dárek k 65 narozeninám - strana 33
Počet nalezených inzerátů DÁREK K 65 NAROZENINÁM: 1000 - strana 33
Krásná stříbrná sada náhrdelníku a náušnic, nenošená, pouze vyzkoušena.
Kamínky jsou bižuterní - černé broušené
Posilam v dárkovém pytlíku.
Vhodné jako dárek, přidám i leštící hadřík.
Krásný šperk a dárek nejen pro milovnice koček.
Materiál stříbro 925 - punc na nausnicich i na náhrdelníku - je i na fotce
Po domluvě zasílám i poštou jako obyčejný dopis za 30 Kč nebo doporučené psaní za 65 Kč
Valentýnský dárek
Luxusní dámská saténová noční košilka Klara DKaren s krátkým rukávem.
Dámská košilka je z průhledného tylu.
Dámská košilka je s délkou nad kolena.
Na podprsence je našita ozdobná krajka.
Baleno v luxusní krabičce.
Velikost XL
NEVHODNÝ DÁREK s visačkou, nepoužitá.
Zašlu přes Zásilkovnu na výdejní místo 79,-
Negližé - Sweet Anastazie- černá barva
Nevhodný dárek
V balení jsou i černé kalhotky
Původní cena 995 nyní za 330Kč
Je možnost osobní ho odběru i poslat poštou. Osobní odběr tedy 330 Kč a kdo chce zaslat poštou , tak na víc 100 Kč .
Prodám letní tričko pro holčičku, vel.104-110 (tj. pro věk 4-5 let). Dostali jsme ho jako dárek, ale nestihli jsme vůbec vynosit, tričko je zcela nové, nenošené (ještě s visačkou). Vhodné i jako dárek. Délka od ramene dolů 40 cm, šířka 28 cm. Materiál 100% bavlna. Na předním díle obrázky vyšívané a z našívaných plochých perliček. Velmi hezké a kvalitně zpracované.
Cena 100 Kč. Ráda zašlu poštou, nebo osobní předání v Bohumíně nebo Ostravě-Hrabové (průmyslová zóna).
Krásná stříbrná sada náhrdelníku a náušnic, nenošená, pouze vyzkoušena.
Kamínky jsou bižuterní - černé broušené
Posilam v dárkovém pytlíku.
Vhodné jako dárek, přidám i leštící hadřík.
Krásný šperk a dárek nejen pro milovnice koček.
Materiál stříbro 925 - punc na nausnicich i na náhrdelníku - je i na fotce
Po domluvě zasílám i poštou jako obyčejný dopis za 30 Kč nebo doporučené psaní za 70 Kč, zasilkovna 79 Kč
Nabízím novou knížku pro děti o zvířátkách okolo nás s krásnými ilustracemi. Pevné tvrdé desky zaručí, že vydrží dlouhé roky. V případě, že budete chtít knížku jako dárek, bude vepsáno věnování se jménem vašeho dítěte a textem na přání. Je to originální dárek k jakékoli příležitosti. Kamkoliv zašlu doporučeně. Nabídka je určitě aktuální do stažení.
Prodam novy ikonicky naramek, design Cartier love.
Barva stribrna
velikost 18, sirka naramku 7 mm
Vnitrni rozmery: 60 mm x 51 mm
Vnitrni gravirovani + sroubovak.
Material necerna.
Vhodny jako darek pro zeny i muze.
Postovne zasilkovnou 79,- Kc.
Podivej se i na me ostatni inzeraty, nabizim i v jinych barvach a velikostech
#darek
Prodam novy ikonicky naramek, design Cartier love.
Barva stribrna
velikost 19, sirka naramku 7 mm
Vnitrni rozmery: 62 mm x 53 mm
Vnitrni gravirovani + sroubovak.
Material necerna.
Vhodny jako darek pro zeny i muze.
Postovne zasilkovnou 79- Kc.
Podivej se i na me ostatni inzeraty, nabizim i v jinych barvach a velikostech
#darek
Robert Lyndon, dvě na sebe navazující knihy. Nevhodný vánoční dárek. Nečtené, nové - vhodné jako dárek. Cena za oba díly - jeden stojí přes 400 Kč.
Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. Francouzský žoldák přijme od anglického šlechtice nabídku, aby se vydal do Konstantinopole zachránit jeho syna, který je tam držen jako rukojmí. Mladý rytíř bude propuštěn výměnou za šest mimořádných dravých ptáků, bílých sokolů. Ze všeho nejdříve Vallon míří se svými společníky do Norska, pak putuje přes Grónsko a Rusko k svému cíli. Na dlouhé cestě ho provází řada výrazných postav, například sokolník se schopností porozumět divokým zvířatům nebo nebývale vzdělaný student lékařství, který s sebou tajně nese dokumenty, jež mají vést k objevení pátého evangelia. Vynikající dobrodružný příběh je napsaný svižně a s fantazií. Skvělý děj dokáže udržet čtenáře v napětí až do poslední stránky.
Vánoční overal, na ramínku a mezi nožkama na druky. Overal je NOVÝ!! Vhodný i jako dárek, ještě s cedulkou. Koupeno dopředu a na Vánoce už malý :-(
Možno přikoupit ladící čepičku s bambulí. Ta je pružná, psáno 3-6 měsíců, ale my měli na focení ještě v roce a půl. Čepička jako nová. Použitá pouze na focení! Také lze použít jako dárek. V případě koupě s overalem cena čepičky navíc 50,-Kč, samostatně 80,-Kč.
Celková délka overalu 70 cm, délka rukávu od krku 36 cm.
Možnost osobního vyzvednutí v Brně, Břeclavi, Sokolnicích. ČP nebo Zásilkovna.
Dobrý den, prodám sbírku mých lampiček, mám od každé 2ks ale cena je za 1ks, prodám samostatně nebo dohromady, vypínač na šňůře, výška 35cm, včetně LED žárovek.
Pro zobrazeni všech inzerátů, klikněte ptosím na mé jméno (Marek) pod inzerátem.
Tip, typ na dárek, dárek k Vánocům, Vánoce 2022, retro, klasický, stylový, art deco styl
Prodám tuto stolní lampu, 220v, včetně žárovky, vypínač na šňůře, materiál pryskyřice + drátěná vyztuha.
Tip typ na dárek, dárek k Vánocům, Vánoce 2022, retro, klasický, stylový, art deco styl
Souprava kalhot, trička s dl. rukávem a kabátku/sáčka pro malého frajera. Souprava je z jemného/tenčího manžestru. Vhodné i jako slavnostní obleček na svatbu, vítání, křtiny..... Kalhoty na gumu, sáčko na knoflíčky.
Vel. 6-9 měsíců, podle mě cca 68. Měřte!!
Celková délka kalhot 40 cm, pas 2x19 cm. Celková délka trička 30 cm. Celková délka sáčka 35 cm.
Je to NOVÉ, vhodné i jako dárek. Dostali jsme jako dárek a nakonec toho měli moc, takže jsme nevyužili. Ještě s cedulkou.
Možnost osobního odběru Brno, Břeclav, Sokolnice nebo zaslání ČP či Zásilkovna.
Nabízím kvalitní školní batoh. Byl kupovaný nový a je v super stavu. Pohodlné nastavitelné popruhy s kompresním hrudním páskem polstrovaný ergonomicky tvarovaný systém zad dvě komory, dvě přední kapsy, boční kapsa, kapsa na lahev. Dvoukomorový studentský batoh osvědčeného střihu se dvěma komorami, dvěma předními a jednou boční kapsou mimo školu bez problémů využití i na sport a jiné příležitosti. Je vhodný pro 2.st. ZŠ a SŠ
Nabízím jako dárek pláštěnku na batoh, desek na sešity, úkolníček, pastelky, hodiny, pytlík na boty, pouzdro na písmenka
Pc:2100Kč
Prodám velice zachovalé, málo používané, kolo z Decathlonu - BTWIN original 500.
Velikost kol 20", 6 převodů (řazení SRAM, přehazovačka Shimano), pro věk 6-9let (cca 120-135 cm).
Kolo je ve velmi zachovalém stavu - stav téměř noveho kola viz. foto, je vyčištěné, seřízené a připravené pro nového majitele, vhodné jako dárek.
Při rychlém a seriózním jednání přidám ke kolu nosič v ceně přes 300 Kč jako dárek.
Podobné jako: btwin, btwn, b-twin, decathlon, dekathlon, dekatlon
Podám stříbrnou lžičku za 3900 Kč pěkný dárek k narozeni dítěte a taky dárek pod stromeček na Vánoce. Je moc pěkná!!!
Ke lžičce jde krabička a sertifikat pravosti.
a
taky můžete zakoupit
Stříbrné chrastítko ke křtinám za 2500 Kč ve tvaru medvídka k lžičce a bude u vás Komplekt. Medvídek je z obou stran. Viz fotografie Toto stříbrné chrastítko je možno darovat buď jako upomínku k narození děťátka, nebo jej i jako takové používat. Protože stříbro není alergenní, dokonce má prokazatelné antibakteriální účinky, nevadí, když ho miminko ocucává. Proti ztrátě - vypadnutí z kočárku nebo postýlky je chrastítko vybaveno očkem pro zavěšení. Chrastítko je vyrobeno ze stříbra ryzosti 925/1000.
doba dodání 1 - 3 dny
Uhradíte-li platbu za vyhranou aukci do 4 dnů (kdy platba bude připsána na mém účtu) ode dne vydražení, zajistím Vám pak následné odeslání(podáním balíku na poštu) předmětu aukce do 48 hod. Vyhranou aukci je potřeba uhradit nejpozději do 8-mi dnů ode dne vydražení,po tomto termínu, nebude-li aukce zaplacena, stává se tím tato aukce automaticky a bez dalšího neplatnou, a to již bez jakýchkoliv dalšíchzávazků z mé strany vůči vydražiteli a daný předmět může být postoupen do případné nové aukce.Přihozením do aukce souhlasíte s těmito uvedenými podmínkami a termíny pro platbu. Platbu akceptuji pouze formou běžného bankovního převodu na můj účet 2701073498 / 2010 Fio bank
Prodám nový ruční vysavač Vorwerk VC 100 v bílé barvě. Dárek obal na vysavač. Vše podle obrázku.
Vhodný i jako dárek do rodiny/přátel/rodičů.
Mohu zaslat po celé ČR v případě zájmu.
Prodám školní aktovku s dvoupatrovým penálem. Aktovka je stále ve velmi pěkném stavu. Má vyztužená záda, dvě přihrádky a dvě menší kapsy. Penál přidám jako dárek. Ve vnitřní části je roztrhaný (viz fotky). Osobní vyzvednutí je možné v Proseči nebo v Poličce. Cena 500 Kč + poštovné.
Nabízím 1) NOVÉ zateplené džíny podšité bavlnou s obrázkem medvídka ve vel. 122 zn. KIKI KOKO. V pase mají pletený náplet a tkaničku na utahování. Vhodné i jako dárek. Možné osobní předání v PLZNI. Cena 149 Kč.
2) NOVÉ tričko s medvídkem s převracecími flitry ve vel. 122. Cena 69 Kč. Vhodné i jako dárek.