inzerce, prodej, prodám, bazar

domy na klíč do 3 milionů - strana 10

Počet nalezených inzerátů DOMY NA KLÍČ DO 3 MILIONŮ: 1000 - strana 10

Prodej, domy/rodinný, 158 m2, Hanácká 249/21, Tuřany, 62000
Prodej, domy/rodinný, 158 m2, Hanácká 249/21, Tuřany, 62000 Brno-Tuřany [ID 40648] Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový, rodinný dům po kompletní rekonstrukci v klidné obci Brno-Tuřany, jenž je postaven za použití velmi kvalitních materiálů. Možnost dokončení stavby na klíč - není započítáno v ceně prodeje domu. Jedná se o dvoupatrový rodinný dům s dispozičním řešením 4+kk. V přízemí domu se nachází velký prostor pro obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Dále zde nalezneme zádveří, prostornou koupelnu a technickou místnost. Navazujícím schodištěm se dostaneme do druhého patra, ve kterém jsou umístěny další tři ložnice, koupelna s toaletou a plánovanou sprchou. Vstupem z chodby se dostanete na terasu, která poskytuje dostatek prostoru s výhledem na okolí. K výhodám tohoto krásného domu patří také průjezdná garáž, jejíž plocha je 27 m². Průjezd je možný až na zahradu za domem, která umožňuje vybudování posezení pro klid a odpočinek. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Komfort poskytuje také elektrické podlahové vytápění v celém domě. Je připraven k dokončení pro nového majitele, který si může na základě svých představ vybrat dekor podlah, dveří, obkladů, dlažeb, či zařizovacích předmětů. Městská část Tuřany Vám poskytne vše, co k životu potřebujete. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovými linkami, a to i v nočních hodinách. Je zde základní a mateřská škola, domov seniorů, městská policie, obchody s potravinami, pošta, lékárna a další. V těsné blízkosti je mezinárodní letiště, obchodní centrum Olympia. Pro sportovce je tu rozsáhlá síť cyklostezek směřující k Olympii a dál na jižní Moravu. S financováním si nelámejte hlavu, realitní specialista je i profík na financování a rád s Vámi probere možnosti. Broker Consulting - FINANCE-REALITY-SPOLU Cena: 13 490 000 Kč včetně provize RK Možnost hypotéky: Ano Typ domu: patrový Velikost domu: 5 a více pokojů Budova: Cihlová Energetický štítek: G Stav objektu: Velmi dobrý Vlastnictví: Osobní Umístění objektu: okraj obce Okolní zástavba: obytná Poloha objektu: řadový Podlaží celkem: 2 Celková plocha: 131 Plocha pozemku: Užitná plocha: 158 Voda: dálkový vodovod Plyn: plynovod Topení: ústŕední elektrické Kanalizace: veřejná kanalizace Komunikace: asfaltová Zařízený: ne Balkón: Ne Lodžie: Ne Terasa: 35m2 Sklep: Ne Garáž: 27m2 Parkovací místo: Ne Datum nastěhování: 25.04.2022 Rok výstavby: 1940 Rok kolaudace: 1980 Rok rekonstrukce: 2022 Elektřina: 400V Doprava: vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Prodej řadového rodinného domu 4+kk s garáží, Uherský Brod -
Cena včetně pozemku, výstavby RD na klíč, veškeré IS, příjezdové komunikace a DPH., Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej řadového rodinného domu typu ROW 120+G o velikosti 4+kk s garáží o podlahové výměře 120 m² v Uherském Brodě části Těšov. Součásti uvedené ceny, která již zahrnuje DPH je pozemek, dům na klíč, inženýrské sítě včetně připojeného místa EDG (EON), mimo plynu, příjezdová komunikace, veřejné osvětlení, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Za příplatek je možnost vybudování parkovacího místa, chodníku a terasy. Pozemek (číslo.2) o rozloze 575 m² je na klidném místě obce. Šíře pozemku je 13,3 m. Navíc k nabízenému pozemku je i podíl na pozemku za zahradou ve velikosti 141 m², který může sloužit jako zadní přístupová část nebo sad. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení. Jedná se o zděnou stavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Topení je řešeno nízko nákladovým podlahovým topením, rekuperací a fotovoltaickými panely. Uvedená cena domu obsahuje základovou desku, DPH a stavba bude provedena na klíč a předána po kolaudaci k okamžitému užívání. Parametry domu: užitná plocha 120 m² zastavěná plocha domu 72 m². V přízemí domu se nachází hlavní obytný prostor s odděleným kuchyňským koutem, sklad, úložný prostor pod schodištěm, technickou místnost a 2x WC s umyvadlem dvě samostatné zařízené koupelny, pracovna a garáž. V patře se nachází 3 pokoje, koupelna s WC a šatna. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Dotaci na fotovoltaické panely vyřídíme a vám se tak vrátí 200.000,-Kč. Dle poskytnutých informací od města, máte možnost zažádat o příspěvek ve výši až 200.000,-Kč na IS. Projekt zahrnuje výstavbu 10 domů. (Součástí ceny není kuchyňská linka a světla – dokážeme za zvýhodněných podmínek zajistit přes naše dodavatele). " Vizualizace je pouze ilustrativní" Financování zajišťujeme a můžete využít našich služeb, při prodeji Vaší nemovitosti. Doporučuji! Ev. číslo: 29895. Energetický štítek: A (39 kWh/m2/rok).
Novostavba na klíč typu Fresh 4+kk, 100 m2 s pozemkem (č.2)
Cena včetně novostavby, pozemku, IS a DPH, Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby bungalovu na klíč tipu Fresh 4+kk, 100 m² v obci Lhotsko u Vizovic s pozemkem o velikosti 510 m², okres Zlín. Pozemek č.2 je mírně svažitý o rozměru cca 20 x 26m. Tento dům se sedlovou střechou je vhodný do nízké okolní zástavby. Jedná se o zděnu stavbu, kdy je použita technologie plný Standard s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Svými vnitřními prostory o užitné ploše 84 m² uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny. Vhodná stavba o zastavěném rozměru 11x9m je ideální pro menší pozemky. Topení je řešeno podlahovým topením s kombinací rekuperace (řízené větrání) + fotovoltaické panely a baterie - dotace zajištěna. Díky energetické náročnosti je částka na provoz domu velmi nízká. Uvedená cena je za dům, pozemek, základovou desku, realizovanou výstavbu inženýrských sítí, 8 m3 jímky a DPH. Cenou na klíč je myšleno veškeré vyřízení stavebního povolení, připojení k odběrnému místu EON, nájezd k domu, oplocení pletivem z bočních stran o výšce 1,8m, projektové dokumentace a kolaudace. Dům je ještě před kolaudací k okamžitému nastěhování. Obec Lhotsko je vyhledávaná lokalita se skvělou dostupností do okolních Vizovic, Zlína nebo Vsetína. Před lety byl zprovozněn obchvat obce, tudíž se frekvence vozidel v obci snížila o 90 %. Možnost změny na dřevostavbu s doplatkem. Délka výstavy cca 12 měsíců čistého stavebního času. Fotografie domu jsou ilustrativní ". Více typových domů najdete na nebo . V nabízené lokalitě je možné postavit pouze dům se sedlovou střechou. V této lokalitě byla dokončena výstavba dvou domů a právě probíhá výstavba třetího domu. Nabízím možnost si tento dům Fresh prohlédnout v rozestavěném stavu! Financování zajišťujeme a můžete také využití našich služeb, při prodeji Vaši nemovitosti, kterou tento nákup a výstavbu zafinancujete. Doporučuji prohlídku pozemku, tak i našich hotových domů. Jedná se o poslední pozemek z této lokality. Doporučuji Ev. číslo: 30589. Energetický štítek: A (35 kWh/m2/rok).
Klíč Citroen Peugeot Opel Renault Dacia Fiat jedná se o komp
Klíč Citroen Peugeot Opel Renault Dacia Fiat jedná se o kompletní klíč, v přpadě zájmu uveďte typ a rok výroby vozu. Přizpůsobení nového klíče imobilizéru + dálkového ovládání + vybroušení planžety = 1200kč + klíč 1200kč dohromady 2400kč, výroba dvou nových klíčů 3900kč, trvá to cca hodinu, nové zboží. Poštovné při platbě předem doporučeně 80kč, na dobírku 150kč (poštovné se hradí předem). Pro rychlejší komunikaci uveďte telefon.
USB-Bluetooth klic-PaperShow
Papershow USB bluetooth klíč obsahující Papershow software je navržený ke spojení s Papershow bluetooth perem a digitálním blokem nebo Papershow digitálními papíry pro tiskárnu. -Vlastnosti:Přenos dat: Bluetooth +Rozměry: 75 x 25,50 mm ,+Softwarová kompatibilita: Import - PowerPoint (*.ppt), Image (*.jpg), export - PowerPoint (*.ppt), Acrobat (*.pdf) ,NOVE-V BLISTRU- zakoupeno od - KOMUNIKUJTE PRES E-MAIL nebo SMS, můj telef. přijímá jen SMS-zavolám, ozvu se,vše domluvíme. ? chnl=main&ptitle=690096756&tag= PUVODNI CENA US $ 125 , vynikajici ve spojeni s digitalnim perem a blokem papiru (neni soucasti). Timto dig. perem pisete / kreslite na digit. papir a USB klic (NABIZENY_JEN TENTO KLIC JE V CENE)-se vse okamzite a jednoduse prenese do Vaseho pocitace , na Vase file.SUPER_TECHNIKA>Postovne neni v cene , obr. mozne videt na uvedenem amazonu ci Dejte rozumnou nabidku - KOMUNIKUJTE PRES E-MAIL nebo SMS, můj telef. přijímá jen SMS-zavolám, ozvu se,vše domluvíme.
Autoklíče - kompletní servis
Nabízíme kompletní servis v případě výroby kompletního autoklíče a většinu značek vozidel v celém rozsahu stáří vozidla. Jednotlivé služby: 1) Prodej částí/kompletního autoklíče 2) Vybroušení planžety autoklíče 3) Kompletní přizpůsobení k imobilizéru - zjištění PIN kódu 4) Přizpůsobení dálkového ovladače 5) Diagnostika a oprava starších autoklíčů ***Příklad cen kompletního klíče včetně vybroušení/přizpůsobení: *VW / Škoda / Seat / Audi: 2-tlačítkový klíč: 1500 Kč 3-tlačítkový klíč: od 1900 Kč Audi bezklíčkový vstup (Keylees) : 2700 Kč *Peugeot / Citroen 2-tlačítkový klíč: 1500 Kč 3-tlačítkový klíč: od 1800 Kč *Renault Karta: od 1500 Kč *Mercedes: Bezklíčový vstup: od 3500 Kč *BMW Diamant: 2000 Kč Bezklíčový vstup: od 3500 Kč *Vybroušení samostatné planžety: 300 Kč -> Přesné ceny a jiné vozidla vždy na vyžádání, dle přesného modelu vozidla. Pracovní doba 8:00 - 18:00, Jihlava Objednávejte přes WhatsApp, sms, mail, telefon. Martin Zvoník, IČO: 14090562
Klíč Opel Astra Vectra Zafira Frontera Omega. Obal klíče Ope
Klíč Opel Astra Vectra Zafira Frontera Omega. Obal klíče Opel 2 tlačítka obal klíče stačí přendat elektroniku dálkového ovládání a máte nový klíč k nerozeznání od původního, nové zboží. V případě zájmu mohu přestrojit váš původní klíč do nového obalu cena za práci 300,- za kus. Poštovné platba předem doporučeně 80kč. Pro rychlejší komunikaci uveďte telefon.
Momentový klíč SuperB TB-TW20
Prodám momentový klíč SuperB TB-TW20 momentový klíč 3 – 15 Nm pro nástrčné bity 1,4" bity 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8,10mm, torx25. Klíč je jako nový, pouze několikrát použitý. Momentálně pro něj nemám využití. Osobní předání Brno a okolí nebo zaslání Zásilkovnou (při zaslání Zásilkovnou cena vč. dopravy a dobírky 2200 + 79 + 23 = 2302,- Kč).
Xbox Game pass Ultimate 1 měsíc
Xbox Game pass ultimate na 1 měsíc Zakoupením získáte 1x unikátní klíč na měsíční Ultimate game pass,použití klíče vždy jakmile skončí předplatné !!!! Klíče se uplatňuje na adrese redeem. po přihlášení vaším účtem do Xboxu Při zadání klíče je nutné zadat i platební metodu,jakmile se klíč uplatní,platební metodu smažete jednoduše z účtu ČTĚTE!!!! Jedná se o 1x klíč který se uplatňuje vždy po uplynutí měsíce !!! Jeden klíč = jeden měsíc,nesčítají se ,tudíž se musí aktivovat jednoduše jednou za měsíc !!! Game Pass pro Xbox One / Xbox Series S / Xbox Series X Game Pass pro PC Windows 10 Xbox Live Gold Xbox One / Xbox Series S / Xbox Series X EA Play pro Xbox One / Xbox Series S / Xbox Series X EA Play pro PC Windows 10 Je určené pro nové i stávající zákazníky - pokud však ještě stávajícímu zákazníkovi nedoběhlo stávající předplatné, je třeba kód zadávat, až členství doběhne. Zahrnuje neomezený přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám pro konzole a počítače, obsahuje rovněž program Xbox Live Gold (výhodné programy Deals with Gold, Games with Gold a konzoly pro více hráčů. Neustále se přidávají další hry, takže vždy budete mít na hraní něco nového. Hrajte společně s přáteli v nejpokročilejší síti pro více hráčů a najděte si další hry, které si oblíbíte.
Momentový klíč 1/2 BOXO
Momentový klíč 1/2 BOXO 42-210Nm. Kvalitní!! INFO: Cena s DPH, plátce DPH. Lze zaslat 190 Kč./ osobní odběr. PO-PÁ 8-18 hod. Momentový klíč známý na americkém trhu BOXO. Nástroj se používá k utahování závitových spojů bezpečnou, výrobcem indikovanou silou v rozsahu 42-210Nm. Klíč je vybaven citlivým mechanismem volby momentu v souladu s certifikátem DIN-ISO-6789 (pro přesné nástroje) - přesnost +/- 4%. Přesná ráčna s pravo-levým přepínačem usnadňuje práci v místech s omezeným pohybem. Hmotnost: 1,32 kg Délka: 500 mm Ukončení: 1/2" Přesnost: 4% Rozsah točivého momentu: 42 - 210 Nm Možnost utažení: pravý a levý závit
sada soustružnických nožů 10x10mm 4ks
Sada 4ks soustružnických nožů s výměnnými destičkami, vhodné k mini soustruhům. carbidové destičky 4ks DCMT070204 Model: DCMT070204 jakost třídy: YBC251 Tloušťka: 2,38 mm Boční délka: 6,35 mm S10K-SDUCR07 soustružnický stranový držák vnitřní Model: S10K-SDUCR07 Barva: černá Průřez:10 mm Délka:125 mm Klíč :T 8 vhodný pro polodokončovací-dokončovací práce SDJCR1010H07 soustružnický stranový držák Model: SDJCR1010H07 Barva: černá Průřez:10 mm Délka L:100 mm Klíč :T 8 vhodný pro polodokončovací-dokončovací práce SDJCL1010H07 soustružnický stranový držák Model: SDJCL1010H07 Barva: černá Průřez:10 mm Délka L:100 mm Klíč :T 8 vhodný pro polodokončovací-dokončovací práce SDNCN1010H07 soustružnický stranový držák Model: SDNCN1010H07 Barva: černá Průřez:10 mm Délka L:100 mm Klíč :T 8 vhodný pro polodokončovací-dokončovací práce sada obsahuje: 4ks držáky 4ks carbidové destičky 4ks klíče T8 4ks šrouby
Makita E-08713 Sada klíčů, ořechů, bitů 120 ks v Makpacu
Nové nepoužité MAKITA K vyzvednutí Praha 3 u Nám. Jiřího z Poděbrad. Ev. mohu zaslat na dobírku, cena dopravy vč. doběrečného by byla navíc 200,- Kč. Sada klíčů, bitů a ořechů v Makpacu. Celkem obsahuje 120 kusů. 7× kombinovaný klíč od 8 do 15 mm 1× sada imbusových klíčů 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8 mm 50× bit 25 mm: 2× PH0, 2× PH1, 3× PH2, 3× PH3, 2× PZ0, 2× PZ1, 3× PZ2, 3× PZ3 1× SL0.5×3.0, 1× SL0.8×4.0, 1× SL0.8×5.0, 2× SL1.0×5.5 1× SL1.0×6.0, 1× HH3, 1× HH4, 1× HH5, 1× HH6, 1× T8, 1× T9, 1× T10, 2× T15, 1× T20, 1× T25, 1× T27, 1× T30, 1× T40 , 1× TH8, 1× TH9, 1× TH10, 2× TH15, 1× TH20, 1× TH25, 1× TH27, 1× TH30. 1× TH40 1× držák bitů 60 mm magnetický 1× šroubovací vodicí pouzdro 80 mm magnetické 1× adaptér 1/4 „šestihran na 1/4“ čtverec 1× adaptér 1/4 „šestihran na 1/2“ čtverec 1× adaptér 1/4 „čtverec na 1/4“ šestihran 18× nástrčný klíč 1/4 ": 1× 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm každý 1× E4, E5, E6, E7, E8 2× prodloužení 1/4 "50 mm, 100 mm 1× univerzální kloub 1/4 " 1× šroubovák s hranou 1/4 20× nástrčný klíč 3/8 ": 1× 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 mm každý 1× E10, E11, E12, E14, E16, E18 1× ráčna 3/8 – ozubená 72 zubů 2× prodloužení 3/8 75 mm, 150 mm 1× adaptér 3/8 „čtverec na 1/4“ čtverec 1× adaptér 3/8 „čtverec na 1/2“ čtverec 1× kardanový kloub 3/8 " 2× nástrčný klíč na zapalovací svíčky (1× 16 mm a 1× 21 mm)
Klíč na filtry
KLÍČ NA OLEJOVÝ FILTR 3 RAMNÝ "PAVOUK" BLACK (14250) 3 ramenný klíč na olejové filtry (takzvaný pavouk) umožňuje pohodlné odšroubování každého filtru. Kvalitní klíč na olejové filtry je vyroben z vysoce kvalitní oceli CRV. Nepostradatelný nástroj v každé autodílně.
Gas Station simulator STEAM klíč
Prodám plně funkční klíč na hru Gas Station Simulator. Prodávám jelikož jsem omylem koupil jiný klíč než který jsem požadoval, takže mám tento navíc. Klíč zasílám na email po připsání peněz na účet.
kliky
11 ks klik na štítku mosazné, tělo kliky masiv mosaz leštěná. Štítky oválné - povrch mosaz leštěná - 9 ks pro zámek na klíč a 2 ks na fabku. Velikost štítku 230x38 mm, rozteč 3 x 72 mm na klíč, 2 x 90 mm na fabku, 6 x 90 mm na klíč. Jedna menší koule na klíč. Cena včetně čtyřhranů a spojovacího materiálu. Vše použité, některé jsou poškrábané méně některé více, naopak některé jako nové. Vhodné na chalupu, na chatu. Cena 1000 Kč + Poštové 120 Kč
Klíč Ford - Mondeo S-Max Galaxy Edge
Klíč Ford - KEYLESS. Jedná se o zcela nové zboží. Klíč je kompletně vybaven novou baterií s dálkovým ovládáním pro centrální zamykání se třemi tlačítky, čipem 433MHz a nevybroušenou planžetou. Vhodné pro modely: Ford Mondeo 2014-2018 Ford Edge 2016-2018 Ford S-Max 2015-2017 Ford Galaxy 2015-2017 a ostaní modely s tímto typem klíče. Klíč je dodáván v ochranném antistatickém obalu. Uvedená cena je za kus bez poštovného. Podívejte se i na další mé nabídky viz odkaz níže => Další nabídky prodejce.
Klíč brzdových čelistí Simson S51
Přední a zadní klíč brzdových čelistí. Klíč přední brzdy Klíč zadní brzdy bez kontaktu. MZA Německo
Momentový klíč 1/4" 5-25Nm HONITON profi
Prodam nový nepoužitý momentový klíč 1/4" 5-25Nm HONITON kalibrovaný PROFIkvalita Momentový klíč umožňuje dotažení šroubů nastavením kroutícího momentu až do určitého, požadovaného nebo předepsaného tahového napětí. Nastavený moment se fixuje kroužkem na konci rukojeti. Momentové klíč je kalibrovaný. TECHNICKÉ PARAMETRY: Rozsah kalibrace (certifikováno): 5 - 25 Nm Rozsah měření: 5 - 25 Nm Velikost čtyřhranu: 1/4“ DIN3120 značka HONITON
Výstavba RD Klára 5+kk na klíč v Poteči s krásnou zahradou 1
, Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby patrového domu Klára 5+kk na klíč v Poteči o celkové podlahové výměře 94 m² včetně krásného pozemku o celkové výměře 1 329 m² na klidném místě v dosahu centra města. Jedná se o dřevostavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Topení je řešeno: podlahové topení, rekuperace, zásobník TUV 180 l a fotovoltaické panely + baterie. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem. Uvedená cena zahrnuje pozemek, základovou desku, výstavbu RD na klíč, dopojení všech IS do domu, odměnu RK a zákonné DPH. Parametry domu: 5+kk, 94 m² užitná plocha, 64 m² zastavěná plocha, 8 x 8 m rozměr domu. Úsporná a prostorná stavba za velmi zajímavou cenu. Možnost výstavby garáže spojené přímo s domem za příplatek. Možnost výběru jiného domu typu nebo, úpravy dispozice." Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji. Ev. číslo: 30067. Energetický štítek: B (49 kWh/m2/rok).
Výstavba RD Clip 4+kk na klíč v Poteči s krásnou zahradou 15
, Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby patrového RD CLIP 4+kk na klíč v Poteči o celkové podlahové výměře 123 m² včetně krásného pozemku o celkové výměře 1 309 m² na klidném místě v dosahu centra města. Jedná se o dřevostavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Topení je řešeno: podlahové topení, rekuperace, zásobník TUV 180 l a fotovoltaické panely + baterie. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem. Uvedená cena zahrnuje pozemek, základovou desku, výstavbu RD na klíč, dopojení všech IS do domu, odměnu RK a zákonné DPH. Parametry domu: 4+kk, 123 m² užitná plocha, 83 m² zastavěná plocha, 12,5 x 6,7 m rozměr domu. Úsporná a prostorná stavba za velmi zajímavou cenu. Možnost výstavby garáže spojené přímo s domem za příplatek. Možnost výběru jiného domu typu nebo, úpravy dispozice)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji. Ev. číslo: 30068. Energetický štítek: B (49 kWh/m2/rok).