karburátor babetta 207 - strana 3
Počet nalezených inzerátů KARBURÁTOR BABETTA 207: 1000 - strana 3

Jawa Babetta typ 207 kartička, viz. foto.,motor jde protočit.
Osobní odběr, možnost zaslat přepravní společností po úhradě zálohy na poštovné 950kč k(doručení po celé ČR) babeta
tel.

Babetta 207/300 v pěkném kompletním stavu,chromy kol a výfuku ok,pneu drží,momentálně nepojízdná. Po vyčištěni pojede. Nádrž je vyrezlá ,nutná její oprava.

Jawa Babetta 207 motor jde protočit . včetně krytu pod nádrží , který většinou chybí.
Osobní odběr, možnost zaslat přepravní společností po úhradě zálohy na poštovné 950kč k(doručení po celé ČR) babeta

Prodám nějaké náhradní díly cena je za vše na foto
2x vydlice
kola
nádrž
2x rám 210,207
blatníky
výfuk
šlapky
nekompletní jednorychlostní motor babetta 207 + nové rozběhové čelisti , startovací čelisti gufera , těsnění a válec s hlavou vhodný na výbrus
PRODÁM POUZE VŠE KOMPLET ZA 1900Kč

Prodám babettu 207/300 1980
- Babetta v pěkném původním stavu , plně pojízdná
- odpadají věčné problémy se spojkami jako u 210
- bez kartičky
- Včetně špatně sehnaténých krytů motoru a karburátoru .
- Je plně pojízdná , brzdí , svítí
Karviná
Cena 6500,-
Tel

Jawa Babetta 207 původní lak s kartičkou, viz. foto . . dělší dobu stála vhodné k renovaci.
Osobní odběr, možnost zaslat přepravní společností po úhradě zálohy na poštovné 950kč k(doručení po celé ČR) babeta

Jawa Babetta 207 motor jde protočit , s kartičkou. verze s nízkámi řiditky.
Osobní odběr, možnost zaslat přepravní společností po úhradě zálohy na poštovné 950kč k(doručení po celé ČR) babeta

Prodám veškeré náhradní díly motoru babetta 207 viz foto. Cena za celek. Reaguji spíše na telefonu stačí prozvonit zavolám zpět.

Prodam 10x babettu 207
Ke vsem pridam karticky
Kus 4400
Pri koupi vsech 10 kusu cena 40000
Moznost poslat prepravni spolecnosti na dobirku
Jawa cz moped babetta babeta

Prodám Babettu 207 po částečné go která byla dělaná cca 2018.Nové : pneu,brzdové obložení,motor po výbrusu válce,výměna ložisek a gufer,výměna karburátoru ( Delorto) ,spojkové čelisti,náplň převodovky,rychlopal,přední světlo ( náhrada za originál), snímač otáček klikové. hřídele, zapalovací cívka a teristor. Dále vyměněny pouzdra v předních vydlicích. Plně pojízdná. Od go motoru najeto cca 500km. Babetta je z dědictví já nevyužiji.

Prodám Babetta 210 vinove barvy najeto asi 2000km velice pekny stav cena 16000kč a babettu 207 v pěknem stavu cena 12000kč Cena za NEW pionyr 40000
Jeden s doklady a stk

Zdravim , prodávám svoji střeleckou babettu 207, babetta jezdi fajne, sviti a brzdi, lital jsem na tom do skoly , je tam dellorto 62 tryska, takže to leti jak jeble, před zimou se mi to hrizlo na klice, takže je dělaná go, nová ojnice, repas kliky, kvalitní loziska a gufera, samozřejmě vybrus musel být, po motorové strance je to spica, po go jsem to jenom zajel a jenom se tak prckal po vsi, má nějaké vzhledové chybky, lak atd, cvrk trošku začíná zlobit ale ještě drží, přední pneu nové, zadni je už skoro motard ale něco ještě dá, duše drží. Mám origo karbec neboj, a spoustu náhradních dílů.
O cene se můžem pobavit ale neco ti slevnim až máš stoho radost, jestli máš zájem můžu ti poslat video jak hrci, volej když chceš, jsem student kdyžtak ti brnknu zpátky ;p