inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Ostatní

Ostatní - inzerce, prodej, prodám, bazar - strana 5478

Prodám. Fotoaparat
Nejlépe celek
gumový váleček
Prodám gumový váleček -DRUOPTA na odstraňování vody a vzduchových bublin při leštění fotografií v leštičce.
zvětšovák  na fotografie
Prodám zvětšovák ELEITZ WETZLAR starý 70 let
Krytky + sluneční clony
Dle požadavku a samotného výběru......
Terronic Difuzní stan-BIG 100×100 cm
Prodám velký difuzní stan o rozměrech 100x100. Ideální pro fotografování předmětů a produktové fotografie. Včetně bílého a černého pozadí. Skvělý stav, 1x použitý.
Denon x1800
Prodám plně funkční dj mix v top stavu. Odehráno 6 svateb. Důvod prodeje nákup konzole. Předání Plzeň, cena 25000 vč kufru. Spekulanti nevolat, vím co prodávám
Pitbike Stomp Z3-140
Prodám Stomp Z3-140 na velkých kolech 17/14. Najeto 48 mth.Olej měněn každých 10 mth.Motorka je zachovalá. Nový zadní drapák.Přidám vzduchový filtr a sprej na impregnaci.Důvod prodeje nevyužité. Při rychlém jednání možná sleva.
Stojan na příbory /nože
Prodám stojany na příbory /nože, výška cca 12 cm
použitý trezor železobeton Dr. Heindl H620
použitý trezor - železobeton Vnější r. 610 x 640 x 540 mm (vxšxhl) Vnitřní r.: 465 x 485 x 360 mm Zámek: 2x klíčový (2+2 klíče) hmotnost: cca 250 kg 1x police, pravé panty příprava na zapojení do EZS Osobní odběr Praha, Klecany
Prodej  tří rybníků 15.662 m2, Jakubov u Moravských Budějovi
Ev.č. 01511 Zprostředkujeme Vám prodej tří na sebe navazujících rybníků o celkové výměře 15.662 m2 v těsné blízkosti obce Jakubov u Moravských Budějovic. Rybníky jsou napájeny potokem se stálým přítokem vody. Na pozemku lze postavit menší chatu či srub. Přístup je po zpevněné cestě. V současné době je zde chov kaprů a amurů. Více informací Vám sdělí realitní makléřka. Cena: cena k jednání, včetně provize.
prodám rozkládací gauč s úložným prostorem
prodám rozkládací gauč s úložným prostorem,plně funkční ,nerozbytý nepoškozený,asi 10let starý.hodnotila bych si ho asi tak na 3000tisíce,nebo nabýdněte.
Trezor Safmetal SAF 030 B
Vnější r.: 820 x 625 x 565 mm Vnitřní r.: 645 x 495 x 400 mm bezpečnostní třída: II.BT dle EN1143-1 Vnitřní výbava: 1 x uzamykatelná schránka na (2x klíč) Zámek: klíčový (2x klíč) a mechanicky kombinační kolečko kotvící otvor hmotnost: 355 Kg Cena: 20.700,- Kč bez DPH, 25.047,- Kč s DPH Osobní odběr Praha 9 nebo Klecany
Kancelářské vybavení z insolvenčního řízení
Insolvenční správce nabízí k prodeji movitý majetek z majetkové podstaty dlužníka HATO, spol. s r.o., IČO 61325023, sídlem Na Florenci 1686/9, 110 00 Praha 1 (dále jen „Dlužník“). Insolvenční řízení Dlužníka je vedené u Městského soudu v Praze pod sp. zn. MSPH 89 INS 22656/2020. Do majetkové podstaty Dlužníka byl sepsán movitý majetek uvedený v soupisu majetkové podstaty zveřejněném na insolvenčním rejstříku v insolvenčním řízení Dlužníka dne 22.2.2022 pod číslem dokumentu B-25. Jedná se o položky soupisu majetkové podstaty číslo: 5 - Kancelářské zařízení, kancelářská sestava (policové skříně sestava 3ks, pohovka hnědá dvoumístná, psací stůl sestava 3ks, zrcadlo nástěnné 150x50 cm, židle kancelářské černá na kolečkách, židle kancelářské červená, 2x PC sestava - počítač, monitor a klávesnice, kompaktní síťová multifunkční tiskárna HP LaserJet M1212nf MFP, nástěnné hodiny) Zpeněžení majetku zapsaného do majetkové podstaty podléhá režimu zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení. (insolvenční zákon). Insolvenční správce nabízí výše uvedené položky soupisu majetkové podstaty k přímému prodeji za následujících podmínek: – Prodáno bude zájemci, který učiní nejvyšší nabídku po odsouhlasení kupní ceny zástupcem věřitelů. – Kupní cena bude na účet majetkové podstaty zaplacena nejpozději ke dni podepsání kupní smlouvy. – Insolvenční správce si vyhrazuje právo kteroukoli z nabídek bez udání důvodu odmítnout a soutěž bez udání důvodu zrušit. – Nabídku je nutno podat na každou položku zvlášť v částce bez DPH (Dlužník je plátce DPH) a to na email: lee.louda@ nebo na adresu insolvenčního správce: Ing. Lee Louda, PhD., Vodičkova 41, 110 00 Praha 1. V nabídce přesně specifikujte osobu podávající nabídku a uveďte kontaktní telefon. Bližší informace k nabízenému majetku: Prohlídka možná v Brně po předchozí domluvě.
Profesionální revizní / inspekční kamera-endoskop
Profesionální revizní / inspekční kamera-endoskop barevný display nová
alba 9/13
Nová nepoužitá alba na rozměr 9/13 v pevných deskách s šitou vazbou na 300kusu a dárková kazeta pro chlapečka na 200kusů cena za kus 180 korun
pronajem  dilna sklad
pronajmu dlouhodobě stolařskou dilnu možno i na jinou vyrobu -sklad dle potřeby a dohody podlahova plocha 200až 700m2 tel dvorce u bruntalu cena od 5000kč dle vyměry
Fotořezačka Mechanika Praha
nabízím fotořezačku mechanika Praha, s origo krabickou. mohu zaslat zasilkovnou.
Pronajmu prostor pro čištění aut
Nabídněte pronájem prostor vhodných k čištění a luxování aut. 40m2-120m2. Pouze Praha. Děkuji
hrob na urny
hrob na urny místo hrábová vratimov Ostrava při rychlém jednání na 60000 sleva možno se ještě níže domluvit
Prodám DIA rámečky a skříňku
Prodám hliníkové DIA rámečky cca 300 ks osazených, 40 ks nepoužitých včetně skříňky na uložení DIA rámečků - prostor pro cca 400ks diáků. Viz foto. Skříňka rozměry šíře cca 32 cm, výška 30 cm, hloubka 34 cm.Ideálně osobní odběr.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Ostatní