inzerce, prodej, prodám, bazar

keramicka dlazba 2 cm - strana 5

Počet nalezených inzerátů KERAMICKA DLAZBA 2 CM: 1000 - strana 5

keramicka dlazba v dekoru dreva Marazzi
Prodam cca 20 metru ctverecnich italske keramicke dlazby v dekoru dreva, vyrobce Marazzi, typ Treverkhome20, rozmer jedne dlazdice 120x40cm, sila 2cm, mrazuvzdorna, protiskluzna, celkem 40ks dlazdic, kazda zabalena zvlast.. moznost prodeje plastovych tercu na usazeni. Vlastni odvoz. Odkaz na dlazbu:
Prodej zděného DR bytu 1+1 s terasou [53m2], Loucká ul., Čes
Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi zděný družstevní přízemní byt velikosti 1+1, situovaný v lokalitě ulice Loucká v Českých Budějovicích. Celková plocha [53,8m2], plocha bytu [39,4m2] + terasa [12,5m2] + sklep [1.8m2]. Lokalita bytového domu nabízí maximálně dostupnou občanskou vybavenost včetně MHD a zároveň dostatek zeleně a prostoru v okolí domu. Byt je ve velmi dobrém stavu (kolaudace domu 2001/2002) a je umístěný v samostatném bytovém domě. Dispozice: obývací pokoj [19,3m2] + krytá terasa [12,50m2], kuchyně [8,3m2], předsíň [7,2m2], koupelna [3,4m2] a WC [1,0m2]. K bytu je k dispozici sklepní koje v 1NP (přízemí) domu o výměře [1,8m2]. Benefitem bytu je prostorná krytá terasa orientovaná na západ na kterou navazuje oplocený zatravněný pozemek (zahrádka a pozemek není součástí bytu, je pouze k užívání) pod okny bytu. Byt je ve velmi dobré technickém stavu, průběžně udržovaný (kolaudace 2001), v kuchyni je osazena kuchyňská linka do „L“ včetně elektrického sporáku. V koupelně vana, umyvadlo a přípojky pračky. WC řešeno samostatně (závěsné WC). Podlahy v obytných místnostech PVC v designu dřeva, v předsíni keramická dlažba. V koupelně a WC keramické obklady a dlažba. V předsíni jsou dostatečné úložné prostory (skříně / vestavěné skříně). V bytě jsou plastová okna. S ohledem na umístění bytu (přízemí domu) a orientaci obytných místností je byt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí (byt ale není řešen jako bezbariérový). Byt je družstevní (převádí se členská práva a povinnosti) resp. nájemní smlouva v bytovém družstvu Novostav. Společné prostory bytového domu jsou ve velmi dobrém technickém stavu (čisté, průběžně udržované a uklizené). Topení: ústřední dálkové (radiátory). Byt má samostatné měření spotřeby elektrické energie (elektroměr), měření spotřeby teplé a studené vody (vodoměry). K dispozici připojení k internetu (Starnet) v bytě /domě. Byt je umístěný v 1.NP (přízemí) bytového domu (s výtahem). Energetická náročnost budovy – [D]. OBČANSKÁ VYBAVENOST a PARKOVÁNÍ: veškeré občanská vybavenost včetně MHD, škola, školka, lékař, nákupní středisko / obchod. Parkování možné před domem / vedle domu případně na přilehlém parkovišti. Byt je volný (po dohodě) od května/června_2023. Aktuální cena: 2.890.000,-Kč je kompletní cena včetně provize RK a kompletního majetkoprávního servisu. Pro bližší informace a termín prohlídky volejte makléře (Jindřich DVOŘÁK, Dipl.Tech, tel.: +420 ). Nemovitost je nabízena výhradně realitní kanceláří AD-REALITY České Budějovice.
Prodej zrekonstruovaného panel bytu 2+0 lodžie [47m2], Netol
Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi kompletně zrekonstruovaný panelový byt velikosti 2+0, situovaný v lokalitě sídliště Čtyři Dvory (Šumava) v ulici Netolická v Českých Budějovicích. Celková plocha [47,6m2], plocha bytu [42,9m2] + lodžie [3,4m2] + sklep [1.3m2]. Lokalita sídliště Šumava nabízí maximálně dostupnou občanskou vybavenost včetně MHD a zároveň dostupnost výjezdu z ČB směr Písek/Plzeň. Cyklostezka v těsné blízkosti spojuje byt jak s centrem města tak i s Hlubokou nad Vltavou. Byt je po celkové rekonstrukci (2017) a je umístěný v revitalizovaném bytovém domě s výtahem. Dispozice: obývací pokoj [20,18m2] + lodžie [3,40m2], ložnice [9,72m2], předsíň [8,30m2], koupelna [2,8m2] + WC [0,98m2]. K bytu je k dispozici sklepní koje v 1NP (přízemí) domu o výměře [1,0m2]. V rámci rekonstrukce bytu bylo vyzděna (Ytong) koupena a WC a osazeny nové zařizovací předměty. V kuchyni je osazena nová kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů (elektrická varná deska, pečící trouba) a spížní skříně. V koupelně osazena vana, umyvadlo a přípojky pračky. WC řešeno samostatně (závěsné WC). Podlahy v obytných místnostech nové PVC v designu dřeva, v předsíni keramická dlažba. V koupelně a WC keramické obklady a dlažba. V celém bytě osazeny nové interiérové dveře včetně obložkových zárubní. Bytové dveře protipožární (původní). V předsíni je prostor pro úložné prostory (např. vestavěné skříně). V bytě jsou plastová okna. S ohledem na umístění bytu (nejvyšší patro domu) a orientaci obytných místností a lodžie je byt velmi dobře osluněný a prosvětlený (orientace na na jih / jihozápad). Bytová jednotka (byt) je ve vlastnictví (osobní vlastnictví) a je zapsán v katastru nemovitostí. Společné prostory bytového domu prošly revitalizací – jsou ve velmi dobrém stavu (čisté, průběžně udržované a uklizené) včetně nového výtahu. Topení: ústřední dálkové (radiátory). Byt má samostatné měření spotřeby elektrické energie (elektroměr), měření spotřeby teplé a studené vody (vodoměry). K dispozici připojení k internetu (Starnet) v bytě /domě. Byt je umístěný v 8.obytném patře / 9.NP (poslední patro) bytového domu s novým výtahem. Energetická náročnost budovy – [D]. OBČANSKÁ VYBAVENOST a PARKOVÁNÍ: veškerá občanská vybavenost včetně MHD, škola, školka, lékař, nákupní středisko / obchod. Parkování možné před domem / vedle domu případně na přilehlém parkovišti. Byt je volný (po dohodě) od května/června_2023. Aktuální cena: 2.990.000,-Kč je kompletní cena včetně provize RK a kompletního majetkoprávního servisu. Pro bližší informace a termín prohlídky volejte makléře (Jindřich DVOŘÁK, Dipl.Tech, tel.: +420 ). Nemovitost je nabízena výhradně realitní kanceláří AD-REALITY České Budějovice.
Prodej bytu 1+1 po kompletní rekonstrukci, 37 m2, Karviná, u
Ev.č. 00490 Nabízíme ke koupi byt 1+1 po kompletní rekonstrukci v Karviné na ulici Flemingová. Byt má celkovou plochu 37 m2 a nachází se na třetím patře s výtahem v domě po kompletní revitalizaci. Byt prošel kompletní rekonstrukcí: nové zděné jádro, sprchovací kout, keramické obklady a dlažba, rohová kuchyňská linka včetně elektrické varné desky, vestavěné elektrické trouby, velká vestavěná skříň, nová elektřina v mědi, nové omítky, v pokoji plovoucí podlaha, v chodbě keramická dlažba a v kuchyňi PVC. V případě zájmu o financování Vám pomůžou naše úvěrové a hypoteční specialistky. Doporučujeme nezávaznou prohlídku. En. náročnost b.: C - Úsporná (109 kWh/m2 za rok) Cena: AKTUÁLNĚ REZERVOVÁNO, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání.
Keramická dlažba  60x60
Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v barvě slonová kost o rozměru 60x60 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, koupelen, prodejen atd. Možnost použití jak na stěnu tak i podlahu. Původní cena je 790,- Kč Nyní je cena 299,- Kč / m2 Materiál je od Českého výrobce a je v 1.jakosti. Cena je včetně dopravy. Více informací emailem
dekor beton- keramická dlažba
Prodám keramickou dlažbu, vzhled industriálního betonu s charakteristickým „rámováním“. Precizní provedení hladkého matného povrchu s jemnou strukturou „ruší“ opotřebený, poškrábaný povrch. Vhodná pro použití do koupelen, interiér domu a komerční prostory. Dlažba je ve formátu 60x60cm, slinutá, glazovaná. Je rektifikovaná a mrazuvzdorná. Původní cena je : 920,- Kč Nyní je cena : 529,- Kč / m2 V nabídce jsou barvy světle šedá a tmavě šedá. Cena je včetně dopravy. Více informací emailem.
Keramická dlažba
Prodám keramickou slinutou glazovanou dlažbu, rozměr 33x33x0.8cm ( síla dlažby 8mm) . Vhodnou pro použití do garáže,hal, obchodů, tech.místností, skladové prostory atd. Dlažba je v matném, hladkém provedení s protiskluzem R9, je mrazuvzdorná a vysoce odolná proti opotřebení. Zboží je od českého výrobce a je v 1.jakosti V nabídce je černá barva. Původní cena je : 440,- Kč Nyní je cena : 229,- Kč/ m2 Cena je včetně dopravy na místo určení. Více informací emailem.
Keramická dlažba- dekor beton 30x60
Prodám keramickou dlažbu, vzhled industriálního betonu s charakteristickým „rámováním“. Precizní provedení hladkého matného povrchu s jemnou strukturou „ruší“ opotřebený, poškrábaný povrch. Vhodná pro použití do koupelen, interiér domu a komerční prostory. Dlažba je ve formátu 30x60cm, slinutá, glazovaná. Je rektifikovaná a mrazuvzdorná. Původní cena je : 790,- Kč Nyní je cena : 490,- Kč / m2 V nabídce jsou barvy : světle šedá a tmavě šedá. Cena je včetně dopravy. Více informací emailem.
Italská keramická dlažba Geramiche Di Sassuolo
Italská dlažba Geramiche Di Sassuolo Prodám italskou dlažbu Geramiche Di Sassuolo o rozměru 20 cm x 60 cm. Tloustka 8,5 mm..3 kusy balení. Počet kusů 30. Celková plocha 3,6 m2
Keramická dlažba 35,8x35,8 tl.
Zbytek z rekonstrukce cca 3 m2 (2 nerozdelaná balení) plus odřezky Cementine / Fly antracit Cena za vse
Pískovcová dlažba, kamenná dlažba, zápražáky
Pískovcová dlažba, rozměr 60x30cm a 30x30cm. Cca 150 m2, 1200,-/m2. Naložím destou. Platí do smazání. Podívejte se i na moje ostatní inzeráty.
Kvalitní Italská dlažba + mozaika značky ATLAS
Prodám přebytek velmi kvalitní a krásné dlažby a mozaiky z rekonstrukce. Dlažba byla zakoupena vloni na podzim v Brněnském Keraservisu. 1- Atlas Concorde Solution CODEC Gray 60x60 cm Rectified - 1.fotka Na prodej jedno balení (4ks - 1,44m2) 499,- 2- Dlažba CODEC White | 600x600 | mat 2.fotka Na prodej jedno balení (4ks - 1,44m2) 499,- 3- Mozaika CODEC Gray | 300x300 | mat 3.fotka Na prodej 25ks (10ks = 0,9m2) 10ks za 1499,- Vše je úplně nové, po Olomouci dovoz zdarma.
Prodej novostavba 5+kk, 136m2, Dolany u Kladna, pozemek 450m
Naše společnost jako vlastník nemovitosti Vám nabízí prodej domu v obci Dolany u Kladna. Dům, novostavba před kolaudací, levý dům A (bytová jednotka) o velikosti 5+kk s výměrou 136,10 m2 včetně samostatné garáže (24,8m2) a pozemkem 450 m2 + menší prostor na půdě, vstup skládacím schodištěm z 1NP. Stavba patrová, porotherm. interiérové schodiště vyrobeno na zakázku, dubové nášlapy a skleněná zástěna v 1NP, V přízemí je zádveří, kde je vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou 3,7m2, kde je okno a pak vstupujete do další předsíně, kde se nachází schodiště, komora pod schodištěm 4,m2, vstup do pokoje o výměře 11m2 a vstup do obývacího pokoje 33m2, kde je příprava na kuchyňskou linku. Kuchyňská linka není součástí kupní ceny. V obývacím pokoji je příprava na krb. Obývací pokoj má větší dveře s posuvným systémem na terasu a jsou zde další 2 podlouhlá okna se vstupy na terasu a další okno je v místě, kde je plánovaná kuchyňská linka. Samostatná garáž 24,8m2 (garážové vrata zn. Hormann na dálkové ovládání), přípojka na vodu, elektřina. V 1NP jsou 3 pokoje o výměře 10m2, 18m2 a 15m2 a koupelna 6,6m2 se zapuštěnou vanou 170cm, dvoumyvadlem se skříňkou, toaletou, podkrovní okno Velux.. Dům má elektrické podlahové topení Fenix. Na podlaze v pokojích plovoucí podlaha, v koupelnách obklady a dlažba 60x60, zádveří dlažba. Součástí ceny jsou vnitřní interiérové dveře včetně zárubní Sapeli v bílé barvě včetně kování. V ceně zásuvky, vypínače bílé barvy a také svítidla mimo obývací pokoj. V domě je příprava na alarm a na venkovní žaluzie. Sanita je dodána firmou Siko: koupelové a sprchové baterie, vana, sprchový kout, umyvadla v obou koupelnách včetně skříněk pod umyvadla, 2 wc geberit. Okna jsou plastová trojskla od českého výrobce Bohemia plast Kladno, střecha Bramac. střešní okna Velux. Domy jsou spojeny garáží a každý dům má samostatný vchod viz fotogalerie. Zámková dlažba před garáží v ceně. Pozemek srovnaný, v ceně opěrná zeď za domem a u boční strany terasy a oplocení. U domu je nová retenční nádrž a vsak. Kanalizační jímka dodána od certifikované firmy. Bytová jednotka bude mít prohlášení vlastníka. Obec Dolany u Kladna je v pohodové dojezdové vzdálenosti 15 min Zličín, Stodůlky a do dalších části Prahy a to po dálnici D6. Veškerou občanskou vybavenost najdete v okolních městech Unhošť, Kladno, které jsou 5 minut jízdy autem. Velice dobrá dostupnost na letiště Václava Havla Praha. Dům se nachází ve slepé, klidné a neprůjezdné ulici a jsou zde velice pohodoví sousedé. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám poskytneme další potřebné informace. Na koupi zajistíme financování našim finančním specialistou, který zajišťuje pro tento projekt hypotéku. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Dokončení včetně kolaudace se plánuje koncem dubna, začátek května. Prohlídky jsou možné po dohodě denně i o víkendu, zarezervujte si termín. Jsme přímí majitelé. cena včetně DPH Třída energetické náročnosti: C - úsporná (dle vyhláška č
LaFutura Giada | Dlažba | 60x60cm | 100m2 | NOVÁ
Prodám cca 100m2 nové a velmi kvalitní slinuté dlažby/obkladu zn. LaFutura Giada v lesklém provedení a v rozměru 60x60cm, tl. 10,5mm, viz přiložené fotografie. Nabízenou dlažbu/obklady jsme zakoupili před pár lety na dokončení komerčního objektu - po rekonstrukci nám však zbylo cca 100m2, které již nijak nevyužijeme, proto prodáváme. Dlažba je nová/nepoužitá a stále ještě zabalená v původním balení - měli jsme ji však několik let složenou venku pod přístřeškem. Dlažbu je možné využít i jako obklad - prostory s touto dlažbou lze u nás po dohodě zhlédnout i ve větší ploše. Tato dlažba má plně-probarvený střep, má lesklý povrch, je mrazuvzdorná, rektifikovaná, PEI 5, její tvrdost je 8 MOHS s hodnotou protiskluznosti R9 - tzn. že je vhodná i do komerčních a zvláště namáhaných prostor (obchody, restaurace, nemocnice, školy). Pořizovací cena této dlažby byla cca 1.200CZK/m2! Cena nyní: 699CZK/m2 (v případě odběru většího množství dohoda o ceně možná). Preferuji výhradně osobní odběr. V případě dalších dotazů mne kontaktujte nejdříve na e-mail - rád zodpovím vše potřebné. Děkuji za zájem.
Dlažba Osmose mrazuvzdorná 30x30cm - nová - 6m²
Dlažba Osmose mrazuvzdorná 30x30cm a soklové pásky, nová (zbylo nám), německá výroba, zakoupená u firmy Soukup Plzeň, PC 883kč/m. K dispozici jsou 4 balení po 11ks a 3 jednotlivé dlaždice a 3 půlky (4,5m). Dále 27 celých soklových pásků a 1 poloviční (8,1m ). Barva šedá - imitace kamene. Jedná se o velmi kvalitní dlažbu. Tzn. něco přes 6m² celkem, cena za vše. Dlažba je velmi kvalitní, tvrdá s vysokým stupněn otěruodolnosti, tvrdost č. 4. Dovoz možný po dohodě. Platí do vymazání inzerátu.
Zátěžová velkoformátová italská dlažba IMOLA - 2 druhy
Velkoformátová dlažba italské značky IMOLA, dlažba je zátěžová, mrazuvzdorná Rozměr: 120x120 cm, tloušťka 10,5 mm Možnost ve dvou variantách: Bílá (white) foto č. 1-5 celkem možno 32ks (46 m2) Světlá s reliéfem (conpro) foto č. 6-10 celkem možno 48ks (69 m2)) Možnost odběru libovolného množství - cena za 1m2
Zatravnovaci dlazba plastova
Plastova zatravnovaci dlazba 50x50 cm, viz Mam 140 ks, tzn. 35 m2, k odberu na Praze 4 Haje.
Zámková dlažba, obruby
Dobrý den, prodám skladové zásoby zámkové dlažby, obruby skruže, kameny žulové. -ZÁMKOVÁ DLAŽBA PARKETA8cm cena m2-254kč -OBRUBNÍK ZAHRADNÍ cena za jeden kus 54 Kč -ZÁMKOVÁ DLAŽBA PRO NEVIDOMÉ 6cm 630kč -ŽULOVÉ KAMENY cena 5000 za vše.
Rodinný domek, chalupa
Nabízím k prodeji chalupu na polosamotě, u javorníku - rychleby, která byla využívaná, jako rodinný domek k trvalému bydlení, nyní ve stavu 3+kk, kuchyně, nová linka , sporák na plyn - bomba přivedena ze spíže, trouba na elektřinu, vařím a peču v kamnech na tuhá paliva,podlaha dlažba, plovka, za kuchyní koupelna, wc, zem dlažba, zpět přes kuchyň do chodby a tam pokoj na tuhá paliva - krb a průchod do chléva, v tuto dobu skrytý skříněmi, na zemi plovka u krbu dlažba... špíz, sklep po kamenných schodech, s kopanou studnou nad sklepem dřevěné schodiště a v patře naproti funkční ložnice ve dřevě, podlaha lino, dál připravený pokoj k obložení, je vyvedená nová elektřina, a nová střešní okna, ...ve štítě je možné vybudovat další velký pokoj na spaní....pro domácí mazlíčky, nebo jen půda na sušení ...je tam možné vytáhnout vodu - vše je připravené...Střecha pozink. Do domu je další vstup do chléva, který je v tuto dobu, jako sklad, je možné pořídit slepičky, kozu... dál je přes chlív vchod do kotelny s automat. kotlem na tuhá paliva a bojler na ohřev vody..vchod do pokoje zpět do domu.....nad tímto chlévem další půda.... takže se dá vybudovat dva malé byty, se samostatnými vchody... dál je z chléva vchod do plecháče na nářadí nebo zpět z chléva ven a vstup ze dvora. Celá parcela má 572 m2 , podlahová 300m2 Na dvoře stojí dřevník, v rohu ČOV pozemek je oplocený. K pozemku máme dlouhodobě pronajaté od obce další přilehlé pozemky za 400 Kč na rok... a využíváme pozemek nových sousedů - chatařů... elektřina má kolaudaci asi 3 roky, je tu zavedený internet, parkování na pozemku... Další foto pošlu jen vážným zájemcům mailem Cena nemovitosti k jednání 2900000
Dlažba MARAZZI BLEND dlažba, 60x60cm, grey 9m²
nová- Prodám novou dlažbu 9m² TECHNICKÉ PARAMETRY: Rozměr: 60x60 cm Tloušťka: 9,5 mm Barva: grey Materiál: keramika slinutá Mrazuvzdornost: ANO Povrch: lesk Rektifikováno: ANO Odstínové odchylky: V3 Protiskluz: R10 Série Blend je inspirována materiály pro stavbu antických betonových konstrukcí. Dlažba s efektem kamene v sérii Blend přichází ve 4 barvách a 5 velikostech. Vyrábí se s jemné porcelánové kameniny, má saténový povrch a je vhodná pro podlahy v obytných a komerčních budovách.