domky do 25m2 - strana 10
Počet nalezených inzerátů DOMKY DO 25M2: 474 - strana 10
Nezávislé naftové topení (bufík) značky LF Bros s ovladacím panelem T1.
České zastoupení: , zde najdete podrobné informace jak toto nezávislé topení funguje. Také jsou zde k dispozici náhradní díly, není to tedy tak jak s levnými čínskými NNT kde v případě poruchy z důvodu nedostupnosti náhradních dílů se musí měnit celý kus.
Výkon: 5Kw (regulace 1.4kw - 5 kw)
Napájecí napětí: 12/24VDC nebo 230VAC (za pomocí zdroje který je součástí balení)
Palivo: Nafta (Diesel)
Spotřeba paliva: 0.18-0.53 l/h (dle aktuálního výkonu)
Spotřeba el. energie: 40W (za chodu při max výkonu)
Provozní teplota: -40°C až 40°C
Váha: cca 10kg
Rozměry 390x158x345 mm
Objem nádrže: cca 5l
Ideální prostor pro vytápění je 25m2
Kompletní příslušenství pro montáž , viz. foto, včetně dálkového ovládání .
Nové, nepoužité, originálně zabalené.
Stačí jen rozbalit, nalít naftu, připojit k el. energii a zapnout.
2 způsoby provozu :
- AUTO = provoz řízený termostatem nastavitelným v rozsahu 8 - 38°C
- MANUAL = nastavitelný výkon 1.4 až 5 kW
Velmi pěkné a kompaktní provedení, snadno přenosné.
Osobní odběr nebo možno zaslat na dobírku za 200Kč, případně se dá domluvit na jiném způsobu dopravy.
Vhodné pro: kamiony, osobní auta, dodávka, karavany, obytné vozy, čluny, bagry, stavební stroje, traktory, čluny, autobusy, nákladní vozy, garáže, dílny, sklepy, kůlny, stavby, buňky, stanu pro kempování v zimě, příhřev při práci venku, je možné sním vytápět různé kabiny vozů, rybáře, párty stany, výroby, chaty, kanceláře v terénu, skladiště, prodejní stánky, sušárny, farmy, skleníky a všude tam kde potřebujete si vytopit jednoduše prostor.
Pronájem částečně zařízeného podkrovního mezonetového bytu 1+kk, o velikosti 25m2, v centru Slaného v Kynského ulici. Dispozice bytu: vstupní zákoutí, obývací místnosti s kuchyňským koutem a jídelním koutem. Z obývací místnosti je schodištěm přístupná šatna. Dále je byt vybaven koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, vlastním bojlerem, pračkou a lednicí. Byt se nachází ve 2. patře domu bez výtahu, je koncipován pro
1 max 2 dospělé pracující osoby - nekuřáky. Byt je vytápěn podlahovým topením. K dispozici terasa společná pro více bytů. Celkové měsíční nájemné činí 6.900,-Kč, částka za energie 2.000,- , celkem 8.900 Kč včetně energií (vodné, stočné, elektřina a topení).
Vratná kauce: 15 000,-Kč. + provize zprostředkovateli. Byt je k dispozici hned
ev.č.: 15865 (10)
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.264/2020 Sb.
vlastnictví: osobní
druh objektu: smíšená
stav objektu: velmi dobrý
umístění objektu: centrum obce
číslo podlaží v objektu: 1
počet podlaží objektu: 2
celková podlahová plocha (m2): 25
Prodám akumulační nádrž NADO 500/25v6, DRAŽICE.
Jedná se o speciální nádrž pro otopné systémy.
Uvnitř je nerezový spirálový výměník pro přípravu teplé užitkové vody (TUV) a ocelový spirálový výměník pro připojení dalšího zdroje tepla (např. solárních panelů nebo tepelného čerpadla).
Je možné použít k ohřevu vody v nádrži také 2 elektrická topná tělesa TJ 6/4", 2x6KW.
Parametry:
Objem nádrže 480l
Objem nerez. výměníku 25l, plocha 6,25m2
Objem solar. výměníku cca 10l, plocha 2,2m2
Max. tlak v nádrži 0,3MPa
Max. teplota vody v nádrži 90°C
Nádrž je opatřena vysoce kvalitní izolací SYMBIO z polyesterového rouna.
Vnější rozměry nádrže s izolací:
Výška 2000mm
Průměr 80mm
Hmotnost celková 145kg
Instalace provedena v roce 2014.
Cena původní: 40 783Kč
Cena prodejní: 10 000Kč
Prodej, domy/rodinný, 300 m2, Sjednocení 718, 74213 Studénka, Nový Jičín [ID 45134]
Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami o dispizicích 3+1. V 1. NP se nachazí bytová jednotka o velikosti 77m², v 2. NP o velikosti 84m², která má i krásnou terasu. Obě jednotky jsou po rekonstrukci s vestavěnými spotřebiči. Dům disponuje užitným suterénem a velkou garáží + další garáží vedle domečku. Celková zastavěna plocha je 106m² a zahrada 908m².
Díky detailně promyšlené koncepci, nadstandardním materiálům a vybavení je dům velice komfortní a elegantní.
Momentálně se dokončuje rekonstrukce interiéru, a proto jsou použité vizualizace, ale je možné vše vidět na živo na prohlídce již teď.
V obci je veškerá občanská vybavenost, dálnice, silnice, výborná dostupnost vlaků a autobusu.
Budu se na Vás těšit na prohlídce
S financováním Vám rád pomůžu.
Cena: 8 490 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: atypický
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Poloha objektu: samostatný
Podlaží celkem: 2
Plocha pozemku: 1014
Užitná plocha: 300
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 12m2
Sklep: 60m2
Garáž: 25m2
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 01.11.2022
Rok rekonstrukce: 2022
Sítě: telefon, internet, satelit, kabelova televize
Doprava: vlak, dálnice, silnice, autobus
Pronájem, byty/2+kk, 63.45 m2, Javornická 1901, 51601 Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou [ID 45675]
Nabízíme Vám k pronájmu krásný, prostorný byt o dispozici 2+kk o velikosti 64 m2. Byt se nachází v posledním, pátém nadzemním podlaží bezbariérového bytového domu „Javornická“. Součástí bytové jednotky je balkón a prostorná terasa.
Do předsíně vstoupíte bezpečnostními dveřmi. Z předsíně můžete jít do koupelny, na toaletu a do rozlehlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Kuchyňský kout bude v nejbližší době osazen kuchyňskou linkou na míru včetně spotřebičů. Z obývacího pokoje můžete jít dál do velké ložnice, nebo na terasu s krásným výhledem na Orlické hory. Ložnice má samostatný balkón.
Vytápění je dálkové horkovodní s vlastní regulací a měřením pro každou bytovou jednotku. Ohřev vody je také dálkový. Díky tomu ušetříte až 1/3 nákladů na elektřinu, které byste jinak zaplatili za používání elektrického bojleru.
Do bytu je přiveden vysokorychlostní optický internet.
V blízkém okolí naleznete obchody, restaurace, školní a předškolní zařízení. Je zde také mnoho možností ke sportovnímu vyžití, jako například krytý plavecký bazén, kluziště atd. Rezidence Javornická je atraktivní lokalita s veškerou občanskou vybaveností a současně pohodlné bydlení v klidném a krásném prostředí v okrajové části města. Pro procházky s dětmi a domácími mazlíčky je ideální nedaleký rekreační les Včelný s letoviskem Studánka. Celý projekt byl řešen s ohledem na mobilitu a bydlení v zeleni.
Cena: 16 000 Kč + provize RK
Poznámka k ceně: + 4 000 Kč náklady na energie
Převod do OV: Ano
Možnost hypotéky: Ano
Budova: Smíšená
Energetický štítek: B
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: okraj obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží: 5
Podlaží celkem: 5
Celková plocha: 93.95
Užitná plocha: 63.45
Voda: dálkový vodovod
Topení: ústřední dálkové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: částečně
Bezbarierový: Ano
Balkón: 4m2
Lodžie: Ne
Terasa: 25m2
Sklep: 2m2
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ano
Datum ukončení výstavby: 31.12.2022
Datum nastěhování: 30.04.2023
Rok výstavby: 2020
Rok kolaudace: 2022
Elektřina: 230V
Sítě: telefon, internet
Doprava: vlak, silnice, MHD, autobus
Láká vás život na vesnici, ale město byste rádi měli po ruce? Chcete si svůj nový domov uzpůsobit na míru? Tak právě na vás čeká v Ivančicích - Hrubšicích tahle nemovitost.
Nabízím vám patrovou bytovou jednotku v novostavbě rodinného domu o dispozici 4+KK + garáž s užitnou plochou 136m2 na pozemku o ploše 376m2, v nové zástavbě, v obci Ivančice - Hrubšice. Jedná se o rodinný dům o dvou bytových jednotkách. Každá jednotka má svou zahradu a samostatný vstup přímo z ulice, takže je byt dispozičně jako plnohodnotný rodinný dům.
Dispozice 1.NP (užitná plocha 67,88m2): Zádveří (4,9m2), obývací pokoj + kuchyňský kout (30,36m2), komora (3,63m2), WC + technické zázemí (7,94m2), garáž (21,05m2).
Dispozice 2.NP (užitná plocha 68,30m2): Chodba (8,46m2), pokoj č.1 (13,45m2), pokoj č.2 (13,94m2), WC (1,44m2), koupelna (9,54m2), ložnice (11,46m2), šatna (6,25m2), schodiště (3,76m2).
Vytápění jednotky bude zajišťovat teplovodní podlahové topení - tepelné čerpadlo. RD je napojen na vodovod, splaškovou kanalizaci, elektřinu a internet. Zdrojem teplé vody bude el. bojler umístěný v technické části koupelny v 1.NP.
Okna a dveře jsou plastová, zasklená izolačním trojsklem a se sedmikomorovým systémem.
Cena za tuto nemovitost je bez kuchyně, koupelny a jiných zařizovacích předmětů - lze dokončit na klíč.
V okolí je veškerá občanská vybavenost: Integrovaný dopravní systém, nemocnice, doktoři, zubaři, obchodní domy, škola, školka.
Nemovitost splňuje energetickou třídu B (PENB).
V případě zájmu Vám zprostředkujeme právní servis, vyřízení úvěru a úschovu finančních prostředků.
Cena je uvedena vč. provize RK.
Pro více informací kontaktujte realitního makléře Tomáše Pospíšila.
Ev.č. 14931436
Výstavba projektu ve Velika Gorica byla zahájena. Projekt je v současné době nejlepší multirezidenční lokalitou ve Velika Gorica, která nabízí četné vybavení pro pohodlný rodinný život. V bezprostřední blízkosti projektu se nachází veškerá potřebná infrastruktura - základní a střední škola, školka, obchodní centra, sportovní kluby, obchodní areál.
Projekt se nachází v perfektní dopravní poloze přímo u nového silničního okruhu, s v centru města Záhřebu za méně než 15 minut a na letišti Dr. Franjo Tuđmana za méně než 10 minut.
V posledních letech zažila Velika Gorica skutečnou expanzi a proměnila se v jedno z největších měst v Chorvatsku, v bezprostřední blízkosti Záhřebu. Stále více společností, domácích i zahraničních, přesouvá svá distribuční centra a administrativu do Velika Gorica. S rozvojem dopravní infrastruktury (obchvatu) se Velika Gorica stala atraktivnější a stále více lidí, zejména mladých rodin, nachází ve Velika Gorica své nové bydlení.
Podle podrobného plánu je plánována výstavba bytového komplexu s jedním podzemním podlažím, přízemím a pěti podlažími s bytovými jednotkami. V podzemním podlaží jsou garážová stání, v přízemí jsou samostatné garáže. V budově bude 48 bytů velmi kvalitní konstrukce a vybavení. Apartmány jsou 1 ložnice + obývací pokoj (44,75 a 44,95 m2), 2 ložnice + obývací pokoj (74,00 m2), 3 ložnice + obývací pokoj (73,20 - 116,00 m2) a mimořádně atraktivní penthouse (od 160,15 – 174, 10 m2). Celý projekt i byty splňují vysoká kritéria stavební kvality a vyšší úrovně vybavení bytů. Objekt bude postaven ze smíšené železobetonové konstrukce, na základové desce AB, základním konstrukčním systémem je systém příčných a podélných AB stěn. Se zvýšenou odolností proti zemětřesení.
Kompletní konstrukce a výzdoba bytů je na velmi vysoké úrovni, tepelná fasáda, tepelná čerpadla Daikin s podlahovým vytápěním, dělené chladicí systémy, keramika 1. třídy a parkety s možností výběru z několika různých typů, kvalitní protipožární a protipožární dveře, 3-vrstvé hliníkové tesařské práce v nejvyšší kvalitě, skleněné stěny, hliníkové rolety a hliníkové žaluzie poháněné elektromotory na skleněné stěny, prvotřídní kámen na lavičky a schody. Přístup do bytů bude zajištěn výtahy z podzemních podlaží a Penthousy budou mít přímý přístup do bytu z výtahu přes speciální čtečky karet. Zvláštností tohoto projektu je, že budova bude mít 4 samostatné vchody vybavené výtahy a pouze 2 nebo tři byty na podlaží/vchod.
****** Předprodej aktuálně funguje a slevy jsou možné ******
Ke každému bytu náleží dvě parkovací stání (možnost výběru i garážového stání). Parkovací a garážová stání se platí zvlášť.
Ideální poloha bytů umožňuje dostupnost veškerého vybavení – školy a školky, zeleně, promenád, nákupních center a dalších zařízení, která vám mohou usnadnit, zdynamizovat a vzrušit život.
Nastěhování se očekává na konci roku 2023.
Apartmány v projektu Gorica jsou luxusní, zvláštní a jedinečné ve Veliké
Vám exkluzivně nabízejí ke koupi rodinný dům v Dolní Rovni o dispozici 5+1 postavený ve 20 letech 19. století umožňující rekonstrukci s možností půdní vestavby na dvougenerační dům. Dům o zastavěné ploše 190m2 se nachází v těsné blízkosti centra obce na rovinatém pozemku u místní říčky Lodrantky (pozemek nebyl historicky zaplaven). Dispozice domu: 1. NP (144m2) – zádveří, chodba se schody do 2.NP, komora s menším sklípkem, samostatné wc, koupelna s vanou, pokoj s komorou, ložnice, obývací pokoj, kuchyň se spíží, garáž s dílnou (přístupná z venku domu), 2 NP (103m2) – chodba, 2x oddělená půda, 2x pokoj. K domu náleží samostatně stojící zděná dílna s příslušenstvím a pochozím půdním prostorem (cca 25m2 zastavěné plochy). Sítě: elektřina, plyn, veřejný vodovod, obecní tlaková kanalizace, na pozemku vlastní studna s užitkovou vodou. Dům je vytápěn kombinací elektrických akumulačních kamen a plynových topidel, ohřev teplé vody je řešen elektrickými bojlery. Energetická náročnost budovy G – štítek nebyl zpracován,.
★ Operace: Prodej
★ Typ nemovitosti: Dům, vila
★ Okres: Pardubice
★ Adresa: Dolní Roveň, Dolní Roveň
★ Celkem podlaží: 2
★ Plocha užitná: 275 m2
★ Plocha vlastního pozemku: 582 m2
★ Druh objektu: cihlová
★ Vybavení: Kuchyňská linka, Zahrada, Garáž
★ Stav objektu: Dobrý
★ Dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, I. třída, II. třída, Vlak
★ Infrastruktura: Škola, Školka, Nákupní centrum, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
★ Energetická náročnost budovy: G - Mimořádne nehospodárná | podle vyhlášky 264/2020 Sb.
Prodám prostorný světlý podkrovní byt 4+1,96m2 v OV ve vile na okraji města Hořice, s výhledem do vlastní zahrady o 450m2 v OV. Kuchyň, obývák, pokoj a dva pokojíky, chodba a velká koupelna. Zahrada je krásná s velkou pergolou o 25m2, navazuje na ni můj pronájem o 700m2. Klidné prostředí,nízké náklady na bydlení, topení radiátory a stáložárná kamna. Cena 4 mil. Kč.
Prodám prostorný rodinný dům o celkové užitné ploše 182m², v těsné blízkosti Třebíče. Jedná se o patrový dům, částečně podsklepený, s balkonem a zahradou na klidném a slunném místě. Dům byl vybudován na místě původního domku, který byl v roce 2010 zbourán,totálně přestavěn a je z 80% nový. Vytápění: plynový kondenzační kotel,z části podlahové topení, radiátory, dále krbová kamna 15KW. Jsou zde 2 koupelny s toaletou. Podlaha v domě je tvořena dlažbou a plovoucí dřevěnou podlahou. Na dvoře za domem je hrubá stavba 25m2, která může sloužit jako garáž, dílna apod.Na zahradě byla započata stavba koupacího zahradního jezírka (jáma s bedněním a kameny pro položení folie)Dům může sloužit i jako vícegenerační nebo vzhledem k množství místností, jako investiční.Velikost pozemku je 475m²,z toho zahrada 300m² Městys Stařeč se nachází v malebném koutě Vysočiny a je zde základní vybavenost... lékař, škola, školka...PENB nevypracován ...G
Jedná se o přímý prodej a cena se již nezvyšuje o provizi!
Prodej rodinného domu v klidné části obce Libáň s okrasnou zahradou o CP 1382 m2.
Dispozice: vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, komora, koupelna s vanou, wc, vstup na terasu a zahradu,
2.NP: 3 pokoje, koupelna se sprchovým koutem, wc, terasa o výměře 35 m2.
IS: EL. 230/380, obecní vodovod, obecní kanalizace, el. přímotopy. Součástí zahrady je garáž s dílnou o výměře 25m2.
ev.č.: 0753
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.264/2020 Sb.
poloha objektu: řadový
druh objektu: cihlová
stav objektu: velmi dobrý
umístění objektu: klidná část obce
typ domu: patrový
velikost: 5 a více pokojů
zastavěná plocha (m2): 112
užitná plocha (m2): 150
plocha parcely (m2): 1382
počet podlaží objektu: 2
Prodej, domy/rodinný, 158 m2, Kotlářská, Vnitřní Město, 67401 Třebíč, Třebíč [ID 47677]
Hledáte bydlení v centru města a s možností vlastního podnikání? Máme pro Vás jedinečnou příležitost rodinného domu v centru Třebíče s komerčními prostory v přízemí domu. V prvním patře se nachází bytová jednotka 158 m² o dispozici 4+kk s vlastní terasou do vnitrobloku o výměře 25 m².
V přízemí najdete dva komerční prostory, který aktuálně slouží jako cukrárna o výměře 83 m² a rychlé občerstvení 8,5 m². Cukrárna už zde funguje 20 let a má svoji klientelu, takže ji můžete převzít a dál provozovat, nebo si zařídit vlastní podnikání. Rychlé občerstvení je plně vybaveno, ale v poslední době bylo neobsazené, takže ho můžete rozjet, nebo využívat pro jiné účely. V případě zájmu o více informací ke komerčním prostorům mi neváhejte zavolat.
Jelikož se dům nachází v centru města, tak máte veškerou občanskou vybavenost na dosah a popřípadě 50 metrů od domu je autobusová zastávka MHD, která jezdí po celém městě.
Pár minut od domu máte k dispozici park Hasskova zahrada neboli "Hrádek" a dětské hřiště v Kočičině.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala, nebo byste chtěli více informací, tak zavolejte a domluvte si prohlídku. S financováním a převodem energií Vám rádi pomůžeme zcela zdarma.
Budu se na Vás těšit na prohlídce.
Cena: 10 500 000 Kč včetně provize RK
Náklady na bydlení: 15100
Typ domu: patrový
Velikost domu: 4 pokoje
Budova: Smíšená
Energetický štítek: F
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: centrum obce
Okolní zástavba: obchodní a obytná
Poloha objektu: řadový
Plocha pozemku: 183
Užitná plocha: 158
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: ústřední plynové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: dlážděná
Zařízený: částečně
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 25m2
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ne
Datum nastěhování: 01.03.2023
Rok rekonstrukce: 2003
Elektřina: 230V
Sítě: internet
Doprava: vlak, silnice, MHD, autobus
Ev.č. 14932156
Kostrena, v osadě Paveki, pouhých 200m od moře se nachází rodinný dům se dvěma byty na prodej.
V suterénu se nachází zařízená krčma 30,69m2.
V přízemí se nachází dvoupokojový byt s velkou jižní terasou a garáží + skladem, v 1. patře se nachází čtyřpokojový byt s výchozem na velkou terasu s panoramatickým výhledem!
Vytápění je založeno na peletách a elektrickém ohřívači, klimatizace se nachází na každém podlaží.
Zahrada je krásně upravena pro příjemně strávený čas venku, náleží k ní kryté grilování s přístřeškem o ploše 25m2.
Nemovitost se prodává jako zařízená a nejsou zde žádné další investice.
Dokumentace v pořádku!
Dobrá poloha v blízkosti všech zařízení, promenády, pláže, školy, školky a autobusového nádraží.
Pro všechny další informace a případnou prohlídku nás, prosím, s důvěrou kontaktujte.
V nabídce naší realitní kanceláře máme již přes 1000 chorvatských nemovitostí, rádi Vám s koupí nemovitosti poradíme.
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Cena: info v RK, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu.
Prodej, domy/rodinný, 245 m2, Piletice 19/1, 50003 Hradec Králové, Hradec Králové [ID 44502]
Tento dům, nazývaný jako „Šumperák“, je úžasný svým typickým stylem a zároveň obrovským potenciálem pro skvělé rodinné nebo i dvougenerační bydlení. Lokalita nedaleko centra v městské části Hradce Králové – Piletice, je skvělé místo pro žití.
Dům je možné rozdělit i na dvě bytové jednotky o dispozicích 3+1 nebo 3+kk se samostatnými vchody. V přízemí s výměrou 97,33 m2, v 1. NP s výměrou 108,45 m2 včetně 14,2 m2 lodžie. Toto je úžasná příležitost koupit takto velkou bytovou jednotku i se společnou zahradou a velkým suterénem.
Dům o celkové ploše 245,6 m2 nabízí přízemí, patro + suterén (36,3 m2). Pozemek o výměře 1 284 m2, z toho zastavěná plocha 131 m2, zahrada 1 153 m2. Do přízemí vstupujete přes zádveří (3,25m2) a vstupní halu (6m2) do prostorné chodby (12,35 m2), která vede do všech pokojů - do ložnice (12,90 m2), WC (1 m2), koupelny (6,50 m2), jídelny s kuchyní (16,9m2), pokoje (13,7 m2) a do obývacího pokoje, do kterého se dostanete i z jídelny o výměře 27,70 m2. Na chodbě jsou schody, které vedou do 1. NP, zde je dispozice domu stejná jako v přízemí – chodba o výměře 7,85 m2, ze které vstupujete do ložnice (14,55 m2), WC (1 m2), koupelny (6,6 m2), jídelny s kuchyní (17,2 m2), do pokoje (18,95 m2), do obývacího pokoje (28,1 m2). 1.NP navíc nabízí prostornou lodžii (14,2 m2), na kterou se dostanete jak z obývacího pokoje, tak i z pokoje vedle.
Dům je z ½ podsklepen. Technické zázemí domu je v suterénu, kde je kotel na plyn nebo na uhlí. Je zde i místnost pro uskladnění potravin. Na pozemku se nachází garáž a přístavek původně sloužící pro chov zvířat.
Nemovitost je cca z 80. let v původním stavu, ihned k nastěhování. Jsou zde dřevěná okna, betonové podlahy s PVC. Voda je zde městská, ale na pozemku je i studna na zalévání zahrady a odpad je napojen na veřejnou kanalizaci.
V galerii uvidíte pro inspiraci jak by mohl dům vypadat po renovaci a nebo půdorys s dispozicí pro prostorné 5+kk.
Na pozemku se nachází vjezdová brána, kde je prostor pro pohodlné parkování u domu. Vzadu za domem je zahrada s garáží, dalším přístavkem nebo prostorem pro budoucí soukromé posezení.
Piletice jsou příjemná část Hradce Králové, veškerá občanská vybavenost jako školy, školky, obchody, pošta jsou nedaleko. Zastávka MHD je pár metrů od domu, autem se do centra dostanete za 9 minut. Zajímavostí v Pileticích je skanzen Šrámkův statek, kde se konají folklórní slavnosti a festivaly. Pár minut autem od domu se dostanete na Správčický rybník, který nabízí všechny aktivity týkající se zábavy, kultury, sportu a dobrého jídla.
Koupí této nemovitostí získáte nejen úžasné místo pro svou rodinu, ale také stavbu, která je dnes už ojedinělá.
Cena: 6 990 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Velmi
dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: okraj obce
Exkluzivně, nabízíme k prodeji nízko energetickou novostavbu rodinného domu. Jedná se o dvoupodlažní zděnou stavbu se zateplením s vlastním rovinatým pozemkem o celkové rozloze 690m2 ve vyhledávané lokalitě nedaleko Prahy v obci Řitka. Dispoziční uspořádání je řešeno jako 5kk s terasou o celkové užitné ploše 180m2 + 25m2 terasa. 1. NP se skládá z garáže ze které je vstup přímo do předsíně, koupelny se sprchovým koutem a s WC, haly, pracovny a kuchyně, která je spojená s obývacím pokojem ve kterém je francouzské okno kterým se vchází do zahrady. 2.NP se skládá ze tří ložnic, dvou šaten, druhé koupelny s vanou a s odděleným WC. Dále je zde vstup francouzským oknem na terasu s dalekým výhledem.
Betonové základy s hydro izolací a izolací podlahy, svislé konstrukce jsou cihlové ,,porotherm“ se zateplením (10cm polystyren). Betonové schodiště. V pokojích plovoucí podlahy, v koupelnách keramický obklad a dlažba. Podkroví sádrokarton paruzábranná folie, izolační minerální vata, masivní krov, latě, střešní betonová taška a střešní okna. Kvalitní česká plastová okna zn. Pramos s izolačními trojskly. Vstupní plastové dveře s bezpečnostními prvky. Ústřední podlahové vytápění v celém domě s automatickým ovládáním napojené na elektrokotel. Dům je napojený na dálkový vodovod, kanalizaci a elektřinu 220V/380V. Nyní probíhají dokončující práce. Kolaudace únor-březen 2023.
Pěkné místo ve staré zástavbě obce Vám nabídne kvalitní a moderní nízkoenergetické bydlení 10Km od Prahy. Výborná občanská vybavenost a dostupnost, škola, školka, obchod atd. Dostupnost autobusem nebo autem s nedalekým nájezdem na dálnici D4 . Půdorys Vám rádi zašleme na vyžádání e-mailem. Náš finanční poradce Vám vybere bankovní dům, který má aktuálně nejvýhodnější podmínky na trhu!
Nabízíme k prodeji rodinný dům ve městě Lišov, který je vzdálený 10 km od Českých Budějovic. Prodávanou nemovitostí je řadový, prostorný jednopodlažní dům. Objekt je umístěn v severovýchodní části města 300 m od náměstí Míru.
Stavba je přístupná z místní veřejné komunikace a je na pojena na veřejný vodovod, kanalizaci, el. energii a plyn.
V roce 2016 proběhla rekonstrukce koupelny a WC. V objektu jsou dvě bytové jednotky 1 + 1 a 2 + 1. Dále má RD k dispozici dílnu a sklad. Celková podlahová plocha je 164 m2. Vstup do RD je přes průjezd (25m2), který odděluje bytové jednotky. V průjezdu se také nachází sklad (2,27m2). Menší bytovou jednotku tvoří dvě místnosti – pokoj (21,81 m2) a kuchyně/pokoj (21,52m2). Větší bytová jednotka o dispozici 2 + 1 je tvořena kuchyní s obývacím pokojem (20,02 m2), ložnicí (23,14 m2), chodbou (4,63 m2), spíží (3,58 m2), samostatným WC (1 m2), koupelnou (6,78 m2). Z této bytové jednotky je umožněn přístup do prostorné dílny (30 m2) a skladu (4,45 m2). Rodinnému domu o zastavěné ploše 211 m2 náleží pozemek o celkové výměře 983 m2. Zahrada je udržovaná s ovocnými stromy. U rodinného domu se nachází sklad zahradnických potřeb. V podkroví se nachází velmi prostorná půda, která umožňuje vestavbu další bytové jednotky. Jedná se o výbornou investiční možnost – po renovaci menší bytové jednotky, lze současně v objektu trvale bydlet, ale také pronajímat.
Z Lišova je velmi dobrá dostupnost do Českých Budějovic a Třeboně. Ve městě se nachází komplexní občanská vybavenost například: knihovna, koupaliště, mateřská a základní škola, hřiště a stadion, zdravotní středisko, policejní stanice, pošta, dům s pečovatelskou službou, kino, hřbitov, muzeum, střední odborné učiliště, 5 obchodů s potravinami.
Objekt je umístěn mimo záplavové zóny. Na nemovitosti neváznou žádné závazky a omezení.
Jedná se o prodej bez RK – neplatí se provize (RK nevolat). Doporučujeme osobní prohlídku. Cena k jednání.
V případě potřeby financování Vám doporučíme prověřeného finančního poradce.
Zastavěná plocha 211 m2. Podlahová plocha 164 m2.
Prodáme lesní pozemek o celkové ploše 41 315 m2 ve Lbíně v okrese Teplice.
Na pozemku se nachází hezký dubový les s okrajovým náletem. Dubové dřevo je velice žádané na vytápění díky své tvrdosti a výhřevnosti. Příjezdová asfaltová cesta vede přímo k pozemkům.
Na pozemku je nová roubená chata o velikosti 25m2.
Má dvě části. Jedna část slouží jako technické zázemí a ve druhé je obytný prostor vybavený k přespání, rozkládací postelí s úložným prostorem, poličkou, věšáky, stolky a křesly. K vytápění slouží krbová kamna. Chata se výborně hodí i pro rekreaci neboť se nachází v krásné části Českého středohoří s výhledem na Milešovku v dojezdové vzdálenosti 10 km od Teplic.
Pozemky mohou sloužit také pro uložení volných finančních prostředků a zabránit tak jejich znehodnocení.
Poznámka k ceně: Provize 1%+DPH
Prodáme lesní pozemek o celkové ploše 41 315 m2 ve Lbíně v okrese Teplice.
Na pozemku se nachází hezký dubový les s okrajovým náletem. Dubové dřevo je velice žádané na vytápění díky své tvrdosti a výhřevnosti. Příjezdová asfaltová cesta vede přímo k pozemkům.
Na pozemku je nová roubená chata o velikosti 25m2.
Má dvě části. Jedna část slouží jako technické zázemí a ve druhé je obytný prostor vybavený k přespání, rozkládací postelí s úložným prostorem, poličkou, věšáky, stolky a křesly. K vytápění slouží krbová kamna. Chata se výborně hodí i pro rekreaci neboť se nachází v krásné části Českého středohoří s výhledem na Milešovku v dojezdové vzdálenosti 10 km od Teplic.
Pozemky mohou sloužit také pro uložení volných finančních prostředků a zabránit tak jejich znehodnocení.
Bez provize.
Hledáte pro sebe místo, kam utéci před ruchem velkoměsta a nedaří se Vám toto místo najít?
Tak možná právě pro Vás je určena tato nabídka rodinného domu/chalupy nacházející se na okraji CHKO Křivoklátsko a pouhých 6 km od řeky Berounky a 2 km od městyse Slabce kde najdete základní občanskou vybavenost. Ideální místo pro rybaření, houbaření, zkrátka odpočinek.
Nemovitost:
V původním stavu - ideální pro přestavbu dle svých potřeb
Velikost 3+0
Navazující stodola o velikosti 90m2
Samostatná kůlna o velikosti 25m2
Zahrada o velikosti 500m2
Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na Vás.