škoda octavia 2 combi - strana 31
Počet nalezených inzerátů ŠKODA OCTAVIA 2 COMBI: 1000 - strana 31
Prodám Škoda Octavia 1.0 TSI 2017 Combi, benzin 85 kW, šedá metal, rok výroby 2017, v provozu od 1.3.2017
manuální 6-ti stupňová převodovka.
Původ: NL.
Najeto 181200 km, STK platná do 5/2024.
Servisována v servisech Škoda, v 2/2023 kompletní nové přední brzdy.
Minulý rok obuty nové celoroční pneu Michelin Cross Climate.
Výbava:
ABS
Navigace
Tempomat
Mlhovky
LED denní svícení
Klimatizace manuální
Parkovací senzor vzadu
Loketní opěrka vpředu
Multifunkční volant
Přední a zadní okna elektricky ovládaná
Tažné v TP
atd.
Odpočet není možný.
Prodám Škoda Octavia 2 Combi 1.9TDI 77kW, r.v.: 2008
Výbava:
- 4x el.okna
- tempomat
- přední a zadní park senzory
- palubní PC
- climatronic
- 2x loketní opěrka
- zatmavovací zpětné zrcátko
- dešťový senzor
- original Škoda radio
Najeto: 215tis km doložitelnych servisní historii
Auto je v krásném stavu, po prvním majiteli.
BAZARY NEVOLAT!!!
Nabízím k prodeji Škoda Octavia 2.0 TDI 110kW DSG Style Combi – r.v. 2018
- Do provozu 03/2018
-
- 1. majitel – odkoupení jako firemního vozidla – jasná historie a původ
- Vybavení – Style – vše v elektrice (okna, sklápěcí zrcátka…)
- Převodovka DSG – 6 st. automat
- LCD displej + navigace
- Barva: černá metalická
- Najeto: poctivých – pouze dálniční kilometry – vozidlo jezdilo výhradně po dálnicích v ČR a DE (služební vozidlo manažera obchodu)
- Tažné zařízení (odmontovatelné)
- Pravidelný servis v autorizovaném servisu ŠKODA – poslední servis 2.12.2022 v 268.600 km – výměna oleje a filtrů
- Olej v DSG měněn ve 240.000 km
- Full LED světlomety
- Elektricky ovládané 5. dveře (kufr)
- Vyhřívaný volant
- Plnohodnotná rezerva
- Tempomat
- Parkovací senzory (zadní kamera NE)
- Vyhřívané sedačky vpředu (obě)
- Barevné podsvícení kokpitu
- Tříramenný volat s „pádly“
- Bez-klíčové odemykání / zamykání / Start-Stop – 2x klíček
- Platná dálniční známka do 5.1.2024
- Auto naprosto spolehlivé, nízká spotřeba nafty
- Nikdy nebourané, naprosté minimum kosmetických vad, oděrků, důlků atd.
- Obutí zimní pneu (na dojezd) + nové letní pneu Dunlop Sport Maxx 225/45/R17
- Plastová vana v kufru proti vylití atd.
- Gumové koberečky
- Více info osobně nebo telefonicky – prosím pouze vážní zájemci
- Cena 330.000 Kč včetně DPH
Prodám Škoda Octavia combi 3 rok 2014.koupeno ČR nehavarované. Pravidelný servis Škoda. 1.6 66kw diesel. Najeto 262.tis poctivé km. Nyní během půl roků servis za 30tis.brzdy tlumiče. Ventilátor,čerpadlo, servis a vyčištěné turbo,filtry. Těsnění u svodů, nový kožený volant. Zimní pneu zánovní.atd. Klima.elektrické okna a zrcátka,originál autorádio. Centrál dálka. Nové čelní sklo. STK do.6. 2024
Prodám Škoda Octavia 2.0 Style Combi, nafta 110 kW, černá metal, rok výroby 2017, v provozu od 13.12 2017
automatická 6-ti stupňová převodovka DSG.
Původ: Německo.
Najeto 147700 km, STK platná do 2/2024.
Servisováno ve Škoda
Výbava: STYLE
panorama
parkovací kamera
el. ovládání oken a zrcátek
el. vyhřívaná a sklopná zrcátka
multifunkční volant
automatická dvouzónová klimatizace
klimatizovaná přihrádka
loketní opěrka
přední vyhřívaná sedadla v kombinaci kůže/látka
přední + zadní parkovací senzory
FRONT assist
LANE assist
ACC adaptivní tempomat
systém rozpoznání únavy řidiče
senzor mrtvého úhlu
rozpoznávání dopravních značek
rozpoznávání přívěsu
proaktivní ochrana cestujících
10x airbag
ambientní osvětlení interiéru
mlhovky, LED denní svícení, přední FullLED světlomety, automatické dálkové světlomety,
přisvěcování světel do zatáček
coming+leaving home
dešťový senzor
START/STOP systém Kessy
originální autorádio s CD přehrávačem a navigací
připojení mobilního telefonu pomocí bluetooth
bezdrátové nabíjení mobilního telefonu
APPLE CAR PLAY, ANDROID AUTO, SMART LINK
WLAN/Wifi Hotspot,
el. víko zavazadlového prostoru
dvojité dno zavazadlového prostoru
plnohodnotné rezervní kolo
originál tažné zařízení v TP
atd.
K autu je sada zimních pneu na discích.
Odpočet není možný.
V případě zájmu pošlu více foto na mail.
Škoda Octavia Combi Elegance
Motor: 2.0 8v benzín 85KW EURO 4
Automatická převodovka
Najeto: 207000km (doloženo)
Rok výroby: 2003
Ovládání klimatizace
Satelitní navigace
Xenony
ABS
ESP
centrální zamykání + dálkové ovládání
Elektricky nastavitelná a vyhřívaná přední sedadla
elektricky ovládaná okna
elektricky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka
4 x airbag + vzduchové clony
CD měnič
Tempomat
posilovač řízení
kolejnice
Parkovací senzory PDC
Vůz dovezen z Německa, ve velmi dobrém stavu, plně funkční, udržovaný, bez koroze.
Servisováno u Škoda.
Škubání při řazení 3. a 4. rychlostního stupně.
● ZLEVNĚNO ●
■ Prodám originální polystyrenový box do kufru pro vozidlo ŠKODA Octavia combi III
■ Jedná se o polystyrenovou výplň do kufru pro vozy bez dojezdového kola
■ Velmi dobrý stav, r.v. 2016
■ Demontováno v autorizovaném servisu ŠKODA dne 15.03.2022, z důvodu výměny za polystyrenový box s dojezdovým kolem
■ Dále viz fotodokumentace
■ Osobní odběr: KUTNÁ HORA 《》 KOUŘIM, (+ BLIŽŠÍ OKOLÍ).
Prodám Škoda Octavia Combi III, 1.6 TDI, 77kW, r.v. 2015, najeto 265.000km, barva bílá, centrální zamykání na DO, 2x klíč, orig. autorádio s velkým displejem, Bluetooth, SD karta, USB, AUX, klimatizace, isofix, vyhřívané sedačky, el. přední okna, el. zrcátka, vyhřívané zadní okno, 7x airbag, manuální převodovka, tempomat, prostorný kufr, rezerva, originál Škoda ALU kola 16“ viz foto. Skvělá spotřeba na dálky, kolem 4L/100km. Interiér ve výborném stavu, řidič nekuřák. . Auto ESA a AAA nevolat, děkuji.
Škoda Octavia Combi 1.9 Tdi 77Kw, rv:2006 najeto 224tis km.
pravidelně udržované a servisované vozidlo, bez koroze, rozvody dělané v 189tis km. Nový klima kompresor, klima chladič, nový alternátor, nová spojka v 180tis km.
Vozidlo vybaveno paketem pro špatné cesty (originální ŠKODA zvýšení světlé výšky vozu, železné spodní dekly pod motorem)
Výbava: klimatizace, vyhřívaná sedadla, palubní počítač, automatické denní svícení, elektrická okna, elektrická vyhřívaná zrcátka, parkovací senzory, originál autorádio, tónovaná okna, hlídání tlaku v pneu, manuální převodovka, ABS, ASR,ESP, originál alu kola R15.
Nová STK, přihlášení pouze 800kč, můžete ihned odjet.
Možnost sjednání povinného ručení za nejnižší cenu.
Prodám Škoda Octavia Combi 2.0TDi,85kw,jasný původ,prodáno nové v ČR,datum 1.registrace 23.12.2020,provoz 2021,1.majitel,nehavarováno,nelakováno,pravidelný servis Škoda,úplná servisní historie,nyní po servisní výměně oleje,najeto 79000km,motor 2.0TDi/85kw,výbava Ambiente-LED přední a zadní světla,6xairbag,aut.klimatizace,tempomat,vyhřívané sedačky,original radio+palubní počítač+hansfree bluetooth,el.okna,el.vyhřívaná zrcátka,servo,centrál na DO,palubní počítač,ABS,ESP,mlhovky,zadní parkovací čidla,denní LED svícení,ton.okna,alu kola,bezkíčový start,kožený multifunkční volant,výškové nastavitelný volant,asistent rozjezdu v kopci,asistent hlídání jízdního pruhu,deš.čidlo,kontrola tlaku,aj. zachovalý stav,bez kosmetických vad.K vozidlu 2ks klíčů a výpis z elektronické servisní knížky.Cena 520000,-Kč,možnost odpočtu DPH,cena bez DPH=429752,-Kč. Záruka na původ a počet najetých km. Možnost financování úvěrem a sjednání pojištění.Více foto a VIN na prověření zašlu na e-mail.
Prodám Škoda Octavia Combi 1.6TDi,85kw,jasný původ,prodáno nové v ČR 2/2019,1.majitel,nehavarováno,pravidelný autorizovaný servis Škoda,najeto 207000km,motor 1.6TDi/85kw,výbava Ambition plus-automatická převodovka DSG,6xairbag,tempomat,klimatizace,original dotykové radio,vyhřívané sedačky,ABS,ESP,zadní parkovací čidla se zobrazením,palubní počítač,handsfree bluetooth,servo,,centrál na DO,4xel.okna,el.vyhřívaná zrcátka,kožený volant,loketní opěrka,ton.okna-zatmavená zadní skla s atestem,mlhovky,original tažné zařízení na 1500kg,alu kola 16,nastavitelný volant+sedačka,střešní hagusy,aj. K vozidlu sada zimních pneu. Cena 285000,-Kč,možnost odpočtu DPH,cena bez DPH=235537,-Kč.STK+emise do 1/2025. Záruka na původ a počet najetých km-vozidlo z řádně ukončeného operativního leasingu.Více foto a VIN na prověření zašlu na e-mail.Možné financování a sjednání pojištění.Možnost pojištění mechanických a elektrických poruch AutoCheck.
Prodám Škoda Octavia Combi 1.6TDi,jasný původ,prodáno nové v ČR 8/2018,1.majitel,nehavarováno,najeto 176000km,pravidelný servis Škoda,úplná servisní historie,motor 1.6TDi/85kw,stříbrná metalíza,výbava Ambiente-klimatizace,6xairbag,tempomat,zadní parkovací čidla,original radio+telefon bluetooth,palubní počítač,USB,AUX,ABS,ESP,front asistent-nouzová brzda,4xel.okna,el.vyhřívaná zrcátka,servo,centrál na DO,ton.okna,loketní opěrka,kožený volant,mlhovky,denní LED svícení,zadní LED světla,střešní nosiče,nastavitelný volant+sedačka,zámek převodovky.STK do 8/2024. Cena 250000,-Kč,možnost odpočtu DPH,cena bez DPH=206611,-Kč.Záruka na původ a počet najetých km-vozidlo z řádně ukončeného operativního leasingu.Možnost financování úvěrem a sjednání pojištění.Více foto a VIN na prověření zašlu na e-mail.
Škoda Octavia Combi 2.0 TDi CR, 1968/110kW, r.v. 2013, naj: 157405 Km, Digitální klimatizace – dvouzónová, 7 x airbag, 4 x el. okna, 2 x el. zrcátka - vyhřívaná – sklopná, výškově stav. sedadla + volant, 6 rychlostí, orig. rádio + CD, pal. počítač, orig. navigace, centrální zamykání na DO, bluetooth, tempomat, kožený multifunkční volant, loketní opěrka, servo, ABS, ASR, senzor deště, hlasové ovládání, aux, alarm, parkovací senzory, USB, dea. airbagu spolujezdce, klimatizovaná přihrádka spolujezdce, kontrola tlaku v pneumatikách, SD karta, isofix, mlhovky, hagusy, bezpečnostní vnitřní zrcátko s aut. ztmavováním, vnitřní osvětlení v prostoru nohou vpředu a vzadu, asistent rozpoznání únavy, al. kola "17", madlo řadící páky z kůže, tažné zařízení, ser. knížka, , Vozidlo je po prvním majiteli ( nebouráno ), pěkný interiér i exteriér, koupeno u aut. dealera Škoda. Na vozidle jsou 2 x nové letní pneu a je vybaveno tažným zařízením. Záruka na kilometry. Záruka na původ. video:
ŠKODA OCTAVIA 4X4 COMBI 2.0 TDI 110 KW, 2018, STYLE, LED SVĚTLA, TAŽNÉ, KESSY, 8X KOLA, PO SERVISE, PŮVOD ČR, ODPOČET DPH
Motor: 2.0 TDI 110KW
Převodovka: Manuální 6-ti stupňová
Pohon: 4x4
Barva: Modrá metalíza
Modelový rok: 2018
První registrace: 06/2017
Najeto: 170 000 km
Počet míst: 5
2x Klíče
1. Majitel
SERVISNÍ KNIHA - KOMPLETNÍ SERVISNÍ HISTORIE
NYNÍ NOVÉ ZADNÍ BRZDY
ZÁRUKA 6 MĚSÍCŮ SKRYTÝCH VAD
DOŽIVOTNÍ GARANCE NÁJEZDU KM I PŮVODU VOZIDLA SAMOZŘEJMOSTÍ
MOŽNOST SJEDNÁNÍ PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY AŽ NA DOBU 36 MĚSÍCŮ
Výbava STYLE:
- Pohon 4x4
- Manuální převodovka 6-ti stupňová
- FULL LED SVĚTLOMETY (denní, potkavací, dálkové,)
- LED denní svícení
- Odnímatelné tažné zařízení
- Senzor Světel
- KESSY - Bezklíčové ovládání a odemykání
- Vyhřívaná zpětná zrcátka
- Senzor opotřebení brzdových destiček
- Hlídání tlaku v pneumatikách RDC
- Zadní parkovací senzory
- Funkce AUTOHOLD - Asistent rozjezdu do kopce
- Senzor únavy řidiče
- Tempomat
- Kožený multifunkční volant
- ESP, ASR, EDS, ABS
- Sedadla STYLE v provedení - TMAVÁ LÁTKOVÁ
- Vyhříváná sedadla vpředu
- Infotainmentu ŠKODA (WLAN, Apple CarPlay, HDD pamet, prehrava DVD, CD+MP3, WMA a videa MPEG2, DAB+, vstup na SD a MMC kartu, bluetooth, OPS atd.)
- Orig. Handsfree bluetooth
- Digitální dvouzonová automatická klimatizace
- Samozatmívací zpětná zrcátka
- Dešťový senzor
- Palubní PC
- Funkce COMING HOME a LEAVING HOME
- El. ovládání oken
- Střešní hagusy
- ISOFIX
- START STOP systém
- Druhá sada kol včetně zimního pneu
- Prvky výbavy se mohou lišit, pro podrobnou specifikaci doporučujeme dekódování dle vin-
Nabídka není návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb 2184
CENA BEZ 21% DPH - 301 652 KČ
KONEČNÁ CENA VČETNĚ 21% DPH - 365 000 KČ
Prodám,Škoda Octávia 3 Combi 2.0TDI 110kW Edition DSG
Dovoz DE po 1.majiteli
Do provozu 2016
Najeto:215000km
Barva:šedá met.
Kompletní elektronická servisní knížka Škoda včetně výpisů z německé STK(poslední servis při 207000km včetně výměny rozvodů!!!)
VÝBAVA :
Tažné zařízení-bajonet
Vyhřívané sedačky
NAVIGACE COLUMBUS
(DAB,Bluetooth/USB,SD karta,Jack)
Mirrorlink, Android Auto a Apple Carplay
Multifunkční volant
Automatická dvouzónová klimatizace
Automaticky zatmavitelná zpětná zrcátka
Přední parkovací senzory
Zadní parkovací kamera
Webasto - Nezávislé topení s časovačem a dálkovým ovládáním
MAXIDOT
Dešťový senzor
Tempomat
Chrom-paket
Sunset
Asistent rozjezdu do kopce,centrální zamykání, ostřikovače světlometů, přední mlhovky, tónovaná skla, klimatizovaná přihrádka, loketní opěrka přední a zadní, el. ovládaná zadní a přední okna, střešní nosič, čeština, el. sklopná zrcátka, ATD, ABS, ASR, ESP, isofix.
=Nová dovozová evidenční prohlídka,pouze dohlášení 800,-Kč=
Škoda Octavia combi III 1.6TDI,85kw,rok 5/2018,najeto 130500km,dovoz Německo.
Výbava STYLE+:
ABS,ESP,PC,CD,el.okna,el.zrcátka+sklopná,centrál na DO,satelitní navigace,tempomat,vyhřívané
sedačky,vyhřívané čelní sklo,sportovní sedačky,bezklíčkový vstup,mult.volant,start-stop,parkovací senzory,parkovací asistent,střešní hagusy,xenony,LED,alu kola,mlhovky,tažné zařízení,tónovaná skla.
Záruka na motor a počet najetých kilometrů.
Manuální převodovka.
Velmi zachovalý stav!
El.serviska - pravidelný servis u Škoda.
Auto parkuje 10km od Prahy/6km Kralupy nad Vltavou
Škoda Octavia combi 1.9tdi 66kw Klasik 2001
Euro 3
ALH motor
Nejlepší motor 66kw:)rotačka
Tažné zařízení
Klimatizace
Isofix
Immobilisér
Mlhová světla přední +zadní
Abs
Pc
Rádio
Hagusy
Centrál
Nové brzdy
Motor super
Jezdí krásně Vyzkoušeno:)
Servisní dokumentace
Servisní kniha je
Vyplňovaná od Škoda Dealera :)
Případně Alu 4000kč
Inf.po tel:)
Prodám Škoda Octavia Combi RS 2.0 Tdi 135Kw automatická převodovka po druhém majiteli v Německu.
Rok výroby 06/2015
Stav tachometru 177000km
Kilometry podloženy úplnou servisní historii z autorizovaného servisu Škoda + fakturami ze servisu + protokoly z Německých STK
K vozidlu je COC list
Garance kilometrů do kupní smlouvy
Výbava: automatická klimatizace, elektrická okna + zrcátka, výhřev sedaček + zrcátek, elektricky sklopná zrcátka, multifunkční volant, pádla řazení pod volantem, palubní počítač, handsfree, bluetooth, tempomat, navigace, parkovací kamera, USB, xenon, Led denní svícení, mlhová světla, parkovací senzory, tažné zařízení....
Interier: čistý, nepoškozený, nekuřák
K vozidlu je sada originálních alu disků se zánovními letními pneumatikami
Celkově vynikající stav vozidla s a jasně doloženou historii
Prodám Škoda Octavia combi Style 1,5TSI 110kW, DSG, provoz 02/2018, najeto 207.123km, 1.majitel, černá Magic s perleťovým efektem, ABS, stabilizace podvozku (ESP), protiprokluzový systém kol (ASR), aut.dvouzónová klimatizace, tempomat, Full LED přední světlomety,zadní LED světlomety, originál Škoda litá kola ILIAS 16“, pneu Goodyear 205/55 R16 EfficientGrip Performance2, palubní počítač, satelitní navigace Columbus, senzor světel, senzor stěračů, multifunkční volant, deaktivace airbagu spolujezdce, el. okna, el. sklopná zrcátka, centrál dálkové zamykání, sportovní sedadla, vyhřívaná přední sedadla, vyhřívaná zadní sedadla, startování tlačítkem, výškově nastavitelná sedadla, polohovací sedadla, senzor tlaku v pneumatikách, aut. aktivace výstražných světlometů, ostřikovače světlometů, mlhovky, USB, AUX, autorádio, bluetooth, 3x USB port(1 vpředu a 2 vzadu) start-stop systém, paměťová karta, parkovací senzory přední, zadní, nastavitelný volant, ACC adaptivní tempomat, Front assist, Lane assist, Light assist, ambientní barevné osvětlení( 10 barev ), proaktivní ochrana cestujících, KESSY, vyhřívané čelní sklo, zadní parkovací kamera, síťový program, venkovní teploměr, posilovač řízení, barevný MAXI-DOT, síťový program, servisní knížka, plně navazující inspekční a servisní prohlídky, možnost ověření v autorizovaném servisu ŠkodaAuto, nekuřácký vůz.