dortova forma 20cm - strana 46
Počet nalezených inzerátů DORTOVA FORMA 20CM: 1000 - strana 46
Používaná ale stále pěkná vanička pro miminka a děti cca do 12 měsíců. Je vhodná nejen pro ty nejmenší miminka, protože její součástí je vnitřní ANATOMICKÁ FORMA, ve které děťátko leží, ale i pro větší děti, které už chtějí samy sedět. Má praktické přihrádky na okrajích pro uložení mýdla nebo houbičky.
PC: 600 Kč
Pouze osobní odběr.
nabízíme používanou formu na nanuky (30 Kč), keramický džbánek (50 Kč), keramická dochucovací sada (100 Kč), 2 x nářadí na špagety (20 Kč). Po dohodě osobní odběr v Olomouci, nebo zaslání poštou nebo zásilkovnou.
Nabízím formy na mačkání skleněných knoflíků bez protikusů.
Většina jich je očištěných a jejich stav odpovídá stáří, které bych odhadoval na rok 1930-1950 ale je to můj odhad, formy můžou být klidně i starší.
Formy se používali na mačkání skleněných knoflíků v Jizerskohorských driketách, v domácí sklářské výrobě.
Tělo formy je ze železa a forma je z (čistého) niklu.
Počet kusů k prodeji cca 120
Cena dohodou
Nová.
Nejlépe os. odběr (79601, 79821, 77900), popř. Zásilkovna (+80 Kč) po předchozí platbě na účet.
Kontakt tel. nebo email.
Na SMS nereaguji.
Nivá
Nejlépe os. odběr (79601, 79821, 77900), popř. Zásilkovna (+80 Kč) po předchozí platbě na účet.
Kontakt tel. nebo email.
Na SMS nereaguji.
Nova pekarna, pouzita 2x.
12 přednastavených programů
Přehledný LCD displej
Nepřilnavá vyjímatelná forma
Volba velikosti bochníku 700 nebo 1000 g
Hnětací hák
Odložený start až 13 hodin
Možnost zvolit stupeň propečení kůrky (světlá, střední, tmavá)
Funkce KEEP WARM až po dobu 60 min.
Velké okénko
Rozměry: 25 x 20 x 33 cm
Odměrky a háček na vyjmutí hnětacího háku součástí balení
Pojistka proti přehřátí
Barva: černá
Příkon: 550 W
Napětí: 220–240 V ~ 50 Hz
2 stroje vyrábí sadbovací kostky z hlíny/substrátu, do kterých se rovnou vpichují malé rostlinky z nichž vyroste předpěstovaná sadba, které se pak sází na venkovní záhony nebo do skleníku.
Forma pro 60 kostek se položí na prkénko, zasype hlínou/substrátem a jednim strojem uducá. Následně se do středu kostek vpíchají rostlinky (salát, květák, brokolice...), prkénko s formou se přemístí do druhého stroje, který má špalíčky duté a kostky se bez porušení rostlinky z formy vytlačí.
Tyto kostky jsou kompaktní a při další manipulaci se nerozpadávají.
Hlavní výhodou setí v hliněných kostkách oproti plastovému sadbovači je, že rostliny mají kvalitnější kořenový systém, spouští další a další kořeny, až vytvoří přirozený hustý kořenový systém, který po přesazení na záhon plynule pokračuje v růstu, a proto snadněji zakoření.
CENA DOHODOU, osobní vyzvednutí v České Skalici
Prodám dvoudílnou koženou kombinézu: bunda Padana vel. 52, kalhoty PGS vel. 54, boty Forma vel. 45, rukavice věk. M. Mám 175 cm a vážím 95 kg. Padne mi v pohodě, ale koupil jsem si cestovní enduro, již nevyužiji.
Nese známky opotřebení, ale jistě udělá službu. Nejlépe jako komplet, super cena, možno vyzkoušet....
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Šitbořice, v klidné slepé ulici na okraji obce, na kopci. Velikost domu 2+kk + komora, za domem dvorek na posezení ( cca 2,5 x 6,5 m ), soukromí, není vidět od sousedů. Před domem předzahrádka a parkovací místo 19 m2 ( vlastní pozemek ). Dům je napojen na všechny sítě, má plastová okna a dveře. Místy vlhkost zdiva, vzhledem ke stáří budovy je dům vhodný k rekonstrukci.
Dispozice: vstupní chodba 1,3 x 4,5 m, pokoj 4,2 x 3,4 m s okny do ulice, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem 6,7 x 3,3 m, v kuchyni okno a z obývacího pokoje vstup na dvůr. Dále komora 1,4 x 3 m, koupelna s WC 3,4 x 1,7 m, výměry jsou orientační. V koupelně je vana, umyvadlo, WC. V kuchyni kuchyňská linka se sporákem. Forma vytápění: 2x WAF, ohřev vody el. boiler 50l.
Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci nebo jako investiční ( dům k pronájmu ). Možnost připojení k internetu, kabelová TV v domě. Financování hypotéčním úvěrem možné. Pro více informací volejte makléře, prohlídky možné po dohodě kdykoliv.
Cena: včetně provize
ID zakázky: 648741
Počet podlaží v domě: 1
Celková podlahová plocha: 53 m2
Užitná plocha: 53 m2
Celkový počet místností v domě: 3
Druh objektu: smíšený
Stav objektu: před rekonstrukcí
Umístění objektu: okraj obce
Poloha objektu: samostatný
Typ domu: přízemní
Zastavěná plocha: 65 m2
Plocha parcely: 131 m2
Další zelené plochy: 19 m2
Stáří objektu: 100 let
Topení: lokální plynové
Dopravní dostupnost: MHD nebo IDS, autobus
Elektřina: 230 V
Voda: dálkový vodovod, voda je v objektu i rozvedena
Odpad: kanalizace
Plyn: plynovod
Typ komunikace: asfaltová
Dispoziční řešení domu: jednogenerační
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Predám pomôcky:
- stojan na varešky, stierky,
- valček na fondán 50cm,
- forma na koláč iba s priemerom 31cm,
- silik. pásy na zdobenie 2ks,
- formičky a vykrajovačky rôzne,
- podložka na fondán 20x20cm,
- mechanické zdobítko, rôzne vzory,
- drôty pre kvety, postavičky, rôzne farby,
Viac, resp. presnejšie info na vyžiadanie.