První dětské botičky
Kategorie:
Obuv
Prodám dětské první botičky. Velikost 23, délka stélky cca. 13,5 cm. Boty jsou minimálně nošené, bez poškození. Cena 70 Kč + doprava dle tarifu dopravce, popř. osobní odběr. Je možné zaslat přes Zasilkovnu za 69 Kč. Platba předem na účet.
![První dětské botičky](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Podobné inzeráty
![Boty Jonap vel. 18](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám dětské kožené botičky od českého výrobce JONAP Paseka, barva modrá, velikost 18, délka stélky 12 cm. Botičky jsou v originálním balení. Botičky jsou krásně měkké a jsou vhodné pro první krůčky miminka jak doma tak i venku. Botičky jeví známky běžného opotřebení. PC byla 570,- Kč. Možnost osobního předání i na některých místech mimo místo bydliště.
![Barefoot zimní dětské botičky Little Blue Lamb, barva Bek p](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Barefoot zimní dětské botičky Little Blue Lamb, barva Bek pink - vel. 12-18 měsíců
Barefootové botičky pro začínající chodce, perfektní stav, nezašpiněné, nesešlapané.
• ultralehké
• střih botičky umožňuje, že perfektně padnou i na buclatou nožičku a nožičku s vysokým nártem
• dostatečně široké, nožička není omezována, v botičce lze pohodlně rozložit.
• podšívka z měkkoučkého plyše s vysokou hřejivostí
• flexibilní, rovná, tenká podrážka (3mm)
• podrážka z odolné pryže, která maximalizuje životnost boty
Použité materiály:
• Svršek: flís
• Podšívka a stélka: syntetická kožešina
• Podrážka: guma
Použité materiály splňují přísné evropské normy a jsou netoxické.
PC 870,-.
Osobní předání Praha 5 nebo Rakovník, případně zašlu Zásilkovnou za 79,-
![Dětské zimní barefoot boty vel.19](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám málo nošené dětské zateplené zimní botičky značky DD Step (barefoot obuv). Použili jsme pár krát jako první botičky (spíš v nich seděla v kočárku). Velikost je 19 (délka stélky 125mm), hezky sedí, vhodné jako první botičky.
Popis výrobce:
- kožená, zateplená zimní bota kožíškem
- speciální technologie šití zaručující flexibilitu a komfort
- měkká, ohebná všemi směry
- nová prostorná barefoot špička poskytující dostatečný prostor pro prsty
- ohebné neklouzavé podešve s nízkou hmotností
- vyjímatelná zateplená stélka
- mírný okop chránící špičku
- nezpevněný opatek
- vodoodpudivý nástřik
![Dívčí botičky - botasky](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
První botičky one step, vel. 20, nikdy nenošené za 159Kč.
Délka stélky je cca 14cm.
Druhé botičky Venice, vel. 23, nošené, nezničené a v dobrém stavu za 139Kč.
Délka stélky je cca 17cm.
A poslední botičky Bubble gummers, vel. 21, nošené, ale nezničené a v dobrém stavu za 139Kč.
Délka stélky je cca je 15cm.
![Dětské barefoot botičky Ricosta Pepino vel. 22](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám jen necelé dva měsíce nošené dívčí kožené botičky. Tyto lehké celoroční barefoot botičky byly kupovány loni na podzim, jsou tedy v záruce. Značka Ricosta - Pepino, Happy merlot, užší střih - typ mittel. Mírně ošlapaná pata, plus dcera v nestřežené chvíli lehce uloupala část výztuhy pod patou vložky boty (viz foto)- na chození to nemá vliv, navíc botičky se dají nosit i bez této tenké vložky do bot. Všechny detaily jsou vyfoceny.
![Dětské zimní botičky Lurchi "prewalk" vel. 19/20](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Nabízím první botičky známé značky Lurchi. Jsou velmi kvalitní - kožené provedení, měkká a velmi flexibilní podrážka. Teplý kožíšek. Lehoučké. Vhodné do kočárku i na první krůčky. Stav nových bot!!! Syn je měl 1x na sobě pouze v kočárku. Bohužel mu rychle povyrostla noha. Za nás ale úžasné botičky.
PC 1100.- Kč.
Osobní předání Brno, nebo po dohodě zašlu přes Balíkovnu či PPL, ev. zásilkovna.