propan-butan 10 kg cena plynu - strana 40
Počet nalezených inzerátů PROPAN-BUTAN 10 KG CENA PLYNU: 1000 - strana 40

Výhodou venkovských bytů bývá jistě příznivější pořizovací cena oproti bytům ve městech. Nicméně tento přízemní byt ve Smidarech má ještě jeden velký benefit. Tím je bezpochyby příjemné posezení na terase s přímým vstupem na pozemek u domu i bezproblémové parkování vašeho vozu na soukromém pozemku.
Popis nemovitých věcí:
Nabízíme k prodeji prostorný přízemní byt o výměře 81 m2. Byt je v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s terasou a s možností využívání zahrádky (pozemku před bytem).
Dispozice a vybavení:
Současné dispozice bytu 3+1 lze snadno předělat na moderní 3+kk. Okna bytu směřují na SV a JV. Byt byl před lety částečně zrekonstruován, nové jsou rozvody elektřiny i vody. Parkování je možné na soukromém pozemku, který je společným majetkem vlastníků bytů. K bytu náleží sklepní prostor.
Provoz bytu:
Vytápění elektrickými přímotopy. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Byt je napojen na elektřinu, vodovodní řad i kanalizaci. Přípojka plynu není.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto ze zákona uvádíme třídu energetické náročnosti G velmi nehospodárná.
Lokalita:
Ve Smidarech je velmi dobrá občanská vybavenost - obecní úřad, knihovna, MŠ, ZŠ, dětské hřiště, venkovní posilovna, potraviny, nákupní středisko, zdravotní středisko i benzínová pumpa. Výborné je i spojení do okolních obcí včetně města Nový Bydžov po nových cyklostezkách nebo autobusovou, či vlakovou dopravou. Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce na základě jím zvolených kritérií. Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (dle vyhláška č. 264/2020 Sb.) Cena: 2 580 000 Kč

Pronájem bytu v osobním vlastnictví, dispozice 1+1 v Chomutově v ul. Kamenná. Dům prošel kompletní revitalizací a zateplením a má plastová okna. Byt je velmi čistý a udržovaný. K ceně nájmu se připočítává + 1.000,- Kč/os. a měs. na zálohách za služby. Nutno složit nájem a provizi RK/ nelze na splátky!/. Cena nájmu je bez elektrické energie a plynu. Veškerá občanská vybavenost v dosahu: školka, škola, obchody i zastávky MHD.
Bližší informace u Vašeho makléře. Třída energetické náročnosti: (dle ) Cena: 7 000 Kč/měs

Prodám vodní skútr SeaDoo
- model RXT RS 260 IS
- rok výroby 2012
- nejrychlejší a nejvýkonnější vodní skútr té doby,
- 3 místa
- 260 koní
- české doklady - přihlášeno na SPS Praha
Před sezonou nový olej, filtr, svíčky. Uplne novy kompresor. Ma trhle sedlo, lepe ho precalounit
výbava:
- iBr - brzda + zpátečka na levé páčce
- VTS - nastavitelný trim (úhel sklopení) trysky
- S3 hull - trup vhodný i na rychlou a stabilní jízdu ve vlnách, odpruzeny super zazitek ve vlnach,
- imobilizér
- dva klíče (klasický na plný výkon a tzv. learning key pro začátečníky)
- módy Sport (maximální výkon, rychlá odezva plynu), Normal, Eco (pro úsporu paliva třeba na delší cesty)
- nastavitelná řidítka + nastavitelné páčky
- nastavitelné sponzony
- velká přední vodotěsná schránka
- max. rychlost pres 110km/h
Motor rotax, tazny hak treba na lyze atd
Cena 239000kc volat jen vážný zájemci ,žádná sleva cena pevná !!!,prohlídka kdykoliv i o víkendu po domluvě .
Mozno prodat i s vozikem za 249000kc

prodám velmi kvalitní el. rozvadeč + hlavní uzávěr plynu. Materiál asi, plast nebo laminát, nerezne. Původní cena, kterou vidíte na faktuře je po velkoobchodní slevě, cena pro cizýho byla 11000kč.

Prodám rodinný dům ve střediskové obci Opařany u Tábora s příslušenstvím. Dům leží nedaleko centra obce. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost (devítiletá škola, školka, autobusové nádraží, 2 prodejny potravin, pekárnu, průmyslové zboží a drogerie, textil, 2 x stavebniny, květinářství, sportoviště pro kopanou, tenis, volejbal, tělocvična atd.). Opařany jsou obklopeny krásnou jihočeskou přírodou s lesy a rybníky a nedalekou řekou Lužnicí. Lokalita poskytuje možnosti zaměstnání přímo v místě nebo v nedalekém Táboře nebo Bechyni (viz poznámka*).
Rodinný dům:
Byt 3+1
Pokoj 1 - 21 m2,
Pokoj 2 - 14 m2 ,
Pokoj 3 - 21 m2 (1.patro)
Poměrně jednoduchou rekonstrukcí lze Pokoj 3 rozšířit na plochu 34 m2
Kuchyně – 12 m2
Koupelna – 6,5 m2 (+oddělená toaleta)
Kotelna – 6,5 m2
Příslušenství:
Přízemní budova s šikmou střechou z vlnitého eternitu. Sestává se ze 3 místností (garáž, dílna, dříve sklad paliva) s celkovou užitnou plochou 42 m2
Stavební informace - rodinný dům:
Zděný dům z cihel, přístavby z tvárnic. Jehlanová střecha je z eternitových šablon, které byly obnoveny v roce 1999 (kroupy). V témže roce byla provedena oprava fasády domu. Přístavby mají střechu z pozinkovaného plechu. Podlahy v pokojích jsou prkna pokrytá kobercem. V koupelně a kuchyni jsou podlahy betonové kryté dlažbou a linem. V rodinný dům je trvale vytápěn. Dům byl před cca 8 lety vybaven novými moderními plastovými okny.
Stavební informace - příslušenství:
Příslušenství je zděno z tvárnic. Střecha je z vlnitého eternitu.
Umístění:
Rodinný dům stojí nedaleko od procházející silnice a je plně přístupný pro dopravní techniku. Součástí příslušenství je garáž na jedno osobní vozidlo.
Topení:
Domek má ústřední topení s boilerem a plynovým kotlem (po rekonstrukci před cca 10 lety), dům je připojen na rozvod plynu.
Dílna a garáž v příslušenství má zateplený strop. Příslušenství je vybaveno komínem s možností vytápění lokálním zdrojem (kamna).
Odpady: dům je připojen na obecní odpady
Vodovod: dům používá jako zdroj vody vlastní studnu s domácí vodárnou umístěnou ve sklepě (téměř nová). Kolem domu vede vodovodní potrubí, na které je možno se připojit.
Elektřina: přípojka 3x230V je zavedena jak do rodinného domu, tak do příslušenství. Rozvod elektřiny byl částečně rekonstruován v letech 1960-1965 a je proveden vodiči z hliníku.
Pozemky:
Zastavěná plocha (dům): 176 m2
Zastavěná plocha příslušenství: 43 m2
Zahrada: 250 m2
Celkem: 469 m2
Cena:
Prodejní cena: 3 100 000,- Kč
Ocenění znaleckým posudkem (listopad 2022): 3 650 000,- Kč. Posudek je možno obdržet na požádání.
*Poznámka – zaměstnavatelé v místě a okolí:
ZD Opařany,
EFAFLEX Opařany-Olší
DPN (dětská psychiatrická nemocnice) Opařany
Mnoho podnikatelských subjektů v Táboře a Bechyni (10-20km)

Prodám houseboat, rok výroby 2014, motor Beta Marine 18,60KW - 150MH, max délka: 13,50m, šířka: 4,1m, max ponor: 80cm, náhradní - původní motor (nefunkční k opravě-1,9D VW), loď pro 12 osob, buštrál, elektronický plyn, hydraulické kormidlo, nové čerpadlo na vodu, nový macerátor, příprava na řízení z terasy - silnější hydraulické čerpadlo a silnější píst ke kormidlu. Loď je plně vybavena, wc, sprcha, umyvadlo, plynový sporák, el 220/12V - nové rozvody el 220V, plně vybavena kuchyň, 3kajuty - 9 postelí (včetně nových peřin, polštářů a povlečení), obývák 2x rozkládací sedačka, Smart TV, SOLAR panel, trakční baterie, revize el a plynu, 1 rok starý nátěr komplet lodě, břehová přípojka, terasa - venkovní sedačky, stoly, lehátka, plynový gril (vše nové),
3xnádrže: na vodu, odpad a naftu - 350l, bojler. Loď se nachází v Marině v Nelahozevsi. Po domluvě možnost prenechani kotviště. Cena 110 000,- euro SLEVA!!!= NOVÁ CENA 99 000,- EURO

Prodám náhradní díly z Renault Laguna I (1) kombi (1999-2001), 1?9Dti 72kW, 1,6 16V 79 kW, barva červená metalíza-kód:NV783,
2x brzdové kotouče průměr 280mm(cena za pár),
pravá a levá přední těhlice s čidlem ABS,
přední levý a pravý brzdič výrobce LUCAS,
trubka klimatizace 6,
trubka klimatizace 7,5,
spojkové lanko se samostavem 3B,
servo trubka 9C,
hlavní brzdový válec s ABS 6,
silentblok motoru,ABS 10.0946-14023,
elektrické ovládání plynu výrobce BOSCH 9,
váha vzduchu výrobce SIEMENS 0B,
relé žhavení 5,
klima kompresor výrobce SADEN SD7H15 9,
řídíci jednotka motoru výrobce BOSCH 4, HOM 2.
Cena za jeden kus činí 300 kč !!!! Před objednáním je nutné vytvořit poptávku na konkrétní díl.

Prodám hliníkové pedály z vozu VW Tiguan 5N Facelift r.v. 2015
Pedál plynu s electronickým modulem: 1K1503AN
Vhodné por vozy:
VW Tiguan r.v. 2012 - 2018
VW Golf Plus r.v. 2012 - 2014
VW Sharan 7N r.v. 2016 - 2021
Audi Q3 r.v. 2014 - 2018
Škoda Yeti r.v. 2010 - 2018
Pedál brzdy: 1K1142F
Vhodné pro vozy:
VW Tiguan r.v. 2008 - 2023
VW Beetle r.v. 2012 - 2016
VW CC r.v. 2009 - 2017
VW Eos r.v. 2006 - 2016
VW Golf r.v. 2007 - 2016
VW Golf Plus r.v. 2008 - 2014
VW Jetta r.v. 2009 - 2018
VW Passat r.v. 2008 - 2022
VW Scirocco r.v. 2009 - 2018
VW Sharan r.v. 2016 - 2023
Audi A3 r.v. 2008 - 2013
Audi Q3 r.v. 2012 - 2018
Audi TT r.v. 2007 - 2014
Seat Altea r.v. 2011 - 2013
Seat Leon r.v. 2011 - 2013
Škoda Octavia r.v. 2004 - 2013
Škoda Superb r.v. 2008 - 2015
Škoda Yeti r.v. 2010 - 2018
Podpěra nožní opěrky: 1K1864551
Cena bez DPH. Možnost odpočtu DPH.
Cena za set.
Sklad: S5VX3T22754
123456d

Vstřikovač Magic FX = nejrychlejší vstřikovač LPG na trhu. Nejnižší odpor cívky pouze 1,6 Ω = nejrychlejší otevření a uzavření = nejpřesnější dávkování plynu LPG = nejnižší spotřeba paliva (odpor 1,6 Ω při 20°C, čas otevření 1,65ms ± 0,05 ms, čas zavření 0,9ms ± 0,05 ms) Homologace E20 67R-010738. Cena za 1 kus. V nabídce také vstřikovací lišty 3V (cena 1.199 Kč) a 4V (1.599 Kč). Před výměnou nutné vyměnit oba filtry (plynné i kapalné fáze také v nabídce). Pokud měníte za vstřikovače Magic FX nebo JET, použijte trysky ze starých vstřikovačů, které již mají od montáže správnou velikost. Osobní odběr Praha 9 nebo doprava za 119 Kč při platbě předem na účet nebo za 179 Kč na dobírku.

Predam rozne filtre,niektore uplne nove,niektore iba vyskusane,tym padom 1-2krat pouzite.
1) Hoya HD UV Digital 77mm cena 40 euro/novy PREDANE
2) B+W CPL E 77mm cena 40 euro PREDANE
3) Hoya CPL slim 67mm cena 20 euro/ novy PREDANE
5) New-view CPL 77mm cena 15 euro PREDANE
6) Hoya PRO1 digital MC PL-C 77mm cena 40 euro/ vyskusany,nepouzity PREDANE
7) B+W F Pro MRC UV 77mm cena 20 euro PREDANE
8) Kenko Pro1 D UV (W) 77mm cena 20 euro
9) Stein optics day@night digital 0 lux PL 72mm cena 10 euro PREDANE
10) Hakuba polarizer 72mm cena 10 euro PREDANE
11) Hoya ND 8x HMC 49 mm,male poskodenie coatingu z vnutornej strany filtra.Novy,nepouzity.Zial prisiel taky novy a neskoro rozbaleny. Cena 10 euro
12) Fotga Slim Wide Band Fader ND2 to ND400 77mm cena 20 euro
13) No name CPL 77mm cena 10 euro
14) Hoya 81C 72mm cena 25 euro
15) Hoya PL 52mm cena 10 euro PREDANE
16) Hoya HMC UV (0) 55mm cena 10 euro/ novy
17) Fujing Pro MC UV digital slim 52mm 15 euro/vyskusany PREDANE
18) Hoya HMC UV (C) 52mm 10 euro/vyskusany PREDANE
19) DSLR HD AF Digital Wide Converter Macro 0,45 x 58- 82mm + 82mm filter cena 60 euro
20) DSLR Pro MC AF Digital Wide Converter Macro 0.5 x 52- 82 mm cena 70 euro
21) DSLR HD Pro MC AF Digital Wide Converter Macro 0.5 x 67- 82 mm cena 70 euro
22) Green.L CPL 77mm cena 10 euro PREDANE
23) Pro1 D Super slim digital UV filter 58mm cena 10 euro/novy
24) Massa UV filter 52mm cena 8 euro
25) Kenko MC UV filter 58mm cena 12 euro
26) Kenko RealPro ND 64 77mm cena 20 euro PREDANE
27) Hama Close up +4 77mm cena 8 euro
28) Hama mikrofon+ kabel cena 25 euro
29) Hoya pro1 digital MC UV(0) 67mm cena 20 euro
30) Haida slim ND 1.8 x64 67mm cena 30 euro
31) Hoya HMC ND x8 67mm cena 15 euro PREDANE
Cislo vymyslene,kontakt email
gribb33@
Brezno,Slovensko

1) Modra cabraka, vel.Full. 1x použita. Cena-140kč.
2) Nova zelena ohlavka+voditko. Vel.XFULL. cena- 500kč.
3) Pravy beranek pod sedli. Zn. BR. Použity cca 10x na zavodech. Cena-1550kč.
4) Neoprenove zvony KT. POužite cca 5x.Cena-320kč.
5) ochrana guma na šporny. Cena-50kč
6) Nova bederka. Vel. 155cm. Cena-500kč.
7) Novy nakrčnik ke koním. Cena-199kč
9) starší stihla, vel.13,5cm. Cena- 90kc.
11) 2x oteže maj kovova ocka. Nove i použite. Vel. Full. Cena- od 300kč do 500kč.
12) modra čabraka eskadron, vel. FULL. Cena-460kč
14) Podsedlová dečka zelena ze spodu ma umeleho beranka. Malo použivana. Vel.Full.Cena-700kč.
15) chladici bandaž. 2xpoužita. Cena-450kč
16) Prodam sadu 40x ozubupřislušenstvi.Nejaké nove a nebo hodne malo pouzívané. Cena-380kč
19) šablona- Cena-100kč
20) šikme gumy do třmenu. Vel.12cm. Cena-100Kč
ybaveni pro pejska:
1) řetízkový obojem. Vel.40cm a cena 40kč.
2) nová menší miska. Vhodna na cestovaní. Voda se zni nevyleje. vel.15,5cm 0,24l.Cena-60kč.
3) cestovni hneda miska. Cena-90kč
4) Nová Chladící podložka Scruffs Self - Cooling Mat 77cm. Cena-370kč
6) 2x voditko. navijeci použite modro-zelené za 50kč a nove řetízkovo/červené za 120kč. Cena-od 50-120kc.
7) Novy obleček pro psa. Vel.34cm. Cena-200kč
8)19x obojek. Nove i použité. Pro male i velka plemena. Cena-od 20kc-150kc
9) 2x hračka. Blikaci balon a kost. Cena-50kč a 50kč
10)POstroje/kšíry. červený nové. Cena-280kč.
11) Velka nerezova miska. Cena-110kc
12) Nylonovy nahubek pro velkeho psa. Cena-90kč.
13) Trixie Skudo letecká přepravka pro psy 79 cm. Pouze vyskoušena. Nevejde se mi do auta.
Kupovana zde: Cena-1900kč.
14) Nova Ferplast přepravka do Atlas Car auta Scenic 80, Š 82 x H 51 x V 61 cm. Pouze vyzkoušena. Nesedi nam velikost. Je nam mala. Cena-1650kč
Lze poslat zasilkovnou.

prodám nasledujúci nové nehrané LP gramodesky
cena v textu,
Posílám přes zásilkovnu
Mám i jiné inzeráty,klikněte na jméno
Krajíček I. a O.Hlaváček - Hostinec pod gaštanom/stav:nová = 3€
Burian,Skoumal,Vodňanský - Večírek rozpadlých dvojic (dvojalbum) /stav:nová nehraná/cena 8€
Patejdl Vašo - Mon anoure/stav:nehraná nová/cena = 7€
Titanic - Abel/stav:nehraná nová/cena = 7€
Plnoletí - výber/stav:nová nehraná/cena = 7€
---------------------------------------------
hrané gramodesky:
Blind - The minds eye/stav:výborný/cena = 7€
Dark Side -Spiral (dvojalbum)/stav:výborný/cena = 19€ (Matador)
Dedeček,Burian,Skoumal,Vodňanský - Večírek rozpadlých dvojic (dvojalbum)/stav:velmi dobrý/cena = 5€
Edmuds Dave - Closer To The Flame/stav:výborný/cena = 7€
Chytila Patrola Prostitutku...- Písne starých hampejzú/stav:výborný/cena = 11€
Indigo Girls - Nomads Indians Saints/stav:výborný/cena = 9€
Interior/stav:výborný/cena = 9€
Invisible Pedestrian/stav:výborný/cena = 6€
Josef Simon - Pouštní Pták/stav:výborný/cena = 7€
Neil Young - Crazy Horse (BOX 4LP)/stav:nehrané/cena 39€
Nové Horizonty/stav:výborný/cena = 9€
Patejdl Vašo - Mon anoure/stav:nehraná nová/cena = 7€
Peel David - An Evening With D.Peel/stav:výborný/cena = 7€
Pink Floyd - A Sacerful Of Secrets/stav:výborný/cena = 19€
Pink Floyd - Spring equinox(dvojalbum)/stav:výborný/cena = 26€
Plnoletí - Výber ,Elán,Tublatanka a dalšie../stav:nehraná nová/cena = 7€
Praha se baví - písničky z let 1925-1935/stav:výborný/cena = 7€
Praha tančí - písničky z let 1945-1955/stav:výborný/cena = 7€
Razorcuts - Storyteller/stav:výborný/cena = 11€
Svatopluk Karásek&Londýn - Rek´s už dáblovi ne?/stav:výborný/cena = 7€
The Cure - Mixed Up (dvojalbum)/stav:výborný/cena = 19€
Titanic - Abel/stav:nehraná nová/cena = 7€
Zentour 005/stav:výborný/cena = 11€

Prodám tyto LP:
-BROM GUSTAV - GUSTAV BROM HRAJE SWING-cena 200Kč
-CODONA 2 - /D.CHERRY,N.VASCONCELOS,C.WALCOTT//Supraphon 1983/-cena 200Kč
-NAT KING COLE/Supraphon 1971/-cena 150Kč
-NAT KING COLE-THE UNFORGETTABLE-cena 250Kč
-DAŠEK R./DÉCZI L./RŮŽIČKA K./VELEBNÝ K./...... - DIALOGY-cena 300Kč
-DAŠEK RUDOLF/RŮŽIČKA KAREL - MEZIPŘISTÁNÍ/Artia 1984/-cena 300Kč
-ČESKOSLOVENSKÝ AMATÉRSKÝ TRADIČNÍ JAZZ-cena 150Kč
-ELLIS HERB/ROBERTS HOWARD/BURRELL KENNY..... - VELCÍ JAZZOVÍ KYTARISTÉ-cena 150Kč
-GANELIN TRIO - ANCORA DA CAPO/Supraphon 1986/-cena 250Kč
-FRIED A./GUSTAV BROM ORCH. - SOLSTICE - MORAVIAN WEDDING/Artia 1975/-cena 400Kč
-GARNER ERROLL - THIS IS /2LP-Holland/-cena 400Kč
-GILLESPIE DIZZY - KLASIK MODERNÍHO JAZZU/Supraphon 1975/-cena 200Kč
-INTERJAZZ 2 - HAMPTON SLIDE/ZAHRADNÍK VÁCLAV BIG BAND-cena 250Kč
-INTERJAZZ 4 - STARÝ DOBRÝ CIRKUS - STIVÍN J./DAŠEK R./SERMILA J./WATTS T./-cena 400Kč
-JAZZ PRAHA - LIVE /Artia 1986/-cena 400Kč
-KENTON STAN/Supraphon 1974/-cena 150Kč
-MULLIGAN GERRY - FELICITAS/Supraphon 1973/-cena 150Kč
-NAIMA-cena 150Kč
-PRAŽSKÝ BIG BAND - PODOBIZNA-cena 250Kč
-RICH BUDDY/Supraphon 1975/-cena 200Kč
-SUPER DUO - GLUCHE KROKODYLE/Muza 1986/-cena 200Kč
-SUPER TRIO - TOGETHER ALONE/Krem 1982/-cena 200Kč
-SVOBODA MILAN QUARTET - OKNO DOKOŘÁN-cena 200Kč
-SVOBODOVÁ EVA / CLASSIC JAZZ COLLEGIUM-cena 200Kč
-TÝFA V./KONSTELACE J. VOBRUBY/hosté- RADIM HLADÍK,PETR JANDA/-cena 250Kč
-I GIGANTI DEL JAZZ-MAYNARD FERGUSSON/G.BROM Orchestra/,TONY SCOTT/Traditional Jazz Studio/-cena 200Kč
-JAZZ NA KOCERTNÍM PODIU /Supraphon 1964/-cena 450Kč
Všechny tituly jsou v dobrých stavech,cena za kus 100Kč,pokud není uvedeno jinak!
Zašlu Českou poštou v kartonech nebo osobní předání.Kontaktujte pouze přes email.

Prodám tyto LP:
ELÁN-RABAKA-cena 200Kč
ELÁN-NEBEZPEČNÝ NÁKLAD-cena 150Kč
ELÁN-NIE SME ZLÍ-cena 150Kč
ELÁN-HODINA SLOVENČINY-cena 150Kč
NECKÁŘ/BACILY-MY TO SPOLU TÁHNEM DÁL-cena 150Kč
NECKÁŘ/BACILY-SLUNEČNÍ VĚK
NECKÁŘ/BACILY-PŘÍBĚHY,PÍSNĚ A BALADY 3-cena 150Kč
NECKÁŘ/BACILY-TOMU,KDO NÁS MÁ RÁD
CORTÉS RUDOLF-VZPOMÍNKY MI ZŮSTANOU
BALL RICHARD-MAGIC FLUTE I
POUTNÍCI /1987/-cena 150Kč
POUTNÍCI-WAYFARING STRANGERS-cena 150Kč
POUTNÍCI-CHROMÍ KONĚ-cena 150Kč
HUTKA/MERTA/VONKOVÁ/TŘEŠNÁK-ŠAFRÁN
HUTKA JAROSLAV-VANDROVALI HUDCI-cena 150Kč
HUTKA JAROSLAV-NOVINOVÉ SLOUPY
HUTKA JAROSLAV-STŮJ,BŘÍZO ZELENÁ
HUTKA JAROSLAV-NÁVRAT/2LP/-cena 200Kč
GOTT K.-STORY /2LP/-cena 200Kč
GOTT K.-VÁNOCE VE ZLATÉ PRAZE
GOTT K.-POSEL DOBRÝCH ZPRÁV
GOTT K.-TO VÁM BYL DOBRÝ ROK
GOTT K.-ZPÍVÁ KAREL GOTT/2LP/-cena 200Kč
GOTT K.-KONCERT PRO TEBE
GOTT K.-DNES
GOTT K.-79
GOTT K.-78
GOTT K.-77
GOTT/VLACH-MELODIE, KTERÉ NESTÁRNOU
MICHAL DAVID-ALLEGRO
KAMÉLIE-PAR AVION /vydáno na Artia!/-cena 250Kč
ŽENTOUR-OO1-cena 150Kč
ŽENTOUR-OO3
BREZOVSKÁ MIRKA/MONA LISA-LET
ČERT JIM-SVĚTLU VSTŘÍC /jako nové/-cena 350Kč
LAURA A JEJÍ TYGŘI-ŽÁR TRVÁ-cena 150Kč
W.MATUŠKA-A JEHO 12 NEJ
W.MATUŠKA-LÁSKA NEBESKÁ
S.HLOŽEK-KROK SUN KROK
S.HLOŽEK-ZA TO MŮŽE DÉŠT,NE JÁ
K.ZICH-LET´S HAVE A PARTY IN PRAGUE
K.ZICH-1987
Z.LORENCOVÁ-1971 /EP/-cena 150Kč
K.VLACH/ORCHESTR-PÍSNĚ I.BERLINA A C.PORTERA-1964 /EP/-cena 150Kč
K.VLACH/ORCHESTR uvádí WEST SIDE STORY,MY FAIR LADY,KDYBY TISÍC KLARINETŮ....-1979
DIVADLO SEMAFOR-JONÁŠ A DOKTOR MATRACE /EP/-cena 150Kč
EVERGREENY ZE SEMAFORU 1
EVERGREENY ZE SEMAFORU 3
PŮJDEM SPOLU DO BETLÉMA /Kubišová,Stivín,Viklický,Bittová..../-cena 150Kč
H.HEGEROVÁ-CHANSONS /Artia/-cena 250Kč
RAP-HIP-HOP-HOUSE MUSIC /Punc 1990/-cena 500Kč /jako nové/
M.KUBIŠOVÁ-LAMPA-cena 150Kč
P.SPÁLENÝ-V LUCERNĚ-cena 200Kč /jako nové/
P.SPÁLENÝ-DÁMA PŘI TĚLE-cena 200Kč
P.SPÁLENÝ-PODOBY /2LP/-cena 200Kč
Všechny LP jsou v dobrých stavech,cena za kus 100Kč,pokud není uvedeno jinak!
Zašlu Českou poštou v kartonech nebo osobní převzetí.Kontaktujte pouze přes email.

Prodám integrovaný obytný automobil v plne vybave.
Prvý majiteľ. Možný odpočet DPH. Cena 55 000 € bez DPH
Rok výroby: 2017,
Motor: FIAT 2,3l Multijet, 96kW,130PS
64990km, hmotnosť: 3500kg,
Počet miest na sedenie/spanie: 4/4,
Dĺžka: 675 cm, Šírka: 220 cm, Výška: 276 cm,
PODVOZOK / KABINA VODIČA:
ABS• ESP• airbag spolujazdca• airbag vodiča• manuálna prevodovka• tempomat• pilotné sedačky otáčavé s nastavením sklonu• výškové nastavenie pilotných sedačiek• vonkajšie visiace autobusové zrkadla• imobilizér• automatická klimatizácia• elektrické sťahovanie okna• LED svetlomety• zadná náprava s pneumatickými tlmičmi• podpora trakcie• kožené čalúnenie• izolovaná odpadná nádrž
KAROSÉRIE:
okna s integrovanou dvojitou roletou• strecha z kompozitného materiálu GFK• viacúčelová dvojitá podlaha• plynová skriňa 2x 11 kg• vzadu integrované tretie brzdové svetlo• stanové svetlo• prídavné garážové dvere na strane vodiča• markíza• stabilizačné vzpery
OBYTNÝ PRIESTOR:
klimatizácia DOMETIC• textilný poťah stropu• sklopné lôžko 200 x 150 cm• predné lôžko 185 x 118/80 cm• zadné lôžko: 200 x 147/136 cm• sedačky koža
PLYN/KÚRENIE/VODA:
nádrž na odpadnú vodu 95 l• plynové kúrenie Truma Combi 6 plus (ohřev 10l vody)• rozfuk• ponorné vodné čerpadlo• elektrické podlahové kúrenie• indikátor plynu• vonkajšia plynová prípojka• plynový regulátor Truma DuoComfort
KUCHYŇA/KÚPELŇA:
Troj varič• zabudovaný drez z nerezovej ocele• sklenený kryt• chladnička+mraznička 142 l• kúpeľňová miestnosť s oddelenou sprchou• kazetová toaleta
ELEKTRO:
zvonku prístupný servisní box: kohúty na čerstvú a odpadnú vodu + Euro prípojka 230 V• napájanie/ vnútorné osvetlenie 230 V a 12 V• vnútorné zásuvky• kontrolný panel• palubná AGM bateria 95 Ah
OSTATNÁ ŠPECIFIKÁCIA:
televízor s plochou obrazovkou 19“• navigačný systém• cúvacia kamera• DVD• solárny panel• satelitný automat• klimatizácia kabína + obytný priestor• zadný nosič pre 4 bicykle
Tel.: +421 915 268 763

Laserový řezací stroj TRUMPF Trumatic L3050 TLF5000W rv.2003,
dostupnost březen 2023 - repase dokončena viz. foto
výkon laseru TLF 5000W, řízení Sinumerik - SIEMENS
Lineární pohony ve směru Y a Z, rychlost až 250m/min, zrychlení až 17m/s2
rozměr plechu 3000x1500mm
automatický výměník palet
elektrorozvaděče stroj+laser, chladící agregát, odsávání
Vedení paprsku na N2
řezné hlavy 3,75" 5" 7,5" 9"
Na stroji je provedena kompletní repase v rozsahu:
Kontrola všech zrcadel, kontrola skleněných trubic, nastavení módu paprsku
Kompletní výměna všech zrcadel v externí optice
Kompletní výměna všech harmonik na pohony i paprsek
Kompletní výměna všech vodních hadiček d=6mm, d=8mm, d=10mm a 12mm
Nový lak na všech částech stroje vč. výměníku palet
Kompletní výměna všech plexiskel.
Výměna olejů ve všech převodovkách a v hydraulickém agregátu.
Kontrola funkčnosti klimatizací ve skříních a chladícím agregátu.
Kontrola + výměna filtrů v odsávání
Výměna všech filtrů - vodních, vzduchových a řezných plynů.
Výměna dopravníku
Stroj je ve velmi dobrém stavu, moc dlouho se u nás neohřeje - neváhejte!!!!!!!!!
Provádíme kompletní instalaci, školení obsluhy, záruční i pozáruční servis,
dodávku náhradních a spotřebních dílů.
Prohlídka strojů možná kdykoliv po tel. dohodě v repasní dílně AZ LASER v Blansku.
Cena 1.792.000,- bez DPH + montáž + školení obsluhy.
Sleva platná pouze do 31.03.2023 - POZOR!!!!!!!!!

Laserový řezací stroj TRUMPF TruLaser3530 3200W rv.2010 - top stav, akce do 31.3.2023.
výkon laseru TLF 3200W, řízení Sinumerik - SIEMENS
rozměr plechu 3000x1500mm
automatický výměník palet
elektrorozvaděče stroj+laser, chladící agregát, odsávání
Software s grafikou páleného dílu, novější panel s USB
Standardní levostranné provedení
Na stroji provedena kontrola důležitých součástí stroje:
Kompletní vyčištění stroje
Kontrola všech harmonik na pohonech
Kontrola funkčnosti klimatizací ve skříních a chladícím agregátu.
Kontrola + vyčištění filtrů v odsávání
Výměna všech filtrů - vodních, vzduchových a řezných plynů.
Nový průtokoměr v chladícím agregátu
Stroj je ve velmi dobrém stavu, moc dlouho se u nás neohřeje - neváhejte!!!!!!!!!
Provádíme kompletní instalaci, školení obsluhy, záruční i pozáruční servis,
dodávku náhradních a spotřebních dílů.
Prohlídka strojů možná kdykoliv po tel. dohodě v repasní dílně AZ LASER v Blansku.
Cena stroje 2.490.000,-Kč bez DPH + doprava + instalace stroje.
Sleva pouze do 31.3.2023 - instalace stroje zdarma!!!!!!!!!!!

Prodám Dodge RAM 1500 Longhorn etorgue r.v.2021 najeto 35tis.km. Koupeno nové u auto outlet Hodonín. Jsem 1 majitel. Na celém autě průhledná ochranná fólie + pruhy a nápisy Longhorn na dveřích, nástřik podvozku proti korozi, v nárazníku led rampa, namontovaný plyn prins, nahraná čeština od auta česky, nerezový rám, Doplňky v ceně v hodnotě cca 150 000kč. Ještě jedna sada pneu s hrubým vzorkem k vozu.
Spotřeba plynu cca 18 litrů na 100km, benzínu cca 15 litrů na 100km (jde to i za míň s lehčí nohou)
Auto ještě v záruce. po tel. Možný odpočet DPH. Cena bez DPH. Možná sleva dle dohody.

Ev.č. 15434033
Nabízíme k prodeji skladové / výrobní prostory v nově vznikajícím areálu s parkovacími místy v Doubravicích nad Svitavou.
Doubravice nad Svitavou severní trasa Svitavy (41 km), Blansko (9 km), Brno (35 km).
K dálnici D1 Brno (35 km), D1 Vyškov (40 km), D46 Prostějov (43km).
Areál je tvořen hlavním objektem (1405 m2) se 7 moduly flexi boxů o velikosti 200 - 220 m2 s možností spojení jednotlivých boxů dle potřeby Vaší společnosti. Modulární řešení jednotek nabízí flexibilní dispozice.
Flexibilní boxy mohou sloužit jako:
- skladovací prostory
- malé dílny se zaměřením na drobnou nerušící výrobu
- sídla firem s obchodním zaměřením
- vzorkovna
- prodejna s doprovodnou skladovací funkcí
Každá jednotka disponuje sekčními garážovými vraty, dále okny pro denní osvětlení a případnou administrativní činnost. Uživatelům bude umožněna i vestavba patra.
Příklad využití:
1.NP :
- samotný skladovací prostor: 174 m2
- zázemí pro zaměstnance (WC, šatna, umývárna): 26 m2
2.NP:
- kancelář: 20 m2
Jednotky jsou nabízeny se základním osvětlením, temperováním na nezámraznou teplotu a přípravou přípojek vody, kanalizace, rozvody plynu a elektrické energie. Vytápění jednotek je realizováno plynovými kondenzačními kotly.
1 parkovací stání ke každé jednotce v ceně.
Areál bude kompletně oplocen drátěným oplocením s vjezdovou branou.
Před objektem budou provedeny zpevněné plochy (do 12t - v případě požadavku, možné navýšení) z betonové dlažby s parkovacími stáními.
Technické parametry:
Stavba je založená na betonových pilotách. Nosná konstrukce ocelová. Zastřešena sedlovou střechou, výška hřebene 8,377 m.
Vybavení a standardy na vyžádání.
Plánovaný termín kolaudace 2. kvartál 2024.
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Cena: info v RK, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu.

Prodám obytné auto FIAT CORADO T337 pr. registrace 12 / 2016
Motor Fiat 2,3 euro 5 do 3,5t, délka: 6931mm, šířka: 2325 mm, výška 2905mm
Najeté km: 97000
Počet míst na jízdu 4, spaní 3
Výbava auto: motorová klimatizace, kola Al letní a pech zimní 15“, rezervní kolo pod vozidlem, vyhřívaná elektr. zrcátka, denní svícení, palubní počítač, pravidelná výměna olejů a filtrů, asistent rozjezdu do kopce, přední a zadní zástěrky, elektr. přední okna, zvýšení výkonu motoru
Výbava nástavby: nezávislé plynové topení TRUMA 6 s ohřevem teplé vody, ovládání iNet, nádrž na čistou vodu 100l , odpadní 80l zateplená, měnič 600W, otočná kapitánská sedadla s opěrkami, rádio ZENEC s navig. a couvací kamera, DAB+, TV FINLUX 24“ s výsuvným držákem, TV anténou, venkovní připojení SAT, 3kombinovaná lednice THETFORD s mrazákem, automatické větrání BRUNER, 3plotinkový plyn. vařič, dřez, výsuvná zásuvka 230V a 2xUSB, led podsvícení skříněk, koupelna s oddělenou sprchou, WC s nucenou cirkulací odtahu zápachu pod vůz, třetí přídavné lůžko, mnoho úložných prostorů, lamelové rošty postelí, okna zatemněná i moskytiéry i ve dveřích. Kabina řidiče zatemnění REMIS. Bezpečnostní zámky v kabině i vchodové dveře do nástavby. Koberce. Vyhřívaná elektr. podlaha ovládání termostatem TERMOFOL. Zateplení kabiny a dveří. Detekce plynu. Plynový regulátor TRUMA monocontrol, příprava na 2 lahve. Střešní panoramatická okna. Přídavný koš na odpadky. Nová nástavbová trakční baterie 95Ah.
Velká garáž s kobercem zateplená, vyhřívaná, světla a zásuvka na 230V s vypínačem a 12V. Ližiny na upevnění s posuvnými oky, nářadí, držák na 4 kola. Markýza 4m s osvětlením LED. Další foto pošlu. Cena k jednání. Tel.: