fasádní polystyren 200 - strana 42
Počet nalezených inzerátů FASÁDNÍ POLYSTYREN 200: 1000 - strana 42
![Zednické práce](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Práce zednické schaní parta 3zedniku (fasádní omítky, perlinka s lepidlem, štuky, jádrové omítky, dlažby, obklady, zdění Ytong a pak,rekonstrukce bytu a domu,atd) klidně melouchem lokalita Liberec
![Lešení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Hledáme partu lešenáře pro práce v Německu. Jedná se o fasádní i průmyslové lešení.
Hledáme zejména zkušené lešenáře, němčina je výhodou, kterou umíme finančně odměnit.
- Celoroční práce
- Práce na turnusy 4+1
- Otevřená živnost
- Ubytování plně hrazené a zajištěné naší společností
- Denně 10 - 12 hodin práce, možnost pracovat přesčasy v soboty
- Hodinová mzda je 19,50 €
- Pracujeme zejména s Layher Blitz
![Vodič lešenár „C“ 4000€](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Přidejte se do našeho týmu lešenáře jako řidič LKW, zaměřujeme se na oblasti severního Německa, kde stavíme fasádní ale i průmyslové lešení. Děláme na turnusy, 4 týdny v Německu, 1 týden doma. Pracujeme zejména s lešením Layher Blitz. Hledáme kolegy s aktivním řidičským průkazem skupiny „C“. Práce je prováděna celoročně na různých projektech na živnost. Umíme Vám pomoci s vybavením A1 a jsme Vám k dispozici po celou dobu trvání spolupráce.
Mzdové hodnocení je 16-18 eur na hodinu + možná dohoda. U nás máte jistotu, že mzda je vyplácena pravidelně a včas podle počtu odpracovaných hodin. Hledáme dlouhodobou a seriózní spolupráci.
Ubytování je plně hrazeno a zajištěno naší společností, ubytováni jste s dalšími Slováky.
Dejte nám o sobě vědět mailem, nebo telefonicky. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme.
Prosíme jen o vážný zájem.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!
![Prodej rodinného domu v Medlešicích](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu na klíč o dispozici 4+kk v centru obce Medlešic, v obci Chrudim se zahradou o velikosti 259 m2. Dům se prodává po kompletním dokončení vnitřních prostor a všech rozvodů elktro, vody, odpadů, topení a rekuperace. S možností výběru zařizovacích předmětů sanity, dveří se zárubněmi a povrchových materiálů - obklady, dlažby, podlahové krytiny. Betonové schodiště bude obloženo dřevěnými nášlapy. Kompletní zateplení domu s možností určení si vzhledu venkovní fasádní omítky. Plastová okna s izolačním trojsklem s možností výběru vnějšího dekoru, vnitřní strana je bílá. Technologie domu zahrnuje tepelné čerpadlo s akumulační nádrží na úpravu teplé vody, teplovodní podlahové vytápění, rekuperace vzduchu a podzemní nádrž na dešťovou vodu. V ceně je příprava rozvodů elektriky vody a odpadů pro kuchyňskou linku. Prováděcí stavební firma má k dispozici vzorový dům v Chrudimi. RD se nachází se ve staré zástavbě. Bude vypracován a dodán energetický štítek budovy. Nyní uvádíme PENB hodnoty G. Lze však dosáhnou při vhodně zvoleném řešení min. hodnoty B. V okolí již není možné stavět jiné domy v blízkosti pozemku. Velikost pozemku je 259 m2, z toho je zastavěná plocha 70 m2 (místo na přístřešek na auto, dílnu na jedné straně, na druhé na pergolu s gril koutkem, případně malý bazén. Základová deska 7x10 m, podlahová užitná plocha domu je 104 m2. Součástí prodeje je i prodej ideální 1/5 pozemku 450/1 – velikosti 814 m2, slouží jako příjezdová cesta na dvůr. Pro chvíle odpočinku bude u domu terasa. Celý den v případě hezkého počasí máte zaručené sluníčko na terase i pozemek před domem, jelikož jsou situované směrem na jih, jihozápad a západ. Dům se nachází ve vnitrobloku a díky vyvýšenému plotu máte zajištěno soukromí. Na společném pozemku je společná studna, ze které se dá čerpat voda na zalévání. Dům se nachází vedle obchodu s potravinami a autobusové zastávky. Ve vesnici je zámek, malý fungující pivovar s pivovarskou hospodou, MŠ, pošta a západně od obce je železnice. Medlešice jsou spojeny s Chrudimi cyklostezkou. Skvělá dostupnost do okresního města Chrudim 3 km a do krajského města Pardubice 4 km.
ev.č.: 778 (11)
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.148/2007 Sb.
poloha objektu: samostatný
druh objektu: cihlová
stav objektu: velmi dobrý
umístění objektu: centrum obce
typ domu: přízemní
velikost: 1 pokoj
zastavěná plocha (m2): 70
užitná plocha (m2): 104
plocha parcely (m2): 259
počet podlaží objektu: 1
![Stavební stojky/podpěry -- Lešení Layher Blitz 70](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Pronajmu rámové fasádní lešení typ Layher Blitz 70 kompatibilní s MJ Uni 70/ Plettac SL 70. Lešení je něměcká lehčená konstrukce, velmi rychlá a jednoduchá montáž. Jedna kostka/pole rozměr 2m x 3m (6m2). Cena 2Kč/m2/den.
Možnost dovozu, montáže
Pronajmu stavební stojky/podpěry, které jsou nastavitelné v délce 2,0 - 3,0 m 10kN
Cena 4,-/1ks/den.
![Půjčovna / pronájem fasádního lešení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Půjčovna / pronájem / půjčím fasádní lešení PLETTAC MJ70
Délka podlážky 2,5m nebo 3m
Plocha přes 3000m2
Cena od: 1,5 - 3 m2/den
Delší doba pronájmu dohoda, možnost dopravy a sestavení.
Moravskoslezský kraj
Kompletní katalog půjčovny:
@owndevelopment
![Lešení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Pronájem lešení
Půjčujeme a montujeme rámové fasádní lešení MJ UNI 70.
Naše služby poskytujeme zákazníkům na všechny typy objektů, od rodinných domků až po panelový dům.
Vypracujeme pečlivě a zdarma konkrétní nabídku pronájmu lešení.
Garantujeme seriózní jednání.
Odborná konzultace je nezávazná a zdarma.
Návrh variant lešení k zapůjčení po osobní prohlídce stavby, respektujeme přání zákazníka.
Splnění BOZP, ČSN a všech předpisů pro dočasné konstrukce.
Lešení má český certifiká a vyhovuje všem českým normám.
Pronájem od 0,90 Kč/m2 za den
Montáž + demontáž od 50 Kč/m2
Ceny pronájmu, montáže a demontáže fasádního lešení závisí na konkrétní stavbě, její výšce, členitosti a složitosti fasády a na ročním období. Ve výše uvedených cenách není určeno příslušné DPH. Cenové nabídky vypracováváme po zhlédnutí konkrétní stavby.
Více informací na tel. nebo
![Lešení rámové, stavební lešení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
K prodeji fasádní lešení BEMA o šíři 1m. Sada o velikosti 59,9 m2 za cenu 38800Kč (cena do vyprodání zásob). Stavěcí noha výška 1m. S DOPRAVOU po ČR ZDARMA. Dále nabízím lešení typ: FAP, CETA, Comipont, PM (lešení jednou použité). Možná i individuální cenová nabídka a jiné velikosti sad.
Více na
TEL:
E-mail: Marian.Benedik@
![Lešení stavební, rámové](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím k prodeji fasádní lešení BEMA o šíři 1m. Sada o velikosti 85 m2, za cenu 49659 Kč (cena do vyprodání zásob). Stavěcí noha 1m. DOPRAVA po ČR ZDARMA. Dále nabízím lešení typ: FAP, CETA, Comipont, PM (lešení jednou použité). Možná i individuální cenová nabídka...
Více na
TEL:
E-mail: Marian.Benedik@
![Lešení repasované stavební, fasádní, rámové. Trubkové lešení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím k prodeji rámové lešení i po renovaci. Lešení o šíři 1m. Podlážky pozinkované.
Různé sady 59 m2, 85 m2, 121 m2, 243 m2. Nebo dle vaší potřeby.....
Stavěcí noha vysoká 1m. Dále nabízím trubkové lešení, délka trubek 2 m -6m.
Dopravu zajistím
Více na
TEL:
E-mail: Marian.Benedik@
![Pronájem lešení - fasádní rámové, trubkové, hliníkové BOSS](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
165243839: Pronájem / zapůjčení rámového lešení od 1,5 kč/m2/den
Pronájem fasádního rámového lešení UNI 70 od 1,5 kč/m2/den. Možnost zapůjčení i pojízdného hliníkového lešení BOSS - kostka 500 Kč/den a nebo trubkového lešení 3 Kč/den. Na skladě cca 2000 m2. Možnost dopravy, montáže , či demontáže.
![KAMENNÝ OBKLAD 1m2 za 440kč a VENKOVNÍ za 480 kč](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
FASÁDNÍ KÁMEN od firmy epsSTONE je NEJLEHČÍ (jen cca 10 kg/m2) a NEJLEVNĚJŠÍ (od 440 Kč/m2)
Jsme jediní výrobci venkovního a vnitřního umělého kamene technikou 3D tisku
Díky 3D tisku umíme vyrobit velmi věrohodnou imitaci pravého kamene ve stylu štípaného pískovce
Vyrobeno z vysoce kvalitních směsí hmot, tisknutých na pevném EPS polystyrenu o tloušce 1cm nebo 2cm
Díky polystyrenu se sníží hmotnost, čímž se sníží zatížení zdí
Velmi trvanlivý a odolný proti poškrábaní a povětrnostním vlivům
Venkovní obklady jsou mrazuvzdorné
Výrobek je i velmi kvalitní izolace, jak tepelná tak i proti hluku
Veškeré obklady jsou celobarevné a pigment je stálobarevný a nezávadný
Navíc je velmi snadné s ním pracovat
Ideálně se hodí pro výzdobu fasád, plotů, základových desek
Použití jak v interiéru, tak v exteriéru
Obrábění a montáž je velmi jednoduchá, zvládne to v podstatě každý
Nepotřebujete rohové dílce
Každý díl je originál, neopakuje se a proto věrohodná imitace
Obrovskou výhodou je hmotnost +/- 10kg/1m2
Baleno v krabicích o objemu 2,6m2
Velmi efektivní výsledek a v podstatě je nulový odpad !!!
VEŠKERÉ OTÁZKY A INFORMACE NA TELEFONNÍM ČÍSLE
+420 nebo mailem FalesnyKamen@
INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO
![Lešenáři do zahraničí](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Hledáme dlouhodobou a stabilní spolupráci. Jsme společnost, která se zaměřuje na německý pracovní
trh. Pracujeme na různých projektech, ať už průmyslová nebo fasádní lešení. Nabízíme stabilní
spolupráci. U nás máte jistotu, že svoji mzdu dostanete včas a podle odpracovaných hodin.
Pečujeme o ubytování a plně ho hradíme. Ubytování vybíráme s ohledem na soukromí, komfort
a partu ubytovaných (se Slováky).
Mzdové hodnocení: 18 – 19€/hod. , vyplácená pravidelně!
Možnost týdenních záloh.
Turnusy: čtyři týdny v Německu, týden doma
Konzultace po celou dobu spolupráce, pomáháme také vyřídit formulář A1, také víme
zajistit potřebné nářadí.
V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, formou mailu, nebo telefonicky. Prosím, do
mailu uvést Vaše jméno, kontakt, odkud jste a počet let praxe.
Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na spolupráci s Vámi!
![AREBOS fasadní sanační bruska fréze na beton 1500 Watt NOVÁ](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
S touto konkrétní frézou můžete dosáhnout skvělých výsledků s malým úsilím. Tento výkonný 1500W router poskytuje ideální brusné výsledky u stěn nebo stropů a je ideální pro vyhlazení různého hrubého povrchu
Odstraňte omítku , staré nátěry a zbytky lepidla, nebo graffiti
vhodné pro sanační práce
extrémně silný 1500W motor
zpracování zvuku
výškově nastavitelná manžeta
nože kvalitní řezné
více výkonnostních úrovních
Technická data:
výkon:1500W
230V / 50Hz
Hmotnost: 4,5 kg
Frézovací hlava: cca 210 mm průměr
max. Řezání: Ø cca 140mm
asi 1000-2000rpm (RPM)
Dodání:
Beton řezačka
dva nástavce vysavače
Pošlu na dobírku po ČR za 150 Kč
![Lešenáři Německo 4000€](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Přidejte se do našeho týmu lešenáře, zaměřujeme se na oblasti severního Německa, kde stavíme
fasádní ale také průmyslové lešení. Děláme na turnusy, 4 týdny v Německu, 1 týden doma.
Pracujeme zejména s lešením Layher Blitz. Hledáme kolegy s praxí minimálně 1 rok. Práce je
prováděna celoročně na různých projektech na živnost. Umíme Vám pomoci s vybavením A1 a jsme
Vám k dispozici po celou dobu trvání spolupráce.
Mzdové hodnocení je 16-19 eur na hodinu. Mzdy vyplácíme pravidelně a včas podle počtu
odpracovaných hodin. Hledáme dlouhodobou a seriózní spolupráci.
Ubytování je plně hrazeno a zajištěno naší společností, ubytováni jste s dalšími Slováky.
Dejte nám o sobě vědět mailem, nebo telefonicky. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme.
Prosím jen o vážný zájem.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!
![Pronájem lešení, pojízdné lešení Tabor](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Pronajem a montáž lešení po celém jihočeském, středočeském kraji, Vysočina a Praha.
Fasádní lešení, trubkové lešení, pojízdné hliníkové lešení.
Dale vibrační desky, válce, elektrocentrály
![Dům Davle Praha západ](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám citlivě zrekonstruovaný dům v Davli.
Plocha parcely 1000 m2 - zastavěná část 100m2
obytná část 119,5 m2,
sklepy 71,4m2,
dispozice 4+1.
Kompletní rekonstrukce 2022
Dům je zděný,
zateplený fasádní mineral. vatou 10 cm a dřevěnými obklady ze sibiř.modřínu.
Nová střecha vč. zateplení 16 cm,
nové veškeré rozvody, 5 komorová okna, podlahy vinyl, schodiště masiv / kov, luxusní obklady , odpadní jímka, oplocení vč elektrické brány
Vlastní studna s atestem vody, parkování na pozemku pro 2 vozy
![Výprodej silikonových fasádních omítek PCI Multiputz ZS 2 mm](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám 18 kýblů probarvené fasádní silikonové omítky německého chemického koncernu PCI.
18 kýblů PCI Multiputz ZS 2 mm (přípl. skupina IV, odstín PCI 335, tmavě hnědá).Spotřeba 3 kg/m2. Z jednoho kýble se udělá cca 8-9 m2. Množství vyjde na 150 m2 (tabulková spotřeba)
Katalogová cena 3 056,- Kč/kýbl - výprodejová cena 1 100,- Kč/kýbl
V případě kompletního odběru 18 kýblů cena 999,- Kč/kýbl
Probarvenou penetraci PCI Multigrund PGU neceníme dle počtu odebraných kýblů dodatečně.
Podívejte se i na další naše velmi zajímavé inzeráty. Omítky se expedovaly 1.2.2023 z fabriky PCI v Německu. Jsou uskladněny na Chomutovsku na adrese: stavebniny Vrskmaň 79, 431 15 Vrskmaň.
Kontakt e-mail:ladzov@, telefon
![Lešení - rámové, stavební lešení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám fasádní lešení BEMA o šíři 1m. Sada o velikosti 59,9 m2 za cenu 38800Kč (cena do vyprodání zásob). Stavěcí noha výška 1m. DOPRAVA po ČR ZDARMA. Dále nabízím lešení typ: FAP, CETA, Comipont, PM (lešení jednou použité). Možná i individuální cenová nabídka a jiné velikosti sad.
Více na
TEL:
E-mail: Marian.Benedik@