inzerce, prodej, prodám, bazar

ergonomická myš pro leváky

Počet nalezených inzerátů ERGONOMICKÁ MYš PRO LEVÁKY: 1000

Dětské florbalové hole
Hokejka SCORE!, oranžová, délka 93 cm, levá ruka nahoře (pro leváky), mírně opotřebená, 250 Kč Hokejka SCORE!, oranžová, délka 98 cm, levá ruka nahoře (pro leváky), 270 Kč Hokejka Zone Supreme, červeno-černá, 102 cm, levá ruka nahoře (pro leváky), 300 Kč Všechny tři za Kč
Pero Stabilo Easy Start, pro levaky
Uplne nove, original zabalene detske pero Stabilo Easy Start pro levaky. Bohuzel jsem si pri nakupu vsimla pozde, ze je pro levaky a tak ho bohuzel nevyuzijeme. PC byla 179 Kc.
Nillkin tvrzené sklo pro Xiaomi (7 typů), 200 Kč až 350 Kč
Prodám originální tvrzené sklo NILLKIN dostupné v několika typech. H - tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm - 200 Kč InvisiFilm - tvrzené sklo pro zadní fotoaparát Mi 11 Ultra (v balení 2 ks) - 200 Kč H+ - tvrdost 9H, zaoblení 2.5D okrajů - 250 Kč H+ PRO - tvrdost 9H, zaoblení 2.5D okrajů, tloušťka pouze 0,2mm - 250 Kč (Mi Pad 5 - 300 Kč) CP+ / CP+ PRO - celokrycí skla s černým rámečkem - 250 Kč XD CP+ MAX - celokrycí sklo vyráběné při vyšších teplotách s 3D zaoblenými okraji - 250 Kč 3D CP+ MAX - 3D celokrycí skla s 3D zaoblenými okraji a černým rámečkem, drží po okrajích - 350 Kč Redmi 2a / 2 - H Redmi 4 / 4 Pro - H Redmi 7a - CP+ Pro Redmi 8a / 8 - H+ Pro Redmi 9a / 9c / 10a - CP+ Pro Redmi 9 - CP+ Pro Redmi 10 - CP+ Pro Redmi 10c - CP+ Pro Redmi S2 - H Redmi Pro - H+ Pro Redmi Note 6 Pro - H+ Pro Redmi Note 8 - XD CP+ MAX Redmi Note 8T - H+ Pro Redmi Note 9 - XD CP+ MAX Redmi Note 9S / Pro - CP+ Pro Redmi Note 9T - H+ Pro, CP+ Pro Redmi Note 10 / 10S - CP+ Pro Redmi Note 10 Pro - H+ Pro, CP+ Pro Redmi Note 10 5G - H+ Pro, CP+ Pro Redmi Note 11 / 11S - CP+ Pro Redmi Note 11 Pro / 5G - H+ Pro, CP+ Pro Redmi Note 11 Pro+ 5G - H+ Pro, CP+ Pro 4 - H+ 4c / Mi4i / Mi4s - H 5 - H+ Pro 5s Plus - H+ Pro 6 - H+ Pro 8x / Lite - H+ Pro, CP+ PRO 8 SE - H+ Pro 8 / 8 Pro / 8 Explorer - H+ Pro 9 - H+ Pro 9T / 9T Pro - XD CP+ MAX 10 Lite - XD CP+ MAX 10 - 3D CP+ MAX 10T / Lite - H+ Pro, XD CP+ MAX 11 / 11 Pro / 11 Ultra - 3D CP+ MAX 11 Ultra - InvisiFilm 11 Lite - CP+ Pro 11T / Pro - H+ Pro, CP+ Pro 12 Lite - H+ Pro 12 / X - 3D CP+ MAX 12 Pro - 3D CP+ MAX 12T / Pro - CP+ Pro 13 - H+ Pro, CP+ Pro 13 Pro - 3D CP+ MAX Mi A2 - H+ Pro Mi A3 - CP+ Pro Mi Max 3 - H+ Pro Poco F1 - H+ Pro Poco F2 Pro - H+ Pro, CP+ Pro Poco F3 - H+ Pro, CP+ Pro Poco F4 - CP+ Pro Poco F4 GT - CP+ Pro Poco X3 / Pro - H+ Pro, XD CP+ MAX Poco X3 GT - H+ Pro Poco X4 Pro 5G - H+ Pro, CP+ Pro Poco X5 - CP+ Pro Poco X5 Pro - objednáno Poco M3 - CP+ Pro Poco M3 Pro 5G - H+ Pro, CP+ Pro Poco M4 Pro - H+ Pro, CP+ Pro Poco M4 Pro 5G - H+ Pro, CP+ Pro Mi Pad 5 Pro - H+ Pro (300 Kč) Obsah balení: 1x tvrzené sklo 2x folie pro správné umístění 1x vlhký hadřík 1x bavlněný hadřík Způsob platby: Osobně centrum Brna, Hodonín - po dohodě Česká pošta (30 Kč obyčejné psaní, 80 Kč doporučené psaní, 140 Kč dobírka) Balíkovna (65 Kč poštovné, 90 Kč dobírka) Zásilkovna (80 Kč poštovné, 100 Kč dobírka) V případě zájmu mne můžete kontaktovat telefonicky, SMS, emailem nebo přes WhatsApp.
Nova Delux M618 drátová ergonomicka myš černá + silikonovy
Nova Delux M618 drátová ergonomicka myš černá + silikonovy obal Ergonomická optická vertikální počítačová myš je inovativním řešením počítačové myši, které zvyšuje komfort při práci a zároveň snižuje poškození karpálního tunelu (Syndrom RSI). Tato myš je konstruována pro vertikální použití a je vhodná pro každodenní používání. Myš je jedinečná tím, že umožňuje držet ruku a zápěstí v neutrálně uvolněné pozici s přirozeným uchopením. Zasilkovna + 79Kc
PRODÁM Úhlovou Leštičku s velkou výbavou
Nová Tectake 400468 úhlová leštička 1500w - 28 dílná vč. leštidla Leštička 1500 W s displejem, otočná rukojeť o 180°, 7 různých ovládacích prvků otáček 0-3200 ot / min a příslušenství. PŘEDNOSTI • Plynulá elektronická regulace otáček 0-3200 ot/min • Soft start – pomalý náběh rychlosti otáčení • Otočná rukojeť o 180° stupňů – pro leváky i praváky • 1500 wattů stabilního výkonu • GS-Certifikát: Číslo certifikátu SHES101 • Výrobce: černá TECHNICKÉ SPECIFIKACE • Plynulá elektronická regulace otáček 0-3000 ot/min • Soft start – pomalý náběh rychlosti otáčení • Otočná rukojeť o 180° stupňů – pro leváky i praváky • 1500 wattů stabilního výkonu • Hliníková skříň převodovky • ergonomický design s měkkým držadlem pro optimální pracovní komfort • Pevný úložný kufr pro pohodlné skladování stroje a příslušenství • Horní „luk“ rukojeť zajišťuje optimální a bezpečné uchopení během používání • Boční šroubovací rukojeť s volbou strany • Systém suchého zipu pro rychlou a snadnou výměnu příslušenství • 2 polohový bezpečnostní spínač s polohou nepřetržitého provozu • Dlouhý napájecí kabel 3 m • Napětí: 230V / 50Hz OBSAH BALENÍ • 5 leštící molitanový kotouč s vaflovým reliéfem ø 150 mm • 8 molitanový leštící soft kotouč - měkký ø 180 mm • 5 leštící molitanový kotouč středně hrubý oranžový ø 150 mm • 2 super měkký leštící vlněný návlek pro ø180 mm • 1 unášecí kotouč ø 125 mm s vnitřním závitem M14 • 1 unášecí kotouč ø 150 mm s vnitřním závitem M14 • 1 unášecí kotouč ø 180 mm s vnitřním závitem M14 • 1 leštící molitan s integrovaným kotoučem ø150 mm – závit M14 –tloušťka 4 cm • 1 leštící molitan s integrovaným kotoučem ø180 mm – závit M14 –tloušťka 4 cm
Myš, herní, drátová, optická, 0dpi, 8 tlačítek, LED podsv
Nová nerozbalená. Běžná cena 340Kč. Drátová herní myš NGS GMX-125 s LED podsvícením, která je osazena výkonným optickým senzorem s nastavitelným rozlišením. Díky citlivosti až 0 DPI dokážete rychle a přesně reagovat na každou herní událost napříč žánry. Myš NGS GMX-125 podporuje precizní ovladatelnost ve všech situacích, svým designem je ideální pro praváky a leváky a vždy jim poskytne potřebný komfort pro pevné uchopení a dlouhodobé používání. Pro rychlé a jednoduché připojení slouží USB konektor. Samozřejmostí je podpora stylového podsvícení v sedmi barvách. Herní myš disponující 8 programovatelnými tlačítky a vysoce přesným optickým senzorem s nastavitelným rozlišením v rozmezí 800 až 0 dpi. Design myši doplňuje podsvícení v sedmi barvách. Připojení je realizováno skrze USB kabel o délce 1,8 m. Všestranný design je vhodný jak pro praváky, tak leváky. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ myši: optická Počet tlačítek: 8 Citlivost snímače: 800/ 1200/ 2400/ 4800/ 6400/ 0 dpi Rozhraní: USB Délka kabelu: 1,8 m Rozměry: 133,8 x 66,8 x 40,5 mm Hmotnost: 128 g Barva: černá
Fiskars Edge Ostřič na nože Roll Sharp
Ostřič na nože pro leváky i praváky s keramickými ostřícími kotoučky, který se snadno používá a na stole neklouže. Udržuje optimální úhel ostří po celé délce čepele a nůž pak po dlouhou dobu pěkně řeže. Snadno se čistí. Je také vhodný pro ostření tlustých čepelí jako mají velké kuchyňské nože a sekáčky. 16,5 cm 87 g S keramickými ostřícími kotoučky Snadné nabroušení nože díky stálému zachování optimálního úhlu broušení Pro leváky i pro praváky Nový, nerozbaleny. Mam 6 kusů
Juniorký luk pro leváky
Prodám juniorký luk Henry pro leváky, modrý délka 130 cm. Luk je vhodný pro děti od 10 do 15 let. Luk je snadno rozkládací. Použitý jen párkrát rekreačně.
Golfové hole Power Play Caiman X2 pro leváky
Nabízím k prodeji hrané golfové hole pro leváky. Sestava 5-PW. Hole dobré pro zlepšování. Gripy Golf Pride a železa regular a shafty KBS Tour FST. Zdarma přidám používaný stand bag.
Golfové hole pro leváky juniorské
Golfové holé pro juniory. Golfové holé jsou pro leváky.. Golfové hole jdou taky s Begem. Počet golfových holí je v začátečnické výbavě. V sadě je 5,7,SW,dřevo, putter a driver.
joystick Logitech Attack 3
Při platbě BTC lightning sleva! prodávám joystick od Logitech. je plně funkční. preferuji osobní předání Joystick, USB, rychlá spoušť, 11 programovatelných tlačítek, stabilní základna, přesný ovladač rychlosti, nový design, pro praváky i leváky. Joystick s 11 plně programovatelnými tlačítky Provedení pro praváky i leváky Rychlá spoušť Přesný ovladač rychlosti Stabilní, kompaktní a robustní základna Rozhraní USB Pro počítače PC i Mac® (OS 9, OS X v10 nebo novější)
Elektrická kytara pro leváky + combo 110w
Prodám el. kytaru značky Cort pro leváky. Trsátka, kabel pro kytaru, čistič strun, stojan, obal na kytaru k tomu. Taktéž ke kytaře je combo značky Torque 110w.
Bezdrátový set klávesnice a myši HP Business Slim
Stav: nové, záruka 12 měsíců, skdem více kusů. Zapomeňte na zástrčky a kabely! Sada bezdrátové klávesnice a myši komunikující na frekvenci 2,4 GHz je připravena k práci, ať jste kdekoli. Sada bezdrátové myši a klávesnice vhodná do kanceláře. HP Wireless Business Slim (N3R88AA) se skládá z bezdrátové laserové myši vhodné pro praváky i leváky a praktické bezdrátové klávesnice. Klíčové vlastnosti: - Bezdrátová klávesnice a optická myš do kanceláře i domácnosti - Numerická část - Klasický design - Myš vhodná pro praváky i leváky je vybavena laserovým senzorem o rozlišení 1000 DPI Hmotnost produktu: - Klávesnice: 880 g - Myš: 67 g - Přijímač: 5,9 g Rozměry produktu (š x h x v): - Klávesnice: 460,3 x 164,3 x 27,87 mm - Myš: 115 x 62,9 x 37 mm - Přijímač: 45,5 x 18,4 x 8,4 mm Označení: N3R88AA, 803184-201 Klávesnice nemá CZ/SK popisky (viz foto). Zaslání je možné po celé ČR, cena dopravného: 85Kč - výdejní místa po ČR Zásilk. (platba předem) 135Kč - kurýr (platba předem) 180Kč - kurýr (dobírka)
Pastelky Stabilo, pero pro leváky Stabilo
Nové, nevyužité. Pastelky Stabilo silné trojboké, 12ks bal. 150.- , pastelky Stabilo 3 v 1 ( pastelky+ malování na vodní bázi+ voskovky) 6ks/bal. 40.- , pastelky Koh-i-noor 12ks/bal. 30.- , pero Stabilo pro leváky 100.-/ks
Trimovací hřeben /pro leváky/
Prodám nový, nepoužitý trimovací hřeben, vhodný pro leváky, mám 2 ks. Původní cena 240,-, nyní 190,-/ks. Při odběru obou kusů sleva na 170,- za kus. Zašlu zásilkovnou nebo balíkovnou, tel.
El.kytara pro leváky SX Vintage ST57, kombo Line6 SpiderIV15
Prodám prakticky nepoužívanou sestavu el. kytary pro leváky SX Vintage ST 57 2-Tone Sunburst (včetně popruhu a stojanu) a kompaktní kytarové kombo Line 6 Spider IV 15 (včetně originální příručky. Prodej možný i odděleně (kytara včetně příslušenství 3000 a kombo 2500). Preferovaný odběr osobně v Praze
kadeřnické nůžky pro leváky
Prodám profi kadeřnické nůžky pro leváky. Cena od 785,- Kč. Výrobce CERENA, Solingen, Německo. Nůžky jsou nové, nepoužité v původním obalu. Zasílám přes Zásilkovnu.
Nůžky pro leváky
Dobrý den,prodám nůžky pro leváky. Jsou nové,nepoužité. Cena za oboje, možno koupit i jednotlivě. Sleva možná.
srp pro leváky
Prodám srp pro leváky; 100 Kč
škrabka pro leváky
prodám škrabka pro leváky -úplně nová, omylem koupená podívejte se na všechny moje inzeráty.