšívkou.
V oblasti sedu jsou kalhoty vyztuženy kůží, díky které se stává sed protiskluzovým.
Perforace zajištěna díky perforované kůži z vnitřní strany kolen, čímž je zajištěna ideální cirkulace vzduchu a zároveň ochrana v podobě protiskluzové vrstvy.
Stretchové panely nad koleny a v oblasti beder pro větší pohodlí při sezení.
Možnost rozšíření nohavic v dolní části pomocí zipu, který je podšitý síťovinou, a tím je zajištěna potřebná ventilace.
2 vnější kapsy.
Stahování v pase pomocí pásků na suchý zip a pružnou gumu.
Kalhoty lze spojit pomocí krátkého a dlouhého zipu s bundou.
Více na: