kavovar 12v
Počet nalezených inzerátů KAVOVAR 12V: 1000

Pouzite a funkcny, cena dohodou
35 XT5-D1/12V 35XT5-1-D1/12V / 35XT5-2-D1/12V / XT12VD1G5T3 / XT12VD1G5BH /XT12VD1G5T3
8M51-13C170-AA / 1521216
1Z0941641A
6L7Y13C170A 35XT5-1-D1/12V / 35XT5-2-D1/12V / XT12VD1G5T3 / XT12VD1G5BH /XT12VD1G5T3
1457698 / 8M51-13C170-AA 35XT5-3-D1/12V
35XT6-7-D3/12V Osram: 35XT5-2-D3/12V, 35XT6-7-D3/12V, XT12VD3G5BH, 35 XT6-A-D3 /12
7L7Z-13C170-A, 7L7Z13C170A 35XT6-A-D3/12V 35XT6-L-D3/12V 35XT6-S-D3/12V 35XT6-B-D3/12V LR025157
7L7Z-13C170-A - 7L7Z13C170A / 1710026 - 1 710 026
92190B1100 - 92190-B1100 / 921903Z200 - 92190-3Z200
GM 22794558
Buick Lacrosse 2013-2015
Cadillac ATS 2012-
Ford Focus 3 2010-2014
Ford Focus 3 2014-
Ford Mondeo IV 2010-2013
GMC Denali 2012-
GMC Yukon 2014-
Hyundai Genesis Sedan 2014-2016
Hyundai ix35 2014-
Hyundai Santa Fe III DM 2012-2015
Jaguar XF 2011-2015
Jaguar XK 2011-2014 mit TFL
Land Rover Discovery Sport 2015-
Land Rover Freelander 2 2010-2014
Land Rover Evoque 2011-2015
Opel Mokka 2012-2016
Ford Focus 2 2008-2010
Ford Mondeo IV 2007-2010
Lincoln Navigator 2003-2006
Chevrolet Corvette C6 2005-2013
Skoda Octavia II 1Z 2004-2010
ridici jednotka Ballast ECU Control unit balast menic trafo startér xenonovýho svetlomet

Prodám automatický kávovar značky DeLonghi Magnifica ESAM 4000. Kávovar byl kompletně rozebrán a vyčístěn. Samozřejmě je plně funkční. Osobní předání a vyzkoušení je možné v praze.
Výrobek italské značky De´Longhi.
Automatický kávovar s tlakem 15 barů.
Zamilujete si trysku s proudem páry na napěňování mléka. Je ideální k přípravě bohaté pěny skvělé pro cappuccino i latte.
Kávovar má zabudovaný 13ti stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 120 gramů. Je možné použít i namletou kávu například bezkofeinovou. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží. Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu a nádržka na vodu o objemu 1,8 litru.
Objevte funkci "nahřívání šálků" si svůj šálek můžete předehřát tak, aby Vám káva zůstala, co nejdéle teplá a měli jste dokonalý servis jako v kavárně.
Pro úsporu Vašeho času je možnost přípravy dvou šálků najednou. Kávovar má nastavitelný odtok kávy pro různou velikost šálku až po 142 mm. Elegantní černá barva se hodí do většiny kuchyní.
Otočením centrálního tlačítka zvolíte intenzitu kávy.
Promyšlená technika umožňuje individuální nastavení malé či velké kávy. Také si můžete nastavit jemnost chuti své kávy (silnou nebo extra jemnou).
Termoblok Vám garantuje správnou a konstantní teplotu.
Funkce úspory energie Vám redukuje spotřebu na nulu. Kávovar má automatickou čistící i odvápňovací funkci.
Velká kapacita nádobky na kávovou sedlinu umožňuje skladování sedliny až z 14 šálků nebo až 72 hodin. Při zapnutí a vypnutí kávovaru se sám kávovar automaticky propláchne. Při potřebě odvápnění Vás kávovar sám upozorní.
Indikátor hladiny tekutiny na odnímatelné odkapávací mřížce upozorní na případné nahromadění tekutiny.
Příkon kávovaru je 1350 W. Hmotnost přístroje je 9,52 kilogramů.

Akumulátor 12V BOSCH PBA 12V 2,5 Ah O-B 1600A00H3D
Popis produktu:
Systémové příslušenství 12 V Li-Ion Akumulátor PBA 12V 2.5Ah O-B. Maximální výkon přizpůsobený pro veškeré akumulátorové nářadí 12V lithium-iontového akumulátorového systému. Výkonný lithium-iontový akumulátor, který lze použít ve veškerém nářadí 12V lithium-iontového akumulátorového systému Bosch „Power for ALL“. Odbourání paměťového efektu, nedochází k samovolnému vybíjení: Vždy připraven k použití díky lithium-iontové technologii. Mimořádně dlouhá životnost díky elektronické ochraně článků Bosch (ECP). „Power for ALL“ je akumulátorový systém s lithium-iontovou technologií pro celou řadu nářadí Bosch pro dům a zahradu: akumulátor lze flexibilně kombinovat s nabíječkou a dalším nářadím v rámci 12V akumulátorové řady od společnosti Bosch. Jeden akumulátor pro všechny – hodí se pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí Li-Ion akumulátorového systému Power for ALL
Technické parametry:
Napětí 12 V
Uživatelské výhody
Výkonný lithium-iontový akumulátor, který lze použít ve veškerém nářadí 12V lithium-iontového akumulátorového systému Bosch „Power for ALL“
Odbourání paměťového efektu, nedochází k samovolnému vybíjení: Vždy připraven k použití díky lithium-iontové technologii
Mimořádně dlouhá životnost díky elektronické ochraně článků Bosch (ECP)
Další funkce
„Power for ALL“ je akumulátorový systém s lithium-iontovou technologií pro celou řadu nářadí Bosch pro dům a zahradu: akumulátor lze flexibilně kombinovat s nabíječkou a dalším nářadím v rámci 12V akumulátorové řady od společnosti Bosch
Jeden akumulátor pro všechny – hodí se pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí Li-Ion akumulátorového systému Power for ALL
Zboží bylo vráceno zákazníkem ve 14denní lhůtě.
Zboží je použité a prodává se bez záruky.
Na zboží bude vystavená faktura - lze i na firmu.
Pokud budete mít zájem o zboží:
Zboží je možné vyzvednout osobně na adrese:
Těchonín 111 , 56166
Zboží můžeme doručit na adresu PPL 109 Kč.
Zásilkovna nebo ParcelShop 99 Kč - potřebujeme ID pobočky - najdete na webu přepravce.
Dobírka 39 Kč
Platba převodem - zdarma.
Prosím Vás o zaslání fakturační a doručovací adresy + telefonní číslo.
Prosím volat v pracovní době 8:00 - 15:00.
Podívejte se na další moje inzeráty.
Inzerát je platný do smazání.

Prodám kávovar Nespresso Essenza EN 97W používaný v kanceláři, pravidelně odvápňovaný.
Na kapsle Nespresso i jiné značky, 2 velikosti káv (možno nastavit).
Kávovar patří mezi první modely Nespresso kávovarů, to mu neubírá na kvalitě- spíš naopak, žádné zbytečné funkce- prostě spolehlivě vaří kafe! :).
Je bezporuchový, snadný na obsluhu i čištění.
Vhodný do kanceláře/na chatu/do karavanu....
Specifikace:
tlak 19 barů
nádoba na vodu 0.9 l
nádobka na 14 použitých kapslí
Rozměry:
Š 29cm x V 17 cm H 25 cm
Nabízím také vysouvací šuplík na kapsle z pevného akrylátu(bez káv).
Možno přikoupit také šlehač AEROCINNO k přípravě teplé i studené mléčné pěny pro cappuccino/frapé.
Kávovar 1500,-Kč
Kávovar + box 1600,-Kč
Šlehač AEROCINNO 1500,-Kč
Kávovar + Šlehač AEROCINNO 2500,-Kč
VŠE= Kávovar + box + Šlehač AEROCINNO 2600,-
Osobní předání Brno nebo okolí, případně při úhradě předem na účet zašlu zásilkovnou.

Dobrý den,
prodám pákový kávovar zn. Ascaso Steel UNO Profesional. Minimálně používaný, plně funkční, kompletně vyčištěný.
Kávovar vč. příslušenství prodávám jak celek.
Ke kávovaru je navíc:
Na výrobu kávovaru Ascaso STEEL je použit vysoce kvalitní hliník a nerezová ocel. Tyto dva kovy na kávovaru dominují, proto se nemusíte bát nechtěného promáčknutí plastů. Plast byl pro výrobu kávovaru použit minimálně.
Ke kávovaru je navíc:
Čištič na kávové usazeniny (celé balení)
Odvápňovač kávovaru (4 sáčky)
Držák na páku
Pěchovadlo (jiné než originální)
Držák na pěchovadlo
Štětec
Odklepávač na kávu
Jednovýpusť
Sítka do páky viz. foto
Preferuji osobní předání v Brně.
Popis z webu lázeňská káva:
Pákový kávovar je větší a těžší než řada Dream, proto bude pevně držet na svém určeném místě. Díky nerezovým částem v systému páry dochází k minimálnímu usazení vodního kamene. Přepínače a led kontrolky jsou z vysoce kvalitního kovu a dodávají kávovaru i velice hezký vzhled.
Pákový kávovar s 1 okruhem, elektronickým termostatem
Kávovar STEEL UNO Black má jeden okruh. Pro použití páry je proto nutné přepnout kávovar na páru a aktivovat zvýšení teploty. Systém se musí nahřát a vytvořit dostatečné množství páry. Zpět na espresso je opět nutné přepnout a počkat na ochlazení systému.
Kávovary s jedním termoblokem mají nižší pořizovací cenu a pomocí elektrického termostatu dosáhnete stabilní teploty. Méně pozitivní je fakt, že musíte čekat na proces ochlazení/odvzdušnění. Zdrží vás to cca na 1,5 až 2 minuty oproti dvěma okruhům. Proto je tento kávovar určen hlavně milovníkům černé kávy a espressa, kteří si zřídka dají i cappuccino.

Prodám málo používaný pákový kávovar De'Longhi Dedica EC685 BK v černé barvě včetně veškerého dodávaného příslušenství plus přidám kovový pěchovač. Používán 2 roky, 1-2 šálky týdně.
Dohoda o ceně, předání Plzeň nebo dle dohody, možno i zaslat.
Dále již nevyužiji přešel jsem na automatický kávovar.
Základní info:
Pákové espresso De'Longhi Dedica EC685 BK v černém provedení vám snadno a rychle připraví skvělou a kvalitní kávu s nádhernou jemnou pěnou. K dokonalému zpracování přispívá i cappuccino systém. Kávovar má přizpůsobenou vyjímatelnou průhlednou nádobku na vodu, jejíž objem je 1,2 litru. Tlak kávovaru je 15 barů. Praktická nahřívací plocha na šálky udržuje optimální teplotu vašich šálků, stejně jako v kavárně. Zpříjemněte si ráno se šálkem espressa nebo cappuccina.
- Příkon: 1 450 W
- Odvápňovací systém
- Počet teplotních nastavení: 3
Elegantní design
Pákové espresso De'Longhi Dedica EC685 BK vám padne do oka na první pohled. Jeho největší předností je sofistikovaný matný černý kovový povrch. Espresso nabízí skvělou možnost přípravy vynikajících káv a jiných skvělých nápojů. Káva vyrobená pomocí pákového espressa má vynikající chuť i konzistenci a na její vrchu se vytvoří bohatá pěna. Obsluha kávovaru je velmi jednoduchá.
Tlak kávovaru je 15 barů. Je vybaven termoblokem, který zajišťuje vysoký výkon, skvělou kvalitu a jednoduchost jeho požívání. Disponuje funkcí Flow Stop, která je přizpůsobena k nastavení velikosti kávy. Pákové espresso De'Longhi má jednoduché a moderní tvary a jeho tělo je velmi úzké, má šířku pouze 15 cm. Kávovar je vhodný jak pro mletou kávu, tak i pro kapsle. Součástí je i velká odnímatelná nádrž na vodu o objemu 1,2 l.
Profesionální kavárna může být i ve vaší kuchyni
Mezi skvělé vlastnosti kávovaru patří příprava různých nápojů. Máte možnost připravit si cappuccino díky systému, který je přizpůsoben na tuto činnost. Dalším skvělým systémem je předehřívání, což znamená, že kávovar je vždy připraven k použití. Pomocí kávovaru De'Longhi si můžete připravit i horkou vodu na váš čaj.
Lahodná mléčná pěna
Espresso kávovar je vybaven klasickým napěňovačem mléka, který baristi nazývají "Pannarello". Pracuje pomocí páry a noří se do mléka na přípravu úžasné mléčné pěny. Odhalte v sobě skrytého baristu při přípravě skvělých mléčných specialit tradičním způsobem!
Ohřívač šálků
Tato funkce umožňuje nejen odkládat šálky a sklenice na espresso přímo na vrchní část, ale zároveň je předehřívá, čímž přispívá k lepšímu rozvinutí aroma a zaručí krémovou vrstvu, která vydrží déle.

Prodám plně funkční kávovar Nespresso Krups XN260* s integrovaným šlehačem mléka s bonusem 1x odvápňovací sadou Nespresso (viz. foto).
Kávovar nebyl vyroben v Číně.
NESPRESSO Krups XN260* U & MILK kávovar s integrovaným šlehačem mléka Aeroccino je ideální k přípravě celé řady teplých i studených variací kávy s mlékem. Krups XN260110 je kávovar pro automatickou přípravu kávy z kapslí Nespresso. Přístroj se vyznačuje vysokým výkonem a snadnou obsluhou, která zaručuje, že si vychutnáte svůj oblíbený nápoj v pohodlí a s tím správným aroma. Kávovar UMILK s integrovaným šlehačem mléka Aeroccino je ideální k přípravě celé řady teplých i studených variací kávy s mlékem. Svou kávu si snadno připravíte pouhým pohybem posuvníku. Stačí jen vložit vaši oblíbenou kapsli a připravit šálek. Zavřením posuvníku spustíte automatickou přípravu vaší kávy preferovaného objemu. Díky Aeroccinu, s nepřilnavým povrchem, pohodlně vykouzlíte jemnou a hustou mléčnou pěnu.Díky funkci automatického vypnutí po 9 min nečinnosti je kávovar výrazně úsporný, spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třída A.
Automatické vypnutí: ANO
Objem zásobníku na vodu (l): 0.7
Příkon (W): 1260
Tlak čerpadla (bar): 19
Nádobka na mléko: ANO
Nádobka na použité kapsle: ANO
Provedení výrobku: bílá barva
espresso přístroj na porcovanou kávu modulární design - díky variabilnímu uspořádání sedne kamkoli unikátní ovládání - paměť na oblíbený nápoj a automatické vyloučení kapsle eco koncepce - 42% plastů je recyklovaných aeroccino napěnění teplého i studeného mléka ohřev mléka snadná obsluha / snadná údržba nastavitelná a odnímatelná nádržka na vodu nastavitelný držák šálků (3 magnety pro 3 pozice) posuvník pro vkládání kapslí 3 velikosti šálků (dotyková plocha soft touch) – ristretto, espresso, lungo atomatická příprava kávy (propíchnutí kapsle, příprava kávy, odstranění kapsle) přizpůsobení objemu nápoje jedním dotykem není třeba programovat (tovární nastavení: lungo 110 ml, espresso 40 ml, ristretto 25 ml) zapamatování spotřebitelských zvyklostí – nabízí nejčastější nápoj z posledních 11 příprav předehřívání 25-30 s objem nádržky na vodu 0,7 l nádobka na použité kapsle >10 energetická třída: A-40% (auto off po 9 minutách) příkon 1260 W / 19 bar

K prodeji větší množství relé, nálezový stav, neodzkoušeno.
Obr.1
1+2) 12V/22A
3) 12V/150W/12A - prodáno
4) 12V/300W/max 22A
Obr.2 schéma zapojení
Obr.3
Relé Elmot Made in Poland 12V/15A/100N
Obr.4
6ks relé Magneton PAL 12V/150W (č.2, 3, 5 prodáno)
Obr.5
Relé Magneton PAL typ 02-9401.11 6V/150W
Obr.6
Relé Magneton PAL
1) 12V/130W
2+3) 12V/200W č.2 prodáno
4) 12V/300W
Obr.7
Relé made in Germany
1) 12V/220W
2) 6V/220W
Pravěpodobně díly ze Škoda Spartak, Felicia, Octavia, Škoda 1000/1000MB Škoda 100/110L, Velorex, Praga V3S, Tatra, Trabant, Wartburg, Moskvič.
Vzhledem k hmotnosti součástek preferuji osobní převzetí.
Interát je platný do smazání.
Jednotná cena 200,-Kč/kus

Dobrý den,
prodám IT smetí, co se mi tu za pár let nashromáždilo.
Detailní fotky zde:
PRODÁNO:
4x tiskový server D-Link DP-301U, USB
1x TP-LINK, MFP and Storage server, TL-PS310U
Přepěťová ochrana Saltek NET-F6 s filtrem, 6A
5V, 2A CISCO SYSTEMS LINKSYS AD 5V/2F, PSM11R-050
6V, 0,35A Panasonic PQLV200CE
6V, 0,2A DVE DV-6200UP
9,5V, 0,3A Panasonic KX-A01BS1
12V, 0,5A 220/KX-AIIS
12V, 0,6A NF-12600A
7,5V, 0,23A 3111 278 30431
5,25V, 0,3A Logitech L-LE5-2
3-12V, 5W, MW MW88A
12V, 1A, KTEC KSAC1200100W1UV-1
12V, 1A, JODEN JOD-4801-010
5,1V, 2A, AXIS SA120A-0530G-C
5V, 0,8A, FTO-06PS-5.0V
5V, 2A TTA-5020E (nenašel jsem)
5V, 1A AMIGO AMS47-0501000FV (nenašel jsem)
AT/ATX zdroj 250W 250X
Nabíječka baterií GP U-smart powerbank GPPB13 na AA/AAA
2x WIFI anténa
Logitech bezdrátový set klávesnice K270 a myši M185, u klávesnici chybí nožičky + chybí přijímač do USB
Lenovo 90W, 20V, 4,5A, ADLX90NCT3A
12V, 1,5A, SHENZHEN FRECOM EN F18-120150SPAV
AKTUÁLNÍ:
Notebook nabíječka:
redukce HP ke zdroji 734734-001
IBM/Lenovo 72W 02K6549 16V, 3,36A
290Kč/ks
APD, ASIAN Power Devices, 12V, 2,5A, DA-30E124
POTRANS 12V, 3,33A, UP04081120
190Kč/ks
3x náplň do tiskárny/ cartridge T0711BK
1x náplň do tiskárny/ cartridge 45013
50Kč/ks
Print server:
4x tiskový server D-Link DP-301P+, parallel port (bez zdroje)
1x tiskový server Axis 5400+, parallel port
150Kč/ks
j/fe-cf-03, 100Base-FX převaděč na 100Base-TX (Bez zdroje)
100Kč
Zdroje:
AT/ATX zdroj 250W 250X1
5V, 2A LEI, Leader Electronic Inc., I.T.E., MU08-6090085-C5, BC16PL
9V, 0,85A (850mA) LEI, Leader Electronic Inc., I.T.E., MU12-S050200-C5, BD23PL
9V, 1,5A , I.T.E. AA-091A5BN, ustřihlý kabel
5V, 0,35A, Nokia AC-3E
5V, 0,45A, DH-10A500450, ustřihlá koncovka
9V, 0,1A, Mitsumi R7161B, AYA-YB-QX, ustřihlý kabel
20V, 0,75A, USRobotics A48-200750-A020G
6V, 0,5A, Diamond T41-G-500D-2
5V, 0,65A, TCR-LL1-050650
12V, 0,1A, TATAREX 2WZS 6/15
7,5V, 1A, DVE DV-751AUP
30V, 0,4A, HP C2176A
6V, 0,3A, DVE DV-6300UP
Cena za zroj 50Kč/ks.
Chladič PC-NB3 AL
50Kč
Elektrické ořezávátko na tužky, provoz ze sítě a nebo na baterie
50Kč (možno dokoupit zdroj na napájení ze sítě +50Kč).
Bezdrátová myš Logitech M235 (Bez přijímače)
79Kč
2x PS/2 myš (A4Tech a Genius)
25Kč/ks
Účetní software Ekonom DOS
100Kč
Pouzdro na CD
30Kč
Microsoft Volume Licensing
Office Family, Windows XP Professional
dohodou
Různé kabely
SATA, firewire, USB, k ventilátoru, napájecí, IDE PATA, cinch, LPT, parallel, VGA, LAN, telefonní, anténní, patch, scart, s-vhs, DIN, COM, rs232, RJ45,
dohodou
Držák na SSD disk HyperX a Adata
50Kč/ks

(Inzerát platný do smazání) Dobrý den, prodám tento kapslový kávovar do auta / karavanu / spací vestavby / na 12V. Kávovar je nový, jen vyzkoušený. Zdarma přidám jeden balíček kapslí Nespresso Starbucks. Kvalita kávy srovnatelná s běžným kapslovým / pákovým kávovarem / automatickým kávovarem Delonghi. Postup přípravy: Vložíte kapsli do spodní části kávovaru, nasadíte víčko s "hrnečkem" Nespresso (vzor viz obrázek) Zapojíte kávovar do běžné autozásuvky 12V 10-15A (kam běžně zapojujete nabíječku / navigaci apod) nalejete do horní nádobky cca 80ml vody, stisknete symbol "on". Nyní čekáte na nahřátí vody (4-5min záleží na okolní teplotě a teplotě nalévané vody) zasní zvukový signál, nyní stisknete symbol kávy a expressovač začne přes kapsli protlačovat vodu do hrnečku (tlak 12-15bar) cca 25s a káva je hotová. Velmi kompaktní výrobek který se hodí každému kdo má udělané spaní v autě a má rád dobrou kávu. Možnost zaslat přes zásilkovnu (Od 70kč).

PLATÍ DO SMAZÁNÍ – prodám různé USB a auto nabíječky (zdroje) a sluchátka z likvidace "zásob". Všechny zdroje otestované a bezpečně drží napětí při zátěži uvedené na štítku. Bez USB kabelů.
č.4 USB Quick Charge 5V, 1800mA, nebo 9V 1800mA, (originál LG MCS-H05ED) - 130,- Kč
č.5 12V-24V na 9V, 1500mA, red LED, pojistka, konektor 2,5x0,7mm, kabel cca 1m - 100,- Kč
č.6 12V-24V na 5V, 500mA, blue LED na Sony Ericcson, kabel flexy 20-130cm - 75,- Kč
č.7 12V-24V na 12V, 2000mA, pojistka, konektor 5,5x2,1mm, kabel cca 60cm - 75,- Kč
č.8 12V-24V na 12V, 1000mA, red LED, pojistka, konektor 5,5x2,1mm, kabel 1m - 75,- Kč
č.9 sluchátka NEPOUŽITÁ Sony Ericsson, 3,5mm jack (bez mikrofonu) - 50,- Kč
č.10 12V-24V na 5V, 1000mA, red LED - 50,- Kč
č.12 220V na 12V, 2000mA, konektor 5,5x2,1mm, kabel 1m – 120,- Kč
č.13 220V na 8,4V, 1000mA, konektor 3,5x1,3mm (90°), kabel 1m – 100,-
č.14 220V na 5V, 2000mA, konektor 2,5 x0,7mm, kabel 1m – 100,- Kč
č.15 220V na 5V, 2000mA, konektor mini USB, kabel 1m – 100,- Kč
č.16 220V na 15V, 1000mA, konektor 5,5x2,1mm, kabel 1m – 135,- Kč
Zásilkovnou při platbě předem ///75,-Kč/// nebo osobka Brno-Vinohrady. Cinkněte a určitě se domluvíme.
Pište přes formulář, nebo volejte. Díky

Popis
SOLÁRNÍ SADA 2200W, x2 SOLÁRNÍ PANEL PLNĚ ČERNÝ MONO + INVERTOR SinusPRO-2200s MPPT 60A 12V230V 1400/2200W
Solární sada 2200w Solární panel 12V 230V Mppt
Navržená sestava umožňuje použití sinusového zdroje 230V o celkovém výkonu 2200W.
Hotová fotovoltaická sada na bázi solárního konvertoru SinusPRO-2200S 12V s vestavěným MPPT 60A nabíjecím regulátorem od Volt Polska, spolu s x2 FULL BLACK MONO SOLÁRNÍMI PANELY , 100Ah baterií, vodiči a připojovacími svorkami tvoří jeden jediný druh
2200W off-grid set.
Díky použití sinusového měniče napětí 12V/230V A 100Ah BATERIE můžete napájet zařízení jako:
Televize, ledničky, chladiče, elektrické nářadí, vodní čerpadla, kompresory, transformátorové zdroje, zdroje pro notebooky, telefony, kamna ústředního topení, čerpadla ústředního topení, kancelářská technika - tiskárny, skenery, počítače
V sadě získáte:
1. x2 Solární panel 360W Astro FULL BLACK MONO PALFCUT 10,68A 39,80V 176,5cm×104,8cm×3,5cm
2. SOLAR CONVERTER UPS SINUSPRO-2200S (12V/230V/2200W) s regulátorem MPPT 60A od VOLT POLSKA
(MOŽNOST ROZŠÍŘENÍ SESTAVY O DALŠÍ PANELY / BATERIE)
3. VOLT AGM 100Ah BEZÚDRŽBOVÁ BATERIE
4. Solární kabely 4mm2 plus/mínus 3m nebo delší.
SOLÁRNÍ INVERTOR UPS SINUSPRO-2200S (12V/230V/2200W)
Solární sada 2200w Solární panel 12v 230v Mppt Číslo dílu Solární sada 2200w Solární panel 12v 230v Mppt
Technická data:
Celkový výkon (okamžitý): 2200 W
Konstantní výkon: 1400W
Napětí baterie: 12V
Stabilizátor napětí AVR: 140-275V
Nabíjecí napětí (síť): 13,8V ± 0,5V
Výstupní napětí: 230V 50Hz
Proud naprázdno: více než 1,2 A
Solární regulátor: 60A MPPT
Rozsah napětí z FV panelů: 15-75V
Síťový nabíjecí proud: 20A
Účinnost: více než 92%
Pracovní teplota: 0-40°C
Hmotnost: 16 kg
Rozměry: 442 x 352 x 211 mm
Ochrana proti přetížení: Při 120% zatížení se UPS automaticky vypne
Ochrana proti nízkému napětí: Ano
Ochrana proti zkratu: Automatické vypnutí

Doporučená sada žárovek pro FABIA 1. generace (1999 - 2007)
FABIA, FABIA Combi, FABIA Sedan:
1ks H3 12V 55W PK22s
1ks H7 12V 55W PX26d
1ks C5W - 12V 5W SV8,5-36
1ks W5W - 12V 5W W2,1x9,5d
1ks WY5W - 12V 5W ORANGE W2,1x9,5d
1ks P21W - 12V 21W Ba15s
1ks P21/4W - 12V 21/4W BaZ15d
1ks PY21W - 12V 21W ORANGE BaU15s
5ks pojistka nožová
2ks pojistka nožová mini

Prodám použitý kávovar JURA ENA8 Nordic bílý z roku 2019.
Cena 15.000kč. V ceně je i JURA Smart Connect vysílač v PC 2000kč! pro možnost ovládat kávovar mobilem.
Kávovar je právě na kompletním čištění, reálné foto zašlu na mail na požádání.
JURA ENA 8 je malým, ohromujícím a jednoduchým kávovarem od švýcarského výrobce JURA, který je určen pro přípravu jednoho šálku kávy. Je naprostou nutností pro všechny milovníky a kávoznalce. Zapůsobí na Vás dokonalou kávou – čerstvě namletou, nikoli z kapsle, a díky nabídce nápojů, které si připravíte stiskem jednoho jediného tlačítka, jistě potěší i Vaše nejnáročnější chutě.
Kávovar je široký pouhých 27,1 cm, vysoký 32,3 cm a hluboký 44,5 cm – jedná se o jednošálkový kávovar, který se bez jakýchkoli problémů vejde všude.
Nejpůsobivějším prvkem designu je zaoblená nádržka na vodu. Povrchová úprava a válcovitý tvar jsou inspirovány vzhledem krásných křišťálových karaf.
Káva čerstvě namletá, nikoli z kapsle
Stisknutím jednoho tlačítka můžete připravit až deset různých specialit. První VC kompaktní spařovací jednotka zajistí, že káva do šálku vteče vždy za ideálních podmínek. Pulzní extrakční proces (P.E.P.®) optimalizuje aroma nápojů s malým množstvím vody, jako jsou ristretto či espresso. Technologie jemné pěny vytváří vzdušnou mléčnou pěnu lehoučkou jako pírko pro cappuccino či jiné mléčné speciality.
Tichý mlýnek umožní vybrat z 10 stupňů intenzity mletí. Zásobník na kávová zrna 145 g disponuje krytem pro zachování dokonalého aroma. Použít můžete i mletou kávu. Pro každý typ nápoje si zvolíte intenzitu, velikost a poměr mléka a kávy.
Vše si pohodlně zvolíte na barevném dotykovém 2,8´´ TFT displeji. Přes ovládací panel si dle vlastních preferencí navolíte intenzitu, výsledný objem kávy a dokonce i její teplotu.
Speciality: ristretto, espresso, káva, cappuccino, espresso doppio, espresso macchiato, latte macchiato, Flat White, porce mléčné pěny
horká voda
Funkce horké vody 3 úrovně
Použití mleté kávy Ano
Počet výrobků 10
Technologie
Pulsní extrakční proces (P.E.P.®) Ano
Kompatibilní s J.O.E.® Ano
Variabilní spařovací jednotka 6 - 10 g
Inteligentní systém předspaření (I.P.B.A.S.©) Ano
I.W.S.® s filtrační náplní CLARIS Smart / CLARIS Smart mini
Typ mlýnku Mlýnek AromaG3
Počet mlýnků 1
Rozpoznání mleté kávy pro větší výběr kávy Ano
Systém ohřevu s termoblokem 1
Vysoce výkonné čerpadlo, 15 barů
Wireless ready Ano
Technologie jemné pěny JURA Ano
Systém rozvodu mléka HP1
Sledování odkapového roštu Ano
Výsypka mleté kávy Ano
Objem vodní nádržky 1,1 l
Počet zásobníků na kávová zrna 1
Zásobník kávy s Aroma krytem Ano
Kapacita jednoho zásobníku na kávová zrna 125 g

Prodám profi domácí pákový kávovar italské značky Bezzera, model BZ10, který je známý především pro svou kompaktní velikost a zároveň profesionální provedení, díky kterému si můžete připravit kávu výjimečné kvalty i v domácích podmínkách. Kávovar se velmi rychle nahřívá, připraven k extrakci je přibližně za osm minut.
Kávovar je vybaven měděným bojlerem o objemu 1,5 l s tepelným výměníkem a pracuje s vibračním čerpadlem. Díky tomu lze zároveň připravovat kávu a šlehat mléko. Na kávovaru je použita elektricky vyhřívaná hlava BZ, a tak není udržení stabilní teploty závislé na vodě z bojleru.
Kávovar je možné instalovat kdekoli, nemá přímé napojení na vodu, ale vyjímatelnou nádržku na vodu o objemu 3 l a díky teplu z bojleru je na horní části kávovaru možné pasivní nahřívání hrnků.
Pro indikaci a kontrolu tlaku v bojleru i při extrakci slouží duální analogový manometr na přední straně kávovaru.
Ke kávovaru přidám také další naked originální páku Bezzera, trysku La Marzocco, další košík 18g La Marzocco. Výpusť kávy La Marzocco.
Samozřejmě také originální součásti.
Přidám také 58mm tamper MOTTA a nerezovou džezvu na šlehání mléka.
Příslušenství za cca 4kKč.
Kávovar byl používán pouze v domácnosti, vždy s balenou nebo filtrovanou vodou a byl pravidelně odvapňován.Leštěná nerez nese nepatrné známky používání.
Prodávám z důvodu přechodu na La Marzocco Linea.

používaný 2 pákový kávovar značky San Marco, označení 85 E Kávovar je repasovaný a hlavně servisovaný, najdu ještě faktury co se tam dělalo pokud by byl zájem, kávovar pravidelně čištěny a byl napojený na změkčovač vody
Součástí prodeje jsou:
- 2 páky (1, 2)
- externí čerpadlo viz obrázek měněna přední část u čerpadla za novou stálo to 2500 kč
+ dva tempry + čističe vše v ceně
Cena je za kávovar a uvedené příslušenství!
Kávovar obsahuje 2 trysky na šlehání mléka, případně na přípravu horkých nápojů, 1 páku na horkou vodu
Bojler má kapacitu 12 litrů.
Rozměry V / Š / H: 46 / 71 / 46 cm.
pokud bude zájem mám i mlýnek na prodej + profesionální myčku

Krásný den.
Prodám použitý profesionální 2 pákový kávovar od italské značky San Marco, s označením 85 E. Kávovar je repasovaný. Barevné provedení je kombinace červené a stříbrné. Samozřejmostí je vyzkoušení na místě.
Kávovar má připojení na vodu, odpad a čerpadlo. Připojení je na 230V, je možné zapojit i na 3 fáze.
Součástí prodeje jsou:
• 2 páky (1, 2) + sýtka
• změkčovač - úprava vody
• externí čerpadlo
Cena je za kávovar a uvedené příslušenství!
Rozměry V / Š / H: 46 / 71 / 46 cm.
Kávovar má 2 trysky na šlehání mléka a přípravu horkých nápojů. 1 páku na horkou vodu. Bojler má kapacitu 12 ltr.
Dále Vám mohu nabídnout odborné zapojení a zároveň i pravidelný servis.
K dispozici v Pardubicích.
Bez dopravy.
Inzerát je platný do smazání.
Neváhejte mě kontaktovat :)
Mrkněte se prosím i na mé ostatní inzeráty. Děkuji Vám.

Pouze rozbalený a odzkoušený plněautomatický kávovar/espresso (plnoautomatický kávovar) Philips Series 5400 LatteGo EP5443/90.
Původní cena 25´990,-Kč.
V záruce do 28/11/2024.
Bez jakýchkoli poškození.
Klíčové vlastnosti:
- Automatický kávovar připraví jedním stisknutím tlačítka 12 kávových specialit
- S inovativním napěňovačem připravíte nadýchanou a hebkou mléčnou pěnu
- Spařovací jednotku můžete snadno vyjmout a opláchnout pod tekoucí vodou
- Kvalitní a odolné keramické mlýnky připraví až 20 000 šálků kávy
- 12 stupňů hrubosti mletí pro přípravu jakéhokoliv druhu kávy
Mléčný systém LatteGo
Vrstva hedvábně jemné mléčné pěny dodá vaší kávě dokonalost. V kulaté napěňovací komoře míchá inovativní systém LatteGo mléko a vzduch vysokou rychlostí. Potom bez rozstřiku dodá kávě krémovou vrstvu mléčné pěny ve správné teplotě.
Patentovaný vodní filtr AquaClean zpomaluje tvorbu vodního kamene. Postará se o to, aby vám plně automatický kávovar sloužil co nejlépe. Pokud filtr vyměníte, když vás na to přístroj upozorní, zajistíte přípravu až 5 000 šálků** bez nutnosti odstraňovat vodní kámen.
Na dosah jednoho stisknutí tlačítka máte neodolatelnou chuť a aroma kávy z čerstvých zrn. Na intuitivním barevném TFT displeji si snadno vyberete a připravíte svou oblíbenou kávu bez zdlouhavého nastavování.
Klíčové vlastnosti:
Automatický kávovar připraví jedním stisknutím tlačítka 12 kávových specialit
S inovativním napěňovačem připravíte nadýchanou a hebkou mléčnou pěnu
Spařovací jednotku můžete snadno vyjmout a opláchnout pod tekoucí vodou
Kvalitní a odolné keramické mlýnky připraví až 20 000 šálků kávy
12 stupňů hrubosti mletí pro přípravu jakéhokoliv druhu kávy
Automatický kávovar
Inovativní nádoba na mléko LatteGo - nejrychlejší čištění systému napěnění mléka
12 kávových nápojů jedním dotykem
Advanced+ User Interface - barevný TFT displej
Patentované keramické mlýnky zaručí dlouhotrvající výkon až po 20000 šálků kávy
12 stupňů nastavení hrubosti mletí
Sametově jemná mléčná pěna díky innovativnímu napěňovači mléka LatteGo
Vyjímečně jednoduché čištění systému napěnění mléka LatteGo - pouze 2 části bez hadiček, vhodné do myčky
Snadné čištění a údržba: 5000 šálků kávy bez odvápňování díky filtru AquaClean, automatické odstraňování vodního kamene, automatické proplachování
Odnímatelná spařovací jednotka a nádržka na vodu
Nastavitelné funkce: 5 stupňů intenzity kávy, teplota a velikost šálku, Extra shot - silnější káva
4 Uživatelské profily + host
Možnost horké vody +mléčná pěna
Možnost mleté kávy
Barva: bílá, černá / chromová přední strana
Kontakty: rd492@,

Nový, nerozbalený plnoautomatický kávovar/espresso DeLonghi Autentica ETAM 29.513.WB (whiteblack) černobílé.
Původní cena 14´990Kč.
Kávovar je v záruce do 07. března 2024.
Elegantní společník
Nádherný kávovar patří do luxusní limitované edice. Je vyroben v moderním bílém provedení, které skvěle doplní každou kuchyň. Nejen, že vám vytvoří neodolatelnou kávu dle vlastních preferencí, ale také podtrhne váš osobitý vkus a styl!
Dva šálky najednou
Nenechte svou drahou polovičku čekat. Podělte se o smyslný zážitek a užijte si společnou ochutnávku čerstvě připravené kávy. Kávovar umí připravit dva šálky současně. Pak už si stačí jen přiťuknout na zdraví a můžete se do toho oba dva pustit!
Široká nabídka nápojů
Kávovar Autentica splní sen každého milovníka kávy. Nabízí různé druhy nápojů, mezi nimiž si můžete volit podle chuti. Na výběr máte klasické espresso, krémové cappuccino, smyslné latte, nebo si můžete pouze ohřát vodu na čaj či horkou čokoládu.
Plnoautomatický úzký kávovar Autentica
Exkluzivní bílo-černé provedení, šířka pouhých 19,5cm
Intuitivní ovládací panel s dotykovými tlačítky pro snadné použití
Tradiční nápoje jedním stiskem: espresso, doppio+, LONG a další v mléčném menu
Tryska pro napěnění mléka pro krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou a vždy dokonalou teplotou
Nastavitelné množství kávy
Nastavitelné množství vody
Nastavitelná teplota kávy (horká, střední nebo nižší teplota)
Lze používat kávová zrna nebo předemletou kávu
Lze připravit dva šálky kávy najednou
Vyjímatelná spařovací jednotka
Vestavěný tichý mlýnek s 13 možnostmi nastavení hrubosti mletí
Ukazatel hladiny vody
Elektronická kontrola teploty
Funkce předspaření
Výškově nastavitelný odtok kávy pro různé velikosti šálku
Automatické vypnutí a programovatelné zapnutí
Indikátor zásobníku kávových zrnek a nádobky na vodu
Indikátor zásobníku na kávovou sedlinu - až 14 šálků
Vyjímatelná nádobka na vodu (celková kapacita 1,4 l)
Kapacita zásobníku na kávová zrnka 150g
Automatický čistící a odvápňovací program
Programovatelná tvrdost vody
Odnímatelná odkapávací mřížka
Elektronický termostat na páru a kávu
Nastavitelný proud páry pro našlehání mléka
Nový patentovaný termoblok: postará se o ideální a konstantní teplotu espressa
Tlak čerpadla 15 bar
Příkon 1450W
Funkce úspory energie
Kontaktovat mě můžete pomocí tel: a nebo přes mail: 750marty@

Funkce Aroma Control pro vlastní nastavení intenzity
Se skleněnou konvicí
Vyrobeno v Německu
Černá
1400 W
Vysokorychlostní čerpadlo kávovaru Philips připraví kávu rychleji a s optimálním kávovým aroma.
Systém zabraňující kapání vám umožní nalít si šálek kávy ještě před dokončením cyklu přípravy kávy.
Zapomněli jste vypnout kávovar? Nebojte! 2 hodiny po přípravě kávy se kávovar automaticky vypne kvůli úspoře energie.
Nádržka na vodu je odnímatelná, což usnadňuje doplňování vody a čištění nádržky.
Držák filtru kávovaru se otevírá vyklopením na stranu pro snadné plnění kávy. Je rovněž možné jej vyjmout, což usnadňuje čištění.
Přesahující kabel lze uložit do přihrádky na spodní straně kávovaru. Díky tomu lze kávovar snadněji umístit ve vaší kuchyni.
Konvici a držák filtru lze bez problémů mýt v myčce.
Probuďte se vůní čerstvé kávy díky časovači. Připravte svůj kávovar, nastavte čas a čerstvá konvice kávy bude připravena ve zvolenou dobu.
Je možné zvolit jemnou, střední nebo silnou intenzitu kávy.
Kávovar Philips vám připomene, kdy je třeba odstranit vodní kámen z přístroje. Pravidelné odstraňování vodního kamene zajistí vaší kávě tu nejlepší chuť a zabrání usazování vodního kamene z vody z kohoutku.