inzerce, prodej, prodám, bazar

Nabídka práce ŘIDIČ / SKLADNÍK pro školní jídelnu

Kategorie: Ostatní

Školní jídelna při ZŠ Dobiášova, Liberec – Rochlice, příjme do pracovního poměru, ŘIDIČE/SKLADNÍKA ( rozvoz jídel dodávkou Ford Tranzit , práce ve skladu potravin, atd.) Práce na 8,5 hod. denně (od 6,00 do 14,30) , možné i na zkrácenou pracovní dobu 6,5 hod. denně ( od 6,00 až 12,30 ). Jednosměnný provoz PO - PÁ, víkendy a svátky volné. Zkušenosti a praxe v řízení vozidla, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, pracovitost a samostatnost, 5 týdnů dovolené, závodní stravování za výhodnou cenu 36 Kč za menu a jiné benefity. Fyzicky náročnější práce, vhodné i pro fyzicky zdatné seniory- důchodce s řidičským oprávněním skupiny B. Minimální vzdělání vyučení. Nástup ihned, nebo dle dohody. Mzda 22.000,- + prémie. Tel. kontakt 802167, 485132957

Nabídka práce ŘIDIČ / SKLADNÍK pro školní jídelnu
Podobné inzeráty
Řidič/skladník do školní jídelny
Školní jídelna při ZŠ Dobiášova, Liberec – Rochlice, příjme na hlavní pracovní poměr, ŘIDIČE/Skladníka pro rozvoz obědů a skladové hospodářství. Práce na 8,5 hod.denně. Jednosměnný provoz, víkendy a svátky volné, pracovní doba od 6,00 do 14,30 hod. Zkušenosti a praxe v řízení vozidla, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, pracovitost a samostatnost. 5 týdnů dovolené a jiné benefity. Fyzicky náročnější práce! Minimální vzdělání vyučení. Nástup ihned nebo dle dohody. Mzda 22.000,- + prémie. Tel. kontakt 802167, 485132957
Hledáme kuchaře/ku pro školní jídelnu Praha 15
Hledáme kuchaře/kuchařku pro školní jídelnu Praha 15 na plný pracovní poměr. Pracovní doba po - pá 6:30 - 14:30. O prázdninách se nevaří. Nástup dle dohody. Bližší informace na tel.č..
Vyřizujeme povolení pro agentury práce a personální agentury
Nabízíme vyřízení povolení ke zprostředkování zaměstnání (povolení na provozování agentury práce nebo personální agentury). Zajistíme Vám kompletní vyřízení agentury práce, včetně zajištění potřebného garanta (odpovědného zástupce), vyřídíme Vám povolení na Generálním ředitelství Úřadu práce, zajistíme Vám případně pojištění proti úpadku agentury práce a provedeme Vás celým procesem pro zajištění agentury práce. Pokud potřebujete agenturu práce ihned, můžeme Vám prodat ready-made agenturu práce včetně odpovědného zástupce i pojištění. V tomto případně můžete začít provozovat agenturu práce prakticky ihned. Poskytujeme také konzultace a poradenství pro agentury práce a personální agentury.
Nabízím práci na fotovoltaických elektrárnách
Nabízim práci na fotovoltaických elektrárnách. Máme práci po celé EU, práce je celoročně a navazuje na sebe. BYDLENÍ VŽDY NA ŮROVNI POKUD TO MÍSTO STAVBY UMOŽNÍ (ŽÁDNÁ UBYTOVNA S PALANDAMI A DESETI LIDMI NA JEDNOM POKOJI.) Není třeba mít zkušenosti s touto prací, pokud jste manuálně zruční,nekonfliktní, a má nabídka Vás zaujme,tak se ozvěte, rádi Vás zaučíme. Jde převážně o výstavbu konstrukce a pokládku solárních panelů. Mam práci na komerčním poli i na střeše. Práci máme po celé EU, nestane se, že by jste zůstali doma bez práce. Není třeba ovládat cizí jazyk, pracovníci tvoří hlavně česky a slovensky hovořící kolektiv. Průměrný měsíční výdělek činí 2500,- až 4000,- EU, pokud jsi nadprůměrně zručný,fyzicky zdatný a práce ti půjde od ruky, tak 4 000 ,- EU není strop. Ubytování hrazeno 100%. Pohonné hmoty hrazeny 100% oproti dokladu.(nebo je již příspěvek na pohonné hmoty přidán do celkové částky za dílo) Potřebné nářadí půjčíme, pokud nemáš své. Zaměstnáme i vícečlenné skupinky.(není problém zaměstnat klidně i 10 lidí na stejném pracovišti). Je nutné mít aktivní živnost volnou na stavební a dokončovací práce a dokument A1 (rádi pomůžem zařídit). Sháníme lidi, co jsou schopni odjet již další týden,pokud sháníš práci na rychlo, tak je tohle pro tebe ta správna volba. Odjezdy máme každý týden,práce je celoroční,navazuje na sebe a volno si každý udělá podle sebe individuálně. (předpokládáme,že každý je schopen někde vydržet měsíc v kuse, když je práce dále než v DE ale ve chvíli kdy jsi doma, tak tě do práce nikdo nebude tahat, to je na tobě kdy se budeš chtít vrátit) Pokud Vás můj inzerát zaujal, budu rád, když mi zašlete Váš životopis s fotkou a tel. číslem na e-mail nabidka.prace12@ Pokud máte vážný zájem odjet již příští týden, tak pošlete sms s Vaším jménem a krátké info o Vás . Hned jakmile budu mít čas, tak Vám zavolám. Prosím Vás o strpení, pokud nebudu odepisovat hned na e-maily, přednostně odepisuji na SMS, těch, kteří májí zájem odjet v nejbližším termínu.
Skladník/ce Mírová u Karlových Varů od 20 000.-
Náplň práce: • Skladnické, expediční a manipulační práce • Naskladňování a vyskladňování materiálu • Ukládání zboží do regálu • Užívání ruční čtečky kódů Požadujeme: • Zodpovědnost, pečlivost, flexibilita • Znalost práce na PC • Řidičský průkaz sk. B • Znalost základů bezpečnosti práce • Praxe na VZV a retraku výhodou Nabízíme: • Jednosměnný pracovní provoz po - pá • Víkendy a svátky volné • 25 dnů dovolené • Pracovní oděvy a obuv k nástupu • Po zkušební době navýšení mzdy při dobrých výkonech Své životopisy zasílejte na email: prace@
Řidič dodávky/skladník
Do zavedeného velkoochodu hledáme zodpovědného pracovníka na pozici - ŘIDIČ DODÁVKY. • rozvoz zboží po ČR • nakládka a případná vykládka dodávky • příprava rozvozu • příležitostná práce ve skladu