propan butan láhev 2kg
Počet nalezených inzerátů PROPAN BUTAN LÁHEV 2KG: 1000

Koupím starší prázdné láhev / lahve Propan Butan, nebo Propan. Nevadí že jsou rezavé. Přijedu a hotově zaplatím,okolí Opava Fulnek Krnov Bruntál a Ostrava další po dohodě. Cena rozumná dohoda.
- Propan
- Propan Butan
- Plynová láhev
- Plynová bomba
- Propanbutan.
Volejte na stačí sms nebo pište také na pneumosa@

Prodám PB láhev 2 kg, repasovaná, nový lak, nová tlaková zkouška. Prakticky nová láhev. Cena 490 Kč. Možno naplnit.
PB láhev, PB bomba, bomba 2 kg, bomba ke grilu, propan-butanová láhev, propanbutanová láhev 2 kg, PB láhev 2 kg, propan-butan,PB Láhev

Plynový hořák na propan nebo propan butan do kovářské výhně nebo pro tavící pec. Hořák lze předělat na přívod vzduchu z kompresoru nebo fukaru. V takovém případě dá se taky tavit měď, mosaz, hliník. Pro tavení 4kg mosazi půjde cca 2kg propanbutanu. (Pro taven je potřeba mít pec a grafitový/ocelový kelímek). Ohřev v tím Případě do 1200C. Hořák má rychloupínací spojku a regulace množství plynu. Na kovářské práce kompresor není potřebné

Dobrý den,
dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji velice pěkné zahradní hřiby topidla Etna tz02001. Dostupnost: 3ks
Cena za 1ks: 2900,-
Cena za 2ks: 5500,-
Cena za 3ks: 7500,/= 2500,- za ks
Pouze osobní odběr
Specifikace:
Efektivní topidlo pro terasy, balkony, zahradní přístřešky mnoho dalších prostorů.
Terasový zářič a ohřívač vzduchu, tzv. hřib na lahve propan-butan, díky němuž můžete trávit čas venku i za chladného počasí.
Je určen pro venkovní a velké vnitřní dobře větratelné prostory.
Hlavní výhodou ohřívače je velmi rychlý a efektivní ohřev vzduchu. Neskutečně funkční a ohromným výhřev prostoru.
Za chladných večerů lze trávit volný čas na zahradě, terase, přístřešku a dalších podobných prostorách
S tepelným zářičem Vám již nebude zima a zahřeje Vás i Vaši návštěvu. Velmi oblíbené pro terasy a zahrádky v restauracích.
Zářič je vybaven bezpečnostním systémem, který automaticky odpojí přívod plynu v případech převrhnutí nebo zhasnutí plamene za větrného počasí.
Výhodou je velmi lehká montáž, demontáž a dobrá skladovatelnost
Technické parametry topidla Etna - zahradního hřibu:
Provoz: na plyn Propan či Propan-butan.
Schránka: pro PB 10 kg láhev (není součástí výrobku). Lahve je ukryta ve spodku topidla pod krytem a není vidět.
Výkon: maximální výkon 13 kW
Celkový tepelná spotřeba: 450 - 870 gramů plynu za hodinu
Zapalování: je piezo elektrické = škrtátko.
Celková výška zářiče: 2222 mm
Základna: 460 x 86 mm
Spodní podstavec : 378 x 765 mm
Hořáková jednotka: 278 x 530 mm
Clona: 278 x 210 mm
Hlavní sloup: 56 x 870 mm
Opěrný sloup: 20 x 20 x mm
Horní klobouk: hliníkový reflektor průměr 813 mm
Materiál a barva podstavce : ocel s bílým práškovým nástřikem
Barva: bílá. (v černé barvě topidlo ETNA)
Hmotnost ohřívače: 15 kg (17 kg vč. balení)
Příslušenství: kolečka, hadice, regulátor. Kompletní sestava k okamžitému použití. Pozor - bez láhve. Ta není součástí balení.
Předpokládaná výdrž PB lahev 5 kg náplň = 6 h na maximální výkon topidla
Předpokládaná výdrž PB lahev 10 kg náplň = 12 h na maximální výkon topidla

Prodám PB láhev 10 kg, repasovaná, nový lak, nová tlaková zkouška. Prakticky nová láhev. Cena 1190 Kč. Vhodná ke grilu, do karavanu, k vařiči, topidlu a podobně. Možno naplnit.
PB láhev 10 kg, PB bomba, bomba 10 kg, bomba ke grilu, propan-butanová láhev, propanbutanová láhev 10 kg, PB láhev,propanbutan,PB Láhev

POUZE VÝMĚNA,NEPLNÍME.
Propan-butan ...10 kg...470,-
Propan..........11 kg...530,-
Pouze osobní odběr,je nutne mit na vymenu prazdnou lahev.

Nabízím čerstvě naplněné lahve 10Kg s neporušenou plombou za 1750Kč/kus.
Nejsou to žádné omlácené a rezavé kusy s prošlou tlakovou zkouškou, co se tu často prodávají a je problém je vyměnit, ale pěkné kusy.
Náplň je propan-butan.
Po dohodě i více kusů.
Mám i 2kg lahve za 700Kč kus. Samozřejmě také plné s plombou.
Podívejte se i na mé ostatní inzeráty.
Pokud není inzerát smazán - JE AKTUÁLNÍ !!!

Prodám použitý plně funkční plynový zásobník vody JOHN WOOD 120litrů. Popis: Plynový ohřívač vody 120l John Wood JW BGM 12Q Použití: Závěsný plynový ohřívač vody - odtah spalin do komína Možnost provozu na zemní plyn i propan-butan. Vhodný do domácností, rodinných domů, bytů, malých provozoven Určený pro zásobování dvou a více členných domácností Instalace vertikální na stěnu - nastojato K provozu je potřeba instalace do komína K provozu není potřeba zapojení do elektrické sítě Vybavení a výhody: Velmi úsporné řešení ohřevu vody Vysoká bezpečnost provozu Jednoduchá a přehledná obsluha Regulace teploty pomocí otočného ovladače Připojení vody a plynu ve spodní části ohřívače Silná vnitřní nádoba chráněna smaltem Rozměrná magneziová anoda Zpomalovač tahu spalin Teploměr Nezávislost na elektrické energii Pojistný ventil 8 Bar kombinovaný se zpětnou klapkou Bezpečnostní pojistka spalin Možnost jednoduchého předělání na propan - butan Piezoelektrické zapalování Nasávání vzduchu pro spalování z místnosti Vířič spalin pro účinnější využití energie Havarijní termostat Konzola pro zavěšení na stěnu je součástí dodávky Technické parametry: Objem: 120l Příkon: 5,3 kW Doba ohřevu o 25C: 44 min Spotřeba plynu - zemní plyn: 0,56 m3 / hod Spotřeba plynu - propan-butan: 0,42 kg / hod Připojení studené vody: G 1/2 " Připojení teplé vody: G 3/4 " Připojení - plyn: G 1/2 Připojení - kouřovod: trouba-průměr: 80 mm Rozpětí připojení vody: 120 mm Hmotnost: 51 kg Průměr: 440 mm Max.výška: 1280 mm Výrobce: John Wood

Plynový hořák na propan nebo propan butan do kovářské výhně nebo pro tavící pec (vice info na youtube - kutil liberec), lze i samostatně zahřívat materiál, tělo vedení plynu z jednodílného masivního kusu s vyšší odolností proti přehřívání zakončené závitem M8 pro montáž trysky s libovolným průměrem. Tělo směšovače opět z kvalitní ocele proti přehřívání a zároveň s úpravou pro možnost řízení plamene v závislosti na množství plynu, který je do hořáku pouštěn. Více na Cena jednoho kusu je 1700,- cena dvou a více je 1650,-Kč.

Plynový hořák na propan nebo propan butan do kovářské výhně nebo pro tavící pec (vice info na youtube - kutil liberec), lze i samostatně zahřívat materiál, tělo vedení plynu z jednodílného masivního kusu s vyšší odolností proti přehřívání zakončené závitem M8 pro montáž trysky s libovolným průměrem. Hořák lze předělat na přívod vzduchu z kompresoru nebo fukaru, stačí na jednu stranu kříže dát záslepku a druhou přivést vzduch, ideálně s ventilem na redukci množství vzduchu. Více na Cena jednoho kusu je 1500,- cena dvou a více je 1450,-Kč

propanbutanová láhev 10 kg
Čistý propan náplň, případně propan butan
Mám jako nové lahve s tarou minimálně do 2032 propan jen kvalitní rakouský plyn žádný polský odpad. volejte kdykoliv dovoz zajistím nad 2ks
případně prozvonit nebo sms email
Při odběru vice ks dovoz dohoda
Predvolba sk +421

Nová tlaková láhev co2 - 2kg Nová Nová tlaková láhev co2 2kg rok výroby 2022- nová Plná 2kg co2 - cca 2,7l Test tlak 315 bar Ventil G 3/4" Rozsah teplot - 20°C - + 60°C Láhev má pojišťovací ventil Včetně ochranného klobouku Rozměry: Průměr: 104mm Výška: 540mm Hmotnost: 7,5kg Vhodné k čepování piva,sodovka,akvaristika,svařování a pod.
Možno předat v :Ostrava,Karviná,Třinec,Český Těšín,Frýdek Místek,Havířov,Bohumín,Praha,Plzen,Kolín,Liberec,Mladá Boleslav,Jablonec,Hořice,Jičín,Kutná Hora,Čáslav,Nymburk,Chlumec / Cidl,Jaroměř,Trutnov,Hradec Králové,Chrudim,Hlinsko,Chotěboř,Ždírec,Ždár nad Sáz.,Havl.Brod,Holice,V.Myto,Litomyšl,Svitavy,Policka ,Ustí nad Orlicí,Letovice,Boskovice,Brno,Vyškov,Přerov,Prostějov,M.Třebová,Mohelnice,Olomouc,Kroměříž,Zlin,Hradiště,U.Brod,Vsetin,Roznov okolí...Možno zaslat přes dopravní společnost

Prodám láhev s náplní 33 kg - propan butan. Nemám pro ni již využití. Láhev je originálně zaplombována a naplňena od společnosti Flaga.

Nově vyměněné pb lahve Tomegas únor 2023. Hmotnost prázdných 10,4 - 10,7 kg. Vhodné mimo jiné pro obytná auta kde se řeší váha ale i ke grilům a topení. Možné jak plnit tak vyměnit na většině čerpacích stanic. Vhodná jak na propan butan tak na čistý propan. Nabízím aktuálně 6 ks prázdná za 1500 / kus. Běžná cena na čerpacích stanicích okolo 2000 - 2500,- Kč / kus. Možno po jednom i po více kusech.
- Aktuální do smazání stejně jako všechny mé nabídky
- Osobní odběry Praha Vinohrady u Grébovky
- Tento produkt nezasílám
- Pokud nemohu zvednout telefon tak napište prosím sms na co reagujete a jak chcete předat. Ozvu se hned jak to půjde
- Lahev, lahve, bomba, bomby, pb, propan, butan.

vařič na propan-butan určený pro velkokapacitní ohřev,výkon 5,8 - 7,6 kW praktický na domácí zabijačky, přípravu krmiv pro domací zvířata apod,
připojuje se pomocí regulátoru tlaku a hadice
připojení je možné 2,5 kg, 5 kg , 10 kg nebo 33kg propan-butanovou láhev
-hořák vyroben z kvalitní litiny, max. -maximální výkon hořáku 7.6 kW,
- max. spotřeba 505 g/h,
- hmotnost 4 kg, 30x30 cm.výška 12 cm
lze zaslat dobírkou k vám

Propan butanove láhve 10kg plné zaplombované propan / propan butan
Mám i úplně nové, které nebyli v oběhu tudíž bez škrábance a koroze nové zrepasované nova tlaková zkouška tara

propan butanove lahve plne zaplombovane platná tlakova zkouška
Možno čistý propan (rakouský Propan)
10kg flaga tyrkys zaplombovane, nebo probugas modre, stříbrné lahve jako nove platna zkouska 2029-36.Lahev Vam zustava bez zalohy
Vhodne do karavanu možno odlehčené
5kg flaga
Nejnižší akcni cena!! Bez zálohy láhev Vám zustava
Pri vetšim odberu dohoda na cene možna