Likérová souprava
Kategorie:
Sběratelství
Prodám likérovou soupravu, tyrkysový lesklý povrch, v dekoru malované bílé květy. Sada obsahuje karafu i s uzávěrem výšky 41 cm a 3 malé skleničky výšky 7,5 cm. Výrobce ČR Nový Bor.
![Likérová souprava](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Podobné inzeráty
![Likérová sada](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Starožitná karafa, 6 sklenek a tác, sklo kouřové. Tác rozměr 320 x 155 mm, výška karafy bez uzávěru 140 mm, s uzávěrem 175 mm, výška skleniček 50 mm, jedna ze skleniček poškozena.
Likérová sada je vyrobena okolo roku 1930 firmou Karl Stölzle, Skloexport Czechoslovakia, Heřmanova Huť. Art deco.
![Likérová souprava zn. Egermann](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám křišťálovou designovou likérovou soupravu, hnědokoňakový lesklý i matný povrch, v dekoru ručně malované lístky a proužky, zdobeno řezací a gravírovací technikou a zlatě dekorováno. Sada obsahuje karafu i s uzávěrem výšky 27 cm a 4 malé skleničky výšky 6,5 cm. Výrobce ČR Nový Bor.
![Jídelní souprava pro 6 osob Haas & Czjzek Tři Grácie - NOVÝ](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Prodám luxusní jídelní soupravu pro 6 osob značky Haas & Czjzek s motivem Tři Grácie. Souprava je kompletní a nikdy použitá. Souprava obsahuje: 6x talíř mělký, 6x talíř hluboký, 6x talíř dezertní, polévkovou mísu, velkou oválnou mísu, malou oválnou mísu, velkou mělkou mísu, velkou hlubokou mísu, omáčník s podomáčníkem a dvoudílnou slánku a pepřenku.
![Jídelní porcelánová souprava – H & C - česká výroba](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Jídelní porcelánová souprava – H & C - česká výroba
V perfektním stavu, pouze vystaveno.
Souprava obsahuje:
2 velké misky – průměr cca 25 cm
servírovací talíř kulatý – průměr cca 27 cm
servírovací talíř oválný – cca 38,5 cm
6 šálků s podšálky
mísa na polévku s pukličkou
omáčník
konvička na mléko
cukřenka
6 talířků – průměr cca 17,5 cm
6 mělkých talířů – průměr cca 24,5 cm
6 hlubokých talířů – průměr cca 22 cm
6 dezertních talířů – průměr cca 19,5 cm
Dekor – zeleno-zlatý dekor
výrobce: H & C - Made in Czechoslovakia
Preferuji osobní předání v Českých Budějovicích.
![Souprava záložních součástek 1:100 pistole vz.82 vz82 CZ 82](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Souprava záložních součástek 1:100 pistole vz.82 vz82 CZ 82 CZ 83
Unikátní souprava záložních součástek. Jedná se o kompletní nové balení. V dnešní době již velmi nedostatkové - prakticky nedostupné zboží se sběratelskou hodnotou. Všechny součástky jsou nové, zabalené. Ideální zásoba dílů pro střelecké kluby a střelnice. Bedna obsahuje 43 položek, každá položka může mít i několik kusů (1-20ks). Soupis jednotlivých dílů v galerii fotek.
Klíčové slova: pistole vz.82, CZ 82 CZ82 CZ 83 CZ83 vz82, ČSLA, armáda, součástky, 9x19 Makarov
lze zaslat PPL, GLS, zásilkovnou po CZ SK.
Cenu nabídněte.