klimatizace do auta 12v - strana 32
Počet nalezených inzerátů KLIMATIZACE DO AUTA 12V: 1000 - strana 32

PRODÁM KIA CEED COMFORT PLUS ROK 10/2016 1.4 CVVT 73KW BENZÍN MANUÁL NAJETO 97 000KM
PLNÁ SERVISNÍ HISTORIE, SERVIS POUZE V AUTORIZOVANÉM SERVISU, JSEM DRUHÝ MAJITEL, NA CELÉM AUTĚ JE ROK STARÁ KERAMICKÁ OCHRANA LAKU DĚLANÁ V AUTORIZOVANÉM SERVISU (KAROSERIE,OKNA,KOLA) 35000KČ
V AUTĚ SE NIKDY NEKOUŘILO, NIKDY NEBYLO BOURANÉ ANI LAKOVANÉ
DVĚ CELÉ SADY KOL, LETNÍ PNEUMATIKY MICHELIN KOLA BORBET, ZIMNÍ ALU KOLA A PNEU BARUM POLARIS 5 (OBĚ SADY MAJÍ TPMS!) NA VŠECH OKNECH TÓNOVANÁ SKLA S ATESTEM! PŘIDÁM PŘÍČNÍKY NA DRŽÁKY KOL, MOTOR JEŠTĚ BEZPROBLÉMOVÝ ČTYŘVÁLCOVÝ!!!
VÝBAVA:
ELEKTRICKÉ OVLÁDÁNÍ VŠECH OKEN
CHLAZENÁ SCHRÁNKA U SPOLUJEZDCE
ZADNÍ PARKOVACÍ ASISTENT
MULTIFUNKČNÍ VOLANT
BLUETOOTH, HANDSFREE..
ASISTENT PRO ROZJEZD DO KOPCE
VAROVNÁ SIGNALIZACE ZADNÍCH SVĚTLOMETŮ PŘI PANICKÉM BRZDĚNÍ
TŘI RŮZNÉ JÍZDNÍ REŽIMY (KOMFORT,SPORT,NORMAL)
DĚNÍ SVÍCENÍ LED, POTKÁVACÍ SVĚTLA Osram Night Breaker Laser
SVĚTLOMETY PRO PŘISVĚCOVÁNÍ DO ZATÁČEK, TEMPOMAT S OMEZOVAČEM RYCHLOSTI, PLNOHODNOTNÁ REZERVA, MANUÁLNÍ KLIMATIZACE, 2x 12V ZÁSUVKA VE STŘEDNÍM PANELU
ABS/ESC/EBD/BAS/VSM/TCS/HAC
PŘI RYCHLÉM A SLUŠNÉM JEDNÁNÍ JSEM OCHOTEN BAVIT SE O CENĚ
DŮVOD PRODEJE: KOUPĚ VĚTŠÍHO RODINNÉHO AUTA ☹️ INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ

Zpět
16. 1. 2023, 1:09
inzerat@
Komu:
horeckytom@
Automaticke smazani inzeratu
Váš inzerát byl po 2 měsíčním uložení na serveru smazán.:
Obytný vůz polointegrál - 16.11. - 20:47
FIAT IVECO 2.3 109kW r.v. 2013 6rychlot.st.
Výška 2750cm délka 7420cm
Nástavba PLA POLOINTEGRÁL
Najeto 161 000km
8/2021 při 150 000km výměna rozvodů včetně vodní pumpy, provedena výměna turba, výměna baterií provozní nástavbové, startovací kabinové
Bez koroze STK 6/2023
Výbava: tažné zařízení, markýza, satelit, TV, tempomat, určeno i pro zimní provoz,
Plynové topení s rozfukem, lednice plyn/230/12V, plynová trouba, motorová klimatizace, otočná sedadla řidič + spolujezdec,
Elektrická okna, celoroční pneu., sítě ve všech oknech i ve dveřích, zásobník čisté vody 100l + odpadní 100l, sprch, lednice, mrazák,
Plynový boiler 15l, velká garáž, zadní postel pro 2 dospělé, druhá postel stahovací nad kabinou řidiče, doložnost 500kg
Plachta na zazimování auta.
Druhý majitel dovoz Itálie.

Prodám FORD Ranger 2,2 Double Cab XLT TDCi, 118kW pohon 4x4, najeto originál 69 xxx km. Rok výroby 2019.
Koupeno v ČR v autorizovaném servisu FORD platná STK, plná servisní kniha, 2x klíč na centrální zamykání.
Cena 580 000 Kč bez DPH. Cena s DPH je 701 800 Kč. Při rychlém jednáni sleva !!!
Výbava:
- paket OFF-ROAD- mechanická uzávěrka diferenciálu zadní nápravy, ochrana pod motorem, rozvodovkou a nádrží
hardtop bez oken lakovaný v barvě auta
- audio sada 50 - Rádio AM/FM, konektor USB, CD přehrávač, 4 barevný displej, 4 reproduktory vpředu a 2 reproduktory vzadu, systém SYNC 1.1 vč. Bluetooth a nouzového volání
- brodivost až 80 cm díky "integrovanému šnorchlu" - vysoko umístěné elektronice a alternátoru apod.
- denní svícení
- el. přední okna
- el. ovládaná, sklopná a vyhřívaná zrcátka
- elektronicky stablilizační systém ESP - včetně protiblokovacího systému ABS, asistent pro rozjezd do kopce, sjezd z kopce, funkce stabilizace přívěsu, varování při nouzovém brždění , elektronická automatická uzávěrka zadního diferenciálu
- Ford Easy Fuel - bezzátkový systém doplňování paliva
- chromová zrcátka
- imobilizér
- kola z lehkých slitin 16x7.0 - pneumatiky 255/70/R16 ALL seasons
- kožený volant
- maska chladiče XLT, limited
- ochranný rám za kabinou
- palubní počítač
- příprava pro tachograf
- projektové hlavní světlomety
- nastavitelné sedačky
- tempomat
- tři 12V zásuvky, zásuvka 230V 150W v kabině
- automatické světlomety
- nástupní schůdky XLT limited
- airbagy
- posilovač řízení
- chromové madla dveří, zadního víka
- manuální klimatizace
- vyhřívané čelní okno
Auto je v TOP technické stavu!!!

Prodám Suzuki Splash 1.2 , AUTOMAT převodovka (žádný polu-automat nebo robot). Motor atmosférický 4 válec - 1,2 , 63 kW, benzín, je dostatečně pružný, spolehlivý a úsporný (kombi. spotřeba – 5.5-6 L) EURO 4. Najeto pouze 92 tis. km, rok výroby 2010. Platnost STK do: 02/2025, servísná kniha, COC list. Splash nabízí moderní design, příjemné materiály, kvalitní dílenské zpracování a bezproblémové nastupování (i pro osoby s omezenou pohyblivostí). S automatickou převodovkou už nikdy si nevzpomenete na kvedlání a kopání levou nohou s manuálem .
Zachovalý vzhled interiéru a exteriéru,v bohaté výbavě - maximalni vybava “GLX”. Vybavá : Vyhřívané přední sedačky, vyhřívané zrcátka, AC klimatizace, 4x airbag,el. ovládaná přední okna, palubní počítač ,ABS, TCSS, parkovaci asistent (zadní čidla), orig. autorádio + CD MP3 + 4 ks repro, ovládání audiosoustavy na volantu, multifunkční nastavitelný kožený volant, posilovač řízení, přední mlhovky, deaktivace airbagu spolujezdce, Isofix, centrální zam. 2x klíč, original Alu kola R15 + zánovní celoročni pneu Goodyear Vector 4 Seasons.
Auto bez investic, ve velmi dobrém stavu, v unoru 2023 udělána vyměněna olej 5w30, nový filtr oleje, vzduchový, pylový, zánovní 12V baterie. Rozvody řětězem - bez údržby. Nízké povinné ručení a nízké provozní náklady. Auto ma tažné zařízení THULE pro nosič kol do 200 kg - zapsáno v TP.
Při seriózním jednání možná rozumná dohoda u auta.
VIN pro ověření :
Auto může stejně dobře posloužit jako například: Citoren Saxo, Xsara, citroen C2, Citroen C3, Fiat Panda, Fiat Punto, Punto Grande, Ford Ka, Ford Fiesta, Fusion, Focus, Dacia Sandero, Kia Rio, Kia Ceed, Honda Civic, Hyundai Atos, Accent, IX20,i20, Lancia Ypsilon, Mazda 2, Mazda 3, mazda 323, Mitsubishi Space Star, Lancer, Nissan Almera, Opel Corsa, Astra, Agila, Meriva, Peugeot 206, Peugeot 207, Suzuki Swift, SX4, Renault Twingo, Thalia, Clio, Modus, Seat Arosa, Seat Mii, Ibiza, Leon, Toyota AYGO,Yaris, Auris, Corolla, Verso, Škoda Fabia, Citigo, VW Up, VW Lupo, VW Polo. Inzerce platí do smazání. Autobazary a překupníci prosím nevolat !

Zapůjčení krásného obytného vozu/auta za rozumnou cenu. řp:B
TECHNICKÉ PARAMETRY KARAVANU:
• Fiat Ducato 2,3l, 140 PS
• Celková délka 7,17m
• Celková šířka 2,34m
• Výška 3,05m
• Váha 3,1 t
• Rok výroby 2020
• Řidičský průkaz: skupina B
• Počet osob včetně řidiče: 6/spaní 6
• Manuální řazení: 6 rychlostních stupňů
• Plynové topení a ohřev vody Truma Combi C4
• Nádrž na čerstvou vodu 20+65l, nádrž na odpadní vodu 100l
• Vzduchové měchy
• ABS-ESP-ASR
• Tempomat
• Centrální zamykání
• Klimatizace motorová
• Zadní parkovací kamera
• Baterie pro obytnou část 2x
• Dálniční známka: CZ
• Zásuvka 12V a 230V
VYBAVENÍ:
• Lednice 160l. + mrazák
• Kuchyně: příbory, talíře, sklenice, atd.
• 3 plotýnkový vařič s elektrickou jiskrou
• Dotykové rádio Alpine 9" s funkcí Apple carplay a android auto
• USB zásuvka
• 4 x kempingová křesla,2 x kempingové židle, 1 x kempingový stůl
Nově jsme do nabídky přidali elektrické koloběžky, které si rovněž můžete zapůjčit spolu s autem za cenu 150,-Kč/den.
CENÍK:
MIMO SEZÓNU - 2.800,- Kč
Únor, Březen, Duben, Květen, Říjen
HLAVNÍ SEZÓNA - 4.200,- Kč
Červen, Červenec, Srpen
VEDLEJŠÍ SEZÓNA - 3.200,- Kč
Září, Listopad, Prosinec, Leden
Pro více informací volejte:

Nabízím k pronájmu celkem čtyři obytné přívěsy, karavany a to od renomovaného německého výrobce Hobby. Všechny karavany v pěkném a zachovalém stavu. Karavany jsou kompletně vybavené a zařízené na Vaši dovolenou. Menší mají 4 místa na spaní (ložnici možno zavřít od zbylého prostoru viz foto), kombinovaná lednice s mrazákem na plyn, 220V i 12V, karavany jsou vybaveny vlastními bateriemi i pro provoz bez přípojky-vhodné i na ryby nebo prostě na stání na "divoko" bez kempu a přípojky, dále samostatná koupelna se splachovacím záchodem, vlastní nádrž na vodu, plynové topení s rozfukem po celém karavanu, elektrický bojler s rozvodem teplé vody, všechna okna s moskytiérou a zatemňovací termoroletkou, 2x střešní okno, plynový vařič-trojploténka, nosič kol na oji, kompletní předstan včetně návodu k sestavení, stabilizátor na oji pro pohodlnou a bezpečnou jízdu, rezervní kolo pro případ defektu,2x plná plynová lahev, přídavná zrcátka pro Váš automobil v ceně.
Přívěsy jsou kompletně vybaveny, takže vše zásadní pro kempování je v ceně pronájmu v přívěsu. Kuchyň-talíře, příbory, skleničky, nože, prkénka, cedník, pánev, hrnce, utěrky, mycí prostředky atd, rychlovarná konvice, dále 4 kempové polohovací židle+ venkovní stůl, připojovací kabel 25 m, konev na vodu, pojízdná odpadní nádrž, kompletní předstan včetně návodu na sestavení, vždy vyprané povlečení, přikrývky, ručníky, utěrky jsou samozřejmostí.
Karavany jsou kompletně havarijně pojištěné pro účely půjčovny, včetně všech asistenčních služeb v případě nehody či poruchy. Hobby 460 má celkovou hmotnost 1200 kg, druhý karavan Hobby 495 má celkovou 1300 kg, Hobby 540 celkovou 1400 kg, lze tedy řídit i s řidičským oprávněním skupiny B, pokud maximalní povolená hmotnost Vašeho auta dle technického průkazu nepřesahuje 2200 kg. Maximální povolená rychlost 100 km/h u všech karavanů.
Více info a foto o jednotlivých karavanech na webu.
Cena zapůjčení Hobby 460, Hobby 495 a Hobby 540 na den je 1200 Kč.
Dále možnost zapůjčení dvouosého Hobby 650 z úvodní fotky, opravdu obrovský karavan, bez problémů pro 6 dospělých lidí, celková hmotnost 1900 kg, nutno řidičské oprávnění E. Výbava: klimatizace, mover, velká markýza, elektrické i plynové topení, satelit,stabilizator,držák kol. Cena zapůjčení na den tohoto velkého karavanu je 1500 Kč,foto interiéru na webovkách, které jsou uvedené níže.
Více informací a volné termíny na našich stránkách
Minimální doba zapůjčení jsou 3 dny. K zapůjčení potřebujete občanský průkaz a vratnou kauci 10.000 Kč. Rezervační poplatek je 2000 Kč. Přívěs před zapůjčením samozřejmě kompletně předvedu,vysvětlím a rád odpovím na všechny Vaše dotazy.

Ahoj, prodám Dodge Durango R/T. Rok výroby 2017. 7 mist.
Auto je registrováno v ČR!!
NOVÁ INSTALACE LPG!!!
Benzínový motor 5,7 hemi s automatickou převodovkou. Najeto: 140 000 kilometrů.
Auto má profesionální systém proti krádeži!
Vypadá úžasně!!
Velmi bohatá verze výbavy zahrnující:
- kožené čalounění s červenou nití a logem R/T
- zvukový systém BEATS
- couvací kameru (+ zrcadla níže)
- LED světla + halogenová světla
- mlhovku
- vyhřívaný volant
- vyhřívaná přední sedadla
-ventilovaná přední sedadla
-vyhřívaná zadní sedadla
-elektrická sedadla s pamětí
-černé obložení stropu
-přídavné nastavení proudění vzduchu a teploty v zadní části vozidla
-automatický kufr
-parkovací senzory
-klimatizace
-bluetooth
-řadící pádla
-tempomat
-elektronický displej
-USB, SD, AUX, 12V DC, 150W zásuvka
- 7 místná verze
- 20"" ráfky.
Auto je 100% připraveno k jízdě. Světla přizpůsobená evropským podmínkám.
Neváhejte mě kontaktovat
Více fotek můžu dát na whatsapp.
VIDEO:
DPH nelze odečíst. Prodej je kupní smlouva. Zvem vás na obhlídku auta. Doporučuji

Prodám BMW 530d xDrive Touring, 190kW, rok výroby 2016, používaný převážně na dálniční trasy po D5, nyní nevyužívané vozidlo (z důvodu pořízení jiného auta) v perfektním stavu, možný odpočet DPH, Najeto: 112 700 km. STK do 09/2024. Pravidelný servis prováděný autorizovaným servisem BMW Renocar.
Specifikace automobilu:
Metalický lak "Space Grey"
Kůže Dakota "Veneto Beige s exkluzivním prošitím Veneto Beige"
Auto Start Stop
Rekuperace kinetické energie
Automatická převodovka
Dojezdové pneumatiky "Runflat"
Bezpečnostní šrouby kol
Ukazatel tlaku v pneumatikách
Alarm
Automatické ovládání zavazadlového prostoru Velurové koberečky
Výstražný trojúhelník a lékárnička
Tlačítko "Driving experience"
Ambientní osvětlení
Vysokotlaké ostřikovače světlometů
Automatická klimatizace
Přídavné 12V zásuvky
BMW E-Call (automatické a manuální volání v nouzi) Teleservices
El. ovládané tažné zařízení
Zadní kamera
Vnitřní a vnější zrcátka s automatickým tlumením odrazivosti
Aktivní ventilace sedadel
Komfortní elektricky nastavitelná sedadla
El. nastavitelná bederní opěrka pro řidiče a spolujezdce
Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce
Přední a zadní parkovací asistent
"Lane Change Warning", monitorování slepých úhlů a situace za vozem
Aktivní ochrana
Sportovní kožený volant
Dřevěné obložení "Fineline" (antracit)
LED mlhová světla
Adaptivní LED světlomety
Tlakové ostřikování světlometů
Asistent dálkových světel
Driving Assistant Plus
Adaptivní Tempomat
Navigační systém Professional
BMW Head-Up Display
Multifunkční přístrojový panel
Speed Limit Info-ukazatel aktuální povolené rychlosti

Motor: 1.2 12V CGPA
Výkon: 51kw Euro 5
Převodovka: manuální 5q
Datum první registrace: 1.9.2010
Stav tachometru: 168 800 km
Servisní knížka: ANO
Počet klíčů: 2
Barva: Šedá metalíza
Nová STK do: 03/2025
VÝBAVA:
> Klimatizace
> rádio Dance (CD, MP3, AUX)
> airbagy
> ESP, ASR, ABS
> denní svícení
> El. přední okna
> senzor opotřebeni brzd
> ISOFIX
> centrální zamykání na DO
> Servisní kniha vedená do posledních km
> Imobilizér
> El. zpětná zrcátka, vyhřívaná
> Tónovaná skla
> Mlhovky
Na vozidle je nyní udělaný velký servis:
olej a filtry, spojková sada, rozvody,
komplet brzdy včetně kotoučů.
Čerstvý dovoz z Německa.
Vozidlo bez investic, se kterým můžete ihned odjet.
Sleva po dohodě u auta.

Prodám svou Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 Q4 206kW (280 koní) modelový rok 2020 – FACELIFT.
V provozu od 9/2020, záruka do 9/2024. Najeto 22 600 km. Barva pastelová červená Rosso Alfa.
Giulii jsem si nechal v únoru 2022 dovézt na zakázku z Německa. Prodával ji přímo dealer Alfa Romeo po prvním majiteli, který ji u nich koupil novou. Kopie orig. něm. dokladů k dispozici.
Je ve stavu nového auta, nebouraná, nekouřilo se v ní, bez vození zvířat. Garážovaná. Tankováno pouze prémiové palivo.
Příplatkový diferenciál a podvozek!!!
Panorama, tažné zař. (kvůli nosiče kol).
Servis:
První garanční prohlídka: 11/2021 v 16 289 km.
Druhá garanční prohlídka: 11/2022 ve 22 016 km.
Obě samozřejmě v Alfa Romeo. Faktury k dispozici.
V ceně je i druhá sada kol: originál Alfa Romeo Luxury R18 se zimními pneumatikami, vzorek 8 mm. Pořizovací cena cca 65 000,-
DPH nelze odečíst. Cena je pevná.
Dálniční známka do 7/2023.
Více foto na vyžádání mailem.
Giulia stojí v suché garáži, vyjíždím pouze při suchých cestách bez sněhu a soli. Mám druhé auto.
Kopřivnice
PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA:
PAKET VÝKON: Alfa Active Suspension - aktivní systém pružení + DIFERENCIÁL s omezenou svorností LSD; Panoramatické střešní okno s el. otvíráním; Kůží potažená palubní deska; Bezdrát. nabíječka; Adapt. tempomat s automatickým udržováním vzdálenosti; Černá lesklá obruba rámu oken v exteriéru; Alfa Connect 8,8" NAV; Mapy k nav. systému; AUDIO SYSTÉM HARMAN/KARDON (Prémiový audio systém se 14 reproduktory a subwooferem (celkový výkon 900W), Ambientní podsvícení interiéru); PAKET BI-XENON; PAKET ASISTENCE PARKING (Zadní parkovací kamera s dynamickými naváděcími čarami, Parkovací senzory (přední/zadní); 19" kola z lehkých slitin CORSA DARK; Řazení pádly na volantu; Brzdiče - žluté; PAKET ASISTENCE ŘIDIČE PLUS (Asistenční systém pro jízdu v koloně, Systém udržování povolené rychlosti, Asistenční systém pro jízdu na dálnici, Systém čtení dopravního značení, Aktivní systém monitoringu mrtvého úhlu s funkcí RCTA, Elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko, Systém sledování únavy řidiče, Vnější zrcátka s funkcí stmívání, Asistent dálkových světel, Aktivní systém pro jízdu v pruhu); PAKET ZIMA (Vyhřívaný volant + přední sedadla + trysky ostřikovače čelního skla); Atermické a anti-reflexní čelní sklo, Výdechy klimatizace pro zadní sedadla, 2x USB port vzadu); Zatmavená skla od B-sloupku; Černá stropnice, TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ odnímatelné (bajonet)
STANDARDNÍ VÝBAVA:
Pohon všech kol; Apple CarPlay & Android Auto; DAB Radio; Zásuvka 12V; Větší brzdové kotouče; Upozornění na opuštění jízdního pruhu (LDW); Sportovní volant; Sportovní sedadla - kůže; Přepínač jízdních režimů Alfa D.N.A.; Paket elektrická sedadla; Paket Komfort; Noise reduction pack atd.

Seat Ibiza FR 1,0 TSI 81kW
Cena 438.000,-Kč vč. DPH
(DPH 21% je možno odečíst)
Registrace: 06/2021
Najeto: 22 765 km
Emise: Plní emisní normu EURO 6
STK do 6/2023
PŮVOD
Auto pochází z dealerství Seat v České Republice.
HISTORIE
Všechny servisní zastávky auto absolvovalo dle předepsaných pokynů výrobce ve značkovém servisu.
Kompletní historie k nahlédnutí v našem autorizovaném servisu RT TORAX.
VÝBAVA
12V zásuvka * 17" kola z lehkých slitin Dynamic - pneumatiky 215/45 R17 * 2x ISOFIX + Top Tether * Čelní airbag řidiče a spolujezdce * Boční airbagy vpředu a hlavové airbagy * Ambientní osvětlení * Asistent rozjezdu do kopce * Automatická dvouzónová klimatizace Climatronic * Bezpečnostní šrouby * Centrální zamykání s dálkovým ovládáním * Coming Home + Living Home funkce * Čalounění sedadel - tkanina FR černá s červenými doplňky * Čalouněné obložení dveří a lišty v barvě Ice Metal šedá * Černý strop * Deaktivovatelný airbag spolujezdce * Dekor palubní desky potažený kůží s prošíváním * Dešťový a světelný senzor * Digitální příjem radia DAB * Elektricky ovládaná, vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka * Elektricky ovládaná přední a zadní okna * Elektronický imobilizér * Elektronický stabilizační systém ESC * Front Assist s funkcí nouzového brzdění * Full Link * Kotoučové zadní brzdy * Kožená manžeta ruční brzdy * Kožený multifunkční sportovní volant s logem FR * Kryty vnějších zrcátek v barvě černá Brilliant * Lakované kliky dveří * Media System Colour – 6,5" barevný dotykový displej * USB-C, 6 reproduktorů, Bluetooth * Paket Chrom v interiéru - chromové prvky volantu, řadící páky a chromové tlačítko ruční brzdy * Palubní počítač *Barva karoserie:
Paket Vision: parkovací senzory vpředu a vzadu,Paket Winter: vyhřívaná přední sedadla,Prodloužená záruka 5 let nebo 100.000 km
JAK PROBÍHÁ PROHLÍDKA?
K dispozici vám bude náš autorizovaný servis VW Audi Škoda SEAT, kde budete mít k ruce profesionálně vyškoleného technika, který vám auto rád zvedne, napíchne na diagnostiku a vše podstatné ukáže a vysvětlí. Pokud máte v plánu přivést vlastního technika, naše servisní zázemí je vám k důkladné kontrole také plně k dispozici.
CO KDYŽ SE PRO AUTO ROZHODNU?
Všechny formality společně vyřešíme v klimatizovaném showroomu a do hodinky můžete vyrazit na cestu. Další služby, jako je prodloužení tovární záruky, komplexní pojištění, nebo přihlášení auta na vás, rádi zařídíme.
CO KDYŽ NEMOHU PRO AUTO HNED VYRAZIT?
Zavolejte. Společně po telefonu auto projdeme, abychom se ujistili, že je to to pravé, které hledáte. Pokud budete mít zájem o detailní fotografie, rádi vše zdokumentujeme a pošleme na váš e-mail, nebo WhatsApp. Auto vám rádi zarezervujeme až na 7 dní, aby vám neuteklo.
MÁTE DOTAZY K AUTU, REZERVACI, NEBO SE CHCETE DOMLUVIT NA TERMÍNU PROHLÍDKY?
Volejte Radima Jílka : +420 (RT TORAX Poruba).

Téměř nové auto od MB Dealera z Německa - nehavarované, nelakované, bez sebemenšího poškození - stav nového auta.
Najeto pouze 13.660 Km.
Tovární záruka do 3/2025
Specifikace:
Černá barva laku
Aktivní brzdový asistent
Airbag na kolena
Systém tísňového volání Mercedes-Benz
Kontrola tlaku v pneumatikách
Asistent dopravních značek
Adaptivní asistent dálkových světel
Funkce startování KEYLESS-GO
Dětský zádržný systém i-Size
Pokročilý světelný balíček
Adaptivní brzdové světlo
Brzdový systém s většími brzdovými kotouči na přední nápravě Ochrana chodců
Komfort:
Integrace smartphonu
Apple CarPlay
Android Auto
9G TRONIC
Pádla řazení na volantu
TEMPOMAT
Touchpad
Odpružení AGILITY CONTROL se selektivním systémem tlumení
Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka Automatická klimatizace THERMATIC EASY-PACK kryt zavazadlového prostoru Vyhřívání sedadel pro řidiče a spolujezdce Sada osvětlení interiéru
Multifunkční sportovní volant v kůži Automatická převodovka
Média:
DYNAMICKÝ VÝBĚR
GPS anténa
Navigace na disku
Digitální rádio
Pokročilý zvukový systém
Zobrazení médií
Pokročilý balíček infotainmentu
Navigační sada Connectivity Pack
2 USB porty na zadní straně
Couvací kamera
Aktivní parkovací asistent s PARKTRONIC Stěrače s dešťovým senzorem
Pohon všech kol
Ambientní osvětlení ve vnějších zpětných zrcátkách Palivová nádrž 66 litrů
Balíček Advanced Park
Business balíček
Parkovací balíček s couvací kamerou
Automatická deaktivace airbagu spolujezdce
Rozšířené funkce MBUX
Multimediální systém MBUX
Komfortní balíček
Ozdobné prvky v klavírním vzhledu v černém vysokém lesku
Zrcátkový balíček
Komfortní balíček sedadel
Pětimístný model
4-cestná bederní opěrka
12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
48,3 cm (19") více paprsková kola z lehké slitiny
Vnitřní a vnější zrcátka aut. stmívání
LED vysoce výkonné světlomety (pravostranný provoz) Střešní lyžiny z leštěného hliníku
Vnější chromový balíček
Nekuřácké vozidlo
400d 4M za bezkonkurenční cenu na celém trhu!
Cena: 1.070.000 + DPH

BMW f11 530d X-drive M-paket Facelift
r.v.: 8/2013
motor: 3.0d R6 (190kw) turbo
převodovka: 8st. automatická ZF
původ: Česko
najeto: 162 000km (snadno ověřitelné skrz Cebia či v BMW)
Servisní knížka jak digitální tak i tištěná
poč.kl.: 2x
barva: Šedivá metalíza s černými doplňky
vnitřní/vnější m-paket
Nikdy nehavarované!!!
Výbava-bezpečnost
-Indikace nízkého tlaku v pneu
-Isofix
-Regenerační brzdy
-Asistent BAS,EBD, ETC, CBC, ESP, ABS, PDC
-Proti nárazový asistent
-Asistent rozjezdu do kopce
-Alektrická ruční brzda
Výbava-funkčnost
-12V zásuvka v předu a vzadu
-Rádio navigace Professional
-Asistent rozjezdu do kopce
-Automatické otvírání a zavírání kufru
-Bluetooth
-Centrální zamykání: dálkové včetně oken
-LED mlhovky+zadní
-Bixenon světla přední stavitelná
-Nastavení světlé výšky vozu-vzadu
-Posilovač řízení s progresivním účinkem
-Připojení externích zařízení AUX-in, USB
-Režimy řízení ECO, Comfort, Sport, Sport +
-8st převodovka s řazením pádly pod volantem
-Stěrače s dešťovým senzorem
-Adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go
-Vyhřívané ostřikovače
Komfort-výbava
-Automatická klimatizace
-Make-up zrcádka
-Tónovaná skla
-Komfort sedačky (černá kůže)
-Vyhřívaná sedačky
-Odvětrané sedačky
-Obložení hliník+piano černá
-Černá stropnice
-Černá řadící páka s kůží
-ochranná síť za zadními sedadly
-M-sport kožený volant
-Hifi systém 12 reproduktorů (205W)
Na autě udělán servis:
Nové kotouče a destičky v 155 000
Nové zadní měchy 148 000
Výměna oleje v motoru v 160 000
Výměna všech filtrů 160 000
Vyměněna servo pumpa + olej v řízení
Vyměněn olej v převodovce v 138 000
Vyměněn olej v diferenciálěch
Výměna předního okna ve 160 000
Vylepšení výkonu AC Schnitzer na 309HP a 670Nm v ceně 4000 euro
Servis BMW
Auto ve velmi dobrém a zachovalém stavu
Rád se s někým rozumným setkám u auta, ale autobazary nevolejte

Prodám karavan SERCKEMAN STARLET 430DD, r.v. 2002. STK do 2024. Provozní hmotnost kg/ největší technicky přípustná hmotnost 900 kg. Celková délka 5,65 m. Nejvyšší rychlost 100 km/h.
- spaní 2-4 osoby
- klimatizace i s topením
- plynové topení Truma
- naftové topení s rozfukem
- WC, odtoková vanička, umyvadlo
- lednička 220V/12V/plyn
- 10kg plynová bomba na propan s Truma MonoControl
- tříplotýnkový sporák, umyvadlo
- předstan
- nové pneu
- sítě proti hmyzu a zatemňovací rolety
- síť proti hmyzu ve dveřích
- rezerva
- přívěs vybaven NBS AL-KO
Kupoval jsem karavan v červnu 2022 využity jen 2x přes noc. Důvod prodeje, koupě obytného auta.

Soukromý prodejce - ne bazar nebo dovozce - prodám VW Multivan Long s kompletní karavanovou vestavbou
r.v. 2017, možnost prohlídky Úvaly u Prahy.
Prodám obytný automobil postavený na VW Multivan. Karavan je koncipován jako nenápadný, je tedy možné nepozorovaně zastavit kde je potřeba. I přesto má karavan kompletní obytnou vestavbu.
Motor 2.0, 110 kW automatická převodovka 4x4
Najeto 48 000 km
kompletní servisní historie, koupeno auto Jarov Praha, první majitel
Při ryhlém jednání přidám nafukovací předstan Vango Siesta Low 3x2.5m
Specifikace obytné vestavby:
► 2x Naftové topení - 1x vodní + 1x horkovzdušné (ovládané pomocí mobilního telefonu)
► Druhá Baterie 150Ah s vypínacím relé a kontrolou baterie (baterie AGM)
► Nádrž na čerstvou vodu (25 l)
► Lednička s osvetlenim včetně mrazicího oddílu
► Manželská postel, příčná (rozměry 193 cm x 110 cm), zadní p
► Měnič napětí z 12V na 220V Victron 1200VA
► Mikrovlnná trouba fungující na nástavbovou baterii
► Bojler na teplou vodu - fungující i na nástavbovou baterii
► Venkovní přípojka na 220V ukrytá uvnitř auta
► Nabíječka baterii Victron - nabijí obě baterie hlavní i nástavbovou, ovládaní pomocí mobilním tel
► Nabíječka nástavbové baterie Victron 30A - nabíjí baterii při běhu motoru, ovládaní mobilním tel
► 2místná lavice v jídelně
► Kempovací okna vpravo i vlevo vcetne moskytiéry a zatemnění
► Kuchyňská skříňka s dřezem a varnou deskou s bezpečnostním sklem, které lze sklopit
► Jídelna s jídelním stolem
► 1-místný plynový sporák
► Toaleta
► 2 zásuvky 12 V + 2x USB
Specifikace automobilu
► Ovládání světel „Light Assist“
► Automatické zavírání a otevírání zadních dveří
► Servodovírání pravých posuvných dveří
► Vyhřívané čelní sklo
► Vyhřívané přední sedačky
► Automatická regulace vzdálenosti ACC, adaptivní tempomat
► Systém monitorování prostředí „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění ve městě (pro automatickou regulaci vzdálenosti ACC do 160 km / h)
► Dvouzonová klimatizace
► Couvací kamera
► Telefonní rozhraní
► App-Connect a „Volkswagen Media Control“
► Odnímatelné tažné zařízení
► Celoroční pneumatiky
► Hlasová kontrola
► Alrm
► Bezpečnostní šrouby proti odcizení kol
► Multifunkční kožený volant
► Palivová nádrž 80l
► Asistent rozjezdu do kopce
► Airbag pro řidiče a spolujezdce s deaktivací airbagu spolujezdce
► Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním a vnitřním ovládáním
► 7stupňová automatická převodovka
► Světelný / dešťový senzor
► Multifunkční displej
► Příjem digitálního rádia DAB +
► Světla pro denní svícení s dálkovými světly (automatická), funkcí „opuštění domu“ a manuální funkcí „příchodu z domu“
► 1 USB rozhraní (kompatibilní s iPod / iPhone / iPad) a multimediální zásuvka AUX-IN
► Systém start-stop motoru s rekuperací brzdné energie
► Euro 6
► Otočná sedadla: řidič, spolujezdec, 2x vzadu

Prodám Audi A4 cabrio 2.5 TDI, 120kw, manuál 6 rychlostní. Velmi pohodlné, pevné a líbivé auto, které zaujme hned na první pohled. R. V. 2002 dovoz z Německa v 2014, jsem 1. majitel v ČR. Technická do 6/2024. Podvozek pevný, komfortní, nic neklepe, nemlátí, hezky sedí na cestě. Motor zdravý (pěkný zvuk) je to stejný TDI jako dávají do vozů Wolksvagen nebo Škoda. Auto má běžné provozní kosmetické záležitosti, v zimě neježděno. Nájezd 201 000km - mnou najeto za 8 let provozu pouze 36tis..tohle auto jsem měl jako vedlejší, jen tak pro radost na létní relaxační ježdění, teď už mi ale na to skrz pracovní vytížení nezbývá čas, takže jsem se po delším zvážení rozhodl auto prodat. K autu je zánovní vystřelovací klíč, který jsem si nechal na zakázku vyrobit přímo v Audi za cenu 5tis+zánovní rádio Sony 4x55w s červeným podsvícením v barvě interiéru. Auto je luxusně upravené (již jsem tak zakoupil z DE)!!! Alu 19 kola Inter Action, celý interiér sladěný do červena vč. kožených el. sedaček, sportovní nárazníky (v předním origo. led pásky pro denní svícení), prahy, výfuky, světla se zabudovanými led pásky, sportovní vrtané kotouče, sportovní volant+řadící páka Raid. Na údržbě jsem nešetřil, v poslední době bylo do auta docela dost zainvestováno - za poslední větší servis, pneu a baterku jsem nechal přes 50tis.
186 500km - Nové Rozvody, nové př. brzdové destičky Brembo , sada ramen + spoustu dalších věcí na podvozku (celkem servis za 40tis)
194 000km - Nové gumy Barum Bravuris 3 (10 000kč)
200 000km - Nová autobaterie Exide Premium EA900 90Ah 12V (2000kč)
Cena: 119 990kč
Výbava: Automatická 2 zónová klimatizace, Vyhřívané el. nastavitelné kožené sedadla, 4x airbag, ABS, ESP, Tempomat, Elektricky ovládaná okna 4x + zrcátka, Klimatizovaná přihrádka, Alu 19 kola Inter Action, rádio Sony s CD, 2x klíč, Centrální dálkové uzamykání, Tempomat, parkovací senzory vpředu i vzadu, led. světla denního svícení, elektrické sklápění střechy..

Prodám FORD FUSION s motorem 1,4 59kW benzín/LPG , rok výroby 2010 , najeto 118000km
3.majitel , 2 klíče, Veškerá dokumentace samozřejmostí
STK a Emise do 2/2024
Výbava - klimatizace (bude prodáno bez kapaliny), ABS, Airbagy, el. okna, mechanické zpětné zrcátka, vyhřívané čelní sklo, posilovač řízení , imobilizér, centrální zamykání na dálkové ovládání, mlhovky, metalický lak, originál rádio na CD, mechanické zabezpečovací zařízení Defend Lock pro uzamknutí převodovky
Další výbava:
- TomTom GO Model 4CQ01 spolu s úchytem na čelní sklo + 2x kabel kdy jeden je USB a druhý 12V auto-nabíjení (baterka je v navigaci stará a vydrží max 5-10min, proto je vždy třeba použít nabíjecí kabel)
- Náhradní pneu "rezerva"
- Zvedák pod auto + nářadí na výměnu pneu
- Reflexní vesta
- 4x zimní pneu
- Zámek na volant, který po nasazení znemožní otáčet volantem
- Nouzové startovací kabely
- Výstražný trojúhelník
- Nepoužitá autolékárnička
- 5l Ford Motocraft Synthetic Engine Oil SAE 5W-30 A5
- Nový olejový filtr W7008 značky MANN pro Vaši první výměnu olejové vany
- 3l nemrznoucí kapaliny do ostřikovačů, značka Starline, do teploty -20C
Motor vydává klepavý zvuk, automechanik to odhadnul na pístový čep. Na pojízdnost vozidla to nemá vliv. Do budoucna bude pravděpodobně lepší si tuto záležitost nechat opravit, proto prodávám vůz o dost levněji než by se jinak dalo
Tachometr teď ukazuje sice necelých 78000km ale při webové prohlídce tachometru na bylo zjištěno, že v 09/2011 bylo na tachometru při evidenční kontrole 60000km a pak 02/2013 při evidenční kontrole bylo na tachometru necelých 22000km, takže někdo v minulosti tachometr ponížil o 40000km
Přestavba na LPG provedena 05/2020
Přepis auta hradí kupující.
Pro prohlídku vozu a zkušební jízdu si prosím napište/volejte
-

Prodám
Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi 103 kW
najeto 319 300
Minuli rok hodně oprav generálka motoru nové rozvody nová baterka dpf nový
Vady nefunkčni zásuvka na 12v asi pojistka zadní pravé dveře odřené nic hrozného nebrání jízdě
Výbava automatická klimatizace, 6 stupňová převodovka, vihřivane přední sedačky bez kličove startování, denní svícení, zadní sedadla dá dají udělat bobky pro dítě 2x, střešni okno v elektrice okna 4x El., Multifunkčni volant
O ceně se dá jednat u auta

Velmi pěkný, rodinný karavan vhodný až pro 4 osoby, francouzská postel v oddělené ložnici a rozkládací "U" sezení. Koupelna se sprchovou vaničkou, sprchou a vestavěným kazetovým WC. Vybavená kuchyňka s trojkombinační lednicí (provoz na 12V, 220V a plyn), plynový vařič. Karavan je celý zateplený, vhodný pro celoroční provoz, má dvojitá okna. Interier karavanu je opravdu nádherný, bez výraznějších známek opotřebení, dále je karavan vybaven:
- nájezdová brzda s couvací automatikou a stabilizátorem
- plynové topení TRUMA s automatickým zapalováním a rozvodem vzduchu
- el. bojler na ohřev teplé vody
- dělené vstupní dveře
- střešní nosič
- rolety na oknech plus moskytiery
- panoramatické střešní okno
- nový solární systém s trakční baterií a MPPT regulátorem
- veškeré vnitřní osvětlení 12V LED
- nová televize s DVBT2
- vestavěná nádrž na vodu
- celouzaviratelný předstan
Na karavanu je vše plně funkční, poskytujeme záruku na funkčnost veškerých spotřebičů, servis karavanů. K řízení tohoto karavanu postačuje ř.p. skupiny B (popř. B96). Na karavanu je nová STK na 2 roky, karavan má CZ doklady. Cena včetně příslušenství (předstan, schůdek, propojovací kabel, ...) je 229000,-Kč.

Nabíječka byla dárkem - nevyužiji. Oxford Oximiser 3X je nabíječka autobaterií, vhodná pro všechny 12V autobaterie a motocyklové Lithiové baterie. Disponuje inteligentním nabíjením "cycle-charge", které pomáhá k zotavení baterií. Funkce Soft-Start poté podporuje nabíjení hluboce vybitých baterií s napětím pod 8 V. Nové senzory napětí zabudované v přístroji dokáží rychle zjistit aktuální stav baterie a spustit nejvhodnější rychlost nabíjení. Nabíjení je proto efektivní, rychlé a spotřebuje méně energie. Všechna data o baterii naleznete na přehledném a podsvíceném displeji, který se stane i poradcem o stavu baterie - tedy zda-li je baterie silná, nebo by ji chtělo vyměnit. Nabíječka disponuje i indukčním chlazením a má 3 módy nabíjení.