fiat 595 abarth - strana 18
Počet nalezených inzerátů FIAT 595 ABARTH: 1000 - strana 18
![Fiat 500 F 1968](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Krásný veterán po 2 majiteli - žádné amatérské úpravy, bastlení a žádný pseudo "Abarth". Nová baterie,brzdy,filtry,svíčky,pneu-zcela bez investic. Původní dobové IT doklady od vozu v ceně přidám originál nové potahy sedadel . Prodej bez kufru! Prosím pouze VOLAT. Děkuji.
![Fiat punto sporting abarth](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Stav nového vozu. Za 10 let auto najelo pouze 1000km.Najeto 102000Km. Uschováno v suché a odvětrané garáži. Komplet po renovaci. Do auta jsem nacpal přes 300 tisíc. Nejeto v zimě ani dešti. 1.2 59kw,rok 2002,lak původní,plast origo,vše nové. 6ti kvalt. Nebudu tu vše vypisovat. Zájemcům řeknu po tefonu.Na autě není milimetr koroze. Nikde!
![Fiat Ritmo 105 TC Abarth](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
motor,převodovka-celek 15 tis
karoserie částečně opravovaná,(koroze přítomna-podlaha)podběhy,hrnce,zadní podběhy,podlaha kufru ok.-přepsatelné doklady 15 tis,vc skel
Motor pravidelně otáčen,mazán.
![BMW,Opel,Renault,Citroën,Nissan,Lancia,Honda a MB 1:18 Otto](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Opel Commodore GS/E #22 Röhrl/Berger - Rallye Monte Carlo 1973,
Fiat Ritmo Abarth Gr.2 #15 Bettega/Mannucci Rallye Monte Carlo 1980,
Lancia Delta S4 Gr.B #11 P.Alessandrini/A.Alessandrini - Olympus Rally 1986,
Subaru Legacy RS Gr.A #8 C.McRae - Tour de Corse 1993,
nový, nevystavovaný model, včetně originál krabičky, možnost osobního vyzvednutí na Praze 9, 10 nebo kolem D11 do Poděbrad, případně dle dohody. Prodávám i další modely 1:12, 1:18, 1:24 a 1:43, v případě zájmu mě kontaktujte prosim mailem na avalas@
![Fiat Stilo Abarth](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
R.v 2003: 2.4 20v 125kw 170000:serviska:sportovní výfuk:KN sání :17 letní + zimní 16 :závěs :parcontrol :řadí velmi dobře:hezký interier:komplet doklady na přihlášení: dovozová STK po dohodě
![Samosvor na BMW a jiné značky](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám nový (se zárukou) samosvorný diferenciál na BMW 130i (E8x) a 330i E9x. Samosvor typu Torsen. Dlouhá životnost, minimální nároky na údržbu, zamyká progresivně, absolutně tichý chod = skvělý na běžné ježdění a sportovní jízdu.
Mohu nabídnout tento Torsen i na jiné Bmw motorizace řady 1er, 3er, 5er, Z3 a Z4 (obecně na všechny benzínové/dieslové R4, R6 motory v generacích E30, E36, E46, E9x, F3x, E8x, F2x, E39, E6x, Z3, Z4 E85/E86/E89 atd.). Tento Torsen není v nabídce pro 135i, 330d, 335i/d atd. (=pro Bmw s velkým 215 diferenciálem). Pro tyto motorizace umím dodat samosvorný diferenciál od jiného výrobce.
Mohu nabídnout tento Torsen i pro Toyota GT86, GR86. Subaru BRZ. Renault Clio 197 / 200. Škoda Fabia (I-III), Octavia (I-III) a Superb (II-III). VW Golf II-VII, Polo III-VI, Passat B3-B8, Lupo, Jetta V-VI a Scirocco III. Seat Ibiza II-IV, Leon I-III a Toledo I-IV. Audi TT, A1,A2 a A3. Honda Civic Type-R (EP3, FN2 a FD2), Integra DC5 a obecně pro všechny K20 a K24 motorizace. Mini Cooper S. Mitsubishi Colt CZT. Peugeot 106, 205 GTI, 206 a 306. Alfa Romeo Mito, 145, 155, 159, GT, GTV a Spider. Fiat 500 Abarth a Punto. Lancia Delta. Ford Fiesta, Escort, Puma, Ka, Focus, Focus ST 170 a Focus ST Mk2. Mazda MX-5 NA/NB. Volvo 140, 240, 740 a 940. Land Rover. Jaguar. Opel Kadett, Astra H a Corsa D.
Jednotná cena TORSENu pro všechny vozy (pokud je v nabídce pro Váš vůz a pokud není, umím dodat LSD od jiného výrobce).
Více o samosvorných diferenciálech v příloze v odkazu.
špéra lsd drifting drift kaaz mfactory cusco quaife drexler 118i 120i 120d 125i 320i 325i 328i 330i 320d 325d 330d GTI RS
![1:43 WRC RALLY RALLYE modely IV.](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Predám modely, platba len vopred na účet, mám czk fio účet, platba v czk bez poplatkov. Zasielam packetou + 100kč alebo poštou na adresu + 250kč. Pri odbere 3 a viac kusov platím packetu ja, na doručenie na adresu dám zľavu po dohode.
Opel Ascona 400 Rallye Monte Carlo 1982 Rohrl predané
Mitsbishi Lancer evo 3 Finland 1996 Makinen predané
Škoda Fabia WRC Rallye Monte Carlo 2006 Panizzi 750czk
Citroen Xsara WRC Catalunya 2001 Puras 750czk
Citroen Xsara Kit Car Tour de Corse 1999 Bugalski 750czk
Citroen Xsara WRC Catalunya 2001 Bugalski 750czk
Citroen Xsara WRC Sanremo Rally 2001 Loeb 600czk
Hyundai i20 WRC Argentina Rally Paddon 2016 650czk
Fiat 131 Abarth Rallye Monte Carlo 1980 Mouton 600czk
![Nové středové krytky alu disků Abarth Fiat](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nové sada čtyř kusů. Číslo krytky 680K52. Mají ochrannou folii.
Vnější průměr 52,5mm.
Vnitřní průměr 48mm.
Průměr v nohách 50mm.
Celková výška 12,3mm.
Původem z nových alu disků Maxilite Cromodora CD30.
Cena za sadu.
![Prodam Jaguar XJ40 STK, PLNE POJIZDNY](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Po delsim vahani jsem se s tezkym srdcem rozhodnul prodat svuj Jaguar.
Mel jsem s nim velke plany na renovaci a auto uplne vytunit, ale sebekriticky si musim priznat, ze jsem vic na zazitky a nova auta.
Auto ma do idealu urcite daleko a lidem s OCD doporucuji se mu vyhnout, ale je naprosto SPOLEHLIVE, nikde me nikdy nenechalo a az na uplne drobnosti vse TECHNICKY FUNGUJE, do auta netece, nikam netahne, svetla sviti, klakson troubi, sterace stiraji atp. Motor skvele funguje, automat radi pekne, nijak necuka, nerovnosti auto tlumi vyrazne lip nez muj sluzebni Kodiaq s DCC. A hlavne ma płatne papiry a STK, tz sednout a jezdit. Navic ma uz vyreseny podvozek, coz je u tehle aut obrovska investice.
Par neduhu ma: koroze karoserie, popraskane drevo na palubce, nefunkcni zesilovac radia, neodborne opravena stropnice a central zadnich pravych dveri nekdy vynecha odemykani (zamkne vzdy).
Par technickych dat:
Jaguar XJ40/XJ6 s Evropskym rizenim vlevo
Barva: jedina spravna ???? British racing green
Benzin: 6 valcu, 163kW, tz skoro 220 koni, prevodovka automaticka
RV: 1992, tz doporucovene pozdni roky vyroby
Najezd: 158 xxx km
Dovezeno z Nemecka roku 2013
Vybava hodne slusna, namatkou vyhrev sedadel a jejich plne elektricke ovladani vcetne hlavove operky (to jsem jeste nikdy nemel), tempomat, rezim SPORT, stresni okno atp.
O auto było dobre postarano, je na nem dost veci udelano a je na letnim pneu s peknym vzorkem, tz pokud nebudete chtit resit renovaci, tak je auto defakto BEZ INVESTIC a muzete zacit jezdit.
Ma i zaplaceny eko poplatek.
Predstava ceny je 129k a dokazu si predstavit vymenu s oboustrannym doplatkem idealne za neco bez strechy. MX-5, S2000, Z3, Z4, SLK, Chevrolet, MR2 apod. Pripadne by me to tahlo k Fiat 124, Abarth 124 nebo Alfa Romeo.
Auto rad ukazu osobne v Praze vcetne vsech neduhu.
![Loketni operka.](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Dobry den. Prodam loketku original FIAT GRANDE PUNTO III a ABARTH. Zadna roztrepana cinska nahrazka. Vse plne funkcni a original drzak k tunelu. Cerna barva .Poslu na dobirkou.