inzerce, prodej, prodám, bazar

Prodej Obrazů bez aukce

Kategorie: Starožitnosti

Ceny dohodou, velké i malé obrazy. Posílám poštou i na dobírku po ČR a SK.
Prodej Obrazů bez aukce
Podobné inzeráty
Sada starožitných obrazů (prvorepublikový tisk)
Prodám KOMPLET sadu šesti obrazů (prvorepublikové tisky) s venkovskou tématikou, v zasklených rámech, ve velmi dobrém stavu, cca 90 let staré. (obraz "A" - Jarní setba, obraz "B" - Letní žně, obraz "C" - Zimní hájovna, obraz "D" - Vodní mlýn, obraz "E" - Pěšina březovou alejí, obraz "F" - Řeka s mostem) - celkové rozměry včetně rámu (obrazy "A" až "D"): 55 x 43 cm, - celkové rozměry včetně rámu (obrazy "E" a "F"): 56 x 30 cm, - celková hmotnost všech obrazů: cca 12 kg, - obrazy visely takřka 90 let v jedné místnosti (vstupní hale/chodbě vily), mimo sluneční paprsky. - skla jsou v pořádku, jen rámy vykazují určité menší nedostatky (viz foto). Cena za komplet: 4000,-Kč Možný pouze osobní odběr / převzetí v rámci Ostravska. (Pro méně chápavé upozorňuji, že "prvorepublikový tisk" není originální olejomalba.)
Knihovnická francouzská lavice ve skvělém stavu
Knihovnická lavice z Francie. Velmi pěkný stav. Dat. 19. stol. Jedná se o lavici z aukce r. 1966 v Los Angeles, California. Podívejte se na další mé inzeráty, kde nabízím starožitný nábytek z této aukce.
Dřevěná lavice z 19. století v pěkném stavu
Krásná dřevěná lavice, datace 19. století. Lavice je v pěkném původním stavu. Jedná se o lavici z aukce r. 1966 v Los Angeles, California. Podívejte se na další mé inzeráty, kde nabízím starožitný nábytek z této aukce.
Starožitná mexická lavice s polštářky
Řezbovaná mexická lavice s polštářky. Polštářky včetně potahů jsou vyrobeny z perských koberců (a sami o sobě mají hodnotu okolo tisíce dolarů). Vše je ve výborném stavu. Jedná se o lavici z aukce r. 1966 v Los Angeles, California. Podívejte se na další mé inzeráty, kde nabízím starožitný nábytek z této aukce. Rozměry: 174cm délka, 56cm šířka (hloubka), 94cm výška (včetně opěrky)
Masivní stůl z 18. století + 4 židle z 19. století
Masivní hospodský stůl z 18. století, perfektní stav (pouze malinký škrábanec viz foto). Dále nabízím 4 ks židlí z 19. století. Jedná se o věci z aukce r. 1966 v Los Angeles, Californie. Podívejte se na další mé inzeráty, kde nabízím starožitný nábytek z této aukce. Samostatný stůl 28000,- Samostatně židle (4ks) 10000,- Komplet (sleva) 32000,- Rozměry stolu: 200cm délka, 79cm šířka, 73cm výška
Obrazy,  Rozprodej sbírky obrazů , SLEVY NA PRODEJ
Čeští i zahraniční autoři. Například- Josef Milota, Peterka, Michálek, Bílí, Reš, Konrád, Kaňkova, Sura, Böhm....zahraniční - Jan Schaeffer, Riemer,Oostrum, Vogel, Robert, Wegene, Jan Batist, atd....obrazů je velké množství. Ceny jsou různé, ale na všech se lze dohodnout.