fasádní polystyren 10cm - strana 18
Počet nalezených inzerátů FASÁDNÍ POLYSTYREN 10CM: 1000 - strana 18
![Fasádní polystyren + extrudovaný 150mm](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
1x balík fasádního polystyrenu 150mm 3ks v balíku cena 400,-
5ks desek extrudovaného polystyrenu 150mm cena 1700,-
Cena za celek 2000,-
![Fischer Termoz Ecotwist, EPS 70 F](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám zbytky ze zateplení RD.
Hmoždinky Fischer Termoz Ecotwist 10-30 - 224 ks, 19 Kč/ks + zátky 1 Kč/ks
Fasádní polystyren EPS70F tl. 180 mm - 10 balíků, 450 Kč/balík
![Hmoždinka fasádní šroubovací - 1.000ks](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám 1.000ks fasádních šroubovacích hmoždinek R-TFIX-8S-215-X. Jedná se o nové zboží (10 x plná krabice) jako zústatek po zatelpleni baráku (160mm polystyren). Jako bonus přidám zdarma 7 balení po 100ks polystyrenových zátek (700ks).
![FASÁDNÍ POLYSTYRÉN styro EPS 70F 160 mm](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám 150 m2 fasádního polystyrénu styro EPS 70F, rozměr 1000x500x160 mm k zateplení stavebních objektů. Ihned k odběru. Cena dohodou.
![Prodej RD 3+1 Loštice, garáž, sklep, studna k dokončení 1NP](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím prodej RD v Lošticiích. Dispozice je 3+1, nyní vyklizený k prodeji. K nastěhování do přízemí nebo k rekonstrucki a dokončení 1NP kde je nová střešní konstrukce, trámy, a novýá střešní krytina, ale chybí nostný strop, a zateplení půdy, vlastně nejtěžší stavební a knostrukční práce jsou hotovy. Dům je zateplen 10cm polystyrenem a fasáda je pod stěrkou, chybí penetrační nátěr a fasádní barva. Na pozemku garáž nad garáží rekreační méstnost s krbem, za garáží sklípek, studna na pozemku.
![Prodej, rodinný dům 5+kk, 131 m2, Racková](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Cena ve standardním provedení, v nabídce RD (C1 - C8), cena se odvíjí od velikosti pozemku., Vám zprostředkuje prodej rodinného domu C7 o rozloze 131,58 m² se zahradou o rozloze 756 m² v rámci developerského projektu výstavby rodinných domů v obci Racková. Zahájení stavby: 6/2022. Dům má dispozici 5+kk. Ve standardním provedení k domu je terasa, zpevněné plochy kolem domu a zděná garáž pro 2 vozy. Každý klient se může rozhodnout jestli u domu bude chtít parkovací stání, přístřešek na parkování nebo zděnou garáž, což může případně snížit celkovou cenu domu. V ceníku je varianta s garáží, případné změny se budou řešit individuálně s každým klientem. U všech domů je kladen důraz na maximální komfort, nízké provozní náklady a zdravé vnitřní prostředí. Dům je součástí souboru 4 typů RD (A,B,C,D) stylově laděných do jednotné lokality. V současné chvíli jsou dostavěny v hrubé stavbě a zastřešením domy B1, B2, B3. Domy B4 a B5 mají základovou desku. Při zájmu a rychlém jednání, mohou zájemci o tyto domy bydlet již v létě 2023. Architektonicky se jedná o čisté formy bílo-šedých domů se sedlovou střechou, kombinující velkoformátová okna s čistými plochami bílých fasád. Domy jsou uspořádány tak, aby svým umístěním maximálně využily sluneční svit a vytvořily soukromí každého. Po vstupu do domu se nachází zádveří, prostorný obývací pokoj s kuchyní, technická místnost, 3 ložnice a koupelna. Hlavní obytný prostor v přízemí má francouzská okna pro přímé propojení interiéru s prostornou terasou. Každý nabízený dům je přístupný bezbariérově přes pojezdové profily velkoplošných francouzských oken z obývacího pokoje na terasu. V prostoru obývacího pokoje je připraven komín pro případný zájem o krbovou vložku. Stavebně-technicky je dům navržen na železobetonových základech, zděný z nosného zdiva Ytong 300mm pro domy s vysokou tepelnou akumulací a vynikajícími akustickými vlastnostmi. Tepelná izolace fasády je v tloušťce 150mm polystyren a silikonovou omítkou. Podlaha je zateplená 150mm polystyren. Krov příhradový vazník, podhled sádrokarton, se zateplením minerální vatou 300mm, střešní krytina betonová černá zn.Tera. Standardem domu v ceně jsou rigidní vinylové podlahy, interiérové dveře CPL plné Sapeli, plast. okna trojsklo - šestikomorová v šedém odstínu, vstupní dveře, obklady, dlažba X-Rock Imola a sanita v koupelně s vanou a sprchovým koutem, elektrické zásuvky a vypínače s přípravou na světlo, podlahové vytápění - úsporná švédská technologie (tepelné čerpadlo vzduch/voda), čistička odpadních vod, retenční nádrž 6m3 s čerpadlem, dlažba na zpevněné plochy okolo domu. Kombinace izolačních oken s hliníkovými venkovními, elektrickými žaluziemi a propojení všech stavebních materiálů a nejmodernějších technologií zaručuje minimální tepelné ztráty a vytváří zdravé vnitřní prostředí bez rizika plísní. Domy se nachází v moderní obci Racková, v klidné lokalitě v přírodě a blízkosti lesa a rychlou dostupností do centra Zlína. Ev. číslo: 638175. Energetický ští
![Prodej, rodinný dům 4+kk, 166 m2, Racková](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Cena ve standardním provedení, v nabídce RD (D1 - D5), cena se odvíjí od velikosti pozemku., Vám zprostředkuje prodej rodinného domu D4 o rozloze 166,5 m² se zahradou o rozloze 755 m² v rámci developerského projektu výstavby rodinných domů v obci Racková. Zahájení stavby: 6/2022. Dům má dispozici 4+kk. Ve standardním provedení k domu je terasa, garáž pro 2 vozy o rozloze 34,75 m², která je součástí domu, zpevněné plochy kolem domu a oplocení 3 stran pozemku. U všech domů je kladen důraz na maximální komfort, nízké provozní náklady a zdravé vnitřní prostředí. Dům je součástí souboru čtyř typů RD (A,B,C,D) stylově laděných do jednotné lokality. V současné chvíli jsou dostavěny v hrubé stavbě a zastřešením domy B1, B2, B3. Domy B4 a B5 mají základovou desku. Při zájmu a rychlém jednání, mohou zájemci o tyto domy bydlet již v létě 2023.Architektonicky se jedná o čisté formy bílo-šedých domů se sedlovou střechou, kombinující velkoformátová okna s čistými plochami bílých fasád. Domy jsou uspořádány tak, aby svým umístěním maximálně využily sluneční svit a vytvořily soukromí každého. Po vstupu do domu se nachází zádveří, prostorný obývací pokoj s kuchyní, technická místnost, 3 ložnice a koupelna. Hlavní obytný prostor v přízemí má francouzská okna pro přímé propojení interiéru s prostornou terasou. Každý nabízený dům je přístupný bezbariérově přes pojezdové profily velkoplošných francouzských oken z obývacího pokoje na terasu. V prostoru obývacího pokoje je připraven komín pro případný zájem o krbovou vložku. Stavebně-technicky je dům navržen na železobetonových základech, zděný z nosného zdiva Ytong 300mm pro domy s vysokou tepelnou akumulací a vynikajícími akustickými vlastnostmi. Tepelná izolace fasády je v tloušťce 150 mm polystyren a silikonovou omítkou. Podlaha je zateplená 150 mm polystyren. Krov příhradový vazník, podhled sádrokarton, se zateplením minerální vatou 300 mm, střešní krytina betonová černá zn.Tera. Standardem domu v ceně jsou rigidní vinylové podlahy, interiérové dveře CPL plné Sapeli, plast. okna trojsklo - šestikomorová v šedém odstínů, vstupní dveře, obklady, dlažba X-Rock Imola a sanita v koupelně s vanou a sprchovým koutem, elektrické zásuvky a vypínače s přípravou na světlo, podlahové vytápění - úsporná švédská technologie (tepelné čerpadlo vzduch/voda), čistička odpadních vod, retenční nádrž 6m3 s čerpadlem, dlažba na zpevněné plochy okolo domu. Kombinace izolačních oken s hliníkovými venkovními, elektrickými žaluziemi a propojení všech stavebních materiálů a nejmodernějších technologií zaručuje minimální tepelné ztráty a vytváří zdravé vnitřní prostředí bez rizika plísní. Domy se nachází v moderní obci Racková, v klidné lokalitě v přírodě a blízkosti lesa a rychlou dostupností do centra Zlína. Doporučuji prohlídku po předchozí dohodě s makléřem pouze v pracovní dny PO-PÁ. V rámci developerského projektu je zajištěno výhodnější financování s úsporou vašeho času a možností všech bank. Ev. číslo: 638180. Energetic
![Prodej, rodinný dům 4+kk, 131 m2, Racková](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Cena ve standardním provedení, v nabídce RD (B1 - B8), cena se odvíjí od velikosti pozemku. , Vám zprostředkuje prodej rodinného domu B6 o rozloze 131,58 m² se zahradou o rozloze 810 m² v rámci developerského projektu výstavby rodinných domů v obci Racková. Zahájení stavby: 6/2022. Dům má dispozici 4+kk. Ve standardním provedení k domu je terasa, zpevněné plochy kolem domu a zděná garáž pro 2 vozy. Každý klient se může rozhodnout jestli u domu bude chtít parkovací stání, přístřešek na parkování nebo zděnou garáž, což může případně snížit celkovou cenu domu. V ceníku je varianta s garáží, případné změny se budou řešit individuálně s každým klientem. U všech domů je kladen důraz na maximální komfort, nízké provozní náklady a zdravé vnitřní prostředí. Dům je součástí souboru 4 typů RD (A,B,C,D) stylově laděných do jednotné lokality. V současné chvíli jsou dostavěny v hrubé stavbě a zastřešením domy B1, B2, B3. Domy B4 a B5 mají základovou desku. Při zájmu a rychlém jednání, mohou zájemci o tyto domy bydlet již v létě 2023. Architektonicky se jedná o čisté formy bílo-šedých domů se sedlovou střechou, kombinující velkoformátová okna s čistými plochami bílých fasád. Domy jsou uspořádány tak, aby svým umístěním maximálně využily sluneční svit a vytvořily soukromí každého. Po vstupu do domu se nachází zádveří, prostorný obývací pokoj s kuchyní, technická místnost, 3 ložnice a koupelna. Hlavní obytný prostor v přízemí má francouzská okna pro přímé propojení interiéru s prostornou terasou. Každý nabízený dům je přístupný bezbariérově přes pojezdové profily velkoplošných francouzských oken z obývacího pokoje na terasu. V prostoru obývacího pokoje je připraven komín pro případný zájem o krbovou vložku. Stavebně-technicky je dům navržen na železobetonových základech, zděný z nosného zdiva Ytong 300mm pro domy s vysokou tepelnou akumulací a vynikajícími akustickými vlastnostmi. Tepelná izolace fasády je v tloušťce 150mm polystyren a silikonovou omítkou. Podlaha je zateplená 150mm polystyren. Krov příhradový vazník, podhled sádrokarton, se zateplením minerální vatou 300mm, střešní krytina betonová černá zn.Tera. Standardem domu v ceně jsou rigidní vinylové podlahy, interiérové dveře CPL plné Sapeli, plast. okna trojsklo - šestikomorová v šedém odstínů, vstupní dveře, obklady, dlažba X-Rock Imola a sanita v koupelně s vanou a sprchovým koutem, elektrické zásuvky a vypínače s přípravou na světlo, podlahové vytápění - úsporná švédská technologie (tepelné čerpadlo vzduch/voda), čistička odpadních vod, retenční nádrž 6m3 s čerpadlem, dlažba na zpevněné plochy okolo domu. Kombinace izolačních oken s hliníkovými venkovními, elektrickými žaluziemi a propojení všech stavebních materiálů a nejmodernějších technologií zaručuje minimální tepelné ztráty a vytváří zdravé vnitřní prostředí bez rizika plísní. Domy se nachází v moderní obci Racková, v klidné lokalitě v přírodě a blízkosti lesa a rychlou dostupností do centra Zlína. Ev. číslo: 638164. Energetický št
![Prodej, rodinný dům 4+kk, 131 m2, Racková](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Cena"OD" ve standardním provedení, v nabídce RD (C1 - C8), cena se odvíjí od velikosti pozemku., Vám zprostředkuje prodej rodinného domu C1 o rozloze 131,58 m² se zahradou o rozloze 756 m² v rámci developerského projektu výstavby rodinných domů v obci Racková. Zahájení stavby: 6/2022. Dům má dispozici 4+kk. Ve standardním provedení k domu je terasa, zpevněné plochy kolem domu a stání pro 2 vozy. Každý klient se může rozhodnout jestli u domu bude chtít parkovací stání, přístřešek na parkování nebo zděnou garáž, což může ovlivnit celkovou cenu domu. U tohoto domu je varianta s park. stání pro 2 vozy. Případné změny se budou řešit individuálně s každým klientem. U všech domů je kladen důraz na maximální komfort, nízké provozní náklady a zdravé vnitřní prostředí. Dům je součástí souboru 4 typů RD (A,B,C,D) stylově laděných do jednotné lokality. V současné chvíli jsou dostavěny v hrubé stavbě a zastřešením domy B1, B2, B3. Domy B4 a B5 mají základovou desku. Při zájmu a rychlém jednání, mohou zájemci o tyto domy bydlet již v létě 2023.Architektonicky se jedná o čisté formy bílo-šedých domů se sedlovou střechou, kombinující velkoformátová okna s čistými plochami bílých fasád. Domy jsou uspořádány tak, aby svým umístěním maximálně využily sluneční svit a vytvořily soukromí každého. Po vstupu do domu se nachází zádveří, prostorný obývací pokoj s kuchyní, technická místnost, 3 ložnice a koupelna. Hlavní obytný prostor v přízemí má francouzská okna pro přímé propojení interiéru s prostornou terasou. Každý nabízený dům je přístupný bezbariérově přes pojezdové profily velkoplošných francouzských oken z obývacího pokoje na terasu. V prostoru obývacího pokoje je připraven komín pro případný zájem o krbovou vložku. Stavebně-technicky je dům navržen na železobetonových základech, zděný z nosného zdiva Ytong 300mm pro domy s vysokou tepelnou akumulací a vynikajícími akustickými vlastnostmi. Tepelná izolace fasády je v tloušťce 150mm polystyren a silikonovou omítkou. Podlaha je zateplená 150mm polystyren. Krov příhradový vazník, podhled sádrokarton, se zateplením minerální vatou 300mm, střešní krytina betonová černá zn.Tera. Standardem domu v ceně jsou rigidní vinylové podlahy, interiérové dveře CPL plné Sapeli, plast. okna trojsklo - šestikomorová v šedém odstínů, vstupní dveře, obklady, dlažba X-Rock Imola a sanita v koupelně s vanou a sprchovým koutem, elektrické zásuvky a vypínače s přípravou na světlo, podlahové vytápění - úsporná švédská technologie (tepelné čerpadlo vzduch/voda), čistička odpadních vod, retenční nádrž 6m3 s čerpadlem, dlažba na zpevněné plochy okolo domu. Kombinace izolačních oken s hliníkovými venkovními, elektrickými žaluziemi a propojení všech stavebních materiálů a nejmodernějších technologií zaručuje minimální tepelné ztráty a vytváří zdravé vnitřní prostředí bez rizika plísní. Domy se nachází v moderní obci Racková, v klidné lokalitě v přírodě a blízkosti lesa a rychlou dostupností do centra Zlína. Ev. číslo: 638158. E
![Podlahový polystyren EPS 100](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám podlahový polystyren EPS 100 jsou to veliké tabule polystyrenu 2,5m x 1m. Tloušťka tabulí 80mm a 100mm.
![včelí úly](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Včelí úly Dobrý den, nabízím kompletní úly tzn. Varoa dno, protistavební zábrana, 3x nástavek zateplený 2 cm polystyren, strůpková folie, plechový vrch zateplený 2 cm polystyren. Rámková míra 39x24. Možnost zaslání Českou poštou, ale preferuji vlastní odběr. Prodávám i samostatně varoa dna a nástavky . Nově dáváme do varoaden plastové šuplíky. S přáním krásného dne Marek Miškářík
![Extrudovaný polystyren](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám extrudovaný polystyren 160 mm x 1250 x 600 mm. Extrudak je hladký a má zámek. Zbyly mi dva kusy. Cena za kus. Pouze osobní odběr.
![podlahovy polystyren](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodam použity extrudovany polystyren se zámkem, rozměr 1250x600x60mm, cca 300 desek, cena za kus 120kč
![Kontejner,kancelář,sklad 3x7m](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodáme obytný kontejner 3x7m s rámem v barvě antracit.
Stěny : 50mm PUR panel
Strop: 120mm EPS polystyren
Podlaha: cetris deska 14mm, PVC podlaha - za příplatek možno zateplit podlahu 80mm EPS polystyren
Rámy jsou elektrostatisticky lakované.
Možnost navolit si umístění oken a dveří, namontovat příčky, dveře , sanitu , francouzská okna , aj. podle přání zákazníka.
![Obytný kontejner 3x7m - PUR panel](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodáme obytný kontejner 3x7m s rámem v barvě antracit.
Stěny : 50mm PUR panel
Strop: 120mm EPS polystyren
Podlaha: cetris deska 14mm, PVC podlaha - za příplatek možno zateplit podlahu 80mm EPS polystyren
Rámy jsou elektrostatisticky lakované.
Možnost si namontovat příčky, dveře, sanitu podle přání zákazníka.
cena : 160 000,- bez DPH
![Nejlevnější zateplovací systém v ČR od 440,- Kč/m2](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám stavební materiál pro zateplení budov a RD v následující skladbě.
Polystyren STYROTRADE EPS 70F/tloušťka 100 mm - cena 135,- Kč/m2 - na objednávku do 5 dnů, nebo menší množství skladem
Lepící a stěrkovací tmel DEN Braven Fasáda Elastic/25 kg - cena 75,- Kč/m2 - skladem Vrskmaň
Tkanina Vertex R 117 - cena 20,- Kč/m2 - skladem Vrskmaň
Hmoždinka plastová LTX 8/155 mm - cena 20,- Kč/m2 - skladem Vrskmaň
Polystyrenová zátka bílá/65 mm - cena 20,- Kč/m2 - skladem Vrskmaň
Granulátová penetrace pod omítky PCI Multigrund PGU - cena 20,- Kč/m2 - skladem Vrskmaň
Omítka silikonová PCI Multiputz ZS 1,5 mm (PCI bílá) - cena 140,- Kč/m2 - na objednávku do 5 dnů, nebo skladem Vrskmaň
Materiál pro zateplení RD Vás vyjde na 440,- Kč/m2 včetně 21% DPH
Cena neobsahuje výrobky, které se dodávají na běžný metr
LO zakládací profil pro izolant, LK PVC rohové lišty, LS-EKO začišťovací okenní lišty, VLTU nádpražní okenní lišty, LX-LPE FLEX parapetní okenní lišty, zatloukací hmoždinky pro montáž LO profilů, zakrývací okenní fólie, popřípadě lepící pěny pro lepení izolantů - vše skladem Vrskmaň
Samozřejmostí je libovolná možnost změny druhu a tlouštěk (polystyren), druhu a délky (hmoždinky), odstínu, druhu a zrnitosti (omítky)
Veškeré výrobky jsou certifikované v ETICS.
Při odběru nad 100 000,- Kč - dárky v hodnotě 3 000,- Kč
Při odběru nad 200 000,- Kč - dárky v hodnotě 5 - 9 000,- Kč
Možnost realizace samotné stavby do 30 km od Chomutova
Možnost traťových závozů zdarma přímo od výrobce k Vám na stavbu po celé ČR (musí být splněné závozové podmínky) a nelze zajistit dopravu, kde budou různí výrobci materiálu.
Doprava naše dodávková cena 12,- Kč/km
Doprava naše nákladní nad 3,5 tuny (souprava s přívěsem a HR) cena sólo auto 50,- Kč/km, auto s přívěsem 55,- Kč/km, skládání HR 170,- Kč/paleta
Odběr Stavebniny Vrskmaň 79, 431 15 Vrskmaň (okr.Chomutov)
Rádi se Vám budeme věnovat i mimo pracovní dobu.
Podívejte se i na další naše velmi zajímavé inzeráty.
ladzov@, telefon
Stavebniny Vrskmaň 79, 431 15 Vrskmaň (okr. Chomutov)