inzerce, prodej, prodám, bazar

honda varadero 1000 recenze - strana 21

Počet nalezených inzerátů HONDA VARADERO 1000 RECENZE: 1000 - strana 21

Vypracované maturitní otázky z Českého jazyka (ČJ) - 20 děl
Nabízím kompletně a podrobně vypracované maturitní otázky z Českého jazyka - 20 děl v ELEKTRONICKÉ podobě (ve Wordu). V každém jednom díle nechybí: - charakteristika autora, jeho další díla (4) směr, století, znaky směru, znaky autora, další autoři směru (4) - charakteristika lit. díla - jeho téma, motivy, záměr, námět, dějová linie, prostředí, charakteristika postav - kompoziční složka lit. díla, jazyková složka lit. díla - + bonus: podrobná jazyková složka (bás. prostředky,…) a ukázka díla Jsem plně přesvědčen, že jinde tak podrobně a pečlivě vypracované otázky nemáte šanci nalézt. Každá jedna má vše, co je uvedeno výše - obsahuje 3 až 4 listy A4. Pokud se toto naučíte, u maturity namluvíte více než 15 minut a budete se divit, jak vám to uteklo… Do této práce bylo věnováno a investováno x-hodin práce (přes 1 den/1 dílo). Dal jsem si na tom opravdu 100% záležet - nejsou jen z internetu, ale především z ověřených výkladů profesorů. *** KOMPLETNÍ ZPRACOVÁNÍ MÝCH OTÁZEK SPLŇUJE VŠECHNY MATURITNÍ PŘEDPOKLADY A POŽADAVKY *** MNOHO STUDENTŮ SE MĚ PTÁ NA CENU NABÍZENÝCH OTÁZEK. JELIKOŽ SE BLÍŽÍ MATURITA, ROZHODL JSEM SE CENU SNÍŽIT. *** CENA 549,- *** (Je možné zakoupit i jednotlivě) Seznam vypracovaných děl: Světová a česká literatura do konce 18. století • William Shakespeare: Romeo a Julie • William Shakespeare: Kupec benátský • Carlo Goldoni: Sluha dvou pánů Světová a česká literatura do konce 19. století • Božena Němcová: Divá Bára • Karel Jaromír Erben: Kytice • Karel Hynek Mácha: Máj Světová a česká literatura 20. a 21. století • Karel Čapek: Bílá nemoc • J. R. R. Tolkien: Pán prstenů • Karel Čapek: Válka s mloky • J. R. R. Tolkien: Hobit • Viktor Dyk: Krysař • Antoine de Saint - Exupéry: Malý princ • Jan Otčenášek: Romeo, Julie a tma • Erich Maria Remarque: Na západní frontě klid • Ivan Olbracht: Nikola Šuhaj loupežník • Ernest Hemingway: Stařec a moře • Jiří Wolker: Těžká hodina • Ernest Hemingway: Sbohem, armádo • John Steinbeck: O myších a lidech • Romain Rolland: Petr a Lucie A zpracováno dle schématu: odkaz na schéma, dle kterého byla díla vypracovávána: NEZAPOMEŇTE SE PROSÍM PODÍVAT NA MÁ HODNOCENÍ SPOKOJENÝCH STUDENTŮ NA BAZOŠI --> klikněte na mé JMÉNO pod inzerátem. POZN.: automaticky maže recenze starší půl roku. V inzerátu jsem Vám proto přidal screen (fotku) mých předešlých, již smazaných, hodnocení velmi spokojených studentů, který jsem si před smazáním stihl pořídit, avšak stále můžete najít nově přibývající recenze ;). V případě zájmu, prosím, pište na email: prodejmo@, anebo odpovězte přímo z Bazoše.
REPRODUKTORY JBL On Tour Jack 3,5mm
PŘENOSNÉ REPRODUKTORY JBL On Tour Jack 3,5mm Bezvadný stav. vynikající zvuk. NA KONCI TEXTU RECENZE. Specifikace JBL On Tour: vstup: 3.5mm Mini Stereo Jack reproduktory: dva Odyssey neodymové reproduktory síla výstupu: 3 watty na kanál výstupní frekvence: 100Hz - 20KHz vstupní impedance >10Kohm odstup signálu od šumu >80dB vstupní napětí: 100 - 230 V, 50 - 60 Hz rozměry: šířka: 175mm, hloubka: 88mm, výška: 35mm hmotnost: 350g NABÍDKA OBSAHUJE: Reproduktory JBL On Tour, napájecí zdroj, kabel pro připojení přehrávacího zařízeí, přepravní pytlík. ZA KVALITU RUČÍM. POCTIVÉ JEDNÁNÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ. KONTAKTUJTE MNE PROSÍM POMOCÍ EMAILU. DOPRAVA & PLATBA : Balíkovna 75,-Kč při platbě předem Balíkovna - Dobírka 94,-Kč Platba: Převodem na účet. U DOBÍRKY SI PROSÍM PLATBU 94;-Kč předem jako zálohu. RECENZE:
NAD C338 stereo zesilovač / streamer 2x50W
Prodám zesilovač NAD C338 s funkcí streamování. Jde o kvalitní hybridní zesilovač pracující ve třídě D. Na svoji velikost má překvapivý výkon. Držitel ocenění EISA v poměru cena/výkon. Důvod prodeje přechod na DENON... Recenze zde Wi-Fi Podpora streamování internetových služeb, internetových rádií a UPnP Bluetooth ADP4 Vstup pro TV audio nebo gramofon Koax a optické vstupy IR dálkové ovládání Mobilní ovládací aplikace Specifikace Výkon (trvalý): 2 x 50W do 8 nebo 4 ohmů Dynamický výkon: 2 x 150W (4 ohmy), 2 x 90W (8 ohmů) Frekvenční rozsah: 20 - 65.000 Hz Celkové harmonické zkreslení: 0,01% Odstup signál/šum: 104 dB Vzorkování: 24bit/192kHz Vstupy: 2x linkový stereo RCA, 1x MM Phono, 2x koaxiální digitální RCA, 2x optický digitální Výstupy: 1x sluchátkový výstup, 1x subwoofer out Konektivita: WiFi (Google Cast, Spotify Connect, UPnP klient), Bluetooth AptX (vstup) Spotřeba: 0,5W v pohotovostním režimu Rozměry (š x v x h): 435 x 71 x 302 mm Provedení: černé
Asus Zenbook Pro UX550GDX
Operacni system: W11 Pro Procesor: Intel Core i7-8750H CPU @ 2.20 GHZ Graficka karta: NVidia GeForce GTX 1050 (4 GB) Pamet: 16 GB (2× 8) DDR4 2 400 MHz Monitor: 1920 x 1080 @ 60 Hz FHD IPS, antireflexní Monitor 2 (ScreenPad): 1920 x 1080 Disk: 512 GB NVMe PCI-Express M.2 SSD Výbava: Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, Dotykový displej Klávesnice: podsvícená, bez numerického bloku Rozměry: 365 × 241 × 18,9 mm Nabíjecí adaptér: 150 W Prodám 4 roky starý výkonný notebook Asus z důvodu slabé baterie. Jinak plné funkční, včetně dotykového displeje. Tento model má navíc tzv. ScreenPad, což je druhý displej místo touchpadu, také plně dotykový a s vlastním softwarem. Může opravdu sloužit jako druhý monitor, tedy lze tam přesunout okna a třeba i pouštět videa. Rozjede bez problémů hry jako například: Fortnite, Gta V, Hogwarts Legacy, Call of Duty Recenze na tento model od alzy: Oficiální Asus informace:
Dětská otočná autosedačka Maxi-Cosi AxissFix
Sedačka je v perfektním stavu, z nekuřácké rodiny, z nebouraného auta. Sedačka se upevňuje isofixem a navíc vrchním pásem (top tether). Barva earth brown. Autosedačka je použitelná od výšky dítěte 61cm. Jízda pozadu je umožněna dětem v rozsahu 61 – 87cm. Jízda popředu je umožněna od 15 měsíců či 76cm – 87cm – tj. Cca 4 roky. Opěrka hlavy ze speciálního materiálu, který absorbuje náraz. 5-ti bodový bezpečností pás umožňuje rychlé a bezpečné připoutání dítěte! Sedačka má i polohu hlubšího položení – pro příjemnější spánek. Se sedačkou se velice snadno otáčí a pro rodiče je velice pohodlné usazování dítěte tím, že si autosedačku natočí o 90stupňů přímo proti dveřím. Recenze na autosedačku: Hmotnost 12kg, rozměry (V x H x Š): 57,5 až 65 cm x 55 až 71 cm x 44,5 cm Pořizovací cena cca 12tis., nyní prodávám ve skvělém stavu čistou a vypravnou za 7 000Kč. Koukněte i na moje další inzeráty. Nabízím možnost dopravy až na adresu přepravcem GLS – za cenu 150Kč.
Sleva > 30%: Pánské vůně: Karl Lagerfeld for him + Pride Man
Pánské parfémy a vůně: Ahoj. Jsem Moonman. Píšu o vůních pro muže ( a v současné době dávám ze své sbírky k možnosti odkupu: Značka: Karl Lagerfeld: Vůně: Karl Lagerfeld for him 50ml Moje recenze: Značka: La Rive: Vůně: Pride Man 100ml Moje recenze: Vůně je možné zakoupit jenom spolu. 1.) Objem flakonu u Karl Lagerfeld for him je cca 90%. 2.) Objem flakonu u La Rive Pride Man je cca 98%. Poměrná sleva je za menší objem + Sleva za nošení (29%). Cena je a.) buď fixní 400 Kč b.) nebo pohyblivá vypočtená dle vzorce: 0.9 * 0.71 *(Cena za Karl Lagerfeld for him 50ml na ) + 0.98 * 0.71 *(Cena za La Rive Pride Man 100ml na ) + 29 Kč Cokoliv vám vyhovuje líp. Předání osobně v Praze v stanicích metra na trase Muzeum - Bořislavka nebo na Náměstí Bratří Synků. V případě zásilky + poštovné. Mužský parfém je jako vlající korouhev. Rozviňte tu svou.
PIONEER DV-717 96KHZ 24 bit DAC Hi-BIT LEGATO LINK
PIONEER DV-717 96KHZ 24 bit DAC Hi-BIT LEGATO LINK CONVERSION v originálním stavu a exkluzivním provedení "champagne", včetně podsvíceného originálního zlatého dálkového ovládání. Přístroj disponuje špičkovým audio převodníkem 96kHz/24bit DAC, s ultra nízkám THD zkreslením a nejen vynikajícím zvukem, ale také obrazem. Dle slov Vladimíra Cabalky z recenze v časopise HiFi se jedná o "komfortní přehrávač znamenitých kvalit se špičkovým obrazem". DVD, CD přehrávač, DAC 96kHz/24bit (PCM1716E), THD 0,002%, Výstupy: 2x analog. kompozitní (cinch), 2x SCART, digitální optický, digitální koaxiální, S-Video, Rozměry 420x371x128mm, Hmotnost 6,6kg, Originální balení. Made in Japan! Pořizovací cena 32 490 Kč. Cenu prosím nabídněte. Recenze: Stereo&Video: HiFi:
Throne of Darkness
ENG verze Něco pro sběratele. Klasická a špičkově hodnocená diablovka Throne of Darkness z prostředí starého Japonska. Box není ve stoprocentním stavu, ale obsah je jako kdyby vyjel včera z lisovny. Nikdy neinstalováno. Na poštovném se domluvíme dle vašich preferencí. Případně možné vyzvednutí Kněžmost, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.
Kryt na IPhone (medvěd)
Kryt na IPhone s medvědem ---------------- Velikosti: iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max. ---------------- Materiál: TPU, Typ pouzdra: měkké, Recenze výrobců: 4.87 Recenze zákazníků (2): 5.00 ---------------- O Nás: jsme začínající česká firma která začíná prodejem krytů, prodáváme kryty vyrobené především z Číny. Které pak prodáme do české či slovenské republiky. Pokud máte nějakou otázku tak nás kontaktujte, e-mail: hhnb706@
Ultrazvuková špachtle BeautyRelax PEEL&LIFT BR-1300
Prodám novou kosmetickou ultrazvukovou špachtli BeautyRelax PEEL&LIFT BR-1300. Je úplně nová, nikdy nepoužitá s kompletním balením a příslušenstvím. Dostala jsem jako dárek a nevyužiji. Osobní převzetí je možné po dohodě v Praze 3. Mohu zaslat také poštou nebo přes zásilkovnu. Cena 1200 Kč + poštovné. Bližší informace a parametry jsou dostupné zde: Recenze zde:
Stolní hra Mimikri (pro milovníky motýlů)
Hra je založena na principu procvičování paměti (trochu jako pexeso), ale také na představivosti. Pomocí speciální krabičky se zrcadlem se zobrazí motiv křídel motýla, kterého následně má hráč za úkol nalézt mezi ostatními motýli. Ve hře je využit originální mechanizmus použití zrcátka, hra samotná je však založená na paměti jednotlivých hráčů. A proto není problém, aby hráli tuto hru děti s dospělými, protože děti s pamětí potíže nemívají. Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče ve věku 6+, doba hraní je cca 20 minut. recenze hry: Hra je hraná, ale kompletní v dobrém stavu. Opotřebení je znát pouze na krabici. Osobní odběr v Brně nebo zaslání přes zásilkovnu či poštou.
Honda Africa Twin 1000 Adventure Sports
Prodám Honda Africa twin Adventure sports 1000, rok výroby 2018 Výkon 70 kW Najeto 60xxx km původ IT.v ČR dovoz 2022 STK 2/26 Při 55tis km servis -vsechny filtry, olej, brzdová kapalina, chladící kapalina, seřízení ventilů, výměna svíček,seřízení a kontrola tlumičů celková kontrola,, pneu Metzeler Karoo Street /najeto cca 2500Km Výbava : ABS - vypínatelné, PAL. Pc, jizdní režimy, nastavitelné přední i zadní tlumiče, ***příplatková bezdušová kola Bart-zesílené ráfky, v hodnotě 1800 Euro****, čtyři ložiska, nerez dráty (1800,-Euro), 2x boční kufr Honda, zadní kufr Givi,(nejsou na fotkách) tankvak Givi, Přídavné světla, kryt motoru, padací rám, výhřev rukojetí, boční tašky na padací rám, vyztužené kryty rukojeti Barkbusters, boční polepy nádrže, tankbag, deflektror nádrže,rozšíření bočního stojanu.,,, Motorka v dobré kondici, - 99%silnice, momentálně bez investic, nějaká kosmetika se tam najde, Spotřeba se pohybuje od 4,2 L do 5,5 dle stylu jízdy, dojezd přes 500 km. Osobní prohlídka v Litovli u Olomouce, projížďka je možná po složení zálohy. Platí do smazání.
Honda CBR 1000  RR výfuk
Prodám výfuk na Honda Cbr 1000 RR Jako nový,originál Honda s homologací Od r.v.2008
Spodní vidlice honda Crf 1000 adventure sports 18-19
Spodní vidlice honda Crf 1000 adventure sports 18-19 Prodám spodky vidlic na Honda Africa twin adventure sports. Rok 2018 -2019. Vidle jsou rovné jediné zaleštěné mikro tečky na spodku viz. Foto. Cena: 6000kč Možno zaslat nebo osobní předání Praha Anděl
Kryt brzdové nádobky V-Strom, Honda CRF Africa
Nabízím kryt brzdové nádobky na: - Suzuki V-Strom 1000 (14-) - Honda CRF 1000 L Africa Twin Adventure Sports (18-) - Honda CRF 1100 L Africa Twin / Adventure Sports (20-) - POUŽITÝ ALE NEPOŠKOZENÝ!!! - Rozprodávám moto na díly Cena: 500Kč plus 120Kč poštovné. Na přání i v černé barvě, komaxit pro venkovní použití cena: 550Kč plus 120Kč. Podívejte se i na mé další inzeráty!
Honda Afrika twin CRF 1000 DCT
Prodám Hondu Afriku twin 1000,DCT Rok 2018,najeto 55.500km Po velkém servisu. Nebouraný motocykl Možnost odpočtu DPH!! Mnoho doplňků: Doplňky za 89k5: Tankbag - GIVI s rychloupínacím systémem - 3k - 2ks postranní ALU kufry 40+37l + 2ks vnitřní vyjímatelné tašky - 44k Spodní padáky - 8k Hlavní stojan - 5k Prodloužení předního blatníku - 0.5k Matice pro nastavení předních tlumičů - 1k Krátká CNC přední brzdová páčka - 1k5 Touratech blástry se zvýšením - 3k5 Touratech přední plexi L - adventure - 4k Touratech přední progresivní pružiny -25mm - 4k5 Deflektor central carbon - 1k5 Deflektory boční Honda - 2k Rubatech boční tankpady - 1k5 Rozšíření pedálu nožní brzdy - 1k Rozšiřující deska bočního stojánku - 1k Meření tlaku v pneu - LCD display - 2k USB přídavná zásuvka - 1k Přídavné mlhovky (homologované) + DRL + originální spínač Honda - 5k5 Více informací na
Honda CB 1000 F Big One SC30
Honda CB 1000 F Big One SC30 - Honda CB1000F Big One, SC30, 1993 - 1996, nebourané, nerovnané přední kolo 18x3,50. Předání možné Hořice, HK, JC, MB, PH.
Laděný výfuk Hurric pro Honda + homologační kartička
Prodám použity laděný výfuk Hurric který byl namontován na Honda CB 600 Hornet - 2001 originální kartička k výfuku určeno pro modely HONDA CBR 125RR, FMX 650, CBF 500, 600, 1000, CBR 600 sport , CB 600 a 900, CBR 900 1000 RR , CB 1300 sundané z motorky na model hornet 1999-2002 stačí už jen nasadit cena 4500,- za komplet dobírka možná
Honda Civic Tourer 2014 / 1.6 TDI 88 kW 174 tis. km + CEBIA
V provozu od: 10/2014 Najeto: 174 500 km (garance ujetých kilometrů) STK: do 10/2024 Stav: 1.majitel, velice zachovalý, nebouráno, koupeno v ČR Objem: 1597 ccm Výkon: 88 kW / 4000 (120 PS) Barva: šedá metalíza VIN: SHHFK3EU503843 CEBIA REPORT mám k dispozici Cena: 219 000 Kč bez náhradních kol a bez kitů Thule. Cena za komplet 230 tis. Kč. Tel.: E-mail: tom.kukuczka@ Pravidelný servis v HONDA FOMI ve Vendryni a servisní knížka. Nepotřebuje AdBlue. Pravidelný provoz na dlouhé trase s papírovou spotřebou 4,2 l/100km, reálně cca 4,8 až 5,5 l/100km. Záruka najetých kilometrů. Zimní a letní pneumatiky na vlastních discích. Kit pro střešní nosiče Thule. Ideální spolehlivé rodinné auto s velkým kufrem a velice variabilním úložným prostorem. Nízká spotřeba, výborný výkon, pohodlné. Vozidlo je prověřeno v rámci CEBIA reportu: kontrola najetých kilometrů, záznamy o servisech, kontrola o neodcizení a nezadlužení. Vůz je po kompletním autorizovaném servisu (doložím fakturou): motorový olej, pylový, olejový a palivový filtr, zadní brzdové desky, hadice sání vzduchu, chladící kapalina, vyčištění brzd, dezinfekce sání A/C ionizátorem, diagnostika filtru pevných částic DPF v pořádku. Možnost předvést na trase Třinec - Frýdek Místek – Ostrava – Havířov – Karviná – Český Těšín BONUS kožený volant zadní kamera zimní a letní pneu na vlastních discích ZABEZPEČENÍ pískování skel OCIS (zabezpečení proti krádeži) 6x airbag + deaktivace předního airbagu ESP, ABS, ASR senzor tlaku v pneumatikách ISOFIX centrál dálkové zamykání dveří OKNA elektrická okna senzor stěračů zadní stěrač vyhřívané zadní okno zatmavěná zadní skla vyhřívaná zrcátka POHON 6 rychlostních stupňů manuál tempomat SEDADLA vyhřívaná sedadla dělená zadní sedadla výškově nastavitelná sedadla OSTATNÍ automatická klimatizace dvouzónová CD, AUX, USB denní svícení mlhovky multifunkční volant nastavitelný volant posilovač řízení palubní počítač venkovní teploměr Recenze z : Jeho hlavní výhodou je úspornost, což Vám při vyšším nájezdu určitě přijde vhod. Vyjma patrné lenosti v nízkých otáčkách, je jeho pružnost a dynamika více než slušná. Na diesel je navíc motor nad očekávání tichý a dobře si rozumí také s mechanickou převodovkou. V praxi budete s tímto motorem jezdit do 5,5 litrů na 100 km. Výhodou jsou i příjemné jízdní vlastnosti, motor je totiž mnohem lehčí než silnější 2,2 i-DTEC. Také případné servisní náklady při vyšších nájezdech budou nižší než u většího motoru.
Bubnova sekačka Vari-Honda
Zcela nova Lučina 2-Speed s profi motorem Honda GCV 190-6.5 koně r.v 10/22 Slevněno o Marži z 32tis. na 18.tis Další fungl nove stroje Stiga slevněny o Marži k viděni a převzeti v Rožnově p/Radh. Možne taktež použite traktory vykoupene protiučtem od zakazniku ktere prošly komplet servisem v cenach cca 45 tis. kč. Prosim pouze o zavolani- nepsat SMS, Děkuji za pochopeni. Dalši info a recenze na tel.