elektrokoloběka dojezd 60 km - strana 18
Počet nalezených inzerátů ELEKTROKOLOBĚKA DOJEZD 60 KM: 1000 - strana 18
![Elektrokoloběžka](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Elektrokoloběžka bez nutnosti ŘP
Max dojezd 45km (záleží na terénu a zatížení)
Max rychlost 60km/h
Max nosnost 150kg
Výkon 2kW
![Elektrokoloběžka Laotie es 19, 6000w.](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nové řídítka ZOOM, upravená přední brzda 160mm, zpětné zrcátko Max 1, plně funkční dojezd 100km. rychlost 100km/h. perfektní stav. nosnost 200kg. cena 34000.kč. koloběžka je kompletně přepodložkovana utažená připravená k jízdě, náhradní kotouč 140mm, původní řídítka, dva klíče doklady. Tel:333715 koloběžka má najeto 270 km.
![Elektrokolobezka Cory race 350W](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nadstandardní rozměry: V: 120 cm, Š: 52 cm, D: 120 cm
Hmotnost: 12,8 kg
Motor: BLCD - bezkartáčový motor, 36V, 350W, 3 rychlostní stupně
Baterie: Samsung Li-ion, 40cells/10,05Ah, životnost 20.000 km
Nabíječka:42V/2.0A, doba dobíjení: 4 – 6 hod
Pneu: plné kola 10", speciální technologie - dutinková pneu,
Dojezd: 40 – 45 km
Nosnost: 99 kg
Maximální povolená rychlost: 25 km/h
Najeto- 500km
![AERIUM AOVO PRO černá](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám novou nerozbalenou Elektrokoloběžku AERIUM AOVO PRO černá, skládací, 350 W, dojezd až 35 km, maximální rychlost 31 km/h, voděodolná IP65, nosnost 120 kg, SMART aplikace Nevhodný dárek. MC je od 8990 Kč. Prodávám za 6000 Kč.
![Elektrokoloběžka Kaabo Wolf King GT PRO](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám elektrokoloběžku Kaabo Wolf King GT PRO ve zlaté barvě. Pro více info mě prosím kontaktujte na uvedeném tel. čísle.
Specifikace:
- Výkon: 2x2000W (peak 2x4200W)
- Baterie: LG 72V 35Ah
- Max. rychlost: 25 km/hod, po odblokování 100 km/hod
- Max dojezd: 180km
- Doba nabíjení: 12 hod (6 hod s použitým 2 nabíječek nebo jedné rychlonabíječky)
- Brzdy: 2x hydraulická kotoučová
- Kola: 11 palcová bezdušová
- Váha: 52 Kg
- Nosnost: 150 Kg
![Suzuki Grand Vitara 1.9](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám Suzuki Grand Vitara 1.9 rok výroby 07,na zimních pneu, letní na dojezd. Multifunkční volant, vyhřívaná sedadla a zrcátka, kožené sedačky. Střešní nosič a okno, nové rozvody. Najeto 250tis. Mírná povrchová koroze. Cena k jednání 95000 Kč Telefon 787933
![Raceway , E-Fichtl](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám Raceway,E-Fichtl kupovaný z
2 roky starý(Záruka do příštího měsíce/Duben 2023)
1x Reklamovaný(Vada od výrobce,už je vše v pořádku)
Nosič+Kufr na helmu v hodnotě 2500,-
Úplně nová náhradní duše v hodnotě 363,-
(Obojí zahrnuto v ceně)
Najeto: 3 792 km
Elektrický skútr E-FICHTL
díky svým parametrům spadá do kategorie malých mopedů s elektrickým pohonem. Zapomeňte na registraci a řidičský průkaz, užijte si svobodu jízdy kdykoli budete chtít.
Jak to u elektrických vozidel bývá, vyznačuje se šetrností k životnímu prostředí, nulovou produkcí zplodin a velice tichým chodem.
Vybavena je motorem o výkonu 500W, elektronicky omezený na 250W a maximální rychlost je elektronicky omezena na 25 km/h.
Co se týká jízdních vlastností, jedná se o velice kompaktní stroj, s výborným točivým momentem. Díky větším kolům a velice precizním tlumičům mu nedělá problém jízda v terénu a po polních cestách. Navíc je vybaven klasickými pedály, sloužící k došlapání.
Ačkoliv je celková hmotnost 74kg, šlapání není náročné a není k tomu potřeba být trénovaný cyklista.
Stejně jako automobil je náš moped vybaven dálkovým ovládáním s alarmem.
Denní a noční osvětlení je řešeno velmi úspornými LED světly.
Parametry:
- Motor: 250 W (max. 500 W) bezkartáčový v zadním kole s vysokou účinností
- Baterie kapacita: /20Ah/
- Baterie napětí: 48 V
- Baterie typ: Olověná
- Baterie váha Pb: 28 kg/
- Doba nabíjení: 6-8 hodin
- Přední brzda: hydraulická kotoučová
- Zadní brzda: hydraulická kotoučová
- Hmotnost celková: 74/ 80/ 68 kg
- Nosnost: 120 kg
- Vyjímatelná baterie: ANO
- Maximální rychlost: 25 km/h
- Dojezd: až 60 km
- Rozměry (d x š x v): 1840 x 690 x 1230
- Rozměry balení (d x š x v): 1680 x 420 x 850mm
- Rozměry řídítka (š x v): 670 x 990
- Sedlo (v): 750
- Velikost kol: 16"/16"
- SPZ: NE
- Počet osob: 1 (krátkodobě 2)
![Nabidka služeb SDK](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízíme služeby SDK podhledu,podlah,stavebních a zednických prací a rekonstrukcí. Lokalita Moravskoslezsky, Olomoucký, Jihomoravský kraj. Komplet vybaveni, plàtce Dph,dojezd bez problémů. Diky.Richie Sucha stavba,
![Citroen C5 2.0 HDi 80kw Kombi r.v. 2002 tažné zařízení](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám Citroen C5 2.0Hdi 80kw (diesel) rok výroby 2002 mauální 5 stupňová převodovka
STK+ME 5/2023 najeto 325 508km.
Výbava: dvouzónova digitální klimatizace,elektricky sklopná i vyhřívaná zrcátka,4x okna v el.,2x klíč,centrální zamykání na dálkové ovládání,ABS,6x airbag,palubní počítač(rychlost spotřeba dojezd atd.),tažné zařízení,originální alu kola,tempomat,originální rádio na CD s ovládáním pod volantem,dešťový senzor,samostmívací zpětné zrcátko,loketní opěrky,otáčkoměr atd.
Na autě bylo dělané spousta věcí jako např.kompletní spojka včetně dvouhmotnostního setrvačníku,zadní náprava repasovaná,klimachladič,žhaviče,intercooler(chladič turba),brzdiče,lanovody atd.
Auto je na svůj stav v dobré kondici(jezdí,brzdí,svítí,troubí.),hydraulický podvozek plněfunkční včetně ovládání,STK vždy prošlo bez problému,snad někomu jěště poslouží,ikdyž to má své mouchy,chybí zadní stěrač,horší stav pístů v 5dveřích a nějaká kosmetika se taky najde.Prodávám z důvodu nevyužití(potřebuju 4x4) je to dědictví po rodičích.
Platí do smazání inzerátu.v případě zájmu volejte 783 692
AUTO BEZ PŘEPISU NEODJEDE!!!
![Pronájem, Byty 1+1, 52 m² - Ústí nad Labem - Krásné Březno,](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabídka pronájmu bytu 1+1 v přízemí rodinného řadového domu. Rodinný dům má zázemí dvoru se zastřešeným prostorem k volno časovému využití, vytápění bytu a domu ústřední prostřednictvím plynového kotle, ohřev vody el. boiler., v příslušenství bytu koupelna a samostatné WC, v kuchyni linka a plynový sporák. Lokalita ulice řadových rodinných domů s předzahrádkami, dvory a zahradami. V blízkosti MHD a bezprostřední dojezd 3 zastávky do centra města a veškeré občanské vybavenosti. K nájmu nutná vratná kauce ve výši 8.000,- Kč.
![eChoper HighWay](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
elektokoloběžka - choper. koupeno v létě 2021, najeto cca 1.200 km. nesvítí levý přední blinkr a je prasklá podlaha u zámku s baterií, jinak TOP stav. max. rychlost 65km/h s přepínáním omezovače na 25km/h. dojezd 40-60 km na nabití. pořízeno za 52.000,- Kč přidám řetěz v hodnotě 1.700,- Kč. když Vám bude sedět helma velikost S a rukavice velikost M, tak přidám za symbolickou cenu i to.
![Zděná chata Vítkov Podhradí u řeky Moravice](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám podsklepenou celozděnou krásnou chatu v obci Vítkov Podhradí přímo 20 metrů u řeky Moravice.
Krásné klidné místo ideální pro rybáře, vodáky a klidný odpočinek.
Chata má vlastní pitnou vodu, jímku a elektřinu. Vytápění je buď přes kotel na tuhá paliva, radiátory v celé chatě nebo krbem.
Dojezd až k chatě.
Více informací emailem :
vitkovpodhradi@
Realitní kanceláře prosím nekontaktovat!!!
![Prodej chaty, Komorní Lhotka, 126032](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Hledáte místo k relaxaci, od všedních pracovních povinností, v malebné podhorské obci s nádhernou krajinou? Milujete turistiku, kola, zimní sporty a houbaření? Pokud ano, pak je tato zděná chata s garáží v obci Komorní Lhotka tou pravou volbou pro Vás. Nabízíme k prodeji chatu s číslem evidenčním s možností trvalého bydlení v klidném prostředí Beskyd. Oplocený pozemek, náležící k chatě je o celkové výměře 1137 m2 a disponuje zděnou hospodářskou budovou, vzrostlými stromy a keři. Dispozice nemovitosti je 1NP: 2+1+zádveří+sociální zařízení, 2NP: půdní vestavba s možností zřízení 2 menších pokojů anebo jednoho prostorově velkorysého pokoje, PP: skladovací prostory, kotelna, garáž. Nemovitost je vytápěná kotlem na tuhá paliva. Na pozemku je vlastní studna, ohřev vody je formou 80l el. bojleru, odpady jsou svedeny do žumpy. Přípojka obecního vodovodního řádu vede v přístupové komunikaci podél hranice pozemku. Chata má plechovou střešní krytinu. Pro stávající majitele je možný dojezd celoročně až k chatě po asfaltové komunikaci. Nedaleko chaty se nachází nákupní možnosti, restaurace, hospody, sportovní hala, bowling, venkovní koupaliště, bylinné lázničky, sauna. Obec leží v hlubokém údolí obklopeném okolními zalesněnými hřbety hor, které skýtají nádherné výhledy. Další informace Vám ráda sdělím na prohlídce, tak neváhejte volat a objednat si termín včas. S financováním pomůžeme.
Uvedená cena platí při financování kupní ceny v hotovosti nebo úvěrem zprostředkovaným STING Finance. Do konce března 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více inf...
Číslo zakázky: 126032
Typ domu: patrový
Sklep: celopodsklepeno
Druh rekreačního objektu: chata
Bazén: Ne
Garáž: Ano
Velikost domu: 3 pokoje
Typ budovy: cihlová
Plocha pozemku: 1 180 m2
Zastavěná plocha: 43 m2
Počet podlaží objektu: 3
Užitná plocha: 86 m2
Stav objektu: před rekonstrukcí
Umístění objektu: klidná část obce
Poloha objektu: samostatný
Obytná plocha: 80 m2
Kvalitativní standard: dům z klasických materiálů
Počet pokojů: 3+1
Plocha zahrady: 1 137 m2
K nastěhování: 22.02.2023
Dispozice bytu: 3+1
Komunikace: asfaltová
Topení: ústřední - tuhá paliva
Doprava: autobus
Elektřina: 230V, 380V
Voda: zdroj pro celý objekt
Odpad: žumpa bez přepadu
Občanská vybavenost: škola, školka, zdravotnické zařízení
Ostatní vybavení: plot, garáž
Schodiště: zábradlí - dřevěné
Počet podzemních podlaží: 2
Rok kolaudace: 1 988
Vybaveno: Ne
Další nebytové prostory: garáž, hospodářská budova, dílna
![Dámské elektrokolo LEADER FOX červené](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
elektromotor Silent plus pro zadní kolo,
baterie Apache power včetně nabíječky, s výkonem 36 V/13A/460Ah, dojezd 120 km při váze jezdce 80 kg, displej LCD square
kolo je v evropské evidenci (forenzni indetifikační značení FIZ -čip)
![Pánské elektrokolo Rock Machine modré](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
elektromotor Silent plus pro zadní kolo, sada Apache power, výkon 36V,14,5A, 522Ah dojezd 120 km,při váze 120 kg,
displej LCD square,
forenzní identifikační značení -FIZ (čip) pro Evropu
![Pronájem chaty, 42 m², Domoušice-Solopysky, okr. Louny](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Pronájem chaty v obci Solopysky-Domoušice postavené v roce 2017. Celoroční využití i k bydlení, napojeno na elektřinu, veřejný vodovod, odpad je řešený jímkou. Vytápění krbová kamna a přímotopy na elektřinu, ohřev vody bojlerem. Pronájem jen dloluhodobě, chata je vybavená. Měsíční nájemné bez elektřiny 12 000,-, jistota 24 000,-, provize RK jeden měsíční nájem plus DPH. Dojezd na okraj Prahy 40 minut. Kontaktujte makléřku pro další informace.
Lokalita: Solopysky u Loun
Evidenční číslo: 829428
Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná
![Sada pro výrobu samonosné brány. Komponenty pro výrobu](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Sada obsahuje: 6metrů dlouhý-C Profil 70x70x4mm(černý),2 ks ložiskový vozík,nájezdové kolečko,dojezdovou kapsu, boční vedení brány,vrchní dojezd a 2 ks plastových zátek do C- profilu.
Ložiskové vozíky jsou 5.ložiskové,kyvné a výškově stavitelné.Všechna ložiska jsou v ocelových krytkách.Umožňují tak velké zatížení brány a zamezují opotřebení.
Všechny věci jsou galvanicky zinkovány.Kromě C-profilu!
Doprava po celé ČR na dobírku přepravní firmou,její cenu sdělím dle vašeho bydliště.
![Hoverboard Berger City 6.5" XH-6 Ice & Fire](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nevhodný dárek k Vánocům. Nový, párkrát vyzkoušeno doma.
Výkon: 250 W
Max.rychlost: 12 km/h
Maximální dojezd: 15-20 km
Kapacita baterie: 4400 mAh
Typ baterie: lithiová
Nosnost: 70 kg
Vyjímatelná baterie: ne
Rozměry: 66*25*25 cm
Hmotnost bez obalu: 6.8 kg
Hmotnost s obalem:8 kg
![Renault Trafic II,1.9 DCi, 74KW 9 míst / vestavba](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím naše cestovní auto Renault Trafic II s 9. místy nebo vestavbou
-1.9 DCi, 74kW, rok 2003
- diesel, 90L nádrž, dojezd cca 800-1000km (jezdím svižně)
-platnost STK 30.12.2023
-palubní počítat
-dálkové ovládaní + centrální zamykání
-elektricky nastavitelná zrcátka
- 2x světlo v zadních řadách
- začerněná zadní okna s 5% propustností - TOP
-záclonky v zadních řadách
-12V v zavazadlovém prostoru
-elektrické přední okénka
-6. kvalt, Euro 4
K autu si vedu knížku oprav, kdy se co dělalo + mám schované faktury.
- pravidelný servis oleje+filtry, komplet brzdové destičky+kotouče (13.10.2022)
-výměna a kalibrace váhy vzduchu (6.12.2022)
-nejdražší "průběžná oprava" byla 18.6.2021 skoro celý spodek- ramena, čepy, uložení, silenblok apod..
apod..
Je to starší auto, takže má samozřejmě nějaké "mouchy", kosmetické šrámy a na zadním plastu prasklinu.
Nyní vím, jen o 3 chybách co má tohle auto, ale nic co by vadilo každodenním provozu nebo STK.
-nejde ventilátor na 4. stupeň- do 3. funguje normálně (výměna za cca 1200kč)
-svití kontrolka air-bagu a díky ní sevis- bylo to na diagnostice a je nějaký zkrat pod sedačkou řidiče
- nedoléhá ruční brzda takže občas svítí, že je zatažená
Nyní je auto na úplně nových zimních pneu.
Po domluvě k autu mohu nabídnout:
-druhou řadu kol na plecháčích- původní .zimáky
-úplně nové zabalené 2 letní a 2 z minulé sezóny
Dále k autu mohu nabídnout dotykové autorádio 2DIN 10″ (Android multimediální přehrávač, GPS, WIFI, Auto CarPlay)
-parkovací senzory
Nenašel jsem čas je do auta naistalovat.
Tyto věci jsem ochotný po rozumné dohodě prodat k autu navíc.