inzerce, prodej, prodám, bazar

detska ctyrkolka 125ccm - strana 33

Počet nalezených inzerátů DETSKA CTYRKOLKA 125CCM: 1000 - strana 33

Motor Pitbike 125ccm
Prodám motor na Pitbike 125 ccm , píst je K.O převodovka by měla být Ok . Více info po telefonu
Pitbike YCF Start F125SE 2023, se zárukou
Pitbike z nové modelové řady 2023. Elektrický startér, poloautomat, 125ccm 4T motor. Omezovač plynu na rukojeti, hydraulické brzdy, kvalitní zpracování a super jízdní vlastnosti. Technické specifikace Motor: jednoválec LF125 2-ventil, vzduchem chlazený Výkon: až 9koní Kompresní poměr: 9:1 Karburátor: Nibbi PE19SP Filtr: molitanový filtr Výfuk: sportovní výfuk s vyjímatelným DB killerem Zapalování: CDI Startování: nožní + elektrické Palivo: Natural 95 Nádrž: kapacita 3,8l Převodovka: čtyřrychlostní N1234, poloautomat Spojka: mokrá v olejové lázni Řetězový převod: primár 15zubů, zadní rozeta 45zubů Přední brzda: hydraulická kotoučová, doupístek, kotouč 220mm Zadní brzda: hydraulická kotoučová, jednopístek, kotouč 200mm Rám: vysokopevnostní ocel (chromoly) Kyvná vidlice: ocelová Přední vidlice: USD 660mm Zadní tlumič: 270mm Mono Tlumič, nastavitelné předpětí a tlumení odskoku Kola: ráfky 14x12" Pneumatiky: Knobby 60/100-14 a 80/100-12 Výška sedla: 765mm Rozvor: 1120mm Délka: 1595mm Šířka: 760mm Světlá výška: 305mm Váha: 69kg podobné jako stomp, wpb, demonx, thumpstar, pisterpro
Libor
Prodám skútr t.z. YUKI MAX 125ccm.Rok výroby 2020. Najeto asi 2500 Km. Cena 50000 Kč Prodávám z rodinných důvodů.
Aprilia SR50 WWW
Dobrý den, prodám skútr Aprilia SR50 WWW r.v. 1999, z důvodu koupi nového silnějšího (125ccm). Jsem první majitel skútru, zakoupeného v ČR. Od té doby ve stálém provozu, servisován a garážován. Skútr má STK do 05.2023, každopádně na novou STK už je připraven (zkontrolován technikem). Nikdy neměl skútr žádnou technickou závadu. V servisu vždy jen na běžnou kontrolu, nebo přípravu na STK. Skútr má najeto 28000km. Skútr lze startovat pomocí elektrického starteru a nakopávačky. Lze ho řídit s řidičským průkazem skupiny B.
KTM RC125 ABS 1.majitel, pravidelný servis, dobrá výbava
Velice zachovalý, dobře vybavený a pravidelně servisovaný motocykl z roku 2020, dovezený z Německa od 1.majitele. Najeto cca 26800km, ABS, vyhřívané rukojeti, nastavitelné páčky, originální tankvak, palubní počítač. Poslední servis v KTM při cca 25000km. Objem motoru 125ccm a výkon 11kW - možno řídit od 16ti let s řidičským oprávněním skupiny A1. Čerstvý dovoz z Německa, v ČR zatím neregistrován. Doklady potřebné k přihlášení v ČR jsou samozřejmě k motocyklu a přihlášení na nového majitele ( prvního v ČR, druhého celkově ) můžeme zařídit. Po zakoupení motocyklu možný odvoz dodávkou až k Vám domů a zajištění převodu na odboru dopravy. Můžeme také vykoupit Váš stávající motocykl na protiúčet. Díky naší spolupráci se společností ESSOX si můžete tento motocykl koupit i na splátky. Prohlídka možná pouze po předchozí telefonické dohodě, nemáme pevnou otevírací dobu.
FB mondial sport classic 300
Motorka jako nová r.v.2020 najeto 1800km, servisní knížka. Po prvním majiteli. Malá, velmi lehká a snadno ovladatelná motorka. Zábavný Cafe race co má styl. Italský design budí pozornost okolí. Vhodná i pro začátečníky, nízká spotřeba. Cena 79000,- mám nejnižší cenu na netu za skoro novou hravou motorku. Jestli najdeš nižší, klidně pošli odkaz. Jako nová motorka bez vady, vše odpovídá stavu kilometrů, serviska, stačí sednout a jezdit.. víc fotek mi nedělá problém, ale stačí mrknout na nové a nebude nejspíš rozdíl. Je bez úprav a zcela originální stav. Podobně jako Honda CB CBR CBf,Yamaha yn sn sn yzf sxr, Suzuki gs gsf GSX Bandit sv,Kawasaki er r en versys, Ducati Monster scrambler, moto Guzzi, Aprilia, Cagiva, moto morrini, Husqvarna, KTM, Jawa. Mrkněte na test třeba od Pepíka Sršně, kterej jezdil na hps 125ccm, tohle je jen o 5kg těžší má to víc koníků. Motor mi charakterem přípomina 2takt, dole nic moc, střed dobrý, nahoře všechno:) a že jsem jich měl, NSR, Mito, Rs, Tzr, Primu, gpr, DT. kmx měl kámoš,planet a SuperCity další. Jel jsem skoro na všech dvou taktech před jejich koncem. Jen chybí ta krásná 2T vůně co umělý tyhle holky. Jako nová motorka bez jakékoliv vady. Chcete zánovní motorku!? Rady je... servisní knížka, coc list. Klidně zkuste dát nabídku, ale ne nesmysly typu dám 60tis. S tím si běžte za dealeram a ten vám to jako akontaci na leasing tuze rád zařídí. Tady máte novou motorku s 1800km za pěknou cenu. Volat po 15h. Když nevezmu, tak SMS zavolám zpět.
Piaggio typhoon 125 + honda silverwig 600
Prodam nebo vymenim skutry Honda Silverwing 600 rok 2003 v dobrem stavu,plne funkcni 160km/h,novy olej,filtr,baterie,STK 2023 cena 39900kc + skutr piaggio typhoon s obsahem 125ccm,rok 2013,siroka kola,jezdi vyborne cca 100-110km/h,dovoz SRN. Nova CR STK 2024 cena 39.900kc
Prodej skutru KEEWAY CITY BLADE 125ccm
Prodam temer novy jiz zminovany skutr z duvodu ze ho nemam kde parkovat,skutr ma najeto necelych 1100km,je po 1 garancni prohlidce,je jeste v zaruce,soucasti je velky kufr a dam dve prilby,jedna je uplne nova,spotreba cca 2,5l na 100km naturalu,motor 4takt,vice info do zprav,misto prodeje Ceske Budejovice.
Prodám motocykl Yamaha YS 125
Prodám Yamahu YS 125ccm Výkon: 7,8 kw Rok výroby: 2019 Najeto: 5070 km STK: 21.3.2025 Motocykl ve velmi pěkném, zánovní stavu, vybavena startérem a ukazovatelem rychlostních stupňů. Jsem druhý majitel. Kupovaná v ČR. Spolehlivý stroj, nikdy žádný problém. Možno řídit od 16 let. Motocykl nebyl nikdy bouraný a ani nespadl ze stojanu. Důvod prodeje nevyužití, za cca 2,5 roku jsem najezdil přibližně 500 km viz poslední foto - evidenční prohlídka při koupi. Dohoda o ceně na místě.
Jawa Dandy 125
Zdravím prodám motorku značky Jawa s motorem 125ccm , 9,4kw. Řidičaķ A1, rv. 2003 . Je špatná dobíjecí cívka nebrání provozu cena opravy cca 800kč STK platná. Cena je pevná
Pitbike Stomp 125
Prodám pitbike Superstomp 125ccm na kolech 12/14. Rok výroby 09/2018, najeto 102 Mth. Pravidelný servis, nový racing karburátor, nová zadní pneu., laděný výfuk. Motocykl je ve velice pěkném stavu.
Pitbike 125ccm 4t / začátečníci i pokročilé / Záruka 2 roky
Motocykl Leramotors By Apollo Jaguar 125cc RFZ 17/14 E-start Motor 125 cc, jednoválec, čtyřtaktní Výkon motoru 8 kW Maximální rychlost 70 km/h Chlazení Vzduchem Řazení Manuální, 4 rychlosti Zapalování Elektrické CDI Startování Nožní a elektrické Rám Trubkový, vysokopevnostní ocel Ráfky přední 17" Ráfky zadní 14" Typ pneu off road Odpružení přední Olejové tlumiče upside-down Odpružení zadní Centrální odpružení (nastavitelná tuhost) Brzdy přední 1x kotoučová - hydraulická Brzdy zadní 1x kotoučová - hydraulická (nožní) Řetěz H 428 Palivo Natural 95 Doporučené dlouhodobé zatížení 80 kg Doporučené krátkodobé zatížení 100 kg Výška sedla - od země 85 cm Hmotnost balení netto / brutto 72 / 85 kg
Honda XR 125l
Prodám motorku Hondu xr 125ccm 8,5kw.Motorka je ve slušném stavu.Stav KM 41500.
Pitbike Orion AGB 125 ccm
Dobrý den, nabízím k prodeji tohle malé zvíře. Je to obsah 125ccm, kupovaný k přejezdům na MX závodech mezi depem a tratí. Ježděno holkou. Na moto nové: spojka, ostré vačky v motoru, vzduchový filtr, repas tlumičů, uložení kyvky, ložiska v kolech, vyměněn olej, lanko spojky, seřízení motoru (ventily), nová převodovka, obměna čínských šroubů a nový sportovní karburátor z BucciMota. Pneu: přední 90% zadní 60%. Pro více info ohledně motorky pouze volat. Při rychlém a seriózním jednání sleva. Důvod prodeje - nevyužití.
Keeway RK-V 125 C ( odpočet DPH ) NOVINKA
Keeway RK-V 125 C ( odpočet DPH ) NOVINKA Rok výroby: 2023 Najeto: 1 km Objem: 125 ccm Výkon: 10 kW Cena 89 990 Kč (možnost odpočtu DPH) Moderní cruiser s duší minulosti – nejlepší 125 ccm cruiser na trhu. Některé věci nikdy nezestárnou tak jako zvuk a pocit z motoru V-twin. Zcela nový V-twin cruiser Keeway RK-V125 C přináší revoluci pro novou éru. Keeway RK-V125 C uchovává vše, co je na cruiserech dobré a aktualizuje o nejnovější komponenty navržené tak, aby vyhovovaly současnému jezdci. Srdcem Keeway RK-V125 C je nový motor 125ccm se dvěma válci do V, který je dokonale moderní se 6 ventily, kapalinovým chlazením a elektronickým vstřikováním paliva. Motor dosahuje špičkových hodnot výkonu 10,2 kW a točivého momentu 14,4 N/m, což je více než dost pro pohon 164 kg vážícího motocyklu. Neobvyklé pro motocykly tohoto objemu je použití předních vidlic – upside /down kombinovaných s předními a zadními kotoučovými brzdami. Pro doplnění nízké a široké stavby je motocykl osazen v této kategorii extra širokými pneumatikami – přední 120/80-17 a zadní 140/70-17. Nízko umístěný výfuk 2v1 poskytuje čistý pohled na dokonale zpracovanou skříň motoru a zároveň vydává charakteristický brumlavý zvuk které umí jen motory V-twin. Pozadu nezůstává ani elektronika Keeway RK-V125 C, která je také důkladně moderní jak po stránce designu, tak výkonu. Tenký kulatý světlomet promítá logo Keeway na DRL /Daytime Running Lights – denní svícení / a vytváří 3D efekt v kombinaci s LED potkávacími a dálkovými svítilnami. Podobně kruhový je sdružený přístroj, digitální bílý displej na černém pozadí, který je zvýrazněn radiálním otáčkoměrem kolem rychloměru. Dominantou je široká benzínová nádrž v jednobarevném červeném nebo černém provedení. Palivová nádrž pojme obrovských 19 litrů paliva a dává Keeway RK-V125 C nejlepší dojezd ve své třídě s jediným tankováním, ideální pro Vaše nikdy nekončící výlety. A když jste ve městě, snadno najděte pohodlí díky nízké výšce sedadla 690 mm. Motor 2válec do V, 4takt, 6ventilů, 125 cm3, SOHC Vrtání x Zdvih 42mm × 45 mm Chlazení kapalinou Výkon 10,2 kW při 8500ot/min Max toč. moment 14,4 Nm/ 6500 ot/min kompresní poměr 10,6: 1 Vstřikování EFI Delphi Převodovka 6 stupňová Sekundární převod řetěz spojka v oleji, mechanicky ovládaná přední kolo 120/80 -17 zadní kolo 140/70 -17 pření pružení upside-Down vidlice 110mm zadní pružení dva tlumiče, 5pozic nastavení přední brzda kotouč 296,5 mm s CBS zadní brzda kotouč 240 mm s CBS Suchá hmotnost 164 kg výška sedla 690 mm kapacita palivové nádrže 19 L Baterie 12V 11,2 Ah
Kawasaki eliminator 125
Kawasaki eliminátor 125ccm viz foto BN125A, drobné oděrky, jede perfektně,r.v.2004, výkon 9kW, najeto 36000km, první majitel v ČR + kompletní servisní historie z Německa. cena dohodou
Motorro X1 125ccm
Skútr po prvním majiteli,v perfektním stavu po garanční prohlídce a celkovém servise. Koupeno 5/22, technická do 5/28 Na skútr poskytneme záruku 1 rok. Tento skútr vyniká svým agresivním designem, barevným provedením a digitálním tachometrem. Skútr je vybaven USB zásuvkou a otvorem pro mobilní telefon. Díky výkonnému motoru se vstřikováním a brzdovým systémem CBS s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu je jízda komfortnější a ideální pro přesuny po městě, ale také na delší vzdálenosti. Na 13 palcových kolech se budete cítit jako ryba ve vodě.
Jialing 125
Prodám moto Yuki 2.majitel 125ccm/9kw,najeto 20000km,registrace 2017/stříbrná metalíza,nové obutí,nový řetěz,vyčistěné karburátory,el.start.STK do 08.2025.Přecházím na silnější.
Honda PCX125
rok výroby 7/2014 objem 125ccm výkon 9kW najeto 24100km výbava: alu kola, plexi štít, hlavní stojan, el. startér, variátor poznámka: koupeno v A,​ Rakouské doklady na přihlášení,​
Skutr 125
Skútr 125ccm, najeto 34,4tis km,