fasádní polystyren 160 - strana 19
Počet nalezených inzerátů FASÁDNÍ POLYSTYREN 160: 1000 - strana 19
![Prodej zrekonstruovaného domu 3+kk, 69,6m2, v obci Hroznová](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím Vám k prodeji rodinný dům v malebné obci Hroznová Lhota. Jedná se o smíšenou stavbu s dispozicí 3+kk, 69,6m2, se dvorem 50m2, kolárnou 6,6m2, sklepem 8m2, stodolou 29,5m2 (stodola a sklep v původním stavu). Dům je po kompletní rekonstrukci, je zde nová střešní krytina, vč. fólie a laťování (krov původní, ale v dobrém stavu), zateplená fasáda domu, vč. fasádní barvy, nové klempířské prvky na celém domě, nová plastová okna (trojskla), nové vstupní dveře (plast), nové vedení elektřiny (měď), voda a odpady (plast), nové vnitřní omítky, nová podlaha, beton-polystyren podlahový, fólie, podlahové topení, anhydrit, zateplené stropy vatou 16 cm, fólie, sádrokarton. Zbylé vnitřní prvky na dokončení kupujícím, odhadem cca 300.000Kč. V galerii fotografii najdete virtual staging pro inspiraci jak by mohl domeček vypadat po dokončení a 3D půdorys. Je zde možnost rozšíření o podkroví cca 69m2. Dům je v nižší sazbe 20/4. Nemovitost je přístupná z obou stran pozemku, nový majitel by si tak mohl zbudovat vlastní garáž ve stodole, je zde možné parkování pro jedno auto. Dvůr naskýtá možnost pro realizaci terasy a menší zahrádky. Pozice nemovitosti je ideální pro ty, kteří touží po tichém a ničím nerušeném bydlení. Koupě tohoto rodinného domu je ideální pro splnění snu o klidném a útulném bydlení. V obci se nachází dva obchody se smíšeným zbožím, květinářství, zdravotnické středisko, MŠ, ZŠ, pošta, kulturní dům, obchod s dárkovým zbožím, dvě sportoviště, dětské hřiště a pohostinství. V nedalekém Veselí nad Moravou najdete obchod LIDL a Kaufland, dále je zde koupaliště, kino atd. Na výlet můžete zajít na rozhlednu Radošov, Baťův kanál, nebo do vinného sklípku. Pro více informací a zájem o prohlídky volejte makléřku. S financováním nemovitosti Vám ráda pomohu.
ev.č.: 14774
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.148/2007 Sb.
poloha objektu: řadový
druh objektu: smíšená
stav objektu: po rekonstrukci
umístění objektu: klidná část obce
typ domu: přízemní
velikost: 3 pokoje
zastavěná plocha (m2): 221
užitná plocha (m2): 126
plocha parcely (m2): 221
počet podlaží objektu: 1
![Fasádní polystyren EPS 70, tloušťky 200 mm](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám přebytek fasádního polystyrenu.
Tloušťka 200 mm.
200 mm - 360,-/m2
Ihned k odběru.
Více info po telefonu - prosím volejte po 15. hodině, na mail či sms reagují téměř okamžitě.
![Fasádní polystyren styrexon](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodam desky systému styrexon. Sanační zateplení. 17ks 15cm a 3ks 10cm
Cena 350/ks a ty malé ke všemu zdarma.
![Fasádní polystyren šedý s grafitem – 70F - 16 cm](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
celkem 5ks 100x50cm, je cca o 20% výkonnější než bílý a soklová lišta AL s okapničkou zakládací lišta 0,8 mm - 16cm 2 + 1m, cena uvedena za vše
![Prodej rodinného domu, 145 m², Bystřice nad Olší](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
BO! Vám nabízí novostavbu rodinného domu před dokončením interiérových prvků s prostorným pozemkem. Dům se nachízí v lukrativní obci Bystřice v nádherné místní lokalitě, které zdejší lidé říkají Szpera (u splavu). Hned vedle se totiž nachází místní splav potoku Hluchová.
Dispoziční řešení domu:
1.NP: zádveří, chodba, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, technická místnost, koupelna, schodiště, pracovna
2.NP: chodba, ložnice, šatna, dva pokoje, koupelna, WC
Rodinný dům má hotovy tyto části: hrubá stavba (Porotherm Profi 30cm), střecha (Omak ocelově pozink plech - mat), zateplení krovů, okna VEKRA plastová - trojsklo, stropy Porotherm, zateplení fasády 20cm polystyren + fasádní omítky, rozvody elektřiny, kompletně zhotovené el. podlahové vytápění rošty, vnitřní omítky sádrové, podlahy anhydrid + zateplení podlah, zateplení střechy + sádrokartonový podhled.
Rovněž je provedena příprava pro instalaci venkovních žaluzií.
Dům je napojen na kanalizační řád, vodovod a elektřinu.
Jako výhodné vnímáme možnost dokončení interiéru domu dle vlastních představ a vkusu. Jedná o estetické prvky domu jako jsou podlahy, dveře, koupelny se sanitou a kuchyň.
Snímky, pro lepší představu dokončeného domu, byly použity z domu sousedního. Pokud se Vám takovýto či podobný interiér líbí, anebo byste měli již rádi interiér hotový, je možné se s majitelem na dokončení dohodnout.
Na hranici pozemku je vybudovaný veřejný chodník, takže se bezpečně dostanete na autobusovou zastávku či se příjemně projdete až do samotného centra Bystřice, které je vzdáleno 2 km.
Zaujala Vás tato nabídka ? Neváhejte se nám ozvat, rádi se s Vámi potkáme na prohlídce!
ev.č.: 2168
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.264/2020 Sb.
poloha objektu: samostatný
druh objektu: cihlová
stav objektu: novostavba
umístění objektu: klidná část obce
typ domu: patrový
velikost: 5 a více pokojů
zastavěná plocha (m2): 90
užitná plocha (m2): 145
plocha parcely (m2): 1181
počet podlaží objektu: 2
![Fasádní polystyren Bachl - 150](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
EPS 70 F Bachl - tlouštka 150
Izolační desky z pěnového polystyrenu pro použití v kontaktních fasádních zateplovacích systémech
cena za balík - k dispozici cca 200m2
balík obsahuje 1,5m2
pište SMS
![Polystyren](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám zbytek polystyrenu:
Podlahový pol.
.EPS 150/ 16cm, 4 bal. 1.500,-Kč
EPS 150/ 10cm, 3 bal. 1.000,- Kč
Fasadni pol.Capatect Dalmatin
tl 25cm. 4 bal. 1.500kč
podlahové desky z tuhé pěny (PIR)
tl.5cm 1 bal. 2.000,-Kč
![isover greywall 140mm, lambda 0,031](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
prodám zbyly fasádní polystyren... zbylo že zatepleni RD,zabalené,bylo uschování v pergole pod plachtou... mám ca 20m2 plus případnému zájemci dám libovolné odrezky...
![Fasádní polystyren EPS 70F 130 mm](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám zbytek nepoužitého polystyrenu 130 mm 18 balení po 3 ks.(tj 1,5 m2)
Jedno balení (3 ks desek) je za 310,-Kč
Rozmer desek:
500 x 1000 mm (0,5m2)
![Fasádní polystyren](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám 40 m2 nového fasádního polystyrenu EPS70F v tloušťce 180 mm. Prodám i po částech-i v malém množství. Cena je za m²(balík)
![Vata isover nf 333 prodám/vyměním](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Isover
100 2x balík víc foto
180 15xbalik vic foto
240 1x balík víc foto
Prodám nebo vyměním prodej vcelku ideální mezi krovy, pozednice atp zbytky ze stavby
Výměna za stavební materiál
CD, UD, haky (sadrokarton)
Polystyren fasadni 100 a vejs
Cement 32.5 pouze použitelný ne tvrdý!!!
Možná perlinka 145g