inzerce, prodej, prodám, bazar

Smaltovaný kbelík

Kategorie: Ostatní

Prodám tento smaltovaný kbelík ve velmi hezkém stavu.
Smaltovaný kbelík
Podobné inzeráty
Spontex Expres Systém Plus – náhradní kbelík
Prodám použitý kbelík od Spontexu – nepoškozený, využívaný krátce (cca půl roku). Oválný kbelík s třecími vroubkovanými stěnami, bez ždímacího košíku (nedrží se v něm vlasy, apod.) – mop se nasadí na trn. POZOR, nejedná se o celou sadu, POUZE KBELÍK. Cena: 200 Kč Osobní předání Hlinsko, Chrudim a okolí.
Smaltovaný džbán 2,5 l  BELIS/SFINX
Smaltovaný džbán 2,5 l tmavěmodrý, BELIS/SFINX, nový, nepoužitý. Udrží až 2,5 litru nápoje, takže v něm můžete servírovat různé limonády, čerstvě vymačkanou šťávu, čaj, nebo i teplé mléko. Smaltovaný džbán má praktické ucho, které usnadňuje nalévání tekutin a smaltovaný povrch ochrání všechny nápoje před ztrátou přírodního aroma, vitamínů a zpomalí ztrátu teploty uloženého nápoje. Horní průměr 11,5 cm Celková šířka s ouškem 19,5 cm Průměr základny 10 cm Výška 20 cm Objem 2,5 l
Jägermeister SHOTS - kbelík na led pro láhev a panáky
Prodám pro fanoušky značky Jägermeister nový nepoužitý kbelík na led, láhev a panáky. Zabalený v originální krabici. Cena symbolická. Po Ostravě možno po předchozí domluvě dovézt. Jinak zásilkovna po zaplacení poštovného předem na účet. Platí do smazání. Jezdím často na trase Olomouc, Přerov, Prostějov, Brno, Zlín, po domluvě možno přiblížit, pokud pojedu kolem. Podívejte se i na moje ostatní inzeráty, prodávám více věcí v dobrém stavu. Stačí kliknout na mé iniciály pod nabídkou. Jägermeister, Jagermeister, kbelík na led, chlazení, jager
Leifheit kbelik + náhradní návlek Micro Duo
Leifheit kbelik Twist system kbelik ve velmi dobrém stavu + náhradní návlek na mop Twist system Micro duo k mopu Combi 33cm. Prodej komplet za cenu nahradniho návleku. Osobní odběr Kladno Krocehlavy.
BELIS Smaltovaný hrnec modrý s poklicí BÍLÝ PUNTÍK
BELIS Smaltovaný hrnec červený s poklicí BÍLÝ PUNTÍK 20 cm, 3,6 l, nový, nepoužitý. Popis výrobku Rozhodli jsme se oživit notoricky známý design červeného smaltovaného nádobí s bílým puntíkem. Rozložení a velikost puntíků byly na míru navrženy každému kousku nádobí. Hrnce jsou dekorovány dvěma různými typy puntíků v závislosti na velikosti nádobí tak, aby celá linie působila uceleným a jednotným dojmem. Nádobí s dekorem "Bílý puntík" je oblíbené v pozměněných variacích po dlouhá léta a nejinak by tomu mělo být i u této novinky. Toto nádobí je vhodné nejen jako spolehlivý pomocník v každé domácnosti, ale i jako dekorativní prvek, který vnese do každého domu či chalupy kus veselé nálady. PARAMETRY: řada BÍLÝ PUNTÍK typ hrnec poklice smaltovaná materiál smaltovaný ocelový plech síla plechu 1,2 mm vnější smalt červený s dekorem puntíků vnitřní smalt bílý ROZMĚR: Ø nádoby 20 cm Ø s okrajem 22,5 cm max rozměr s uchy 30 cm Ø dna 18 cm výška 13 cm objem 3,6 l TYP OHŘEVU: plynový sporák ano elektrický sporák ano sklokeramika ano indukce ano trouba ne (bez poklice ano) mikrovlnka ne vhodné do myčky na nádobí ano Ze smaltu se v průběhu vaření (pečení) neuvolňují žádné toxické látky, proto si jídlo zachová všechny svoje přírodní aroma. Smaltované nádobí je zdravotně nezávadné a je tou nejlepší volbou pro přípravu jídla nebo nápojů.
Čtyřhořákový smaltovaný vařič
Jedná se o úplně nové zboží, s dokladem a dvouletou zárukou. Vysoce kvalitní smaltované sporáky, dostupné s ochranou proti vznícení i bez ní, a černě smaltovaný rošt a kryty hořáků. Luxusní sporák s 8mm trubkovým hrdlem. Materiál smaltovaný ocelový plech Spotřeba plynu max. 440 g/h Výkon 7,65 kW Vnitřní provozní režim Produkticons Barva bílá Tlak plynu 50 mbar Hmotnost 9,9 kg Rozměry (ŠxVxT) 54 x 13,3 x 50,5 cm Zapalovací pojistka ano Počet hořáků 4