babetta 210 zapalování - strana 21
Počet nalezených inzerátů BABETTA 210 ZAPALOVÁNÍ: 1000 - strana 21
![Babetta 207](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Byl dělán servis před půl rokem cena cca 6000kč, babetta teď měsíc stála a nejde nastartovat svíčka je suchá takže asi neteče benzin.
![Jawa Babetta 207 . původní lak s kartičkou, viz. foto](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Jawa Babetta 207 původní lak s kartičkou, viz. foto . . dělší dobu stála vhodné k renovaci.
Osobní odběr, možnost zaslat přepravní společností po úhradě zálohy na poštovné 950kč k(doručení po celé ČR) babeta
![Jawa - Babetta 207 s kartičkou, viz. foto](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Jawa Babetta 207 motor jde protočit , s kartičkou. verze s nízkámi řiditky.
Osobní odběr, možnost zaslat přepravní společností po úhradě zálohy na poštovné 950kč k(doručení po celé ČR) babeta
![Motor Babetta 207-dily](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám veškeré náhradní díly motoru babetta 207 viz foto. Cena za celek. Reaguji spíše na telefonu stačí prozvonit zavolám zpět.
![10x babetta 207](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodam 10x babettu 207
Ke vsem pridam karticky
Kus 4400
Pri koupi vsech 10 kusu cena 40000
Moznost poslat prepravni spolecnosti na dobirku
Jawa cz moped babetta babeta
![Babetta 207.](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám jednorychlostní babettu - motor po velké opravě - výbrus,spojky,gufera, ložiska + přetěsněný komplet. Elektroinstalace komplet udělaná + Gyt. Ložiska v kolech + brzdy, komplet lanka, šlapky, dopínáky, sedačka, kryty světel, a mnoho dalšího, Babetta jezdí moc pěkně svítí a vše :-) osobní prohlídka v Sázavě okres Benešov - pouze volat ! Na e-mail nereaguju !
![Jawa Babetta 49cc moped 1992 najeto jen 7 km SPZ UK](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Jawa Babetta s Anglickou SPZkou- rarita, najeto jen 7 km..perfektne jezdi. Ptali jsme se na pojistovne a v pohodě ji všude pojisti za asi 300 kc (to je bez bonusu) na VINko z Anglického TP
![Babetta 207](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám Babettu 207 po částečné go která byla dělaná cca 2018.Nové : pneu,brzdové obložení,motor po výbrusu válce,výměna ložisek a gufer,výměna karburátoru ( Delorto) ,spojkové čelisti,náplň převodovky,rychlopal,přední světlo ( náhrada za originál), snímač otáček klikové. hřídele, zapalovací cívka a teristor. Dále vyměněny pouzdra v předních vydlicích. Plně pojízdná. Od go motoru najeto cca 500km. Babetta je z dědictví já nevyužiji.
![-Nové- Kolo štartovacie - Babetta 225 a Stella](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Predám nové štartovacie kolečko na predlovú hriadeľ Babetta 225, Stella. Pôvodná výroba . Cena 55eur. Mám v ponuke aj iné nové diely. Pozri foto. Originály ČSSR
POZRI VŠETKY MOJE INZERÁTY
Tel. +421/910 904 599 SR
![JAWA BABETTA STADION PIONÝR TATRAN](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám veškeré moto viz fotky. Raritni model babetta který je velmi vyhledávaný mezi sběrateli. Cena za vše.
![Babetta karburátor](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Babetta karburátor viz foto, nekompletní uvnitř prázdný, na náhradní díly nebo dosestavení. Pokud nezvedám telefon pište sms nebo email, ozvu se zpět.