felicia 1.6 mpi - strana 7
Počet nalezených inzerátů FELICIA 1.6 MPI: 1000 - strana 7
![Díly Škoda, Fiat, Volkswagen, Trabant](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám plno náhradních dílů na: Škoda Octavia, Spartak, Felicia Cabrio, 100, 105, 120, 1202, 1203, 1000MB, Fiat 500, 600, Volkswagen Brouk, Trabant, Felda, Favorit.
• Čelní a zadní okna (Octavia, Spartak, Trabant)
• Boční okna (1202, Octavia, 1203)
• Chladič (Octavia, Felicia, Spartak) - k dispozici momentálně jen tekoucí
• Sedačky (Octavia)
• Budíky - palivoměr, teploměr, budíky, ampérmetr (Octavia, Spartak, 1000MB, Zetor)
• lišty kolem oken (Octavia, Spartak)
• topení (Octavia, Spartak, Felicia)
• Cívky (Škoda, Fiat) - 80/ks
• Tyče řízení (Škoda)
• Stěrače (vše možné) - 100/ks
• Světla přední zadní (1202, Octavia, Spartak, Brouk, Trabant, Velorex, 100)
• Nádrž (1203)
• Poklice (100, 105, 120, Octavia, Tudor, Mercedes)
• Kabely k cívkám
• Startéry
• Bubny (Fiat, asi Octavia/1202)
• Páčky (120)
• Díly motoru (asi 105, 120)
• Vodní pumpy (Škoda)
• Rozdělovače
• Křidýlka (Octavia)
• Kliky dveří (Octavia, Spartak, Felicia, 1000MB, Mercedes 320)
• Regulátory
• Klíňáky
• Dynama
• Těsnící gumy okolo dveří (Trabant)
• Pumpička
• Hevery
• Filtr
• Přepínače, vypínače (Škoda)
• Brzdové pakny
• Nárazníky (Škoda, Žigul, Fiat, Volha)
• Listové pružiny
• Karburátory, AC pumpy
• Dveře (Octavia)
• Kapota, Vrata (Trabant, Fiat)
• Převodovky
• Diferenciál
• Převodky řízení
NEJLÉPE POSLAT FOTO CO PŘESNĚ HLEDÁTE, ZJEDNODUŠÍ TO PRÁCI OBOUM STRANÁM!!!
Ceny dohodou.
Odběr Kuřim/Brno/Svitavy nebo Zásilkovna
![Škoda Felicia 1.3](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Škoda Felicia 1.3MPI 50KW
Velice zachovalá felicia r.v.:1998 s najezdem 148 xxx.
Nová STK do 3.2025.
Zachovalý pěkny lak i interier.Auto bez investic.Akorat sedačky by chtěli vyčistit.
Auto teměř bez koroze pouze jeden puchiř na pátych dveřích.
Jinak prahy,lemy,podvozek, uložení tlumiču 98% zdravé.
Výbava każdy zná co felicia má.Nadstandartni přední mlhovky,centralní zamykání,zánovní radio,střesní okno ale zasilikované nelze otevřít.
O auto bylo vždy opečovávané pravidelny servis.
Poslední opravy byly před STK.STK bez závad.
Nový olej,olejový filtr,palivový filtr,vzduchový filtr,alternator a přetěsněná olejova vana.
Jedině do dobrych rukou a jedine s přepisem,EKO daň zaplacna.Celkem zachovala leštěnka nutno vidět :) Prodam nebo vyměním za neco zajimave ve stejne cen
Cena 26 tis dohoda možná :)
![Náhradní díly na Škoda Felicia](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám ND,nd na Škoda Felicia,Felicie,Felicii,FELICIA,FELICIE,FELICII,felicia,felicii,felicie,na Feldu:5.dveře,přední nárazník facelift,přední nárazník předfacelift,blatníky,zadní dveře,přední dveře,dveře,přední mřížka pod světla,přední maska facelift,přední masku,mřížka kapoty facelift,kapota,přední kapotu,přední nárazník,zadní nárazník,nárazníky,přední a zadní světla,levé přední světlo,pravé přední světlo,LP,PP,LZ,PZ světlo,středový panel,odkládací panel,panel pod palubní deskou,panel řadící páky,odkládací přihrádka pod volantem,odkládací schránka pod palubní desku levá,reproduktory,palubka,tachometr,budíky,otáčkoměr,ukazatel teploty motoru a palivoměr,koberce,pásy,ramínka a táhla stěračů,motorek předního a zadního zadního stěrače,motorek pro přední a zadní stěrač,motorek stěrače,motorek stěračů,přepínače,přepínač stěračů,spínače,spínač,výfuk 1.3 a 1.6,ventilátor topení,tachometr,přední okno,čelní okno,přední sklo,skla,zadní okno,zadní sklo,boční skla,sklo dveří,sklo 5.dveří,stahovačka skla,ztahovačka okna,topení,motorek ventilátoru topení,větrák topení,větrák na topení,motor ventilátoru topení,stropní světlo,vnitřní osvělení,zrcátka v elektrice,manuální zrcátka,zrcátka na elektriku,elektrická zrcátka,LP a PP zrcátko,levé a pravé zrcátko,zrcátka,zámky,sada zámků kompletní,stabilizátor s držáky stabilizátoru,interiér,plasty interiéru,zadní dělené sedačky,přední sedačky,levá přední sedačka,pravá přední sedačka,LP sedačka,PP sedačka,chladič 1.3,chladič na 1.6,chladič 1,6,ventilátor chladiče 1.3 a 1.6,ventilátor na chladič,výztuha podběhu-předních tlumičů,pružiny,filtrbox,kryt vzduchového filtru,držák vzduchového filtru,pojistkovka,pojistková skřínka,nápravy,zadní plato,zimní pneu Vranik 165/70/13 na disku 4ks,zimní pneumatiky Vraník na disku 165/70/R13 4ks,plechové disky 13" s zimní pneumatikou 165-70-13 4ks,kompletni zimní kola,čtyřramenný volant.
![Kaleidoskop slavných vozů - Časopisy](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Kaleidoskop slavných vozů - Jen časopis
Cena 55 Kč za ks + poštovné
Kaleidoskop slavných vozů - 06 - Škoda 123 ROL - 1985\
Kaleidoskop slavných vozů - 07 - Škoda Octavia Cuper - 1959\
Kaleidoskop slavných vozů - 16 - Škoda 105 L - 1984\
Kaleidoskop slavných vozů - 17 - Škoda 1202 Pick-up - 1964\
Kaleidoskop slavných vozů - 18 - Škoda 1000 MBX - 1966\
Kaleidoskop slavných vozů - 21 - Škoda 110 R Coupé - 1973\
Kaleidoskop slavných vozů - 22 - Škoda 1ooo MB - 1965\
Kaleidoskop slavných vozů - 23 - Škoda Felicia - 1962\
Kaleidoskop slavných vozů - 24 - Škoda MTX 160 RS -1984\
Kaleidoskop slavných vozů - 25 - Škoda 120 LS-1977\
Kaleidoskop slavných vozů - 26 - Škoda Felicia GLX - 1998\
Kaleidoskop slavných vozů - 27 - Škoda 1203 Minibus - 1979\
Kaleidoskop slavných vozů - 28 - Škoda 105 S - 1978\
Kaleidoskop slavných vozů - 34 - Škoda Garde - 1981\
Kaleidoskop slavných vozů - 37 - Škoda 1101 Sport Le Mans - 1950\
Kaleidoskop slavných vozů - 41 - Škoda Octavia 1 - 1997\
Kaleidoskop slavných vozů - 42 - Škoda Felicia Van Plus- 1999\
Kaleidoskop slavných vozů - 43 - Škoda Rapid 901 Sedan - 1935\
Kaleidoskop slavných vozů - 44 - Škoda Fabia I - 1999\
Kaleidoskop slavných vozů - 45 - Škoda 442 Tudor - 1930\
Kaleidoskop slavných vozů - 46 - Škoda Felicia Pickup - 1995\
Kaleidoskop slavných vozů - 47 - Škoda Octavia Combi I - 1998\
Kaleidoskop slavných vozů - 48 - Škoda Roomster- 2007
![Škoda Felicia, Felicia super 1961-1964 přístrojovka 160km](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám na Škoda Felicia, Felicia super 1961-1964 starou laminátovou přístrojovou desku s tachometrem do 160km. Dostanete to co je vyfoceno. Nejlépe osobní převzetí kousek od Olomouce.
![Plastové prahy a lemy Škoda Felicia a Felicia combi](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Plastové prahy a lemy blatníků pro vozidla Škoda Felicia a Felicia combi jsou určeny pro všechny modely těchto automobilů. Jedná se o ČESKOU výrobu! Kvalitní plast a zpracování zajišťuje jednoduchou montáž a dlouhou životnost. Cena je uvedena za celou sadu 4ks lemů a 2 ks prahů.
![Škoda Felicia nové dily -zadní čelo,stěna …](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
zadní čelo Škoda Felicia krátká 3500,-
předni podběhy Felicia st.model nezesilene 10000,- za pár
předni stěna nezesílená 2300,-
zesílená st.model 2500,-
výztuha předniho nárazníku zesílená 1000,-
předni maska Felicia do 98 1300,-
vše originál
![Díly Škoda Felicia](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Přední brzdiče Škoda Felicia levý/pravý se slušným obložením. Třmeny Lucas originál, zánovní držáky Vika ještě lesklé zakoupené nové 2018, půl roku před vyřazením vozu z provozu. V průběhu vlastnictví vozu jsem 1x měnil písty. Obložení má 9-10 mm. Brzdiče lze namontovat a jezdit. 800 Kč za oba.
Šrouby kol Škoda Felicia 16 ks. 5 Kč/ks, za všechny 80 Kč.
Nádrž Škoda Felicia diesel. Plně funkční, vymontovaná z vyřazeného vozu, 400 Kč. Těleso hrdla nádrže s plnicí trubkou a hadicemi, 100 Kč. Plně funkční víčko nádrže s jedním klíčem, 100 Kč.
Písemný kontakt odpovědním formulářem, na SMS neodpovídám. Inzerát platí do smazání. Osobní převzetí.
![Díly Š Felicia - L poloosa, dvířka nádrže, sloupek řízení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Sloupek řízení se spínací skříňkou a klíčem 500 Kč. Levá (dlouhá) poloosa Škoda Felicia 1.9 D 200 Kč.
Dvířka k nádrži Škoda Felicia. Barva podle technického průkazu červená tmavá, v technickém průkazu nebyl uveden odstín barvy. Rok uvedení do provozu 1998. 100 Kč.
Páčka otvírání 5. dveří, záslepka palubní desky, vršky tlačítek a záslepky, štítky FELICIA a LX 1.9 D.
Poloosa, sloupek pouze osobní převzetí. Dvířka, drobnosti mohu poslat Zásilkovnou. Písemný kontakt odpovědním formulářem, na SMS neodpovídám. Inzerát platí do smazání.
![Felicia fun sedadla přední](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám Felicia fun sedačky přední bez spodni kovové konstrukce k přišroubováni do auta ,tapece nemám
Stav viz foto ( na fotce jsou ještě spodky)
Tag Felicia fun, sportline , colorline, hatchback , combi , pickup , sole , mystery
Popř vymenim za jiné dily Felicia
![Škoda Felicia / Combi / Pickup - čílka prahů](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
přední čílko prahu Felicia, Felicia Combi, Felicia Pickup FUN
sada 2ks (levá+pravá), cena za sadu
čílka vyrobená podle originálu
materiál ocel plech bez povrchové úpravy
![náhradní díly Felicia i pickup](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
prodam díly na Škoda Felicia
přední světla packy neulamane i s blinkry 600 obě
zrdcátka 400 nezničené náklop funkční
kolo 4x100 165/70R13 nenakopané vyvážené vzorek slušný hezký stav ,400kc
víčko oleje 1.3 100kc
rozdelovac felda 1.3 a kabely ke svickam z Mazdy 6 pasuji na feldu krásné taky plné funkční včetně už jetých NGK svíček cena 400kc komplet
zadní světla pickup včetně žárovek a patic jedno vybledlé od sluníčka druhé prasklé 100kc obě prodáno
zadní světla Felicia hella originál velmi hezké 500kc obě
budiky 1.3mpi i 1.3 jednobod s otackomerem hezký stav 500kc prodáno
víko kasliku spolujezdce 100kc
kryty dutin korby Felicia pickup mám jen 3ks ze 4 cena 100 Kč za všechny 3 prodáno
pistek kufru starline krátká felda 50kc
pište volejte když nebudu brát ozvu se z5
![VW CADDY 1.6 MPI • VÝHŘEVY • 2X KOLA • SERVISKA • NOVÁ STK](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
INZERÁT JE AKTUÁLNÍ -- GARANCE NÁJEZDU A PŮVODU AUTA -- BOHATÁ VÝBAVA LIFE -- NOVĚ PO SERVISU -- NOVÝ OLEJ A FILTRY -- PO ROZVODECH -- PĚKNÉ A UDRŽOVANÉ AUTO S PRAVIDELNÝM SERVISEM -- KOMPLETNÍ SERVISNÍ KNÍŽKA -- PROHLÍDKA VAŠIM TECHNIKEM SAMOZŘEJMOSTÍ
✓ Volat můžete včetně víkendu i svátků
✓ Možnost sjednání výhodného financování vozidla
✓ Auto můžete důkladně prohlédnout, projet, napojit na diagnostiku nebo nechat prohlédnout ve Vámi vybraném servisu
✓ Možnost dopravy vozidla až k Vám domů
✓ Platba hotově nebo převodem na účet
✓ S autem možné hned odjet
✓ Písemná záruka na ujeté km a původ vozidla
Volkswagen Caddy 1,6 Mpi - 75Kw - 102hP
Bohatá výbava Life
První registrace: 11/2009
Najeto garantovaných: 191 250 km
Barva: Stříbrná metalíza
Palivo: Benzín
Převodovka: 5ti rychlostní manuální
Nová STK platná do Března 2025
Nekuřácké
• 2 Sady kol - letní a zimní, vzorek 90%
• Nově po servisu s čerstvou technickou kontrolou na 2 roky - Nový olej a filtry, po rozvodech
• K autu veškerá palubní dokumentace + 2x originální klíč na dálku + kompletní servisní knížka, faktury ze servisu, záznamy z STK
• Prahy, kufr, kolem klik bez koroze
• Spolehlivý a jednoduchý motor Mpi - Spotřeba 6,9 L/100Km
• Papíry vyřízeny - Platíte pouze 800Kč přepis
Bohatá výbava: Dvouzonová klimatizace, výhřevy sedadel, velký palubní pc maxidot, šoupací dveře na obou stranách, úložné přihrádky na stropě, elektrická okna 4x, elektrická zrcátka, vyhřívané zadní sklo, výškově stavitelná sedadla,3 plnohodnotné zadní sedačky s isofixem, mlhová světla, loketní opěrky, 8x airbag - i v sedačkách, možnost vypínaní airbagu, Aux vstup, podobné jako Ford Smax 2.0 tdci, Ford Cmax , Ford S-max, Mpv , VW Sharan 1.9 Tdi , Seat Alhambra , VW Cady , Ford Galaxy ....
✓ Pro více informací volejte - David Kratochvíl ✓
✓ Více vozů skladem - podívejte se na naší nabídku - klikněte na Dacars další prověřené vozy ✓
![Škoda Octavia I 2.0 MPI 4x4 Combi, Nová STK, Tažné](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
K prodeji velmi dobře fungující Š. Octavia s nezničitelným motorem 2.0 MPI 85Kw a plně funkčním pohonem všech kol 4x4.
Vozidlo nezničené, bez koroze a se skvěle fungujícím motorem.
Hotová nová STK + ME do 02/2025
Nové zadní brzdy komplet, nový výfuk
Bez dalších nutných investic připraveno na cesty.
➜ Motor 2.0 MPI 85 Kw Benzin
➜ Rok výroby 2003
➜ Najeto poctivých 291 137 Km
➜ Nová STK + ME do 02/2025
➜ 2x Originál klíč s DO
➜ Obuté na zimních pneu
➜ Čistý a nezničený interiér
➜ Motor startuje ihned, nekolísá, necuká apod.
➜ Podvozek bez hluku, spojka příjemná
MOŽNOST ODJEZDU IHNED PO VLASTNÍ OSE, V TP JSEM VLASTNÍK, PŘEPIS MŮŽEME PROVÉST SPOLEČNĚ, NEBO S PLNOU MOCÍ
** KLIMATIZACE AUTOMATICKÁ, PALUBNÍ PC, DÁLKOVÉ CENTRÁLNÍ ZAMYKANÍ, POSILOVAČ ŘÍZENÍ, ABS, ESP, AIRBAGY, 4x4, EL. OVLÁDÁNÍ OKEN A ZRCÁTEK, ZIMNÍ PNEU, MLHOVKY, MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA A DALŠÍ **
(Alternativa pro 1.4, 1.6 a 1.9)
✔ Zkušební jízda samozřejmostí
✔ Další informace probereme společně na tel: 338 755
![DACIA SANDERO 1.4 MPI, ZÁRUKA](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám DACIA SANDERO 1.4 MPI, r.v. 2008, Dacie Sandero 1,4 MPI, 55 kW, naj. 145 000km + vedená servisní kniha. Vozidlo po 1. majiteli, absolutně bez koroze, bez nutných investic. Barva šedá metalíza, manuální převodovka, palivo benzín, airbagy, rádio s CD, USB, výškově nastavitelný volant, výškově nastavitelná sedačka řidiče, posilovač řízení, Isofix, ABS, dálkové centrální zamykání (2x klíček), na autě zimní pneu + další sada kol k vozidlu ZDARMA. Dovoz Rakousko. Plní Euro IV. - eko daň se neplatí. Celkový stav vozidla - velmi zachovalý. Uvedená cena je vč. nové tech.kontroly, emisí na dva roky. S vozidlem se dá ihned odjet po vlastní ose. Záruka na původ vozidla a na počet najetých kilometrů ve smlouvě. Foto přidám...
![►►VW CADDY 1,6 MPI - BEZ KOROZE - JEDNODUCHÝ MOTOR ◄◄](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
S tímhle autem můžete vyrazit rovnou na cesty. Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout spolehlivý a hospodárný Volkswagen CADDY 1,6 MPI ve skvělém technickém stavu.
• ZÁKLADNÍ ÚDAJE O VOZU:
o Objem motoru: 1,6 MPI
o Palivo: Benzín (95)
o Splňuje normu Euro 4
o Země původu: Německo
o Uvedeno do provozu: 2006
o Stav tachometru: 196.000 Km
o
• HISTORIE VOZU:
* Po 1. majiteli
* Nehavarovaný
* Doložený původ (viz výhody nákupu u nás)
* Nekuřácký
* Bez koroze či poškození
Auto bez investic, garážováno, absolutně bez koroze, krásný lak!
Vypadá a jezdí nádherně - perfektně zajetý motor, nízká spotřeba - nutno vyzkoušet!
• VÝBĚR Z VÝBAVY VOZU:
o Počet míst k sezení: 5
o Převodovka: Manuální (pětistupňová)
o Airbag (4x)
o ABS, ASR, ESP
o Dálkové centrální zamykání
o Palubní počítač
o Posilovač řízení
o Klimatizace
o Elektrické ovládání oken a zpětných zrcátek
o ISOFIX
…a mnoho dalšího!
► Možnost prohlídky vozu Vaším mechanikem
► Prohlídka a rezervace vozu po předchozí domluvě - VOLEJTE PŘEDEM
► S vozidlem možno IHNED odjet
► Vozidlo k prohlednutí v Otrokovicích u Zlína
► Volejte ☎ ( možno i WhatsApp)
Auto bez investic, garážováno, absolutně bez koroze, krásný lak!
Vypadá a jezdí nádherně - perfektně zajetý motor, nízká spotřeba - nutno vyzkoušet!
• VÝHODY NÁKUPU U AUTA CARMORAVIA
o Kupujete vozidlo, kde Vám jako jediní poskytujeme automaticky záruku 6 měsíců na vozidlo
o Možnost prohlídky Vaším mechanikem, nebo nezávislým autorizovaným servisem
o Kupujete vůz s historií prověřenou spol. CEBIA (obdržíte osvědčení)
o Nabízíme možnost dopojištění plné záruky až na 3 roky spol. DEFEND
o Kupujete vůz bez nutnosti dalších investic.
o Kupujete vůz s novou STK s platností 2 roky.
o Neplatíte náklady na přepis vozu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle. Chcete více fotek? Napiště nebo zavolejte, rádi Vám je zašleme.
Pokud již máte vybráno vozidlo, domluvte si prosím telefonicky termín prohlídky a s vozidlem můžete ihned odjet. Pojištění a veškeré formality vyřídíme za Vás.
Prohlídky je možno domluvit i na sobotu či neděli! Cena vozidla k jednání!!
PO DOHODĚ MOŽNOST PROHLÍDKY VOZIDLA PŘES WHATSAPP!!
![Převodovka 1.6 MPI 74 / 75 kw kód DUU ERT](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám manuální, mechanickou převodovku ze Škody Octavia I.
Kód převodovky DUU nebo ERT
Záměna za : DUS DLP DUT
Plně funkční bez závad, záruka 14 dní na vyzkoušení.
Osobní odběr nebo zaslání na dobírku.
Převodovka pasuje na motory:
1.6 MPI 74 kw AKL 1.6 MPI 75 kw AVU BFQ 1.6 16V 77 kw BCB
1.9 SDI 50 kw AQM AGP
Vozidla:
Škoda Octavia I 1U r.v. 1997 - 2010
VW Bora r.v. 1999 - 2004
VW Golf IV r.v.1998 - 2004
Audi A3 8L r.v. 1996 - 2003
Seat Leon 1M r.v. 1998 - 2004
Seat Toledo II r.v. 1999 - 2004
![Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 MPI V8 4x4 Kůže Tažné 3,5 tuny](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám SUV Jeep Grand Cherokee generace (ZJ) se spolehlivým benzinovým motorem 5.2 MPI ve verzi 156 kW, automatická převodovka. Pohon 4x4. EKO poplatek se již neplatí. Tažné zařízení na 3,5 tuny zapsané v TP.
Rok výroby: 1997
Motorizace: 5,2 MPI (5 216 cm3), 156kW
Stav tachometru: 262.245 km (ověřené kilometry - Cebia report k vozidlu)
Platná STK do 11/2023.
Výbava: 8x Airbag, ABS, Alarm, Automatická klimatizace, CD přehrávač, Centrální zamykání, Dělená zadní sedadla, El. okna, El. stavitelné sedačky s pamětí, El. zrcátka, Imobilizér, Kožený volant, Kožené sedačky, Litá kola, Mlhovky, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Palubní počítač, Pohon 4x4, Tažné zařízení, Tempomat, Uzávěrka diferenciálu, Vyhřívaná zrcátka, Vyhřívané sedačky a další..
✅
+ vyrovnané jízdní vlastnosti na silnici i v terénu
+ výborná prostupnost terénem
+ celkově kvalitní zpracování včetně interiéru
+ mechanicky odolný podvozek i rám
+ velká tažná síla
Využijte financování bez akontace, které jsme připravily ve spolupráci se spol. ESSOX, Cofidis, nebo Home Credit.
Možnost prodloužení záruky vozidla až na 36 měsíců.
Při prodeji budou předány veškeré doklady nutné k přepisu, případně vyřešíme přepis kompletně za Vás. S vozem možno ihned odjet!
☎️ Pro osobní prohlídku, zkušební jízdu a více info volejte prosím na tel. +420
✉️ Email: info@
![AUDI A3 SPORTBACK 1.6 MPI 75KW.CLIMATRONIC.ALU KOLA.](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
AUDI A3 SPORTBACK 1.6 MPI 75KW.CLIMATRONIC.VYHŘÍVANÁ SEDADLA.ALU KOLA+ZIMNÍ NA PLECHÁCH.SERVISNÍ KNIHA+PROTOKOLY Z STK S POČTEM NAJETÝCH KM.VŠE DOLOŽÍM.VŠE OVĚŘITELNÉ.BEZ KOROZE.NEJLEPŠÍ BEZPROBLÉMOVÝ MOTOR 1.6 MPI 75KW.VÍCE FOTEK MOHU ZASLAT.
Najeto:
188 000 km
Do provozu
2009
Karosérie:
Hatchback
Barva:
Černá Metalíza
Klimatizace:
Dvouzónová automatická
Počet airbagů:
6
Počet dveří:
5
Počet míst:
5
Palivo:
Benzín
Objem:
1 595 ccm
Výkon:
75 kW (102 koní)
Převodovka:
Manuální
Serv. knížka:
Ano
Země původu:
Německo
Ekologická daň:
Ne
Výbava vozu
Bezpečnostní systémy:
ABS, ESP, Protiprokluzový systém kol (ASR)
Zabezpečení vozidla:
Centrální zamykání, Dálkové centrální zamykání, Imobilizér
Vnitřní výbava a komfort:
El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Nastavitelný volant, Posilovač řízení, Venkovní teploměr, Vnitřní teploměr, Vyhřívaná zrcátka
Palubní systémy a konektivita:
Autorádio, CD přehrávač
Sedadla:
Dělená zadní sedadla, Isofix, Nastavitelná sedadla, Podélný posuv sedadel, Vyhřívaná sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Výsuvné opěrky hlav
Světelná technika:
Mlhovky, Denní svícení
Vnější výbava:
Litá kola, Tónovaná skla, Zadní stěrač.