elektrická pila narex
Počet nalezených inzerátů ELEKTRICKÁ PILA NAREX: 1000
Soustružnické nože s výměnnou destičkou .. Foto: 1- Soustružnický nůž NAREX 20x20 PN 3880 420,- Kč , foto 2- Soustružnický nůž NAREX 20x20 PN 3887 420,- Kč,- , foto 3- Soustružnický nůž SVJCR 2525 M 16 KARNED 980,- Kč , foto 4- Soustružnický nůž NAREX 20x20 PN 3852.1 440,- Kč , foto 5- Soustružnický nůž NAREX 2020 PN 3854.1 440,- Kč . foto 6- Soustružnický nůž NAREX 2020 PN 3857.1 420,- Kč , foto 7- Soustružnický nůž NAREX 2020 PN 0551 440,- Kč , foto 8- Soustružnický nůž NAREX 2525 PN 0536 580,- Kč , foto 9- Soustružnický nůž NAREX 25x25 PN 3886 670,- Kč , foto 10- Soustružnický nůž Narex pr. 25 mm ( 23x24 mm ) S 25 R CTFPR 16
875,- Kč .. Mám zde i jiné inzeráty
Závitová očka HSS.
Metrické pravé závity.
Vše nové!
Stará dobrá kvalita.
FWP M4x0,7 - 50,-
Narex M7x1 – 50,-
Narex M10x1,25 – 150,-
Narex M10x1 – 150,-
Narex M12x1,5 – 200,-
FRA M12x1 – 200,-
FWP M14x2 – 200,-
FRA M14x1 – 200,-
FRA M16x1 – 200,-
Narex M18x2,5 – 200,-
Narex M18x1 – 200,-
Narex M24x1,5 – 250,-
Prodám závitová oka:
Narex M22x1,5 HSS - použité 250kč
Narex M22 - použité - 250kč
Narex M24 - použité 300kč
CZ tools M27 - nové 300kč
Narex M30 HSS použité 300kč
Narex M33 HSS použité 300kč
Narex M36 hss nové - 500kč
CZ tools M42x3 HSS použité (z jedné strany má kousanec viz foto, z druhé je v pořádku) 400kč
Nabídka aktuální (platná) do smazání inzerátu.
Pila je nová v origo krabici - nikdy nepoužitá!
Elektrická řetězová pila se silným motorem o příkonu 2400 W, je vhodná i pro práci v uzavřených prostorách. Pila je dobře vyvážená, díky podélně uloženému motoru má pila velice úzký profil, proto se s ní dobře pracuje i v omezeném prostoru. Bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní brzda řetězu, zubová opěrka či odlehčovač pnutí kabelu jsou u tohoto stroje naprostou samozřejmostí. Pila je vybavena automatickým olejovým čerpadlem pro mazání řetězu. Díky průhledné části olejové nádržky je možné snadno kontrolovat hladinu zbývajícího oleje. Pila je zároveň opatřena systémem SOFT START, rozběh motoru je plynulejší a síť není zatěžována velkými proudovými rázy - nedochází k vyhazování jističe. Pila je dodávána s 40 cm lištou a řetězem HECHT. Sešli se mě dvě, proto druhou posílám dál.
Jen prodej. Předání kdykoliv Beroun a nebo po domluvě na trase Beroun - Plzeň - Bezdružice, nabídka aktuální (platná) do smazání inzerátu
Nabízím k prodeji nové soustružnické nože s letovaným tvrdokovem 99Kč/ks dle Vašeho výběru - posledních cca 10ks
Označení nožů (zleva doprava):
NAREX ISO 2R ON 3712 3232 S20
NAREX ISO 6R ON 3716 3232 P10
NAREX ON 3718 3232 K10
NAREX ISO 6L OR 3717 3232 P30
NAREX ISO 2L ON 3713 3232 P30
Rozměry nože - 32x32 délka 170mm - každý nůž váží cca 1,2kg
Osobní odběr nebo případné zaslání přes Balíkovnu za 65Kč - ( max do 15kg včetně balení - platí pro jeden balík)
Link: Soustruh, obráběcí stroj, tvrdokov, slinutý karbid, SK plátek
Závitová očka HSS.
Metrické LEVÉ závity.
Vše nové!
Stará dobrá kvalita.
Narex M12x1,75LH – 200,-
Narex M12x1,25LH – 200,-
Narex M14x2LH – 200,-
Narex M14x1,5LH – 200,-
Narex M14x1,25LH – 200,-
Narex M16x2LH – 200,-
Nástrčná fréza čelní: NAREX 80 ČSN 222492 P30 cena 185,- / ks .. NAREX 100 ČSN 222490 P20 cena 195,- / ks .. NAREX 90 ČSN 222492 S3 cena 195,- .. NAREX 100 ČSN 222492 H10 cena 195,- .. NAREX 100 ČSN 222492 K10 cena 195,- / ks .. Mám zde i jiné inzeráty
Cena s Echo lištou 18995,-
Profi pila made in japan.
Pila CS-501SX není pouhým nástupcem pily CS-500ES. Pila doznala mnohých vylepšení, jako jsou např. zvýšení výkonu, snížení hmotnosti, dekompresní ventil, boční napínání řetězu. Obsluha jistě také ocení průhlednou palivovou nádrž a zachytávač matek u krytu spojky, díky kterému nedochází k jejich ztrátě. Pila CS-501SX je profesionální pilou s magnesiovým rámem a integrovanou klikovou skříní. Tato pila je nejlehčí pilou ve své třídě s velice nízkými emisemi a výborným poměrem hmotnosti a výkonu. Pila je vybavena technologií G-FORCE pro odsávání nečistot, regulovatelným dávkování maziva řetězu a ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Další konkurenční výhodu pily je kovaná lišta s delší životností a odolností. Zadní rukojeť je vybavena antivibračním pryžovým systémem pro větší komfort obsluhy. Pila disponuje ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Stejně tak již tato pila splňuje limity emisí druhého stupně.
Záruka+servis+doklad
Jsme autorizovaný prodejce + servis
Cena s oregon lištou 15995,-
Profi pila made in japan.
Pila CS-501SX není pouhým nástupcem pily CS-500ES. Pila doznala mnohých vylepšení, jako jsou např. zvýšení výkonu, snížení hmotnosti, dekompresní ventil, boční napínání řetězu. Obsluha jistě také ocení průhlednou palivovou nádrž a zachytávač matek u krytu spojky, díky kterému nedochází k jejich ztrátě. Pila CS-501SX je profesionální pilou s magnesiovým rámem a integrovanou klikovou skříní. Tato pila je nejlehčí pilou ve své třídě s velice nízkými emisemi a výborným poměrem hmotnosti a výkonu. Pila je vybavena technologií G-FORCE pro odsávání nečistot, regulovatelným dávkování maziva řetězu a ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Další konkurenční výhodu pily je kovaná lišta s delší životností a odolností. Zadní rukojeť je vybavena antivibračním pryžovým systémem pro větší komfort obsluhy. Pila disponuje ručně odnímatelným krytem vzduchového filtru. Stejně tak již tato pila splňuje limity emisí druhého stupně.
Záruka+servis+doklad
Jsme autorizovaný prodejce + servis
Úhlová pila ADS-630/2 nepotřebuje další stroj jako je tomu u pásové pily,kde se nařežou prizmy,které se musí později rozmítnout na požadované řezivo , další potřebný stroj k pásové pile je omítací pila je potřeba na neosámovaná prkna.Úhlová pila vyřezává přímo z kmene kulatiny požadované čisté řezivo,rozměry řeziva si navolíme na panelu pily a můžeme tak řezat hranoly-vazby-prkna- latě a podobně.Například při řezání hranolů na pásové pile zbývá bok,který se dává do paliva ,ale u této Úhlové pily tomu tak není.Řežeme například hranoly a zbude nám jen boční oblina, na panelu Úhlové pily si navolíme ,aby pila odměřila vzhůru cca 12cm.Odřízne a udělá hranu a tím ještě získáme prkna, nebo například střešní latě .Vše se odvíjí od průměru kulatiny. Čím silnější, tím pro tuto pilu lépe.Naše pila je velice rychlá v řezu jen obsluha by mohla být daleko rychlejší,a stačit odebírat od pily řezivo Naše pila je propracovaná a velice výkonná.Naše pila je postavena pro 24h provoz.
!!!NOVINKA!!! Plná Automatika pily naskenuje kmen vybereme rozměry případně doplníme rozměry řeziva které chceme řezat a program vše během chvíle rozvrhne na max,, výtěžnost a rozřeže kulatinu,program dále umí hlídat motory při stejných otáčkách,po ukončení denní směny ukáže jaké rozměry nařezala,kolik m3,kolik je odkorů,kolik je pilin.Sníží se počet zaměstnanců 1-2,vysoký výkon pily,velká úspora času bez automatiky trvá cca 10-15 minut než si pilu připravíme ,aby mohla řezat kmen a kolikrát se stane že zajedeme do kmenu moc a nebo zase málo to jsou situace které nejdou už vzít zpět ,asi cca 1-2-měsíce trvá než se naučí obsluha plně ovládat pilu ,ale ani pracovník po této době nemůže nikdy docílit maximální výtěžnosti z kmene - tyto problémy odpadají při Automatickém režimu náklady na Automatiku se v krátké době vrátí .Nevýhody kmenové pásové pily oproti Úhlové pile ADS potřebné velké množství pilových pásů které často praskají a dlouho nevydrží dlouho ostré a řežou někdy i jen 5 minut když je zamrzlá kulatina pásy kloužou a tím je i nepřesné řezivo a způsobuje vlnolamy na řezivu.Řezivo je nečisté a je potřeba další povrchová úprava dále zamrzá neustále voda na chlazení pásů.Výkony levnějších pásových pil jsou někdy jen 8 hranolů za celí den a takto bychom mohly pokračovat .Úhlová pila ADS-630/2 nařeže 8 kusů trámů podle velikosti rozměrů a průměrů kulatiny za 0,10-0,40 hod.Úhlové pile odpadají problémy z pásy a z vodou na chlazení má pilové kotouče které řežou celí den dodrží vždy požadovaný rozměr.Řezivo je pěkně čisté jak ohoblované.
Pila a její výbava:
2 pily pracující současně jedna svisle a druhá vodorovně
Motory v základu 2 x 15kW /2 950 otač./min
Max.hranol bez otáčení kulatiny 20x20cm
Max.průměr kmene základ 100cm/*140cm
Řezná délka základ 6m
Ruční upínání kmene
Pilové kotouče 2x 550mm
Možné příslušenství za příplatek:
Motory 2x18kW a 2x22kW.
Úprava pily na max.hranol 24x24cm možné jen z motory 2x22kW.
Úprava pily na prořez kmen
Prodám automatickou pilu Pegas 540 Caliber X-CNC-2M přímo od výrobce. Pila byla jako výstavní kus na veletrhu. Dokáže podat 2000mm na jedno podání a na vícenásobné podání až 20 000mm Záruční doba 18 měsíců. Cena 1 768 000,- Kč + DPH. Původní cena 2 080 000,- Kč + DPH. Pila je úplně nová a kompletně seřízená od servisních techniků. Ihned k odběru. Vysoce produktivní automatická dvousloupová pásová pila s vícenásobným podáváním materiálu.
Pila je určena pro dělení materiálu v kolmých řezech.
Pila má koncepci FVC = podavač-hlavní svěrák-řez. Koncepce FVC umožňuje řezat jednotlivé tyče i svazky v automatickém cyklu s krátkým zbytkem.
Nalézá uplatnění v sériové výrobě v průmyslových provozech a vzhledem ke své robustní konstrukci umožňuje dělení široké škály jakostí materiálů včetně nerez a nástrojových ocelí.
Pila používá systém ATB= automatický transport nově založené tyče přesně do zóny řezu. Obsluha pily nemusí realizovat zaříznutí materiálu. Minimalizace času i nákladů.
Regulace řezného posuvu je realizována řídícím systémem pomocí servodriveru, servomotoru, kuličkového šroubu a předepnuté matice umístěné na rameni pily. Tím je dosažen velmi přesný řezný posuv. Obsluha pily zadá do programu požadovaný řezný posuv (mm/minutu ) a pila tento posuv přesně nastaví.
Detailní popis pily viz odkaz níže.
Možno vidět po telefonické domluvě ve Slavkově u . .
Prodám toto vše dohromady za 13tis
Stolni pila gude vadné uhlíky
Vrtačky
Pila elektrická špatně se točí
Pila Hitachi motorova
Prodlužovak 3kusy
Strunovka
Ramove pily 4kusy
Brasny na nářadí 2kusy
Bedny na naradi
Bourací kladivo dewalt 10kg
Primocara pila bosch
Flexa narex 150
Aku vrtačka
Pila oleomag elektrická občas de občas ne
Pajka eletricka
Vybracni bruska odešli uhliky
Halogen mali
Halogen velky
To vše za 13tis
Nebo ceny na vyžádání i zvlášť po kusech
Výkonná, odolná a snadno ovladatelná ruční pila na univerzální řezání volně z ruky, je ideální na montáž, demontáž a opravy.
Doporučena cena 43.000,-
Můžete objednat zde:
Nový stroj s dokladem a zárukou
Rems Akku-Cat 22V ANC VE Set
Výkonná, odolná a snadno ovladatelná ruční pila na univerzální řezání volně z ruky. S hmotností jen 3,1 kg je ideální na montáž, demontáž a opravy.
Pila na akumulátorový (Li-Ion 22V) a síťový pohon v plechovém kufru.
Univerzální pila na mnoha materiálů např. dřevo, dřevo s hřebíky, palety, kov, nerez, litina, porobeton, sádrokartonové desky, pemza, cihly a pálené cihly, zejména na ocelové trubky.
Univerzální použití
Pila určená pro použití kdekoli, volně z ruky, umožňuje řezání nad hlavou, na úzkých místech, u zdi. Není závislá na připojení do sítě.
Konstrukce
Odolnost pily ji předurčuje k použití (nejen) na stavbách. Pila je úzká, má pohodlný tvar a je lehká - stroj s akumulátorem váží jen 3,1 kg. Ergonomický přední držák s ochranným pláštěm, který zabraňuje sklouznutí a zároveň nabízí měkké uchopení. Rukojeť s bezpečnostním tlačítkovým spínačem je uzavřena. Speciální silikonové těsnění chrání převody před vodou a prachem. Uvnitř stroje se nachází akumulátorový motor se silným tahem 21,6 V a výkonem 500 W. Stroj je balen v odolném pevném kufru z ocelového plechu.
Stabilní obdélníková vodící tyč z masivní kalené oceli, ve směru zatížení precizně uložená v ložiskách, během celého řezného pohybu všestranně vedená pro rovný řez.
Oscilační pohon s ANC
Stabilní, před prachem a vodou chráněn bezúdržbový oscilační pohon pro současné vytvoření řezného a orbitálního pohybu vodící tyče a pilového listu. V ložiskách uložený klikový pohon (ANC) snižuje tření, zahřívání a opotřebení - dlouhá životnost i při vysokém zatížení.
Vario elektronika
Plynulé elektronické řízení počtu zdvihů pro citlivé naříznutí a pro správnou volbu počtu zdvihů při řezání podle daného materiálu. Počet zdvihů je plynule řízen prostřednictvím proměnného tlaku na spínač od 0 do 2000 min-1 (spouštěcí spínač).
Akumulátorový nebo síťový pohon
Li-Ion technologie - akumulátor Li-Ion 21,6 V s kapacitou 5,0 Ah pro dlouhou dobu chodu. Akumulátorový zdroj Li-Ion 22 V je lehký a výkonný a nabízí o 50% více řezů ve srovnání s akumulátorem Li-Ion 18 V, 3,0 Ah. Na baterii se nachází odstupňovaný ukazatel stavu nabití s ??barevnými LED diodami. Rozsah pracovní teploty -10 do +60 °C. Balení obsahuje rychlonabíječku. Jako dokoupitelné příslušenství je k dispozici síťový kabel na provoz namísto akumulátoru.
Univerzální upínky pilového listu
Pro upnutí všech pilových listů - s jednostrannými nebo oboustrannými úchyty - bez výměny případně přenastavení přítlačné upínky pilového listu.
Prodám nepoužité závitníky - Narex
M9x1 - 150,-
M10x1 - 150,-
M12x1 - 150,-
M12x1,5 prodloužený - 200,-
M8L - 100,-
Při koupi všech cena 700,-
Prodám nepoužité závitníky - Narex
M6 - 100,-
M8L - 100,-
M10 - 100,-
M12 - 100,-
Při koupi všech cena 350,-
Prodám nepoužitá závitová očka - Narex
M14 - 100,-
G1/4 - 150,-
P13,5 - 100
Při koupi všech cena 300,-
Prodám nepoužité čelisti Narex do instal. závitnice, viz. obr.5-6
1/2" - 3/4" 1N
1" - 1 1/4" - 2N
Cena 400,- za 1 sadu.
Prodám nepoužité čelisti Narex do instal. závitnice, viz. obr.7-8
1/2" - 3/4" 2N
1" - 1 1/4" 2N
Cena 400,- za sadu čtyř kusů
Prodám závitový kalibr M10 Sh8
Cena 100,-
Nová frézovací hlava Walter ø 200 mm F 2010 cena 8000,- Kč // Frézovací hlava Pramet 160 + frézovací trn cena 8000,- Kč // Frézovací hlava NAREX 210 2476 cena 950,- Kč // Frézovací hlava Narex 125 - PN 2370 cena 1350,- Kč // Frézovací hlava Narex 200 - 2464.35 cena 2150,- Kč // Frézovací hlava Narex 200 - 2464.45 cena 2150,- Kč // Mám zde i jiné inzeráty
BOURACI KLADIVO BOSCH-4500kč
HILTI TE 5 VRTACI KLADIVO -4500kc
NAREX ZAVITOREZ Typ 208 D-800kc
NAREX EZ 212 D-1200kč
NAREX EŠ 212 D- nové nepoužiťe -1500kč
Mala vrtačka NAREX bez priklepu-300kč
VRTAČKA S PRÍKLEPOM -400kc
NAREX TYP 312 D -1000kč
Všetko plne funkčné a odskusane ..
Pošlem na dobierku /osobný odber Cheb
Zasilkovna /Česka posta
Aku vrtačka Narex ASV 202-2 20V 2x2Ah (65405291) je nezanedbatelný pomocník do každé domácnosti, který si poradí jak se šroubováním, tak s vrtáním. Hnacím prostředkem této akuvrtačky je elektromotor, který se jen tak nějaké práce nezalekne. Kroutící moment akuvrtačky Narex je 47 nm, proto se tato vrtačka hodí na obrábění kovů, na stavbu nebo na opracování dřeva. Při používání tohoto modelu se budete moci spolehnout na uhlíkový motor. Zajisté využijete i sklíčidlo k upnutí vrtáku o průměru až 13 mm. Se svým kompaktním provedením se akuvrtačka může pyšnit hmotností pouze 1,3 kg, takže se nemusíte obávat únavy ani při delším užívání. Při výběru byste měli vzít v úvahu také to, že je dvourychlostní . Uvnitř balení se ukrývají dva akumulátory. Klíčové znaky akuvrtačky Narex ASV 202-2 20V 2x2Ah (65405291) Ideální akuvrtačka pro každého pracanta Aku vrtačka Narex vám ulehčí a urychlí práci Jednoduchá manipulace díky hmotnosti 1,3 kg Vlastnosti ji předurčují na sádrokarton, na sklo, na dřevo a do železa Hmotnostní...Vrtačka byla v provozu pouhé čtyři cykly nabíjení na každou baterii, takže opravdu stále nová. Záruka ještě nějakých 22 měsíců.
závitník sadový M 10 HSS ISO1- Narex
-závitník sadový M8 2N - Narex
- závitník M8 HSSE ISO1C Narex 2ks
-závitník M8 HSSE ISO1 670 8096 Narex - 2ks
-závitník M6 HSSE ISO1 1ks Narex
Nepoužité
Dále:
vrtáky Bosch MultiConstruction 4mm 2ks
k tomu 1ks vrták 1mm
-vrták 17mm 1140 HSS strojní 1ks
použit pouze pro zvětšení 16 otvorů v trámku při stavbě pergoly.
Popř.další viz foto.
Škrtlé prodáno.
PILNÍKY PRODÁNY.
Popř frézovací nástroj,nepoužitý.
Přeškrtlé prodáno
K vyzvednutí kdykoliv v Rudné u Prahy (ca 5km za pražským Zličínem)
Prodám původní používanou originální kotoučovou pilu NAREX TKP40 s veškerým příslušenstvím včetně srovnávací frézky (frézka není na foto) plus dokumentace a manuál.
Nejde prosím o podomácku vyrobenou pilu, jedná se o kvalitní homologovanou a schválenou pilu na dřevo od naší české osvědčené značky NAREX.
Ve výbavě je samozřejmě i zámek spouštění, aby nemohlo za žádných okolností dojít k nechtěnému zapnutí.
K pile jsou dva kotouče. Jeden pro pilu, druhý v rezervě pro výměnu při broušení. Jeden je v podstatě nový, druhý používaný ale v pěkném stavu.
Má kvalitní, silný a dlouhý kabel (3x380 V / ca 20-30m v kuse (nenastavováno !) - případně přesně přeměřím.
Kabel i zásuvka jsou zánovní, tedy nepopraskané, nezpuchřelé apod.
Na zakázku zhotovena 2x pojezdová kolečka pro snadné přesouvání
Pila je k vyzvednutí nedaleko Rudné u Prahy - kousek za pražským Zličínem.
TECHNICKÁ DATA:
Výkon: 2,2kW
Motorový jistič: 500/10 4,0-6, OA, 3X380 V, 16 A
Doporučený pil. kotouč: 400x2,5 400x3,6
Pracovní prostředí: - 30st. až + 40st. (prašné, mokré, venkovní pod přístřeškem)
POPIS OD VÝROBCE:
Stolová kotoučová pila TKP 40 je lehký přenosný stroj, určený k všeobecnému použití v domácím hospodářství, na chatách, v polytechnické výrobě ve školních dílnách a v neposlední řadě i při stavebně-truhlářské výrobě. Konstrukce stolové pily umožňuje omítání, rozřezávání a prořezávání dřeva. Elektromotor s druhým volným koncem hřídele je určen k monáží přídavných zařízení.
Snadná montáž a nízká hmotnost umožňuje přepravu stroje v zavazadlovém prostoru osobního auta.
Prosím pouze osobní odběr nedaleko pražského Zličína - vedle Rudné u Prahy.
RUBI DU 200 EVO
Elektrická diamantová pila skládací nohy.
Pila je téměř nevyužívaná použitá dvakrát téměř jako nová.
Délka řezu (cm): 65
Průměr kotouče (mm): 200
Rozměr materiálu (cm): 45x45
Tloušťka materiálu (mm): 35
Výkon motoru (HP): 1,1
Výkon motoru (kW): 0,8
Rozměry (cm): 98,1x38,3x38,4
Hmotnost (Kg): 23,5
Rubi DU-200 EVO - Elektrická diamantová pila - délka řezu 65 cm, zabudované nohy, motor 0,8 kW
Charakteristika
Mobilní diamantová pila RUBI DU-200 EVO pro menší a střední práce.
Vhodné pro formátování všech tipů keramických obkladů a dlažeb.
Zabudované sklopné nohy. velmi jednoduché sestavení.
Snadná a pohodlná manipulace a přeprava díky kolečkům a
pomocnému držadlu.
Externí nádržka na vodu pro snadnou manipulaci a čištění.
Ergonomické bimetalové madlo pro lepší komfort.
Kotouč je zvlášť cena 1700.-
Diamantový kotouč EXTREME CERAM SOFT 200x25,40 9/2,0
Jako nový, málo použitý....