koda octavia 1.6 tdi recenze - strana 21
Počet nalezených inzerátů KODA OCTAVIA 1.6 TDI RECENZE: 1000 - strana 21

PIONEER DV-717 96KHZ 24 bit DAC Hi-BIT LEGATO LINK CONVERSION
v originálním stavu a exkluzivním provedení "champagne", včetně podsvíceného originálního zlatého dálkového ovládání. Přístroj disponuje špičkovým audio převodníkem 96kHz/24bit DAC, s ultra nízkám THD zkreslením a nejen vynikajícím zvukem, ale také obrazem. Dle slov Vladimíra Cabalky z recenze v časopise HiFi se jedná o "komfortní přehrávač znamenitých kvalit se špičkovým obrazem".
DVD, CD přehrávač, DAC 96kHz/24bit (PCM1716E), THD 0,002%, Výstupy: 2x analog. kompozitní (cinch), 2x SCART, digitální optický, digitální koaxiální, S-Video, Rozměry 420x371x128mm, Hmotnost 6,6kg, Originální balení. Made in Japan!
Pořizovací cena 32 490 Kč. Cenu prosím nabídněte.
Recenze:
Stereo&Video:
HiFi:

ENG verze
Něco pro sběratele. Klasická a špičkově hodnocená diablovka Throne of Darkness z prostředí starého Japonska. Box není ve stoprocentním stavu, ale obsah je jako kdyby vyjel včera z lisovny. Nikdy neinstalováno.
Na poštovném se domluvíme dle vašich preferencí. Případně možné vyzvednutí Kněžmost, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.

Kryt na IPhone s medvědem
----------------
Velikosti:
iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max.
----------------
Materiál: TPU, Typ pouzdra: měkké,
Recenze výrobců: 4.87
Recenze zákazníků (2): 5.00
----------------
O Nás: jsme začínající česká firma která začíná prodejem krytů, prodáváme kryty vyrobené především z Číny.
Které pak prodáme do české či slovenské republiky.
Pokud máte nějakou otázku tak nás kontaktujte, e-mail: hhnb706@

Prodám novou kosmetickou ultrazvukovou špachtli BeautyRelax PEEL&LIFT BR-1300. Je úplně nová, nikdy nepoužitá s kompletním balením a příslušenstvím. Dostala jsem jako dárek a nevyužiji.
Osobní převzetí je možné po dohodě v Praze 3. Mohu zaslat také poštou nebo přes zásilkovnu.
Cena 1200 Kč + poštovné.
Bližší informace a parametry jsou dostupné zde:
Recenze zde:

Hra je založena na principu procvičování paměti (trochu jako pexeso), ale také na představivosti. Pomocí speciální krabičky se zrcadlem se zobrazí motiv křídel motýla, kterého následně má hráč za úkol nalézt mezi ostatními motýli.
Ve hře je využit originální mechanizmus použití zrcátka, hra samotná je však založená na paměti jednotlivých hráčů. A proto není problém, aby hráli tuto hru děti s dospělými, protože děti s pamětí potíže nemívají.
Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče ve věku 6+, doba hraní je cca 20 minut.
recenze hry:
Hra je hraná, ale kompletní v dobrém stavu. Opotřebení je znát pouze na krabici.
Osobní odběr v Brně nebo zaslání přes zásilkovnu či poštou.

Prodám krásnou ŠKODA OCTAVIA 3 Facelift Combi 4X4 1.6 TDI 85Kw, s bohatou výbavou AMBITION PLUS, s úsporným a výkonný motor 1.6 TDI 85 KW/ 115 koní spojení s manuální 6ti rychlostní převodovkou a pohonem 4X4, atraktivní Quartz šedá metal, jasný původem a nájezd Km,plná servisní historie
• 1. MAJITEL, jako nová koupená v ČR Autosalon Ross a.s. Brno
• Pravidelný servis pouze Škoda, elektonická servisní knížka + tištěné protokoly
• Rok výroby: 29.5.2019
• Najeto: 171 000 Km
• Motor: úsporný motor 1.6 TDI 85Kw/115 PS plnící nejmodernější emisní normu
• Převodovka: manuální 6. rychlostní
• Pohon kol 4x4
• 2x Klíč + kompletní palubní literatura
•
Výbava např:
• Navigace Škoda, hlasové ovládání
• LED denní svícení
• LED zadní světla + osvětlení RZ
• Velký dotykový Infotainment
• Front assist, vč. automatického brždění
• SMART LINK +
• USB/SD-CARD, Škoda multimedia
• Climatronik dvouzonová aut. Klimatizace
• Air CARE
• komfortní vyhřívaná sedadla
• malý kožený paket( volant+ radící páka + ruční brzda
• Vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním
• Coming home+ Living home
• 8x airbag
• 4X elektrická okna
• Elektrická vyhřívaná zpětná zrcátka
• Tempomat
• dešťový a světelný senzor
• klimatizovaná přihrádka spolujezdce
• Parkovací senzory zadní+ přední s detekcí jízdní dráhy
• multifunkční volant
• Maxi-Dot palubní počítač
• Alu kola 16 originál Škoda, nové zimní pneu Nokian+ letní pneu
• Zatmavená zadní okna
• ISOFIX na zadních sedadlech
• síťový program.
• Bajonetové tažné zařízení
Karoserie je zcela bez koroze, bez zásadního poškození, boky vozu nedobouchané od parkování, garážovaná. Krásný zářivý lak, atraktivní metalíza
Černý Interiér je velice zachovalý, čistý, hliníkové dekorativní lišty dveří, volant neosahaný, sedačky nezničené. Všechny ovládače a přepínače plně funkční.
Motor ve skvělé kondici, bez úniku provozních kapalin, pěkný rovnoměrný chod. Diagnostika bez chyb. Výborné spojení s pohonem 4X4
STK + Emise do 29.5.2023
Octavia plně připravená pro další provoz, bez počátečních vstupních investic. Kontrola auta na zvedáku s Vaším mechanikem vítána.
Přepis na nového majitele rád zařídím. Více informací poskytnu po telefonu.

Octavia 2.0 tdi dsg 2019 najeto 161000km
2.0 tdi 110 kw dsg busines line
2 sady kol
2 klíče
Tažné zařízení
Servisní knížka
Full led světla, Adaptivní tempomat, multifunkční volant, velké rádio s navigací a car play, vyhřívané sedačky, Ambientni osvětlení, odnímatelné tažné zařízení 2 zónova klimatizace a mnoho dalšího
Dovoz Německo
Cena včetně nové stk
Pro vice informací a fotek volejte
Škoda Kodiaq, škoda Octavia 3, 196 tdi, vw golf 7, Volkswagen Passat, škoda superb,

Různé druhy chladičů, 1x ventilátor na Passat B7
Chladiče na VW Caddy 1.4 TGI - klimatizace Č. D. 1K0 820 411 AH - Cena je 1500Kč, vodní - Č. D. 1K0 121 251 BN - cena 1500Kč, vodní - Č. D. - 5K0 121 253 H - Cena je 1500Kč
1x NOVÁ pření žaluzie na Škoda Superba III. Č. D. 3V0 122 321 E - Cena je 3000Kč
1x Chladič - Č. D. 6R0 121 253A - Cena je 1500Kč
1x Chladič turba - 1.6 TDI VW Caddy - Cena je 1000Kč
1x Chladič turba - Č. D. 5Q0 145 803R - Cena je 1200Kč
1x Chladič klimatizace VW Caddy 2016 - Č. D. 1K0 820 411 AH - Cena je 1500Kč
1x Chladič klimatizace na Škoda Roomster - Cena je 1500Kč
1x Chladič klimatizace na Škoda Superb III. - Cena je 2000Kč
1x Chladič klimatizace na Škoda Superb III. - Č. D. 5Q0 816 411 BH - Cena je 2000Kč
1x Chladič klimatizace na Škoda Octavii III. - Č. D. 6C0 816 411 B - Cena je 1500Kč
1x Chladič klimatizace na Škoda Fabia II. 1.9 TDI – Cena je 1500Kč
1x Chladič klimatizace Škoda Fabia II. Facelift 1.4 benzín - Cena je 1500Kč
1x Chladič klimatizace na Škoda Fabia III. - Facelift - Cena je 1500Kč
1x Chladič klimatizace na Škoda Rapid/Fabia 2017 - Č. D. 6C0 816 411 B - Cena za kus je 1500Kč
2x Trubka klimatizace na Škoda Octavia III. - Č. D. 5Q0 816 B, 5Q0 820 741C - Cena za kus je 2000Kč
1x Přídavný chladič vody na Škoda Octavia III. 1:6 TDI - Č. D. 5Q0121251EL - Cena je 1500Kč - PRODÁNO
1x Chladič vody - Č. D. 6Q0 121 253 R - Cena je 1500Kč
1x Věnec ventilátorů i s dvěma ventilátory na VW Passat B7 2.0Tdi 140kw - Cena je 3500Kč
1x Věnec ventilátor s jedním ventilátorem na Škoda Octavia III. 1.6 TDI - Č. D. 5Q0 121 203 CN / 5Q0 121 205 S - Cena je 3500Kč
1x Věnec ventilátoru s dvěma ventilátory na Škoda Superb II. - Č. D. 1K0 121 207 BB - Cena je 3000Kč

Prodám Kryt motoru Škoda Octavia 1 1.9 TDI
500Kč / kus
Osobní předání / poštou
Sloda Octavia liftback verze a dale 1.9 tdi 1.9tdi 44 55 75 92 85 50 66 81 110 132 74 96 1.8t 1.6 2.0 kw classic rs tour combi RS elegance tour classic rider celebration l&k ambiente taxi business automat manual
5Q 6Q 1.9 TDI 1.8 t 1.8t 66kw 81kw 96kw 110kw 132kw amd axp bca aee aeh akl avu bfq agn arx agu arz aum aeg apk aqy azh azj auq agp aqm agr alh axr ahf asv asz 1 sdi 1,9tdi 1,8t 1,4 1.4 1,6 1.6

Prodám svoji octavii 3.generace, jsem první majitel. Auto zakoupené jako nové u Porsche Plzeň. Mám služební a již nevyužiji.
1.6 TDI 77 kw Ambiente
2013
239xxx km, stále v provozu
8 tis km po výměně oleje
2 tis km po výměně spojky - aut.servis Škoda
ve 150xxx výměna rozvodů - aut.servis Škoda
na záruku vyměněna převodovka v roce 2014
klima dezinfikována každou sezónu
Olej a všechny filtry měněny vždy po 15 tis.
tažné, klima, vyhřívaná sedadla, kožený paket, tempomat...
2 sady ALU kol originál Škoda, 1x17" a 1x16"
Na ceně jsem ochoten se domluvit na místě ne po telefonu.
Prosím pouze vážní zájemci, kteří chtějí auto po prvním majiteli.
Bazary nevolat!
Octavia 3, Octavia III, Octavia tdi

Prodám Škoda Octavia combi III RS 2.0 TDi (nafta) s výkonem 135 kW a 6ti stupňovou automatickou převodovkou DSG. Bohatou výbavou s Bi-Xenonovými světlomety+LED, Adaptivním tempomatem a Panoramatickou střechou.
Vůz je pravidelně servisován ve značkovém servise - dokládám servisní knihou.
Rok výroby: 2014
Aktuálně najeto: 223500 km
Barva: bílá - cendy weisse
ČESKÉ SPZ
STK+EMISE do 18.08.2024.
Výbava RS + : sportovní sedadla, vyhřívaná přední sedadla, automatické natáčecí Bi-Xenony vč. automatických dálkových světel,LED denní svícení, velká satelitní Navigace Columbus + hudba CANTON,bez klíčové otvírání a start KESSY, panoramatická střecha, automatická převodovka DSG +F1 pádla, černá stropnice, osvětlení prostoru klik uvnitř interiéru,elektrické otevírání-zavírání kufru, ACC adaptivní tempomat, dvouzónová automatická Klimatizace, asistent rozjezdu do kopce, Lane assist adaptivní vedení v jízdním pruhu, Front side assist čtení dopravních značek, multifunkční volant, handsfree, adaptivní podvozek – volba jízdních režimů (RS mode), PDC parkovací asistent přední i zadní,systém nouzového brzdění, elektricky sklopná a vyhřívaná zrcátka, vyhřívané přední i zadní okno, CD,USB,AUX,Bluetooth, dvojití podlaha v kufru, Tažné zařízení,18"Alu kola Škoda Gemini.
K vozu přikládám veškerou palubní literaturu, servisní knihu - značkový servis, 2x originální klíč.
Alu zimní + Alu letní
Prověřený vůz s jasným původem, jasným počtem majitelů, počtem najetých kilometrů .
Rozvody a vodní pumpa děláno ve 186679km.
Poslední servis ve 209900km.
V případě jakéhokoliv datazu mne neváhejte kontaktovat na tel. .
Škoda Octavia III RS
Škoda Octavia 3 VRS
Škoda Octavia 3 RS 2,0 TDi 135kw

ŠKODA Octavia s naftovým motorem 2,0 TDI o výkonu 110 kW společně s automatickou sedmistupňovou převodovkou DSG. Nehavarované vozidlo s pravidelnou servisní historii z autorizovaného servisu ŠKODA. Poslední velký servis proběhl při servisní prohlídce ve 120 000 km. Velmi dobře vybavené vozidlo, kterému ve výbavě nechybí nezávislé topení "Webasto", panoramatické střešní okno, hlídání jízdních pruhů a mrtvých úhlů, "ACC" adaptivní tempomat, automatické parkovaní, sportovní sedadla a další.
Značka: ŠKODA
Model: Octavia
Rok výroby: 2018
Uvedeno do provozu: říj 2018
Stav vozu: velmi dobrý
Najeto: 129301
Objem motoru: 1968
Výkon motoru: 110
Palivo: nafta
Platnost STK do: srp 2024
Typ karoserie: kombi
Počet míst: 5
Počet dveří: 5
Barva: béžová metalíza
Prodejní cena:
569 000 Kč s DPH
Stát původu: D
První majitel: ano
Nehavarované: ano
Servisní knížka: ano
Kód VIN:
Výbava:
7 rychlostních stupňů
8x airbag
AUX
Android Auto
Apple CarPlay
LED adaptivní světlomety
LED denní svícení
USB
adaptivní tempomat
alu kola
ambientní osvětlení interiéru
asistent jízdy v jízdním pruhu
asistent jízdy v koloně
asistent rozjezdu do kopce (HSA)
asistent změny jízdního pruhu
aut. klimatizace
aut. převodovka
automatické parkování
autorádio
bezdrátová nabíječka mobilních telefonů
bluetooth
centrál dálkový
centrální zamykání
denní svícení
digitální příjem rádia (DAB)
dotykové ovládání palubního počítače
dvouzónová klimatizace
dělená zadní sedadla
el. okna
el. sklopná zrcátka
el. zrcátka
hands free
hlasové ovládání palubního počítače
hlídání jízdního pruhu
hlídání mrtvého úhlu
imobilizér
isofix
klimatizovaná přihrádka
mlhovky
multifunkční volant
nastavitelný volant
natáčecí světlomety
nezávislé topení
nezávislé topení s čas. předehřívačem
ostřikovače světlometů
palubní počítač
paměťová karta
panoramatická střecha
parkovací asistent
parkovací senzory přední
parkovací senzory zadní
plní 'EURO VI'
podélný posuv sedadel
pohon 4x2
polohovací sedadla
posilovač řízení
protiprokluzový systém kol (ASR)
přední pohon
přední světla LED
přídavné světlomety
příprava pro telefon
samostmívací zrcátka
satelitní navigace
senzor opotřebení brzdových destiček
senzor stěračů
senzor světel
senzor tlaku v pneumatikách
sledování únavy řidiče
sportovní sedadla
stabilizace podvozku (ESP)
start-stop systém
střešní okno
tempomat
tónovaná skla
ukazatel rychlostního limitu (SLIF)
venkovní teploměr
vnitřní teploměr
vyhřívaná sedadla
vyhřívaná zrcátka
vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla
výškově nastavitelná sedadla
výškově nastavitelné sedadlo

Katalysátor Octavia I 1.8 T 1U2 Katalysátor 1J0 178 LA GE , 2000001314 , 1J0178LAGE kat AUDI TT 1.8 20V TURBO (224 CV) 1998-2006 , Golf 4, Octavia I , A3, Bora, Plně funkční. Záruka 14 dní.
Katalysátor Opel Zafira A 2.2 DTi 92 kw /125 Ps Katalysator 25339317 GM632F, Plně funkční, najedo 140 000 km. Záruka 14 dní.
Kat VW Passat 3BG 2.5 TDI Audi A6 4B V6 2,5 TDI, čísla dílů: 4B0131701P / 4B0131701Q , rok 1999. Plně funkční. Záruka 14 dní.
Kat, DPF A4L131CT , 5Q0131705BE EPH , 2044714519, Octavia III 2.0 TDI
VW Golf 5 2.0 FSI Kat Katalysator Kat, DPF 06F253031AC , 06F 166 AA
06F253031AC , 06F 166 AC , 2000003680, 2X lambda sonda 1928404687 , 1928404689. Kat Audi A3 2,0 TSI, SEAT Altea, Leon … , plně funkční, záruka 14 dní.
VW Golf 5 Kat Katalyzátor 1K0 131 701 F , 1K0 178 CB , 1K0131701F

Prodám výfuk, golf 5 tdi, A3 1,6i,leon ll,octavia 4×4 pd,golf 6 tsi, octavia 2 tdi,fabia 1 htp ,sdi.

Prodám ŠKODA OCTAVIA 3 FACELIFT COMBI 2.0 TDI 110KW DRIVE s 6 ti rychlostní MANUÁLNÍ PŘEVODOVKOU
Najeto: 225.800 km
Motor: 2.0 TDI 110kW nafta
Kód motoru: CRM (COMMON-RAIL)
Převodovka: 6ti rychlostní
Perfektní stav
Barva: stříbrná metalíza
Do provozu: 12/2017
Opočet DPH: ANO
!!! MOŽNÝ ODPOČET DPH - 271.900,- Kč BEZ DPH !!!
Dovoz Německo od 2. majitele. Perfektní stav bez kosmetických vad!!! Interiér nepoškozen, nekuřácký. EL. servisní knížka, pravidelný servis ŠKODA - DOLOŽENO VÝPISY SERVISNÍCH PROHLÍDEK, 2x klíče. K vozu poslední protokol z Německé STK. Na mých web. stránkách AUTAPARDUBICE je k vidění cca 50 fotek vozu.
SERVIS ŠKODA:
Při 212.306 km (8/2022) servisní prohlídka - VÝMĚNA ROZVODŮ, mot. oleje.
01/2021 - tlumiče pérování
12/2020 - radiátor topení
11/2020 - sání
Není potřeba dalších investic!!
LETNÍ AL DISKY ŠKODA 17" + SADA ZIMNÍCH PLECH KOL 16"
VŮZ MÁ STK + ME DO 1/2025. S vozem je možné ihned odjet, vystavím převozní značku. Přihlášení 800,- Kč. Kupující bude 1. majitel v technickém průkazu.
Výbava DRIVE:
FULL LED SVĚTLA, FRONT ASSIST, AUTOMATICKÁ 2-ZÓNOVÁ KLIMATIZACE, EL. KUFR, TEMPOMAT, MAXIDOT, SATELITNÍ DOTYKOVA NAVIGACE - VSTUP USB, AUX, SD KARTY SLOT, BLUETOOTH, Apple CarPlay, Android Auto, VYHŘÍVANÉ SEDAČKY, ALU KOLA 17”, PALUBNÍ POČÍTAČ, ZADNÍ PARKOVACÍ SENZORY, DEŠŤOVÝ SENZOR, KOŽENÝ MULTIFUNKČNÍ VOLANT, ASISTENT PRO ROZJEZDY V KOPCI, ZATMAVENÁ ZADNÍ SKLA, AUTOMATICKÉ SVÍCENÍ, DVOJITÁ PODLAHA V KUFRU, funkce Coming home a Leaving home, HF Bluetooth, airbag 10x, ESP, ASR, EDS, ABS, dálkové centrální zamykání, imobilizér, el. ovládání oken, tónovaná skla, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, autorádio, el. ovládání zrcátek, klimatizovaná přihrádka, mlhovky, vyhřívaná zrcátka, nastavitelný volant, venkovní teploměr, 6 rychlostních stupňů, posilovač řízení...párovací znaky: OCTAVIA 3 FACELIFT, octavia 3, octavia iii
!!! Více info po telefonu a na web. stránkách AUTAPARDUBICE kde je více fotek !!!
Tel: +420
V PŘÍPADĚ ZÁJMU JE MOŽNÉ K VOZU SJEDNAT POJIŠTĚNÍ PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY AŽ NA 36 MĚSÍCŮ.
MOŽNOST VÝHODNÉHO FINANCOVÁNÍ VOZU OD SPOLEČNOSTI MONETA AUTO. RYCHLÉ VYŘÍZENÍ, STAČÍ POUZE DVA DOKLADY. PRO NEZÁVAZNOU KALKULACI MNE NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.
Pokud budete mít zájem si vůz prohlédnout nebo zakoupit, prosím volejte předem pro domluvení schůzky

Prodám ŠKODA OCTAVIA 3 FACELIFT COMBI 2.0 TDI 110KW DRIVE s 6 ti rychlostní MANUÁLNÍ PŘEVODOVKOU + WEBASTO
Najeto: 196000 km
Motor: 2.0 TDI 110kW nafta
Kód motoru: CRM (COMMON-RAIL)
Převodovka: 6ti rychlostní
TOP STAV
Do provozu: 2017
Edice: DRIVE
Krásný stav bez kosmetických vad!!! Interiér nepoškozený, nekuřácký. Pravidelný servis ŠKODA - DOLOŽENO VÝPISY SERVISNÍCH KONTROL
SERVIS ŠKODA DO POSLEDNÍHO KILOMETRU!! :
Při 188150 VÝMĚNA ROZVODŮ mot. oleje!!!
Není potřeba dalších investic!!
NOVÉ letní pneu + krásné ŠKODA Alu kola 17”
VŮZ MÁ STK 4/2024
DÁLNIČNÍ ZNÁMKA
3 SPZ+ ODJIMATELNÉ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Výbava DRIVE:
WEBASTO, FULL LED SVĚTLA, FRONT ASSIST, AUTOMATICKÁ 2-ZÓNOVÁ KLIMATIZACE, TEMPOMAT, MAXIDOT, SATELITNÍ DOTYKOVÁ NAVIGACE - VSTUP USB, AUX, SD KARTY SLOT, BLUETOOTH, ODJIMATELNÉ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ, BEZPEČNOSTNÍ SIŤKA, UNIVERZÁLNÍ ÚLOŽNÝ NOSIČ ZAVAZADEL, Apple CarPlay, Android Auto, VYHŘÍVANÉ SEDAČKY, ALU KOLA 17”, PALUBNÍ POČÍTAČ, ZADNÍ+PŘEDNÍ PARKOVACÍ SENZORY, DEŠŤOVÝ SENZOR, KOŽENÝ MULTIFUNKČNÍ VOLANT, ASISTENT PRO ROZJEZDY V KOPCI, ZATMAVENÁ ZADNÍ SKLA, AUTOMATICKÉ SVÍCENÍ, DVOJITÁ PODLAHA V KUFRU, funkce Coming home a Leaving home, HF Bluetooth, airbag 10x, ESP, ASR, EDS, ABS, Isofix, dálkové centrální zamykání, imobilizér, el. ovládání oken, tónovaná skla, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, autorádio, el. ovládání zrcátek, klimatizovaná přihrádka, mlhovky, vyhřívaná zrcátka, nastavitelný volant, venkovní teploměr, 6 rychlostních stupňů, posilovač řízení...párovací znaky: OCTAVIA 3 FACELIFT, octavia 3, octavia iii, Škoda ..

NÁDHERNÁ ŠKODA OCTAVIA COMBI 2 FACELIFT 1.6 D
MODEL - 2012
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2 FACELIFT 1.6 rok výroby - 13.6.2011
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2 FACELIFT 1.6 TDI 77 kW COMONRAIL MOTOR, manuální převodovka 5ti rychlostní
– TOP STAV – AUTO BEZ INVESTIC
Platnost STK do:
10/2023
nové stk + emise.
Stav tachometru:
273000 km
servisní knížka
nehavarované
druhý majitel
vlastník pečlivě udržovaného vozu v perfektním technickém stavu
Výbava:
Výbava: ABS, CD přehrávač MP3 ,SDS KARDA centrální, zamykání, el. ovládání oken, el.
ovládání zrcátek, imobilizér, s dálkovým ovládáním, výškově nastavitelná sedadla
nastavitelný volant, posilovač, nastavitelný volant, posilovač, řízení, venkovní teploměr,
OCTAVIA COMBI 2 FACELIFT 1.6 TDI 77 kW COMONRAIL MOTOR,
el. okna, el vyhřívaná zrcátka - nastavitelné sedačky, tonovaná skla, ABS, ESP, ASR 6 X Airbag zámek řadicí páky , AUTOMATICKÉ ZAMYKÁNÍ , DEFEND-LOCK
originál radio Škoda CD zásobník na 6 ks CD MP3, přední repro 2 x 100 W ,přidané do zadních dveří 2 x repro 200 W/ zn: MUSWAY ,perfektmí zvuk bluetooth, telefon, Parot 3001
veškerou dokumentaci o historii vozidla, Servisní knížka 2 x klíč. Čisté nekuřácké.
Platnost STK do: 10/2023 BAZARÝ NEVOLAT!!!
byl vyměněn olej,Castrol Edge Titanium FST Turbo Diesel 5W40 5L (nově Fluid Titanium Technology) všechny filtry, provozní kapaliny + rozvody.vč vodní pumpy Vyměněn je i EGR ventil a nyní jsou nové brzdové destičky a dva kotouče. Pření tlumiče ,nové přední okno ,nová tlumíci vložka pod kapotou motoru
jezdí na krásných alu kolech Cepeus z řady Laurin & Klement. Nové přední čepy ramene přední osy - levá a pravá strana, Nové silentbloky ramene přední osy - pravá a levá strana
měněné úhlové klouby táhlo řízení,pravá,levá strana
Nová geometrie kol měněné tlumiče 4 x NOVÁ BATERIE BAZARÝ
NOVÁ SPOJKOVÁ SADA - lamela+přítlačný talííř + ložisko
– výrobce LUK NĚMECKO – KOMPLET 15 000
NAJETO POUHÝCH 100 KM
NEVOLAT!!!
NOVÉ BRZDY VČ. KOTOUČŮ PŘEDNÍ+ZADNÍ ,NÁJETO 300 KM
NOVÉ STĚRAČE 2 X Vyměněn je i EGR VENTIL A FITR DPF KOMPLETNĚ VYČIŠTĚN NA 100% AUTORIZOVANOU FIRMOU NAJETO 100 KM
CELKLOVÁ INVESTICE VOZU 65 000.-KČ TOP STAV
kompletní tepování celého interiéru auto je v perfektním čistém stavu
K autu jako bonus Letní pneumatiky na ŠKODA OKTAVIA
2 X Dunlop SP Sport 01A 225-45 R17 91W ROF MFS
2 x FORTUNE - MATADOR - 225-45 R17 FSR401 94V XL
CCA NA 2 SEZONY
VČ.NOVÉ STŘEŠNÍ NOSNÍKY
NESROVNÁVAT S JINÝMI AUTY KTERÉ JSOU V ŽALOSTNÉM STAVU
BAZARY NEVOLAT !!
CENA 170000,- KČ

Nabízíme k prodeji repasované PD vstřikovače určené pro vozidla Škoda, VW, Audi, Seat
Je možno otestovat a zrepasovat Vaše komponenty, popřípadě Vám zaslat naše zrepasované výměnným způsobem.
Na výměnný způsob máme skladem:
BOSCH - 0414007, 0414013, 0414021, 0414022, 0414028, 0414033, 0414035, 0414037,0414038, 0414039, 0414210, 0414215, 0414216, 0414229, 0414231, 0414308, 0414309, 0414310, 0414312, 0414313, 0414402, 0414403, 0414404 a mnoho dalších.
VW ORIGINÁL - 038 130 073 BA / AG / AK / BN / F / AL / BE, 03G 130 073 G a mnoho dalších.
Motorizace: 1,2 TDI, 1.4 TDI, 1.9 TDI, 2.0 TDI, 2.5 TDI, 5.0 TDI
Jedná se o kompletně repasované vstřikovače. Všechny vstřikovače jsou otestované a seřízené na testovací stanici. V ceně repase je sada O-kroužků a podložka.
Záruka na vstřikovač 12 měsíců.
Vstřikovače možno zaslat dobírkou, nebo osobně vyzvednout na pobočce v Kravařích popřípadě Vám vstřikovače můžeme přivézt do Opavy, Ostravy, Frýdku-Místku.
Bližší informace na telefonu u našeho přijímacího technika nebo emailem.
Zabýváme se opravou a repasí dieselových vstřikovacích systému od výrobců BOSCH, DELPHI, DENSO, VDO (SIEMENS).
Cena je uvedena včetně 21% DPH.

Prodám vstřik vstřiky vstřikovač vstřikovače BOSCH 038130073BJ z vozu Seat Alhambra 7M r.v. 2007 naftový motor 2.0TDI 103KW 8V s DPF kód motoru BRT šestistupňová manuální převodovka kód převodovky JBN najeto 176tis km
Original číslo dílu: 038130073BJ
Náhrada: 038130079QX
Vhodné pro motory:
BSS 2.0 TDI 103KW
BWW 2.0 TDI 91KW
BVH 2.0 TDI 100KW
BRT 2.0 TDI 103KW
BUK 1.9 TDI 118KW
BPW 2.0 TDI 103KW
Vhodné pro vozy:
VW Sharan r.v. 2006 - 2010
Audi A4 8E r.v. 2005 - 2008
Seat Alhambra r.v. 2006 - 2010
Seat Ibiza r.v. 2006 - 2010
Škoda Superb r.v. 2002 - 2008
Při odběru 4ks cena za sadu 5.990,-Kč tj. 1.490,-Kč/ks
Nebo po kusech 1.990,-Kč
Uvedená cena je bez DPH. Možnost odpočtu DPH.
Sklad: S5VX3T2376 S5VX3T18648

Oprava převodovek
Multitronik CVT
DSG
Manuální převodovky
- Nabízíme opravy převodovek ! Za rozumné ceny.
Doba realizace do 7 pracovních dnů.
- Nabízím kompletní přestavbu vozů S automatickou převodovou skříní na manuální včetně elektroniky. Za rozumné ceny.
Doba realizace do 14 pracovních dnů.
Pouze vozidla zn.
AUDI A4 A5 A6
VOLKSWAGEN B5, B6, B7 B8
ŠKODA Superb TDI a benzín.
DSG MULTITRONIC CVT
VW Passat
Škoda Superb 1.9-2.5 TDi r.v 97-04
Audi A6 C6 2.0-2.7-3.0 TDI .
Audi A4 B6 1.9TDi,1.8T,2.0i r.v 00-04
Audi A4 B7 2.0TDi r.v 05-08
Audi A4 8K B8 TDi r.v 2008-2012
Audi A6 C6 2.4i 2.0 tdi F6 BDW r.v 04-08 Audi A6 C5 2.4i,2.8,1.9-2.5TDi r.v 01-04 Audi Allroad A6 C5 2.5 TDi r.v 00-05
Podmínkou předělání je funkční motor!!!
Pro více informací nás kontaktujte
mobil: