inzerce, prodej, prodám, bazar

elektrický bojler 200l

Počet nalezených inzerátů ELEKTRICKÝ BOJLER 200L: 1000

Bojler s výměníkem do karavanu
Hledáte spolehlivý a úsporný zdroj teplé vody pro váš karavan? Pak právě pro vás máme ideální řešení – bojler do karavanu o objemu 10 litrů. Tento bojler se snadno instaluje do vašeho karavanu a poskytuje vám neustálý přísun teplé vody kdykoliv to potřebujete. Díky svému kompaktnímu designu se snadno vejde do každého prostoru a nepotřebuje žádné složité připojení. Bojler má rozměry 220x220x570mm, což z něj dělá kompaktní příslušenství. Díky tomuto malému rozměru se vejde do každého karavanu a nezabere příliš mnoho místa. Bojler nabízí možnost ohřevu vody topnou tyčí na 230V , používají se topné tyče do topných žebříků které jsou běžně dostupné po celém světě, můžete si tedy sami zvolit výkon ohřevu a provedení tyče. To znamená, že můžete mít teplou vodu i v případě, kdy není k dispozici nezávislé topení z auta. Ohřev vody však není omezen pouze na topnou tyč. Bojler je vybaven výkonným výměníkem teplého vzduchu, který umožňuje ohřev vody přes nezávislé topení v autě. Výměník teplým vzduchem zajišťuje rychlý a účinný ohřev vody, takže se nemusíte obávat nedostatku teplé vody, ani když cestujete na delší vzdálenosti. Bojler se snadno připojí k nezávislému topení o průměru 75mm a je vybaven 5x šroubením 1/2´´ pro snadné připojení vody a příslušenství. Materiál bojleru je 1,5mm nerez. Tlaková zkouška bojleru byla provedena při tlaku 3,5 BAR, takže se nemusíte obávat prasknutí nebo úniku vody. Silná izolace 20mm XPS pěnou udrží vodu velmi dlouho teplou. Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem je tento bojler ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý, výkonný a kompaktní zdroj teplé vody pro svůj karavan. Je vhodné do menších prostor, do maringotek , TinyHouse , obytných vozů , karavanů. TinyHouse Tiny-House Maringotka Freedomek Camper CamperVan Bydlík Karavan Obytný vůz
Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1
Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - TOP - [11.3. 2023] Smazat/ Upravit/ Topovat Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 1 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 2 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 3 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 4 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 5 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 6 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 7 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 8 Elektrický výcvikový obojek pro psa Patpet T 2v1 - 9 Elektronický obojek 2v1 - Výcvikový obojek + obojek proti štěkání (protištěkací obojek) Patpet T. +2 EBOOKY o výcviku. Dosah dálkového ovládání až 1000m. Voděodolný. Tento obojek je kombinace výcvikového a protištěkacího obojku v jednom. Protištěkací funkci lze kdykoli zapnout či vypnout. 5 funkcí: - zvukový signál - vibrace (100 stupňů intenzity) - elektrický výboj (100 stupňů intenzity) - protištěkací funkce - světlo na dálkovém ovládání. VÝHODOU JE: že na každou funkci je k dispozici samostatný knoflík na dálkovém ovládání, což usnadňuje manipulaci a efektivitu ovládání, jelikož není třeba přepínat jednotlivé funkce. Velmi rychlá reakce funkcí na stisk tlačítka. Vhodný pro přesný výcvik psa. Dálkové ovládání lze spárovat na 3 obojky. Podsvícený displej + světlo na dálkovém ovládání. Vyměnitelné krátké a dlouhé elektrody + silikonový kryt na elektrody, který chrání krk psa před zraněním. Vhodný pro každou velikost psa, i pro největší plemena. Vhodný i na psy s velmi dlouhou srstí. Malý kompaktní lehký přijímač, který je vhodný i pro malé psy. Váží pouhých 40 g a rozměry má pouze 5x3 cm. Vestavěná Li-ion baterie, dlouhá výdrž na jedno nabití (více než 3 týdny). Dvojitý nabíjecí kabel - možnost nabíjet vysílač a přijímač současně. Protištěkací funkce: slouží k odučení nežádoucího nadměrného štěkání. Obojek po nasazení reaguje sám, detekuje štěkání a reaguje formou zvukové upozornění + elektrický výboj. Funkci lze zapnout či vypnout. Obsah balení: - vysílač (dálkové ovládání) - přijímač - obojek - dvojitý nabíjecí kabel - zkušební dioda - krátké elektrody - dlouhé elektrody - lanko na zavěšení vysílačky - silikonové kryty na krátké elektrody - silikonové kryty na dlouhé elektrody - chrániče na závity - český návod - krabice + ZDARMA 2 ebooky: 1. "Jak nejjednodušší vycvičit psa - návod jak se naučit psí řeč a rozumět si s vaším čtyřnohým mazlíčkem", který obsahuje řadu praktických typů a rad jak nejjednodušeji vycvičíte vašeho psa. 2. „Návod jak používat elektronický obojek při výcviku psa“, kde se dozvíte jak přesně postupovat a cvičit psa s elektronickým obojek. Prohlédněte si i další mé inzeráty.
Elektrický bojler 200l
Prodám elektrický bojler Dražice okce 200l. bojler plně funkčni prodávám z důvodu přechodu na kombinovaný v provozu od 1/2020, vyroben 11/2018.
ELEKTRICKÝ BOJLER AEG 200L
Prodám tento zachovalý a plně funkční značkový bojler AEG EWH Basis 200 N o velikosti 200l. Specifikace: Konstrukce ohřívače vody: zásobníkový Provedení ohřívače: tlakový Poloha instalace: svislý (vertikální) Typ instalace: závěsný na zeď Materiál kotle: ocel Objem (l): 200 Min. teplota ohřevu (°C): 30 Maximální teplota ohřevu (°C): 70 Druh ohřevu: elektrický Doba ohřevu z 15°C na 65°C (hod.): 5.39 Tepelné ztráty (kWh/24 hod.): 2.94 Indikátor teploty: ANO Příkon (W): 2600 Provedení výrobku: bílá barva * Nástěnný zásobníkový ohřívač vody * Objem: 200 litrů * Příkon: 2,6 kW * tlakový zásobníkový ohřívač pro zásobování více odběrných míst * ocelová nádrž s vrstvou speciálního emailu s vysokou životností * trubkové topné těleso * ochranná antikorozní hořčíková anoda * kvalitní tepelná izolace s nízkými tepelnými ztrátami * válcový vzhled ohřívače * možnost nastavení teploty od 30 do 70°C * ovládací prvek termostatu zespoda * umožňuje připojení i na plastové rozvody * zásobník je určen pro svislou montáž * univerzální montážní rám vhodný i pro záměnnou montáž * pojistný ventil se zpětnou klapkou a indikátor teploty je součástí dodávky * el. napájení 1/N/PE: 230 V 50 Hz * el. krytí IP 25 Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 58.000 Výška (cm): 165.00 Šířka (cm): 47.00 Hloubka (cm): 47.00 K vidění v Kostelci nad Černými lesy. Tel.
Elektrický bojler 80 l
Prodáme starší, ale plně funkční elektrický bojler. Upozorňujeme na možný problém s uchycením. Nám držel bez problému, ale znovu po vyzkoušení se mírně odchlipuje, chtělo by to asi nějak vyztužit, někdo šikovný si s tím snad poradí. Jinak na funkčnost to nemá vliv. Jedná se o bojler Perla 80 l od firmy Ariston. Jde o tradiční závěsný vertikální ohřívač vody o objemu 80 litrů. Nádrž je potažena smaltem a má izolační vrstvu z polyuretanu, která dobře udržuje teplo z vody. Maximální teplota ohřáté vody je 75 ° C. Bojler je vybaven hořčíkovou anodou, která ji chrání proti korozi. Bojler je dodáván s jednofázovým napětím (230 V). Výkon kotle je 1,5 kW. Viz foto štítku Odmontován 10.02.2023, do té doby využíván na chalupě občasně. Byl však vyzkoušen a je plně funkční. Pouze osobní odběr v obci Fryčovice.
Minipivovar
Nabizim technologii pivovaru dvounadobova varna, scezovacka 200l, ohrev elektrinou, chladic a filtr mladiny, vyrivou kad 200l, bojler 300l, nadrz predchlazene vody 300l. Vse duplikovane, zateplene. Nove, nepouzite zaruka 2 roky. Vyrobce fa Doubek. Cena 650 000 + DPH tel: Pridam novy 200l ckt tank duplikovany+stavoznak zdarma
Kip Starline 440, 4 os., automat.mover, vyhř.podlaha,bojler
Prodám hezký zachovalý karavan po jednom jediném majiteli. Jedná se o Kip Starline 440 pro 4 osoby, rok 2006, Karavan v krásném čistém stavu, garážovaný kus. Karavan je nadstandardně vybavený, vhodný i do zimního období! Kromě klasického plynového topeni Trumatic s rozfukem zde najdete ještě elektrické topení a hlavně elektrickou vyhřívanou podlahu. Nechybí ani bojler. Další velkou výhodou je plně automatický elektrický pojezd s vlastní baterií a dálkovým ovladačem. Mover je plně automatický, tzn. že se přisune ke kolům i od kol jen pomocí ovladače a nemusíte se k tomu nijak ohýbat. Příjemným doplňkem jsou ALU kola a rádio. Vše co je v karavanu na 12V (světla, čerpadlo na vodu..) jde i na baterii od pojezdu. Nemusíte být připojeni na 230V. Vyhřívaná podlaha, bojler a elektrický přímotop jsou na 230V. Hmotnost 1016-1500kg Délka bez oje 500cm, délka s ojí 1500kg Šířka 225cm Rozložení: PŘEDNÍ ČÁST KARAVANU: Ložnice Francouzská postel Koupelna-kazetové WC, odtoková vanička Toaletní koutek s umyvadlem a zrcadlem STŘED KARAVANU: Kuchyň-tříplotýnkový plynový vařič, dřez, trojkombinovaná lednice Topení Šatní skříň ZADNÍ ČÁST KARAVANU: Sezení s jídelním stolem Možnost rozložení pro přespání dvou osob Příslušenství: Mnoho úložných prostorů Sítě proti hmyzu a termožaluzie v oknech Plynové topení TRUMATIC s rozfukem+elektrické topení Bojler Stabilizátor Stan Rezerva Držák na kola Povolená rychlost 100km/h STK do 2/2025 Alu kola Plně automatický elektrický pojezd s dálkovým ovladačem Vyhřívaná podlaha (elektrická) Rádio
Bojler drazice
Prodám Bojler drazice 75l.novy stojí 7-9000kc.prodavam za 2000kc.bojler jako nový.duvod prodeje mám 200l Bojler
Bojler Mora 150L
Prodám Bojler Mora 150L typ EOM150PKT. Bojler v provozu cca. Od července 2022. Celou dobu provozován na EKO. Prodávám jelikož jsem kvůli Fotovoltaice koupil 200L s dvěma spirálami.Bojler vypustím a sundám až při domluvě. Na ceně se dá rozumně dohodnout.
Nerezový bojler 200L kombinace výmeník solár
Jen nádrž (Nerezový bojler 200L kombinace výmeník solár) s izolací použito 8 let. Důvod prodeje,použit podobný systém.Poku uzemníte nádobu(nebo hořtíková elektroda) životnost neomezena Mohu dodat ovládací system+ expanzní nádobu+regulační ventil 55°C ceny na vyžádání
Bojler Dražice 200l
Prodám bojler Dražice 200l rok výroby 1998 odmontován loni v létě rychlé jednání jistá sleva
Prodám bojler Dražice 200l
Prodám bojler Dražice 200l používaný 6 měsíců.
Bojler 200l kombinovaný Dražice 4kW/velký výměník 1m2
Prodám 100% funkční kombinovaný bojler Dražice. Objem 200l, výhodou je 4 kW těleso=rychlý ohřev vody. Také má velký 1m2 výměník na případné propojení s kotlem. Uhlím nebo dřevem je voda ohřátá cca během 20 minut. K odběru bude cca přelom březen/duben v Rudolfově u Č.Budějovic Zde je možné ho i vidět v provozu. T:
Hobby De luxe 400, 4 osoby, solár, mover, stan, bojler
Prodám karavan Hobby de luxe 400 z roku 2007 (novější model) vhodný pro 4 osoby na spaní. Hobby ve velmi pěkném, zachovalém a plně funkčním stavu s drahým příslušenstvím. Na střeše karavanu je velký solární panel díky kterému je karavan soběstačný a není nutné být připojen v elektrické síti. Druhá zajímavá a žádaná věc je elektrický pojezd s vlastní baterií a dálkovým ovladačem díky kterému karavan nikdy netlačíte rukou ale manipulujete s ním pomocí ovladače. Dále nechybí například bojler a stan. Hobby je vybaven klasickým plynovým topením trumatic+elektrickým topením ultraheat (vše v jednom kombinovaném topení) Hodnota hlavních doplňků: Solární panel s regulátorem a baterií 10.000kč Elektrický pojezd 33.000Kč Vše plně funkční! Hmotnost 900-1200kg Délka bez oje 470cm, délka s ojí 590cm Šířka 220cm Rozložení: PŘEDNÍ ČÁST: Pevná dvoulůžková postel Možnost oddělení posuvnými dveřmi STŘED KARAVANU: Kuchyňka - Tříplotýnkový sporák, dřez, trojkombinovaná lednice Topení Šatní skříň ZADNÍ ČÁST KARAVANU: Sezení s jídelním stolem Možnost rozložení pro přespání dvou osob Koupelna-kazetové wc, umyvadlo, odtoková vanička PŘÍSLUŠENSTVÍ: Mnoho úložných prostorů Sítě proti hmyzu a termožaluzie v oknech Plynové topení TRUMATIC s rozfukem+elektrický ultraheat Bojler Stabilizátor Stan Rezerva Povolená rychlost 100km/h STK do 5/2024 Elektrický pojezd s vlastní baterií a dálkovým ovladačem Solární panel
Vzduchový kompresor BORTEN 3 kW - 200L r.v. 2023
Vzduchový kompresor BORTEN 3 kW - 200L r.v. 2023 Vzduchový kompresor BORTEN 3 kW - 200L r.v. 2022´´skladem vzduchový kompresor 3 kW - 200 Litrů ,,nový´´ 11 barů Nízko-otáčkový průmyslový tří pístový kompresor vhodný pro pneuservis. Manometr pro tlak ve vzdušníku, dva vývody vzduchu s kulovými kohoutky. Parametry - objem vzdušníku 200 l. Maximální tlak 11 barů. Výtlačný výkon 480 l / min. Výkon motoru 3 kW. Napájení 380 V. Možno vidět i u nás v provozu - kompresor je tichý, 2 roky záruka, servis možno zaslat kurýrem, taktéž možno vidět při osobním odběru v provozu kompresor je v dřevěné krabici možný odpočet DPH cena 16500 + DPH(20000) kompresor je vhodný do autolakoven, truhláren, zemědělství, atD. * možná prohlídka, nebo odběr i o víkendu nový nepoužitý VOLAT KDYKOLIV Kompresor je vč. náplně !!kabel není součástí balení!!
Rosič do vinic a sadů 200L/300L
Rosič do vinic a sadů 200L/300L Prodám postřikovač,rosič do vinice a sadů,osah 200L,celokovové soukolí,celokovové čerpadlo,dvě sekce(pravá,levá)CE certifikát,trojitá filtrace,nádoba na čistou vodu,natáčení směru trysek,zavěšení kategorie 1 i 2,nastavení tlaku,míchání.CE certifikat EU.Více info na tel.
Dvoupistovy kompresor 200l nový
Prodám nový dvoupistovy vzduchový kompresor s tlakovou nádobou 200L. Výkon: 400V Sací výkon: 480 l/min Kompresní poměry: 1 Objem nádrže: 200L Počet pístů: 2 Hlučnost: 97 dB Maximální tlak: 10 bar Celkový výkon 3 kW Rychlost otáček: 1400 ot./min Výkon foukání: 336 l/min Rozměry (Š x H x V): 1435 x 475 x 1125 mm Hmotnost: 110 kg Nevhodně zvolená velikost. Původní cena 24000kc
Nerezové sudy 50l a 200l
Prodáme nerezové sudy o objemu 50l a 200l. 50l sud je vhodný na stáčení tekutin nebo krémů. Cena soudku vč.víka: 2 800Kč. K soudku náleží i ruční pumpa - možné dokoupit za 2 800Kč. 200l sud obsahuje vodoznak a kohoutek ke stáčení. Cena sudu vč.víka 5 200Kč. Osobní odběr v Čelákovicích.
Elektrický bojler Dražice 200 L
Prodám elektrický bojler Dražice 200L Rv.2018 v provozu 3 roky.
Elektrický bojler Dražice 200 L
Prodám elektrický bojler Dražice 200L. Rv.5/2015 plně funkční.