inzerce, prodej, prodám, bazar

izolační vata 150 - strana 37

Počet nalezených inzerátů IZOLAČNÍ VATA 150: 1000 - strana 37

dámské NORDICA SPEEDMACHINE 100 W, performance fit
Použité dámské lyžáky NORDICA Speedmachine 100 W, flex 100-90, performance fit, power strap 360, canting, servo lock, BLACK . Mohu je poslat kurýrem na dobírku (+150 Kč). Klikněte na mé jméno pod inzerátem a zobrazte celou mou nabídku. LK_0328 Vnější skelet v mm / vnitřní délka v cm (Mondo): 275 (23cm-23.5cm); EU 36-37, Lyžáky je možné vyměnit za vaši velikost. Původní cena: 9020 Kč Nordica Speedmachine 100 Sportovní lyžařské boty Nordica Speedmachine 100. Profesionální boty vyznačující se nejmodernější konstrukcí a precizními vlastnostmi. Tyto boty kombinují parametry ryze sportovních typů s vlastnostmi, kterými se vyznačují spíše modely rekreační. Ideální volba, pokud hledáte sportovní botu, ale nechcete ztrácet na komfortu. Speedmachine 100 nabízí vše co v této kategorii budete potřebovat. Flex: 100 HIGH TRACTION Soles Boty poskytují nejlepší možnou podporu pro chůzi ať už po vesnici, k vlaku nebo prostě jen na cestu kolem chaty. PRIMALOFT LINER Tato tepelná izolace je poprvé použita v pánské řadě NRGy a NXT pro zajištění lepšího tepelného komfortu. Novinka v dámských řadách! Materiál používaný pro své výborné tepelně-izolační vlastnosti a dobrou vodoodpudivost. Je velmi lehký, příjemný a zabraňuje pronikání vody. Především ale velmi dobře drží teplo. Navrženo pro funkci a vytvořené pro pohodlí. STRAP 35mm 35mm široké poutko, které vytváří dokonalou souhru mezi horní a manžetou a vložkou. TRI-FIT TECHNOLOGY Tri-Fit technologie je další úroveň ve skutečné personalizaci lyžařské boty. Svým zaměřením na skelet, vnitřní botu a klíčový hardwarový komponent, jsme byli schopni vytvořit snadno použitelnou technologii, která hladce a pohodlně spojuje nohu s vložkou a pláštěm. Klíčem k této technologii je náš Infrared Shell. Topné těleso se používá ve spojení s Custom Cork Liner. Tyto dvě technologie umožňují 100% přizpůsobení vnitřní boty a vnější boty, a to právě v oblastech, kde je potřeba dosažení dokonalého spojení lyžařské boty. Wheater SHIELD Nový systém integrovaný do pláště poskytuje kompletní vodotěsné funkce, aby se zabránilo proniknutí vody do boty. A jak všichni víme, suché nohy jsou teplé a pohodlné nohy!
Apartman, 2+kk, 58m2, Elenite, Bulharsko
Na prodej byt 2+kk, s jednou ložnicí, v komplexu Villa Astoria 2 v letovisku Elenite, region Burgas. Cena: 45 300 eur. Město: Elenite. Pokoje: 2 Celková plocha: 58 m². Patro: 4 Poplatek za podporu: 9,6 EUR/m2 ročně. Zařízený apartmán 2+kk s východní expozicí v komplexu Astoria 2 - Elenite. Byt je ve čtvrtém patře o celkové výměře 58,42 m². a skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, terasy s výhledem na bazén. Udržovací poplatek 9,6 eur za m². ročně. Komplex nemá ACT 16 Komplex nabízí bazén s dětskou částí, dětské hřiště. Supermarket, autobusová zastávka, aquapark je nedaleko, vzdálenost na pláž je asi 350 metrů. "Villa Astoria 2" je elitní resortní komplex, který se nachází na břehu malebné zátoky v ekologicky čisté oblasti v samém centru letoviska Elenite, obklopen krásnou přírodou se středomořskou vegetací a luxusními hotely, 3,5 km od letoviska Svatý Vlas. Komplex se nachází vedle aquaparku, 3 minuty chůze od pláže. Elenite beach strip - 800 m luxusního zlatého písku, čisté moře, pozvolný vstup do moře, bezpečné dno. V docházkové vzdálenosti veškerá infrastruktura resortu: obchody, zastávka MHD. doprava, restaurace, bary, hřiště, směnárny, lékařská a lázeňská centra, masérny, lékárny, kadeřnictví, diskotéky, tenisové kurty, vodní sporty, půjčovny aut a segway, atrakce, přepážky s turistickými informacemi, výlety lodí. "Villa Astoria 2" je šestipatrová moderní budova postavená podle všech evropských norem. Zahrnuje 112 apartmánů s výhledem na moře a hory, 26-63 m². m: studia, apartmány s 1 ložnicí. Všechny byty jsou hotové "na klíč" a vybavené koupelnami. "Villa Astoria 2" je klasickým příkladem decentní středomořské výstavby: teplé pastelové barvy, krásné fasády, útulné balkony. Budova byla postavena pomocí inovativních technologií. Při stavbě byly použity nejnovější tepelně-izolační materiály, které zajišťují chládek a větrání na chodbách a hale i v době vrcholných letních poledních veder. Majitelé a jejich hosté budou moci využívat následující zařízení a služby: bazén, bar u bazénu, bistro, bezdrátové připojení k internetu, dětské hřiště, supermarket, obchody, lékárna, směnárna, recepce, výtah, parkoviště, celoroční ostraha, transfer z letiště a na letiště. vzdálenosti: 30 m od aquaparku 250 m od pláže 200 m od velkého supermarketu 150 m od autobusové zastávky a taxi 3,5 km od letoviska St. Vlas 7 km od Slunečního pobřeží 14,5 km od města-muzea Nessebar 36 km od mezinárodního letiště v Burgasu 97 km od hlavního města moře Varna V Elenite je skvělé relaxovat, obdivovat přírodu a dýchat mořský vzduch, vůni růží a vůni středomořské vegetace, smíšené s nejčistším horským vzduchem, prosyceným fytoncity jehličnatých stromů pokrývajících horské svahy. Vice na
Věncovky TERMO UNI (třmeny pro zdivo 30cm) / STAVOMODUL
Prodám zbytky univerzálního "dílcového" řešení pro bednění věnce z XPS od firmy STAVOMODUL ( Vyšší pracnost při sestavení na stavbě je vyvážena dostupností, menšími dopravními náklady a zejména variabilní polohou izolační vložky, která zamezuje tepelnému mostu mezi spárou sousedních tvarovek, které navíc pevnostně stabilizuje. Výhodou bednění je, že jej dokáže sestavit i naprostý laik a bez problému vydrželo vylití betonu přímo z mixu bez dodatečného zajištění. Navíc je věnec tepelně izolován. Osobně mohu jen doporučit, věnec jsem si udělal kompletně sám. Celkem se jedná o dílce pro délku bednění 3,6 m (6x1m + 2x 0,6m) k tomu 20 třmenů pro šířku věnce 30 cm. navíc 2 drobné zbytky Původní cena 398 kč / m Celkem za 3,6 m 1000 kč (278 kč / m) možný osobní odběr ve Zlíně a okolí, případně možnost zaslat poštou za 150 kč.
Olej Mogul Trafo CZ-A - 60L
MOGUL TRAFO CZ A je inhibovaný transformátorový olej s vynikajícími elektroizolačními vlas-nostmi. Je vyroben z jakostního hydrokrakovaného hluboce rafinovaného základového oleje, který se získává z parafinické ropy špičkovou technologií. Obsahuje účinný inhibitor oxidace. Olej vyhovuje tuzemským i mezinárodním nárokům, kladeným na užitné vlastnosti inhibovaných izolačních olejů. Vyznačuje se zejména výbornou oxidační stabilitou - oxidační stabilitu toho transformátorového oleje potvrzuje zkouška podle interní metodiky ELDIAG s.r.o. - k vypadávání kalů dochází teprve po více než 1500 hodinách expozice. Olej je mísitelný s inhibovanými izolačními oleji všech významných dodavatelů. Užití: Je určen jako izolační a chladicí kapalina transformátorů všech napěťových hladin, včetně strojů nejvyšších napětí a výkonů i strojů přetěžovaných. Lze ho použít i do spínačů, stykačů, kondenzátorů a jiných elektrických zařízení. Charakteristické vlastnosti: - nízká hustota - vysoké povrchové napětí - velmi dobré elektroizolační vlastnosti - vynikající oxidační stabilita - dlouhá životnost CENA ZA 60L- 5000,- Kč Dovezu v okruhu 150 km okolo Kroměříže.
SanRec expanzní lepící hmota
Fischer SanRec je speciální expanzní lepící hmota určená k sanování a zdvojování zateplovacích systémů. Vynikající přilnavost na většině povrchů a výborné tepelně izolační vlastnosti. 6 kusů 150,- kus V případě zájmu pište email. Nebo tel. lépe SMS Mohu se ozvat až po 16.00
Tepelná izolace KOOLTHERM K5 na fasádu
Prodám všechno platy 1200/400 jsou to volné platy co zbyly, takže nejsou jako nové, některé jsou mírně potlučené 3 kusy 10cm- 500,- kus 1 kus 8cm- 400,- kus 5 kusů 2cm- 150,- kus + zbytky cca 15cm z 3cm a 4cm viz foto 3- 300,- za vše JEN osobní odběr V případě zájmu pište email. Nebo tel. lépe SMS Pracuji, mohu se ozvat až po 16.00 Izolační desky Kingspan jsou jedním z nejúčinnějších tepelných izolantů na trhu. Jsou použitelné ve všech myslitelných stavebních aplikacích. Mají vynikající mechanicko-fyzikální parametry – velmi nízkou tepelnou vodivost a objemovou hmotnost, dostatečnou pevnost v tlaku a tahu, zanedbatelnou nasákavost, dostatečnou tvarovou stálost a snadnou zpracovatelnost. Desky Kooltherm K5 jsou určeny pro tepelnou izolaci odvodových stěn budov formou vnějšího kontaktního zateplovacího systému. Desky tvoří tepelná izolace (jádro desky) a povrchová úprava provedená na obou stranách desky. Tepelněizolační jádro desky tvoří tuhá fenolická pěna, která neobsahuje CFC ani HCFC. Deska je opatřena na obou stranách lisovanou skelnou textilií adhezivně spojenou s jádrem během vypěňování.
Ampatex solero
Informace o produktu "Bednící panely Ampatex Solero" Třívrstvá parozábrana, vzduchotěsná vrstva a bednicí membrána. Ampatex Solero plus: Oboustranně integrované pásky mohou být vystaveny povětrnostním vlivům po dobu 3 měsíců Materiál, měkký, snadno se s ním pracuje Ampatex Solero (plus) je parozábrana odolná proti povětrnostním vlivům a vzduchotěsná zároveň. Všechny spoje, mezery, přesahy, spoje a otvory musí být vzduchotěsné. Poškození povrchu musí být utěsněno. Ampatex Solero se obvykle používá na teplou stranu tepelně izolační vrstvy. Pás se položí rovnoběžně s okapem na stávající rovnou spodní konstrukci a přesahy (10 cm) se skrytě přibijí. Přesahy se lepí integrovanou lepicí páskou nebo Ampacoll XT. Vyvýšené okraje na komínech, světlíkech, obvodových stěnách apod. nalepte do výšky minimálně 15 cm pomocí Ampacoll BK 530, 20 mm. Prostupy jako odvětrávací potrubí, komíny atd. jsou utěsněny butylkaučukovou páskou Ampacoll BK 535, 50 nebo 80 mm, vzduchotěsné a odolné proti dešti. porézní, Hmotnost: 10,5 kg Délka: 150 cm Výška: 50 cm Šířka: 50 cm Obsah: 75 m² Obsah balení: 1,5m x 50m Provedení: bednící panely
pěnová izolace polyuretan drcený
prodáme drcený polyuretan na tepelně izolační zásypy (svépomocí), vlastnosti lepší než polystyren, balení pytel 200 litrů, cena 150,- za pěnu + 20,- pytel, pytle možno vrátit m3 pěnové izolace za 750,- Kč !!! také vynikající zvuková izolace levné a účinné řešení dočasně vyprodáno
oblouk 90° pro potrubí EPE (HR-WTW) 150
Oblouk (koleno) 90 stupňů pro kruhové izolované potrubí z materiálu EPE (označení HR-WTW nebo EHR EPP nebo IsoDuct) pro připojení sání a výfuku při větrání s rekuperací v rodinných domech. Oblouk připojíte k potrubí pomocí speciální vsuvky, ktreou jednoduše zaaretujete pomocí klipu. Snadno demontovatelné. Tento systém zapezpečuje velmi těsné spojení dvou potrubí nebo potrubí a tvarovky (koleno). Potrubí je z pružného materiálu, který se snadno zpracovává, instaluje a především velmi dobře vypadá. Přednosti: - Vynikající izolační schopnosti - Parotěsný rozvod - Snadná instalace - Snadná demontáž, kontrola a čištění - Vynikající vzhled – barva antracit Technické parametry: - Požární třída B1 (DIN4102) - Součinitel tepelné vodivosti 0,04W/mK (při 0°C) - Rozsah použití při teplotách -40°C až +60°C - Barva antracit - Délka potrubí 2m - Lehké - Ideální pro sání a výfuk v technické místnosti - Lze spojovat tradičními tvarovkami nebo speciálními spojkami
Zařídíme i stavební povolení tel.
Rodinné domy H-N dřevostavby s.r.o. jsou domy pevně spojené se zemí (ztraceným bedněním a nebo zemními vruty). Domy jsou nízkoenergetické a tím pádem jsou pro celoroční užívání. Výstavba domu je prováděna v naší firmě. Po dokončení domu s Vámi provedeme kontrolu kvality domu. Převzatý dům je následně převezen na Vámi určené místo, parcelu, na předem připravený základ, kde se se základem spojí. Stavby nad 50 m2 jsou sestaveny ze dvou modulů a následně spojeny a uloženy na nadzemní vruty nebo na betonové patky. Domy jsou jednopodlažní a po dokončení montáže může být dům připojen na inženýrské sítě a je ihned obyvatelný. Konstrukce a zateplení : Zateplení domu je řešeno chytrou tvrdou pěnou. Dům je tím nízkoenergetický. Tloušťka nástřiku je v síle 20 cm, což odpovídá 350 mm izolační vaty nebo 250 mm polystyrenu. Okna disponují trojskly. Exteriér : Opláštění domu je tvořeno prkny ve svislém moderním stylu. Interiér : V základní ceně v interiéru najdete plně zařízenou koupelnu s vanou, umyvadlem a bojlerem o objemu 100 l. WC je osazeno klozetem kombi. V prostoru za umyvadlem a v oblasti vany nebo sprchového koutu jsou stěny vždy obloženy obkladem. Za příplatek je možné koupelnu obložit celoplošně. Na podlahách v koupelně a WC je vinylová podlaha v dekoru dřeva. Všechny obytné místnosti mají plovoucí podlahy v dekoru dřeva, bílé stěny a přírodní palubkové stropy bez nátěru. Interiérové dveře a obložkové zárubně jsou bílé, případně v dekoru dřeva. Pokud zákazníkovi nevyhovuje dekor podlah a nemáme od dodavatele k dispozici jiný materiál ve stejné ceně, je možné naši nákupní cenu materiálu odečíst a dodat dílo bez podlahové krytiny. Ve všech místnostech jsou stropní svítidla a zásuvky (s okruhy uzpůsobenými pro připojení přímotopů). V ceně domu není kuchyňská linka ale pouze příprava na její instalaci a napojení vody a odpadu. Všechna okna jsou plastová v bílé barvě v rozměru 90x90cm. Vchodové dveře jsou též plastové bílé. Dále je častým přáním změna velikosti oken, případně náhrada okna balkonovými dveřmi širokými 90 cm nebo 150 cm. Samozřejmostí je příprava pro prostup kouřovodu od krbových kamen (kamna nejsou součástí dodávky). Nabídneme Vám potřebnou součinnost od stavebního povolení až po usazení domu na parcelu. Cena se odvíjí velikostí a požadavku zákazníka
Reflexní parotěsná fólie Alpet 90
Nabízím 6 rolí parotěsné reflexní izolační fólie ALpet 90. Role 150 cm šíře, 50 bm návin tj. 75m2 na roli. Cena 1300 Kč za roli.
LUPILU® Dětská svíticí zimní obuv
LUPILU® Dětská svíticí zimní obuv (1ks botky růžové a 1ks modré) Blikající efekt – každý krok rozsvítí podrážku | stélka s hliníkovou izolační vrstvou | odrazové prvky 3M Scotchlite™ V Lidlu doporučuje 93 % zákazníků, i my byli velice spokojeni. Po jednom dítěti, fajn stav, modré téměř nenošené, velikost 25. PC 399,- nyní 150,- za jedny. Předání osobně Praha 6 - Dejvice, Bubeneč, okolí Hradčanské nebo jinde po dohodě.
Filmy DVD 4. Inzerát
Nabízíme k prodeji kolem 300 originálních Filmů. Podívejte se i na naše další inzeráty i vč. inzerátů na Blu-Ray discích. Všechny filmy jsou v CZ. Všechny filmy jsou v dobrým stavu. Před vaší koupi, kontroluji vše vč. CD a pokud něco není v pořádku, upozorním na to. VŠECHNO, co zde není vypsáno je za 50Kč/Ks Teorie velkého třesku:1.-11.série / 34DVD – 1800,- Krampus: Táhni k čertu – 100,- Zlomené město – 100,- Walter Mitty a jeho tajný život – 100,- 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází – 150,- Odebrat z přátel – 100,- Řachanda – 100,- Osamělý jezdec – 100,- Jupiter vychází – 100,- Sicario: Nájemný vrah – 100,- Terminátor Genisys – 100,- Padesát odstínů temnoty (odmaskovaná edice) – 150,- Hlídač (The keeper) – 150,- Jindřich iv. Navarrský – 100,- Robocop – 100,- Síla úderu – 150,- Já, legenda 2 DVD speciální edice – 300,- Konečná – 100,- Vesmírná hrozba – 100,- NEVOLAT
Babetta, 210, 215, 225, 207 náhradní díly
Zvonky 130 Kč/ks Tachometr 400 Kč až 1 200 Kč Řadicí buben 550 Kč Rozběhový buben 600 Kč Unašeč lehkých čelistí PRODÁN Unašeč těžkých čelistí PRODÁN Startovací buben 500 Kč Hnací kolo (z motoru) 120 Kč Hřídel výstupní (z motoru) 150 Kč Ochranný kryt řadicích čelistí 30 Kč Ozubené kolo hnané (z motoru) 150 Kč Předlohová hřídel - volnoběžka (z motoru) 550 Kč Ozubený řemen 200 Kč Válec s pístem a kroužky - Babetta 210 - 1 200 Kč Hlava válce 700 Kč Válec na jednorychlostní Babettu 900 Kč Hlava válce na jednorychlostní Babettu 800 Kč Řadicí čelisti lehké PRODÁNY Řadicí čelisti těžké PRODÁNY Brzdové čelisti 80 Kč/pár Startovací čelisti 180 Kč/pár Karburátor (bez plastového krytu sání a kolínka) 600 Kč Kartery TYP 210 sada 1 000 Kč až 1 200 Kč Kliková hřídel 900 Kč až 1 300 Kč Rotor - magneto 500 Kč Řidítka holá s platličkou pro uchycení 300 Kč Řidítka holá, pro uchycení k vidlici s vnějšími pružinami 500 Kč Rychlopal včetně hliníkových koncovek 250 Kč Třmeny pro uchycení řidítek 200 Kč/sada Brzdový štít zadního kola 250 Kč Brzdový štít předního kola s převodem pro tachometr 1 100 Kč Brzdový štít předního kola bez převodu pro tachometr 250 Kč Zpětné zrcátko 280 Kč/ks Hliníkové těleso sání 30 Kč Kryt řetězu levý 70 Kč/ks Kryt řetězu pravý 250 Kč Plastové kryty schránky nářadí 200 Kč/pár Plastové kryty rámu 300 Kč/pár Krytka pumpičky 80 Kč Indukční cívka 150 Kč Tyristor 200 Kč GYT zapalování 300 Kč Hřídel šlapadel 100 Kč Sedlo prodloužené PRODÁNO Sedlo klasické - více kusů cena 400 Kč až 1 200 Kč Stojan 150 až 300 Kč Nádrž na dvourychlostní Babettu, bez kohoutku, bez víčka - mám více kusů - cena 500 až 1 400 Kč Palivový kohoutek 260 Kč Nosič chromový, 250 až 500 Kč Přední vidlice s prachovkami 1 000 Kč Přední vidlice s vnějšími pružinami PRODÁNA Rám 700 Kč Přední světlo 900 Kč Zadní světlo 300 Kč Výrobní štítek typ 210 - 250 Kč až 400 Kč Záchyt reakce zadního kola 50 Kč Napínáky řetězu 15 Kč/ks Zadní blatník 200 Kč až 400 Kč Přední blatník 300 až 450 Kč/ks Držák pro uchycení sedla 20 Kč Držák nádrže 15 Kč Výfuk - 300 Kč až 900 Kč Kladka malého řetězu pro napnutí řetězu 20 Kč Šlapadla, včetně nových klik šlapadel 500 Kč/pár Přední kolo 600 až 1 200 Kč Zadní kolo 1 000 až 2 000 Kč Tlačítko - chcípák 400 Kč Tlačítko - klakson 500 Kč Podívejte se na všechny mé inzeráty
Roxor a kari síte, všetky rozmery, skladom,betonarká oceľ
nabízím k prodeji stavební ocel v 6 metrových délkách (umíme zajistit i 12metrové) Roxor: 6mm.....48 kč/1ks 8mm....72kč/1ks 10mm...96kč/1ks 12mm...150kč/1ks 14mm....193kč/1ks 16mm...240kč/1ks Cena je uvedena za 6m/KuS. KArisíte: 6/150/150.....480kč/1ks 6/100/100.....730kč/1ks 8/150/150.....870kč/1ks 8/100/100.....1300kč/1ks Cena je uvedena za KuS. Prosím kontaktujte mě na telefonním čísle +421 915 527 983. SMS,FB,WHATSAPP,VIBER,MESSENGER VIZ I DALŠÍ MOJE INZERATY!! Dovoz možný po dohodě :) Slova k vyhledání: roxor,síť,betonářská ocel,
Thuje více odtud
Thuja occ. Smaragd 50-60 cm 50,- Kč kontejner 2,5l 70-90 cm. 55,- Kč kontejner 2,5l 90-100 cm 120,- Kč (zemní bal) 110-120 cm 150,- Kč (zemní bal) 130-140 cm 200,- Kč (zemní bal) 150-160 cm 350,- Kč (zemní bal) Thuja occ. Golden Smaragd - zemní bal 70-80 cm 150,-Kč 90-100 cm 200,-Kč 110-120 cm 250,-Kč 130-140 cm 300,-Kč 150-160 cm 350,-Kč Thuja occ. Brabant - kontejner 9x9 cm 30-40cm 25,-Kč POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Probstová, N.Sparks,E.Haran a jiné
Amira z harému 100 Kč,Karima 100 Kč,Jesika kus 150 Kč,Fieldingová kus 70 Kč,Život plný iluzí,Miluj mě navždy kus 150 Kč,Kroky v dešti 130 Kč,Miluj mě kdekoli 160 Kč,Miluj mě vším 150 Kč,Manželská smlouva 120 Kč,M. J. Summers kus 140 Kč,Spřízněná duše 140 Kč,Poslední píseň 130 Kč,Ve tvých očích,měkká vazba,120 Kč,Za jasné noci 180 Kč,Planoucí eukalypty 160 Kč,Sluncem spálená země,měkká vazba,70 Kč,Vůně pouštní růže 170 Kč,Jezero naděje 120 Kč,Zpěv sirény 75 Kč,listy nažloutlé,Skryté touhy 110 Kč,Osudové léto 100 Kč,Bábovky 100 Kč,Ženy jeho života 80 Kč,Kresby v prachu 80 Kč,Ostrov souznění 140 Kč,Desátý kruh 150 Kč,Při zakoupení více dvou knížek sleva 10%
Dinah Jefferies,S.Brown, Erskinová a jiné
Nebezpečné vyhlídky 130 Kč,Strom odvahy,opotřebovaná,zdarma,Krutá volba 150 Kč,Dinah Jefferies,nové,kus 180 Kč, Soukromé životy 100 Kč,listy nažloutlé,Country 90 Kč,Liz Fenwick 160 Kč,Prostá pravda 130 Kč,Naděje v oblacích 150 Kč,Vězňova žena 170 Kč,Až ji uvidíš 70 Kč,Čokoládový sen 130 Kč,Pomsta,měkká vazba,90 Kč,Střemhlavý pád 110 Kč,chybí přebal,Věčné léto 130 Kč,Cesta ze ztracena 110 Kč,Svatba naoko 130 Kč,Skryté srdce Afriky 120 Kč,Stopy větru 100 Kč,Dar přátelství 100 Kč,Vzpomínky na Austrálii 120 Kč.Šepoty v písku 100 Kč,Údolí havranů 150 Kč,Dcery ohně 140 Kč,Stíny na ostrově 150 Kč,Dům ozvěn 110 Kč,Půlnoc je osamělé místo 120 Kč.Při zakoupení více jak dvou knížek sleva 10%
57 x Nora Robertsová
Rudý šál 80 Kč,Posvěcené zlo 130 Kč,Zrozena z ledu 130 Kč,zabílený podpis majitelky,Poselství krve 200 Kč,Tanec větru 150 Kč,,Síla ohně 120 Kč,Zkouška důvěry 120 Kč,Cesta za láskou 130 Kč,,Srdce rebelky 140 Kč,Pošetilý sen 130 Kč,Srdcová dáma 100 Kč,Hrdina ze sousedstvi 120 Kč,Prvorozená 100 Kč,Smrtící klon 120 Kč,,Nebe mé lasky 80 Kč chybí přebal,Byl jednou jeden hrad 120 Kč,Jen ty a já 170 Kč,Smrtící setkání 100 Kč,Sedmé znamení 140 Kč,Skryté poklady 70 Kč,Tajuplná žena 120 Kč,Kouzla osudu 130 Kč,Okamžik změny 140 Kč,Výhodný obchod 170 Kč,,Ruleta osudu 130 Kč,Utes 50 Kč,více čtená,Žhavý led 100 kč,Sen v bílém 130 Kč,,Unik 80 Kč,listy nažloutlé,,Smrtící zrození 350 Kč,Zakletá země 150 Kč,Dům na útesu 150 Poslední přípitek 130 Kč,Závrať všedních dnů 160 Kč, Červená lilie 120 Kč,razítka knihovny,Černá růže 100 Kč,razítka knihovny.Klíč vědění razítka knihovny,Klíč odvahy 100 Kč,razítka knihovny,Pohanský kámen 160 Kč,Druhá láska 50 Kč,podpis majitelky,Kruh věrných 120 Kč,Nalezený sen 150 Kč,,Smrtící rozdělení 290 Kč,Smrtící hrátky 170 kč, Past na dobrodruha zdarma,otřebovaná,Sluneční drahokamy 130 Kč,Blízko plamene 200 Kč,Sladká pomsta 120 Kč,Ohnivé pouto 200 Kč,Opatrné city 140 Kč,Kdo chce víc 140 Kč,Nový začátek 170 Kč.Tiše a přesně 170 Kč.Při zakoupení více jak dvou knížek sleva 10%
Lastolite SkyLite Rapid Midi Kit 150 x 150 cm
prodavam novy, jenom rozbalen Lastolite SkyLite Rapid Midi Kit 150 x 150 cm ram, bila, stribrna, pouzdro