koberec vysoký vlas
Počet nalezených inzerátů KOBEREC VYSOKÝ VLAS: 1000

Na prodej byt 1+kk, studio, v komplexu Royal Bay Residence&Spa v letovisku Sveti Vlas.
Cena: 37 600 eur.
Město: Svatý Vlas.
Pokoje: 1
Celková plocha: 33 m².
Patro: 2/4
Poplatek za podporu: 314 EUR ročně.
Plně zařízené studio v komplexu "Royal Bay 1" - Saint Vlas. Ateliér je ve druhém patře o celkové ploše 33 m2. a je připraven k bydlení nebo pronájmu. Poplatek za údržbu je 314 EUR ročně.
Luxusní komplex "Royal Bay Residence§SPA" má malebnou polohu přímo u pobřeží mezi Sveti Vlas a Slunečné pobřeží.
Komplex zaujme dokonalou kombinací klasického architektonického stylu, hosté mají k dispozici venkovní bazén a posilovnu
Royal Bay je luxusní komplex se nachází v Sveti Vlas, Bulharsko. Nachází se 2 minuty chůze od pobřeží, 25 km od mezinárodního letiště v Burgasu, 10 km od starobylého muzejního města Nesebar a 2 km od Slunečného pobřeží.
K dispozici obyvatelům komplexu: lobby bar, restaurace, kde můžete ochutnat pokrmy z různých kuchyní světa, kavárna, wellness centrum s lázněmi, sauna, kosmetické a masážní centrum, fitness centrum , obchody, velký venkovní bazén, dětský bazén, stálá ostraha a servis.
Komplex nabízí 96 bytů s kvalitní úpravou na klíč. Na území Royal Bay jsou zelené paseky s pohodlnými altány a masážemi s výhledem na mořský horizont.
Postaveno - 2013.
Vice na

Na prodej byt 1kk, studio, v komplexu Antoniya, Sveti Vlas.
Cena: 40 200 eur.
Město: Sveti Vlas.
Pokoje: 1
Celková plocha: 47 m².
Patro: 2
Poplatek za podporu: 8 eur za m2 za rok.
Fáze výstavby: budova je připravena - Akt 16.
Zařízená garsoniéra v komplexu "Antoniya" - Sveti Vlas. Garsonka o celkové ploše 47,70 m2 ve druhém patře je připravena k bydlení nebo pronájmu. Poplatek za údržbu je 8 eur za metr čtvereční ročně.
Areál nabízí bazén s dětskou částí, restauraci, ostrahu, malé parkoviště. Vzdálenost na pláž je pět minut chůze od komplexu, v blízkosti je autobusová zastávka, obchod se zeleninou a supermarket "Mercury".
O KOMPLEXU:
Komplex Antonia má perfektní polohu - v parku, osázeném duby a borovicemi, v klidném rodinném letovisku Sveti Vlas, nedaleko Slunečného pobřeží, oblíbeného pro svůj noční život a četné turistické atrakce.
Jsou zde různé možnosti pro sport, volný čas a zábavu:
- venkovní bazén,
- restaurace,
- supermarket,
- 24hodinová ostraha a údržba,
- terénní úpravy,
- parkování.
Místo je klidné s dobrou infrastrukturou. Nabízí skvělou kombinaci mořského a horského klimatu a krásný panoramatický výhled na záliv a Starý Nessebar.
Nemovitost je vhodná k pronájmu a mohla by se stát výhodnou investicí.
Vice na

Na prodej byt 1kk, studio, v komplexu Antoniya, Sveti Vlas.
Cena: 23 500 eur.
Město: Sveti Vlas.
Pokoje: 1
Celková plocha: 37 m².
Patro: přízemí.
Poplatek za podporu: 8 eur za m2 za rok.
Fáze výstavby: budova je připravena - zákon 16.
Polozařízené studio v komplexu "Antonia" - Sveti Vlas. Garsonka o celkové ploše 37m2 v přízemí (suterén) je připravena k bydlení nebo pronájmu, garsonka bez terasy. Poplatek za údržbu je 8 € za metr čtvereční ročně.
Areál nabízí bazén s dětskou částí, restauraci, ostrahu, malé parkoviště. Vzdálenost na pláž je pět minut chůze od komplexu, v blízkosti je autobusová zastávka, obchod se zeleninou a supermarket "Mercury".
O KOMPLEXU:
Komplex Antonia má perfektní polohu - v parku, osázeném duby a borovicemi, v klidném rodinném letovisku Sveti Vlas, nedaleko Slunečného pobřeží, oblíbeného pro svůj noční život a četné turistické atrakce.
Jsou zde různé možnosti pro sport, volný čas a zábavu:
- venkovní bazén,
- restaurace,
- supermarket,
- 24hodinová ostraha a údržba,
- terénní úpravy,
- parkování.
Místo je klidné s dobrou infrastrukturou. Nabízí skvělou kombinaci mořského a horského klimatu a krásný panoramatický výhled na záliv a Starý Nessebar.
Nemovitost je vhodná k pronájmu a mohla by se stát výhodnou investicí.
Vice na

Prodávám kusový koberec Lyon new pink 200x290cm NOVÝ, NIKDY NEPOUŽITÝ. Důvod prodeje - nevhodný dar.
Koberec má vysoký vlas a je velmi velmi příjemný. Ideální do holčičího nebo dívčího pokoje. Původní cena je 5 149,- Kč.
Osobní odběr je možný v Brně(případně po domluvě v Kroměříži).
Oficiální text prodejce:
Popis produktu
Kusové koberce z kolekce LYON zaujmou vysokým vlasem typu shaggy. Shaggy koberce se těší velké popularitě pro svůj dokonale huňatý vzhled. Jde o módní a poutavý kousek, který nejlépe vynikne právě v jednobarevném provedení, jako je tomu u řady LYON.
Polyesterové vlákno je barevně stálé, proto se nemusíte obávat, že by krásná barva brzy vybledla. Vlas o délce 20 mm přímo vybízí k bosé chůzi; vysoký shaggy koberec je nejen módní, ale také velmi příjemný na dotek. Jedná se o jednoduché koberce s vysokým vlasem, které za velmi dobrou cenu nabízejí velmi dobrý komfort. Koberce se pro svoji měkkost a příjemnost na dotek hodí zejména do ložních prostorů

Prodam tento nádherný, úplně nový koberec Vollerslev. Kupovany loni v Ikea a je smotany, nepouzity. Nevím, zda se ještě vyrábí, nenašla jsem tuto barvu již v nabídce. Je to jemna, mechová barva. Koberec má vysoký vlas a je měkký.

Koberec vysoký vlas rozměr 150x70cm, vínová barva, velice kvalitní a značkový koberec výroba Turecko. Málo používaný- super stav. Osobní převzetí či po domluvě v Plzni. PC 2.500,- nyní 1.300,- Kč

Prodám dětský koberec Kids 550 pink o rozměru 80 x 150 cm (540 Kč), 120 x 170 (920 Kč). Koberec je nový, jedná se o výprodej z obchodu. Dětský kusový koberec Kids 550 pink s motivem roztomilé kočičky s růžovými detaily je vhodný zejména do holčičích pokojíčků. Koberec je vyroben ze 100% PP Frizé, takže je velice příjemný na dotyk. 10,5 mm vysoký vlas je snadný na údržbu. Koberec můžu zaslat kurýrem za 100 Kč. Osobní vyzvednutí v Novém Městě na Moravě

Prodám dětský koberec Kids 560 pink o rozměru 80 x 150 cm (540 Kč), 120 x 170 (920 Kč). Koberec je nový, jedná se o výprodej z obchodu. Dětský kusový koberec Kids 560 pink s růžového slůněte s růžovými detaily je vhodný zejména do holčičích pokojíčků. Koberec je vyroben ze 100% PP Frizé, takže je velice příjemný na dotyk. 10,5 mm vysoký vlas je snadný na údržbu. Koberec můžu zaslat kurýrem za 100 Kč. Osobní vyzvednutí v Novém Městě na Moravě

Prodám dětský koberec Kids 620 pink o rozměru 80 x 150 cm (540 Kč), 120 x 170 (920 Kč). Koberec je nový, jedná se o výprodej z obchodu. Dětský kusový koberec Kids 620 pink s nápaditým čtvercovým vzorem s růžovými detaily je vhodný zejména do holčičích pokojíčků. Koberec je vyroben ze 100% PP Frizé, takže je velice příjemný na dotyk. 10,5 mm vysoký vlas je snadný na údržbu. Koberec můžu zaslat kurýrem za 100 Kč. Osobní vyzvednutí v Novém Městě na Moravě

Prodám nové umělé trávníky.
Viz.:
Pouze osobní odběr.
Typ 1.:
Rozměr 170×335cm
Vlas 1cm
5,6m²×150,-=840,-
Typ 2.:
Rozměr 155×300cm
Vlas 1cm
4,6m²×100,-=460,-
Typ 3.:
Rozměr 140×400cm
Vlas 2cm
5,6m²×50,-=280,-
U tohoto je možná vada viz foto, možná půjde "rozčesat".
Trávníky jsou smotané, proto jsou slehlé na foto. Po rozmotání se vlas časem zvedne.

Prodám nové umělé trávníky.
Viz.:
Pouze osobní odběr.
Typ 4.:
Rozměr 120×400cm
Vlas 2,5cm
4,8m²×150,-=,-
Typ 5.:
Rozměr 100×480cm
Vlas 2,5cm
4,8m²×200,-=960,-
Typ 6.:
Rozměr 100×480cm
Vlas 2,5cm
4,8m²×200,-=960,-
Trávníky jsou smotané, proto jsou slehlé na foto. Po rozmotání se vlas časem zvedne.

Apartmán 1+kk v komplexu Garden of Eden v letovisku Sveti Vlas
Cena: 49 000 eur
Poloha: Sveti Vlas
Pokoje: 1
Celková plocha: 49 m².
Patro: 4/6
Poplatek za údržbu: 1070 eur/ rok
Fáze výstavby: Budova je uvedena do provozu - Akt 16
Celoroční ubytování: Ano
Vice informace tady:

Prodám fialový koberec vysoký "vlas",nepoškozený, z nekuřáckého prostředí, bez zvířat, rozměr 140cm x 200cm. Platí do vymazání inzerátu, osobní vyzvednutí: Chlumec n. C., Nový Bydžov nebo v HK.

Prodám pěkný koberec, hnědé barvy, vysoký vlas, velikost 180x120. Velmi příjemný na dotek. Původní Cena 2000,-. Nyní 950,-.

Koberec vysoký vlas rozměr 230x160cm , rudá červená barva, používaný krátkou dobu- super stav. PC 2.800,- nyní 1.500,- Osobní převzetí, či po domluvě po Plzni.

Prodám fialový koberec vysoký "vlas", rozměr 140cm x 70cm, z nekuřáckého prostředí bez zvířat. Platí do vymazání inzerátu, osobní vyzvednutí v Chlumci n. C., Novém Bydžově nebo v HK. Na dobírku neposílám.

NABÍZÍM kusové koberce dovoz BELGIE a HONKONG
při výběru uveďte prosím číslo jak je na fotu, pro přehled i zde v textu:
KOBEREC č.1 ARUBA 500 Kč
KOBEREC č.2 BRAND 800 Kč
KOBEREC č.3 La Paz 1000 Kč
JEDNOTLIVĚ ZA VÝŠE UVEDENÉ CENY nebo
VŠECHNY TŘI ZA CENU 2000 Kč
Koberce jsou vyrobeny z pp vlákna které je velmi elastické, odolné proti vyblednutí a oděru.
Koberec č. 1 v pořádku.
Koberec č.2 vyšší vlas, v pořádku.
Koberec č.3 má místy odstranitelné flíčky.
Ošetření všech nabízených koberců spočívá v běžné údržbě.
Koberce jsou zachovalé, vyluxované a vykartáčované, průběžně větrané, z nekuřáckého prostředí a bez zvířat.
Možnost osobního převzetí v Brně nebo zaslání.

Prodám šedý koberec STOENSE z IKEA.
Původní cena : 1 790,-
NYNÍ : 1 000,-
ROZMĚRY : 133x195 cm, nízký vlas
Hustý nízký vlas pohlcuje hluk a má povrch příjemný pro chůzi.
100% polypropylene
spodní strana : vinylová guma
Koberec je připraven k osobnímu odběru na Praze 3.
Preferuji platbu při předání v hotovosti, či předem na účet.
Pro koupi, či bližší informace prosím kontaktujte e-mail katerina.technicka@

Prodám šedý koberec s puntíky LEN zn. IKEA, 133x160 cm. Používaný krátce, ve velmi dobrém stavu, 2x vypraný. Po rozložení se sklady z praní vyrovnají. Šedý koberec s bílými puntíky vytváří příjemnou atmosféru. Je pevný, odolný a snadno se čistí. Je příjemný na chůzi a hraní perfektní na podlahu v dětském pokoji. Tlumí hluk a díky pogumované spodní straně drží koberec pevně na místě, když si na něm dítě hraje nebo po něm běhá. Koberec je vyroben z odolných syntetických vláken, které nejsou náročné na údržbu. Výrobek prošel testy, které potvrdily, že neobsahuje žádné látky, které by dětem mohly ublížit. Materiál: vlas 100% nylon, základní tkanina 100% polypropylene. Původní cena Kč 1.490,-.