silniční motorka 50ccm
Počet nalezených inzerátů SILNIČNÍ MOTORKA 50CCM: 1000
Prodám svou Husqvarnu WRE 125 r.v. 1999 11kw. Na svůj věk bych řekl, že je motorka dosti zachovalá. Motorka jede krásně a nikdy mě nikde nenechala. Motorka je původem z Itálie. V Čechách jsem první majitel (Kupoval jsem ji od pána, který ji přivezl z Itálie a jen jednou se na ní projel). Motorka byla původně na endurech, ale to mě moc nechytlo, tak jsem přezul na silniční. Mnou byla padena jen 1x v terénu
Co bylo na motorce děláno:
- Nové silniční pneu, najeto do 1500km (gumy jsou pořád na endurových ráfcích, takže se nejedná o motardy)
- M-Style CNC stunt spojka ( na 1 nebo 2 prsty)
- Nový vzduchový filtr
- Nové blinkry
- Nová krytka zadního světla
- Olej měněn před 500km
Mínusy motorky:
- Chtělo by to udělat nové brzdy ( Motorka stále brzdí dobře, ale kotouče i destičky jsou dost sjeté)
- Motorka byla původně bíla, ale plasty jsem přelakoval sprejem na černo, takže nejaké ty nedokonalosti ve vzhledu tam budou) - Takže obecně horší plasty
- Motorka má za studena problém s podřazovaním (nevím čím to je, ale už jsem to tak kupoval. To by bylo potřeba opravit)
- Lehce prochcává olej z výfuku když je horko (Prozatímní řešení - Kobercovka, ale chtělo by ho to přetěsnit)
- Je utrhnutý náhon tachometru (špatně jsem ho nasadil při přezouvání gum a lanko se přetrhlo)
K motorce přidám další vzduchový filtr, blastery a kryt řetězu. Na motorku je možné se podívat i projet v Brně.
Cena není pevná - Možnost domluvy na místě
Prodám enduro 50ccm - Peugeot XPS, rok výroby 2004, motocykl je po celkové opravě, rám - nový komaxit, nová všechna ložiska - kola, řízení, kyvka, nová řetězová sada, brzdové kotouče, gufera + ložiska motoru, nová spojka + lanko spojky, nová zadní pneu, nová zrcátka, blinkry, kryt řetězu, podtlakový kohout paliva, přepínač světel, přetěsněné tlumiče, nový potah sedla, technická do 2024. Motor Am6 - kit 70 ccm, původní válec a píst 50ccm v ceně, v TP zapsáno 50 ccm - možno řídit od 15-ti let. Použitelné náhradní díly z Derbi Senda, Rieju MRT, Malaguti XTM atd.
Prodam karticky na moped mimo j8ne i tuto kartičku
KTM-SQUADRA 50CCM..NOVA PLATNÁ
na: Dohodou
BABETA
Babeta 228,225,207,210
Babeta Stella
Korádo
Ankur Hero Majestic SSSR
Riga SSSR
Malagutti Fifty Fuli CX50
Gizmo
Benelli
FRanco Morinni
STADION
VERHOVINA /SSSR/
SACHS
HONDA PX-50
PEUGEOT -MVL
GARRELLI 49CCM
RIGA
KTM .squadra 50CCM
MOKIK STELLA RMZ 134 LITVA
KORADO MANET
FRANCO MORINI CONQUEST 50
ANKUR MAJESTIC
FICHTL SACHS/DVOU.JEDNOVÁLEC
BENELLI 3VK
A SPOUSTU DALŠÍCH TYPŮ KARTIČEK,ALE I ŠTITKY NA MOPEDY A MOTO.
STAČI NAPSÁT NA E-MAIL A DOHODA JISTÁ !!
Prodám skut 50ccm je v pěkném stavu na fotkách je trochu zaprašeny ale už je čistý má najeto 18 000 rok 2014 garážováný
STK do 2024 8 měsíc je tam novej olej vzduchovéj filtr je to sice 50ccm ale 80 jsem stim vitah je plně pojízdný vše je funkční je jsou nové pneu vzadu i ve předu je plně připraven na sezónu a omlouvám se za chybi po roce nastartoval na drc
Prodám motorku Roxon 50CCM jedná se o motard s motorem stejný jako Aprilia 50CCM, 6 rychlostí, nyní částečně otevřená ve výfuku, v tp rychlost 45 km v hod, tak lze řídit od 15 let, nyní bez problémů 80 km v hod. Motorku nevyužívám a proto prodávám, najeto poctivých 1045 km a takových 50 už moc není. Je tam úplně nová baterka. Jediná chybička která je lehce poškozená sedačka a od sluníčka pomačkaná nálepka. S rozumným a slušným jednáním jsem schopen se domluvit na ceně.
Motorka má najeto 692 km ideální na ježdění po městě například do práce/školy spotřeba 1.6l/100km. Na motorce aktuálně vyměněn olej a připravena na nového majitele. Obsahu 50ccm se vstřikováním paliva EFI, bezproblémový čtyřtaktní vzduchem chlazený motor o výkonu 2,6 HP při 7000ot/min. Motor plní nejnovější emisní normu Euro 5. Tento motocykl můžete řídit s řidičským oprávněním od 15 let nebo s řidičským oprávněním na auto sk.B.
Dobrý deň, predám tuto krásnu Husqvarnu TE 250i 2020 motorka má aktuálne 200 mth, pred 33 mth GO vrchu motora, menený piest,tesnenia v motore, ložiská, nová rozeta,reťaz, vyvodové koliečko ,nový ventilátor, vymenené filtre v nadrzi, skrtiaca klapka na ultrazvuku vyčistená, vyčistene a skontrolovane sacie klapky, spodok motora kluka všetko ok, skontrolovane u mechanika, nie je problem kontaktovať ho.. aktuálne nové riaditka Renthal Twinwall, nove gripy, LED svetlo, plasty, holochromove polepy od , karbonove kryty tlmičov, novy poťah sedla, celý kryt motora a kolena.. olej menený každych 8 mth použival som Motul ale do vstrekovača samozrejme original MOTOREX, aktualne je po vymene oleja 0mth,motorka má TP aj ŠPZ k motorke je komplet pribal, pridam aj oleje a čistič na vzduchovy filter,nahradne plasty,nahradne gripy s rychlopalom, nahradne riaditka...aktualne je motorka cela vyčistena a premazaná, motorka nebola jazdená závodne, iba ako hobby na vybehnutie sa povoziť s kamaratmi nejazdila nikdy ťažké enduro... Dôvod predaja: kúpa auta.. bude mi za ňou smutno..len do dobrých ruk, špekulanti nevolať ušetrite sebe aj mne čas, motorka vždy dostala to čo potrebovala.stači iba sadnuť a jazdiť motorka je pripravena na sezonu:) Cena je 5800€ (139 000kc) dohoda na mieste. Som zo Žiliny Slovensko +421903758544
Yamaha Honda ktm husqvarna Kawasaki Sherco beta gas gas 50 65 85 125 150 200 250 300 350 450 500
Prodám dětskou elektrickou motorku Vesta.
Farba modrá
Dve baterky původní cena 1290
Cena motorky 5400,-
Detailní popis produktu
Představujeme Vám dětskou elektrickou motorku Vespa, která určitě splní požadavky každého malého řidiče. Dětská elektická motorka se nabízí v různých poutavých barvách. Motorka má přední LED světlo, které zvyšuje viditelnost dítěte na cestě. Sedadlo je vyrobeno z měkké Eko-kůže. Motorka má měkká Eva kola, díky kterým může dítě jezdit na své motorce nejen na rovném, hladkém povrchu. Motorka je vybavena hudebním panelem. Rychlost, kterou může motorka dosáhnout, je mezi 3 a 4 km/h. Zadní kufr je součást balení.
Vlastnosti:
- přepínač jízdy vpřed a vzad
- automaticky brzda – po sundání nohy z plynového pedálu
- měkké sedadlo s Eko-kůže
- měkká EVA kola
- přední LED světla
- hudební panel s MP3, USB
Technické parametry:
- motor: 2x45W
- baterie: 1x12V 4,5Ah
- rozměry motorky: 107x51x82 cm (d, š, v)
- rychlost: 3-4 km/h
- hmotnost motorky: 15 kg
- nosnost: 25 kg
- doba nabíjení: 8 hodin
- doba užívání: 1 hodina
- věk: 3+
- certifikace CE
Dobrý den prodávám svoje silniční kolo Scott Speedster S50 které jsem nechal plně opravit s brusonovýma komponentama Shimano Tiagra.
Seznam komponentů :
Silniční dualy Shimano Tiagra ST-4700 3x10.
Silniční klika Shimano Tiagra FC-4703 3x10.
Silniční přesmykač Shimano Tiagra 3x10.
Silniční přehazovačka Shimano Tiagra 3x10.
Kazeta Shimano Tiagra HG500.
Nové lightweight ložisko kliky.
Nové duše a pláště.
Nové lanka a bowdeny - Brzdy mají nerezové, převody mají teflonové.
Brzdy jsou originalní Scott PRO furt brzdí fajnově.
Zadní kolo má na jednom místě mírně ohlej ráfek jde to cítit v pomalejší jízdě ale za rychlosti to nejde poznat.
Prodám dětskou motorku 50ccm. Rok nejela. Před dvěma lety nový motor. Starý dám k tomu. Je to Čína, takže na hraní. Nestartoval jsem!
Dobrý den prodám motorku 50ccm z důvodu nepoužívání.Moto na dodělání.
Kupoval jsem nové startování a Karburátor.
Bude potřeba koupit nové plasty a novou nádrž.
Také se musí upevnit plynové lanko
V případě zájmu pište sms
Spolehlivá silniční motorka. Výborná na ježdění. Spotřeba závisí na jízdě, většinou okolo 6 litrů. 58kW.
Stačí mít papíry A2.
Motorka má 210 kg.
Laděný výfuk Leo Vince. Přidává 2-3kW, tudíž má motorka něco okolo 60kW. Originální vyfuk přidám k moto.
Škrábance od předchozích majitelů, ničemu při jízdě nevadí.
Po servise připravena na sezónu 2023 (viz faktura)
Stk 6/23 (projde bez problému)
Najeto: viz foto.
jako Suzuki sv 650
Jsem ochotna zlevnit na místě.
Predám opravnú sadu pre štartovací motorček
DT-75, MTZ .... Cena za komplet sadu - 65 €
MA - osobne, prípadne pošlem, zasielam aj do ČR.
Súprava pozostáva :
- štartovací valec motorka 1x
- piest štartovacieho motorka 1x
- piestny čap štartovacieho motorka 1x
- zaisťovacie segerky čapu 2x
- krúžky štart. motorka 2x
- sada tesnení pre štartovací motor PD10 - komplet
- sada na opravu karburátora - membrána DT-75 - komplet
Dobrý den, prodám krásnou úpravu čtyřválcové klasiky Yamaha XJ 550 původně z roku 1983. Motorka má na sobě mnoho úprav, které byly profesionálně laděny původně na okruh, kde byla testována. Motorka pak byla nalazena spíš na jízdu po městě, táhne hezky od spodu a je velmi lehká.
Úpravy:
Přední upside-down vidlice, brýle, řídítka a komplet brzdy jsou z Yamahy R1. Kola byla vyměněna za ty z Yamaha XS650 - nový komaxit ráfků, nová ložiska a nerezový výplet. Nerezové svody dle vlastního návrhu s tlumičem, nové sedlo a mnoho dalšího.
Motorka v současné době nemá STK, ale není problém ho dodělat. V ceně motorky je ještě druhá, identická motorka v originálním stavu, pro náhradní díly.
V současné době má motorka lehce poškozenou nádrž, byla špatně opřena o vrata, v případě zájmu opravu vyřešíme formou slevy, nebo jinou dohodou :).
Prodám KTM Duke 125
- jsem 2. Majitel
- r.v. 2018
- Motorka má 11kw, najeto 15 xxxkm
- Olej pravidelně měněný po 3500km
- 2 klíče
- Motorka má CNC páčky(originální přidám), výfuk akrapovič (originální přidám), padací rám motoru
- Motorka je po servise, můžu doložit fakturou
- Nová řetězová sada
- Motorka je od minulého majitele přestříkaná na KTM Duke 390
- Technická do roku 2024
- S motorkou nebyli jinak žádné potíže
- Vhodná pro začátečníky
- Možno řídit s řidičským průkazem A1
- Motorku prodávám z důvodu, přechodu na silnější
- Motorka je připravená na sezónu, stačí nasednout a jet
- Při rychlém jednání sleva možná
V případě zájmu, volejte nebo pište SMS na tel.
Prodám Yamahu MT-03 z roku 2009 ve velmi dobrém technickém i vizuálním stavu. Motorka nebyla havarovaná ani s ní nebyl a není žádný problém, dělal jsem pouze běžný servis. Motorka původem z Itálie, v České republice jsem druhý majitel. Motorku jsem koupil v roce 2020 od velmi pečlivého majitele, stejně tak jsem se k ní choval já. Motorka ježděna jen za hezkého počasí, pravidelný servis, garážovaná ve vytápěné garáži pod plachtou.
Nadstandardní výbavou je kouřové plexi, kryt motoru, vytažená zásuvka CTEK k nabíjení baterie, která je obtížně přístupná. Motorka v současné době bez očekávaných investic, na gumách najeto cca 4 000 km, vydrží ještě několik sezón. Subjektivně je to lehká hravá motorka s dostatečným výkonem ve velmi hezkém stavu, vhodná i pro menší postavy, možná řídit s řidičským průkazem sk. A2 - od 18ti let.
Prodávám z důvodu malého využití motorky. K motorce jsou tři klíče, včetně červeného servisního. Dále mohu poskytnout český manuál v PDF. Na internetu je k nalezení množství videí týkajících se běžného servisu motorky. Osobní prohlídka po domluvě samozřejmostí. Při rychlém a korektním jednání sleva možná.
Bližší informace týkající se technických parametrů motorky na:
Formy na silniční svodidla, formy na beton.
Nabízíme k prodeji formy na silniční betonové svodidlo 200x54x90cm a 100x27x45cm.
Využití: silnice, rozdělení a přepažení pozemků a parkovišť, zátarasy a jiné.
Skvělé využití zbytkového betonu z mixu.
V nabídce máme také formy na bloky, silniční panely, parkovací zábrany, podhrabové desky, grefa panely a skruže.
Cena formy 200x54x90cm bez DPH 59.950,-Kč
Cena formy 100x27x45cm bez DPH 29.900,-Kč
Více na - Roky prověřená kvalita. Více než 1000 prodaných forem.
Prodej pneu na elektrokoloběžky - skladem.
Pneu
PMT E-Fire 10x3"-1100 Kč-Vyprodáno
PMT Stradale 11" 90/60 R 6,5 - 1390 Kč
CST 11" 90/65-6,5 Silniční- S vrstvou proti defektu -890 Kč
CST 11" 90/65-6,5 Terenní - S vrstvou proti defektu -890 Kč-Vyprodáno
CST 11" 90/65-6,5 Silniční- 590 Kč
CST 11" 90/65-6,5 Terenní - 590 Kč
CST 10x3" Silniční- 490 Kč
TUOVT 10x3" Silniční- 490 Kč
INNOVA 10x3" Terenní - 490 Kč
Duše 10x2,5-3" - 199 Kč
Asi pětkrát jeté, jako nové. PC kolem 2,5 tisíce. Délka vložky 25,2 cm.
Poštovné 79 Kč do pobočky zásilkovny. Platba předem na účet, na dobírku nezasílám. Koukněte i na další inzeráty s cyklo věcmi.
Silniční cyklistická obuv Shimano SH-RC300 pro sportovní jízdu.
Integrovaný mezipodešev a horní konstrukce nastavují novou úroveň padnutí, stability a lehkého výkonu.
BOA® L6 na středu vytváří elegantní profil s rychlým nastavením.
Vrchní struktura obklopujícího ovinování snižuje překrývání a poskytuje přilnavost tretry.
Mezipodešev s nízkou výškou stohu stabilizuje chodidlo a maximalizuje účinnost přenosu energie.
Svršek z perforované syntetické kůže umožňuje vynikající přilnavost a prodyšnost.
Lehká nylonový podešev zesílený skleněnými vlákny pro přenos síly.
Prodám rok staré silniční hliníkové kolo velikost L což je pro 175-187cm vysokého člověka (13 měsíců stále záruka na komponenty a na rám doživotní, dám k němu i účtenku) odkaz na veškeré technické údaje je dole. Na kole jsem najel něco málo přes tisíc kilometrů, je to super kolo které se nezalekne ani lesní cesty :) Silniční pedály nejsou v ceně, dám k tomu původní.. Na kole udělán velký servis (Přímo v Decathlonu) + vyměněný řetěz aby to měl nový majitel doopravdy jako nové, při rychlém a slušném jednání jsem ochoten nechat nějakou slevu..