inzerce, prodej, prodám, bazar

festival mikulov 2021 - strana 5

Počet nalezených inzerátů FESTIVAL MIKULOV 2021: 1000 - strana 5

Mikulov proof
Nabízím zlatou minci Mikulov v kvalitě proof. Mince je v kapsli, v krabičce, s certifikátem. 100% stav. Osobní odběr Ořechov, případně Brno, nebo jako cenné psaní. Poštovné zdarma.
 doména
Nabízím doménu . Cenovou nabídku prosím zašlete na kontaktní email. V mé inzerci naleznete další dostupné domény. Děkuji.
 doména
Nabízím doménu . Cenovou nabídku prosím zašlete na kontaktní email. V mé inzerci naleznete další dostupné domény. Děkuji.
 doména
Nabízím doménu . Cenovou nabídku prosím zašlete na kontaktní email. V mé inzerci naleznete další dostupné domény. Děkuji.
Prodej rodinného domu 271 m², Mikulov, ul. Venušina
Prodej zrekonstruovaného rodinného domu v Mikulově. Dům má dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží, na každém podlaží se nachází samostatné pokoje. První podlaží domu tvoří zádveří, obývací pokoj s krbovými kamny, 3 prostorné pokoje, koupelna a samostatné WC. Dále kuchyně s jídelnou, ze které je vstup na terasu a zahradu s bazénem. Ve druhém podlaží se nachází 4 pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Obě patra jsou přístupná vnitřním i venkovním schodištěm, které propojuje druhé podlaží s terasou a následně jídelnou. Podzemní podlaží je rozděleno na technické zázemí a dva pokoje s vlastní koupelnou a WC. Přístup do těchto prostor je zajištěn samostatným vstupem z ulice i ze zahrady. Dále se v této části domu nachází garáž a kotelna. Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel a bojler. Zahrada s bazénem a výhledem na mikulovský zámek poskytuje příjemné místo k odpočinku. Zahradní domek zajišťuje zázemí pro grilování. Uvedená cena je bez provize. Lokalita: Venušina, Mikulov na Moravě Evidenční číslo: 822634 Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná
Exkluzivní prodej certifikovaného vinařství na Moravě - vini
Ev.č. 01184 Nabízíme exkluzivní prodej certifikovaného vinařství – držitele ochranné známky Vína z Moravy. Vinařství se nachází na Moravě – oblast Mikulov. Jedná se o vinohrad v kat. území Strachotín okr. Břeclav o ploše 38.573 m2 a dále v kat. území Mikulov sklad vína a sklep s kapacitou 55 tis. litrů vína, s řízeným kvašením, a s veškerým vybavením v nerezu – tanky, čerpadla, chlazení, lis, filtry atd. Dále je předmětem prodeje i stávající víno na skladě, všechny ochranné známky, užitné vzorky, značka vinařství atd. Vinařství vyrábí převážně vína bílá, která v našich klimatických podmínkách mají možnost vyzrát do podoby, ve které mohou konkurovat velkým světovým vínům, což se potvrdilo i při úspěších vín na prestižních mezinárodních světových soutěžích. Vlajková loď vinařství je král vín Ryzlink rýnský, ze kterého se vytváří různé šarže z hroznů sbíraných v témže roce, ale v různém časovém období sběru. Používají se i různé technologickými postupy. Rýnské ryzlinky považují za chloubu vinařství. Právě s nimi má vinařství nejvíce úspěchů jak na výstavách v České republice, tak i ve Vídni, Londýně, Hong – Kongu či San Francisku. Z červených hroznů, pro které nejsou klimatické podmínky vždy tak příznivé, vyrábí většinou delikátní klarety. Pokud nastanou vhodné klimatické podmínky a hrozny dozrají do přívlastku výběru z hroznů, tak vyrábí i vína červená a Rulandské modré výběr z hroznů 2011 oceněné Zlatou medailí na Valtických Vinných trzích 2017. Toto vinařství vyrábí jen kvalitní přívlastková vína a to v limitovaných sériích, 1000 - 3000 lahví z jedné odrůdy a vinařské tratě. Maximální produkce je 20 -30 tisíc lahví. Zpracovávají se zde odrůdy Ryzlink rýnský, Tramín červený, Rulandské bílé, Cabernet Sauvignon, a Frankovku z vlastní integrované produkce. Vína v tomto vinařství se zpracovávají s největší péčí a láskou a je kladen důraz na šetrný přírodní přístup k hroznům i vinici řezem na jeden tažeň pro dosažení vysoké extraktnosti hroznů s charakteristickou odrůdovostí. Na Strachotínskou vinici, s rozlohou 4ha, navíc dopadá dvojitý osvit díky odrazu paprsku z hladiny největšího Moravského jezera, jež exktraknost a vyzrálost hroznů ještě umocňuje. Veškeré zelené práce jsou prováděny ručně. Při výrobě je využívána nejmodernější technologie, mošt je zpracováván metodou řízeného kvašení, pro získání plnosti a výrazného buketu vín. V ročníku se dává vzniknout odlišným partiím stejné odrůdy, nejvíce u Ryzlinku rýnského a to časem sběru hroznů, rozlišností jejich vyzrálosti, ale také použitými technologickými postupy. Nejlepší z nejlepších – i tak lze bez přehánění označit právě oznámenou stovku moravských a českých vín, která byla oceněna titulem a zlatou medailí Salon vín 2022. V konkurenci 2400 přihlášených moravských a českých vín v letošním ročníku naší nejvyšší a největší soutěže vín nenašli žádné, které by je kvalitou předčilo, a tak jim po právu náleží titul, zlatá medaile i umístění v celoroční degustační expozici Salonu vín ve Valticíc
Zlatá  mince Mikulov, BK
Půluncová zlatá mince Mikulov, z cyklu Městské památkové rezervace (třetí v řadě), emise květen 2022, v provedení BK náklad 4100 ks, 100% stav, včetně etuje a certifikátu. Osobní odběr Brno.
Mikulov Defender250RR Silver
Dobrý den prodám úplně nový motocykl značky Mikulov Defender250RR Silver.Nevyužitý najeto necelých18km.Unahlena koupě v případě zájmu mě kontaktujte na tel čísle937986.
Zlatá mince ČNB 5000 Kč Město Mikulov 2022 PROOF
Zlatá mince 5000Kč Městská památková rezervace Mikulov 2022 Nominální hodnota : 5.000 Kč Autor : ak. soch. Zbyněk Fojtů Materiál : zlato - Au 999,9 Průměr : 28 mm Ryzí hmotnost : 1/2 oz Hrubá hmotnost : 15,55 g Provedení : špičková kvalita (Proof) Hrana : hladká Limitovaný náklad : 8 900 ks Emise : 31. května 2022 Emitent : ČNB Minci prodávám, tak jak vidíte na fotkách, tedy včetně Katalogové karty (certifikátu) a originální krabičky. Přímý odběr z ČNB (první majitel). S veškerým příslušenstvím, které ČNB dodává - vše v TOP stavu UNC! Mince nikdy nebyla vyndána ze své kapsle. K odběru 2ks. Preferuji osobní předání: Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín, Čeladná, Frýdek Místek, Ostrava, Bohumín. Po domluvě možno i zaslat poštou.
--- Vymenim --- Litomerice, Mikulov Čnb
Vymenim zlate 1/2oz mince Mikulov, Litomerice proof/bk za jine zlate mince ČNB 1oz nebo 1/2oz. - napr. Ludmila 1oz, Hrad 1/2oz ... - osobne Brno-Olomouc nebo domluva - vzajemnemu doplatku se nebranim
Mince Mikulov bk
Prodám minci Mikulov z edice ČNB v běžné kvalitě, která je sběratelsky zajímavější, vzhledem k počtu kusů.
Zlatá mince Mikulov 2022 - BK
prodám zlatou minci Mikulov 5000 Kč "Městská památková rezervace" v kvalitě BK + originální etuji, certifikát. Vše 100% stav. Emitent Česká národní banka Nominální hodnota 5000 Provedení BK Číslovaná emise Ne Certifikát Ano Materiál Zlato Ryzost 999,9 / 1000 Váha 15,55 g Průměr 28 mm Balení Červená plastová etue s logem ČNB Balení kapsle Ano Poštovné v ceně.
Zlatá mince Mikulov proof
Zlatá mince Mikulov proof 100% stav
Zlatá mince Mikulov bk/standard
Zlatá mince Mikulov bk/standard 100% stav
Mikulov. 2+kk pronajem
Nabízíme pronájem bytu 2+KK, Mikulov, ul. Husova. Byt je umístěn nedaleko centra města s orientaci jak do centra tak s výhledem na okoli Mikulova. Byt je zděný s novou kuchyni (mycka,lednice,mrazak,mycka..). Parkovani pred domem. V připade potřeby možnost využívani sklepni koje. Byt je připraven k nastěhovani, případně zajistím prohlidku. Najem 13.000CZK plus 4704CZK energie
Prodej, Byty 3kk, 87 m2 - Mikulov, ev.č. 10631046
Ev.č. 10631046 SLEVA! Nejlevnější byt v Mikulově! Využijte zdejší slevu 800.000,-Kč třeba na nákup moderní kuchyňské linky, vybavení na míru a ještě k tomu za ušetřené peníze odjet na dovolenou k moři. Hledáte stabilní investici, která vám bude pravidelně a bezpečně zhodnocovat vaše úspory? Dříve byly výnosy mizivé, u nemovitostí v Mikulově a na Jižní Moravě se pohybovaly slabě kolem 2%. Nyní vám ale nabízíme exkluzivní nemovitost se zhodnocením výnosu přes 8%. Neváhejte. Co takhle rodinné bydlení ve velkém bytě, který je krásný, světlý a navíc v Mikulově? Bydlení v 1.patře (2.NP) cihlového domu s veškerou občanskou vybaveností nabízí skvělý investiční potenciál = dobrá pronajímatelnost, ale je též vhodný pro mladou rodinu. Velikost bytu je 87m2 a celková užitná plocha činí 127m2 (vč. sklepů). Byt má kromě obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a chodby také několik komor, a spíží. Cena je včetně provize a právního servisu. Technické specifikace: Vytápění a ohřev vody na elektřinu - lokální (v bytě), podlahy parkety, lino, dlažba, voda, odpady (r. 2000), kuchyně (2008). Okna nová plastová dvojskla. Krásný vnitroblok k užívání. Je možné převzít do užívání také zahrádku pod okny, vedle garáže. Zahrádka je v nájmu od města. Je možné k bytu přikoupit také garáž s montážní jámou. V okolí je výborná občanská vybavenost - obchody, Tesco, restaurace, ZŠ a MŠ, hotely, penziony. Dopravní dostupnost: zastávka Mikulov u parku (bus 105, 174, 540, 550, 570, 585). Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte makléře. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná Cena: včetně provize, včetně právního servisu.
Kožešinový kabát, barva je šedá, Mikulov
Kožešinový kabát, barva je šedá, umělé, Mikulov, viz foto, velikost je na foto . Vzhledově vypadá nepoškozeně. Historický předmět, bez záruky na cokoli, bez možnosti vrácení. Pro kontakt vyplnit formulář vespodu.
Sbirka CD na prodej / cast 7
Nabizim sbirku cdecek. Piste pouze na email. Telefon neuvadim z pracovnich duvodu. Prokop Michal Snad nam nase deti prominou / Bonton 2000 Prokop Michal a Framus Nic ve zlym, nic v dobrym / Bonton 1998 Prokop Michal a Framus Kolej Yesterday / Bonton music 1997 Olmerova Eva Nejvetsi hity / 2CD Bonton 2001 Olmerova Eva 2001 Supraphon / Poprve na cd Olmerova Eva Ja hledam stesti zalata kolekce 1962 - 1992 / Supraphon 2014 Folie Olmerova Eva Svicka a stin / Panton 1992 Olmerova Eva & The Traditional jazz studio / Supraphon 2000 Korn Jiri LP 001 / Bonton 1997 Korn Jiri Pastel song / Frydrych music 1993 Korn Jiri Nejvetsi hity 2CD / Bonton 2001 Hity 1976, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984,1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990 Hala Karel 20x Ja zil, jak jsem zil / Bonton 1996 Hala Karel Divko toulava / Multisonic 2003 2x Hala Karel Pop galerie / Supraphon 2006 Hala Karel Ja zil, jak jsem zil / Bonton 2001 Sodoma Viktor 20x Shut up / Bonton 1996 Sodoma Viktor To je hit 1,2 Filipovska Pavlina 20x Vcera nedele byla / Bonton 1998 nove Wayn Septani do ticha / zabalene Wayn Koupel sex a laska / zabalene Oldrich Vesely & Synkopy Zrcadla Dlouha noc / Bonton 2000 nove 3x Oldrich Vesely & Synkopy Kridleni / Bonton 2001 2x Oldrich Vesely & Synkopy Slunecni hodiny / Bonton 1999 3x Oldrich Vesely & E - Band Restart / 2011 Folie 2x Oldrich Vesely The best of 1967 - 2007 / FT Records 2007 Synkopy 61 Xantipa Festival Formule 1 / zabalene 2008 Synkopy Valka je vul The best of / FT Records 1995 Synkopy Valka je vul vol.2 Synkopy Valka je vul vol. 3 Nevydane hity a rarity / FT Records 1996 Czech rock block / nove Kreyson Crusaders / 2011 Ulterium records nove Kreyson Navrat krale / Folie 2013 Kreyson & Ladislav Krizek Zlatej chlapec / Elixir zivota 2CD / Tommu records 2008 Kreyson Andel na uteku / Krizaci / Tommu records 2008 Kreyson Zakon dzungle / Happy music production 1995 2x Kreyson Andel na uteku / Tommu records 1990, plakatek Krizek Ladislav a Sveceny Vsem laskam Krizek Ladislav Klic k me dusi / Tommu records 1993 Kreyson Elixir zivota / Tommu records 1993 Krizek Ladislav Navrat krale / 2013 Folie Krizek Ladislav Kam hvezdy chodi spat / Happy music production 1995 Grigorov & Midi Hallelujah / singl 1995 nove Grigorov & Midi Vdychni reggue / folie Doga Karikatury / digipack nove Doga Doga / Marko music box 1993 2x Doga No a co! / Best IA 1996 2x Doga Ja se na to... / Popron music 1999 Doga Jsem trochu divnej / Warner music 2001 Doga Kdyz chlapi tanci / Dream production 2003 4x folie Doga Love vole / Universal 2006 Doga Hod si to / Doga music 2011 Doga Detox / Doga music 2015 Folie 2x Doga Rock ride / Doga music 2019 Folie Doga Jsem trochu divnej remasterovana vyrocni edice / Doga music 2021 Folie Doga Respekt / Doga music 2021 Folie Doga Box 10CD 4DVD specialni set Box k 25. vyroci kapely / 2013
Smart TV TCL 55P617 (2021) 6000 Kč
Smart TV TCL 55P617 (2021) Prodám Smart TV, stále v záruce 3 měsíce, byla 9 měsíců používána poté zabalena do krabice a odložena, není nijak poškozená ani znehodnocená, funguje bezvadně, také dle recenzí mohu jen doporučuji, prodávám z důvodu odjezdu ze země. Cena v 9679 Kč, dávám za 6000 Kč. Bez smlouvání je věc na skladě v oblasti Praha 4, můžete si prohlédnout a zkontrolovat před nákupem. Popis produktu Technologie displeje: LED • Úhlopříčka obrazovky: 139 cm (55") • Rozlišení displeje: 4K Ultra HD • Technologie zobrazení: LED • Frekvence panelu (Hz): 50/60 • Index zpracování obrazu: 1500 PPI • HDR (vysoce dynamický rozsah): HDR • Typ podsvícení: Direct LED • Lokální řízení jasu (Micro Dimming): ANO • Obraz v obraze (PIP): NE Ambilight: • Smart TV: ano • HbbTV (červené tlačítko): ano • Typ panelu: VA • Tuner: DVB-C; DVB-S2; DVB-T; DVB-T2 (H.265) • Twin Tuner: NE • Operační systém: Android TV • Wi-Fi: integrovaná • Internetový prohlížeč: ANO • Webové aplikace: Apple TV; Disney Plus; FilmBox; Google Play; HBO Max; Kodi; Kuki; Lepší.TV; Netflix; Prime Video; Rakuten TV; Red Bull; Skylink Live TV; Spotify; Telly; T-Mobile TV GO; Twitch; UEFA TV; VLC; Voyo; YouTube • DLNA: ANO • TimeShift: NE • PVR (záznam na USB / HDD): ne • Přehrávání multimédií z USB / HDD: ANO • Fast scan – automatické ladění Skylink: ANO • Integrovaný DVD přehrávač: NE • Ovládání hlasem: ano • Chytrý ovladač: ano (lze dokoupit) • Smart funkce: ANO • Bezdrátové připojení: Bluetooth; Chromecast; MagiConnect T-cast; Wi-Fi • Herní TV: pro PlayStation 4; pro Xbox One • ALLM: NE • VRR: NE • Herní režim: ANO • Zvuk: Dolby Digital AC4 • Hudební výkon (W): 32 • Prémiové ozvučení: NE • Komponentní: ANO • HDMI 2.0: 3 • HDMI ARC: ANO • Počet USB: 2 • USB 2.0: 2 • CI slot: ANO • LAN (Ethernet): ANO • Scart: NE • PC vstup (VGA): NE • Sluchátkový výstup: ano • Optický výstup: ANO • Energetická třída 2021: E • Spotřeba v běžném režimu (W): 62 • Spotřeba v pohotovostním režimu (W): 0.3 • Napájení 12 / 24 V: NE • Doporučená minimální sledovací vzdálenost (m): 1,1 • Amazon Alexa: ANO • Apple HomeKit: NE • Google Home: ANO • Vlastní systém: ANO • Modelový rok: 2021 • Barva: černá • Umělá inteligence: ANO • Hotelový mód: ANO • Rodičovský mód: ANO • Teletext: ANO • Specifické funkce: Micro Dimming, Google Assistant, MagiConnect & Chromecast, Google Duo - hovory a videohovory • Počet jader procesoru: 4jádrový • Distribuce: oficiální ČR • Země původu: PL • Stojan: boční nohy • Šířka stojanu / rozteč nožiček (cm): 102,9 • Rozměr pro uchycení (VESA) (mm): 200 × 300 • Hmotnost bez podstavce (kg): 11.1 • Výška bez podstavce (cm): 71.9 • Šířka bez podstavce (cm): 123.4
Krajta královská subadult
Nabízím k prodeji krajty královské NZ2019-2021 1.0 Enchi het Clown 1111 gramů, NZ červenec 2019 - 3400kč (loni pářil) 0.1 Klasik 50%ph Ghost 912 gramů NZ červenec 2021 - 2400kč 1.0 Klasik het HC Albino 828 gramů NZ červenec 2021 - 2200kč 0.1 Klasik 850 gramů NZ srpen 2021 - 2400kč Tel: +420 Vše vlastní odchovy 2019/2021 původně ponechané v mém chovu. Hadíky choveme již více než 20 let, takže můžeme poskytnout i cenné rady co se týče chovu a genetiky. Po koupi zůstáváme v kontaktu s novými majiteli. Osobní odběr Český Těšín a okolí Dále možnost předání na tera burzách Faunatrhy Ostrava, kterých se účastníme pravidelně. 26.3.2023 - Faunatrhy Ostrava Možnost dopravy téměř po celé ČR akreditovaným dopravcem. Objednávky a platby na tyto trasy nejpozději do neděle 26.3.2023 - 20:00 Středa 29.3.2023 - Frýdek Místek – Příbor – Nový Jičín – Valašské Meziříčí – Vsetín – Vizovice – Zlín – Kroměříž – Vyškov – Rousínov – Brno – Velká Bíteš – Velké Meziříčí – Jihlava – Humpolec – Pelhřimov – Tábor – Sezimovo Ústí – Veselí nad Lužnicí – České Budějovice – Vodňany – Písek - Strakonice – Horažďovice – Klatovy – Přeštice – Plzeň – Rokycany – Beroun – Rudná – Praha, Chodov – Praha, Černý Most – Poděbrady – Kolín – Kutná Hora Čtvrtek 30.3.2023 - Kutná Hora – Přelouč – Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř – Dvůr Králové nad Labem – Trutnov – Nová Paka – Jičín – Turnov – Hodkovice nad Mohelkou – Jablonec nad Nisou – Liberec – Nový Bor – Česká Lípa – Mimoň – Mnichovo Hradiště – Bakov nad Jizerou – Mladá Boleslav – Mělník – Velvary – Slaný – Peruc – Louny – Žatec – Rakovník – Nové Strašecí – Kladno – Rudná – Praha, Zličín – Praha, Chodov – Říčany – Kostelec nad Černými lesy – Kutná Hora Objednávky a platby na tyto trasy nejpozději do úterý 28.3.2023 - 20:00 Sobota 01.04.2023 – Frýdek-Místek > Ostrava > Hranice na Moravě > Lipník nad Bečvou > Přerov > Olomouc > Litovel > Mohelnice > Moravská Třebová > Svitavy > Litomyšl > Vysoké Mýto > Holice > Býšť > Hradec Králové > Pardubice > Přelouč > Týnec nad Labem > Chlumec nad Cidlinou > Poděbrady > Praha, Černý Most > Praha, Letňany > Roudnice nad Labem > Lovosice > Teplice > Litvínov Neděle 02.04.2023 – Litvínov (start) > Chomutov > Kadaň > Klášterec nad Ohří > Ostrov > Karlovy Vary > Sokolov > Cheb > Mariánské Lázně > Planá u Mariánských Lázní > Bor u Tachova > Stříbro > Nýřany > Plzeň > Rokycany > Mýto > Zdice > Beroun > Praha, Zličín > Nové Strašecí > Kladno > Slaný > Velvary > Mělník > Mladá Boleslav > Jičín > Turnov (na Kamenci) > Turnov > Liberec > Chrastava > Česká Lípa > Nový Bor > Česká Kamenice > Děčín > Ústí nad Labem > Teplice > Litvínov