elektrické bojlery 80 litrů - strana 49
Počet nalezených inzerátů ELEKTRICKÉ BOJLERY 80 LITRŮ: 1000 - strana 49
![Závěsný lodní motor HIDEA F 5 XS Four Stroke - AKCE](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Modelová řada 2023
Spalovací lodní motor HIDEA HDF6HS s krátkou nohou (na motoru označen jako 5)
Přídavná nádrž 12L s palivoměrem v hodnotě 1600 Kč - ZDARMA
Záruka 3 roky
Popis:
Typ motoru - Čtyřtaktní jednoválec
Vrtání a zdvih - 62 x 46 mm
Zdvihový objem - 139 ccm
Výkon: 4.4 kW - 5500 ot./min
Otáčky při plném plynu 4500 - 5500 ot./min
Hmotnost (model - S) - 27 kg
Karburátor 1
Objem palivové nádrže 12 litrů - je součástí balení
Integrovaná palivová nádrž 0,9 litru
Systém zapalování - TCI
Převodový poměr - 27:13 (2.08)
Systém startování - Manuální (CM)
Trimování - Manuální
Rozměr s krátkou nohou S (délka, šířka, výška) - 750 x 333 x 1041 mm
Řazení (od motoru) - Zpět-neutrál-vpřed
Vylepšená ochrana proti korozi
Ochrana proti startování (přes rychlost) zabrání náhodnému startu při zařazené rychlosti
TCI zapalování pro jednoduší start a jedinečnou spolehlivost
Velmi nízká úroveň výfukových emisí
Nízká spotřeba paliva
Plynulý a kultivovaný chod motoru
Vysoký výkon
Součástí balení je veškerá dokumentace pro přihlášení na SPS
![Větší akvarium 2 kusy](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Akvarium 65 litrů 1000 kc, akvarium 200 litrů 400 kc osobni převzetí Holice pri rychlém jednání sleva
![Prodám kajutovou loď Gale 460 Kabin s motorem Honda BF 50](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám motorovou kajutovou loď Gale 460 Kabin s motorem Honda BF 50 LRTU a přívěsný vozík pro loď nosnost do 750 kg. Motor Honda BF 50 - zapuštěná páka na ovládání motoru, záruční doba motoru 60 měsíců-(najeto: 112 MTH) – loď a motor nákup a servis v ČR - uvedení do provozu 07.2017 (nádrž Slapy), platnost osvědčení plavidla do 06/2025, přívěsný vozík pro loď nosnost do 750 kg, trup lodě delka 4,5m – odstín tmavě modrý „Navy“, vrchní část lodě – odstín krémová bílá, ochranný štít u konzole řízení, jednokřídlé prosklené dveře do kajuty + 2x zámek, poziční světla - zelené, červené a koncové světlo bílé, světla kajuta + paluba osvětlení LED, pojistková skříň, zásuvka na 12V – 2ks, hlavní vypínač baterie, výbava: persenik na stojnou výšku + bimini (2v1) kce. nerez/látka odstín šedá „light grey“, elektrický kotevní vrátek 12V - TRAC Deckboat 35 + kotva + dálkový ovladač, sonar GPS Lowrance Hook 5, trakční baterie Varta 105 Ah, kompletní matrace na palubě i v kabině – odstín tmavě modrý „Navy“, kapitánského křeslo nerez / koženkové sklopné odstín šedo bílá, nerezové zábradlí, nerezové vazáky 4ks, nerezové oka 3ks, báden plato nerez/týk, nerezový žebřík do vody, palivové nádrže 2 ks 22 litrů a 1ks 12 litrů včetně rychlospojek 3ks, fendery modro/ bílé 3 ks. Cena celkem 329 000,-Kč. Pozn. Možnost přenechání místa kotviště Županovice viz foto, roční nájem kotviště 8 000,-Kč vč. spuštění a vytažení lodě z vodní nádrže Slapy.
![Pneumatická odsávačka oleje MECLUBE - SKLADEM](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Pneumatická odsávačka oleje od výrobce MECLUBE 65l, s označením art. 040-1430-000
pneumatická odsávačka oleje s vypouštěcí nádobkou
nádrž 65 litrů s ukazatelem hladiny
kapacita vypouštěcí nádobky 12 litrů
Uvedná cena je bez DPH
![NÁSTŘIKOVAČKA MASA 20L](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím NOVOU nástřikovačku.
Zařízení se používá k aplikaci solného láku do masa, k rychlému prosolení a vybarvení výrobku. Nastřikovačku můžete používat pro všechny uzené masa včetně uzených mas s kostí, k celkové přípravě a nakládání před tepelnou úpravou. Pistole s třemi jehlami se používá k injektáží láku do vepřové krkovice, kýty, šály, do vepřového boku. Zkušený pracovník, v tomto případě, u těchto mas je schopen nasolit 250 kg - 300 kg/h. Dávkovací pistol je možno upravit na práci s jednou jehlou, v tomto případě se používá na prosolování vepřových selat, krocanů na grilování, na vepřová kolena s kostí.
Pistole je vyrobena z polypropylenu, který je chemicky nereaktivní. Jehla je vyrobena z nerezu, ke které jsou připevněny max. 3 jehly s aktivní délkou 90 mm a průměrem 3 mm, což umožňuje mnohonásobné odšroubování jehel bez obav z poškození. Pistole může pracovat i s 1 jehlou - sada obsahuje kyselinovzdorné šrouby M6 s těsněními pro ucpání otvorů. Certifikovaná nádrž je vyrobena z kyselinovzdorné austenitické chromniklové oceli. Až 6 odvzdušňovacích otvorů zaručuje 3x rychlejší odvzdušnění nádrže. Extrémně odolná konstrukce, odolnost vůči povětrnostním podmínkám, stejně jako široký vstup a správně přizpůsobený průduch zvyšují komfort práce. Vysoce kvalitní italský redukční ventil, zajišťuje vysokou přesnost regulace tlaku. Jednotka je napájena přímo ze sítě stlačeného vzduchu pomocí standardního rychlospojky 26. Hadice je dlouhá 5 metrů vyrobena z kvalitního PVC a textilní výztuhou, kdy průhlednost hadice umožňuje neustále optické ovládání tekoucího materiálu.
Po otevření nálevu naplňte nádrž solným roztokem, uzavřete nálev a po připojení ke kompresoru a nastavení provozního tlaku - můžeme pracovat. Všechny kroky k doplnění nádrže o dalších 20 litrů trvají asi 1-2 minuty. K napájení také stačí malý elektrický nebo manuální kompresor. Tímto zařízením se do 10 minut vstřikuje 20 litrů solanky.
![Fritéza na 2x10 litrů](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Celonerezová elektrická dvou fritéza zn. RM Gastro s výpustným ventilem. Stáří v provozu tři roky. Kapacita na 2x10 litrů oleje.
![Horizontální míchačka](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Použitý horizontální dvouhřídelový míchač vyrobený společností Menki model MW 125 (Japonsko). Části přicházející do kontaktu s míchaným produktem jsou vyrobeny z nerezové oceli/krajní stěrky ze slitiny AL. Celkový objem míchacího prostoru je cca 400 litrů, pracovní objem je cca 320 litrů. Vnitřní rozměry míchacího prostoru jsou 735 mm šířka x 940 mm délka x 685 výška. Nerezové ručně odklopné víko je osaseno přípravou pro nástřik tekuté fáze přímo do míchacího prostoru. Zařízení je vybaveno dvěma míchacími hřídelemi, každá o průměru 420 mm. Míchací hřídele jsou osazeny kladívky a tyčemi a jsou poháněny přes řemeny a převodovku pomocí el. motoru 7,5 kW, 1470 RPM. Zařízení má obdelníkovou výpust na dně nádoby o rozměru 780 mm x 180 mm. Celé zařízení je namontováno na rámu z běžné oceli.
Cena je bez DPH.
![Prodám akvárium aquael 60 litrů](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám použité akvárium aquael 60 litrů s víkem a světlem + příslušenství.
Příslušenství obsahuje: 2 funkční filtrace s náplní + 3 náhradní filtrace; jedno topení; síťka; dva magnety na čištění; teploměr; chemie + PH papírky; porodnička; žiletka na vodní kámen, rohová a normální houbička s teleskopickou tyčkou; substrát. Celé příslušenství viz foto.
![Jezirkova filtrace viz foto](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodam novou nepouzitou tlakovou jezirkovou filtraci heissner viz foto,tlakova filtrace, uv lampa, medium viz foto. Pro jezirka bez ryb 10tis litru s rybami 5tis litru.
Cerpadlo k tomu mohu pridat 2500l/hod pouzivane pres leto na cerpani vody ze sudu.
Puvodni cena filtrace 9500kc
![815 litrů Pacov nerezový vertikální skladovací zásobník](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Použitý Pacov nerezový vertikální zásobník o objemu 815 litrů. Konstrukční materiál nerezová ocel AISI 316L, vnitřní povrch broušen na Ra = 0,4. Průměr nádoby 1100 mm x 501 mm délka rovné strany x 1680 mm celková výška. Svařované kónické horní dno s inspekčním otvorem DN400 opatřené odklápěcím víkem a svařované kónické dno s centrální výpustí DN100. Namontováno na 3 stojnách.
![1578 litrů Pacov nerezový vertikální skladovací zásobník](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Použitý Pacov nerezový vertikální zásobník o objemu 1578 litrů. Konstrukční materiál nerezová ocel AISI 316L, vnitřní povrch broušen na Ra = 0,4. Průměr nádoby cca 1500 mm x 470 mm délka rovné strany x 2000 mm celková výška. Svařované kónické horní dno s inspekčním otvorem DN400 opatřené odklápěcím víkem a svařované kónické dno s centrální výpustí DN100. Namontováno na 3 stojnách.
![528 litrů Pacov nerezový vertikální skladovací zásobník](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Použitý Pacov nerezový vertikální zásobník o objemu 528 litrů. Konstrukční materiál nerezová ocel AISI 316L, vnitřní povrch broušen na Ra = 0,4. Průměr nádoby cca 800 mm x 790 mm délka rovné strany x 1700 mm celková výška. Svařované kónické horní dno s inspekčním otvorem DN400 opatřené odklápěcím víkem a svařované kónické dno s centrální výpustí DN80. Namontováno na 3 stojnách.
![RAMMAX 1504 HFK - vibrační válec](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodáváme vibrační válec RAMMAX 1504 HFK
- Rok výroby 2008
- VIN: 1538636
- Najeto MTH 1558
- Celková délka 1780 mm
- Celková šířka 850 mm
- Celková výška 1200 mm
- Rozvor 850 mm
- Provozní hmotnost 1480 kg
- Obsah nádrže 22 litrů
- Hydraulika 60 litrů
- Dálkové ovládání
Cena bez DPH: 180 000,- Kč
Cena s DPH: 217 800,- Kč
![Hydrafit 400g + lahev zdarma - balíček](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Hypotonický nápoj jako jeden z mála bez stimulantů vhodný i pro mládež ! Balení vystačí na 10 litrů hotového nápoje. S optimální dávkou hořčíku a draslíku. Hypotonický nápoj jako jeden z mála bez stimulantů vhodný i pro mládež ! Balení vystačí na 10 litrů hotového nápoje. S optimální dávkou hořčíku a draslíku.ýrobce NAMEDSPORT, Itálie. Možno převzít v Praze 6 Bubenči nebo po platbě předem zašlu do Zásilkovny dle běžných tarifů.
![Kotlíková souprava - různé objemy](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím kotlíkovou soupravu, objem 8 nebo 10 litrů, vhodnou na přípravu guláše, polévky, svařáku, atd...
Souprava obsahuje:
- kotlinu s komínkem
- smaltovaný kotlík ( 8 nebo 10 litrů objem)
- pokličku na kotlík
Možnost prodeje zvlášť, tedy např. jen kotlík, kotlinu a nebo pokličku.
Cena soupravy je 1990Kč.
V nabídce více variant (objemů) kotlíků:
13L (2290Kč)
16L (2490Kč)
20L (2690Kč)
25L (2890Kč)
Možnost zaslání Českou poštou, také na dobírku.
Balík do ruky – 170Kč – platba předem na účet, dodání následující pracovní den
Balík do ruky – 245Kč – platba dobírkou, dodání následující pracovní den
Případně rozvoz do 70km z Polešovic za mírný poplatek (100Kč za Vaši objednávku), bližší informace poskytneme.
Více informací rádi sdělíme po telefonu nebo emailu.
klíč.slova: kotlík, kotel, smalt, guláš, zabijačka, grilování, čundr, zahradní párty, akce.
![trvalá násada žížal vermikompostér](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Vermikompostér HOBBY objem 25 litrů. Svým objemem a velikostí přesně zapadá do bytového prostředí. Velikost 30x20x46 cm. Tři patra a víko. Nemá výpustný kohout, vylévá se celá spodní nádoba. Výborné pro rybáře jako zásoba žížal na ryby.
Spodní patro slouží jako záchytné pro tzv. žížalí čaj (hnojivo) v horních patrech dochází k přeměně bioodpadu z kuchyně na černý kompost super pro sazenice. Prostřední patro s uzrálým kompostem se vyklepne a dá nahoru.
2. vermikompostér COUPLE svým objemem 55,2 litrů a plochou jednotlivých pater bude vyhovovat lidem, kteří žijí v bytě. Vejde se pod kuchyňskou linku, nebo do chodby Je ideální pro běžné zbytky ze zeleniny a ovoce, jako jsou slupky od banánů, ohryzky jablek a další drobné odkrojky např. slupky od brambor. Nedoporučujeme vkládat pecky např. od broskví, skořápky kokosu a jiné tvrdé skořápky ovocných plodů. Skládá se ze tří pater, víka a výpustného kohoutu. Rozměry: 40x30x45 cm
Materiál: polypropylen s atestem na styk s potravinami. za 890 Kč.
3. Vermikompostér FAMILY Skládá se ze tří pater, víka a výpustného kohoutu. Rozměry: 60x40x45 1290 Kč.
osobní převzetí u Humpolce, nebo kurýrem +129kč při platbě předem, dobírka +45kč. Zvlášť po domluvě prodávám i násadu hnojních žížal, které jsou výborné do kompostéru i na háček.
![Cisterna na kontejner,fekál,kontejner](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám nádrž vhodnou na kontejner jako fekál, cisterna,na pitnou vodu a mnoho dalších využití. Objem 3000 litrů, 5000 litrů. Možno vyrobyt i kontejnerovej fekál. Více informací po telefonu
![Citroen C5 3,0 HDI 177 kw](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám třílitrový šestiválec pro velké kluky ( 250 km/hod.). Rok 2010, STK na dva roky, komplet servis vč. rozvodů, auto v plné výbavě a plně funkční vše. Info po telefonu
SLEVA Prosím majitelé embéček nevolejte jakou to má spotřebu fakt to nebere 5 litrů , stejně tak jak to nebere ani 1,9 tdi. Má to 250 koní a baští to 7,5 litrů a jede to.