káď na vodu 1000l - strana 39
Počet nalezených inzerátů KÁĎ NA VODU 1000L: 1000 - strana 39

Nádrž je nová, vypláchnutá, na kovové paletě a kleci. Vrchní otvor s víkem je 17cm velky, nádrž je s pákovým vypouštěcím ventilem a maticí s víčkem a napouštěcím kolínkem. Po dohodě mohu dovézt. Cena dopravy dle vzdálenosti k Vám.
Komunikace telefonicky i SMS.

PRODÁM KLEC Z IBC KONTEJNERU 1000L, VHODNÉ TAKÉ NA USKLADNĚNÍ JAKÉHOKOLIV KUSOVÉHO MATERIÁLU, DŘEVA, NEBO NÁHRADNÍCH DÍLŮ. STOHOVATELNÉ, VELMI VHODNÉ TAKÉ NA JEDNODUCHOU STAVBU DŘEVNÍKU. VE VELICE PĚKNÉM STAVU!

Redukce na velký ventil s jemným závitem ! (zátka přechodka ) Výstup 1". Hliníková tzn. nesmrtelná.Pasuje na závit M80x3 .Rozměry závitu . Jemný závit stoupání závitu 3mm , Průměr závitu = 79,5-80,5mm

IBC redukce na nádrž - IBC 1000L s výstupním kohoutem kamlok 2" s závitem 2 1/8"BSP.(rozměr závitu průměr D 62 až 62,5mm stoupání P 2,3mm , na ventilu 2-3 závity)Výstup z redukce 1" vnitřní. Těsnění - Bez těsnění ! Z důvodu maximálního využití krátkého závitu u této redukce není vhodné čelní těsnění ale těsnění na závitu teflonovu páskou takzvané "pakování" a dotažení redukce s využitím všech závitů.Více informací na vyžádání.