pronájem domu do 15000 - strana 30
Počet nalezených inzerátů PRONÁJEM DOMU DO 15000: 1000 - strana 30

Volný byt od 1.2.2023 v Porubě s kompletním vybavením.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu bytovou jednotku se zasklenou lodžii o velikosti 2+1 o výměře 60m2 v Ostravě Porubě na ulici Náměstí Václava Vacka. Bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží panelového revitalizovaného domu.
Byt je po celkové rekonstrukci: nové rozvody elektřiny, zděné jádro, plovoucí podlaha v pokojích, na chodbě a v kuchyni je dlažba. V koupelně je nová vana, obklady, žebříkové topení a připojení na pračku, WC je odděleno.
Součástí vybavení bytu je lednice s mrazákem, myčka, plynová varná deska, horkovzdušná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, jídelní stůl + židle, rohová sedačka, konferenční stůl, obývací stěna, TV, manželská postel a skříně v ložnici a na chodbě.
Po domluvě je možné nábytek vystěhovat.
V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost a dostupnost služeb, MŠ, ZŠ, MHD, zdravotní středisko, obchod, pošta, dětské hřiště a dostatek zeleně. Parkování je možné u domu.
Měsíční nájemné činí 11.500,-Kč + 3.290,-Kč záloha na služby ( teplo, voda, chod domu) + Elektřina, plyn a internet na nájemce.
Vratná kauce 30.000,-Kč.
Poplatek za zprostředkování 14.000,-Kč.
ev.č.: 4714
+ 3.290,-Kč záloha na služby ( teplo, voda, chod domu) + Elektřina, plyn a internet na nájemce. Vratná kauce 30.000,-Kč. Poplatek za zprostředkování 15.000,-Kč
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.78/2013 Sb.
vlastnictví: osobní
druh objektu: panelová
stav objektu: po rekonstrukci
umístění objektu: centrum obce
číslo podlaží v objektu: 1
počet podlaží objektu: 12
celková podlahová plocha (m2): 60

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
/byt-9kg
K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 4+kk v oblíbené lokalitě Praha - Vršovice, v ulici Bulharská. Byt o celkové výměře 95 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu přísluší balkón.
Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Dále ke kuchyni patří jídelní stůl se židlemi. V obývací části je šedá sedací souprava, TV skříň, domácí kino a komoda. V ložnici je manželská postel, noční stolky a police. V dětském pokoji se nachází vyvýšená postel a skříně. V dalším pokoji je šatní skříň a police. V koupelně nalezneme umyvadlo se zrcadlem, skřínku a vanu. Toaleta je zvlášť. K bytu také přísluší kumbál, kde se nachází pračka. V předsíní je velká vestavěná šatní skříň.
Byt je ve výborné lokalitě, v okolí domu jsou restaurace, supermarket Tesco a Billa, kavárny, pošta, školy, lékařská fakulta UK atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje metro Flora (12 minut chůze od domu), tramvajová zastávka Čechovo náměstí (šest minut chůze od domu) a dále MHD zastávky přímo u domu.
Byt je volný k nastěhování od 1.03.2023.
Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________
Poznámka k ceně: vratná kauce, náklady na bydlení 7 000 Kč vč. energií, poplatek za podnájem 27 900 Kč
ID nabídky: N1437

Dobrý den, prodám Easun ISolar SM IV 5.6kW Wifi dva kusy.Dále i paralelní kartu.Cena za celek 30000Kč.Zakoupeno v březnu 2022.Možno i jednotlivě.Cena pak 15000+15000+1500Kč.Důvod prodeje je přechod na dotovanou el.

Pick up diesel koupím do 15000 Kč,v plně pojízdném stavu na rozvoz zboží,i bez stk.Jako např.Škoda Felicia,VW Caddy,Seat Inca,Peugeot Partner,Citroen Berlingo,Renault Kangoo,Ford Connect apod..Přímý zájemce,platba hotově,Praha a okolí/50 km/.

prodám voucher, který platí na vše na stránkách platnost do 30.9.2024, v hodnotě 15000,- Kč za 7500,- Kč, nutné uplatnit najednou

Rv. 1995, 72Kw,najeto pouze 15000 km. Hezký stav, pěkné zakázkové lakování.Teď uděláno: Olej, brzdová kapalina, filtr, nové svíčky, vyčištění a seřízení karburátorů. Moto po dovozové STK , stačí jen dojít na úřad.

Citroen Berlingo nebo Jumpy diesel koupím do 15000 Kč.Pouze v plně pojízdném a opticky slušném stavu,i bez stk,firemní apod.Může být 2 nebo 5 místné,potřebuji na rozvoz zboží.Přímý zájemce,pouze Praha a okolí/50 km/

Peugeot Partner nebo Expert diesel koupím do 15000 Kč v pojízdném stavu,i bez stk,přímý zájemce,platba hotově,nejlépe Praha a okolí/cca 50 km/.Možno i na whats up

Renault Kangoo diesel koupím do 15000 Kč,v plně poj.stavu.2 nebo 5 místný,i bez stk,přímý zájemce,platba hotově,pouze Praha a okolí /cca,50 km /

Používán příležitostně, nasvíceno jen 1231, z toho 1055 ve SmartECO (udávaná životnost lampy je 6000 h).
Velký zoom, používáno ze vzdálenosti 320 cm (čočka -> plátno 125") Zoom je nastavitelný, tzn. není třeba mít na cm přesné umístění. Výškový posun čočky umožňuje doladit vertikální umístění obrazu.
DLP, Full HD, 1920×1080, 16:9, 3D, 2000 ANSI lm, zoom, keystone, lens shift, kontrast 15000:1, 2x HDMI (1 s podporou MHL), VGA, USB, Mini USB, 12V trigger pro ovládání např. plátna, RS-232, component, cinch audio in, jack audio in a out, repro.
Zdvojené RGB kolečko, díky kterému je "DLP efekt" sotva postřehnutelný (náš nový to nemá a je to bohužel znát).
3D funguje taky v pohodě. Nastavitelné a pogumované nožky.
Včetně krabice a výplní. Podsvícený ovladač je jako nový (nikdy jsme ho nepoužívali).
Obraz z výroby kalibrovaný.
...
Mám jako další inzerát stropní držák.
Možnost osobního předání v Roudnici nad Labem nebo Praze-Edenu. Případně při platbě předem možno na vlastní riziko zaslání.

Seat Inca nebo Alhambra diesel do 15000 Kč koupím v pojízdném stavu,i bez stk,přímý zájemce,nejlépe Praha a okolí/50 km

Dobrý den,
prodám minimálně používaný, plně funkční a hlavně kvalitní projektor Epson EB-5530U.
Projektor je navržený pro pevnou instalaci do zasedacích místností a učeben s širokou škálou připojení.
Projektor disponuje rozlišením WUXGA 1920 x 1200 obrazových bodů.
Jas projektoru je ohromujících 5500 lumenů. Kontrast je 15000:1. Projektor lze připojit, mimo jiné, i do sítě pomocí RJ-45 konektoru.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Systém projekce: 3LCD
Rozlišení: 1920 x 1200
Jas: 5500 ANSI lumenů
Kontrastní poměr: 15000:1
Rozhraní: 1 x RS-232C, 1 x VGA vstup, 1 x VGA výstup, 2 x HDMI vstup, 1 x RJ-45 HDBaseT, 1 x RJ-45, 1 x 3,5 mm jack vstup, 2 x 3,5 mm jack výstup, 1 x komponentní vstup, 1 x 3,5 mm jack ovládání, 1 x USB 2.0
Barva: bílá
Hmotnost: 6,9 kg
Pouze osobní předání, děkuji.

Vw Caddy diesel koupím do 15000 Kč,s platnými cz doklady v pojízdném stavu ,i bez stk,možno i firemní.Přímý zájemce,platba hotové.Nejlépe Praha a okolí/cca.60 km /.Děkuji za nabídky

Prodám hybridní invertor pro domácí solární elektrárnu. Třífázový hybridní měnič IBC ServeMaster 15000 LT. Přeměňuje ze solárních panelů získané stejnosměrné napětí na napětí střídavé. Nabízí Třífázový výstup, připojení pro vysokonapěťovou baterii. Výstupní výkon 15000 W.

Prodám nové čerpadlo aqua forte p 15000 15000 l/h příkon 290 w výtlak 6,5 m záruka 2 roky.Možno poslat při platbě na účet poštovné zdarma dobírka 85

Nabízíme k prodeji mobilní plynový ohřívač ROWI HGH 15000/4 Inox, stav viz foto.
Na zboží poskytujeme záruku 6 měsíců a objednávky zasíláme i na dobírku.
Popis:
Mobilní plynový ohřívač s robustním nerezový pouzdrem k univerzálnímu použití. Vhodný k použití i v letě. Maximální bezpečnost díky piezoelektrickému zapalování, termočlánku a tepelnému spínači. Dodáván s plynovou hadicí a regulátorem tlaku. Ideální pro vytápění, sušení budov nebo odmrazování v dobře větraných místnostech.
Vlastnosti:
- S ochranou proti přehřátí
- S ovládáním plamene
- Robustní nerezové pouzdro
- Plynová nádoba 5 nebo 11 kg
- S nosnou rukojetí
Technické parametry:
- Přívodní tlak 0,7 bar
- Minimální a maximální topný výkon 15 kW
- Spotřeba plynu 1,09 kg/h
- Minimální velikost místnosti 150 m3
- Proud vzduchu: 580 m3/h
- Palivo: Butan, Propan
- Třída ochrany IPX4
- Váha 3,7 kg
- Rozměr 38 x 30,5 x 19 cm

Skoda Pick up,Praktik,Van Plus diesel koupím do 15000 Kč,v plně poj.stavu,i bez stk,menší závada nevadí.Pouze Praha a okolí/50 km /.Přímý zájemce,platba hotově

Bmw e60 / e61 M-packet 530d xdrive 170 kw / 173 kw automat kod barvy monacoblaumetalic náhradní díly:
motoru 40000 Kč možnost odzkoušet
vstřikovače 2200 kus celá sada 12000,-
turbo 6000,-
alternátor 2700,-
startér 2700,-
rozvodovka 14000,-
dynamic přední světla facelift 15000 kč
cic modul radio 14000 kč
kompresor podvozku 3500 kč
modul podvozku 1500 kč
zadní nárazník M-paket poškozený viz foto 3500 Kč
prahy M-paket 5000 kč
automatická převodovka xdrive 16000,-
přední diferenciál 7000,-
DPF filtr 12000,-
závěs original Bmw na M-macket 5500 kč
měchy 2200,- kus
vana Xdrive
blok motoru
ojnice
písty
prsa rozvodů
sání bez klapek
výfukové svody
německé doklady
a další
Nápravy,převodovka,rozvodovka,spojková sada,diferenciál přední a zadní,kardany,poloosy, motor,turbo,startér,
alternátor,vstřikovače,výfukové svody,saní,palivové čerpadla,mechy kompresor klimatizace, kompresor na pohon mechu, závěs na M-packet, zadní nárazník M-packet, interiér, velká navigace, M-packet interiér sedačky černá stropnice, plechařina ,zadní světlá a další atd.
Piště co potřebujete zakoupené díly je možné po domluvě namontovat.
Podívejte se i na další inzeráty
dynamic predni světla facelift 15000 kč
cic modul radio 14000 kč
kompresor podvozku 3500 kč
modul podvozku 1500 kč
zadní nárazník M-paket požkozený viz foto 3500 Kč
prahy M-paket 5000 kč

PRODÁM ZA 15000,-
NOVÝ 35000,-
VHODNÝ NA RYBÍZ, RAKYTNÍK, PŠENIČNÉ TRÁVY APOD.
ČESKÝ VÝROBEK
LIKVIDACE FIRMY
K VIDĚNÍ V PRAZE 1

POPIS: Užijte si naplno střílení v Battlefieldu 2042, nebo divoký život uvnitř nekonečného světa GTA 5. S grafickou kartou od oblíbeného výrobce GAINWARD, která je osazena čipem RTX 3060 s vlastní 12 GB pamětí typu GDDR6, jenž pracuje na frekvenci 15000 MHz ve sběrnicí 192 bitů hravě můžete. Grafika disponuje rozhraním PCI Express x16 4.0 a umožňuje tak připojení obrazovky na 4 způsoby. Dvouslotový aktivní chladič se dvěma větráky se postará o bezpečnost grafického čipu i při vysoké zátěži a karta zůstává stále relativně tichá. Výhodou je podpora virtuální reality, která přitahuje čím dál více lidí. V případě pořízení karty, nezbývá nic jiného, než popřát hodně zábavy!
STAV: Karta je jako nová, nebyla využívaná, kompletní balení někde ještě s folií.
ZÁRUKA: 32 měsíců u ALZY
ZÁKLADNÍ PARAMETRY:
MODEL: GAINWARD GeForce RTX 3060 Ghost 12GB
GRAFICKÝ ČIP: NVIDIA GeForce RTX 3060 | 3 584 x stream procesorů | 8 nm
GRAFICKÁ PAMĚŤ: 12 GB GDDR6 | 192-bit | 360 GB/s
FREKVENCE: jádro 1320 - 1777 Mhz | paměť 15000 MHz
CHLADIČ: aktivní | 2 sloty | 2 ventilátory
KONEKTIVITA: PCI Express x16 4.0 | HDMI, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4
NAPÁJENÍ: 1x 8pin PCIe | TDP 170W | doporučený zdroj 550W
ROZMĚRY: 245 x 119 mm
DALŠÍ: LED podsvícení, NVIDIA G-SYNC, VR-Ready, LHR ano
KLIKNUTÍM na JMÉNO pod odstavcem se Vám zobrazí celá naše nabídka. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na čísle , nebo emailu info@