moto guzzi guzzino 65 rok v. 1946
Kategorie:
Veteráni
Prodám moto guzzi guzzino 65 rok v. 1946 model A. Vyměnil jsem rafky,řídítka, sedlo a pružiny. Všechny díly jsou originální, originální lak atd. Motorka perfektně jezdí, má 3 rychlosti páka na nádrži. Motorka nemá TP, jde přihlásit jen na veteránských značkách.
![moto guzzi guzzino 65 rok v. 1946](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Podobné inzeráty
![Moto Guzzi Motoleggera](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám krásné Guzzino, 65ccm, z roku 1950, funkční po dřívější renovaci. Moto má vzácně jak kryty nohou, tak i odpružený nosič a kompletní set původní dokumentace.
![Moto Guzzi Custom 125](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám ratitní Moto Guzzi custom 125. Motorka má české doklady v depozitu, psané na mne - bezproblémový převod.
Motorku prodávám jako nepojízdnou, ale na rozježdění nebude kromě nové baterie, vyčištění palivového systému a zběžné kontroly moc potřeba.
Chybí jediný díl a to je jeden boční kryt. Pro více foto neváhejte napsat.
Prodávám, protože motorka je pro mě moc nová.
Možná výměna pouze za jinou Moto Guzzi, ale starší. Případně Californii s mým doplatkem.
Cena je u inzerátu, na prodej nespěchám a ani ji nepotřebuji prodat. Pokud se Vám cena nezdá, najděte si jinou.
Pouze osobní odběr
![Moto Guzzi GTS 350 závodní - Club Sport](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Moto Guzzi GTS 350, r.v. 1975. Závodní motocykl pro třídu klasiků, kategorie W - Clubsport, tedy upravený sériový motocykl dle platných řádů AČR. Motocykl závodil na evropských a českých závodech veteránů, původní stavitel a závodník pan Ladislav Brokeš (lze dohledat ve výsledkových listinách). Nyní po čtyřletém stání v naší sbírce zprovozněn a je plně funkční, ve vynikajícím stavu, připraven k jízdě. Sportovní průkaz se nám bohužel po stěhování nepodařilo zatím dohledat,. Na vyžádání zašlu bližší informace k modelu Moto Guzzi GTS 350. Model byl vyráběn pouze dva roky a je velice málo zachovaných kusů. Motor má základ v Hondě CB Four, takže je předpoklad reálné servisovatelnosti do budoucna. Nádherný sluchový zážitek!
![Moto Guzzi V35](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám závodní Moto Guzzi V35 r.v.1977 Průkaz sportovního motocyklu třídy Klasik.Možná výměna za Benelli 350,Honda Four,Moto Guzzi 350 4.válec..
![Moto Guzzi Airone 250](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám Moto Guzzi Airone okolo roku výroby 1950
motorka je rozebraná, některé části jsou v novém laku. Nové ráfky, válec s výbrusem a novým pístem. 2x komplet přední vidlice.
Chybí: kartery a dynamo (na ebay okolo 200eur za kus, dráty do kola a nějaké další drobnosti.
Poslední foto jak to vypadá složené
O ceně nejednám, prodávám protože stavím a nemám čas, na prodej nespěchám, možná výměna za jinou guzzi nebo Triumph, BSA, a podobné