koda 1203 obytná prodej - strana 43
Počet nalezených inzerátů KODA 1203 OBYTNÁ PRODEJ: 1000 - strana 43

Exkluzivně Vám nabízíme prodej roubenky o dispozici 2+1 v malebné obci Veřovice. Rodinný dům o celkové výměře 97,5 m2 je umístěn v klidné lokaci a zároveň na dosah veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti domu se nachází městský úřad, mateřská a základní škola, obchod s potravinami, zdravotní středisko i autobusová zastávka. Zastavěná plocha včetně pozemků okolo domu má výměru 550 m2. Obydlená část domu sestává z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, chodby, koupelny a WC. Zbylý prostor je provozován jako stodola. Dům je vytápěn krbovými kamny, které jsou umístěny v obývacím pokoji. Voda je ohřívána průtokovými ohřívači jak v koupelně, tak i kuchyni. Je napojen na vodu a elektřinu, odpady jsou svedeny do místní kanalizace. RD je částečně podsklepen. Půdu i stodolu je možné zrekonstruovat a využít k vybudování dalších pokojů. Dům je vhodný jak k trvalému bydlení pro menší rodinu, tak jako rekreační bydlení. Před domem je zápraží, na kterém je možné vybudovat posezení. Větší část zahrady se nachází za domem, ta je osázena již plodícími ovocnými stromy, díky kterým je zahrada mírně a příjemně zastíněna. Obec Veřovice má velmi dobrou občanskou obslužnost. Krásná okolní příroda vybízí k procházkám a turistice. Při rychlém jednání sleva možná.
Makléř vřele doporučuje prohlídku.
Do konce března 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Poznámka k ceně: Při rychlém jednání je sleva možná
Číslo zakázky: 125590
Typ budovy: dřevěná
Poloha objektu: samostatný
Typ domu: přízemní
Sklep: částečně podsklepeno
Energetická náročnost budovy: nemusí být doloženo
Bazén: Ne
Garáž: Ne
Velikost domu: 2 pokoje
Druh domu: rodinný dům
Počet podlaží objektu: 1
Stav objektu: dobrý
Plocha pozemku: 550 m2
Zastavěná plocha: 97 m2
Užitná plocha: 97 m2
Umístění objektu: klidná část obce
Obytná plocha: 97 m2
Kvalitativní standard: vesnický dům
Počet pokojů: 2+1
Nízkoenergetický: Ne
Komunikace: asfaltová
Doprava: vlak, autobus
Elektřina: 230V
Odpad: kanalizace
Občanská vybavenost: škola, školka, zdravotnické zařízení, pošta
Ostatní vybavení: plot, sociální zařízení
Další nebytové prostory: stodola
Topení: lokální - tuhá paliva
Typ střechy: sedlová
Střešní krytina: pálená taška
Měsíční poplatky: 2 000
Měsíční poplatky - počet osob: 2
Měsíční poplatky - poznámka: Poplatek za elektřinu a vodu.

Prodej bungalovu MarkvartoviceHledáte bydlení ve vysokém standardu a současně se Vaše vysněná nemovitost musí nacházet v přijatelné vzdálenosti od krajského města Ostrava? Pokud ano, tak Vás tato nabídka určitě osloví! A bonus navíc: stále je možnost udělat obklady a dlažbu či jiné prvky na přání kupujícího.
Nově nabízíme k prodeji novostavbu jednopodlažního rodinného domu. Celková plocha nabízeného pozemku je 1534 m2, z toho zastavěná plocha domu je 260 m2. V rámci současné výstavby a stavebního povolení se řeší rodinný dům s garáží, včetně přípojek vody, elektřiny, splaškové a dešťové kanalizace, oplocení a zpevněných ploch
Stavba rodinného domu je provedena klasickým zděným způsobem. Základy jsou betonové a obvodové zdivo je ze systému HELUZ. Střecha rodinného domu je pultová, krytinou jsou asfaltové pásy. Strop bude se sádrokartonovým podhledem. Dispoziční řešení obsahuje zádveří, chodbu, 2 x koupelnu s WC, samostatné WC, technickou místnost, 2 pokoje, ložnici, 2 x šatnu, společenskou část a garáž.
Podlahy jsou řešeny vinylovou podlahou a keramickou dlažbou. V garáží bude protiskluzová dlažba. Okna jsou navržena plastová s izolačním trojsklem.
Z hlediska přípojek je dům napojen na elektro přípojku, vodovod. Zdrojem tepla jsou krbová kamna s teplovodním výměníkem a elektrický kotel. Vytápění je podlahové teplovodní se zabezpečovacím systémem, s akumulační nádobou o objemu 180l s napojením na krbovou vložku a elektrokotel. Teplá voda bude připravována v elektrickém zásobníkovém ohřívači.
Splaškové vody z domu budou svedeny do veřejné splaškové kanalizace. Odvedení dešťových vod ze střechy objektu bude vypouštěním do přilehlého Ludgeřovického potoka přes retenční nádrž na pozemku.
Markvartovice disponují kompletní občanskou vybaveností. V obci se nalézá moderní Základní školu, školku, potraviny, restaurace a také dětské hřiště.
Makléři Broker consulting doporučují a teší se na Vás prohlídce. V rámci našich služeb zajistíme rovněž financování nemovitosti. Rádi zodpovíme i další informace.
Cena 12 900 000,- Kč je za kompletní dokončenou stavbu včetně pozemkových úprav. Cena je včetně vybavení ve standardním provedení.
Cena: 12 900 000 Kč včetně provize RK
Poznámka k ceně: Včetně provize
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: přízemní
Velikost domu: 4 pokoje
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Ve výstavbě
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží celkem: 1
Plocha zahrady: 1274
Plocha pozemku: 1534
Plocha zastavěná: 260
Užitná plocha: 206
Voda: dálkový vodovod
Topení: lokální elektrické
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ne
Bezbarierový: Ano
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ano
Sklep: Ne
Garáž: Ano
Parkovací místo: Ano
Výtah: Ne
Datum nastěhování: 01.12.2022
Rok výstavby: 2022
Rok kolaudace: 2022
Elektřina: 230V
Doprava: silnice, autobus

Prodej, domy/rodinný, 110 m2, Novohuťská 145, 33002 Dýšina, Plzeň-město [ID 46924]
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v obci Dýšiná, 8km od hlavního města Plzně, nedaleko dálnice D5.
Jedná se o dvoupodlažní zděný dům s dispozicí 4+2, s užitnou plochou 110m2 a udržovanou zahradou o velikosti 293m2.
Dům byl postaven v roce 1932 a nyní je určený k celkové rekonstrukci.
Dispozičně je řešený v prvním podlaží na velkou vstupní chodbu, kde po levé straně při vstupu nalezneme šatnu a samostatné suché WC, dále vcházíme z chodby do kuchyně, z které projdeme do obývacího pokoje a z druhé strany kuchyně projdeme do koupelny. Na konci chodby se nachází vstup do sklepa a do patra domu.
2.NP je dispozičně řešeno také na 2+1, kde v chodbě nad schodištěm nalezneme další samostatné WC. Dvě průchozí ložnice, kde u první z nich lze využít další samostatnou koupelnu.
Součástí pozemku je zděný přístavek, který lze využít například jako dílnu nebo úložný prostor pro zahradní nářadí.
Vytápění domu je řešeno tuhými palivy. Dům je připojený na obecní vodovod, součástí pozemku je i společná studna se sousedním domem. Odpady jsou svedeny do jímky a je zde možnost připojení k veřejné kanalizaci. Plyn k domu je přivedený k hranici pozemku.
V obci Dýšiná je veškerá občanská vybavenost jako je například obchod, MŠ A ZŠ, koupaliště či golfové hřiště. Velmi dobré vlakové i autobusové spojení do města Plzeň.
Nemovitost není zatížena žádným zástavním právem.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. S financováním Vám také rádi pomůžeme.
Cena: 4 990 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 4 pokoje
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: řadový
Podlaží: 1
Podlaží celkem: 2
Plocha zahrady: 293
Plocha pozemku: 358
Plocha zastavěná: 84
Užitná plocha: 110
Voda: dálkový vodovod
Topení: lokální tuhá paliva
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ano
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ne
Datum nastěhování: 26.09.2022
Rok výstavby: 1932
Elektřina: 230V
Doprava: vlak, dálnice, silnice, autobus

Prodej, byty/2+1, 53 m2, Pod Zámečkem 1762/13, Nový Hradec Králové, 50006 Hradec Králové, Hradec Králové [ID 48678]
Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví a ploše 53 m² v Hradci Králové, ul. Pod Zámečkem.
Dispozice bytu: vstupní chodba, šatník, koupelna s vanou, samostatné WC. Z chodby je vstup do kuchyně, ložnice č.1, ložnice č.2. Obě ložnice jsou neprůchozí, díky dobudování příčky, kde je nyní kuchyň samostatná. Možnost obývacího pokoje místo jedné z ložnic. Byt je ideální nejen k vlastnímu bydlení, ale i jako investice k pronajímání.
Dům disponuje samostatnou kolárnou hned u vchodu do domu a sklepem. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkovým rozvodem.
Ideální poloha domu s veškerou občanskou vybaveností, koupalištěm Flošna, obchodním centrem Futurum nebo malšovickými lesy a cyklostezky v pěším dosahu zajistí příjemné bydlení, parkování možné u domu.
Náročnost budovy PENB třídy B.
S financováním nemovitosti rádi pomůžeme i v této době. Vzhledem k velkým objemům a zkušenostem s úvěrováním nemovitostí, se stále dokážeme dostat na lepší podmínky, které vyjednáváme pro naše klienty. Více se můžete dozvědět na:
Jestliže Vás tento byt zaujal, pak už neváhejte ani minutu a kontaktujte nás! Jsme Broker Consulting, a.s.Finance, Reality, SPOLU! ID 48678
Cena: 4 190 000 Kč včetně provize RK
Náklady na bydlení: 4800
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb
Převod do OV: Ano
Možnost hypotéky: Ano
Budova: Cihlová
Energetický štítek: B
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: sídliště
Okolní zástavba: obchodní a obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží: 2
Podlaží celkem: 4
Užitná plocha: 53
Voda: dálkový vodovod
Topení: ústřední dálkové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: částečně
Bezbarierový: Ne
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: 3m2
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ne
Datum nastěhování: 01.05.2023
Rok výstavby: 1997
Rok kolaudace: 2021
Elektřina: 230V
Doprava: silnice, MHD, autobus

Prodej, byty/3+1, 71.4 m2, Vltavská 252/19, Liberec X-Františkov, 46010 Liberec (nečleněné město) [ID 47896]
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, ve velmi klidné lokalitě krajského města Liberec. Byt o dispozici 3+1 s balkonem, sklepní kójí, zděným jádrem a dvěma komorama je v zachovalém, původním stavu a nachází se ve 3 nadzemním podlaží ze 4. V domě se nenachází výtah, schodiště a chodby jsou široké a umoňují tak i nastěhování větších předmětů. Byt je vhodný k okamžitému nastěhování či rekonstukci dle vašeho vkusu. Obývák, ložnice a dětský pokoj mají původní parketovou podlahu. Ostatní místnosti jsou řešeny linem či dlažbou. Byt je kolem dokola průchozí a Byt je situován na západ s balkonem majícím výhled na Ještěd. Nejbližší dům je vzdálen 50m a opticky oddělen vzrostlými smrky. Dům je zateplený, dobře udržovaný a v loňském roce proběhla výměna stoupaček. Ve sklepě domu je úmístěn plynový kotel pro vytápění. V na toaletě je plynová karma pro ohřev teplé vody.
Cena: 3 800 000 Kč včetně provize RK
Budova: Panelová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží: 3
Podlaží celkem: 4
Užitná plocha: 71.4
Voda: dálkový vodovod
Topení: lokální plynové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: částečně
Bezbarierový: Ne
Půdní vestavba: Ne
Balkón: 2m2
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: 1.6m2
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ne
Datum nastěhování: 01.04.2023
Rok výstavby: 1971
Rok kolaudace: 1971
Rok rekonstrukce: 2021
Elektřina: 230V
Doprava: vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Prodej, pozemky/bydlení, 500 m2, 67124 Vrbovec, Znojmo [ID 46911]
Hledáte pozemek na výstavbu rodinného domu? Klid a přírodu v okolí a dobrou dostupnost do města?
Vítejte ve Vrbovci, obec se nachází 6 Km jižně od města Znojma a je devátou největší vinařskou obcí v ČR, nachází se zde veškerá občanská vybavenost. Koupaliště, fotbalové hřiště, škola a školka, A spousta vinných sklípků a vinařů.
Pozemek je rovinatý o ploše 502 m2. Parcela je vedená jako stavební. Je osazena ovocnými stromy a s malým sklípkem v zadní části. Celá zahrada nabízí absolutní klid, je oplocena a krásně prosluněná celý den.
Inženýrské sítě na hranici pozemku. V obci veřejná kanalizace i vodovod.
Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.
Cena: Info u realitního specialisty
Kategorie objektu: bydlení
Typ domu: přízemní
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: řadový
Podlaží celkem: 1
Plocha pozemku: 500
Plocha zastavěná: 200
Užitná plocha: 150
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: lokální plynové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ano
Bezbarierový: Ano
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 01.12.2022
Elektřina: 230V, 400V

Prodej vesnického rodinného domu v centru prosperující jihočeské obce Želeč. Stavení s uzavřeným, zatravněným dvorem, CP 666 m2. Obytná část je dispozičně: veranda, předsíň, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, WC je zvlášť. V obytné části jsou ještě další dva pokoje, které jsou zrekonstruovány částečně. Ve zrekonstruované části stavby jsou okna plastová, zbytek pak dřevěná. Na obytnou část domu navazují technické prostory s kotelnou a bývalá stodola jako sklad, ze které je vstup do sklípku (cca 10 m2). Půda vhodná pro půdní vestavbu. Voda zavedena z obecního vodovodu, na pozemku ještě dvě kopané studny momentálně s užitkovou vodou, odpad do obecní kanalizace, ohřev vody bojlerem. Elektroinstalace v mědi. Topení kotlem na tuhá paliva. Na pozemku je ještě samostatně stojící garáž. Nemovitost volná ihned. Veškerá občanská vybavenost v místě. Možnost využití nejvýhodnějšího financování v rámci služeb našeho hypocentra.
Lokalita: Želeč u Tábora
Evidenční číslo: 829409
Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná

Prodej, domy/rodinný, 150 m2, 67124 Vrbovec, Znojmo [ID 45556]
Hledáte dům nebo chalupu s krásnou zahradou? Klid a přírodu v okolí a dobrou dostupnost do města?
Vítejte ve Vrbovci, obec se nachází 6 Km jižně od města Znojma a je devátou největší vinařskou obcí v ČR, nachází se zde veškerá občanská vybavenost. Koupaliště, fotbalové hřiště, škola a školka, A spousta vinných sklípků a vinařů.
Majitelé využívají dům jako chalupu pro relaxaci a odpočinek. Dispozičně řešen jako přízemní 4+1. Cca 150 m2 užitné plochy. Ze vstupní haly průchod na prosklenou verandu s výhledem na zahradu a celý pozemek, vchod z haly do ložnice a na druhou stranu kuchyň s otevřeným vstupem do obývacího pokoje. Z něj se pak dostanete do dětského pokoje s navazující další ložnicí. Koupelna s vanou a WC na chodbě verandy.
Pozemek část s domem má 474m2. Okrasná zahrada s jezírkem a posezením pod otevřenou pergolou v létě porostlou vinnou révou, se zděnou kůlnou na dřevo a nářadí. Venkovní dílna se vstupem do rozsáhlého podkroví. Druhá, navazující část o ploše 502 m2 je vedená jako stavební a lze dokoupit, je s ovocnými stromy a malým sklípkem, má vjezd vraty z druhé strany pozemku a je určená k výstavbě. Celá zahrada nabízí absolutní klid, je oplocena a krásně prosluněná celý den.
Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Střecha, zateplení fasády. Energetická náročnost domu je podle zpracovaného průkazu náročnosti F, Vytápění plynovým kotlem a napojení topného okruhu na výkonný krb v obývacím pokoji, teplou vodu zajištuje el. bojler. Na dvorku vlastní studna pro závlahu zahrady.
Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.
Cena: 3 990 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: přízemní
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: řadový
Podlaží celkem: 1
Plocha pozemku: 500
Plocha zastavěná: 200
Užitná plocha: 150
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: lokální plynové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ano
Bezbarierový: Ano
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 01.12.2022
Elektřina: 230V, 400V

Exkluzivně nabízíme prodej patrového rodinného domu dispozice 3+kk, obec Mladá Boleslav, část obce Čejetice, ulice Nová. Zastavěná plocha domu je 90 m2, součástí domu je i sklep 31 m2, plocha kůlen přímo přiléhajících k domu je 20m2, plocha samostatně stojící garáže je 45 m2. Dům (cca z roku 1943) se nachází na horní hraně pozemku, kde se svažitý terén lehce vyrovnává, a pozemek tak nabízí jak výhledy do okolí, tak klidnou zahradu. Celková plocha pozemků je 928 m2. Jsou zavedeny veškeré ing. sítě - elektřina (400V 3x25A), plyn, vodovod a kanalizace. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Spodní část zahrady by, po dohodě a za podmínek stanovených městem, bylo možné buď využít na výstavbu podnikatelské provozovny - maloobchod, nerušící domácí výroba a služby, nebo použít jako samostatnou stavební parcelu. Dle připravovaného územního plánu se okolní pozemky stanou taktéž stavebními parcelami, výřez výkresu je součástí fotodokumentace inzerátu. Okolní zástavba je čistě obytná. Dům je určen k celkové rekonstrukci, stav domu je patrný z přiložených fotografií. Uvedená cena je včetně provize a advokátní úschovy, dům je volný od října. Koupi lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, který Vám pomůžeme vyřídit.
včetně provize Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (dle vyhláška č. 264/2020 Sb.) Cena: 13 900 000 Kč

Prodej, domy/rodinný, 150 m2, 67156 Pavlice, Znojmo [ID 46268]
Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Pavlice, hlavní tah Znojmo- Jihlava, cca 15 min jízdy od Znojma a 15min do Moravských Budějovic.
Dům je uvnitř určený ke kompletní rekonstrukci, Měněna plastová okna v obytné části. Opravena střecha, vyměněny špatné trámy, laťování, pálená taška a klempířské části. Dispozice základní části domu 2+1. Celková zastavení plocha je 155 m2. Malá předzahrádka 56 m2 a uzavřený dvůr vedle domu o ploše 150 m2. Dům je napojený na všechny sítě.
Velké podkroví s možností dalšího rozšíření užitné části. A navazující dílna, garáž a prostorné technické místnosti.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace. Zajistíme pro Vás i financování koupě a případné rekonstrukce.
Cena: 1 490 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: přízemní
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: centrum obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží celkem: 1
Celková plocha: 300
Plocha zahrady: 200
Plocha pozemku: 350
Plocha zastavěná: 155
Užitná plocha: 150
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ne
Bezbarierový: Ano
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ano
Výtah: Ne
Datum zahájení prodeje: 24.11.2022
Datum nastěhování: 01.12.2022
Elektřina: 230V, 400V
Doprava: silnice, autobus

Prodej, byty/3+kk, 65.93 m2, Goldscheiderova, Plzeň, Plzeň-město [ID 33489]
Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt o dispozici 3+kk se zahradou v žádané lokalitě v Plzni na Borech. Podlahová plocha bytu je 66 m2 a zahrada o ploše 65 m2. K bytu náleží sklep v 1.PP. Celková plocha je 131 m2.
V ceně bytu jsou standardy koupelen, obkladů, dveří a podlah, které jsou k náhledu na webových stránkách projektu. Dále je v ceně bytu kuchyňská linka v hodnotě 70.000 Kč od firmy SENESI.
K bytu je možné dokoupit garážové zakladačové stání v hodnotě 350.000,- Kč.
Termín dokončení a kolaudace na podzim 2023. V případě zájmu nás kontaktujte ohledně informativní schůzky.
Zpracované digitální vizualizace, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy. Nelze je vykládat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat.
Veškeré informace k projektu najdete na webových stránkách gardenhouse-bory
Cena: 5 650 000 Kč včetně provize RK
Převod do OV: Ano
Možnost hypotéky: Ano
Budova: Cihlová
Energetický štítek: B
Stav objektu: Ve výstavbě
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží: 1
Celková plocha: 130.64
Plocha zahrady: 64.71
Užitná plocha: 65.93
Voda: dálkový vodovod
Topení: ústřední dálkové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ano
Datum nastěhování: 01.09.2023
Rok výstavby: 2021
Rok kolaudace: 2023
Elektřina: 230V
Sítě: telefon, internet, satelit, kabelova televize, kabelové rozvody, jiné rozvody
Doprava: vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Prodej, byty/2+1, 58 m2, Na Chodovci 2541/28, Záběhlice, 14100 Praha, Hlavní město Praha [ID 41842]
Nabízíme Vám k bydlení byt 2+1 v Záběhlicích. Byt je v příjemném prostředí s krásným výhledem na Prahu. Byt má nízké měsíční náklady 2 916 Kč + energie.
Za domem je mateřská školka , 400 metrů je obchodní dům Centrum. 200 metrů od domu je zastávka autobusu a konečná tramvaje Spořilov.
Před domem je výhled na ovocný sad s lavičkami, který můžete využít pro odpočinek. Po 200 metrech od sadu z skopce dolů dojdete k Hamerskému rybníku. Je okolo něj asfaltová cesta s využitím na procházky, kolo nebo inline brusle. Za Rybníkem se nachází Sportovní areál HAMR-Záběhlice.
Byt je v 2 patře, v původním stavu. Užitná plocha je 58 metrů, podlahová plocha je 54 metrů. Umakartové jádro je určeno k rekonstrukci.
V bytě jsou v obou pokojích původní zachovalé parkety. Elektřina je v původním stavu. Okna jsou plastová. K bytu patří i sklep.
Cena k jednání.
Cena: 5 250 000 Kč včetně provize RK
Náklady na bydlení: 2 916 Kč + energie
Poznámka k ceně: k jednání
Možnost hypotéky: Ano
Budova: Cihlová
Energetický štítek: B
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: řadový
Podlaží: 2
Užitná plocha: 58
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: ústřední dálkové
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ne
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ano
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 01.03.2023

Prodej, byty/3+1, 86 m2, Vyšehradská, 36001 Karlovy Vary, Karlovy Vary [ID 41267]
Nabízíme k prodeji byt v podílovém spoluvlastnictví s dispozicí 3+1 + 2 balkóny o výměře 86 m2. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu se 4 byty, který je postaven na oploceném pozemku se zahradou. Z balkónu bytu je krásný výhled na centrum města Karlovy Vary. V roce 2021 prošel byt menší modernizací, v rámci které byla vyměněna kuchyňská linka a provedeny další menší úpravy v interiéru. Nemovitost se skládá z předsíně, odkud je vstup do obývacího pokoje, 2 ložnic, z toho jedna s balkónem, WC, koupelny a kuchyně s komorou i balkónem.
Celý byt je světlý, slunný a na podlahách jsou dřevěné parkety. Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel, který topí a ohřívá teplou vodu. K bytu náleží podíl na sklepě. Výhodou tohoto bydlení je dobrý stav domu, pěkné okolí a nízké provozní náklady na bydlení. Více informací k této zakázce Vám rád poskytnu.
Cena: 5 243 000 Kč včetně provize RK
Náklady na bydlení: 1500
Poznámka k ceně: Cena k jednání
Možnost hypotéky: Ano
Budova: Smíšená
Energetický štítek: G
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží: 3
Užitná plocha: 86
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: ústřední plynové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: částečně
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ano
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ne
Datum nastěhování: 01.07.2022
Rok rekonstrukce: 2021
Elektřina: 230V
![Prodej, domy/vila, 372 m2, Šimonovice, Liberec [ID 45714]](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodej, domy/vila, 372 m2, Šimonovice, Liberec [ID 45714]
Exkluzivně nabízíme velmi moderní rodinnou vilu s luxusním výhledem na Ještědskokozákovský hřeben ve velmi žádané lokalitě v obci Šimonovice – Minkovice.
Dům o rozloze 372m2 se nachází celkem ve 3 podlažích. V prvním patře za vstupní halou najdete prostorný obývací pokoj s jídelní částí a kuchyňským koutem s vestavnými spotřebiči, dále pak pracovnu, toaletu a fitness s vnitřním bazénem a finskou saunou. Schody do patra pak oddělují odpočinkovou část domu, kde naleznete 2 pokoje, 2 koupelny a šatnu. Přízemí domu nabízí dvojgaráž, technickou místnost a sklad.
Celý dům je vytvořen v nadčasovém designu, byly použity velmi kvalitní materiály, bezrámová okna s trojskly, luxusní vestavné spotřebiče. Celý dům je vytápěn tepelným čerpadlem.
K domu patří pozemek o velikosti 1629m2, který zajišťuje dostatek prostoru a variabilitu, naleznete zde 2 terasy, a vzrostlé stromy zajišťující dostatek soukromí.
Obec Šimonovice, převážně tako část, nabízí velmi rychlou dostupnost na rychlostní komunikaci a do nedalekého nákupního střediska Nisa. Přímo v obci je mateřská škola a ZŠ je na Dlouhých mostech. Výhodou blízkost města a zároveň přírody, zejména pak sportovního areálu Javorník.
Cena: 28 900 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží celkem: 3
Plocha pozemku: 1629
Užitná plocha: 372
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: jiné
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ne
Bezbarierový: Ne
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 100m2
Sklep: Ne
Garáž: 60m2
Parkovací místo: 2
Výtah: Ne
Datum ukončení výstavby: 01.11.2022
Datum zahájení prodeje: 01.05.2012
Datum nastěhování: 01.01.2023
Rok výstavby: 2011
Rok kolaudace: 2012
Elektřina: 120V, 230V, 400V
Sítě: internet
Doprava: vlak, silnice, autobus

Prodej, byty/3+kk, 65 m2, 17. listopadu 809/31, 66902 Znojmo, Znojmo [ID 44504]
K prodeji nabízíme krásný světlý byt 3kk o výměře 65m2 na ulici 17. listopadu ve Znojmě. Byt se nachází u centra a v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. V roce 2015 prošel kompletní rekonstrukcí. Koupelna a WC, kuchyň, podlahy, snížené stropy, omítky. Kompletní rozvody elektriky, vody a odpadu, nové topení. Plastová okna s trojskly.
Jako příslušenství k bytu je sklep o výměře bezmála 10 m2. Samotný bytový dům prošel rovněž rekonstrukcí, opravena střecha, zateplená fasáda do dvorku a zrekonstruovaná chodba.
Nízké provozní náklady bude to co v dnešní době oceníte. Fond oprav bez dluhu a s penězi na další investice.
V případě dalších informací a osobní prohlídky zavolejte, financování hypotékou zajistíme za nejlepších podmínek na trhu.
Cena: 3 990 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Velmi
dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: centrum obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: řadový
Podlaží: 2
Užitná plocha: 65
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: lokální plynové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: částečně
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ano
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Výtah: Ne
Datum nastěhování: 30.11.2022
Rok rekonstrukce: 2015

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek pro výstavbu objektu občanské vybavenosti a bydlení na ulici Havlíčkova, kousek od centra Jihlavy. Je zde vypracována studie, která počítá s výstavbou tří domů. V domech se počítá zhruba s počtem 30 bytů o velikosti 60 m2, počítáno je samozřejmě s parkovacím stáním. Výška domů počítá se stejnou výškou jako je naproti stojící kulturní dům tyto objekty by tak tvořily spolu s protilehlou stavbou tzv. bránu do centra města. Výměra pozemku je 895 m2. Veškeré inženýrské sítě v dosahu. Nyní je pozemek využíván jako parkoviště.
Do konce března 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize RK a poplatků
Číslo zakázky: 126215
Druh pozemku: pro komerční výstavbu
Celková plocha: 895 m2
Prodej po částech: Ne
Inženýrské sítě: vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Umístění objektu: centrum obce
Charakter okolní zástavby: obchodní a obytná
Komunikace: asfaltová
Doprava: vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Občanská vybavenost: škola, školka, zdravotnické zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
Sklon pozemku: rovina
Připravenost k výstavbě: předběžný souhlas

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 1026 m2,s vybudovanou základovou deskou 111m2 , projektem na rodinný dům a stavebním povolení v Lomnici nad Lužnicí stavební pozemek je oplocený ,voda a kanalizace, elektřina je připravena k připojení na hranici pozemku.
V obci veškerá občanská vybavenost. Velmi pěkný pozemek s možností okamžité stavby.
Do konce února 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Číslo zakázky: 126121
Druh pozemku: pro bydlení
Celková plocha: 1 026 m2
Prodej po částech: Ne
Inženýrské sítě: vodovod, kanalizace, elektřina
K nastěhování: 31.10.2022
Minimální možná výměra: 1 026 m2
Zastavěná plocha: 111 m2
Umístění objektu: klidná část obce
Charakter okolní zástavby: obytná
Komunikace: asfaltová
Doprava: vlak, silnice, autobus
Občanská vybavenost: škola, školka, zdravotnické zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
Sklon pozemku: rovina
Připravenost k výstavbě: vydáno stavební povolení

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl ke koupi dům o dispozici 6+2 s krásnou zahradou bazénem třemi garážemi v Zámecké ulici v obci Stěžery navazující na město Hradce Králové.
HLAVNÍ PŘEDNOSTI NEMOVITOSTI:
- lokalita a umístění domu - klid a soukromí
- poctivé provedení stavby, použity nejkvalitnější materiály v době stavby
- dům je zateplen
- dvougenerační dům - dvě bytové jednotky
- technickou stavbu možno využít pro své podnikání
- možnost rozdělit pozemek a získání cca 800m2 na další stavbu - prodej - cena pozemku 6.500 Kč / m2 ( cca 5.200.000 Kč získáte při rozdělení a prodeji pozemku)
- vzrostlá zahrada + studna s hloubkou 29m
Pokud hledáte dům, který Vám umožní okamžité nastěhování bez nutnosti rekonstrukce, tak jste ho právě našli !!!
Vzrostlá zahrada a umístění domu Vám zajistí naprosté soukromí a klid.
V domě naleznete dva byty 3 + kk a to v přízemí i v patře. Dům byl zkolaudován v r. 2007. Obytná plocha domu činí 194 m2 + terasa a balkóny ze kterých je krásný výhled. K domu dále náleží samostatně stojící stavba (100 m2) určena pro garážování aut + technické zázemí. Naleznete zde 4 krytá parkovací stání a 3 dílny.
Je tak dostatečně velký, jak pro větší rodinu, tak i pro bydlení a zároveň podnikání.
Hlavní výhodou domu je krásná vzrostlá zahrada s užitkovým i okrasným porostem. Najdete zde jezírko, bazén, venkovní zastřešené sezení s grilem, vzrostlé okrasné dřeviny a hlavně naprosté soukromí.
Voda je z obecní přípojky. Odpady jsou napojeny do městské kanalizace. Zalévání zahrady je z vlastní studny, kdy jsou zrealizovány dva okruhy a je možné vodu ze studny používat i jako užitkovou vodu pro dům. Dům je orientovaný na jih.
Náklady na vytápění jsou nízké i díky krbovým kamnům zapojených do topného okruhu.
Základní technické údaje: zateplení, dřevěná okna s dvojskly a bezpeč. fólií v přízemí, podlahy dlažba a plovoucí podlaha s jasanovou dýhou, vnitřní dveře z jasanové dýhy, rozvody na klimatizaci, centrální vysávání, instalované rozvody a bezpečností čidla s možností připojení na PCO a zabudovaný trezor a mnoho dalšího. Na stavbu domu byl použit nejkvalitnější materiál jaký byl v době výstavby.
Nájezd na D11 je 3 km a Praha Černý Most autem 45 min.
Pokud tedy hledáte dům, který má úžasnou atmosféru, který Vám umožní okamžité nastěhování, kontaktujte mě prosím, domluvíme se na prohlídce.
Realitní makléř
Martin Socha
ev.č.: 16343
třída energetické náročnosti budovy: D - Méně úsporná
dle vyhlášky č.264/2020 Sb.
poloha objektu: samostatný
druh objektu: cihlová
stav objektu: velmi dobrý
umístění objektu: klidná část obce
typ domu: patrový
velikost: atypický
zastavěná plocha (m2): 232
užitná plocha (m2): 294
plocha parcely (m2): 2177
počet podlaží objektu: 1

Ev.č. 01694
Zprostředkujeme Vám prodej slunného a útulného bytu 2+1 s šatnou a balkonem v okrajové části Třebíče, lokalita Nové Dvory v blízkosti zeleně na ulici Novodvorská. Pěkná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, zastávka MHD .
Jedná se o byt v osobním vlastnictví, který je umístěný v 4. NP/9. NP panelového bytového domu s výtahem. Bytový dům byl postaven v roce 1990 (jeden z nejnovějších v Třebíči) a prošel v roce 2008 kompletní revitalizací (plastová okna, zateplení, fasáda, vchodové dveře, zvětšení balkonů + nový výtah v roce 2022).
Orientace oken kuchyně a obývacího pokoje na sever do zeleně a ložnice s balkonem na jih. Obytná plocha bytu je 56,5 m2 + větší balkon s orientací na jih (2,4 m2) a sklepní kóje (2 m2). Bezbariérový přístup až do bytu. Dále je možné využívat společnou kolárnu a sušárnu umístěnou v přízemí domu. Vytápění ústřední dálkové, úklid společných prostor zajišťuje úklidová firma.
Dispozice: ze vstupní chodby s šatnou (10 m2) je vstup na samostatné WC (0,9 m2), dále do koupelny (2,6 m2), kuchyně s jídelním koutem (12,3 m2), napravo z předsíně do obývacího pokoje (16,2 m2) a ložnice (nebo dětského pokoje 14,7 m2) - odtud je vstup na balkon.
Velkou výhodou jsou nízké měsíční náklady na bydlení. Parkování je možné na veřejném parkovišti u domu.
Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.
Průkaz energetické náročnosti budovy je ve třídě C - úsporná.
Zájemci o prohlídku zavolejte a ráda Vás bytem provedu.
En. náročnost b.: C - Úsporná (111 kWh/m2 za rok)
Cena: info v RK.

Prodej, domy/rodinný, 181.72 m2, Drtinova 313/53, Svobodné Dvory, 50311 Hradec Králové, Hradec Králové [ID 44833]
Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům ve velmi žádané lokalitě - v Hradci Králové ve Svobodných Dvorech, stojící na pozemku o velikosti 1.073m2 včetně zastavěné plochy. Dům je dispozičně řešen jako 4+1 na celkové ploše 181,72m2, která zahrnuje sklep (23,32m2), půdní prostor (76,5m2, z čehož je vybudována obytná část cca 36m2) a přízemí (81,9m2).
Po vstupu do domu se ocitnete v zádveří se vstupem na samostatnou toaletu. Za dalšími dveřmi se nachází chodba se vstupem do komory a pokoje po pravé straně, naproti dveřím se vchází do sklepa či na půdu a po levé straně se nachází koupelna a kuchyň. Z té se dostanete do obývacího pokoje a následně do ložnice, obě místnosti mají shodně 18.9m2.
Na půdu se dostanete po betonovém schodišti, na jehož konci se nachází dveře vedoucí do vybudované obytné části. Ta zahrnuje chodbu, prostorný pokoj a menší místnost, která nabízí možnost využití jako šatna. V celém podkroví je však možné tyto pokoje vybudovat celkem 2.
Ve sklepě je umístěný plynový kotel, který se stará o vytápění nemovitosti, avšak je zde spousta prostoru například pro umístění ekologického automatického kotle na tuhá paliva, včetně místnosti na jejich skladování.
Pro představu, jak by mohl dům vypadat po případné rekonstrukci nabízím s aktuálními fotografiemi v galerii. Případnému kupujícímu nechám rád vypracovat vizualizace dle vlastních představ!
Vedle rodinného domu se nachází ještě jeden dům s vlastním číslem popisným. Ten je možné po rekonstrukci využít jako dům pro hosty, pracovnu, dílnu, předělat jej na garáž, nebo cokoliv jiného. Je také možné jej zcela odstranit a získat tak více prostoru na zahradě. Na té se nachází kryté posezení, skleník a pár menších stromů. Na pozemku se nachází studna s čerpadlem, kterou je možné zalévat zahradu. Za menším domem umístěn billboard, ze kterého plynou pro majitele nemovitosti další finance do rodinného rozpočtu každý měsíc (vypláceno kvartálně).
Nemovitost je v udržovaném stavu, okna jsou plastová s manuálními předokenními roletami, dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace). Vybavení domu je věcí dohody, je možné jej ponechat či nechat nemovitost vyklidit.
Hradec Králové je krajské město s nadstandardní občanskou vybaveností, perfektní dopravní dostupností, velkým množstvím parků, sadů a zeleně, velmi bohatou historií a spoustou kulturních památek. Dlouhodobě se jedná o město, které je velmi atraktivní pro bydlení a pro život také díky pestrým pracovním možnostem v kombinaci se vším výše uvedeným.
Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si kdykoliv osobní prohlídku. S financováním nemovitosti Vám pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 650.000 spokojených klientů.
Cena: Info u realitního specialisty
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikos