inzerce, prodej, prodám, bazar

iphone 7 jack - strana 33

Počet nalezených inzerátů IPHONE 7 JACK: 1000 - strana 33

iPhone 6s 32GB Space Gray
Prodám mobilní telefon iPhone 6s 32GB Space Gray Mobilní telefon - 4,7" IPS 1334 × 750, procesor Apple A9 2jádrový, RAM 2 GB, interní paměť 32 GB, zadní fotoaparát 12 Mpx, přední fotoaparát 5 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a Lightning port, čtečka otisků, single SIM, neblokovaný, baterie 1715 mAh, iOS Kondice baterie 75% Osobní odběr v Prostějově pondělí - pátek. Možné zaslat po platbě předem zásilkovnou, gls, balíkovnou, poštou nebo DPD Kvůli pracovnímu vytížení, prosím raději pište email či sms, ozvu se. Děkuji
Apple iPhone 4 - TOP stav
Prodám bílý Apple iPhone 4 s vnitřní pamětí 8gb. Telefon je ve skvělém stavu, pouze mírně poškrábaný displej, se zapnutým displejem nelze ani vidět. Telefon je odblokovaný z icloud a připraven pro nového uživatele. Vše je na telefonu funkční, nabíjení bez problému, jack na sluchátka funguje. Tlačítka a přepínač hlasitosti ve stavu nového mobilu - nijak se nevyklají a není v nich prach. Možnost vše vyzkoušet při předání. K telefonu přidám originální 30 pin kabel + ještě 1 nerozbalený kabel, stojánek na mobil a Apple 5W nabíječku. Cena 1 650 Kc. Nabizim zasilkovnu zdarma! Prosim piste SMS nebo email, na telefonu nejsě vzdy k zastizeni, dekuji
Prodám iPhone 11 PRODUCT RED 64 GB
Prodám iPhone 11 PRODUCT RED 64 GB. V původní krabičce. Včetně originál drátových sluchátek, lightningu Jack a obalů. V okolí čočky lehký škrábanec,na focení to nemá vliv. Na přední straně ochranné sklo. Prodej z důvodu přechodu na jiný model.
reproduktor Yamaha pdx-13, Dock pro iphone
Prodám prakticky nový nevyužitý aktivní reproduktor s dockem pro iphone vč. dálkového ovládání a originální Apple redukce 30Pin/7pin. ( přenáší data, a nabijí). Má jack vstup pro připojení např. PC. V případě rychlého jednání dohoda na ceně možná.
Adaptér 2v1 pro iPhone pro sluchátka a nabíjení
Adaptér 2v1 pro iPhone pro poslech hudby - sluchátka a nabíjení Funkce nabíjení a přehrávání hudby Nový zabalený v ochranné folii. Pro Lightning Audio Charge Adapter nabízí duální funkce pro nabíjení a poslech vašeho telefonu.Když chcete nabíjet v autě, na cestách nebo doma, adaptér umožňuje poslouchat zvuk a napájet telefon současně. Podpora 3,5 mm jack sluchátka a pro blesková sluchátka dohromady. 3,5 mm port pro sluchátka podporuje přepínání skladeb nahoru a dolů a pozastavení písní, ale nepodporují funkci volání a hlasitost nahoru a dolů. Adaptér nepodporuje volání a přenos dat. Osobní odběr v Klášterci nad Ohří nebo Zásilkovna 80,-Kč. Na dobírku nezasílám.
Bowers & Willkins Zeppelin Air Lightning + DO, AirPlay
Bowers & Wilkins Zeppelin Air - kompletní bezdrátový zvukový systém AirPlay. Moderní systém se skvělým zvukem a designem. Špičková technologe. Konektor Lightning pro dokování kompatibilního iPhonu / Ipadu nebo iPodu. Bezdrátová hudba s technologií AirPlay Technologie AirPlay umožňuje bezdrátové přehrávání hudby z iPadu, iPhonu nebo iPodu touch přímo v reproduktoru Zeppelin Air. Je možné také streamovat zvuk ve vysoké kvalitě z aplikace iTunes v počítači Mac nebo PC. Dynamický sound s průraznými basy a s velmi detailním zvukem, který naplní celý prostor. Snadná instalace - bezplatná aplikace Bowers & Wilkins Control. Aplikace vás provede připojení reproduktoru Zeppelin Air do domácí sítě Wi-Fi a pomůže provést potřebná nastavení bezdrátově. umožňuje bezdrátově streamovat hudbu pomocí AirPlay. Originální tvar a design, průraznější basy s velmi detailním zvukem díky DSP jednotce a zesilovači třídy D, snadné ovládání pomocí aplikace, USB přehrávání z PC nebo iOS, AUX vstup, LAN, dálkový ovladač. Vlastnosti : * Skvělý zvuk v celé místnosti * Technologie AirPlay bezdrátově streamuje zvuk s vysokým rozlišením * Pružinový dokovací konektor pro zařízení iOS s konektorem Lightning * Pokročilá technologie zpracování digitálního signálu (DSP) a technologie zesilovačů třídy D * Pět repro s odděleným napájením pro nejvyšší zvukovou kvalitu * Technologie Flowport pro skvělý zvuk basů * Snadné nastavení s bezplatnou aplikací Bowers & Wilkins Control v App Store * USB streamování z PC / Mac, digital Signal Processing, digitální zesilovač, spínaný zdroj, dokovací rameno, výškový reproduktor Nautilus, Flowport, dálkové ovládánání * repro/měniče : 2× 25 mm výškový s aluminiovou kalotou 2× 75 mm středotónový 1× 125mm basový * Frekvenční rozsah (+/- 3dB): 51 Hz – 36 kHz * Výkon zesilovače: 1× 50W (basy), 4× 25W (středy/výšky) * Spotřeba ve Stand-by: Méně než 0,5W Vstupy : * Lightning dokovací konektor * Ethernet RJ-45 * AUX-IN (3,5 mm mini jack) * AUX - digitální vstup pro optický kabel Toslink * USB 2.0 (streamování, synchronizace a aktualizace firmware) Rozměry : 173 × 640 × 208mm Perfektní stav, nevyužitý, manuál i v CZ jazyce, dálkové ovládání ve 100% stavu. Pro přímé připojení - Podporuje všechny Iphone s konektorem Lightning + Ipad / Ipod. Starší iphone s 30pin připojení přes redukci...ale nejlepší je bezdrátově. Dá se připojit jakýkoliv telefon, tablet nebo PC přes jednoduchý bluetooth adaptér.
Prodám Iphone 5 black
Prodám Iphone 5, pěkný stav, zadní + čelní strana (vč. displeje) jako nové, pouze hliníkový rámeček nese pár drobných ťukanců, displej má nádherné barvy-není vypálený apod. Vše plně funkční. Krásný kompaktní, lehký a kvalitní telefon, vše běží svižně bez sekání, stále dobrá výdrž baterie. Něco málo k parametrům: IPS displej 4"-640x1136px, kapacita 32GB, 1GB RAM, foto 8Mpx, baterie 1440mAh, jack 3,5mm, váha pouhých 112g, kvalitní konstrukce - hliníkový rámeček a záda která netrpí na otisky. Po okolí Strakonic mohu dovézt zdarma, nebo pošlu zásilkovnou.
Autorádio
Prodám nové nepoužité autorádio. Autorádio - 1DIN Podrobný popis: menu: Přizpůsobitelné, jednoduché a praktické ovládání, maximální uživatelský zážitek Procesor CPU: Quard-core (4jádrový) ARM A7 4*1.2 GHz Jazyky: Čeština a 60 dalších jazyků Rozlišení displeje: 10palcový digitální LCD monitor s rozlišením 1024*600 HD Displej: Přizpůsobitelné logo BOOT: Logo při zapnutí Variabilní barevné podsvícení: 8 barev podsvícení panelu + sto barev přes kombinaci RGB Automatické nastavení osvětlení 8 živých tapet, 21 tapet, podporuje DIY obrázky na pozadí galerie Podporuje: Funkce Dual Zone, přehrávání hudby během navigace 4 x 50W surround stereo Výstup subwooferu Ovládání na volantu: Vestavěný Couvací kamera: Automaticky zobrazuje obraz couvací kamery při couvání Bluetooth: Bluetooth handsfree funkce, vestavěný mikrofon a externí mikrofon 3.5 mm Jack konektor, Podporované A2DP Bluetooth, můžete přehrávat stereo hudbu přes Bluetooth z telefonu Funkce telefonního seznamu, pomocí tohoto zařízení si můžete stáhnout kontaktní informace z telefonu Podporováno: nejnovější funkce Phone Book Search (Vyhledávání v telefonním seznamu): Zadejte několik prvních písmen jména, které hledáte do zvoleného vyhledávání v telefonním seznamu, ze kterého si můžete vybrat a zavolat na požadované telefonní číslo. Rádio: 30 předvolených rozhlasových stanic (FM: 3 * 6, AM: 2 * 6) Frekvenční rozsah AM: 522-1620KHz Frekvenční rozsah FM: 87.5-108Mhz Prohlížeč obrázků: DVD – HD 1080P, H.264, DivX Živé obrazové formáty (4096 * 4096 pixelů) Dvouzónová zábava Přehrávač videa/filmu: FULL HD videa (1920 * 1080 pixelů) Multimedia Player Anti shock paměť Kompatibilní formáty: MP4, AVI, DivX, DVD, VCD, MP3, CD, WMA, JPEG Mirror link: Přenos zobrazení z displeje vašeho iPad, iPhone a Android na Car Hi-Fi displej Velikost: 245mm (Horní šířka) * 130mm (Výška) * 240mm (Spodní šířka) Vstup: AUX vstup video Audio vstup AUX Vstup pro couvací kameru Vstup pro externí mikrofon DTV vstup CAR DVR vstup Vstup pro rádiovou anténu Výstup: 2x Video výstup Audio výstup: 1 pravý přední, 1 levý přední, 1 pravý zadní, 1 levý zadní Výstup subwooferu USB čtečka Nabíjení telefonu přes USB, přehrávání obrázků a videa: iPhone, Android, Windows
prodám Iphone 5 white
Prodám Iphone 5, skvělý stav, defakto jako nový, bez škrábanců a jiných poškození, displej má nádherné barvy-není vypálený apod. Vše plně funkční. Krásný kompaktní, lehký a kvalitní telefon, vše běží svižně bez sekání, stále dobrá výdrž baterie. Něco málo k parametrům: IPS displej 4"-640x1136px, kapacita 64GB, 1GB RAM, foto 8Mpx, baterie 1440mAh, jack 3,5mm, váha pouhých 112g, kvalitní konstrukce - hliníkový rámeček a záda která netrpí na otisky. Po okolí Strakonic mohu dovézt zdarma, nebo pošlu zásilkovnou.
Apple Iphone 7, 128 GB, rose gold
Prodám Apple Iphone 7, ve velmi dobrém stavu, bez jediného škrábnutí, plně funkční, používaný 2 roky. Původní cena - 12 000kč Úhlopříčka displeje - 4,7 Kapacita baterie - 1960 mAh Kondice baterie - 83% Šířka - 67,1 mm Výška - 138,3mm Čtečka otisku prstů - ano Bezdrátové napájení - ne Čtečka obličeje - ne 3,5mm jack - ne Zadní fotoaparát 12Mpx, čtyřtónový blesk,optická stabilizace obrazu Přední fotoaparát 7Mpx Krytí proti vodě IP67- vysoká voděodolnost Operační systém - IOS -6 krytů k tomu zdarma -nalepené ochranné sklo - nabíjecí kabel nový, nepoužitý sluchátka nejsou součástí!
Apple iPhone SE 16GB RoseGold (Model A1)
Nabízím na prodej zachovalý iPhone SE, iOS 15.4.1., kapacita 16GB, displej bez prasklin a bez škrábanců! Case s několika málo oděrkami. Baterie je jako nová, tzn. se 100% životnosti. Je to rok výroby 2016, takže už něco pamatuje a tím pádem logicky ani jeho vzhled není jako u nového telefonu, ale zároveň to není ani žádna zničená troska. Nabíjení i sluchátkový jack funguje bez problémů. Prodávám bez sluchátek a bez nabíječky, protože už je nemám, jinak bych je k prodeji přidal. Cena je k diskuzi.
Apple iPhone 5 64GB (Model A1429)
Nabízím na prodej zachovalý iPhone 5, iOS 10.3.4., kapacita 64GB, displej bez prasklin, pouze s pár drobnými škrábanci. Case s několika málo oděrkami. Baterie cca na 80% životnosti, tzn. že se vybije o něco rychleji, než by člověk čekal (záleží na intezitě používání). Je to rok výroby 2012, takže už něco pamatuje a tím pádem logicky ani jeho vzhled není jako u nového telefonu, ale zároveň to není ani žádna zničená troska. Nabíjení i sluchátkový jack funguje bez problémů. Prodávám bez sluchátek a bez nabíječky, protože už je nemám, jinak bych je k prodeji přidal. Cena je k diskuzi.
Krabička Apple iPhone 8 Plus 64GB
Dobrý den, prodám originál krabičku na Apple iPhone 8 Plus v barvě product red 64GB. Včetně adaptéru, nových sluchátek a redukce jack 3,5mm Lightning. Cenu nabídněte. Děkuji.
Autorádio
Prodám použité cca 1 měs autorádio. Autorádio - 1DIN Podrobný popis: menu: Přizpůsobitelné, jednoduché a praktické ovládání, maximální uživatelský zážitek Procesor CPU: Quard-core (4jádrový) ARM A7 4*1.2 GHz Jazyky: Čeština a 60 dalších jazyků Rozlišení displeje: 10palcový digitální LCD monitor s rozlišením 1024*600 HD Displej: Přizpůsobitelné logo BOOT: Logo při zapnutí Variabilní barevné podsvícení: 8 barev podsvícení panelu + sto barev přes kombinaci RGB Automatické nastavení osvětlení 8 živých tapet, 21 tapet, podporuje DIY obrázky na pozadí galerie Podporuje: Funkce Dual Zone, přehrávání hudby během navigace 4 x 50W surround stereo Výstup subwooferu Ovládání na volantu: Vestavěný Couvací kamera: Automaticky zobrazuje obraz couvací kamery při couvání Bluetooth: Bluetooth handsfree funkce, vestavěný mikrofon a externí mikrofon 3.5 mm Jack konektor, Podporované A2DP Bluetooth, můžete přehrávat stereo hudbu přes Bluetooth z telefonu Funkce telefonního seznamu, pomocí tohoto zařízení si můžete stáhnout kontaktní informace z telefonu Podporováno: nejnovější funkce Phone Book Search (Vyhledávání v telefonním seznamu): Zadejte několik prvních písmen jména, které hledáte do zvoleného vyhledávání v telefonním seznamu, ze kterého si můžete vybrat a zavolat na požadované telefonní číslo. Rádio: 30 předvolených rozhlasových stanic (FM: 3 * 6, AM: 2 * 6) Frekvenční rozsah AM: 522-1620KHz Frekvenční rozsah FM: 87.5-108Mhz Prohlížeč obrázků: DVD – HD 1080P, H.264, DivX Živé obrazové formáty (4096 * 4096 pixelů) Dvouzónová zábava Přehrávač videa/filmu: FULL HD videa (1920 * 1080 pixelů) Multimedia Player Anti shock paměť Kompatibilní formáty: MP4, AVI, DivX, DVD, VCD, MP3, CD, WMA, JPEG Mirror link: Přenos zobrazení z displeje vašeho iPad, iPhone a Android na Car Hi-Fi displej Velikost: 245mm (Horní šířka) * 130mm (Výška) * 240mm (Spodní šířka) Vstup: AUX vstup video Audio vstup AUX Vstup pro couvací kameru Vstup pro externí mikrofon DTV vstup CAR DVR vstup Vstup pro rádiovou anténu Výstup: 2x Video výstup Audio výstup: 1 pravý přední, 1 levý přední, 1 pravý zadní, 1 levý zadní Výstup subwooferu USB čtečka Nabíjení telefonu přes USB, přehrávání obrázků a videa: iPhone, Android, Windows
Telefon pro nedoslýchavé KOMPONE CL400 + příslušenství
Prodáme stolní telefon (pevná linka) pro nedoslýchavé Geemarc KOMPONE CL 400 + příslušenství - sluchátka CLA3, indukční smyčka CLA7. Vše funkční, telefon používán krátce, sluchátka a indukční smyčka nebyly používány. Vše v originálních krabicích, včetně návodů. Telefon má displej, velká tlačítka, zesílení hlasitosti,... Vhodné pro nedoslýchavé, seniory apod. - u nás již nevyužitý. Specifikace od výrobce: CL400 je telefon se zesílením zvuku, nastavením výšek a hloubek, s indukční smyčkou a dalším příslušenstvím pro telefonování. CLA3 jsou kompatibilní sluchátka s mikrofonem. Velmi užitečné, pokud si přejete mít své ruce volné nebo při velkém hluku. Kompatibilní s naslouchadlem. Zahrnuje 2,5mm a 3,5mm jack konektory pro použití s mobilními telefony, notebooky, CD nebo MP3 přehrávači nebo s herní konzolí. CLA7 je indukční smyčka pro použití okolo krku. Je kompatibilní s mobilním telefonem, připojuje se zástrčkou typu jack 2,5mm. Více informací:
Toshiba DVD přehrávač plus příslušenství,na 12v
Popis Přenosný DVD přehrávač s DVB-T Toshiba SD P91DTKE. Plus nabíječka do sítě a nabíječka na 12v do auta,anténka,sluchátka,brašna,manuál. Přenosný DVD přehrávač s 9palcovým displejem a vestavěným DVB-T přjímačem. Zvládá přehrávat kromě běžných filmů na DVD také DivX, MP3 a WMA. Nechybí ani podpora zobrazení fotografií ve formátu JPEG. Parametry a specifikace: Displej: TFT LCD displej s úhlopříčkou 9" (23 cm) a poměrem stran 16:9 640 x 220 bodů Otočné sklápěcí, pozorovací úhly 180°/ 180° Jas: 200 cd/ m2 Kontrast: 300:1 Podporovaná média a formáty: DVD-Video, DVD-R/RW, DVD+R/RW, VCD, SVCD, Audio-CD, CD-R/RW DivX, MP3, JPEG, WMA Tuner: Digitální tuner (DVB-T) s EPG Další funkce: PAL Progressive scan 3D Virtual Surround sound Dolby Digital Freeview DTS Ovládání na čelním panelu OSD Zpomalený chod Variable zoom Vstupy: A/V (mini jack) Výstupy: Optické audio Koaxiální audio Komponentní video Kompozitní video Pro sluchátka A/V (mini jack). Plně funkční. Platné až do smazání.
Stephen KING: TALISMAN
1.VYDÁNÍ V ČR, 1996 Dvanáctiletý Jack Sawyer je takřka opuštěný, otce už nemá, matka mu umírá. Ale jeho život se brzy změní. Čeká ho totiž cesta přes celou Ameriku – a do paralelního světa. Jack se vydává do neznáma, aby matce zachránil život, a při svém putování potkává nevinné bytosti i nestvůry a čelí neuvěřitelným nebezpečím. Pátrá především po léku, ale jeho cesta nakonec skrývá důležitější poselství. Talisman patří ke kultovním fantasy příběhům o boji dobra a zla, věrnosti, procitání, hrůze a tajemství.
Sérioví vrazi od Jack Rosewood
Prodám knihu: Sérioví vrazi od Jack Rosewood, perfektní stav - jako nová, cena- 279 Kč
Tx6 Android SmartBox 4GB / 32 GB DOPRAVA ZDARMA
Jednoduše propojíte tuto kraičku s vasou LCD televizí pomocí HDMI kabla a zapnete. Jednoduchá instalace. MOZE BOX VRATIT ? Ano, můžete box do 1 měsíce v případě nespokojenosti V POVODNÍM STAVU S KRABICÍ vrátit. To je zároveň odpověď na otázku zda poskytuji záruku. Prodám ne.pouzity kvalitní výkonný přehrávač Tanix TX6 4/32 GB, je to plnohodnotný 4K android tv přehrávač který pracuje bez nějakého sekání a zpomalování. Výrazně vyšší citlivost wifi signálu v porovnání se standardními android tv boxy, přehrávač má vnitřní i vnější wifi anténu. Podporuje aplikace SKY LINK, Orange TV, Lepší.TV(LepsiaTV), ANTIK TV Go a Horizon Go Magio Go, DIGI Go, HBO Go Antik tv. Podpora 3D a 4K. 4K SMART ANDROID TV BOX přehrávač je se systémem Android 9.0. Vhodný i pro TV bez USB portů – přehraje všechny formáty filmů a videí ať už z usb klíče, hardisku, sítě nebo internetu. Připojuje se k televizoru pomocí HDMI kabelu (součást balení). Tanix TX6 4GB: Přehrává formáty Decoder Format: 4K H.265 Decoder, H.265, H.264, H.263, HD MPEG4, RealVideo8/9/10 Video formát: 6K, 4K, 1080P, AVC, AVI, AVS, DAT, H.264, H.265, ISO, MKV, MOV, MP 4, MPEG-4, MPEG1, MPEG2, MVC, RM, RMVB, VC- 1,VOB,VP9 Profile-2,WMV Audio formát: AAC, MP3, OGG, WAV, WMA, FLAC, APE, DDP, TrueHD, HD Photo Format: BMP,GIF,JPEG,JPG,PNG,TIFF Balení obsahuje - 1x krabice, 1x Tanix TX6 4GB, 1x dálkové ovládání, 1x HDMI kabel, 1x napájecí adaptér 5V/2A (EU). SYSTÉM - Android 9.0 (Youtube, Facebook, Skype, a další) Core: Allwinner H6 Quad-core 64-bit CPU: ARM Cortex-A53 GPU: Měly T GPU, penta-core, 750MHz RAM: 4GB RAM DDR3 ROM: 32GB ROM + SD karta slot max 64GB WIFI: 2.4GHz 802.11b/g/n Externí a interní wifi anténa Síť – 100Mbps Ethernet Video výstup – HDMI 2.0 4K2K @60 fps, USB - 1x USB 3.0, 2x USB 2.0 Vstup/výstup - HDMI port, RJ45 port, 2x USB Host, SD Card Slot, DC jack, SPDIF - zvukový digitální výstup 3.5mm jack Napětí – 5V/2A Rozměry – 10,8 x 10,8 x 2 cm Váha - 200g podporuje také - PAL, NTSC, Airplay, DLNA, Miracast, 3D Games, 3D Video, ISO Files a zvukový výstup 5.1 Netflix, Skylink, HBO GO, Digi Go, Magio Go MOZNO KUPI S BEZDROTOVOU KLAVESNICÍ CENA CELKEM 1 460 Kč MOZETE SI PODÍVAT DALŠÍ MOJE INZERATY KLIKNUTÍM NA DALŠÍ INZERATY DOPRAVA ZDARMA Do zasilkovny na dobírku
Les Paul Cort CR250 VB v záruce do 7/2023 +stojan+pás+kabel
Nehraná kytara Les Paul Cort CR250 Vintage Burst v záruce do 7/2023 + stojánek ROCKSTAND RS 20802B + pás IBANEZ GST611LG-SL + kabel FENDER Professional Series 10' Instrument Cable Prodám nehranou kytaru Cort CR250 Vintage Burst v záruce do 7/2023, stav rovno nové, včetně stojánku, pásu a kabelu, vše bez vad, struny nové ERNIE BALL. Parametry kytary: - Barva výrobce: Vintage Burst - Barva: Sunburst - Povrchová úprava: Lesk - Typ kytary: Single-cut - Tělo: Mahagon - Top: Javor - Krk: Mahagon - Profil krku: C - Menzura: 628 mm - Rádius: 12 " - Počet pražců: 22 - Šířka nultého pražce: 43 mm - Hmatník: Jatoba - Konfigurace snímačů: H-H - Model snímačů: 2x ClassicRocker-II - Ovládání: 2x Volume, 2x Tone - Přepínač snímačů: 3polohový - Kobylka: Pevná - Ladicí mechaniky: Vintage-Style - Hardware: Nikl - Země výroby: Indonésie Parametry pásu: - Vhodné pro: Kytaru/Baskytaru - Materiál: Polyester - Šířka: 60 mm - Maximální délka: 165 cm - Barva: Černá Parametry kabelu: - Délka kabelu: 3 m - Konektor 1: Jack TS 6.3 mm - rovný (M) - Konektor 2: Jack TS 6.3 mm - lomený (M) - Typ kabelu: Nástrojový - Barva: Černá Parametry stojánku: - Vhodné pro: Univerzální - Materiál: Ocel - Barva: Černá Místo: Praha 8 Jméno: Michal Telefon: 971 110 E-mail: vyrobaprodej@ Cena: 7 900,- kč