kavalír king máme štěňátka 2021 - strana 50
Počet nalezených inzerátů KAVALÍR KING MÁME ŠTĚŇÁTKA 2021: 1000 - strana 50

Ev.č. 14932489
Nabízíme k prodeji krásnou vilu v okolí Malinské. Vila je postavena z kvalitních a pečlivě vybraných materiálů. Na ploše 158 m2 obytné plochy máme v přízemí kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, WC, prádelnu a ložnici s koupelnou. Z moderního obývacího pokoje vycházíme na krytou terasu o velikosti 9 m2, která nám poskytuje prostor k relaxaci u bazénu o velikosti 26 m2. Vnitřním schodištěm vystoupáme do patra, kde máme dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a vstupem na terasu.
Každá ložnice i obývací pokoj mají klimatizaci a vila je vytápěna tepelným čerpadlem.
Máme dvě parkovací místa na oplocené a upravené zahradě.
Krásná vila hodná pozornosti ať už pro vaši dovolenou a relaxaci u bazénu nebo jako investice do turistického pronájmu.
Pro všechny další informace a případnou prohlídku nás, prosím, s důvěrou kontaktujte.
V nabídce naší realitní kanceláře máme již přes 1200 chorvatských nemovitostí, rádi Vám s koupí nemovitosti poradíme.
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Cena: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu.

Na nabízíme technické plastové dřezy
Dřezy máme v bílé, černé nebo šedé barvě v rozměrech 50, 55 a 60cm.
Rozměr 50 x 34 x 21 /šedy nebo bílý/ máme za 1 150,-, černý za 1 250,-
Rozměr 55 x 34 x 21 tento dřez se lehce liší designem nemá okraj odkladací plochu /šedy nebo bílý/ máme za 1 195,-, černý za 1 295,-
Rozměr 60 x 34 x 21 /šedy nebo bílý/ máme za 1 235,-, černý za 1 335,-
Dřez je vyroben z kvalitního plastu, součástí dřezu je sifon a montážní příslušenství.
U dřezu si (po vyříznutí otvoru) můžete namontovat baterii a dávkovač.
Made in Italy.
Záruka 2 roky.
Výhody:
Vysoká odolnost proti mechanickému poškození
Možnost montáže baterie nebo dávkovače na kapalinu
Odolný vůči vysokým teplotám vody
Odolný vůči chemikáliím
Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu
Lze namontovat na stěnu nebo stojan
Je vhodný i pro venkovní použití
Použití:
Technická místnost
Garáž
Prádelna
Obchod, prodejna
Výrobní hala
Restaurace
Kavárna
Sada obsahuje:
Dřez
Sifon
Set upevňovacích šroubů a držáků - montážní úchyty.
Osobní odběr (i o víkendu) v obci Lučina u Žermanické přehrady, v Havířově nebo Frýdku-Místku.
Kurýrem platba předem +125 Kč, dobírkou +154 Kč.
Parcelshop +105, dobírkou 134,-
Nákup za 2 000 Kč a více přeprava zdarma.
Nákup za 5tis.a více = sleva 5% z ceny z DPH.
Více informaci a objednávka na

Zabýváme se výrobou dřevěných chat/domků/maringotek a Tiny House.
Máme dlouholetou praxi ve výrobě a rekonstrukci maringotek a ve výrobě Tiny House. Máme za sebou desítky zakázkových exkluzivních výrobků. Dbáme na precizní provedení, od podvozku, až k finálním pracím. Naše práce nás baví a tak se zákazníky rádi ladíme kompletní stavbu tak, aby byla co nejblíže vašim představám a zároveň originální a jedinečná.
Děláme sezónní i celoroční provedení. Celoroční provedení díky naší prověřené a vypilované technologii, v zimě drží teplo a v létě chlad. Dbáme i na bezpečí zákazníků. Rozvody el. pouze protipožárním vodičem, certifikovaný průchod komínu ), protipožární folie.Hydroizolace koupelnových prostorů samozřejmostí. Ochrana konstrukce před defektem vodo instalace ( voda se do konstrukce nedostane )..
K výrobě používáme vysušené kvalitní konstrukční řezivo. Obklady provádíme z řeziva v pohledové kvalitě a ošetřujeme prémiovými nátěry. Máme zkušenosti s různými typy dřevěných obkladů a povrchových úprav, i díky tomu je každý náš výrobek jiný a exkluzivní. Praxi máme i s různými typy podlah, jako například: plovoucí podlaha, vinylová podlaha, nebo i zakázková dřevěná masivní podlaha podle vašich představ.
Více informací telefonicky, nebo nejlépe osobně u nás, kde můžete nahlédnout na průběh výroby. tel kontakt 356403

Na nabízíme technické plastové dřezy
Dřezy máme v bílé, černé nebo šedé barvě v rozměrech 50, 55 a 60cm.
Rozměr 50 x 34 x 21 /šedy nebo bílý/ máme za 1 150,-, černý za 1 250,-
Rozměr 55 x 34 x 21 tento dřez se lehce liší designem nemá okraj odkladací plochu /šedy nebo bílý/ máme za 1 195,-, černý za 1 295,-
Rozměr 60 x 34 x 21 /šedy nebo bílý/ máme za 1 235,-, černý za 1 335,-
Dřez je vyroben z kvalitního plastu, součástí dřezu je sifon a montážní příslušenství.
U dřezu si (po vyříznutí otvoru) můžete namontovat baterii a dávkovač.
Made in Italy.
Záruka 2 roky.
Výhody:
Vysoká odolnost proti mechanickému poškození
Možnost montáže baterie nebo dávkovače na kapalinu
Odolný vůči vysokým teplotám vody
Odolný vůči chemikáliím
Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu
Lze namontovat na stěnu nebo stojan
Je vhodný i pro venkovní použití
Použití:
Technická místnost
Garáž
Prádelna
Obchod, prodejna
Výrobní hala
Restaurace
Kavárna
Sada obsahuje:
Dřez
Sifon
Set upevňovacích šroubů a držáků - montážní úchyty.
Osobní odběr (i o víkendu) v obci Lučina u Žermanické přehrady, v Havířově nebo Frýdku-Místku.
Kurýrem platba předem +125 Kč, dobírkou +154 Kč.
Parcelshop +105, dobírkou 134,-
Nákup za 2 000 Kč a více přeprava zdarma.
Nákup za 5tis.a více = sleva 5% z ceny z DPH.
Možnost zakoupení a více informaci o těchto dřezech na

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytový dům s přilehlou zahradou v samém centru města Olomouce. Konkrétně na ul. Hanáckého pluku. Jedná se o dům s 5 bytovými jednotkami s dispozicí 4x 3+1 a 1x 2 +1. Nemovitost navíc má skvěle rozděleny společné prostory domu, kde se v suterénu nachází i 5 samostatných sklepních kójí, rozložení domu u společných prostor tak umožňuje rozdělení dle prohlášení vlastníka (v budoucnu tak lze třeba prodat bytové jednotky i jednotlivě). Dům byl postaven v 30. letech 20.století. Současní majitelé ho vlastní od roku 1992 a v posledních 20 letech na něm provedli následující rekonstrukce: nové hliníkové šablony a oplechování na východní části střechy budovy, nové oplechování na západní části střechy budovy, oprava fasády a soklu přízemního bytu z ulice, 2006 / 07 - nová okna a fasáda do zahrady, 2014 - nová okna do ulice, 2017 nová elektroinstalace u bytu č.4 ( 3+1 ), 2018 - nátěr plechové střechy a nová střecha nad schodištěm a v roce 2019 nová podlaha a kuchyň v bytě č.3. Všechny bytové jednotky 3+1 v tuto chvíli obývají studenti vysokých škol, kterým všem končí nájemní smlouvy k poslednímu červnu. Byt 2+1 je následně pronajat nájemníkovi s platnou nájemní smlouvou do 30. 9. 2023. Nyní k samotné dispozici a popisu domu: po vstupu do domu z hlavní ulice vcházíme do hlavní dolní chodby, po pár krocích máme před sebou tři možnosti, pokračovat rovně k zahradě a ke sklepu, po schodech do patra a poslední možností je vstoupit do prvního bytu. Pokud se vydáme do první bytové jednotky, vcházíme do přízemního bytu 3+1 o výměře 75m2. Po příchodu do hlavní chodby bytu máme po levé ruce dva samostatné pokoje, kde se nachází postele a pracovní stoly. Po pravé ruce máme další pokoj (tento konkrétní je oproti ostatním bytům 3+1, které v domě jsou, větší o zrušenou komoru, která v ostatních bytech je), toaletu a kuchyň s jídelním stolem. V dalších 3 patrech najdeme téměř identické byty 3+1 (označené jako byt č. 2, č. 3 a č. 4) o rozměrech 84m2. Rozdíl oproti bytu v přízemí je v tom, že ve všech je komora přístupná z kuchyně s balkonem a pokoje disponují větším rozměrem. Ve 4. patře nás čeká poslední bytová jednotka 2 +1 ( oz. jako byt č. 5), 39m2. Po vstupu do bytu máme po pravé ruce menší pokoj, následuje sprchový kout, toaleta, potom již vstup do kuchyňské části, která je propojená s dalším pokojem. Náklady na jednotlivé byty jsou vypočítány a budou zaslány na požádaní, případně předloženy na osobní prohlídce. Celková plocha pozemku 331m2, celková bytová podlahová plocha (nepočítány společné chodby, sklepy a půda) 366m2. Více informací o této zajímavé nemovitosti u makléře.

5. Ročník oblíbeného orientačního závodu malých motocyklů v Tachově u Doks
24.6.2023
Kdo už byl ten zná,kdo ještě nebyl tak musí poznat.
Registrace na místě v sobotu před startem.
Startovné 200kč na každý motocykl.
START V 12:00
Trasa je opět plánovaná krásným okolím Kokořínska po asfaltových silnicích především 3 třídy pro větší klid na závod a čas vychutnat si okolí.
Start a cíl je na hřišti v obci Tachov u Doks
Možnost dorazit a stanovat/kempovat od pátku do neděle.
Digitální časomíra pomocí čipové čtečky,každý závodník u registrace dostane na vratnou zálohu 50kč čip se svým jménem a startovním číslem.po dokonce i závodu a sečtení výsledků je prostor pro vrácení čipu a vrácení zálohy v plné výši.
Trasa do 90km
Může se zdát hodně ale máme ověřené že je to bez problemu sjízdné pro všechny kategorie.
Zúčastnit se můžete na motocyklech typu Jawa pionýr,mustang,Simson i skútr a kategorie mopedů řadíme Babetta stadiony a jim podobné stroje.
Jde především o zábavu ale i přesto máme každý rok vyhlášení s zajímavým oceněním pro výherce.
Vyhlášení máme taky pro nejrychlejší ženy závodu,Top čas,nejvzdálenější účastník a zadřelválec.
Zajímavý doprovodný program soutěže formou Bivoj (zvedání plného sudů piva) hod sudem,hod motorem,fochtrakař jízda zručnosti dvojic a jiné.
Občerstvení taktéž součástí do neděle.
Navíc máme domluvenou přednášku s Martinem Zábranským na Simsonu kolem světa bez přejetí české hranice. Držitel rekordu nejdelší zajetá vzdálenost za 24h na motocyklu Simson.
Instagram: tomaszabransky_simson
Večer nám zahraje živá kapela která bude dodatečně doplněna.
Projekce fotografií z předešlých ročníků pro připomenutí a zábavu s přáteli.
Losování o hlavní cenu! Plný Sud benzínu kterou má možnost vyhrát každý registrovaný automaticky.
Závod se jede v otevřeném provozu proto je nutné dbát předpisů a vyhlášky o provozu po pozemních komunikacích a splňovat patřičně kritéria pro řízení motorových vozidel.
Pořadatel nenese zodpovědnost za dodržování předpisů a za stav strojů s kterými závodníci jedou. Na vlastní bezpečnost a uvážení.
Jawa pionýr fichtl fechtl pincek 550 555 05 20 21 22 23 mustang jaweta Simson S51 enduro skútr Babetta stadion S11 S22 pav sajdkara sajda díly veterán IFA setkání sraz motor KTM Ducati BMW Aprilia cf moto mz Yamaha Honda Suzuki Kawasaki Dněpr trabant Wartburg čtyřkolka can am

Mame velky vyprodej skladovych zasob za minimalni ceny. Vse nove.
Mame veci do domacnosti (kuchyn, koupelna, dekorace), ventilacni systemy, veci na zahradu, listy, atd.
Mame toho fakt hodne. Dejte nam vedet co hledate a ja vam reknu zda to mame.
Muzete k nam prijet na sklad (pondeli az patek 10-17), vikendy dle domluvy.
Setkani je vzdy na domluve, neohlasene k nam nejezdete protoze ne vzdy je nekdo na sklade kdo vam muze pomoc.
Nase sidlo 25 min od Prahy-Vojkovice, 27744.

Prodej, domy/rodinný, 224 m2, Potočná 114/31, 79501 Stará Ves, Bruntál [ID 42770]
Hledáte investiční nemovitost v horské lokalitě, kde se již skoro nic neprodává ? Na dosah nejvyšších vrcholků Jeseníků, panenské přírody a s možností veškerých sportovních aktivit v dané, turisticky velmi vyhledávané oblasti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce .
Nabízíme Vám k prodeji nemovitost v srdci Jeseníků. Nemovitost se nachází 5 minut od lyžařského vleku a máme v dosahu nemovitosti další lukrativní Ski areály (Karlov pod Pradědem, Kouty, Malá Morávka, 30 min. autem se dostanete na nejvyšší horu Praděd). 50 m máme k dispozici běžkařské tratě. Stačí si nasadit běžky a začít si vychutnávat krásy Jeseníků v zimě. Nejznámější běžkařské trasy: Skřítek, Ovčárna , Jesenická magistrála. Máme tady využití i pro nadšence i jarních sportů cyklo-turistiky. Můžete se vydat na Rešovské vodopády, Rozhledna Nová Ves, Stezka Bílá Opava. Využití máme i pro horolezce, vodní nadšence, ale i pro ty, které touží po odpočinku (Karlova Studánka, Velké Losiny, Resort Sobotín).
Tato nemovitost je vhodná jak pro investora, který chce využít tuto lukrativní lokalitu na vybudování apartmánů a využití stodoly pro svatby a oslavy. Pro milovníky Jeseníků to bude vyhledáváné místo pro načerpání energie.
Na prodej je nemovitost s 2000 m2 pozemkem a užitnou plochou 224m2. Dispozice domu je 4+1, disponuje prostornou kuchyní, velkým obývacím pokojem, ložnicí a další obytnou místností a velkým půdním prostorem. Dům je určen k celkové rekonstrukci a modernizaci.
Pozemek je v zastavěném území a je možnost jej využít na výstavbu dalšího apartmánu nebo vybudování welness zázemí pro ubytováné. Propočet výnosnosti Vám bude poskytnut na prohlídce.
Samozřejmostí je využití této nemovitosti i pro vlastní potřebu a najít zde své nové útočiště pro relaxaci.
K nemovitosti byla vytvořena video prohlídka, která bude poslána na vyžádání.
Cena: 3 390 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 4 pokoje
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: rekreační
Poloha objektu: samostatný
Podlaží celkem: 2
Plocha pozemku: 2300
Užitná plocha: 224
Voda: dálkový vodovod
Plyn: individuální
Topení: lokální tuhá paliva
Kanalizace: septik
Komunikace: betonová
Zařízený: částečně
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ano
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 12.07.2022
Doprava: silnice, autobus

Doprava do PPL Zdarma !
Prázdné krabice z LEGO stavebnic (většina nové). Máme přes 300 různých krabic a přes 460 návodů.
Sety které mají mít také vnitřní krabici tak je také máme (jsou již v ceně. Většina krabic je rozležená na placku. (na fotce jsou všechny v původním stavu).
Ke mnoha setům máme na prodej také návody.
Stačí napsat do zprávy číslo setů a zda sháníte návod nebo krabici. Obratem se vám ozveme, zda Vámi hledanou krabici nebo návod máme.

Dobrý den prodám ctm dirt king expert 2021 kolo je koupeno před rokem je na něm pár škrábanců ale kolo bylo pravidelně mazáno a udržováno a prošlo si už spousty úpravami:úplně nová vidlice rockshox recon silver 120mm(kupovaná před 2 měsíci)
na kole jsou úplně nové odi gripy.Jsou měnené i pedály tanke (olejová barva) nový přední náboj měněný kvůli nové vidlici brzdy:Shimano MT401(zadní)
ráfky:26"
pláště:maxis DTH26x2,15
zadní náboj:novatec D236SBT 36děr hmotnost:11,7kg
V ceně jsou i nálepky do ráfku,staré gripy, originální návod ke kolu a kompletně celá přední brzda i s kotoučem a barspin systémem.

Věnujeme se navigačním přístrojům již více než 10 let, a proto máme řešení pro aktualizaci vašeho navigačního zařízení.
Pro Vaše navigační zařízení máme v nabídce SD kartu s pokrytím celé Evropy na rok 2023/2024.
Mapy jsou kompatibilní s přístroji od výrobců značky VW, SEAT a ŠKODA od roku výrob 2015 -2021.
Aktualizace zajišťujeme vždy na nových kartách v rámci 2 ROČNÍ ZÁRUKY a ne na zastaralých a používaných kartách jako některý z prodejců se kterými jsou časem problémy.
Karty mají vyšší kapacitu, aby v případě nových aktualizací bylo možnost kartu využít k obnově mapových dat.
V případě zájmu umíme vyhovět a aktualizovat i vaši současnou kartu a to i na dálku bez nutné návštěvy.
Pokrytí:
Albánie, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Kosovo, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Makedonie (F Moldavsko , Černá Hora, Maroko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Spojené království.
V nabídce mámě mapy na SD kartách i pro jiná vozidla a nabízíme také překlady navigačních zařízení ale i aktivace funkcí.
Prohlédněte si i naše další inzeráty.

Věnujeme se navigačním přístrojům již více než 10 let, a proto máme řešení pro aktualizaci vašeho navigačního zařízení.
Pro zařízení Connect máme v nabídce SD kartu s pokrytím celé Evropy na rok 2023 s označením BJM7 66 EZ1V.
POZOR!!! Verze BJM7 66 EZ1T je stará verze která byla vydána pro rok 2021.
Aktualizace zajišťujeme vždy na nových kartách ve 2 ROČNÍ ZÁRUKE a ne na zastaralých a používaných kartách jako některý z prodejců se kterými jsou časem problémy
Nabízíme také možnost kartu aktualizovat na nejnovější mapy, v případě, že vyjdou nové aktualizace po zabezpečení prostřednictvím nás.
Karta je určena pro následující vozidla:
Mazda 2 (z 11/2014 do 2019)
Mazda 3 (z 10/2013 do 2019)
Mazda 3 FL (z 02/2017 do 2019)
Mazda 6 (z 02/2016 do 2019)
Mazda 6 FL(from 02/2017 - 2019)
Mazda MX-5 (z 04/2015 do 2019)
Mazda MX-5 FR (z 10/2016 do 2019)
Mazda CX-3 (z 04/2015 do 2019)
Mazda CX-3 FL (z 02/2017 do 2019)
Mazda CX-4 (z 04/2016 do 2019)
Mazda CX-5 (z 02/2015 do 2019)
Mazda CX-5 II (z 03/2017 do 2019)
Mazda CX-9 (z 07/2016 do 2019)
V nabídce mámě mapy na SD kartách i pro jiná vozidla a nabízíme také překlady navigačních zařízení ale i aktivace funkcí.
Podívejte se i na naše další inzeráty.
Umíme pomoci s aktualizací iv případě instalované starší jednotky NB1.

Věnujeme se navigačním přístrojům již více než 10 let, a proto máme řešení pro aktualizaci vašeho navigačního zařízení.
Nabízím nejnovější mapy pro navigace Mercedes v podobě aktualizace map podzim 2022/2023 Evropa
V nabídce máme aktualizace pro navigační zařízení:
Becker mapy Evropa v22 - 2022/2023
Garmin MAP PILOT Evropa NTG 5 Star1 v19 2022/2023
Garmin MAP PILOT Evropa NTG 5 Star2 v19 2022/2023
COMAND NAVIGACE Evropa NTG 5*1 V17 2023
COMAND NAVIGACE Evropa NTG 5*2 V15 2021/2022
COMAND NAVIGACE Evropa NTG 5.5 V23 2023
COMAND NAVIGACE Evropa NTG 6 V18 2023
V nabídce mámě mapy na SD kartách i pro jiná vozidla a nabízíme také překlady navigačních zařízení ale i aktivace funkcí.
Prohlédněte si i naše další inzeráty.

(č.L025)
Dobrý den, nabízíme k prodeji hezký Volkswagen Caddy MAXI v prodloužené verzi L2H1. Vůz je s klimatizací, zimními pneu.Klima, ESP, Rozvody ve 08/2021 228.000km !!! Vozíme také VW Multivan, VW Caravelle, VW Transporter, Ford, Renault, Opel..
Cena 199.999,- Kč.
Nelze odečíst DPH!
Volkswagen Caddy, 1,6 TDI MAXI L2H1 75 kw
Popis prodejce:
Stav velmi dobrý,Úvěr možný, L025) VIN: WV1ZZZ2KZEX092 , zimní pneu, maxi verze, prodloužený L2H1, Klima, ESP, Rozvody ve 08/2021 228.000km !!!
Najeto:260 000 km - písemná garance do smlouvy
Vyrobeno:2014
V provozu od:1/2014
VIN:WV1ZZZ2KZEX092
Klimatizace funkční-po kontrole 2023
Objem:1 598 ccm
Výkon:75 kW (102 koní)
Převodovka:ManuálníPřevodový stupeň:5 stupňová
Plní EURO:EURO 5
Historie a dokumenty
1. majitel:Ano
Země původu:Rakousko
STK:9/2024
Výbava vozu
Bezpečnostní systémy:
ABS, ESP, Protiprokluzový systém kol (ASR)
Zabezpečení vozidla:
Dálkové centrální zamykání, Imobilizér
Vnitřní výbava a komfort:
El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Nastavitelný volant, Posilovač řízení
Palubní systémy a konektivita:
Originální autorádio, USB
Doplňující informace
Vozidlo je skladem!!! Vozidlo má dovozovou STK, tudíž s ním lze hned odjet. Přihlášení Vám rádi zajistíme. Provedená kontrola a zkušební jízda.
Naše firma vlastní všechna inzerována vozidla, máme stálou prodejnu a jsme na trhu více jak 30 let. Otevřeno máme v zimním období od 9.00 hod – 15.00 hod. Nabízíme Vám pohodové a klidné zázemí k prohlídce vozu.
*** Veškerou nabídku naleznete pod mým tel. číslem +420,které stačí zadat do vyhledávače, nebo stačí kliknout na mé jméno pod inzerátem ***
Údaje inzerce mají informativní charakter.

Prodám vw golf 4 1.8t GTI 20ti ventil
Auto je v naprostém pořádku jen povrchová koroze blatníků a prahů.
Má najeto 307 000km
Klimatronik, všechna okna v El, centrál na do, kola na autě zimáky. Přidám k autu alu kola originál. S letní pneu rok 2021 dobrý vzorek.
Atoto máme v rodině od nového. Celou historii do posledních km máme zaznamenáno v servizní knize veškeré doklady od roku 1999 až do teď. Minulí rok při 290 000km dělané rozvody. Prodávám z důvodu koupě rodinného auta. (Eko ZAPLACENO při koupi od středy v roce 2021)

V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTE PROSÍM, CO NABÍZÍTE A CO SHÁNÍTE. MIN. MNOŽSTVÍ, KTERÉ VYMĚNÍM, JSOU 4 KUSY (S OHLEDEM NA CENU POŠTOVNÉHO). MĚNÍM POUZE V RÁMCI ČR.
NABÍZÍME:
FARMA 2022 samolepky: 1 (3x), 3 (4x), 5 (2x), 6 (5x), 7 (5x), 9 (8x), 10 (2x), 12 (4x), 13 (3x), 15 (6x), 17, 18 (2x), 19 (2x), 20 (2x), 21 (4x), 22, 23 (3x), 24 (6x), 25, 26, 27, 28 (2x), 29 (8x), 31 (3x), 32, 33 (4x), 34, 35 (8x), 36 (2x), 39 (5x)
LOL: 10
Animal Kingdom 2022: 154, 214
Pexeso Rákosníček – půlky: 4, 16, 20, 21, 26, 29, 38. Celé: 4, 18 (2x), 20 (4x), 22, 23 (2x), 38 (2x)
MAKOVÁ PANENKA: 3 (5x), 9 (4x), 15 (4x), 21 (5x), 27 (3x), 33 (12x), 34 (2x), 36 (2x)
Samolepky ČTYŘLÍSTEK: 1, 7 (2x), 20, 34, 36,
Pexeso FERDA: 30 (2x celé)
KŘEMÍLEK samolepky: 3
Sponge Bob Chipicao: 8, 9, 15, 26, 35, 50, 59, 60, 63, 67, 79
YoYo Bear kartičky 2021: 1, 2 (3x), 4 (2x), 7 (4x), 8 (3x), 9, 10 (5x), 12, 13 (5x), 14, 15, 16 (4x), 17 (4x), 18 (4x), 20 (4x), 22 (3x, jedna je ohnutá), 23 (3x), 25, 26 (4x), 28 (4x), 29 (3x), 31 (2x), 32 (5x), 33, 36 (4x), 38 (6x), 39, 40 (3x), 41 (3x), 43 (5x), 45 (2x), 46 (4x), 47 (4x), 49 (3x), 50
YoYo Bear kartičky 2022: 2 (2x), 4, 6, 12 (2x), 16 (), 18 (2x), 24, 28 (2x), 35, 36 (2x), 39 (3x), 40, 46 (2x), 50, 51, 52 (2x), 58, 60
Máme i nějaké stickeez zelenina a hokejové legendy z Kauflandu – seznam pošlu do zprávy.
SHÁNÍME ORIGINÁL SAMOLEPKY FERDA: 3, 7, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 31, 33, 37
SHÁNÍME ORIGINÁL SAMOLEPKY RÁKOSNÍČEK: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
LIPÁNEK: čistá víčka z Lipánků
YoYo Bear 2022: 1, 3, 7, 9, 13, 15, 20, 25, 26, 27, 31, 33, 37, 38, 43, 45, 49, 53, 55, 57
YoYo Bear 2021: 3, 6, 11, 19, 21, 27, 35, 37, 42, 48
Bear cesta kolem světa – MÁME: 16, 34,
PŘÍPADNĚ PRODÁM - SAMOLEPKU NEBO PEXESO ZA 3 KČ, PŮL PEXESA ZA 2 KČ.

Kočárek v záruce
Kočárek Baby design Bueno, model 2021, barva petrolejova.
Kočárek je v záruce. Koupený 6.6.2021 v Babycar Brno.
Stav noveho.Minimalne používaný, použita pouze hluboka korba.Máme ještě 2 kocarek.
Ke kočárku je :
*teplý fusak,
*rukávník,
*držák na pití,
*pláštěnka na hlubokou korbu i na sporťák, *přebalovací taška s podložkou.
* Nánožník
*Síťka je zabudovaná ve stříšce jak v hluboké i ve sportovní verzi.Stríška se dá více sklopit proti slunci či větru, kšilt se dá zadělat dovnitř. Stříška má odklopný větrací otvor.
Vnitřek pratelný světle šedý

Predám Škoda Octavia II Facelift 2.0 TDI DSG
Cena 6.500,00 € bez DPH !
Nová STK od 03/2023 !!!
*** k Oktávinke ako výbavu pridám letné pneu na elektrónoch a zimné pneu na diskoch viď foto, snežné reťaze, odnímateľné ťažné zapísané v technickom preukaze + náhradné kožené Laurin & Klement sedačky - predné aj zadné ***
- rozvody menené 10/2021 ( každých 100 tis. )
- výmena oleja a preplach prevodovky 10/2021 ( každých 60 tis. )
- aktuálne po výmene AGR ventilu a prečistení DPF filtra + výmenej oleja a filtrov ( každých 10-15 tis. )
Auto jazdilo na firme ako manažérske auto na služobných cestách po SK a HU prevažne diaľničné kilometre!
***Predávame z dôvodu kúpy nového!***
Vozidlo bolo dovezené z Nemecka v roku 2017 pri 100 tis. km a s kolegom sme prvým majiteľom na SK !
↘️TECHNICKÉ ÚDAJE:
r.v.:6/2012
•1968cm3, 103KW (140PS), Diesel
•6-rýchlostná automatická prevodovka DSG -
•Predný pohon kolies + snežné reťaze k vo výbave
•5 dverí
•363.000 km
•5-miestne
•sivo-strieborná metalíza farba
↘️Výbava: Automatická klimatizácia, Centrálne uzamykanie, El. predné a zadné okná, Xenónové Svetlomety, Diaľkové ovládanie, Rádio + CD + Bluetooth, Uzamkýnanie na čip proti krádeži, Vyhrievané sedačky vpredu, Ťažné zariadenie, Multifunkčný volant, odkladací priestor ,12V, AUX, Imobilizér, Tónované sklá, Vyhrievané spätné zrkadlá, Klimatizovaná lakťová priehradka, Dažďový a svetelný senzor, Strešné lyžiny, Oceľové disky, Čierne Fólie vzadu, Dvojité dno kufra, Prisvecovanie do zákrut, Plne hodnotná rezerva, Lakťová opierka, Servisná knižka,...
✴️Ponúkam na predaj veľmi peknú a zachovalú Škodu Octaviu s výkonným a nenáročným motorom na údržbu - 2.0TDI ktorý dopĺňa automatická prevodovka DSG, autíčko určite so zaujímavou výbavou (Family + mám k autu náhradné kožené sedačky L&K) ***
Ďalšia výbava ako napríklad Automatická klimatizácia, Vyhrievané sedačky 2x, Nové Ťažné zariadenie od 2021 + mám k tomu aj faktúru a všetko viem vydokladovať bločkami, Veľké rádio, Navigačný systém, Tempomat, elektrické okná a zrkadla, veľmi pekné R15 hliníkové ORIGINAL ŠKODA disky, Servisná história a mnoho ďalšieho...
Interiér auta je vo veľmi peknom stave, nepoškodený.
Exteriér v dobrom stave pár škrabancov na prednom a zadnom nárazníku.
Motor má pekný plynulý chod, prevodovka radí hladko všetko ako má !!!
Nápravy sú v poriadku nič nebúcha.✴️
Vozidlo bolo pravidelne servisované k dispozícií všetko viem vydokladovť bločkami, pri 33O.000 km boli menené komplet rozvody a vymenené náplne v automatickej prevodovke + nová baterka a máme aj náhradnú + preplach oleja v prevodovke !!!
Olej menený každé 3-4 mesiace pravidelne každých 10-15 tis. km !
Momentálne bez akýchkoľvek investícií, stačí len sadnúť a jazdiť.
✅Výbava FAMILY + náhradné predné aj zadné Laurin & Klement sedačky
✅ AUTOMATICKÁ KLÍMA

Na prodej náhradní díly ze SUZUKI IGNIS III rok výroby 2016-2021 (MF). Motor 1.2 66 kW K12C. Foto je ilustrační. Přední zadní nárazník, zrcátka máme ve verzi s blinkrem i bez blinkru. Další díly na dotaz Možnost dopravy na dobírku po ČR i SK, doručení do 1-2 pracovních dnů.
rv 2016 - 2021
Sada kol již prodaná!

Microsoft Office 2021 Professional Plus 1PC
klíč lze aktivovat na 1 počítač
klíč je zaslán na email hned po obdržení platby
Platba je možná přes bankovní účet, Paypal a Revolut
Licencí je omezený počet nejedná se o firemní prodej!
Možnost zakoupit balíčky za výhodnější cenu:
Windows 10/11 Pro 3+1 zdrama za 267,- / 297,-
Windows 10/11 Pro + office 2021 pro plus 1PC za 199,-
Windows 10/11 Pro + office 2021 propojí se s vaším MS účtem za 549,-
Windows 10/11 Pro + avast premium security / ultimate za za 199,- / 299,-
Windows 10/11 Pro + eset internet security za 349,-